had u gedacht BRUNEN OPEL-PREMIlRE '76! DE WINTERPROGRAMMA'S LIGGEN VOOR U KLAAR WCtTEfS SPECIALE AANBIEDING 14 electronische ORGELS Sijthoff Pers b.v. ERVAREN ELEKTRONICUS Sijthoff Pers b.v. Opel Ascona, een nieuwe klasse van verfijnde techniek. Kom vandaag nog kijken naar de nieuwe Opel Ascona. Nu première bij uw Opel-dealer. lig LEIDSE COURANT VRIJDAG 19 SEPTEMBER 1975 Mededelingen van het gemeentebestuur voor de periode maandag 22 september tot en met vrijdag 26 september. gemeenteraad De gemeenteraad vergadert op maandag 22 september a.s. om 19.30 uur in het stadhuis. Op de agenda staat onder meer: Beëdiging en installatie van het nieuw benoemde lid van de gemeente raad, mevrouw M. C. van Akkeren-Straathof. to Benoeming van een lid van de commissie voor de economische aangelegenheden (vacature de heer P. L. Stroink). Benoeming van een lid van de commissie voor interne organisatie en beheer (vacature de heer W. Bleijie). Benoeming van een lid van de commissie voor het Stedelijk Museum "De Lakenhal" (vacature de heer W. Bleijie). to Benoeming van een lid van de Raad van Bestuur van het industrie- schap de Grote Polder uit de leden van de gemeenteraad (vacature de heer P. L. Stroink). Voortzetting behandeling interpellatie van de heer Driessen inzake de kwesteie LDM/Welzijnsbrond. to Preadvies op de verzoeken van de besturen van de Stichting Katholiek Onderwijs Leiden en de Protestants-Christelijke Schoolvereniging te Leiden om medewerking voor de aanschaf van schoolmeubilair e.a. Interpellatie van de heer Hoeven inzake de bezuinigingsmaatregelen bij het club- en buurthuiswerk. to Interpellatie van de heer L. Beijen c.s. inzaken de nieuwbouw van het Academisch Ziekenhuis. to Voorstel inzake subsidiëring van de Schooladviesdienst to Voorstel inzake ruiling van gronden, gelegen in de Veerpolder te Warmond. to Voorstel inzake het verlenen van extra kredieten voor de verandering van inrichting c.q. de aanschaffing van meubilair en leermiddelen ten behoeve van de volgende openbare scholen: a. kleuterschool De Boterbloem, Rijnsburgersingel 22, b Mytylschool, Blauwe Vogelweg 1, c. Pedologisch Instituut Langebrug 62, d. School verbonden'aanhet Pedologisch InstituutLangebrug 62, e. v.b.o.-l.o.m.-school, Zuidsingel 8, f. Louise de Coligny-scholengemeenschap, h. Stedelijk Gymnasium. to Voorstel inzake overdracht bevoegdheid tot verkoop van bungalowter reinen in de Merenwijk. Voorstel tot het vaststellen van Algemene Bepalingen voor de verkoop van gronden door de gemeente Leiden, alsmede Algemene Bepalingen voor het reserveren van gronden der gemeente Leiden, bestemd voor uitgifte in erfpacht of voor verkoop. to Voorstel inzake garantieregeling voor leningen bij verwerving van woningen, welke reeds bewoond waren. Voorstel inzake gemeentelijke garanties voor hypothecaire leningen aan particulieren ten behoeve van woningverbetering. Commissievergaderingen Donderdag 25 september 1975, 20.00 uur kamer 263 stadhuis. Commissie Ruimtelijke Ordening en Openbare Werken. AGENDA: to Fietsverbindingen in en rond Leiden. to Reconstructie Rijnsburgerweg. 0 Periodiek overzicht voortgang van werken. to Voorbereidingsbesluit voor het gebied van de Coebel. to Jaarverslag Dienst Gemeentewerken 1973. to Verkoop van grond en water in de Merenwijk. to Uitgifte in erfpacht van gronden gelegen nabij de Rooseveltstraat Brief aan de Provinciale Waterstaat inzake gezamenlijke tracevaststel- ling RW 11/SW 4. Donderdag 25 september a.s. 20.00 uur in kamer 204 van het stadhuis. Commissie voor Sociale Zorg, Maatschappelijke Aangelegenheden, Ge zondheidszorg en Cultuur. AGENDA: Aanschaffing machines en gereedschappen tb.v. de Gemeentelijke Dienst Sociale Werkvoorziening. Verlening aanvullende subsidie Stichting Juridisch Adviesbureau. to Ontwerp-antwoord op de brief van de Stichting Juridisch Advies-bu reau inzake de procedure met betrekking tot de behandeling van verzoeken om aktes van on- en minvermogenden. Nota inzake subsidieverzoek van de Kreatieve ProjektyStichting Pro- jekt '75 i.o. Nota m.b.t gemeentelijk beleid inzake standplaatsen woonwagenbewo- Bovengenoemde vergaderingen zijn alle openbaar. Wie meer wil weten over de te behandelen agendapunten, kan daarover informatie vragen bij het Buro Vóórlichting in de hal van het stadhuis, dagelijks van 9—12 en van 2—5 uur. Dit zijn mededelingen van het gemeente bestuur. U denkt eenzaam te blijven als o, een half a miljoen lezers dat weten? Huursubsidie voor 1 oktober a.s. aanvra gen! Huurders, die dit jaar in aanmerking willen komen voor een bijdrage in de huur moeten dit vóór 1 oktober a.s. aanvragen! Zij moeten daartoe een aanvraagformulier voor individuele huursubsidie indienen. Dit geld voor huurders, die al op 1 juli 1975 huurder van de woning waren. Als men nè 1 juli 1975 huurder van een woning werd, moet de aanvraag worden ingediend binnen drie maanden na de verhuizing. De bijdrage wordt ditmaal voor een periode van negen maanden uitgekeerd, te weten van 1 juli 1975 tot 1 april 1976. Men kan de huursubsidie op twee manieren aanvragen. In de eerste plaats via de gemeente. In dit geval wordt de bijdrage rechtstreeks, ieder kwartaal uitbetaald. Aanvraagformulieren kunnen bij het Buro Voorlichting Stadhuis worden afgehaald. Daar kunnen de formulieren ook weer worden ingeleverd. Voorts verlenen sommige verhuurders in Leiden hun medewerking aan de uitbetaling van de huursubsidie. De bijdrage wordt dan maandelijks verwerkt in de huurprijs. Het aanvraagformulier moet in dit geval bij de verhuurder worden ingeleverd. Deze moet er dan zorg voor dragen, dat het formulier voor 1 oktober a.s. in het bezit van de gemeente is. Zoals bekend kunnen huurders met een belastbaar inkomen over 1974 van minder van ƒ30.000,— per jaar, die een huurprijs betalen van minstens 124,17 en hoogstens 450,— per jaar in aanmerking komen voor een bijdrage in de huur. Inlichtingen en folders over de individuele huursubsidie worden verstrekt door het Buro Voorlichting in de hal van het Stadhuis (ingang Vismarkt zijde). (■HÉÉÈÉpMi Sijthoff Per» B.V., o.m. uitgeefster van de Haagsche Cou rant, Het Binnenhof. Rotterdamsch Nieuwsblad, Leidse Courant, Goudsche Courant, vraagt t.b.v. haar Bedrijfstech- nische Afdeling op korte termijn een: Op H.T.S.-niveau Leeftijd: 25 30 jaar. De aan te stellen funktionaris zal in samenwerking met collega's zorgdragen voor onderhoud en reparatie van o.a. onze fotozetcomputers. De opleidingen hiervoor worden door ons geregeld. Gewenst wordt kennis en ervaring op het gebied van analoge en digitale schakelingen, terwijl een gedegen kennis van de Engelse taal vereist is. De werkzaamheden worden verricht in een twee-ploegen dienst. Wij bieden een aantrekkelijk salaris, gratificatie, winstdeling enz. Inlichtingen betreffende deze functie worden gaarne ver strekt door de heer D. H. de Jager, coördinator Engineering, Tel.: 070 - 90.68.10 of 62.45.62. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: afdeling Personeels zaken Sijthoff Pers B.V., Wagenstraat 37 Den Haag. zowel nieuwe als gebruikte exemplaren van de merken Viscount, Solina, Rlha, en Johannus. Alle instrumenten worden met 12 maanden garan tie franco huis geleverd. Prijzen tussen f 1250. en 7800.-. Voor deze orgels Is ook financierino mogelijk. turfmarkt 7 leiden 071-121595 De nieuwe Ascona staat voor u klaar. In de showroom. Bij uw dealer. Een gloednieuw model, gebouwd op de traditie en sportiviteit van de Ascona die u al kende. Een wagen met een totaal nieuwe stijl. 9 Maar behalve aan de buitenkant is ook aan het interieur alle aandacht besteed. 9 Zo heeft de Ascona aanmer kelijk meer zitkomfort gekregen, omdat hij een stuk breder is geworden. De achterbank heeft nu een breedte voor drie personen: dat betekent 9 ruimte voor vijf man! Ook de nieuwe schokbrekers geven een extra rij komfort, omdat deze elk stootje soepel opvangen. Opvallend is ook de nog vastere wegligging van de nieuwe Ascona, omdat de wielbasis en spoorbreedte belangrijk zijn vergroot. 9 Bovendien heeft de Ascona staalgordel radiaalbanden met een sterke grip op de weg. De aërodynamica speelde bij de vormgeving van de nieuwe Ascona een grote rol. Dat ziet u niet alleen aan de strakke lijnen, dat merkt u ook aan het ekonomische rijden omdat de luchtweer- stand minder is geworden. Standaard Ascona- komfort: 9 een verwarmde achterruit. Volgens traditie is ook deze Ascona weer verkrijgbaar met verschillende motoren van 60 tot 90 DIN-pk. Maar dat zijn dingen die uw Opel-dealer u zelf kan vertellen. Zoals ook over de fabrieksgarantie van een vol jaar zonder kilometer- beperking. Ga naar hem toe. En test de nieuwe Ascona. Hij staat er voor! Vanaf 12.748,-. OPEL Prijs ind. BTW af General Motors Continental S. A. Prijs- en spedfikatiewijzigingen voorbehouden. Ii== reis-passagebi Vismarkt 1, Lelden. Telefoon 071-149041*

Leidse Courant | 1975 | | pagina 16