SLt Namens 170 bejaarden zoeken wij... Telefoniste/ Receptioniste St. Jeroen 5 lo Die ouwe fiets vanu bejaardenverzorgster en een ziekenverzorgster SINT JEROEN OOSTHOEK BETON A. modelmakers/timmerlieden B. ervaren machinaal houtbewerkers C. bekwame sierbetonwerkers D. ervaren sierbetonreparateur SECRETARESSE boekhouder de koning medewerkster Leraren(-essen) verkoopsters leerling verkoopsters kassière Assistente de rijksoverheid vraagt Bouwkundige administratief medewerkster hoofdleidster I FIDSF COLRANT ZATERDAG 22 MAAI voor ons nieuwe en uiterst moderne verzorgingscentrum nog een ter aanvullen van het reeds aanwezige team. Zelfstandigheid, toewij ding. een zonnig karakter en bereidheid alle voorkomende werkzaam heden ter verzorging van de bejaarden te verrichten, zijn voor bepaling van uw aanstelling essentieel. De rang en het salaris zijn afhankelijk van diploma en ervaring. Voor niet gediplomeerden stellen wij het op prijs dat zij bereid zijn een gerichte cursus te volgen. In de kosten hiervan wordt tegemoet gekomen. Voor huisvesting in Noordwijk kan worden zorggedragen. Wij bieden een salaris volgens de C.A.O. Voorts een toeslag voor onregelmatige diensten en gratis dienstkleding. Voor verdere inlichtingen kunt u bellen met het hoofd van de afdeling Verzorging, zuster P. Eysink. Telefoon 01719-19212. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de Direktie van Stichting Bejaardencentrum St. Jeroen, Jeroenspark 1, Noordwijk. bejaardencentrum noordwijk heeft op korte termijn plaats voor: Ook zij uit de bouw komen in aanmerking. Geboden wordt: een goed netto weekloon 8% vakantietoeslag minimaal 20 vakantiedagen eindejaarsuitkering kledinggeld Zij. die geïnteresseerd zijn in bovengenoemde vacatures en aan de gestelde eisen menen te voldoen kunnen zich in verbinding stellen met onze afdeling personeelszaken, Hoge Rijndijk 267, Zoeterwoude, tel. 071-43545. 's Avonds na zes uur tel. 071-92975. Voor de direktie en verkoopleiding zoeken wij een ervaren: Naast de normale secretariaatswerkzaamheden zoals het maken van afspraken, notulering van gesprekken, uitwer ken van budgetten etc. zal zij in samenwerking met de verkoopleiding belast worden met de opzet en uitbouw van de verkoopbinnendienst. Voor het goed vervullen van deze funktie is naast een middelbare opleiding (H.B.S.-M.M.S.). diploma Schoevers (secretaresse-opleiding) of gelijkwaardige opleiding nood zakelijk. Daarnaast zijn een kommerciële instelling en goede kon- taktuele eigenschappen onontbeerlijk. Wij denken aan iemand tussen de 25 en 40 jaar, met minimaal 5 jaar ervaring in een soortgelijke funktie. Wij bieden naast een zelfstandige funktie binnen een prettig team een goed salaris en overige emolumenten. Uw met de hand geschreven sollicitatie met uitvoerige informatie omtrent opleiding en ervaring - zo mogelijk vergezeld van een recente pasfoto - kunt U zenden aan de direktie van Stander B.V. Hertog van Beijerenstraat 4A, TER AAR Tel.: 01722 - 2840. Voor ons uitertst modern verzorgingscentrum in Noordwijk zoeken wij voor onmiddellijke indiensttreding een jongedame die enige ervaring als telefoniste/receptioniste heeft en tevens bereid is daar naast licht administratieve werkzaamheden te verrichten. U gaat werken van 9.30 tot 18.30 uur met 1 uur lunchpauze en u bent de weekenden vrij. Wij bieden een salaris volgens de C.A.O. eR uiteraard houden wij rekening met gemaakte vakantie afspraken. Bel direkt even voor een afspraak naar de heer Scheer van STICHTING BEJAARDENCENTRUM Jeroenspark 1, Noordwijk. Tel. 01719 - 19212 ('s avonds of in het weekend 01719 - 12644). Handelsonderneming (Eliza) B.V. 1.0. Langeraar, electie en vermeerderingsbedrijf zoekt voor spoedige indiensttreding een Schriftelijke sollicitaties aan Eliza B.V. I.o. in Langeraar, Geerweg 71, postbus 2014, tel. 01723-8840-8841. Telefonisch bereikbaar van 8 tot 5 uur. UITZENDBUREAU Telef. 071-31710 Korevaarstraat 33 Leiden mabu Bouwbedrijf Bosman Zoeterwoude B.V. vraagt voor haar kantoor te Zoeterwoude, Ener gieweg 24, een accurate: Enkele jaren kantoorervaring gewenst. Telefonische afspraak overdag van 9.00 tot 17.00 uur 071 - 99217 en 's avonds 071 - 43195. De Leidse Onderwijsinstellingen verzorgen ruim 420 schriftelijke en schriftelijk/mondelinge oplei dingen Bij de technische produktie van het schriftelijk lesmateriaal, studiegidsen, brochures, folders en mailings, speelt de afdeling Drukproef correctie een belangrijke rol. Aan het Stedelijk Gymnasium Fruinlaan 15, worden met ingang van 1 augustus 1975 gevraagd voor de vakken: Engel: 20 22 lesuren, 1e graads; Maatschappijleer 4 lesuren. Sollicitaties te richten aan de rector de heer drs. A.M. Coebergh van den Braak^ p/a Fruinlaan 15 te Leiden; voor inlichtingen: tel. 071 - 21365 (school) of 21257 (huis) Voor deze afdeling vragen wij een: chef afdeling drukproefcorrectie (leeftijd plm. 30 jaar) Deze functionaris dient te beschikken over - een ruime ervaring in het corrigeren; - leidinggevende kwaliteiten: - een vooropleiding op middelbaar niveau (HBS/- Gymnasium). Schriftelijke sollicitaties, met uitvoerige gegevens over opleiding en ervaring, kunnen worden ge richt aan het hoofd van de afdeling Personeelsza- y/P leidse onderwijs g^P instellingen ■x.xx.x.x.x.x.xx.x.x:.x-x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x.x:: VAN HAREN SCHOENEN Voor ons filiaal Leiden vragen wij: Sollicitaties: VAN HAREN, Haarlemmerstraat/Donkersteeg Tel.: 26614. Bij het openbaar gewoon lager onderwijs wordt zo spoedig mogelijk gevraagd een Leraar of lerares lich. oefening voor het vervullen van een volledige weektaak. Ook degenen die slechts een gering aantal lesuren beschikbaar hebben of binnenkort de militaire dienst zullen verlaten, kunnen solliciteren. De Gemeentelijk Inspecteur voor de Lich. Oefening, de heer P. Leenheer, is gaarne bereid inlichtingen te verstrekken, tel. 071-22148. Sollicitaties met vermelding van vacaturenummer OND 355 worden zo spoedig mogelijk bij de afdeling Onderwijs, Stadhuis, ingewacht. Met spoed gevraagd Zelfstandig winkelmeisje in Levensmiddelenbedrijf aanmelden: J. Bader Kortenaarseweg 8, Ter Aar. Het St Elisabeth Ziekenhuis te Leiderdorp vraagt direct een voor de keuken van een van de verpleegafdelingen. Taak o.a.: Distributie van maaltijden en dranken op de afdelingen: Doorgeven van voedingsgegevens aan de centrale keuken. De werkzaamheden houden weekend-dienst in, 1 x per 14 dagen. Salaris afhankelijk van leeftijd. Personeels-zaken. St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg 1 Leiderdorp instructeur metselen (mnl./vrl.) voor het Ministerie van Sociale Zaken t.b.v. het Centrum voor Vakopleiding van Volwassenen Taak: geven van praktisch en theoretisch gerichte instructie aan volwassen cursisten, waarbij de voorbereiding op de uitoefening van dit vak in de maatschappij een belangrijke rol speelt. Vereist: diploma LTS metselen, diploma gezel of meester WA. fiuime praktijkervaring in utiliteits- en/ot burgerbouw strekt tot aanbeveling. Standplaats: Leiden. Salaris, afhankelijk van teeltijd en ervaring, max. f 2239,- per maand. Het salaris Is exclusief 7j "Io vakantie uitkering en een toeslag van max. f 45,- per maand. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 5-0730/1161 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage. De opleidingen die de Leidse Onderwijsinstellingen ::>I; verzorgen, zijn binnen haar organisatie onderge- Voor de afdeling Bouwkunde Hij zal in zijn funktie van HOOFDDOCENT worden belast met de organisatie en coördinatie van oplei dingen, liggend op zijn vakgebied en aanverwante Tot zijn werk behoort onder meer het onderhouden van contacten met en het begeleiden en coodineren van de werkzaamheden van de betrokken docenten de begeleiding van cursisten Een brede belangstelling voor en zo mogelijk enige ervaring m het onderwijs, alsmede goede organisatorische en contactuele eigenschappen zijn gewenst Honorering vindt plaats volgens de schaal voor 2e graads bevoegde leraren Uw sollicitatie, met volledige omschrijving van oplei ding en ervaring, kunt u richten aan het Hoofd van de atdelmg Personeelszaken (toestel 223) leidse onderwijs instellingen 'X leidsedreef-Leiderdorp Tel (071) 9 92 55' %x.x.x.x-x.»x.»x.:.x.x.x.x-x.x.>x.x<<sx-x-xx.x.x.^ „H0UTWERF LEIDEN" B.V. ASSISTENT(E) VOOR DE BOEKHOUDING liefst i.b.v. mavo-diploma. COOP. RAIFFEISENBANK „WARMOND" W.A. vraagt voor spoedige indiensttreding een Onze gedachten gaan uit naar een jongedame van plm. 18 jaar, welke bereidt is zich met een klein team medewerkers volledig in te zetten voor het goed functioneren van het dagelijks bankverkeer. Salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden vol gens richtlijnen van de Centrale Bank. w.o. een aantrekkelijke spaarregeling. klinisch analist(e) of een klinisch chemisch analist(e) Een roulatie-systeem biedt de mogelijkheid werkzaam te zijn op de afdelingen Klinische Chemie en Haematologie. Inlichtingen worden U gaarne verstrekt door het Hoofd van het Laboratorium. Dr. K. de Kloet. Tel.: 071 - 99250, Toestel 248. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Hoofd van de afdeling Personeelszaken. St.E/isabeth ziekenhuis Simon Smitweg 1 Leiderdorp Aan de omstreeks de aanvang van het nieuwe schooljaar in de Merenwijk te openen 2de openbare kleuterschool, aan de Broekweg, wordt gevraagd een De akten A en B zijn vereist. Inlichtingen worden verstrekt door de Gemeentelijk Inspecteur van het Onderwijs, de heer J.J. van Riesen, telefoon 071 - 22148 (kantoor) en 54425 (huis). Sollicitaties met vermelding van vacaturenummer OND 347 zo spoedig mogelijk te zenden aan de afdeling Onderwijs, Stadhuis. is misschien nog wel vijf tientjes waard. Een kleine advertentie kan het bewijs leveren, ons tel 71.22244 .^wx-xox-:-x-x-x.x-x-x-x.xx-x-:«:-x:;wx-K->xw een 1e assistente< Leeftijd 20 - 25 jaar Bij de administratie van het cursistenbestand za zij als „rechterhand" van de afdelingschef enigi leiding geven aan de dagelijkse werkzaamheden waaraan zij ook zelf actief deelneemt. Wij verwachten van haar dat zij enige administra tieve ervaring heeft opgedaan en accuraat ei: zelfstandig kan werken. een assistente voor de cursistenbegeleidinc Leeftijd 17-19 jaar Dit is een funktie in een curslstensecretariaa voor een jongedame die in het bezit is van eei mavo-diploma en beschikt over enige typevaardic heid. Een interessante baan voor meisjes met ambitit om vooruit te komen. U kunt ons bellen voor het maken van alspraak óf zich schriftelijk wenden tot onr afdeling Personeelszaken. yJI leidse onderwij: gp^ instellingen Leidsedreef-Leiderdorp Tel (071) 9 92 55*

Leidse Courant | 1975 | | pagina 20