Craeyenburch#5 £3 Een 1e verpleegkundige 1e assistente de rijksoverheid vraagt 36 MEUBEL- VERKOPER Werk dat veel voldoening geeft, waarmeejegoed verdient Ook al heb je niet veerpapieren". VEENHAGE a. pijpleiding monteurs b. pijpleiding monteurs c. Argon-Arc lassers d. bankwerker-lassers Waarheen met je diploma HAVO, IMS, MAVO, K.V. J.V., UTS e.dnaar Craeyenburch in Nootdorp een medewerk(st)er een medewerk(st)er a) een assistent(e) b) Een personeelsfunctionaris. TYPISTE CALCULATOR CALCULATOR (*Meïsjè-Modë-Boektóriudcïi LEIDSE COURANT ZATERDAG 8 MAART 1975 In het St. Elisabeth Ziekenhuis te Leiderdorp wordt gevraagd voor de afdeling Intensieve verpleging van 10 bedden. Verlangd: diploma ziekenverpleging A; aanteke ning Intensive Care -gewenst, doch niet vereist. Inlichtingen worden u gaame verstrekt door Zr. A. J. M. Vollebregt, adjunct directrice/hoofd verpleegkundige dienst, tel. 071-99250. Sollicitaties te richten aan het Hoofd Personeelszaken, Simon Smitweg 1, Leiderdorp. St.E/isabeth ziekenhuis Simon Smitweg 1 Leiderdorp Bij de administratie van het cursistenbe stand van de Leidse Onderwijsinstellin- gen kan op korte termijn worden ge plaatst een (leeftijd 20—25 jaar) die als „rechterhand" van de afdelings chef enige leiding kan geven aan de dagelijkse werkzaamheden, waaraan zij ook zelf actief deelneemt. Wij verwachten van haar dat zij enige administratieve ervaring heeft opgedaan en accuraat en zelfstandig kan werken. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken. administratief medewerker (mnl./vrl.) voor het Ministerie van Volksgezondheid en Milieuhygiëne t.b.v. de Directie Milieuhygiëne, Sector Straling Taak: typen van correspondentie en rapporten, bedienen van een telefoon, inboeken van post, andere administratieve werkzaamheden. Standplaats: Leidschendam. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 1658.- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Het salaris is exclusief 7) "Io vakantie uitkering en een toeslag van max. f 45,- per maand. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 5-0596/1161 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage. Voor onze Kontinent Meubelzaak in Leiden met 4000 m2 meubelshowroom, komen wij graag in kontakt met een eerste klas Wij vragen van u goede vakkennis. Goede verkoopcapaciteiten, leeftijd boven 23 jaar. Wij bieden u prettige werkkring, prima honorering, reiskostenvergoeding, 5-daagse werkweek. Sollicitaties aan: MIJNDERS MEUBELEN B.V. Kanaalstraat 1 Lisse telefoon 02521-14642. Wilt u vragen naar dhr. v. d. Storm. Je hebt misschien al vaak gedacht aan een baan in de verzorgende sektor. Omdat je graag met mensen omgaat, omdat je een afkeer hebt van sleur. Dan ligt bij ons misschien je kans. In ons nieuwe verzorgingstehuis voor 132 gasten; in augustus gaan we starten, maar als je wilt kun je in april al beginnen. Fijne banen voor je met een goed salaris. Je kunt bij ons ook intern zijn, dan ben je gelijk zelfstandig. Wij vragen: leerling- bejaardenhelpsters Voldoende is al 6 jaar basis-onderwijs, je weet wel, lagere school, maar je mag niet meer leerplichtig zijn. De opleiding duurt 2 jaar en je verdient gelijk al f 740,- bruto per maand. leerling bejaardenverzorgsters van minimaal 17 jaar op de dag dat de opleiding begint. Vooropleiding? Diploma 3-jarige beroepsopleiding (theoretische richting). Of het diploma 3-jarige MAVO óf een bewijs van overgang naar 4e jaar MAVO - HAVO of VWO. De opleiding duurt 2 jaar en je verdient gelijk al per maand f 954,- brutó. Interesse? Stuur dan even een briefje met naam, adres, geboortedatum en opleiding aan de direktrice Mevrouw Tomas Willems of bel haar even op. Veenweg 34 - Nootdorp - Tel. 01731-9121. Voor de aanleg van pijpleidingen in de proces industrie vragen wij de volgende vakbekwame medewerkers: argon-arc kunnende lassen voor de aanleg van roestvaststalen leidingen. Voor onze apparatenfabriek Sollicitaties schriftelijk of na telefonische af spraak te richten aan Roestvrijstalen leidingnetten-en apparatenbouw SIERSEMA WASSENAAR td.01751-19211 telex 32605 van HalbtraatZ Opleiding Zwakzinnigenzorg Net als iedereen heeft de zwakzinnige behoefte aan onderdak, voeding, opvoeding, onderlijs, medische behandeling en verpleegkundige verzorging, maar ook aan beschutting en een liefdevolle begeleiding. In een 3-jarige opleiding, een kombinatie van theorie en praktijk, worden kennis, tech nische en sociale vaardigheden bijgebracht die nodig zijn om aan de behoeften van zwak zinnigen te kunnen beant woorden. In een schema van 1 lesweek per 6 werkweken, zal het theoretisch gedeelte van de opleiding plaats hebben aan een school voor verpleegkundige en verzorgende beroepen te Tilburg, de Cosa. De opleiding zwakzinnigenzorg (staat voor je open als je: minimaal 16 jaar bent en een diploma HAVO. MAVO, INAS, K.V.J.V., UTS of vergelijkbaar diploma bezit. Twijfel je aan die vergelijkbaarheid, neem dan even kontakt met ons op. Na de opleiding, die wordt afgesloten met de uitreiking van het diploma Z(wakzinnigen)- verpleegkundige, zijn er goede toekomstmogelijkheden. een nieuw internaat voor zwakzinnigen met een opnamecapaciteit voor 444 pupillen. Het totale komplex wordt in 1976 voltooid. Het huidige pupillen-aantal van 108 zal tussen augustus 1975 en april 1976 worden uitgebreid tot een totaal van ongeveer 275, Om hiervoor voldoende medewerkers te hebben, starten wij in augustus a.s. weer met onze 3-jarige opleiding voor een beroep in de zwakzinnigenzorg. Salarisregeling Tijdens de eerste 4 weken van de opleiding wordt een zakgeld betaald. Daarna geldt de volgende salarisregeling: 1e iaar:f 1003,24 2e iaar: f 1048 64 3e iaar: f 1134,32 bruto per maand exclusief de toeslag volgens de Machtigingswet en een toeslag voor onregelmatige diensten. Indien je leeftijd daartoe aanleiding geeft, zal het wettelijk minimumloon worden betaald, wanneer dit hoger is dan de zojuist genoemde salarissen. Vakantie en vakantietoeslag Per jaar 20 vakantiedagen en 7Vj% vakantietoeslag. Uitbetaling van deze toeslag in de maand mei. Zolang je nog geen 21 bent, 1 vakantiedag extra. Jeugdspaarregeling Deelnemers aan de bekende spaarregeling de Zilvervloot, komen in aanmerking voor een extra spaarpremie van 10%. Over het door hen gespaarde bedrag tijdens de duur van het dienstverband, ontvangen zij. naast de normale bankrente en de 10% premie van de spaarbank, een premie van 10% van de Stichting CRAEYENBURCH. Huisvesting Voor diegenen die te ver van Nootdorp wonen, is er gelegen heid gebruik te maken van huisvestingsmogelijkheden waarin Craeyenburch voor de leerlingen voorziet. Deze woonvorm doet een beroep op de eigen verantwoordelijk heid. Er is bewust gekozen voor een woonsysteem zonder mentrix met de mogelijkheid om bij problemen terug te kunnen vallen op medewerkers van Craeyenburch. Immers als wij aan de medewerkers de verant woordelijkheid voor de begeleiding van zwakzinnige medemensen toevertrouwen, moeten wij ervan uitgaan dat zij zéker zelfstandig kunnen wonen. Interesse? Schrijf even een briefje aan onze afdeling personeelszaken met vermelding van naam, adres, geboortedatum en vooropleiding. Wil je eerst nog meer weten, vraag dan onze brochure „je bent jong" aan. Ons adres is: Craeyenburch, Postbus 15, Nootdorp. Tel. 01731 -81 40. internaat en observatiekliniek voor geestelijk gehandicapten te nootdorp (z.h.) Op de afdeling Onderwijs van de gemeentesecretarie kunnen worden geplaatst: 75018/A voor de werkgroep stichting en inrichting van scholen. Functie-omschrijving: - behandelen van verzoeken van schoolbesturen om mede werking. - schriftelijke en/of mondeling advies inwinnen bij zowel in- als externe adviseurs. - de zorg dat tijdslimieten niet worden overschreden. - behandeling van kostenramingen en toezien op een tijdige en correcte afrekening. Functie-eisen: middelbare opleiding. - studerende voor het diploma GA I of de bereidheid hiertoe. - eventuele ervaring in een soortgelijke functie. - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardig heid. 75018/B voor het salarisbureau ten behoeve van het onderwijzenc personeel. Functie-omschrijving - berekenen salarissen van onderwijzend personeel. - uitvoeren van diverse rechtspositieregelingen. - uitvoeren van vergoedingsregeling vakonderwijs. Functie-eisen: middelbare opleiding. - eventueel het bezit van het praktijkdiploma boekhouden. - bekendheid met geautomatiseerde salarisadministratie (C.A.S.O.- projekt) kan een voordeel zijn. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring voor functie: A. Maximaal 2.067,- bruto per maand. B. Maximaal 1.859,- bruto per maand. Schriftelijke sollicitaties, met vermelding van het vacaturenummer, te sturen aan burgemeester en wethouders van Leiden, Stadhuis, Leiden. De Stichting Franciscaanse bejaardenzorg, opleiding, verzorging, verpleging, zoekt voor de Algemeen-Directeur. De gedachten gaan uit naar een jurist(e) met brede sociale belangstelling. Het Diploma Personeelswerk van een Socia le Academie of een gelijkwaardige opleiding is vereist. Schriftelijke sollicitaties kunnen gericht worden aan het Bestuur, Mgr. Aengenentlaan 1, Warmond. GEMEENTE VOORSCHOTEN In eerste instantie gaan de gedachten uit naar een ervaren typiste, die haar werkzaamheden gedurende een volledige dagtaak kan verrichten. Het bruto-salaris is afhankelijk van kennis en erva ring. doch kan maximaal 1.342 per maand bedra gen. Burgemeester en wethouders zien met belangstel ling, binnen één week na het verschijnen van dit blad, schriftelijke sollicitaties tegemoet. Het NEDERLANDS DRUKKERIJ BEDRIJF te Lelden is een dynamisch, snelgroeiend bedrijf. Het behoort dank zij de hechte organisatie en de eigentijdse bedrijfsapparatuur tot de modern ste offsetbedrijven in ons land. Wij zoeken op korte termijn: A. een geroutineerde in het bezit van het offset-calculatie-diploma en B. een aankomend die momenteel voor het diploma studeert en bij voorkeur over enige ervaring beschikt. Ter informatie: De bedrijfsuitrusting van het NDB omvat ondermeer een fotozet terij, automatische camera's en vergrotingskokers, ontwikkelau- tomaten, een-, twee- en vierkleurenpersen, rotatiepersen en hechtstraten. Uw sollicitatie met uitvoerige inlichtingen omtrent opleiding en ervaring kunt u richten aan het Hoofd van de afdeling Perso neelszaken. Nederlands Drukkerij Bedrijf B.V. Oosterkerkstraat 11, Leiden. Tel. 071 - 25045. ywyp—.yyjv», j. i J"*; J De boekhouder van onze snel groeiende afdeling Mode-import is bij ons thuis! Voor een meisje van 18 jaar staat onze deur wijd open. Onze boekhouder van de afdeling die heren-, dames- en kinderkleding importeert, moet geholpen worden met het verwerken van ge gevens op de office-computer. Uiteraard zit ten hier ook andere administratieve werk zaamheden aan vast Ben je circa achttien jaar, heb je je Mavo-diploma en al enige ervaring met zulk werk? Dan loont het zeer de moeite - en zeker als je ook kan typen - om snel een afspraak te maken voor nadere inlichtingen. Nu alvast kunnen wij dit vertellen: Borsumij Wehry B.V. is een internationaal georiënteerde handelsonderneming met vele vestigingen binnen en buiten Europa. De Haagse vestiging modes verhuist over enkele maanden naar een nieuw, modern kantoor in Roelofarendsveen. Wanneer je alvast bij ons in Den Haag wilt werken worden je reiskosten tot aan de ver huizing vergoed. Overigens: ook over het salaris en andere arbeidsvoorwaarden kunnen we uitsluitend prettige dingen vertellen. Lijkt het je wel wat? Bel even snel naar onze afdeling personeels zaken of schrijf een briefje. Borsumij Wehry B.V. Carnegielaan 1, Den Haag. Tel.: 070 - 18 53 60.

Leidse Courant | 1975 | | pagina 22