Vinke maak er 'n ander gelukkig mee BEKENDMAKING OFFICIËLE PUBLIKATIE ontheffingsregeling Kalkarbijdrage Coördinatie in mode. deBijenkorfjS^jl PIERROT LEIDSE COURANT WOENSDAG 12 MAART 197ó« Familieberichten Na een langdurig en moedig gedragen lijden over leed heden in het verpleegtehuis St. Bernardus te Sassenheim gesterkt door het heilig sacrament der zieken mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder ALIDA HAAKMAN-NANNINGS in de leeftijd van 65 jaar. Wij zijn bedroefd om het verlies van haar, maar bovenal God dankbaar voor het einde van haar lijden. De plechtige uitvaart zal plaatshebben op vrijdag 14 maart om 10.30 uur in de parochiekerk van de Heilige Bartolomeus te Voorhout, gevolgd door de begrafenis op het St. Barberakerkhof aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in res taurant Boerhaave, Herenstraat 57, Voorhout. GEMEENTE OEGSTGEEST De burgemeester van Oegstgeest maakt bekend, dat van 17 maart 1975 af, gedurende een maand, ter gemeentesecretarie, afdeling algemene zaken (loket 4), voor een ieder ter inzage ligt het bestemmings plan „Centrum", vastgesteld door de gemeenteraad in zijn vergadering van 15 augustus 1974. Bij de vaststelling werd afgeweken van het ontwerp, zoals dat ter inzage heeft gelegen. Gedurende genoemde termijn kunnen zij. die zich tijdig met bezwaren tot de gemeenteraad hebben gewend, alsmede zij die bezwaren hebben tegen de in het plan aangebrachte wijzigingen, bezwaren in dienen bij gedeputeerde staten van Zuid-Holland, Koningskade 1 te "s-Gravenhage. Oegstgeest, 12 maart 1975. A. VAN LUUK huisarts is wegens verhuizing AFWEZIG van 17 t/m 31 maart Nieuw adres: Wasstraat 2-A Hoek Zoeterwoudsesingel Spreekuur: maandag t/m vrijdag 1-2 uur. Tel. 22522. Spreekuur Wijkgebouw "Irene" Driftstraat 49 ongewijzigd maandag t/m vrijdag 8-9 uur. D.J.G. CRAMER tandarts IS AFWEZIG WEGENS ZIEKTE Hierdoor vervallen alle af spraken. Voor spoedgevallen zijn de tandartsen, De Bruin, Van Dam en Kenger bereid waar te nemen. Begrafenissen Crematies ^an der Luit, Gemeente Warmond Goedkeuring bestemmingsplan „Endepoel II" D« burgemeester van War mond maakt ingevolge arti kel 28, zesde lid. van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland bij besluit van 22 januari 1975. goedge- ïr. 297/1. bij van 27 november 1973 vast gestelde bestemmingsplan ..Endepoel II". Het besluit van Gedeputeer de Staten en het bestem mingsplan liggen met in gang van 13 maart 1975 ge- met bezwaren zowel tot de gemeenteraad als tot Gede puteerde Staten hebben ge wend. bij de Kroon beroep De beroepschriften moeten aan H M de Koningin wor den ingediend bij de Minis ter van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening. Warmond. 12 maart 1975 Oe burgemeester. W. F. de Vreeze. TELEFOONTJE BEL 071-22244 De Minister van Economische Zaken wijst erop, dat vanaf eind 1974 een regeling van kracht is ten behoeve van natuurlijke personen, die overwegende gemoedsbezwaren hebben tegen betaling van de zogenaamde Kalkarheffing. Voor rechtsperso nen geldt deze regeling dus niet. Om voor deze regeling in aanmerking te komen dient een gemoedsbezwaarde 15,- als bijdrage in de administratiekosten die de regeling met zich brengt over te maken op girorekening 7484 ten name van het Ministerie van Economische Zaken. Deze persoon ontvangt dan een formulier dat hij na invulling en ondertekening bij het hem leverende elektriciteitsbedrijf dient in te leveren. Vervolgens ontvangt hij van het ministerie periodiek een stortings-/acceptgirokaart, door middel waarvan hij het bedrag dat hij anders ter zake van de Kalkarheffing zou moeten betalen .op girorekening 7484 kan overmaken. De gelden die via de ontheffingsregeling worden ontvangen zullen bestemd worden voor onderzoek ter ontwikkeling van andere energiebronnen dan kernenergie en voor methoden voor energiebesparing. Het aanvragen van het formulier tegen betaling van 15,- kan op elk moment geschieden zolang de Kalkarheffing bestaat. In bepaalde gevallen wordt aan de ontheffing terugwerkende kracht toegekend (zie een desbetreffende publikatie in de Staatscourant van 19 december 1974, nr. 247). De termijn waarbinnen afnemers die voor een ontheffing met terugwerken de kracht in aanmerking kunnen komen, een verklaring hadden moeten inleveren, is met twee maanden verlengd. Dit wil zeggen, dat deze afnemers dus nog tot 19 april 1975 een verklaring kunnen inleveren. Of voor wie plezier heeft in mode is de Bijenkorf een partner. De mode geeft veel ruimte aansportief en comfortabel. Neem bijvoorbeeld de rokken. Ze zijn allemaal wijd en lang (tot op de kuit, en soms nog langer) en zijn dikwijls verblijd met makkelijke zakken en aardige details als lussen en bandplooien. De stof meer dan eens: katoen. Samen met de wijde bermuda's en de „te grote" blouses en ruime jakken maken ze de voorjaarsmode erg aanlokkelijk. Accessoires als laarzen, hoeden, bijoux, ceintuurs en tassen zijn in de Bijenkorf gul aanwezig om zich blijmoedig bij uw keuze aan te passen. Als u plezier heeft in deze mode, wordt dan onze partner. Want wij hebben het ook. Micha Vermont maakt heel mooie rokken. Dit is er zo een. Van 100% katoen, sluiting van voi door zo'n rondgesneden tailleband zit hij fantastisch. In uni khaki, petrol, wit en roest. Het blouson- vestje is „geknipt" voor wijde rokken. Van 100% katoen. Exclusief in de Bijenkorf. In zwart, naturel en khakigroen. De rok maten 36 t/m 42,109- Het vestje S-M en L, 69.75 De tassen van dit voorjaar zijn gemaakt van natuurlijke materialen als: stro, sisal en katoen. Ze zijn vaak gegarneerd mei leer of slangeleer. Bijvoorbeeld enveloppe en ruime shopping- achtige tas van gevlochten stro. afgewerkt met leer of slangeleer. 49.95 en 79.75 Ruime katoenen tas met rundleer garnering 79.75 Sisal tassen 29.95 Belangrijkste kleur naturel, garneringen vaak van een contras terende kleur. Raffia armbémden ontdekt u nu in zachte, pastelachtige tinten. Bijvoorbeeld zacht oranje, beige. Ze zijn er effen en ton-sur-ton. Effen 7.95, ton-sur-ton 9.95 Erg bekoorlijk in combinatie met de ,.khaki-look"zijn deze leren colliers en armbanden met goud- of zilverkleurige balletjes of staafjes. Colliers 14.95 - 29.95, armbanden 7.95 12.95 Ruimte vindt u ook in onze leer- en suèdecollectie. Erg mc gemaakt van uiterst soepel suède. Ook Gjn als buitenjak te dragen. Kleur naturel. Maten 36 t/m 40. Prijs 495- Voor de vrouw in 1975, die eerder verleidelijk dan provocerend aandoet, met een onnadrukkelijke elegance en een natuurlijke vrouwelijkheid, creëerde Dior deze gedurfde harmonie van contrasten, waarin levendigheid en zachtheid tot eenheid worden. Lippenstift en nagellak in het voor jaar 1975: de rozeroden en de roderozen van Dior. Deze wijde cirkelrok met steek- zakken is wat langer dan lang. 100% katoen. Eronder hoort weer de pettycoat van soepele luchtige katoen (27.50, afd. ondermode). Wij vonden de rok erg leuk staan met een Indiase katoenen kiel en een streeptruitje. Er omheen een 3 cm brede ceintuur van elastiek met leer (12.50, afd. nouveauté's). Herenhoedje in Baostro met breed lint 27.50 De rok is er in naturel, zwart, grijsgroen. Maten 36 t/m 40. 75.75 De kiel in o.a. écru, blue. roest. Maten 38 en 40. 36.95 Acryl streep truitje in de maten S-M-L-EL 18- grote" bermuda. Van 100% katoen. Met steekzakken en bandplooien. Alleen in de Bijenkorf. Zo'n Indiase „overmaat" blouse hoort er helemaal bij. Wat u niet zietde rug is gerimpeld. Kleuren o.a. olijfgroen, brique wit. Ja, en voor wie durft een khaki tropenhelm op 't hoofd. Wat kan u gebeuren voor 15- De bermuda kost u 29.95 en de blouse 36.95, maten 36 t/m 42. Hoeden, ja strohoeden. Om iets te noemeneen herenhoedje in Baostro met breed lint 27.50 Een cloche in Chinees stro 12.95 Of een een tropenhelm in Chinees stro met bandje 12.95 Let op ons mode- inspiratiecentrum Het is een plek waar we u op ideeën willen brengen. Een beetje willen helpen bij het vinden wat u bedoelt. Woorden en beelden met suggesties voor combineren van kleding en accessoires. Modeflitsen Mini-modeshows. In Amsterdam, Den Haag, Rotterdam op 18 en 19 maart van 2-4 uur, en in Eind hoven op 14 maart van 7-9', en op 15 maart van 2-4 uur. VERLOVINGS TROUWRINGEN reeds vanaf 140,per|«ar (Graveren klaar terwijl U wacht) JUWELIER HORLOGER n Maarsmansteeg 21 U bent uit de kleine kinderen, maar hebt nog steeds die goed onderhouden baby-uitzet in huis. Plaats een advertentie Bel 071-22244 r

Leidse Courant | 1975 | | pagina 8