DAF La bella Italia Gezellig met z'n allen... hoofdleidingfitters inspecteur deBijenkorfjO gebouwd uit veiligheid LEIDSE COURANT VRIJDAG 9 MEI 1975 Bij de afdeling Gasdistributie van de Stedelijke Fabrieken van Gas en Elektriciteit is plaats voor in het bezit van het diploma GaWaLo, bij voorkeur bedrijfsgasfitter. Aanstelling kan geschieden, afhankelijk van bekwaamheid en ervaring, in de rang van: Hoofdmonteur (salarlsgrenzen 1278.— t/m 1703,— per maand.) of Hoofdmonteur A (salarisgrenzen 1320.t/m 1859,per maand) Voorts 7 1/2 vakantietoelage. Gunstige studie-, spaar- en ziektekos tenregelingen zijn van toepassing. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van nummer 75029 te sturen aan burgemeester en wethouders van Lelden, Stadhuis, Leiden. Bij de afdeling Gasdistributie van de Stedelijke Fabrieken van Gas en Eiectriciteit is plaats voor een in het bezit van het diploma H.T.S.-Werktuigbouwkunde of het diploma Gastechnicus D. De te benoemen functionaris zal worden belast met het geven van adviezen met betrekking tot gasinstallaties in de ruimste zin van het woord, alsmede met de controle op de juiste uitvoering van de door installatiebedrijven aangelegde installaties. Aanstelling kan geschieden, afhankelijk van kennis en ervaring, in de rang van: Technisch Ambtenaar (salarisgrenzen 1703.— t/m 2264,— per maand) Of Technisch Ambtenaar A (salarisgrenzen 2229.— t/m f 2666.— per maand.) Leeftijd: plm. 35 jaar. De vakantietoeslag bedraagt 7 1/2%. Gunstige studie-, spaar- en ziektekostenregelingen zijn van toepassing. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van nummer 75031 te sturen aan burgemeester en wethouders van Leiden, Stadhuis, Leiden. en haar heerlijke delicatessen en wijnen, bij ons te gast. De hele maand mei is het vriendelijke Italië op bezoek in de Bijenkorf. Met alle zonnige gezellig heid en temperament die het land eigen is. En met onnoemelijk veel heerlijkheden uit de Italiaanse keuken en wijnkelders. Vele ervan zult u zelfs op uw vakantie in Italië nog nooit hebben ontdekt.' Of als u ze al kende zult u vast niet hebben verwacht ze ooit nog 'ns hier in Nederland te vinden. De Bijenkorf laat u er graag mee kennis maken - voor het eerst of opnieuw. En in elk geval vlug, want u mag er al op onze levensmiddelenafdeling van proeven. Voor 't geval dat u zelf wat Italiaanse gezelligheid in huis wilt halen, zijn er allerlei prijs- winners. En om u op wat goede ideeën te brengen is er een gratis foldertje met recepten en suggesties voor snelle hapjes en wat uitgebreider gerechten. Buon apetito! Zonbesprenkelde Chianti, 1,75 liter kost normaal 8.95, als prijswinner 7.95 Lambrusco is een witte Italiaanse wijn, tikkeltje droog, tikkeltje mousserend, erg fris, normaal per fles 4.50, als prijswinner 3.95 Peperonata, 'n pittige paprika tomatensalade voor bij de pizza of zo. 2.95 per blikje. Alcoholvrij helderrood bitterdrankje, dat wel 'n beetje lijkt op die andere welbekende bitterdrank uit Italië. Normaal per fles 0.85, als prijsw' De echte Parmaham, rauw gekookt, normaal per 150 gram 4.80, als prijswinner 3.50 Rol de ham 'ns om deze ini Torinesi, Italiaanse cocktailstengels, per doos 1.25. Ook heerlijk bij soep. Pizza Napolitana, alle ingrediënten in een pak, normaal 2.20, als prijswinn 3v oor 4.95 'n Variatie: croque monsiei a l'Italiana, kant-en-klaar i( pakje, 1.95 Gorgonzola, "n zachte, milde blauwschimmelkaas normaal per 250 gram 3 85. als prijswinner 3.25 Baci, echte Italiaanse noten bonbons, per 100 gram 2.25, per doos v.a. 4.95 Afd. levensmiddelen 't Kan druk zijn. En dan kijkje om je heen. Auto's. Mooi glanzend in de lak. Maar er kunnen dingen gebeuren, waar die mooie buitenkant weinig tegen kan doen. En je kunt niet zien of die auto dat kan hebben. Terwijl het daarop aankomt. UW VEILIGHEID. Daarom zocht DAF naar een veilige constructie. Bescherming voor bestuurders en passagiers. De welhaast onwrikbare kooiconstructie; 3 solide compartiment voor de inzittenden. Voor en achter die kooi bracht DAF schok- absorberende zones aan. Kreukel- zones, die een even tuele schok al voor een groot deel opvangen. De benzinetank werd op een veilige plaats gemonteerd, zodat hij bij een schok het minst te lijden heeft. Bovendien, en dat is het belangrijkst: de tank is zo geplaatst, dat de benzine bij een aanrijding vrijwel nóóit in het passagierscompartiment kan stromen. Als directe beveiliging voor de inzittenden monteert DAF standaard drie- puntsveiligheidsgordels. Het dashboard heeft een dikke stootrand. De klokken liggen erin verzonken. De DAF heeft een schok- absorberend veiligheidsstuur. DAF wilde zekerheid over veiligheid. Op de moordende testbaan van Volvo in Zweden werd dat beproefd. En met groot succes Voor DAF moet uw auto allereerst veilig zijn. Onder alle omstandigheden. Dat is een opgaaf. Maar als u in een DAF rijdt, voelt u dat DAF erin is geslaagd. Dat DAF doet, waar anderen nog over denken. DAF-VOLVO PERSONENAUTO NEDERLAND B.V.. BEESD.

Leidse Courant | 1975 | | pagina 8