Onze toekomst ziet er veelbelovend uit. calculator/tekenaar Word jij dat vrolijke meisje in onze centrale keuken? Ziiijdlw'ijck assistent van het hoofd opleidingen, oefeningen, paraatheid en veiligheid. 2e man registratuur Sijthoff Pers b.v. GROEPSLEIDERS OP M.T.S.*nfveau Sijthoff Pers b.v. Hart Nibbrig Greeve, 50 jaar vooruitgang. jonge mannelijke kracht jonge vrouwelijke kracht portier IE GROEPSLEIDER/STER 16 LEIDSE COURANT ZATERDAG 29 NOVEMBER 1975 De A-Kring Zuid-Holland a Bescherming Bevolking heeft plaats voor een Taak: administratieve verwerking van gegevens ter voorbereiding van een daadwerkelijk optreden; opleiding en oefening van noodwachters, veelal in de avonduren, inclusief de voorbereiding daarvan; medewerking aan de paraatheidsregeling voor het personeel in vaste dienst van de Kring; vervulling van een organieke funktie bij afkondiging van de staat van paraatheid. Vereisten: diploma Mulo, Mavo of Lts; r— goed schriftelijk zowel als mondeling uitdrukkingsvermogen; bij voorkeur tussen 30-40 jaar oud; rijbewijs BE; woonplaats in de Kring. Ervaring in stafwerk en het geven van instructie strekt tot aanbeveling. Aanstelling. Mede afhankelijk van ervaring en opleiding vindt aanstelling plaats binnen de salarisgrenzen 1.436,tot 2.124,bruto per maand. De voor noodwachtambtenaren gebruikelijke rechtspositie is in deze Kring uitgebreid met deelnemerschap aan I.Z.A.; vakantietoelage 7,8%. Sollicitatie. Uitsluitend schriftelijk, eigenhandig geschreven met uitvoerige inlich tingen en referenties, binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie, te richten aan het Hoofd Bescherming Bevolking van de A-Kring Zuid-Holland a, Zijldijk 22-a te Leiderdorp; op de enveloppe linksboven te vermelden: „SOLLICITATIE". Wegens gestadige uitbreiding van onze orderportefeuille hebben wij direkt plaats voor een ervaren bouwkundig Tot zijn taak zal o.a. behoren werkvoorbereiding kostenbewaking na-calculatie Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie HUURMAN-LEIDEN B.V. nieuwbouw, verbouw, restauratie, onderhoud. makelaars in onroerende goederen. 4%, leiden SOCIALE DIENST Bij de Registratuur is men bezig, mede ook door een onlangs doorge voerde deconcentratie van de dienst, met een heroriëntatie op de interne dienstverlening. Van deze kracht wordt zowel vakmatig als daadwerkelijk steun verwacht bij de verdere uitwerking en realisering van de plannen. Gegadigden moeten tenminste het diploma S.O.D.-I bezitten en ruime ervaring, liefst bij een sociale dienst, hebben opgedaan. Studie voor het diploma S.O.D.-II strekt tot aanbeveling. Het salaris kan in overleg worden vastgesteld tot een maximum van 2.235 per maand, (adjunct-commies A). Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen, met vermelding van nummer 75058, sturen aan burgemeester en wethouders, Stadhuis, Leiden. SIJTHOFF PERS B.V. uitgeefster van o m. de dagbladen Haagsche Courant, Het Binnenhof, Rotterdamsch Nieuws blad, Goudsche Courant, Leidse Courant en Economisch Dagblad, vraagt t.b.v haar Bedrijfstechnische afdeling op korte termijn voor haar produktiebedrijf in de Plaspoelpol- der twee WMfctulgbouwkiind* Tot hun werkzaamheden zullen ondermeer behoren: het leiding geven aan een groep monteurs v.w b de uitvoering van geplande onderhouds- en reparatiewerk zaamheden het uitvoeren van het preventief onderhoudssysteem het oplossen van storingen aan de diverse installaties. Onze voorkeur gaat uit naar hen. die naast een opleiding M.T.S.-werktuigbouw tenminste een vijfjarige ervaring heb ben in een soortgelijke funktie, en bekend zijn met moderne onderhoudstechnieken en de Engelse en Duitse taal redelijk beheersen Leeftijd. 25 - 35 jaar Wij bieden een aantrekkelijk salaris, gratifikatie, winstdeling etc. Inlichtingen betreffende deze funktie worden gaarne ver strekt door de heer A. G. J. Wever, wnd hfd, B.T.A.. tel (070)-90 68 10 of 62.45.62 Schriftelijke sollicitaties te richten aan. afd. Personeelsza ken Sijthoff Pers B.V.. Wagenstraat 37, Den Haag. schrijven 1924. In de Zaanstraat in A Den Haag gaat Hart Nibbrig&Grceve van W W start en importeert Lancia automobielen. Een Europese wagen uiteraard. Want wie dacht er in die jaren aan Japanse auto's.Toch werden er in het land van de Rijzende Zon op dat moment al auto's in serie gebouwd. Door Mitsubishi. Een concern dat zich nu het grootste ter wereld kan noemen. En dat al sinds11917 automobielen bouwt.Volgens de allerbeste tradities. De Mitsubishi staat daardoor als de betere auto te boek. In Japan. In Amerika. In Australië. En sinds 1 januari 1975 ook in ons land.Want vanaf die dag brengt Hart Nibbrig Greeve Mitsubishi, ofwel de Gestaalde Perfektie, op de Nederlandse markt. Met opmerkelijk veel sukses. Sukses dat vooral te danken is aan de HNG dealer-organisatie. Nog geen jaar na z'n introduktie rijden er al ruim vierduizend Mitsubishi automobielen in ons land. In zo'n korte tijd is dat geen enkel ander automerk ooit gelukt. Onze toekomst ziet er dan ook veelbelovend uit. Warmonderweg 12,Sassenheim. Tel.02522-19000. KEMPENEERS' AUTOMOBIELBEDRIJF B.V. Op korte termijn hebben wij op ons kantoor plaats voor; voor gevarieerde adminisfratiewerkzaamheden m.b.t. financiële admini stratie, werkplaats administratie, debiteuren bewaking e.d.; zelfstandig kunnende werken. voor telefoonbediening, typewerkzaamheden e.d. Sollicitaties te richten aan ons adres: Lammenschansweg 136 te Lelden. Telefonisch onder nr. 766851. leiden in wisselende dag- en avonddienst. Zijn taak zal bestaan uit: controle van in- en uitgaand verkeer lichte administratieve werkzaamheden enkele onderhoudswerkzaamheden van eenvoudige aard. Aanstelling zal, afhankelijk van leeftijd. bekwaamheid en ervaring, plaatsvinden in de rang van: portier (salarisgrenzen j 1264,— tot 1569, bruto per maand) of - portier A (salarisgrenzen 1350,— tot 1732,— bruto per maand). Voor het vervullen van onregelmatige diensten wordt een toeslag gegeven. na verschijnen van dit blad te sturen aan burgemeester en wethouders, Stadhuis, Leiden. PLAATS EEN TELEFOONTJE GOODYEAR (NEDERLAND) B.V. de Nederlandse vestiging van 's-werelds grootste banden- en rubbermaatschappij heeft een vakature a. een ervaren chauffeur met groot rijbewijs b. een magazijnbediende t.b.v. het, op het industrieterrein „Grote Polder" te Zoeterwoude/Rijndijk, nieuw gebouwde Cen traal Magazijn. Tevens hebben wij een vakature voor een: c. administratief assistente in de leeftijd van 17 -19 jaar. Typediploma en gevoel voor cijfers is gewenst. Belangstellenden worden verzocht te bellen of te schrijven naar. GOODYEAR (NEDERLAND) B.V. Blnckhorstlaan 180, Den Haag. Tel. (070) 85.09.00. T.a.v. de heer E. Visser DAGVERBLIJF "DE OUDE POST' vraagt voor spoedige indiensttreding een voor haar d.v.o. te Sassenheim. Opleidingsei sen: diploma zwakzinnigenzorg, diploma kin derbescherming B, diploma O.P.M., akte van bekwaamheid als onderwijzer/es of v.s.i.d.- d.v.o. Inlichtingen over deze funktie worden gaarne verstrekt bij het dagverblijf: Hoofdstraat 99, Sassenheim, tel. 02522-12949. Sollicitaties richten aan; Centraal Bureau, Rijnsburgerweg 158, Lelden. Tel. 071-155342. VJJ&. In de centrale keuken van ons moderne verpleeghuis zitten ze te springen om vrouwelijke assistentie. Misschien echt iets voor jou, zorgen dat onze patiënten een geurige maaltijd gereserveerd krijgen. Je toekomstige kollega's zien zich graag geassisteerd door een vlotte kracht, die voor een minder plezierig keukenkarweitje zo nu en dan ook niet terugschrikt. Tot de dagelijkse taken behoort o.a. het assisteren aan de voedings band voor het bereiden van de warme maaltijden voor de patiënten. De keuken, geheel op moderne leest geschoeid; beschikt ook over een machinale afwasinstallatie. Het is er fijn werken in een prettige sfeer. Daar komt nog bij; het salaris is beslist niet om te mopperen. Heb je interesse, kom dan eens langs. Of beter nog, schrijf eerst even een briefje, of bel op. Vraag naar de heer J. J. de Beer, tel. 071-769300, toestel 131. Schriftelijke sollicitaties richten aan de admini strateur. verpleeghuis en reaktiveringscentrum Aaltje Noordewierlaan 50 te Leiden v

Leidse Courant | 1975 | | pagina 16