SCHUITEN VIJZELDE GEDEUKTE PRESTIGE VAN BAANPLOEG OP Nidi den Hertog mocht niet winnen Hordenloper Pr revanche en liep STAYERSREL KREEG VERVOLG Tweede plaats roeiduo bleek ijdele hoop Westduitse ruiters voerden boventoon DRAVERS STERK IN BELANG VAN DE PLOEG WERELDRECORD SPORTWERELD SATERDAG 23 AUGUSTUS 1975 LEIDSE COURANT ROCOURT - Alleen als de KNWU er in slaagt die schorsing ongedaan te maken, valt er met mij nog te praten. Maar anders gaat het hard te gen hard", aldus Noppie Koch gistermiddag na de tweede herkansings- rit van de amateur- stayers, waarin hij met Pronk aan de rol vlak voor het einde onder de Spanjaard Mora door was gereden. De resul taten waren verplette rend voor Oranje: Pronk werd gediskwali ficeerd, Koch kreeg een schorsing van drie maanden en een boete van 1.000 Zwitserse francs. Geprotesteerd tegen deze uitspraak van de jury werd er niet. De fout van Koch was te duidelijk ge weest. Het hard tegen hard van Koch betekende, dat de aan de gang zijnde zaak tussen Koch en Walrave enerzijds en de UCI anderzijds mogelijk op de spits gedreven zal worden. Ko ch: „Vanmiddag nog zal ik contact opnemen met zijn ad- Noppie Koch is boos en heeft zijn spullen gepakt. Er viel met hem niet meer te praten. vocaat. Maar zoals het er nu bij staat ziet het er wel naar uit dat het korte geding tegen de UCI doorgaat". In dit mo gelijke korte geding .gaat het er om de UCI te verplichten te voldoen aan de door de rechtbank in Utrecht opgeleg de dwangsom van 1.000 voor iedere dag dat Koch en Walra ve niet met buitenlandse stayers hebben kunnen rijden. APELDOORN Weer is een wegwedstrijd voor Nidi den Hertog net iets te lang geweest. Van de ruim tweehonderd kilometer, die op de eerste echte wedstrijddag van de profronde door Nederland moesten worden afgelegd, reed hij er 190 in de kop groep, die door hem zelf in het leven was geroepen. Tien kilometer voor de eindstreep werden Nidi den Hertog, Lloyd, Schipper, Van Staayen en Pronk teruggepakt. Op het aankomstcircuit te Apel doorn, waar nog vijftien kilometer moest worden gereden, vers plinterde hun illusie. Voor Den Hertog, de animator van de vlucht, die tot een winst had geleid van bijna negen mi nuten iets voor de helft van de koers door Gelderland, kwam de klap het hardst aan. Hij ging als laatste over de streep met een achterstand van drie-en-een- halve minuut op zijn ploegge noot Theo Smit, net als in de Ronde van Frankrijk ongenaak baar in de eindsprint na vlakke etappes. Het peloton nam de verloren minuten sneller terug dan zij verloren waren gegaan. Dat was geen toeval. De aanval van Den Hertog namelijk en de grote voorsprong die het vijftal nam, had uiterst ongewenste gevolgen voor zijn eigen ploeg. In de schaduw van het mogelijke suc ces van Den Hertog tekende zich de waarschijnlijke neder laag voor Frisol over de gehele ronde af. Bert Pronk immers OCOURT Slechts één finale- laats Gaby Minneboo bij de mateurstayers is het magere re- iltaat van drie dagen wielrennen Rocourt. De baanploeg van Frans [ahn, door de coach aan de voor- vond van dit wereldkampioen- chap zelfs betiteld tot de beste Ioeg sinds jaren, heeft tot op het ïoment diep teleurgesteld. Ie prestaties van gisteren waren ook niet yertuigend. De amateurstayers Martin Venix Pronk verdwenen van het -toneel, terwijl ok prof achtervolger René Pijnen naar de :hterhoede verhuisde. Alleen Roy Schuiten n Keetie van Oosten-Hagen die zich voor de alve finales van de achtervolgingen plaat ten, konden het gedeukte prestige van de federlandse ploeg nog een beetje opvijzelen. In de volgende ronden, die vandaag worden verreden, hebben Schuiten en Keetie van Oosten redelijke kansen op een medaille. De derde dag in Rocourt stond weer in het teken van de Oosteuropese baansport. De finale achtervolging voor amateurs werd een succes voor de Oostduitser Thomas Huschke. Economisch De 27-jarige student economie uit Oost Ber lijn had zijn krachten economisch verdeeld. Met een allesvernietigende krachtsexplosie in de laatste kilometer versloeg Huschke de Rus Vladimir Osokin. De Amerikaanse sprintster Sue Novarra, zil ver in Montreal, stond bij de sprint voor dames niet toe dat er weer een regenboogtrui naar Oost-Europa zou gaan. In twee vrij gemakkelijke overwinningen versloeg de blon de Novarra de Tsjechische Zajickova. De achtervolging voor dames zal vandaag een Nederlandse aangelegenheid kunnen worden. In de kwalificatiewedstrijden was Keetie van Oosten oppermachtig en schakelde zonder veel moeite het Engelse meisje Denise Burton uit (4.10.21). De kans is niet uitgesloten dat Keetie van Oosten opnieuw tegen de dochter van oud-wereldkampioene Cyrille Burton die zich door de goede tijd toch plaatste moet aantreden in de strijd om de fel begeerde regenboogtrui. Roy Schuiten, de andere kanshebber op het eremetaal, komt vandaag tegen de Belg Dirk Baert in actie en moet in staat worden geacht zijn titel te prolongeren. Het sprinttoernooi van de amateurs, dat don derdagavond door de regen werd uitgesteld, heeft toch enkele verrassingen opgeleverd. Wereldkampioen Anton Tkac werd door de Belg Maveau naar de achterhoede verwezen en de zilveren medaillewinnaar van Montreal, de Rus Kraftsov ging ook eerloos ten onder. De Nederlander Peter van Doorn die bij de laatste achttien was gekomen, kwam zoals verwacht niet meer verder. De strijd om de regenboogtrui werd een Frans succes. Daniel Moreion versloeg de Italiaanse boswachter Giorgi Rossi in drie ritten en veroverde daarmee zijn zevende wereldtitel. Wil van der Plas Uitslagen dames: Sprint: Finale, eerste rit: 1. Sue Novarra (VS) 13,38 sec., 2. Iva Zajickova (Tsj). Tweede rit: 1. Sue Novarra 13.29 sec., 2. Iva Zajickova. Om de derde plaats; Eerste rit: 1. Sheila Young (VS) 12,69 sec., 2. Linda Stein (VS). Tweede rit: 1. Sheila Young 12.94 sec., 2. Linda Stein. Achtervolging. Eerste serie: VandbnBroek (Belg) 4.22.05, 2. Gurney (VS) 4.24.60. Tweede serie: 1. Reoch (VS) 4.15.36, 2. Rombouts (Belg) 4.26.24. Derde serie: Van Oosten-Hage (Ned) 4.1021, 2. Burton (GB) 4,18.18. Geplaatst voor halve finale: Van Oosten-Hage, Reoch. Burton en VandenBroek. Heren; amateurs: Sprint, kwartfinales, eerste rit. Eerste serie: 1. Rossi (Ita) 13.44, 2. Pontet (Fra). Tweede serie: 1. Geschke (O.-Dld) 12.74, 2. Maveau (Belg). Derde serie: 1. Raasch (O.-Dld) 11.67, 2. Klenner (W.-Dld). Vierde serie: 1. Kocot (Pol) 13.37, 2. Moreion (Fra). Tweede rit. Eerste serie: 1. Rossi 12.43, 2. Pontet Tweede serie: Geschke 12.18, 2. Ma veau. Derde serie: 1. Raasch 11.97, 2. Klenner Vierde serie. 1. Moreion 12.53, 2. Kocot. Belle: 1. Moreion 12.76, 2. Kocot. Halve finales. Eerste rit. Eerste serie: 1. Rossi 11.91, 2. Raasch. Tweede serie: 1. Moreion 13.05, 2. Geschke. Tweede rit Eerste serie 1. Rossi 12.74, 2. Raasch. Tweede serie: 1. Moreion 12.68, 2. Geschke. Finale. Eerste rit: 1. Rossi 13.57, 2. Morelon. Tweede rit: 1 Morelon 12.88, 2. Rossi. Belie: 1. Morelon 13.16, 2. Rossi. Om de derde plaats. Eerste rit: 1. Raasch 11.57, 2. Geschke. Tweede rit: 1 Raasch 11.57, 2. Geschke. Achtervolging. Finale: 1. Thomas Huschke (O.-Dld) 5.03.43, 2. Vladimir Osokin (Rusl) 5.08.75. Om de derde plaats: 1. Orfeo Pizzoferrato (Ita) 5.04.96, 2. Jan Jankie- wicz (Pol) 5.10.68. Achtervolging profs. Kwartfinales: Eerste serie: 1. Bazzan (Ita) 6.13.35, 2. Bracke (Bei) 6.13.62. Tweede serie: 1. Baert (Bel) 6.11.38. 2. Pijnen (Ned) 6.24.19. Derde serie: 1. Schuiten (Ned) 6.06 90, 2. Borguet (Bel) 6.22.04. Vierde serie: 1. Knudsen 6.06.74, 2. Algerl (Ita) ingelopen na 9 1/2 ronde. was meegesprongen met Den Hertog. En waar Frisol meent zijn toekomst in de laatste da gen van de ronde niet op Den Hertog te kunnen bouwen, ziet Ti-Raleigh in Pronk een man, die in de Limburgse afsluiting van de ronde zijn positie kan verbeteren en een goede plaats kan vasthouden. De krachten, die achter de kop groep samenwerkten, waren machtiger dan de ijver en de goede wil van de vluchters. Frisol vond bij de jacht op de vluchters de steun van Knete- mann. Bal en Vianen, Verbeeck en Karstens. De jagers kregen hun prooi omdat Jos Schipper aan het einde van zijn krachten was en Den Her toe jjn macht voelde wegvloeJ t.i, nadat hij op zo'n zeventig kilometer voor de eindstreep last van zijn maag had gekregen. De eerste echte slag in de herboren profronde werd een massasprint, waarin Smit weer eens toesloeg. Uitslag: 1. Smit (Ned-Frisol) 201 km. in 4.39.33 met bon. 4.39.18, 2. Hoban (Eng-Gan Mercier) z.t. met bon. 4.39.23, j 3. Hulzenbosch (Ned-Frisol) z.t. met bon 4.39.28. 4. Raas (Ned-Raleigh) 4.39.33, i 5. Verbeeck (Bel-Maés Watney's), 6. Piet i van Katwijk (Ned-Gazelle Frisol), 7. Re- I nier (Bel-IJsboerke), 8. Jan van Katwijk (Ned-Gran Mercier), 9. Reibroeck (Bel- Frisol). 10. Karstens (Ned-Gitane). i De Belgische wielrenner Etien- L ne van der Helst heeft gisteren I de eerste etappe van de Omloop i van Zeeuws Vlaanderen gewon- nen. Uitslag: 1. Etienne van der 1 Helst (Oost-Vlanderen, Belg), 160 kilometer in 3 uur 38 minu ten en 36 seconden met bon 3.38.21, 2. Henk Lubberding (V. Erp) 3.38.37 (3.38,27), 3. Peer Maas (Soka Flandria) 3.38,42 (3.38,37), 4. Etienne de Beule (WSC-Vooruit, Belg) z.t. 5. Fons van Katwijk (Soka) z.t De Rus Alexander Koesjatnikov heeft gisteren de vierde etappe van de Grote Prijs van Wilhelm Teil gewonnen en nam daarmee de leiding in het algemeen klas sement over van de West-Duit ser Klaus Peter Thaler. Hij reed de 155 kilometer van Winterthur naar Schwyz in 4 uur, 6 minuten en 45 seconden. Schür was de beste Nederlander met een zes de plaats. NOTTINGHAM De derde plaats was een zekerheid, de tweede helaas noodzakelijk. De cijfers gaven het donderdag nadat de series van de wereldkampioenschappen roeien in hef Pierrepont-watersportcentrum van Nottingham waren afgewerkt aan. Andrea Vissers en Hellie Klaasse zouden daags daarop bij de herkansingen (waarin de Russinnen bij voorbaat te sterk waren) van de dubbel twee de Frangaises Corine le Moal en Fran^oise Whittington achter zich moeten houden om de eindstrijd van morgen te bereiken. Immers, de snelste twee boten gingen over naar die finale. Het lukte niet. Zoals al gevreesd werd. Het werd die „zekere" derde plaats, niet de tweede waarop de kleine Nederlandse kolonie heimelijk hoopte. Nadat de helft van de duizend meter was afgelegd, roeide RIC in derde positie, een halve lengte achter de Frangaises. De vermoeide Nederlandse dubbel twee miste eenvoudig de kracht om dat verschil nog weg te werken. De lichte roeiers maakten geen fout. Skiffeur Harald Punt zou zelfs dank zij een derde plaats nog een ronde verder zijn gekomen. De Hagenaar nam geen risico. Hij leidde onmiddel- s lijk en voerde 1300 meter lang het veld aan. De Mexicaan Scheffler ging de lusteloos roeiende Nederlander voor de verlaten tribunes nog voorbij. De Nereus-Triton-acht roeide in de herkansing rustig naar een derde plaats. Uitslagen: dames dubbel twee, herkansingen, eerste serie: 1. Rusland 3.43,99, 2. Frankrijk 3.49,04, 3. Nederland (Vissers en Klaasse) 3.50,26. Lichte roeiers Skiff, herkansingen, derde serie: 1. Scheffler (Mex.) 8.36,37, 2. Punt (Ned.) 8.38,46, 3. Rotsaert (Belg.) 8.53,35, 4. Tanaka (Jap.) 8.57,74. Achten: herkansing: 1. Gróot-Brittannië 7,08,20, 2. Zweden 7.10,55, 3. Nederland (Nereus-'t Spaame-Phocas-Argo-Njord-De Hoop) 7.11,17, 4. Canada 7.18,89, 5. Mexico 7.26,28. KANSAS CITY Tijdens de zwemwedstrijden om de Amerikaan se kampioenschappen heeft Bruce Furniss het wereldrecord 200 meter vrije slag heren gebracht op 1.50.37. Het oude record stond sinds 9 juni op zijn naam met 1.50.89. naamste uitslagen: )ames: iter vrije slag: 1Shirley Babashoff 2.02.39, 2. Jill Petton 2.02.70. Jter wisselslag persoonlijk: 1. Jennie Franks 4.53.86, 2. Kathy Heddy 4.53.99. Heren: 200 meter vrije slag: 1. Bruce Furniss 1.50.32 (wereldrecord), 2 Tim Shaw 1.52.05. er wisselslag persoonlijk: 1. Dave Annula 4.31.35. DEN HAAG Bondscoach Joop Middelink heeft de ama teur renners bekend gemaakt, Voor het wereldkampioenschap >p de weg. Andre Gevers, Matt- Ueu Dohmen, Fons van Kat wijk, Arie Hassink, Arie van uouwelingen, Frits Pirard, Ger tie van Gerwen en Ad Tak. DEN HAAG Mieke van Doorn, de Nederlandse kam pioene en recordhoudster hoog springen, is gisteren in een zie kenhuis in Hilversum aan haar Achtervoet geopereerd. MÜNCHEN De uitslagen van de gisteravond voor de Duitse Bundesliga gespeelde wedstrij den zijn: 1. FC Kaiserslautern- Hannover '96 2-2, Bayern Mun- chen—Werder Bremen 4-0. PARIJS De uitslagen van de gisteren gespeelde wedstrijden in de Franse competitie zijn: NiceMonaco 4-1, Marseille- Metz 2-1, NlmesÉastia 3-0, St EtienneLens 2-0, Nancy—Lyon 1-4, BordeauxSochaux 1-2, Va lenciennesNantes 1-1, Lille Reims 2-2, TroyesStrasbourg 1-1, Paris Saint Germain—Avig non 6-2. West-Berlljn - Guy Drut is er dan eindelijk in geslaagd om alleen we reldrecordhouder op de 110 meter horden te worden. De 24-jarige Fransman, die er ooit van gedroomd heeft een groot voetballer te wor den maar door zijn ten gere lichaamsbouw geen kans kreeg om dat ideaal te verwezenlij ken, liep in West-Berlijn voor 15.000 toeschou wers een perfecte hor densprint. Drut noteer de een - handgestopte - tijd van 13.0 seconden. Het oude record stond met 13.1 seconden op naam van de Amerikaan Rod Milburn en Drut. „Ik was naar Berlijn ge komen om een revanche te krijgen op Charles Foster. Ik had gehoopt op een tijd van 13.2 of 13.3. Dat dit wereldre cord er uit zou komen had ik zeker niet ge dacht". Charles Foster, die Drut in Zurich ver sloeg, was in Berlijn kansloos tegen de Fransman. De kaal ge schoren Amerikaan maakte een tijd van 13.2 seconden. De Amerikaanse sprin ter Steve Williams zorg de nauwelijks twee uur na Druts wereldrecord voor een evenaring van het wereldrecord op de 100 meter met een tijd van 9.9 seconden. In de regen werd hij daarmee de eerste loper, die drie keer tot deze prestatie is gekomen. Op: •nieuw Frank Nusse bewees op nieuw tot de wereldtop op de 400 meter horden te behoren. Achter de onaantastbare wereld kampioen John Akii- Bua (Oeganda), die 49,2 liet afdrukken, versloeg de Nederlandse record houder Jim Bolding met een nauwelijks zicht baar verschil. Zowel Nusse als de Amerikaan kreeg 49,8 toegewezen. De eerste dag van de Europese jeugd-atletiek- kampioenschappen in het Karaskaikis-stadion in Athene is voor Neder land niet ongunstig ver lopen. Zoals verwacht had de Nederlandse jeugdrecordhoudster op de 800 meter, Olga Com mandeur, geen moeite om zich te plaatsen voor de eindstrijd van mor gen. Zij bleef tot bij het uitkomen van de laatste bocht in het veld en sprintte toen weg. Zij won in 2 minuten en 8.4 seconden voor de Belgi sche Rita Thijs (2.08.7)1. Fieke Kamps, de tweede Nederlandse deelneem ster, had meer moeite om de eindstrijd te be reiken. In haar serie werd door de Oostduitse Hilde Ulrich met 2.07.3 de snelste tijd gereali seerd. Fieke Kamps eindigde als derde in 2.07.9. Arno Köermeling, de Nederlandse jeugdre- cordhouder op de 800 meter, drong door tot de halve finales van dit nummer. De Almeloër eindigde in zijn serie als tweede in 1.52.1. Hannke Glas had een complete off-day en strandde in de finale hoogspringen al op 1,65 meter. Roy Verriet plaatste zich voor de fi nale 3000 meter. In zijn serie eindigde hij als vierde in 8.29,08. Op de 1500 meter meisjes werd Karin de Nijs uitgescha keld evenals Ineke Hus- saarts op de 400 meter. Titels gingen gisteren naar de Oostduitse Kop- petsch (100 meter meis jes in 11.34), de Bulgaar se kogelstootster Vesse- linova (17.30 meter), de Russische hoogspring ster Fedorouk (1.88 me ter) en bij de jongens naar de Westduitser Bastians (100 meter in 10.52), de Brit Moore (16.16 meter hinkstap- sprong), en de Oostduit ser Klink (55.48 meter met discus). Bij internationale wed strijden in Sittard werd de Haagse atlete Betty Bogers resp. eerste en tweede bij het kogelsto ten (14.00 meter) en dis cuswerpen (49.10). De Delftse Riet Kruyswijk werd derde op de 800 meter (2.10.5.) Rotterdam Na hun successen van donderdag hebben de Westduitse ruiters ook gisteren, op de derde dag van het CHIO Rotterdam de boventoon gevoerd. Beide nummers die werden verreden een klassiek springconcours om de Prijs van de Luchtvaart en een puissanceconcours de prijs van de haven eindigden in een Westduitse zege. Het eerste onderdeel eindigde zelfs in een complete triomf voor de Oosterburen. Winnaar werd Hendrik Snoek met Gaylord, voor Steenken, Sönke Sönksen en Paul Kronenberger In het puissance-onderdeel was het Fritz Ligges die de Westduitse eer hooghield. Hij was de enige van de negen combinaties die niet alleen beide' oxers, maar ook de 2.10 meter hoge muur wist te bedwingen. De Nederlandse ruiters, die bijna allemaal hun beste paard spaarden in verband met het zware werk dat hun dit week einde wacht, zagen geen van allen kans zich voor de barrage in het puissanceconcours te plaatsen. Bij het eerste nummer slaagde Gerd Meier er met Fresco in zevende te worden. Gerd Meier is een van de vijf Nederlanders die zich tijdens de afgelopen drie dagen hebben geklasseerd voor deelname aan de morgen te verrijden Grand Prix, zoals ook Johan Heins, Harry Wouters van den Oudenweij er, Henk Nooren en Huub Bergmans. Tijdens dit CHIO is overigens de eerste „dopingkwestie" aan de orde geweest. Hugo Simon werd door de jury d'appel beboet met 100 dollar, omdat hij medewerking had geweigerd bij het nemen van een speekselproef bij zijn paard Flipper. Uitslagen: Prijs van de Luchtvaart, derde kwalificatiewedstrijd voor de Grote Prijs van Rotterdam, lengte parkoers 500 meter, maximale rijtijd 75 seconden. 1. Hendrik Snoek (Wdl) Gaylord, 0 strafpunten. 58 9 seconden, 2. Hartwig Steenken (Wdl) Erie 0—60.3, 3. Sönke Sönksen (Wdl) Rosewell 061.1, 4. Paul Kronenberger (Wdl) Flint 0—62.8, 5. Jean Nicolas (Fra) Bamboula 063 1, 7. Gert Meier (Ned) Fresco 064.6. Prijs van Pegasus, een internationale dressuurproef ..Intermediaire II". 1. Mevrouw Nina Swaab-Sloor (Zwe) Casanova 1283 punten, 2-3 Mej. D'Esme (Fra) Reims, Mevrouw Klimke (Wdl) Sekur beiden 1267 punten, 4. Mevrouw Greeve (Ned) Lucky Boy 1253, 5. Mevrouw van Olphen-van Amstel (Ned) Alaric 1216 Grote Prijs van de Haven, een internationaal puissance springconcours. 1. Frltz Ligges (Wdl) Ramiro, 0 strafpunten, 2 Antonio Simoes (Braz.) Abbeville, 4, 3. Hendrik Snoek (Wdl) Rochus, 4, 4, Freddy Broome (Eng) Fun Sovereign, 4, 5. Eric Wauters (Bel) Erastosthenes, 4. OOSTENDE Nederland heeft de 45e editie van de draversinter land tussen België en Nederland voor 8000 toeschouwers in Oostende gewonnen met 142 punten tegen 69. In het eerste onderdeel kwam Nederkand al gelijk sterk voor de dag. Hoewel favoriet Nubar van Echten direkt na de start sprong, maakte Nicky Norton met de noordeling Klaas Woudstra en derbywinnaar Nimrod R met de Limburger Wim Velis de dienst uit in de Oranje-Shirts. Er deed zich in deze draverij een klein incident voor. Nubar van Echten kwam in aanrijding met Kiki de Hamel, hetgeen voor pikeur Meeuwissen een trieste afgang betekende. Hij kletterde tegen de Belgische aan. In het tweede onderdeel viel de beslissing. Na de start waren de Nederlandse pikeurs gelijk goed weg. Met z'n vieren gingen zij aan de leiding. Jan Wagenaar zegevierde tenslotte als gastrijder achter Mistral Nora voor de Nederlandse favoriet Maestro Cavaljos met Giel van der Togt en de Nederlandse Micheil Spender. De stand was toen al 79.25. In het derde onderdeel voor vierjarige dravers zegevierde Lido Buitenzorg met Wim Duivenvoorden. Met de stand 11344 begon de Nederlandse equipe aan het laatste onderdeel met de oudere paarden. De Belg Fideel, eens winnaar van de Grote Prijs der Lage Landen en Folomite namen in een moordend tempo de leiding, maar vonden in de buurt van de finish hun Waterloo. Het was niemand anders dan Henry Buitenzorg, die de grote aartsrivaal Fideel tenslotte nog zeer gemakkelijk versloeg. Uitslagen: Kuurne-prljs: 1. Nicky Norton (K. Woudstra). 2. Numrob R. (W. Velis), 3. Kurt Bloc (Bel.). Oostende-prljs: 1 Mistral Nora (J. Wagenaar), 2. Maestro Cavaljos (M. van der Togt), 3. Michael Spendel (G. van Eijkelenborg). Sterrebeek-prljs: 1 Lido Buitenzorg (W Duivenvoorden), 2. Isis Williams (Bel 3. Lex Areta (R. van der Lubbe). Waregemprljs: 1. Henri Buitenzorg (J. Wagenaar). 2. Fideel (Bel,), 3. Echappe (Bel.).

Leidse Courant | 1975 | | pagina 9