Busdiensten tussen Den Haag en Leiden ingrijpend gewijzigd Westerterp kiest voor tracé 2 van de Schiphoilijn Principe-akkoord over CDA in Hazerswoude LCC dreigt: winkels zaterdagavond open STALEN IN PLAATS VAN BETONNEN BEUG BU WARMOND TAALUVERAAR ZAALBERG NAM AFSCHEID MET VERWEU Noordwijkse politie haalt meisje met moeite van dak af ,,Ik wilde haar niet doodrijden" Vreemd om geenDAFte overwegen! Dus'tis vreemd om geen proefrit temaken. ZATERDAG 25 OKTOBER 1975 LEIDSE COURANT PAGINA 3 LEIDEN Minister Westerterp (verkeer en waterstaat) heeft gisteren het tracé vastgesteld voor de Schiphoilijn tussen Schiphol en Leiden. Het baanvak tussen de luchthaven en Amster dam (Minervalaan) staat al vast, evenals het deel tussen Leiden en Den Haag, waar de lijn parallel komt te lopen aan de bestaande verbin ding Amsterdam-Den Haag, met dit verschil dat de Schiphoilijn eindigt op het Haagse Cen traal Station. De bewindsman volgt hiermee de keuze van de .commissie tracé Schiphoilijn', die uit zeven mogelijkheden kon kiezen. De com missie heeft zich uitgesproken voor het zoge naamde „tracé 2," echter wel met enkele wijzi gingen, zoals een afwijking tussen de Sassen- heimervaart en de Kagertocht, beperking van geluidhinder door vervanging van een stalen brug bij Warmond door een betonnen, en het open houden van de mogelijkheid van stations bij Hoofddorp en Nieuw Vennep. Ook adviseert de commissie de mogelijkheden te onderzoeken van een aftakking van de lijn naar het Amsterdamse Centraal Station. Wat deze suggestie betreft, zegt de minister dat zolang het voorlopig eindpunt van de lijn bij de Minervalaan ligt, er een goede openbaar vervoer—verbinding gewenst is tussen dit sta tion en de verschillende delen van het stadscen trum. Een nadere studie daarover zal worden opgedragen aan de stuurgroep verkeers- en vervoersinfrastructuur in en om Amsterdam'. Van de zeven tracé's was er een, vrij sterk afwijkend, voorgesteld door het .Actiecomité Schiphoilijn Warmond", waarbij de lijn geheel ten oosten van de direct langs rijksweg 4 (Amsterdam-Den Haag) was geprojecteerd. De commissie meende echter dat dit in haar ogen geheel nieuwe tracé naast een aantal voordelen een nog groter aantal nadelen met zich brengt, waaronder veel hogere kosten. De nieuwe spoorlijn zal, komende uit de tunnel onder de luchthaven Schiphol, over de Rijnlan- derweg en de Kruisweg heengaan, daarna da len en zich aan de noordwestkant van de Mogelijk stations bij Hoofddorp en Nieuw Vennep Kagertocht voortzetten over de Bennebroeker- weg en de Venneperweg. De spoorlijn kruist vervolgens ongelijkvloers de in aanleg zijnde provinciale weg S 20, gaat over de Lisserweg heen en kruist daarna rijksweg 44, waarbij de rijksweg over de spoorlijn zal worden gevoerd. Na deze kruising met rijksweg 44 buigt de spoorlijn in westelijke richting af evenwijdig aan en direct ten zuiden van deze rijksweg. De Dr. J.P. Heijelaan zal over de rijksweg en over de spoorbaan worden ge voerd. Hierna stijgt de spoorbaan om een vrije kruising met de Hoofdvaart, de Hoofdweg en de Ringvaart mogelijk te maken. Voorbij de Ringvaart loopt de spoorlijn dan nog steeds evenwijdig aan rijksweg 44 en zo dicht mogelijk erlangs. Achtereenvolgens worden vrij gekruist de jachthaven S^senheim, de Sassenheimer- vaart, de Menneweg, de Zandsloot, de Wasbee- klaan. de Warmonderdam en de Dinsdagse Wetering. De spoorlijn buigt daarna in de Klinkerberger polder af in zuidelijke richting en stijgt voor de aansluiting op de oude lijn (Amsterdam—Haarlem—Leiden—Den Haag) nabij Warmond. Bij deze aansluiting wordt het bestaande spoor van Haarlem naar Leiden in westelijke richting verlegd. In de ruimte die daardoor ontstaat tussen de beide sporen van de oude lijn, worden de beide sporen van de Schiphoilijn gelegd. Het bestaande spoor Leide n—Haarlem wordt hierbij vrij gekruist De Schiphoilijn en de oude lijn gaan daarna in een viersporig tracé gescheiden verder tot op het emplacement van Leiden. Van Leiden tot het Centraal station in Den Haag volgt het tracé van de Schiphoilijn dat van de oude lijn. Van onze correspondent HAZERSWOUDE - In principe zijn de leden van de Hazers- woudse afdelingen van de ARP, CHU en KVP de mening toege daan, dat getracht moet worden ter plaatse een Christen Demo cratisch Appèl te vormen. Zij zijn elk tot dit beslnit gekomen tijdens drie afzonderlijke ver gaderingen. CHU en KVP wil len het CDA zien gevormd, onafhankelijk van wat zich in de landelijke politiek zal ont wikkelen. De ARP daarentegen conformeert zich aan de uit spraak van de landelijke partij. „De afdeling neemt die over", kon men beluisteren op de ver gadering van de Anti Revolu tionairen. De KVP-ers uit Hazerswoude menen dat op korte termijn ter plaatse tot oprichting van een CDA dient te worden overge gaan. Om onduidelijkheid, voor al in de beginfase, te voorkomen moeten de samenstelling van be stuur en fractie en de verdeling van de functies zoveel mogelijk in de oprichtingsakte worden vastgelegd. Daarbij moet, aldus viel bij de KVP-ers te beluiste ren, rekening worden gehouden met de resultaten van de laatste gemeenteraadsverkiezingen. Een christelijke gebondenheid voor de vertegenwoordigers van het CDA acht men bij de KVP gewenst, maar men wil daar. geen kerkelijke gebondenheid verlangen. Op de KVP-bijeen- komst werd tevens voorgesteld om een werkgroep te gaan vor men om een weekprogramma op te stellen voordat de defini tieve oprichting van het CDA zijn beslag vindt De procedure is nu dat de be sturen van de drie partijen bij elkaar komen om de wensen, die bij ARP, CHU en KVP le ven, door te praten. Aan de hand daarvan zou zo ligt voor de hand een compromis wor den gesloten, op grond waarvan het CDA definitief van de grond zoukunnen komen. Uiteraard weer na inspraak van de leden van „de drie". In politiek Ha zerswoude kali men overigens her en der vernemen dat men liefst de CDA-kogel voor half 1976 door de kerk ziet gevuurd. Grof vuil LEIDEN De grofvuil wagen van de ge meentelijke reinigingidienst komt maan dag langs de volgend straten in Leiden: Maandag 27 oktober Hoge Morewcg (ook de woonschepen); Morsweg (van Lage Morswog tot Hoge Morsweg); Mo ral aan; Dr. Lelylaan; Gran- daathof; Diamantlaan; Onyxhof; Amethist- hof; Smaragdlaan; Robijnstraat; Parel- straat; Topaaslaan; Aquamarijnstraat; Bothastraat; Herman Cos terstraat; More- kade; Rhijnhofweg; Agaatlaan; Saffier- straat; Turkolslaan; Berylstraat; Carneool- straat; Barnsteenpad; Kristalstraat; Lage Moreweg; P. C. Hooftlaan; Vondellaan; van Baerlestraat; Jacob Catalaan; Gerard Brandstraat; Coomhertstraat; Const Huy- Centlaan, Brederodestraat; Spieghelstraat; Roemer Visscheratraat; Tesselschade- straat; Leegwatcretraat; Strom Buyslng- straat; Calandstraat; Leemanstraat; Corv radïtraat, Dijkstraat; Stuwitraat; Sluis straat; Duikeretraat; Dam la an; Haagse- straatweg; Mui der kring; Cruquislaan. - MARKTEN GROENTEVEILING LEIDEN (24 okt.) Appelen 83; peren 98; andijvie 55-59; snijbonen 430-445; kroten p. kg. 16; rode kool 15-18; groene kool 25-28; prei 35-37; spruiten A 73-78; spruiten b 71-73, spruiten c 66,; tomaten A 650-660, tomaten B 950-980, tomaten C 400-430, tomaten CC 270; uien 58-61; witlof 330-340; knolselderij 36- 38; komkommers AA 79, komkom mers A 76, komkommers B 6465, komkommers C 56-57. komkommers D 48-52, komkommers E 41; sla zwaar 18-21; bleekselderij 51; peter- •elie 25; selderij 27; paprika's p. stuk 36; paprika's p. kilo 50. Van een onzer verslaggevers LEIDEN De binnenstadswinkeliers verenigd in het Leidse City Centrum zullen hun zaken desnoods op zaterdagavond 29 november en zaterdagavond 20 de cember openhouden, wanneer het college van b. en w. geen vergunning verleent voor het openhouden van de winkels op vrijdagavond 28 november en vrijdagavond 19 december. De wet biedt de winkeliers daartoe de mogelijkheid. Zoals bekend hebben de vakorganisaties er deze week bij het Leidse college van b. en w. op aan gedrongen geen koopavond toe te staan op beide genoemde vrijdagen. In een brief aan het Leids college noemt het bestuur van het Leids City Centrum het „een onbegrijpelijke zaak dat de plaatselijk gevestigde vak bonden moeilijkheden opwerpen die kennelijk elders in het land en met name in de aangrenzende winkelcen tra als Leidschenhage, Den Haag en Haarlem niet bestaan". „Bij navraag blijkt dat in deze centra het advies van het Centraal Overleg Detailhandel, gevormd door werkgevers en werknemersorganisaties, gevolgd wordt. Met andere woorden, dat probleemloos koop avonden zullen plaatshebben op de genoemde vrijda gen", aldus het bestuur van het LCC in de brief aan het college van b. en w. Daarin stelt het ook, dat koopavonden vlak voor de feestdagen een harde econo mische noodzaak zijn, gezien de achtergebleven omzet ten in het afgelopen jaar. Het LCC-bes tuur wijst er op dat het gemeentebestuur extra koopavonden vlak voor de feestdagen ook heeft toegestaan in ecomonisch minder ongunstige tijden. „Het argument dat de laatste jaren op zaterdagen geen koopavond wordt gehouden, gaat niet op. Koopavon den op zaterdagen werden altijd gecompenseerd door winkelopenstelling op de voorafgaande vrijdag", aldus het LCC-bestuur. Prof Zaalberg en zijn vrouw moesten op de afscheidsreceptie talloze handen schudden. Van een onzer verslaggevers Leiden Het Groot—Auditorium was een te Klein—Auditorium voor het groot auditorium, dat gistermiddag was samengestroomd om het afscheid van prof. dr. Carl A. Zaalberg, hoogle raar in de Nederlandse taal— en letterkunde aan de Leidse universiteit, bij te wonen. Tien tallen moesten worden teleurgesteld en vonden een plaats elders, vanwaar zij via audio-com- municatiemiddelen de hele toedracht konden volgen. Het afscheid van een Zaalberg was een hele gebeurtenis: een laatste college van deze taaiijveraar, wederwoorden van collegae en studenten, geschenken in boekvorm, geheven glaasjes in de gangen en handen drukken in de receptiekamer. Prof. Zaalberg, die in zijn universitaire praktijk sinds 1959 vooral zijn werk gebaseerd heeft op de letterkunde van de renaissance, vond zijn grootste verdiensten liggen in het feit dat hij bij het taalonderwijs dienstverlening gaf aan publicaties van anderen. Dat was dan een uiting van zijn (minder bekende) bescheiden heid. Hij werd ook beschreven als „ijdel", maar die bijkomstigheid kwam dan voort uit zijn bescheidenheid. Hij was, behalve voorzitter va- n de Maatschappij der Nederlandse Letterkun de, onder meer jarenlang lid van een van de commissies cultuur en ontwikkeling van de Leidse Volksuniversiteit, en sinds twee jaar lid van de straatnamencommissie van de ge meente Leiden. In zijn afscheidscollege belichtte de scheidende hoogleraar de schriftelijke betrekkingen van zijn grote leermeester Albert Verwey met Duit se letterkundigen van naam. Zaalberg toonde zich weer de koelbloedige registrator en analy ticus, onaandoenlijk ondanks zijn cryptische humor, wel heel anders dan bijvoorbeeld de Bourgondische Anton van Duinkerken. Voor Zaalberg betekent dat, dat je met de Neder landse taal maar één kant uit kunt en daarvoor moet je binnen de perken blijven. Burgemeester Vis van Leiden (uiterst rechts) en zijn collega Bos van Katwijk (met ambtsketen om) hebben gisteren koninklijke onderscheidingen (eremedailles verbonden aan de orde van Oranje Nassau) uitgereikt aan 7 werknemers van de B.V. Katwijkse Kalkzandsteenfabriek, die dezer dagen vijftig jaar bestaat. De zes (de heren G. Lek, AJ. Erades, J. den Os, allen uit Leiden, de heren C. Zwanenburg, C. Sneijders, beiden uit Katwijk, en de heer U. Serdijn Valkenburg) Valkenburg werken al meer dan 40 jaar bij het jubilerende bedrijf. De huldiging had gistermiddag plaats in de bedrijfskantine van de fabriek. Van onze correspondent NOORDWIJK - In het holst van de nacht klonk gisteren een door merg en been gaand gegil over de gewoonlijk doodstille oude kom van Noordwijk-Bin- nen. Wakker geworden bewo ners alarmeerden direct de poli tie en deze ontdekte op het dak van een der herenhuizen een doodsbenauwde jonge vrouw in nachtgewaad. Als een niet uit de boom durvend katje zat ze ge hurkt boven op een gammele dakkapeL Het slachtoffer deelde mede, dat er in het nachtelijk uur aan de afgesloten deur van haar kamer was gerommeld en uit angst voor de inbreker was zij via een ingeslagen ruit en een wankele goot naar het dak gevlucht. Daar het meisje de weg terug Tweeduizend gulden boete geëist wegens veroorzaken van dood door schuld Van onze rechtbankverslagge ver DEN HAAG/SASSENHEIM - Hoewel daartoe onvoldoende ruimte zou zijn geweest, pas seerde op 21 februari de 25-jari- ge autobestuurder C. C. A., woonachtig in Zutphen, in de Hoofdstraat te Sassenheim de 75-jarige wielrijder K. G. Mijn- ders. De man werd door de vrachtauto aangereden en viel, waarbij hij onder een wiel van het voertuig over hem heen ging, zodat het slachtoffer werd gedood; De officier van justitie bij de Haagse rechtbank eiste gisteren tegen de autobestuurder wegens veroorzaken van dood door schuld een geldboete van 2000 gulden en twee weken gevange nisstraf en een jaar intrekking rijbewijs, beide laatstgenoem den echter voorwaardelijk met een proeftijd van 2 jaar. In de Hoofdstraat stond een vrachtauto geparkeerd. Ver dachte passeerde dat voertuig en haalde gelijktijdig de wielrij der in, zodat voor deze onvol doende ruimte overbleef. Ver dachte was van mening, dat er nog wel voldoende ruimte was, en opperde, dat het slachtoffer een slingerende beweging had gemaakt Twee getuigen ontkenden dat De officier van justitie, Mr. J. Th. de Wit stelde, dat verdachte niet als een dolleman heeft gere den, maar wel hoogst onvoor zichtig, zoals wel vaker gebeurt bij passeren van wielrijders door autobestuurders. Verdach te heeft volgens hem een taxa tiefout gemaakt De verdediger was van oordeel, dat verdachte geen schuld treft aan het ge beurde en concludeerde tot vrij spraak. Vonnis op 7 november. Van een onzer verslaggevers Leiden De NZH voert met ingang van 2 november enkele ingrijpende wijzigingen in, in de jaardienstregeling 1975/1976. De meeste ver anderingen hebben betrekking op het gebied tussen Den Haag en Leiden. Ze houden onder meer verband met de realisering van voorstellen uit het zg. experimenteer-project dat enkele jaren geleden ls opgesteld op initiatief van de werkgroep milieubeheer aan de Leise Universi teit De belangrijkste verandering betreft de invoering van een nieuwe buslijn 57 die het station Voorburg (lijn Den Haag—Gouda) en het centrum van deze gemeente met Leidschendam verbindt De nieuwe lijn is bedoeld om het hiaat weg te nemen dat in de dienstverlening is ontstaan door het instellen van drie vervoers kan alen één HTM en twee NZH tussen Den Haag, Voor burg en Leidschendam. Daardoor viel de dwars verbinding tussen het centrum van Voorburg en Leidschendam min of meer tussen schip en Kaai. Lijn 57 zal in een halfuursfrequentie worden gereden van maandag tot en met zaterdag tot ca. 20.00 uur, tijdens koopavonden tot ca. 21.00 uur. De route is als volgt: Voorburg Station Parkweg Rembrandtlaan St Martinuslaan Mgr. Van Steelaan Rodelaan Heuvelweg Prinsensingel Noordsingel Dillenburgsin gel Juliana van Stolberglaan. De kern van Voorburg verkrijgt hierdoor weer een recht streekse verbinding met het ziekenhuis Athonius- hove en het winkelcentrum Leidsenhage. Door het begin/eindpunt van deze lijn en dat van lijn 47 te leggen bij het verpleegtehuis Prinsenhof is dit tehuis niet alleen verzekerd van een recht streekse verbinding met Voorburg maar ook van een dito met Den Haag. Lijn 57 wordt ingesteld met een proeftijd van een jaar. Mocht blijken dat een door de RVI vast te stellen norm niet wordt gehaald dan zal de exploitatie worden gestaakt Dit zal eveneens het geval zijn, doch met onmiddellijke ingang, indien de gemeente Voorburg in zijn beroep ontvankelijk wordt ver klaard. De huidige L' i 45 (Den Haag Voorburg Leidschendam Voorschoten Wassenaar) wordt per 2 november opgeheven. Hiervoor in de plaats komt een nieuwe lijn 49, welke zal rijden van Den Haag (Turfmarkt) naar Leid schendam (Schakenbosch). De bezetting op het trajectgedeelte Leidschendam—Voorschoten was dusdanig laag dat een vermindering van het aantal ritten van acht tot zes per uur verant woord wordt geacht Zonder inzet van extra materieel kon hierdoor de genoemde dwarsver binding (lijn 57) in exploitatie worden genomen. De opheffing van lijn 45 zo vindt de NZH, brengt een ongewenste frequentievermindering geduren de de avonden en op zon- en feestdagen met zich mee. Teneinde hierin te voorzien zal lijn 48 (Den Haag—Voorburg—Leidschendam—Voorschote n—Leiden—Leiderdorp) dan ook op genoemde uren en dagen met een halfuursfrequentie rijden. De verbinding Voorschoten—Wassenaar v.v. zal in verband met het wegvallen van lijn 45, voor taan het gehele jaar worden onderhouden door lijn 63. Deze treedt in de plaats van de zomerlijn 34; Voorschoten (prof. Einsteinlaan) Wasse- naarse Slag. Evenals deze lijn rijdt lijn 63 gedu rende het seizoen naar de Slag, daarbuiten tot de Donker Curtiusstraat te Wassenaar. Geduren de alle dagen van de week wordt in een uursfre quentie gereden, welke tijdens de spitsuren ma- vr tot een halfuursfrequentie wordt opgevoerd. De instelling van de eerdergenoemde dwarsver binding maakt het rijden van het trajectgedeelte: Prins Hendriklaan—Koningin Julianaweg Leidsenhage te Leidschendam door lijn 47 over bodig. Het begin/eindpunt wordt daarom, evenals dat van lijn 57, te Leidschendam in de Gravin Juliana van Stolberglaan gesitueerd nabij het verpleegtehuis Prinsenhof. De bestaande sneldienst 49 (Leiderdorp—Leide n—Voorschoten—Wassenaar—Den Haag Station Centraal) zal onder de lijnnummers 64 en 65 om en om worden gereden naar Den Haag Centraal (64) en naar Den Haag—Stadhouderslaan (65). Hiermede wordt een reeds lang bestaande wens om de kantoren rond de Raam weg te ontsluiten gerealiseerd. Tot en met de Benoordenhoutseweg lopen beide lijnen komende van Leiderdorp pa rallel. Lijn 64 gaat via de Jozef Israëlslaan en de Prins Clauslaan naar het station Centraal (Autobusplat), lijn 65 rijdt via Zuid-Hollandlaan, Koningskade, Raamweg, Plesmanweg, Prof. Tel- dersweg, Johan de Wittlaan en President Kenne- dylaan naar de Stadhouderslaan nabij het Sta- tenplein. Tijdens de spitsuren wordt op beide lijnen «en halfuurdienst onderhouden, daarbui ten een uurdienst Op het gemeenschappelijke traject ontstaat dan een kwartierdienst respectie velijk een halfuurdienst Evenals op de oude lijn 49 zal op de lijnen 64 en 65 de dienst worden uitgevoerd van maandag tot en met vrijdag. De lijn 65 wordt opengesteld voor lokaal vervoer binnen het stadsvervoerge bied van Den Haag, d.w.z. dat in dit gebied HTM plaatsbewijzen worden verstrekt of aanvaard. Reeds met ingang van 28 september is lijn 46 (Den Haag—Voorburg—Leidschendam—Voor schoten—Leiden—Oegstgeest) doorgetrokken naar Den Haag Turfmarkt via het autobuspla teau Den Haag Centraal. Op dit plateau hebben de lijnen 88 (Den Haag—Oegstgeest—Sassenhei- m—Lis se) en 95 (Den Haag—Wassenaar—Kat wijk—Noord wijk) hun begin/eindpunt Lijn 91 (Den Haag H.S.—Wassenaar—Katwijk) tenslotte ondergaat in Katwijk een kleine route wijziging. In plaats van via de Tramstraat wordt via de Parklaan en het Vuurbaakplein gereden. niet durfde te ondernemen, waagde een der politiemannen een levensgevaarlijke poging om haar over het steil oplopen de dak aan de voorzijde te be reiken. Vuil en met mos be smeurd moest hij naar de bega ne grond terugkeren en toen men de kapel ook niet langs de achterkant van het pand bleek te kunnen benaderen, besloot de patrouille de kamerdeur in te trappen. Aldus geschiedde en even later balanceerden twee wetsdiena- ren als volleerde acrobaten aan de soms half vergane dakuit steeksels. Met grote moeite slaagden zij er bij het „dakhaas je" te komen en haar behoed zaam naar het kamerraam te voeren, waar helpende handen haar vastpakten en binnen haal den. Wonder boven wonder liep niemand bij de hachelijke on derneming letsel op. En toen kwam de climax. Bene den postende politiemannen za gen in de omgeving van het pand een jongeman rondschar relen. Dat het de inbreker zou kunnen zijn, leek niet zo denk beeldig en daarom werd hij me teen maar aan de tand gevoeld. En wat bleekhet was de ver loofde van de dakbeklimster. Hij had haar met een bezoek willen verrassen, maar vond de deur gesloten. Vier maanden geëist tegen Warmonder Van onze rechtbankverslagge ver DEN HAAG/WARMOND - ,Jk was teleurgesteld in haar, maar ik wilde haar niet doodrijden," aldus de mededeling van een 31-jarige koopman uit War mond, J. de V. die zich gisteren voor de Haagse rechtbank moest verantwoorden, omdat hij op 25 maart j.l. zou hebben ge probeerd met de door hem be stuurde auto op de Middendorp laan zijn ex-geliefde aan te rij den. Zij ontkwam door op het trottoir te springen. De officier van justitie eiste 4 maanden gevangenisstraf waar van twee maanden voorwaarde lijk met een proeftijd van 2 jaar. Verdachte had enige tijd samen gewoond met de vrouw, die op een gegeven moment er vandoor ging met 600 gulden en wat goederen. Volgens verdachte wilde hij aan de vrouw zijn geld terug vragen en reed in haar richting. Hij zou de vrouw wel hebben bedreigd. „Hij was mogelijk bedroefd, maar toch ook wel door het dolle heen," constateerde de of ficier van justitie. Vonnis op 7 november. U wilt veiligheid In deze tijd hoort een auto allereerst veilig te zijn U wilt zuinigheid Economisch in energieverbruik en onderhoud U wilt comfort Makkelijk te besturen en aangenaam om in te rijden Behoorlijk wat ruimte. Terecht verwacht u heel wat van uw auto Er is een DAF dealer bij u in de buurt DAP -VOLVO Pe'sontnaulo NeOe"and B V Beesd 3 Staatssecretaris Klein van on derwijs heeft in een brief aan het bestuur van de Katholieke Sociale Academie in Den Haag laten weten, dat hij er over denkt om de subsidie voor de academie in te houden als het studieprogramma vanaf aan staande maandag niet gewoon verloopt. Zoals bekend is de academie vanaf begin oktober bezet door een groep studenten. Het bestuur van de academie heeft de docenten naar aanlei ding van deze brief gevraagd alle lessen maandag te hervat ten.

Leidse Courant | 1975 | | pagina 3