44.50 Durf te kleuren, heren! Opentopaktueel Vloerbedekking voor badkamer of keuken? Keus genoeg bij Vroom Dreesmann 14.95 29.95 VROOMS DREESMANN En d'rzit een souspulletje onder in i, apple-green, brique of bleu. Maten S, M en L 13.- Parijs draagt de originele donkere jeans met omgeslagen pijpen: e'est une idee! Maten 36 t/m 44 18.- Een grappig pitkatoenen kieltje met bindceintuur (kan er ook af, hoor), in écru, jadegroen of zwart. Maten 36 t/m 42 30.- Gent's herenshirt van polyester/ katoen. In 5 fijne uni tintenzwart, donkerbruin, camel, brique of groen. Normaal gesneden. Maten 37 t/m 42. Van 14.- nu voor 100% Katoenen velours sweater, u voelt de kwaliteit. In o.m. rood, zwart, marine, groen en écru. Maten S-M-L. Van 30.- nu voor slechts Uw voordeel 2.- Fraai bedrukte herenshirts met grote keuze uit diverse dessins op beige en gekleurde fonds, maar er zijn ook diverse ruitmotieven. Maten 37 t/m 42.Van 20.- nu voor slechts Uw voordeel 5.50 Hoe ongelooflijk weinig het kost ook uw muren met de mode mee te laten gaan Enorm grote keuze in talloze soorten behang met nog meer dessins, tot en met de nieuwste romantische uit de jongste koliektics van gerenommeerde fabrikanten. Geen wonder dat behang van dit niveau van 16.30 tot 18.85 per rol kost. Nu, zolang de voorraad strekt, bij Vroom Dreesmann alle soorten voor slechts k per rol Als speciale service warenhuis nu een behang plaktafel met triplex bovenblad voor slechts Vloerbedekking voor keuken of Ladkamer moet aan een aantal extra eisen voldoen. Vochtbestendigheid, geluidsisolatie, en makkelijk onderhoud gaan vóór alies. Maar daarnaast hebt u toch ook graag grote keuze in dessins en kleuren, want u stelt sfeer evenzeer op prijs. Net als de prijzen. Kijkt u maar Ventora keuken-of badkamertapijt van Barwick met prachtig dessin, in goud, blauw, bruin of beige. 200 Cm breed, per meter Vendofloor 1003 keuken- of badkamertapijt, met apart dessin. In beige, fraise. roest of groen 400 Cm breed, per meter 89.- 200 Cm breed. Varieer het witte ondergoed eens met kleur. Dat ziet er. zeker met zo'n apart dessin in 2 van zulke leuke Kleurstellingen, héél anders uit! T-shirt met kontrastafwerking, maten 4 t/m 7 9.75 Sportslip met kontrastafwerking, maten 4 t/m 7 6.50 Bijpassend singlet kan ook: maten 4 t/m 7 8.75 houdt 't liever hij uni Kan ook. Kiest u maar uit diverse fijne kleuren. Singlet, maten 4 t/m 7 5.50 Heupslip met sluiting, maten 4 t/m 7 4.25 Bijpassend T-shirt Is er ook maten 4 t/m 7 6.50 Aanmoedigings voordeel van uw warenhuis: Slank van lijn zijn staat niet alleen mooier, maar is ook veel gezonder. Een goede weegschaal is daarbij onmisbaar. En als aanmoedigingspremie heeft uw warenhuis een Soehnle weeg schaal die u niet alleen vertelt hoeveel u weegt, maar ook hoeveel uw gewicht afwijkt van het ideale gewicht, nu met maar liefst 30.- voordeelvan 69.95 voor slechts Mini-spots waarmee u alle kanten op kunt Eindelijk zijn ze er: minispots met reflektoren die in alle richtingen verstelbaar zijn. De spots zijn gemaakt van solide metaal, de porceleinen lamphouders hebben een instelbaar focus. Geschikt voor kopspiegellampen E14, 25-40 Watt. Met 1 spot Met 2 spots op metalen balkje van 42 cm lang, kompleet met snoer en drukschakelaar VISSEN IN IERLAND? NU OF NOOIT! Exclusief voor Vroom Dreesmann. 8-Daagse visvakantie in Ierland met verblijf aan boord van luxe-jachten met 4-persoons-accommodatie v.a. 399.- ook volpensionvakanties met verblijf in Ierse 'Guesthouses' v.a. 499.- 'ertrekdata 18/4 - 25/4 en 2/5 andere data op aanvraag

Leidse Courant | 1975 | | pagina 16