NORTHA KAMPIOEN Successen De Bataven in Reeuwijk AZC definitief derde ioed weekeinde eidse clubs Reserves Gemini/K te Merk voor Haak-NOVO •IDES PACTA OP KOP Scylla kansloos tegen Interlance Teleurstellende resultaten van Fase en Passchier Swift verslaat Avanti it1 LEIDSE COURANT PAGINA 15 LEEN NEDERLAAG MERCASOL Van onze basketbalmedewerker DEN Behalve voor de herenploeg van Mercasol, was het goed weekeinde voor de „Leidse" basketbalploegen. De meeste seringen staan momenteel op het spel voor BVO Alphen, dat D0 "dag knap afrekende met Spakenburg. De Alphense ploeg staat nvi punten achter op Achilles, maar beide ploegen ontmoeten [Jn 'r n°6 tweemaal en bovendien moet Achilles nog naar het Isn jen hal nog niet verslagen Spakenburg toe. minder spannend is het de andere ploegen. Merca- 1 *lleed zijn 29ste nederlaag, aal bleek Transol in een partij veruit de sterkste )vs lamesteam 's uitgeschakeld promotie, maar won zater- wel van Wartburgia. Lisse uba kwamen in de tweede ie eveneens tot overwinnin- e degradatie van Mercasol ige tijd een vaste zaak is, %ien zich zo langzamerhand afvragen wat ervan de ie ploeg terecht moet ko- isor Perquin liet deze week lorschemeren, dat hij niet :r wilde gaan als de zeven- ille van dit jaar. En alle bedoelingen van de Mer man ten spijt dat is ge- veel te weinig. Wil Merca- of hoe de club ook moet heten gaan meedraaien hoogste klasse, dan zal er bedrag van sowieso ander- p ton op tafel moeten ko- Een kampioenschap o investeerde zes ton in j jaar kost zelfs veel lag bleek weer eens hoe het allemaal is. Met een [percentage van 32% werd luel tegen Transol afgeslo- let beetje vorm dat er nog en het geloof in eigen kun- volledig verdwenen, om is elke aantrekking tot ijf Meihal verdwenen. Het ek blijft steeds meer weg in is het begrijpelijk, dat _Jbij de spelers de interesse JÊ tot het nulpunt. Transol ^4lan ook geen enkele moeite Ylercasol naar de 29ste ne- di ag te spelen. Even stond asol voor (52), maar via do 2 (tiende minuut), besliste t sol, via vooral Morningstar asault de wedstrijden nog de rust, die inging bij De Rotterdamse voor- ig groeide na de hervatting ag. Zonder direkt tot op de sPe m te gaan sloot Transol 'n( otte met een schotpercenta ge van 59% af op 66—98. Tops corers Mercasol: Kop 21 (14 re bounds) en De Jong 17. Transol: Morningstar 22 en Casault 20. De dames van Mercasol hebben veel moeite gehad bij hekkeslui- ter Wartburgia. Zonder Hanne- ke Vreeburg, Ria de Wit en Ger- truud van der Zon (allen gebles seerd) beschikte Mercasol slechts over één wisselspeelster. Wartburgia gaf zeer goed partij en na de 24—28-ruststand werd het in de slotminuten zeer span nend. Mercasol trok tenslotte met één punt verschil aan het langste eind: 52—53. Lisse had weinig problemen met Racing Agon. Vijf minuten voor tijd leidde Lisse zelfs met twintig punten. De bankspelers kregen daarna hun kans, waar na Agon nog iets kon terugko men. De zege van Lisse kwam echter niet meer in gevaar: 68—81. Topscorers: Van der Bron 22 en Kooyman 16. BVO heeft de laatste hindernis voor de beslissende duels tegen Achilles gemakkelijk genomen. In de Rijnstreekhal werd Spa kenburg volledig kansloos gela ten Via 45—32 bij de rust zege vierde BVO met 9163. Voor 250 toeschouwers (niet gering voor de tweede divisie) werd Wim Verschuren topscorer met 25 punten, gevolgd door Lieuw- a-Sie (22), Schappert en Van Wanrooy (10). Ook Luba won zijn wedstrijd zonder problemen. Het onder aan staande Piazza Stars uit Gorkum werd in eigen zaal met 60—85 geklopt. Luba kwam aan vankelijk achter (114), maar in de tiende minuut was het lek boven (13—14). Daarna liep de Leidse ploeg langzaam uit, om tenslotte te finishen op 60—85. Meest succesvolle schutters wa ren Kales 16, Verbeek 14 en Waltman 12. Het team van Northa, dat het kampioenschap van de landelijke derde klasse behaalde. (Van onze handbalmedewerker) LEIDEN In een zenuwslopend beslis singsduel om het kampioenschap van de landelijke derde klasse is Northa in zeven minuten tijd langs het Rotterdamse Anco- ra gesneld. Dat waren de eerste zeven minuten van de tweede helft, waarin de Ancoraploeg gewoon leek stil te staan bij de snelle akties van de Noordwijkerhout- sen. Van een 13 achterstand kwam Nort ha op een 5—3 voorsprong, welke beslis send bleek te zijn. Thea Terheide opende de score met een fraaie treffer vanuit de hoek, maar een strafworp wegens cirkelverdedigen bracht de stand weer in evenwicht en met een fraai sprongschot nam Ancora de lei ding. Progressief spelend aan de cirkel brachten de Rotterdamsen de voorsprong op 1—3. Nu maakten de zenuwen zich helemaal meester van de Northa-ploeg. Ineke Streng schoot een strafworp naast en een mooi doelpunt van Riny Heemskerk werd afge keurd. Het rusfsignaal van het uitstekend leidende Haarlemse scheidsrechterskoppel kwam dan ook als een verlossing voor coach Caron. 'De tweede helft begon met een geweldig Northa-offensief. Snelle combinaties brachten de Ancora-verdediging tot wan hoop en al snel moest aan de noodrem worden getrokken. Ineke Streng scoorde 2-3. In de volgende aanval kwam Thea Terhei de via een schijnbeweging vrij voor het doel en ook zij vond de juiste richting. Ancora kon het hoge tempo niet meer volgen en werd volkomen overspeeld. Mo nique Heemskerk scoorde 43 en uit een break-out knalde Leidy Vogels keihard in: 53. Bij deze aktie blesseerde Theo Ter- heide, zich zodanig dat zij van verder spe len moest afzien. Northa liet het tempo iets zakken en toen bleek weer de routine van de Rotterdamsen. Voor de derde keer wis ten zij een strafworp uit het vuur te slepen en ook nu weer was de overigens uitste kende Mieke Duivenvoorde kansloos: 54. In het laatste kwartier werd met meer gescoord. Northa promoveert automatisch naar de landelijke tweede klas. BAX/FOREHOLTE heeft in Arnhem geen roet in het kampioenseten van Raak/Swift kunnen gooien. Wel kwamen de Voorhout- sen na een 3—0 achterstand goed terug tot 43, maar in de twede helft kwam Raak/S wift via een aantal strafworpen op grote voorsprong. In de tweede helft kon Bax/- Foreholte tot 85 bijblijven door Anke v.d. Nouland en Hannie Boskamp. Vier straf worpen brachten Raak/Swift vervolgens op 12—5 voordat Ellie Hoek eveneens via een strafworp 12—6 kon scoren. Bij 14—6 kreeg Hannie Boskamp het laatste woord: 14-7. NIO, dat onverwachts reeds vrijdag tegen San/Saturnus het kampioenschap had be haald, kwam evenals vorig jaar niet door de promotiestrijd heen. Nu werd met 12—7 verloren van Kwiek Sport 2. De Ripsen namen met 14 de leiding maar moesten deze voorsprong nog voor rust prijsgeven: 5—4. In dc tweede helft herstelde de Ripse ploeg zich aanvankelijk goed en kwam opnieuw aan de leiding, 6—7. Een achtste treffer van Gerry Hoogenboom werd afgekeurd en uit de vrije worp ging Kwiek Sport direct in de break-out: 7—7. Deze tegenvaller kwam NIO niet te boven. Met enkele snelle break-outs besliste Kwiek Sport de strijd in haar voordeel: 12—7. REEUWIJK Afgelopen zater dag hebben een aantal atleten van de Leidse vereniging De Bataven overwinningen be haald in de traditionele Reeu- wijkse plassenloop. Heieen Ha verkort werd eerste op de 2600 m meisjes B in de goede tijd van 9.15.2. min. Wybo Lelieveld won op zijn gemak de 4 kilome ter bij de jongens in 12.48.2 min. en Corrié v.d. Meer be haalde de overwinning bij de dames. Zij liep de 2600 m in 9.17.0 min. Haar clubgenote Jannet Hendriks werd 3e in 9.40.0 min. Op de 15 kilometer bij de heren waren de Leidse deelnemers niet vooraan, maar in het sterke veld kwamen Ge rard v.d. Ham en Arie van Tol tot een niet onverdienstelijke 7e en 16e plaats. De Alphense veteraan Wim Verkerk behaal de bij de veteranen op de 15 km. een 4e plaats. De Leidse atletiekvereniging Holland hield op het sportpark Papendal bij Arnhem een trai- nings-weekeinde, en maakte van de gelegenheid gebruik om op deze „wonderbaan" onderling de krachten te meten. Een goe de prestatie werd geleverd door de 13-jarige José v. Sonsbeek die de 100 en 200 m in resp. 13.2 en 28.7 sec. liep. Hennie Hakker A-junior liep de 100 m in 11.9 sec., sprong 1.75 m hoog en behaalde bij de hink-stap- sprong 12.05 m. De speerwerper Kees Riemens wierp 55.54 m. Dré de Wit en Frans Krone gaven elkaar op de 800 m geen centimeter prijs en finishten resp. in 2.00.3 en 2.00.4 mm. Ruud Eveleens B-junior liep de 100 m in 11.7 sec. Bij trainingspakken wedstrijden in het Kralingse bos heeft Ma rian Goédhart (AAV '36) de 80 m meisjes C gewonnen in 11.2 sec. In de halve finale liep zij al 11.1 sec. Zij werd 2e bij het verspringen met 4.69 m en der de op de 600 m in 1.52.4. min. Van onze dammedewerker LEIDEN In de halve finales van het damkampioenschap van Zuid-Holland moeten de Leidse vertegenwoordigers Jan Fase en Jan Passchier met bescheiden noteringen genoegen nemen. Jan Fase moest zowel na de vierde als na de vijfde ronde met een nederlaag huiswaarts keren. Rijkaart en Van Vloten bleken beiden te sterk voor de Hazerswoudenaar. Door deze nederlagen belandde Jan Fase in groep 2 op de negende plaats met drie punten. In groep 1 bezet Jan Passchier na de ne derlaag tegen Van Dijk even eens een negende plaats op de ranglijst. De eerste wedstrijd voor degra datie naar de eerste klasse van de LDDB tussen LDG 2 en Lis se is afgebroken bij de stand 10-8 in het voordeel van LDG g< m SIden De derby tussen de koploper in de derde ènjsie, Gemini-Kangeroes 2 en Haak-Novo is geeind- ten in een grote teleurstelling voor de Noordwijkse d Sfeg. Haak-Novo, belust op revanche voor de eerder *jj] seizoen geleden nederlaag tegen Gemini, kreeg [jji schijn van kans tegen de goed draaiende Voor- ritptense ploeg. Onder luide aanmoedigingen van e n groot publiek haalde Gemini-Kangeroes de eerste éfemet 15-4 binnen. out dat klasse beter anjlde dan Haak-Novo had tva Volleybal reeds het verzet van de zet|*d wij kers gebroken. Mede n Izij de goeddraaiende aan- -C^waar het zwakke blok van flc-Novo geen vat op kreeg, 'ijde Gemini-Kangeroes de Si buit binnen Binnen vijftig ïekjiten werd Haak-Novo met -0 nederlaag huiswaarts ge- •d (overige setstanden: 15- 15-9). ziektes geteisterde eer- :renteam van Gemini-Kan- heeft het in Roosendaal kunnen bolwerken tegen sterker BermlV.I.G. Alleen eerste twee sets wist de ichotense ploeg nog tot ac ceptabel spel te komen. Nadat de eerste set met 11-15 werd binnengesleept kwam Gemini, mede dankzij goed spel van in valler Gert Bakker, in de twee de met 12-13 voor, maar zoals zo vaak werd de set alsnog on nodig uit handen gegeven. Daar na kwamen de Voorschotenaren er niet meer aan te pas. De gastheren gaven Gemini geen kans meer en trokken via de setstanden 15-7 en 15-11 de volle winst naar zich toe. In de tweede Divisie dames stond de derby Groen S.C.-Ge- mini-Kangeroes op het pro gramma. Aanvankelijk had Ge- mini geen kind aan de zwakspe- lende Leidse dames Dankzij de slecht georganiseerde Leidse verdediging kon Gemini-Kange roes er lustig op los scoren. Nadat de eerste twee sets met respectievelijk 7-15 en 12-15naar de Voorschotense ploeg waren gegaan, gaf de derde set een aanzienlijk interessanter wed strijdbeeld te zien. Groen S.C. wist goed bij te blijven, maar trok tenslotte toch aan het kort ste eind. Gemini-Kangeroes, bij wiespelverdeelster Leontien Poots een opvallende rol ver tolkte, stelde, via 17-19 winst in de derde set, de 0-3 overwinning veilig. De dames van Haak-Novo moesten de afgelopen zaterdag aantreden tegen de weinig inspi rerende tegenstander AMV- J/GVC uit Hilversum. Haak-No vo, dat geen moment in gevaar kwam, behaalde een gemakke lijke 3-0 overwinning in een wedstrijd die slechts bij tijd en wijle het aanzien waard was: setstanden: 15-2, 15-11 en 15-6. onze korfbalmedewerker) 'EN De veldkorfbalcom- f (2 tie is gisteren, behalve op e zifdklasseniveau, op alle *at iten weer losgebarsten. De jksdse deelnemers deden het goed, want Fides Pacta en it I Algemene gingen niet voor led s erg ver de stad uit. Pacta be i bij Stanfries met 35 en Algemene klopte in de M rt van Breda Terheyden aal(| 5—11. Zuiderkwartier ver- v t Achilles met 10—8 en 1 h S kreeg ten onrechte niets 2 een goede partij tegen Quick •aa 8). v es Pacta is alleen op kop rei omen door de eigen winst op nfries. maar ook door het mi Bes van medekoploper Die y ghe, dat verloor van Trekvo- 18- s. De twee laatstgenoemde Sïupes zijn nu de volgelingen Wjiter F des Pacta. Voor de istrijd kwamen bij de war- irig-up Dik Onderwater en Ti- 18" de Roode met elkaar in bot- w araan de Leidse speel- ird r een bloedend hoofdwondje L irhield. Meespelen bleek on- U igelijk. Yvonne Wassenaar PI in en speelde zeer verdienst elijk. Omzetting van de opstel- a g bracht geen nadeel. Nadat Ir® eerste helft met 2—1 was 0 1 Jesloten nam Fides na het r'a "en de touwtjes strak in han 't en won via 2—3 uiteindelijk it 3—5. De goals kwamen van iderwater (2x), De Haas, Joke Noordervliet en Flip v.d. Mey- gaarden. De Algemene vocht een ongelij ke strijd uit met Terheyden, dat veel kwaliteit, maar ook veel mentaliteit tekort kwam. De Al gemene leidde na een voortva rende 0—2 start met 57, nadat er gerust was met 2—5. Net op tijd hield De Algemene het hoofd koel en toen werd Ter heyden alsnog overspeeld. Ruud van Vliet (3x), Aad Rusman (2x), Henny en Sanny Rusman, Wim van Vliet Henneke Redel en Janny en Wim van Iterson scoorden de 11 goals bij elkaar. Lenie Slegtenhorst verving de zieke Ans Lambooy uitstekend. Zuiderkwartier haalde na het knappe resultaat van vorige week (5—5 tegen koploper Soes- terkwartier) nu de volle winst binnen tegen Achilles. De Hage naars gaven de Leidenaars zo veel tegenstand, dat er tot de laatste minuut geknokt moest worden voor de punten. Achilles nam de leiding, maar dat was meteen de laatste keer, want ZKW werkte de 01 resoluut weg, wat resulteerde in 54 na drie kwartier. Na de thee sloeg de ploeg van trainer Hen Zierik- zee haar slag; althans de beslis sing leek te zijn gevallen toen Van Dam en Henzen voor 7-4 zorgden. Achilles kwam ech ter razend knap terug tot 7—7. Maar Dirk Derksen (2x) en Kim van Daim zetten Achilles op nieuw op drie punten achter stand (107). Dat was zelfs Achilles teveel, al kwam de club van Broers nog tot 108 en moest Carla Akse vaak reddend optreden in de slotfase. Gijs Kloos, Derksen, Van Daim, Ine ke den Hertog en Albert de Groot scoorden in de eerste helft. KNS deed het volkomen tegen de verwachting in erg goed te gen het hooggeplaatste Quick, dat maar ternauwernood en dan nog niet eens door eigen ver dienste aan puntenverlies ont kwam. Immers, Steef Schie- broek miste in de laatste minuut van 2 1/2 meter en als hij dat niet had gedaan, was Quick evenals koploper Sperwers en nummer drie Koog Zaandijk een punt afhandig gemaakt. Nu bleef Quick aan de positieve kant en kwam daarmee gelijk met de Sperwers. KNS nam- dankzij Wim v.d. Linden met 1—0 de leiding, die op de helft nog stevig in handen was (4—2). Na de wisseling vocht Quick zich langszij en voorbij de KNS- ers, die niettemin steeds konden gelijkmaken. Schiebroek (2x), Zitman (2x), v.d. Linden (2x) en Charles Stijger scoorden voor KNS. Van onze tafeltennismedewerker Leiden - Scylla heeft hetzelfde resultaat behaald tegen Interlance als in de uitwedstrijd: 1-9. Interlan ce heeft duidelijk geen bijzondere zware tegenstand van Scylla te duchten gehad en finishte volkomen verdiend op 9-1. Ed Fallaux mocht de eer voor zijn team redden door Van Koetsveld met gelijke munt te betalen. Over het geheel genomen was er inzet voldoende, maar Interlance liet duidelijk blijken wie de kampioen van de prom. ereklasse moet zijn. De reserves van Scylla hebben het heel goed gedaan in de lasti ge uitwedstrijd tegen Accent Swift. Wibo van Gennip was onbetwist kopman en liet drie overwinningen achter zijn naam noteren. Peter van Schie en Hein Chrispijn kwamen met elk tweemaal winst ook goed voor de dag en omdat het dubbel voor Accent Swift was werd de eindscore 3-7. Scylla 3 nam een verdienstelijke 4-1 voorsprong tegen AMVJ, maar dit bleek niet voldoende te zijn om door te stomen. Theo Bakker en Joly Sojinuh kwa men elk tot twee winstpartijen en omdat het dubbel ook voor Scylla was, werd een verdiend gelijkspel behaald. wedstrijd in handen, alhoewel tot 5-2 alle partijen in drie ga mes werden verspeeld. Wibats kon nog terugkomen tot 5-4, maar Ted van der Ploeg bracht de winst binnen door in drie games van Jan Hoogendoorn te winnen. Scores: Ted van der Ploeg 3, Sjaak van Veen 2 en Ruud Alkemade eenmaal. S.C.O.Edek heeft het met gered tegen Middelburg Zuid. Het werd 7-3 omdat de Edek-spelers Rob van der Zeeuw van Scylla geconcentreerd in actie. TOV nam tegen Wibats via 3-0 elk eenmaal tot winst kwamen en 5-2 het belangrijkste van de Het degradatiespook heeft de broers Thung en Giel Kuijper nu toch wel sterk omarmd. Scylla 4 is veilig na de 6-4 winst in de uitwedstrijd tegen Steeds Hoger/TSB 2. Erik Noest won zijn enkelspelen en Rini Hansen volgde hem goed met tweemaal winst De dames van Scylla verloren volgens verwachting van Tempo Team. Het werd 7-3 omdat elk van de Scylladames totaal geen moeite had met de invalster. De Treffers zet de opmars voort. Vriendenschaar werd met 8-2 het slachtoffer. Koos van Beek en Sjaak van Ruiten won nen driemaal. Hans van der Zwet won slechts eenmaal en ook het dubbel was voor de Treffers. De reserves van de Treffers wonnen ook; het werd 6-4 tegen Middenstandsbank 5. Jos van der Veer bleef ongesla gen, Van Klink en Akerboom wonnen elk eenmaal. Docos won met 7-3 van Scylla 5. Frits Hollander won van Ton L'Ami en Nico Weber van Fred Brac- ké; ook het dubbel was voor Scylla. Gerard van der Klaauw bleef ongeslagen, maar voor Scylla bleek Henk van Leeuwen volgens verwachting zonder punt ZOETERWOUDE - In het kader van het nederlagen- toernooi heeft de Leidse wielervereniging Swift de ontmoeting met het Alphen se Avanti met 41 tegen 35 punten gewonnen. In dit toernooi, waaraan vier clubs deelnemen en dat wordt ge houden op het industrieter rein in de Grote Polder, wordt gereden in twee klas sen: A (amateurs, liefheb bers en junioren) en B (nieu welingen en veteranen). In groep A (60 km.) werd Bert v.d. Hulst (Swift) win naar voor Teun v. Drunen (Swift) en Hans de Bruin (Avanti). Van de 13 deelne mers in groep B kwamen er slechts twee over de finish. Na 35 km. werd Aloys Goos- sen (Swift) winnaar voor Dok Wijfjes (Avanti). Van onze waterpolomedewerkef ALPHEN AZC won zaterdag met 10—3 van AZPC en door deze overwinning zijn de Alphenaren op de derde plaats geëindigd in de hoofdklasse. Officieel moeten de AZC-ers nog tegen PSV spelen omdat het protest van AZC na afloop van het duel tegen de- Eindhovenaren is toegewezen. Deze wedstrijd is ech ter van geen belang meer voor de eindrangschikking en zal daarom niet meer worden gespeeld. De AZC- ers wonnen zaterdag zelf van AZPC en omdat con current Neptunus verloor van de nieuwe landskam pioen ZIAN/Vitesse pakten de Alphenaren net de derde plaats. Waterpolo In Zwembad De Dillen kon AZPC uit Amersfoort weinig te genstand bieden. Al na 1 perio- I de in het tweede en derde spel- j deel maar liefst vier doelpunten i op een rij scoorde en daarmee het Valleibad te Veenendaal won VZC-Ritmeester met 7—5. Door dit resultaat neemt de Zij- 1/LGB op de ranglijst de achtste plaats in. VZC nam steeds een voor- i de voorsprong vergrootte tot sprong, maar het gelukte de 1 was er voor AZPC weinig ZIJL/LGB om goed terug te ko- eer meer te behalen. Naast Ton Buunk scoorden bij AZC Frank van de Akker 3x, Gijs Stroboer, Ruud de Hey en Hans 't Hart. De Zijl/LGB verloor zaterdag zijn laatste competitieduel. In men en ondanks het feit, dat de Leidenaars nogal wat kansen misten (o.a. een strafworp) maakte Peter Wolters in het be gin van het vierde speldeel de gelijkmaker (5—5). Kort hierna viel echter de beslissing. Albert Spijker kreeg een strafworp te gen en mocht niet meer mee doen omdat deze strafworp zijn derde persoonlijke fout was. Het scoreverloop was: le perio de: 1—0 Paul Belt, 1—1 Knop- pert 2—1, 31 Mart Bras. 2e periode: 23 Peter Wolters. 3e periode: 42 Wim Keman 43 Paul Belt 5—3, Mart Bras 54. Paul Belt 4e periode: 55 Peter Wolters, 6—5 Mart Bras 7—5, Wim Kemn. LZ'86 zorgde voor een uitste kend slot van het toch al voor spoedig verlopen seizoen door kampioen Nereup met 64 te verslaan. Nereus nam door Hans Koeman wel met 1—0 de leiding, maar door treffers van achtereenvolgens Aad van Mil 3 maal en Gerard Soet en Joop Siera nam LZ'86 in het derde speldeel een 51 voorsprong. Nereus dat volgend jaar samen met LZ'86 in de hoofdklasse gaat spelen, kwam nog wel iets terug, maar de Leidenaars ga ven de overwinning niet meer uit handen. Naast Hans Koeman scoorde voor Nereus nog Hans Stam 2x en Ton Stam en Jan Bredeveld maakte bij LZ'86 de zesde treffer. Katwijk blijft in de tweede klasse B zijn kans op de eerste plaats behouden door een 7—5 overwinning op DWR. Pas in het derde deel kon Katwijk voor het eerst een voorsprong nemen. Voor de Katwijkse treffers zorg den Hans van de Putte en Piet de Vries 2x en Kees van de Moolen, Paul van de Putte en Hans Parlevhet. De dames van de Zijl/LGB ver loren met 6—2 van HZC/De - Robben. Nadat de Hilversumse dames met 60 voor kwamen zorgden Ans van de Geest en Jolanda van de Maarel voor de twee tegendoelpunten.

Leidse Courant | 1976 | | pagina 15