Lawine van toptijden op snelle ijs van Inzeil Molenbeek voor dertigste maal achtereen ongeslagen Frazier op weg terug Weer volleybalbeker voor CSKA Moskou Atje Keulen voor wereldkampioene KUIPER NIEUWE KAMPIOEN OP KORTE BAAN Hunting voegde zich bij selectie Poolse zege Rus record 800 m vrij MAANDAG 3 MAART 1975 Inzeil Voor het eerst sinds jaren hebben de recordwedstrij den in Inzeil om de Gouden Schaats weer vele topprestaties opgeleverd. Donderdag verbeter de Sippie Tigchelaar reeds het wereldrecord op de 3000 meter tot 4.41.01, dit weekeinde over trof Sheila Young in de sprint vierkamp met een totaal van 172.540 punten haar eigen 'top' van 173.450, onder meer door een 500 meter in 41.96 en een 1000 meter in 1.27.57. De 24-jarige Amerikaanse won beide malen de 500 en 1000 meter. Sinds de opening van de kunstijsbaan van Inzeil in 1965 zijn er nu 59 wereldrecords gevestigd. zijn broer Oloph), bij de allrounders was de overwinning voor Klaas Vriend, die de weer eens geslaagd werkende Piet Kleine en de speciaal voor de gelegenheid overgekomen wereldkampioen Harm Kuipers voor bleef. Jan Derksen eindigde zelfs als vierde, voor de Amerikaan Dan Carroll. De beste prestaties werden gele verd op de afsluitende tien kilometer, waar alle Nederlanders hun persoonlijke record aanzienlijk verscherpten. Vriend en Derksen dreven elkaar op naar de zevende tijd ooit gemaakt: op de eind streep was er geen licht tussen de beide Nederlanders, die finishten in 15.10.56, Vijftien seconden boven het record van Ard Schenk. Vriend was tot dusver (bij het E.K. In Heerenveen) niet sneller ge weest dan 15.42.03. In de sprintvierkamp van de dames wa ren er Nederlandse records voor Haitske Pijlman. De 20-jarige doktersassitente uit Grouw verbeterde de nationale toptijd op de 500 meter van Atje Keulen-Deelstra (43.78, Alma Ata 1974) tot 43.44 en kwam met haar totaal van 178.890 beter uit dan Stien Baas in 1971 in Inzeil (180.220). In het klassement werd Haitske zesde. Een uitstekende vorm demonstreerde Sophie Westenbroek in de allroundklasse. Zij kwam tot drie persoonlijke records: de 500 meter in 44.64, de 1500 meter in 2.19.57 en de 3000 meter in 4.57.06. In het klassement bleef zij Sippie Tigchelaar (3000 meter in 4.46.78) juist voor, daarmee de rollen van Assen juist omdraaiend. In de sprintklasse van de heren haalden de Japanners Masaki Suzuki en Norio Hirate gisteren hun gram voor de valpar tijen op zaterdag. Zij noteerden de klas- setijd van 38.78 en 39.18. Jan Bazen schoot zaterdag uit zijn slof met tijden van 39.64 en 39.61. Sporen De Oostduitse Heike Lange en de Japan ner Masayuki Kawahara hebben dit weekeinde op de natuurijsbaan van het Zweedse Strömsund beslag gelegd op de wereldtitels voor junioren. De titels kwa men daarmee in handen van een rijdster en een rijder die dit seizoen bij de senio ren hun sporen hebben verdiend: Heika Lange was Oostduits allround-kampioene en in Gothenburg tweede bij het wereld kampioenschap sprint, Kawahara baarde drie weken geleden in Oslo opzien met een zesde plaats en de bijzonderheid dat hij alle afstanden aflegde met beide han den op de rug. Nederland viel in Strömsund met regel maat in de prijzen. Bij de jongens eindig de Jan de Vries, evenals vorig jaar, als tweede, terwijl Joop Pasman verrassend beslag legde op het brons. Pietie Postma, die in het begin van het seizoen deel uitmaakte van de dameskernploeg, eind igde achter Heike Lange en de Poolse Erwina Rys (de kampioene van vorig jaar) als derde. Het meisje uit Langweer won de 3000 meter, samen met Rys in 5.04.87. Joke van Rijssel werd in de to taalrangschikking zevende. Atje slaagde in haar opzet. Tijdens haar trip door Oost-Duitsland versloeg zij wereldkampioene Kes- sow. OOST-BERLIJN Oud-wereldkampioene Atje Keulen- Deelstra heeft zaterdag bij een internationale stedenwed- strijd in Oost-Berlijn een bijzonder sterke indruk gemaakt De Friezin, die voor de ploeg van Leeuwarden uitkwam, won zowel de 500 (44.95) als de 1000 meter (1.30.92). Op de 500 meter werd wereldkampioene Karin Kessow, die vorige week in Assen de titel van de Friezin overnam derde in 45.70. De tweede plaats was voor de 16-jarige Oostduitse Ines Bautzmann in 45.40 seconden. Op de 1000 meter eindig den Bautzmann en Kessow gedeeld op de tweede plaats in 1.30.99. De tijd van Atje Keulen op de kilometer betekende een baanrecord. Het oude stond sedert 1972 met 1.32.20 op naam van de Russin Vera Krasnova. Ook op de 3000 meter sneuvelde het baanrecord. Ines Bautzmann verbeterde de toptijd van Sippie Tigchelaar met ruim vijf seconden en kwam tot 4.54.3. Atje Keulen bleef slechts weinig op haar achter met 4.55.8, waarmee zij wereld kampioene Karin Kessow juist voor bleef (4.55.9). In het eindklassement had Atje Keulen ditmaal een voorsprong op de beide Oostduitse meisjes. HEERENVEEN Hoewel het nationaal kampioenschap in Friesland bleef, kreeg de korte baan zaterdag in Heerenveen toch een nieuwe titelhouder bij de heren-senioren. Piet de Boer, die zesmaal het kampioenschap had veroverd, werd onttroond door Matthijs Kuiper. Bij de dames nam de Drentse Margriet Pomper, die reeds pro vinciaal langebaan kampioene was geworden, de titel van de afwezige Anneke Zeinstra over. Dat gebeurde na felle strijd met Truus de Koning-Dijkstra en Trudy Dannenburg. De totaal- tijd moest uiteindelijk de beslis sing brengen, want de drie da mes wonnen allen twee ritten over 140 meter. Uitslagen: Heren-senioren: 1. Matt hijs Kuiper, Oldeholtwolde. Totaal- tijd over drie finaleritten 42.15 sec. 2. Piet de Boer. Jellum 42.46, 3. Johnny Olof, Westzaan 42.79, 4. Ep- pie Bleeker, Bolsward 43.31, 5. Tjib- be Hoks, Vegelinsoord. 6. Lieuwe de Boer, Ureterp, 7. Wim van Duuren, Westzaan, 8. Jan Augustinus, Hoek per, Smilde 43.10, 2 Truus de Koning -Dijkstra, Middelie 43.75, 3. Trudy Dannenburg, Weesp 44.36, 4. Hillie Hoekstra—Jonkman, Bergum 44.40, 5. Margriet Westerhof—Boekem, De venter, 6. Boukje Falkena, Sneek. BRUSSEL RWD Molenbeek heeft zijn positie ten opzichte van stadgenoot Anderlecht weer verbeterd. RWD won zelf van FC Luik met 3-1 en Anderlecht kwam in Beveren tegen de plaatselijke club niet verder dan een gelijkspel van 0-0. Doelman Jim Cumbes van Aston Villa bezweert het gevaar dat Norwich City's spits Ted MacDougall heeft gesticht. Aston Villa zou de League-finale op Wembley met 10 De Graafschap en VVV willen Kees Storm (Van onze sportredactie) DEN HAAG Niet alleen De Graafschap wil Kees Storm, re- servespits van FC Den Haag aantrekken. Ook FC WV heeft bij manager Eddie Hartmann geïnformeerd. Naast Storm had deze club ook weer interesse in Van Hijkoop. FC Den Haag voelt echter niets voor het vertrekpunt van de be langstellende clubs: Lenen. Hartmann: „Dat is een principe. Wij zijn wel bereid spelers tegen een betrekkelijk gering bedrag te verkopen. Voor Storm kun nen we bijvoorbeeld anderhalve ton vragen. Maar we willen het niet overdrijven en hem zijn kansen geven. We vragen voor hem dertigduizend gulden". Tot vrijdag 7 maart, de offiële slot dag van overschrijven, kunnen de clubs bij FC Den Haag te recht DEN HAAG De Nederlandse ijshockeyploeg, die medio maart in Sapporro voor het toernooi om de wereldtitel in groep B speelt, is compleet. Zaterdag morgen arriveerde Henry Hun ting uit Canada. Hunting, die reeds twintig interlands speelde, heeft het afgelopen jaar wel ge traind maar niet veel gespeeld. Morgen vertrekt de selectie- ploeg na'ar een trainingskamp in Tilburg. In het toernooi om de wereldti tel in groep C, dat in Sofia wordt gehouden, won Hongarije met 14—0 van België. Frankrijk versloeg Denemarken met 4—0 en Noorwegen zegevierde met 2—0 over Oostenrijk. Frankrijk won met 150 van België, Bul garije met 4—1 van Oostenrijk en Noorwegen en Denemarken kwamen tot een gelijkspel: 5—5. Om het kampioenschap van Ne derland verloor Peters en Jager uit Heerenveen met 8—5 van Smoke Eaters, dat tegen NN Nijmegen een nederlaag van 7—4 leed. Voor de promotie endegradatiepoule werden drie wedstrijden gespeeld. GYS won met 12—2 van Kemphanen, Hunters versloeg zaterdag HY- SIntervam 2 met 181 en ze gevierde gisteren met 5—2 over Grasso Eagles. MELBOURNE - Joe Frazier, de oud-wereldkampioen boksen in het zwaargewicht, heeft zijn kansen op een titelgevecht tegen Muhammad Ali aanzienlijk verbeterd. Frazier versloeg gisteren in het cricketstadion van Melbourne Jimmy Ellis (VS) in de negende van het op twaalf ronden afgesloten gevecht. Angelo Dundee, Ellis' manager en trainer van Muhammad Ali, gooide in de negende ronde de handdoek om Ellis een verdere afstraffing te besparen. Ellis was uitstekend begonnen maar het werd al snel duidelijk dat zijn stoten de kracht misten omihet Frazier echt moeilijk te maken. Vanaf de vierde ronde nam de oud-wereldkampioen het gevecht over. Ellis werd onophoudelijk zwaar getroffen door de keiharde linkse hoeken en zuivere rechtsen van zijn tegenstander. In het begin van de negende ronde vond Angelo Dundee het voldoende en wierp de handdoek. BOLOGNA - De Engelsman Joe Bugner heeft in Bologna zijn europese bokstitel in het zwaargewicht met succes verdedigd tegen de Italiaan Dante Cane. Het gevecht werd in de vierde ronde op medisch advies gestaakt wegens een ernstige blessure aan Cane's linker wenkbrauw. LOS ANGELES - Bobby Chacon (VS) heeft in Los Angeles zijn wereldkampioenschap in het vedergewicht (versie WBC) met succes verdedigd. Chacon versloeg zijn Mexicaanse uitdager Jesus "Pape- lero" Estrada na 2 minuten en 24 seconden in de tweede ronde door knock-out. Voor Chacon was het de 2{ïe overwinning in 27 gevechten. Hij zegevierde 23 keer door knock-out. KEULEN - Tijdens internationale profbokswedstrijden in Keulen heeft Ronald Riedewald (Amsterdam), die in Nederland al jaren niet meer in de ring is geweest, een zware nederlaag geleden. Riedewald verloor door Knock-Out in de eerste ronde van de Westduitse middengewicht René Zeiler. PANAMA - Roberto Duran (Panama) heeft in Panama zijn wereld titel boksen in het lichtgewicht behouden. Hij versloeg zijn Ameri kaanse uitdager Ray Lampkin door k.o. in de 14e ronde. Vier dagen voor het duel tegen Leeds United, in de kwartfina les van het toernooi om de Eu ropa Cup voor landskampioe nen, heeft Anderlecht tegen Be- veren een kostbaar punt ver speeld. De voorhoede van de Brusselse formatie faalde vol komen en aangezien ook de thuisclub in aanvallend opzicht geen vuist kon maken was de eindstand van 0-0 terecht RWD Molenbeek bleef ook in de dertigste achtereenvolgende wedstrijd ongeslagen, al kostte het veel moeite. Pas na de pauze kon de ploeg afstand nemen van FC Luik, dat na een kwartier door ex-FC Utrecht-speler Karei Bonsink op 0-1 was gekomen. In de tweede helft zorgden Polleu- nis, Koens en Teugels alsnog voor een Brusselse zege: 3-1. tieve kant van de score. Thuis werd Atletico Madrid, dit sei zoen sterk teruggevallen, met 3-1 verslagen. FC Barcelona kwam in „Nou Camp" weer tot een teleurstellende prestatie: Te gen het bescheiden Hercules Alicante kwam de formatie van Rinus Michels niet verder dan een gelijkspel van 0-0. Woens dag krijgt „Barca" de kans iets van het zwaar geschonden pres tige te herstellen als de Zweedse titelhouder Atvidaberg FF op bezoek komt in de kwartfinales van het toernooi om de Europa Cup voor landskampioenen. Een andere „concurrent" van Real Madrid, Espanol, kon ook niet tot winst komen. Tegen het in degradatienood verkerende Real Murcia - de club van Dick van Dijk - werd niet gescoord. Ook de thuisclub maakte geen treffers. Club Brugge behaalde een forse overwinning op FC Diest. Bij de rust was het reeds 3-0 door tref fers van Lambert, Cools en Van der Eycken. In de tweede helft voegden Bastijns en van Gooi er nog twee doelpunten aan toe: 5-0. Lambrichts van FC Diest kreeg de rode kaart Engeland Spanje Onder aanvoering van een uit blinkende Giinter Netzer heeft Real Madrid voor eigen publiek geen medelijden gehad met Las Palmas: 4—1. Netzer scoorde zelf het derde doelpunt en had in de andere treffers een groot aandeel. Oók Paul Breitner speelde een goede wedstrijd. Van de „achtervolgers" bleef Real Zaragoza ook aan de posi Koploper Everton bleef op de 32e competitiedag in de Engelse eerste divisie zonder verlies- punten. Everton besliste de moeilijke uitwedstrijd in Lon den tegen het in degradatiege vaar verkerende Arsenal bin nen twee minuten met twee kopballen. Martin Dobson zorg de in de 67e minuut voor 1-0 en twee minuten later besliste Mick Lyons, eveneens met het hoofd, de wedstrijd: 0-2. Beide ploegen speelden met rouwban den in verband met het ongeluk in de Londense ondergrondse. Stoke City raakte de tweede plaats kwijt door een nederlaag (2-0 bij Middlesborough, zodat Burnley (2-0 tegen Coventry Ci- Titelhouder Leeds speelde thuis gelijk tegen Manchester City: 2-2, waardoor de club nu dertien wedstrijden achtereen ongesla gen is. Liverpool had het in de thuiswedstrijd tegen Chelsea niet gemakkelijk. De ploeg moest twee maal een achter stand wegwerken. Het werd ui teindelijk 2-2. In het Wembley stadion in Londen versloeg As ton Villa in de finale van het toernooi om de League-beker Norwich City met 1-0. De beide tweede divisie clubs speelden een matige wedstrijd die in de 80e minuut werd beslist toen Ray Gordon uit een strafschop voor Aston Villa scoorde. Villa verwierf zich met deze over winning een plaats in het toer nooi' om de Uefa-Cup in het seizoen I975-'76. Duitsland Köln De Westduitse bonds coach Helmut Schön heeft in Offenbach een „glanzend FC Köln" aan het werk gezien. De tegenstander van FC Amsterr dam in de kwartfinales van het Uefa-toernooi was Schön ko men bekijken in verband met de interlandwedstrijd op 12 maart tegen Engeland. Hij raakte onder de indruk van vooral Flohe en Cullmann, die Neumann, Simmet en Muller (2x) inspireerden tot vier tref fers. Het thuisspelende Kickers Offenbach, dat op de Bieberer- berg in tien wedstrijden niet was verslagen, stelde daar zes minuten voor tijd slechts een doelpunt van Kostedde tegen over. Borussia Mönchen-Gladbach profiteerde maar half van de afstraffing van Offenbach. De lijstaanvoerder werkte in Duis burg een achterstand bij de rust van 0-1 weg, waardoor het team van trainer Weisweiler voor de twaalfde wedstrijd achtereen ongeslagen bleef. Dat is een nieuw record, want FC Köln was daarvoor tot elf gekomen. Door het gelijke spel kon Hert- ha BSC een punt inlopen op de koploper. George Kessler leidde zijn volgelingen in de thuiswed strijd tegen VFB Stuttgart naar een ruime overwinning van 4-0. Bayern München eindelijk weer eens tot winst. Tegen Wupperta- ler SV zorgden Höness, Müller (strafschop) en Schwarzenbeck voor een voldoende produktie. Woensdag zal de nieuwe trainer Dettmar Cramer het in de Euro pese bekerstrijd tegen Ararat Jerevan zonder Höness moeten stellen. Höness liep een vlees wond op (die gehecht moest worden) aan een enkel. Italië Juventas zag zijn voorsprong op achtervolger Lazio met een punt vergroot, nadat de zwart- witten zelf met 1-1 hadden ge lijkgespeeld tegen Sampdoria en Lazio met liefst 3-1 had ver loren van het als improduktief bekend staande Internazionale. Inter zag zijn positie op de ran glijst door dit resultaat welis waar verbeterd, maar de voor sprong van leider Juventas be draagt nog altijd 7 punten. La zio en Napoli (1-0 tegen Fiorenti- na) moeten nog 4 punten achter stand op de Turi'jnse club goed maken. ZURICH Het Poolse nationa le voetbalelftal heeft in Zürich een oefenwedstrijd tegen de Zwitserse eerste divisieclub Grasshoppers met 2-0 gewon nen. De 5500 toeschouwers za gen na de rust twee doelpunten van Deyna. De eerste treffer viel in de 68e minuut uit een strafschop en de tweede in de 88e minuut. AMSTELVEEN Voor de derde keer in succes sie, voor de vijfde maai in totaal en machtiger dan ooit heeft CSKA Moskou de Europese volley balbeker voor landskampioenen veroverd. De kampioensploeg uit Rusland verspeelde in de drie dagen van het perfect georganiseerde toernooi in Amstelveen niet een set en sloot zjn demonstratie van perfectionisme - kan volleybal op clubniveau eigenlijk wel beter worden gespeeld? af met een overwinning in net een uur op Zetor Brno. De Tsjechen waren de finale binnengekomen door tamelijk „gladde" overwinningen op Slavia en SC Leipzig, maar in het laatste gevecht werden zij ontluisterd door de soldaten uit Rusland: 15-6, 15-8 en 15-2. Coach Joeri Tsjestnakov van CSKA wilde niets ten nadele van de verslagen concurrenten zeggen. „De toernooien om de Europese bekers zijn niet te vergelijken. De tegenstanders veranderen en als het dezelfde ploegen zijn, tref je er andere spelers in. Daardoor is er meer kracht op bepaalde punten en minder op andere. Ik geloof wel dat mijn team een hoogtepunt heeft bereikt in deze drie dagen. Een logisch uitvloeisel van talent en oefening dat niet gestoord is door moeilijkheden op weg haar het succes. Wij hebben in dit toernooi geen tegen standers ontmoet die ons uit ons evenwicht hebben kunnen brengen". Blijft natuurlijk de vraag of er zo'n ploeg bestaat in Europa. Leipzig en Slavia in ieder geval niet. Dinamo Boekarest, dat in de halve finale van Brno door Zetor en Leipzig werd buitengesloten mis schien en Zetor Brno mogelijk. Maar de Tsjechen begonnen gehandicapt aan het toernooi. Uit de basisploeg waren aanvoerder Drahomir Koedelka en Miroslav Cada wegens blessures verdwenen. Bij het inspelen voor de slotwedstrijd in Amstel veen 2380 toeschouwers toen de brandweer de voor 2000 mensen bestemde zaal sloot - ging Miroslav Reich door zijn linker-enkel. Zetors aan- valskracht was door het verlies van de drie lange en ervaren mannen tot op een kwart van de gewenste sterkte gereduceerd. Alleen Vladimir Petlak was overgebleven van het gereputeerde kwartet aanvallers. De Tsjechische kampioenen moesten zonder leng te, met een „onthoofd" zestal aanvallen tegen een team dat het blokkeren als de sterkste van zijn talrijke kwaliteiten heeft Het was een hopeloze zaak. Saiko, Borsj, Poltsjoek en de geweldige Koedra waren een onneembaar blok voor de Tsjechische aanvallers. En omdat de soldaten het net zo goed afschermden, was het voor de Tsjechi sche aanvallers vrijwel onmogelijk open plekken in het achterveld te bereiken. Tsjoelak, Pontiatov, Saiko Poltsjoek en natuurlijk Vladimir Koedra troffen op de passes van Joeri Staroenski steeds een miniblokje aan het net en sloegen de bal waar zij wilden. Het resultaat was een enigszins tegen vallende eindstrijd, die in 1 uur en 4 minuten was bekeken. Tegenvallend omdat het duel geen wed strijd was en dat ontnam zelfs iets aan de schitte ring van het beste clubvolleybal dat ooit in Neder land werd gespeeld. Uitslagen: CSKA Moskou-Slavia Sofia 3-0 (15-3, 15-5,15-7), Zetor Brno-SC Leipzig 3-1 (15-11, 15-8, 7-15, 15-12), SC Leipzig-Slavia Sofia 3-1 (15-8, 13-15, 15-10, 15-10), CSKA Moskou-Zetor Brno 3-0 (15-6, 15-8, 15-2). Eindstand: 1. CSKA Moskou (Rusl.) 6, 2. Zetor Brno (Tsi.) i-. i -? n 4,3. sc Leipzig (o.-Did) 2,4. siavia Sofia (Buig) o. Reznick-Vykydal van Zetor Brno, De Russische uitblinker Efim Tschoulak slaat de bal keihard door het „blok" Tonneke Petrus stijlprijs maar geen florettitel DEN HAAG Yvonne Boom- gaard-Thiery en Maarten Siffels hebben gisteren in sporthal Overbosch te Den Haag beslag gelegd op de Nederlandse kam pioenschappen floret (hoofd klasse). Yvonne Boomgaard nam de titel over van Tonneke Petrus, die ditmaal als tweede eindigde. De herenkampioen van 1974, Bert v.d. Berg van zaal Kardo- lus, werd in de tweede ronde uitgeschakeld. Maarten Siffels versloeg in de barrage om het kampioenschap Rob Koster met 5-0. Van de zes finalisten bij de heren waren er vijf van zaal Visser (Amsterdam). Uitslagen dames: 1. Yvonne Boom- gaard-Thiery (Valkeniers) 5 gewon nen partijen. 2. Tonneke Petrus (Zaal Visser) 3 gew. (10 ontv. en 15 gegeven treffers), 3. Annémarie Sauerbier (Zaal Visser) 3 gew. (13- 17). Heren: 1. Na barrage: Maarten Sif fels (Zaal Visser) 4 gew. partijen, 2. Rob Koster (Zaal Visser) 4 gew., 3. Bov van Leeuwen (Zaal Visser) 3 Titel 1500 meter Henk Elzerman (Van onze zwemmedewerker) NIJMEGEN Henk Elzerman van ZIAN/Vitesse heeft tijdens de eerste ontoeting van de natio nale winterkampioenschappen de 1500 meter vrije slag gewon nen. Op de zwemmijl was het verschil tussen Elzerman en nummer 2, Ronald Woutering van Zeemacht/Noordkop, vrij wel miniem: 17.02 om 17.02.6. Bij de dames ging de titel op de 800 meter naar José Damen, die wegens een overschrijding niet voor een vereniging uit kwam. Haar tijd was 9.15.7. Henk Elzerman was niet hele maal tevreden. Hij had tijdens de race verschillende malen ge probeerd om van Woutering weg te zwemmen. Dat lukte niet De tussentijden van beide zwemmers waren op 200 en 800 exact gelijk. Verder gaven zij elkaar nergens meer dan zes tiende seconde toe. Ook de eindtijd stelde Elzerman ietwat teleur. „Ik had gemikt op 16.40 16.50 uur, vertelde hij. „Sommigen meenden dat het niet zo'n snel bad was, maar dat wil ik niet als excuus aanvoe ren". Volgende week, bij het vervolg van de titelstrijd in De venter, hoopt Elzerman ook kampioen te worden op de 200 en 400 meter vrije slag. LENINGRAD De Rus Igor Evgrafov heeft zondag op de laatste dag van de internationa le zwemwedstrijden in Lenin grad het Europese record op de 800 meter vrije slag verbeterd. Hij noteerde een tijd van 8 minuten en 30.16 seconden. Het oude record stond met 8.31.30 sedert 22 december van het vo rig jaar (Kecskemet) op naam van de Hongaar Andras Hargi- tay.

Leidse Courant | 1975 | | pagina 12