c Hard spel Achterberg i blijkbaar te aanvaarden BORUSSIA IS AL BIJNA IN FINALE talianen wend over 1wente an Leeuwen rug in de lectie van C Den Haag OPZET VAN SUPERTRIO GEDOEMD TE MISLUKKEN Hermes door blessure niet in Cityloop TIMMAN IS OP WEG NAAR PROLONGATIE resident van rechtbank meent: Geruchten over pvolger Coerver letico Madrid n wereldcup Ruime zege op FC Köln: 3-1 Weer winst van Rusland Polotrainer ontslagen STRAFFEN BETAALD VOETBAL Weer half miljoen in de lotto [JDAG 11 APRIL 1975 LEIDSE COURANT PAGINA 13 Achterberg won het kort geding, dat hij tegen de Haag se Post had aangespannen. ITERDAM Twen eier Eddy Achter- heeft het door hem espannen kort ge- tegen de Haagse gewonnen. De presi- van de rechtbank in terdam, mr. J. W. erhoff Mulder, heeft uitspraak bepaald de Haagse Post bin nen veertien dagen „op een behoorlijk in het oog vallende plaats" een rec tificatie moet opnemen, waarin een aantal op merkingen over Achter berg uit een door de jour nalist Henk Spaan ge schreven artikel worden teruggenomen. De Haagse Post moet onder meer schrijven: „Gebleken is dat sommige lezers van het arti kel daaruit hebben begr.epen dat Achterberg in zijn jeugd het gemeenste jongetje van de klas is geweest, onder meer voor zijn genoegen vriendjes deed strui kelen en een gat in de knie vallen, kikkers opblies en insec ten verbrandde. Wij stellen er prijs op te verklaren, dat ons hieromtrent niets bekend was en dat een en ander slechts als beeldspraak is bedoeld door Spaan". Voorts moet in de me dedeling staan dan de president kwalificaties als „een verachte lijk wezen" en „een rancuneuze bekrompen boerenkinkel" bele digend acht voor Achterberg en dat de Haagse Post is opgedra gen ze in te trekken. Bij niet nakoming van het vonnis moet de Haagse Post, die bovendien werd veroordeeld tot de kosten van het geding, groot 855,60, voor iedere dag dat het blad in gebreke blijft een dwangsom van 25.000 gulden betalen. De president heeft bij dit alles overwogen „dat het harde op treden van Achterberg in voet balwedstrijden, hoezeer men dat ook kan betreuren, valt on der de momenteel blijkbaar min of meer aanvaarde wijze van spelen." Hij gaat verder: „Hoezeer ook wellicht Achterberg excelleert in deze zeer harde wijze van spelen, welke men eventueel in algemene zin als verachtelijk zou kunnen en mogen kwalifice ren, dan gaat het toch niet aan om onder de gegeven omstan digheden bepaalde spelers zelf als verachtelijke wezens aan te duiden. Zulks is beledigend voor de betrokkenen." De president heeft overigens geen aanleiding gevonden om de Haagse Post te verbieden verder nog over Achterberg te schrijven.'„Daardoor zouden de gedaagden in de uitoefening van hun „voorlichtende taak te veel geremd kunnen worden." Van onze correspondent Een unaniem oordeel van de Italiaanse sportpers: FC v heeft dik verdiend van Juventus gewonnen. Het heeft met aliaanse lijstaanvoerder op het gebied van snelheid en 'h inzicht de vloer aangeveegd. De nederlaag van Juventus temeer vernederend genoemd, omdat Twente in deze eerste finale-wedstrijd zeker geen technische topploeg genoemd orden. Want ook daarover zijn de Italiaanse sportjournalis- t eens: Twente mist de technische glans van Ajax of lord, maar het zet daar tegenover een enorme snelheid en [lijkheid. Vechtlust en puur atletische kracht, orriere Dellosport" schrijft in de hoofdkop: „Ongelooflijk, us verslagen door een Zoff in slechte vorm". De meeste bladen zijn ietsje milder. Ze constateren dat Zoff het gladde tegen had. n vrijwel unanieme opvatting in de Italiaanse sportpers is li normaal spelend Juventus tegen ditzelfde Twente over iidagen de achterstand moet kunnen wegwerken. Hoop doet N HAAG De ge- hten wie de opvolger t worden van Wiel rver bij Feyenoord nen hand over hand Opnieuw is een naar voren geko- de Tsjech Anton tinsky, de huidige (ch van Spartak Tr- ge week zou deze nieuwe kandidaat reeds een officieus gesprek hebben gehad met Feyenoord. Manager Guus Brox wenste het gerucht niet te bevestigen, maar ontkende het ook niet. Gerard Kerkum, een lid van de beleidsgroep betaald voetbal van de lands kampioen, noemde het bericht „onwaar". Het Tsjechische persbureau Ceteka uit Praag meldde dat er .rgeen officieel" contact was geweest tussen de 50-jarige 'Malatinsky en Feye- sportredactie) IAAG - Henk van Leeu- eruime tijd wegens een uikontsteking uit de cir- geweest, mag weer spe- het grote en ver- ïuws dat manager Hartmann kon spuien. FC Den Haag woensdag halve bekerfinale tegen ngen uitkomt in Ut- de competitiestrijd te- larlem vervroegd naar lavond om acht uur in iderpark. Het staat vast Leeuwen een hal- strijd zal meespelen als eiding op het bekerduel, bleef de selectie onge- want Leen Swanen- nog steeds geblesseerd. in Haarlem krijgt itste kans in hef Zuider- n zich alsnog aan degra- kunnen ontworstelen, in de kans hierop uiter- iring is. De Haarlemmers 'P de voorlaatste plaats ronder huist NAC met it achterstand. Wagenin- puntén meer dan Haar- evenmin veilig omdat ftallen moeten afhaken, vaak falende doelman ersma het doel zal verde digen is zeer twijfelachtig, want deze 29-jarige oud-VUC-er deed Haarlem de das om tegen Ajax, PSV, respectievelijk twee en drie punten voor op Feyenoord en Ajax, moet bij De Graaf schap op bezoek. Bovendien zit PSV de strijd tegen Dynamo Kiev nog in de benen. Ajax treedt thuis aan tegen AZ*67 en dat wordt een moeilijk pot voor de Amsterdammers. In Rotter dam draait de derby Excelsior- Feyenoord. Het betaalde jeugdelftal van FC Den Haag speelt morgen uit te gen Feyenoord dat op de tweede plaats - met grote achterstand - bivakkeert. De FC Den Haag-selectie voor de strijd tegen Haarlem is als volgt: Thie, Ouwehand, Mans veld, Van Vliet, Korevaar, Kila, Perazic, Jol, Ling, Van Leeu wen, Bres, Louwerens, Monnee en Lochtenbergh. Het jeugdelftal is als volgt: Doe- 1: Louwerens; achter: Quellhor- st, de Caluwé, Toet en Landers; midden: v.d. Wulp, Bercken- kamp en Van Spronsen; voor: Vreeswijk, Storm en Van Hij koop. Wisselspelers: Schoonder- woerd en nog twee nader aan te wijzen spelers. ID - Atleticö de Madrid nje heeft gisteren de we- gewonnen door Inde- 'te uit Argentinië te ver- het 2—0. Bij de rust was d 1—0. heeft de intercontinen- P voor de eerste keer 'en met een totaalstand 1- De wedstrijd die nu en' dan ontaardde in ruw spel, werd gespeeld in het Vicente Calderonstadion te Madrid en werd bijgewoond door meer dan 70.000 toeschouwers, waar onder enige honderden Argen tijnen. De doelpunten werden gescoord door Irureta in de 25ste minuut en door Ayala vier minuten voor het eind. Een aanval van FC Köln voor het doel van Borussia. V.l.n.r. Stielike van Borussia, Konopka van Köln en Wittkamp van Borussia. (Van onze speciale verslaggever) Köln - Wanneer FC Twente er over 12 dagen in slaagt de voorsprong op Juventus tenminste ten dele vast te houden dan zal het zich kunnen gaan opmaken voor een hernieuwde confrontatie met Borussia Mönchengladbach. Want hoewel Tschik Cajkovski, de coach van FC Köln, gisteravond nadat zijn ploeg op eigen veld met 3-1 had verloren verklaarde de hoop nog niet te hebben opgegeven mag als vaststaand worden aangeno men dat Borussia in de finale van het tournooi om de UEFA-Cup zal uitkomen. De formatie van trainer Hennes Weisweiler maakte in de eerste van de twee halve finales tussen twee Bundesli- ga-Clubs zo'n voortreffelijke indruk dat FC Köln er met een achterstand van twee doelpunten nog goed kwam. Dat Köln de return ih Mönchenglad bach met tenminste 3-0 zou kunnen winnen lijkt dan ook uitgesloten. Cajkovski echter: „Ik speel liever uit tegen Borussia dan thuis. In januari- hebben we van Gladbach voor de beker met 5-3 gewonnen. Waarom zou dat nu niet weer kunnen". Juist de uitslag van dat bekerduel noemde Hennes Weisweiler gisteravond de voornaamste aanleiding voor het taktische concept, waarmee Borussia het bomvolle Müngersdorfstadion verraste. Een con cept gebaseerd op het dichthouden van de defensie en razendsnelle counters. Weisweiler: „Aanvallend voetbal spelen is mooi, maar als je resultaten wilt bereiken moet je wel je ogen openhouden. Dat blinde aanvallen heeft ons te vaak opgebroken". Vooral in de eerste helft van het duel met Köln demonstreerde Borussia de bedoelingen van zijn trainer exact te begrijpen. De ploeg gaf, hoewel met Bonhof en Jensen twee topspelers wegens blessures ontbraken, een perfekte demonstratie van modern voetbal. Twee schitterende doelpun ten waren er het resultaat van. Na 20 minuten lanceerde Jupp Heynckes de uitblinkende Deense lichtgewicht Alan Simonson die doelman Schuma cher met een knap schot het nakijken gaf: 0-1. Een kwartier later leidde Heynckes ook de aanval in, welke door Dietmar Danner werd besloten met de tweede treffer. Cajkovski: „Borussia speelde voor rust voetbal, zoals je dat maar eens in de zoveel maanden ziet. Het had eVen goed met een voorsprong van drie of vier doelpunten de rust kunnen ingaan". Omgedraaid Na de pauze waren de rollen een kwartier lang omgedraaid. FC Köln attackeerde toen en de spanning keerde terug nadat Wolfgang Kleff, de doelman van Borussia, afschuwelijk had geblun derd bij een afstandsschot van Hefses Löhr: 1-2. Lang duurde de vreugde bij de thuisclub echter niet. In de 59ste minuut werkte Simonson de bal andermaal in het Keulse doel na een van de talrijke opwindende momenten die zich in dit formidabele voetbalgevecht aan beide kanten voordeden. Zowel Köln als Borussia kreeg in het resterende gedeelte van het forse, maar al met al toch wel faire duel nog legio kansen. Paal en lat stonden echter een hogere score in de weg. De Engelse scheidsrecher Matthewson liet de gele kaart zien aan de Borussia-spelers Surau en Kulik - beiden ontvingen hun eerste waarschuwing in dit UEFA-Cuptoernooi - en aan Flohe van FC Köln, die dit seizoen al eens na twee gele kaarten een duel moest toekijken en derhalve ook op 22 april in de return te Mönchengladbach niet van de partij zal mogen zijn. Ton v r» Daler Borussia MG: Kleff, Klinkhammer (Schaffer), Surau, Wittkamp, Stielike, Danner, Kulik, Vogts, Wimmer, Si monsen en Heynckes. .Van onze paardesportmede- werker) DEN HAAG Het heeft er alle schijn van dat het op zondag 27 april van start gaande Super- triospel geen doorslaand succes gaat worden. De voorzitter van de Stichting Nederlandse Draf- en Rensport de heer Piet van Binsbergen was tijdens de pers conferentie gistermiddag in het Europahotel in Scheveningen alles behalve optimistisch toen de pérs de super-trio-spelmoge- lijkheid doorprikte in het bij zijn van Baron De Vos van Steenwijk van de Totalisator Nederland. De Stichting Nederlandse Draf- en Rensport was voorstander van een nieuwe wedmogelijk- heid namelijk het „Kwartet spel", de eerste vier aankomen de voorspellen. Maar daarvoor waren volgens Toto en NDR de voorbereidingen te groot en zou den toestemmingen van de over heid te lang op zich laten wach- Supertrio wordt altijd op de zondag gespeeld. Een week te voren kunnen op alle Neder landse banen de wedstrijdfor mulieren worden ingeleverd voor die koers. De uitbetaling is ook op alle banen en, indien er wedstrijden zijn, bij vele kanto ren van de Algemene Bank Ne derland. Supertrio kan alleen op de baan worden ingeleverd. Men is dus verplicht de koersen te bezoeken. De wedsormulieren zeven cent per stuk zijn wel bij verschillende sigarenwinke liers in ons land te koop. De Stichting Totalisator heeft er echter tot heden weinig aange daan om Supertrio aantrekke lijk te maken. Om Supertrio te kunnen spelen moet je naar de wedstrijdbaan. Men betaalt dan entree en mag aan de nieuwe wed mogelijkheid meedoen. Waarom is er geen loket aan de ingang van het wedstrijdterrein en geen loket open op de dagen dat er op de ren- en drafbanen geen wedstrijden zijn, zodat ie dereen zonder het betalen van entree aan de Supertrio kan meedoen? De opzet van de Supertrio komt niet uit de verf. De totalisator mist weer eens een kans. Daar naast wordt de service aan het publiek steeds minder. Naast het feit dat er op topdagen te weinig loketten open zijn, wor den de trioformulieren van de normale trioweddenschappen straks maar liefst 100% duurder. De paardesporttoto kan niet op tegen de voetbalpool en lotto. Daar zijn de formulieren gratis en bovendien is de service enorm groot. Jammer voor de Stichting Nederlandse Draf- en Rensport dat de Totalisator door deze opzet van de Super trio weer een kans voor open doel gaat missen. De NDR kan meer steun uit de toto-opbrengst hard gebruiken. 27 paarden zijn er voor de eerste Supertriokoers op zondag 27 april ingeschre ven. Dit aantal wordt terugge bracht tot 16 paarden. Vanaf 19 april is het mogelijk de wedfor- mulieren in te léveren. (van onze sportredactie) DEN HAAG De naam van Jos Hermens moet in het pro gramma van de City-Pier-City- loop worden geschrapt. Tot gro te teleurstelling van de organi satoren (Gemeente 's-Gravenha- ge en afdeling Den Haag van de KNAU) kreeg „de attractie van het deelnemersveld" deze week weer last van een oude voet blessure en moest ook tot eigen ergernis-Hermes had zich intensief voorbereid afschrij- Pleister op de wonde is de in schrijving op het allerlaatste moment van Cor Vriend. Van hem. Piet Vonck. Henk Kalf, de MUNCHEN Rusland heeft de eerste helft van het toernooi om het wereldkampioenschap ijshockey met een overwinning op Zweden afgesloten: 41 (20, 11, 10). De Russen zijn op de helft van deze competitie ongeslagen. De tweede helft van dit toernooi wordt morgen voortgezet in Düsseldorf. De Zweden die zich uitermate hebben ingespannen om de op mars van de Russen naar de wereldtitel te onderbreken zijn daarin niet geslaagd. De ijshoc- keyhal die voor de tweede maal in deze week was uitverkocht (10.000 toeschouwers), zagen hoe de aanvalsmachine van de Rus sen geen moment haperde en stoicijns alle aanslagen van de Zweden afweerde. Het was een zeer goede wedstrijd waarin de Russen alle troeven op tafel leg den en de Zweden versloegen in tactiek, techniek en met schitte rende combinaties. 5 4 0 1 8 26-12 5 3 0 2 6 21— 9 5 2 0 3 4 18-21 5 1 0 4 2 9—36 Sta- 5 0 0 5 0 15—37 LEEUWARDEN Jan Timman is duidelijk op weg zijn natio nale schaaktitel te prolongeren. Met zwart behaalde hij in Leeu warden een overwinning op de fraai in dit toernooi gestarte Schouten en bracht daardoor zijn totaal op 3,5 punten uit 4 partijen. Timman staat nu al leen op kop. Vandaag speelt Timman tegen Borm, hetgeen kan inhouden dat de grootmees ter zijn leiderspositie zal ver stevigen. Overigens is het schaaktech- nisch gezien geen kleinigheid nHlllllllllllllllllllllllllllllllinillllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllli (Van onze waterpolomedewer- ker) Rijswijk De Rijswijkse Zwemvereniging heeft per 1 ju li aanstaande het dienstver band met waterpolotrainer Rob Pijl opgezegd. De heer Lepel tak, voorzitter van RZV: „Rob heeft in de tijd dat hij trainer was altijd veel voor de vereni ging gedaan. Hij heeft het eer ste herenzevcnia'. i.aar de twee de klasse gebracht. Op een ge geven ogenblik is het echter nodig, dat er'nieuw bloed in een club komt. Dat kan de spe lers alleen maar stimuleren." De nogal teleurstellende presta ties in die tweede klasse een negende plaats en, met nog drie wedstrijden voor de boeg, een theoretische kans op degradatie hebben volgens de heer Le peltak niets met het ontslag te maken. Illlllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllir steeds tegen hoofdklassers op te moeten tornen en vooral met zwart hébben de meesters en grootmeester Timman moeite tot winst te komen. Du Chattel klom door een aardige winst partij op Van der Sterren naar de positieve score vein 2,5 pun ten. Van der Sterren viel door dit resultaat wat terug. De ande re jeugdspeler, Roy Dieks, wacht nog steeds op zijn eerste score. Hij brak in ongunstige stelling af tegen Borm. De pun- tendelingen Ree-Boehm, En- klaar-Hartoch en Vogel-Van Dop kwamen vrij normaal tot stand. De uitslagen van de vierde ronde in het toernooi om het Nederlands kampioenschap schaken individueel luiden: Schouten—Timman 0-1. Bor- mDieks afgebroken. Du Chattel V.d. Sterren 1-0. Ree—Boehm 1/2—1/2, Enklaar—Hartoch 1/2-1/2. Vogel-V. Dop 1/2-1/2. Stand na 4 ronden: 1. Tiinman 3 1/2, 2/3. Boehm en Hartoch 3. 4/5. Du Chattel en Vogel 2 1/2. 6/7. Enklaar en Schouten 2. 8/9. Ree en V.d. Sterren 1 1/2. 10. Van Dop 1. 11. Borm 1/2 en 1 afge broken, 12. Dieks 0 en 1 afgebroken. Westduitsers Winfred Hellwich en Heinz Kubelt en de Belg Paul Leleu in het veld van 154 atleten moet het' meest indrukwekken de worden verwacht. Over indrukwekkend gespro ken, de Haagse politie heeft voor morgen geen halve maatre gelen genomen. Het parkoers over 14.540 meter, dat onder meer wordt bemand door een honderdtal Haagse juryleden, zal op het laatste deel worden bezet door een escortte motora genten. Bij de politie heeft het wat de organisatie betreft over een „kleine Prinsjesdag". In het programma van de pres tatieloop over zeven kilometer, die enkele minuten na de wed strijd (14.00 uur) eveneens het Lange Voorhout van start zal gaan, is een wijziging geko men. De finish, gepland op het Schippersplein is verlegd de Zwaardstraat. De organisato ren, die rekenen op een zeer grote toeloop van trimmers leg gen de nadruk op tijdige aan melding vanaf 12.00 uur ir sporthal Lindoduin (vlak bij de finish), waar kleedaccommoda ties voorradig zijn. Voor ver naar het Lange Voorhout staan bussen klaar. Kampioen schap met pistool Van onze sportredactie DEN HAAG Op de schiet baan van Oranje Nassau aan Waalsdorperweg speclt-zich terdag en zpndag een nationaal kampioenschap af. Schutters die het beste om kun nen gaan met sportpistool licht kaliber, strijden vanaf zaterdag 9.00 uur. De kampioenen (da mes, heren en jeugd) zullen zon dag, omstreeks 16.00 uur be kend zijn. ZEIST De tuchtcommissie van de KNVB heeft de volgende straffen uitgesproken: J. Colombain (MW): een schorsing voor twee wedstrijden, plus een boe te van 150 gulden. E. Brandes (Helmond Sport): twee wedstrijden geschorst, boete van 100 S. Brans (Eindhoven): twee wedstrij den geschorst. A. Marijt (Haarlem): een wedstrijd geschorst en 150 gulden boete. P. van Kerkhof (Vitesse): geschorst voor een wedstrijd en 100 guldpn boete. P. Arntz (Eagles): een wedstrijd ge schorst en 150 gulden boete. L. Kerstges (MW): geschorst voor een wedstrijd, plus 100 gulden boete. J. van der Laar (Eindhoven): een wedstrijd geschorst, plus een wed strijd voorwaardelijk (proeftijd een jaar). J. Brans (Eindhoven): een wedstrijd voorwaardelijk geschorst (proeftijd een jaar) en 100 gulden boete. H. Oosterwold (FC Groningen): schorsing voor een wedstrijd voor waardelijk met een proeftijd van een jaar. Voorts een boete van 150 gul den. Boekingen kregen: J. Warner (FC Dordrecht), E. Prijs (Heracles>en W. Senders (Eindhoven). De zaak Min- tjes (De Graafschap) wordt van avond mondeling behandeld. DEN HAAG Lottonummer veertien van de afgelopen week heeft één winnaar opgeleverd. Het is de zevende maal dit sei zoen dat er een hoofdprijs wordt uitgekeerd van een half miljoen gulden. De lottocijfers zijn: aantal deelne mers 1.047.867. Bruto inleg 4.074.688. Prijzenbedrag 1.104.485. Eerste prijs 1 winnaar: 500.000,-. Tweede prijs: 6 winnaars, bruto 32.257. Derde prijs: 297 winnaars, per kolom wordt 977, uitgekeerd. Vierde prijs: 14.456 winnaars. Per kolom 26,-. Vijfde prijs: 14.452 winnaars: per kolom 26,-. Jackpot voor de lotto van aanstaan de zondag 179.759,-. Toto nummer 14: Aantal deelnemers 259.493 Bruto inleg 717.722, prijzenbedrag: 404.492. Eerste prijs: bruto 18.176, 11 win- Tweede prijs: 258 winnaars per ko lom wordt 330,- uitgekeerd. Derde prijs: 2964 winnaars, per ko lom 40,-. Zekerheid omtrent finale EC Parijs PARIJS Het staat nu vast dat de finale van het toernooi om de Europa Cup I definitief op 28 mei in Parijs zal worden gespeeld. De Franse Rugbybond heeft zich namelijk bereid verklaard de voor 25 mei geplande wed strijd met de Franse titel als inzet, te verplaatsen naar 18 mei, om op deze wijze de gras mat te sparen. Daarmee is de laatste hindernis om de wed strijd in het Pare des Princes te laten spelen uit de weg geruimd. RENTIPS (Van onze sportredactie) WASSENAAR Afgelopen za terdag waren de insider Rentips geweldig. Renvoorzitter Joop van der Touw, amateur Drs. Nico Smit en onze medewerker voorspelden alle winnaars in de drie rennen. Joop van der touw deed daarbij vele goede plaats paarden en koppels. Hij zege vierde met'41 punten, tegenover onze medewerker 39 punten en Drs. Nico Smit 35 punten. De Voorzitter van de reneigenaren start met een puntentotaal van 63, in de derde ronde van het insiderrentipklassement, tegen zijn grote vriend en bekend ei genaar van renpaarden en dra vers Piet de Wit. De eerste start zondag van de drie rennen om half twee. EBELTOFTPRIJS: Van der Touw: 1. Patrick, 2. Woodfeet's Hope, 3. Irish Coffee en outsider: Angry Bri gade. De Wit: 1. Irish Coffee, 2. Flix, 3. Woodfeet's Hope en outsider: Qu- Palrick. W. J. Jochems Memoriaal: Van der Touw: 1. Elder Statesman, 2. Darius Honey, 3. Ebeltoft en outsider: Riki Lash. De Wit: 1. Jewel, 2. Rucam, 3 Topsie en outsider: Ebeltoft. Mede werker: 1. Rucam, 2. Darius Honey, 3. Riki Lash en outsider. Townsman. FIRST DARLING PRIJS: Van der Touw. 1. Woodfeet's Omega, 2. Anna van Oranje. 3. Marcellina en outside- r: Heros. De Wit: 1. 1. King's Money, 2, Heros, 3. Marcellina en outsider: Blacky. Medewerker: 1. Marcellina, 2. King's Money en 3. Woodfeet's Omega en outsider: Anna van Oran- Haag Zondagmiddag op de Wassenaarse renbaan Duindigt zeven draverijen en drie ren nen. De eerste start is om half twee. De tips voor de draverij en luiden: BUITENHOFPRIJS: 1. Lola van Voorne, 2. Lana Rodney en 3. Luc- key Six. BINNENHOFPRIJS: 1. Nelson van Hovi, 2. Mark Anje en 3. Nanda S. VOORHOUTPRIJS: 1. Leny Special, 2. Lady Baker en 3. Mila G. ESSENSTEYNPRUS: 1. Lex Areta, 2. Kiry van Ursum en 3. Koncorde. VOORBURGPRIJS: 1. Jewelprise, 2. Jane Mac en 3. Kitty H. WASSEN A ARPRIJS: 1. Jaspis Du Bois. 2. Joke en 3. Victorious II. MARIAHOEVEPRIJS: 1 Makore Du Bois, 2. Iliona Marijke en 3. Jelle a Willy.

Leidse Courant | 1975 | | pagina 13