„Nacht van Koudekerk'" belooft weer een grootse happening te worden Bejaarde Noordwijker ziet zn huisje in puinhoop veranderen Kaninefaaten-prins Willem den Eerste neemt de macht vier daeen over Gemeente en krakers gaan praten over ontruimen Selectie Leids dames- voetbal team WOENSDAG 5 FEBRUARI 1975 LEIDSE COURANT PAOINV 5 Van een onzer verslaggevers KOUDEKERK Op 30 en 31 mei is het weer zover. Dan organiseert de voetbalvereni ging Koudekerk voor de tweede maal de „Nacht van Koudekerk". Vierentwintig uur lang wordt er dan zonder ophouden tegen het „Lederen monster" getrapt In grote lij nen krijgt deze tweede „Nacht" dezelfde opzet als verleden Jaar, want behou dens een paar kleine details is alles toen uitstekend verlo pen Het idee is vorig jar ontsproten aan het brein van de heer L. P. H. Schrier, in het dagelijks leven hoofdonderwijzer aan de Leidse Teldersschool, maar in het weekeinde één van die harde werkers achter de schennen van Koudekerk. De heer Schrier: „Wij hebben als voetbalclub méér functies dan voetbal alleen. Een derde deel van het inwonertal is óf lid óf donateur van de vereni ging. Vier jaar lang hebben we de wielerronde van Kou dekerk georganiseerd, maar op een gegeven moment raak te men een beetje daarop uit gekeken. Er kwamen wat minder bekende renners en het publiek bleef weg. Daar om zochten we naar wat an ders. Op een gegeven moment zag ik aanplakbiljetten van de Nacht van Oss, die motorwed strijden en toen ging er een lichtje branden. Als je 24 uur op een motor kan zitten, kun je ook 24 uur voetballen". En van het een kwam het ander. Het idee sloeg aan bij het bestuur van Koudekerk. Schrieri: „We hebben het plan toen nader uitgewerkt Kijk, de verhoudingen met Hazers- woudse Boys, Bernadus en Woubrugge zijn altijd erg goed geweest Die vijandelijke toestanden van vroeger be staan gelukkig niet meer en toen wij de clubs benaderden waren ze er direkt voor. Alle elftallen van de clubs doen mee en daarnaast zal er ook dit jaar weer een toernooi zijn voor bedrijven en de zuster vereniging in Koudekerk" Ten opzichte van vorig jaar is er in feite weinig veranderd. Nieuw is wel dat er vermoede lijk ook een wedstrijdenreeks voor de dames zal worden gehouden. Voetbal staat na tuurlijk voorop in de „Nacht van Koudekerk", maar de ge beurtenissen er om heen zijn minstens even belangrijk. Schrier: „Je moet er natuurlijk voor zorgen, dat de mensen iets anders kunnen doen als er minder interessante wed strijden aan de gang zijn. Bij wedstrijdsen van de eerste elftallen is het geen probleem, maar als de zevende elftallen aan de beurt zijn blijft na tuurlijk niet iedereen langs het lijntje staan. Daarom komt er op het oefen veld een grote tent te staan, die finan cieel helemaal voor rekening van onze sponsor Spanbeton. Daar is drank te krijgen en er is een disco. Voor het eerst hebben we dit jaar ook een paar kermisattrakties. Dat is vooral belangrijk voor moe ders met kleine kinderen. Daarom hebben we gesteld, dat er in elk geval een draai molen bij moet zijn. Als extra attraktie hebben we de Tiro- lerblaaskapel Obergurl, de kampioen van Nederland". Met die extra's op de wedstrijd dagen houdt het niet op. Ook in de week voor die grandiose afsluiting van ht seizoen gaat er het een en ander gebeuren. Schrier: „We hebben plannen met de scholen. Er moeten er nog een paar worden bena derd, maar als het lukt willen we op de scholen een projekt laten maken met als thema „Sport en Spel". We gaan dan op de woensdag voor de „Nacht" de scholen openstel len voor het publiek en ook aan de kinderen een prijsje uitreiken. Donderdags is dan de grote optocht, die dit jaar hetzelfde thema heeft Dat ge beurt met medewerking van de ruiter- en de muziekvereni ging en die optocht wordt om ongeveer half acht op het voetbalveld ontbonden. Daar na is dan een wedstrijd ge pland tussen het eerste van Koudekerk en hopelijk het Alphens Efltal,, die geleid zal worden door een eredivisie- scheidsrechter. De gedachten gaan daarbij uit naar Frans Derks of Leo van der Kroft, maar we weten natuurlijk nu nog niet hoe deze mensen met eventuele internationale wed strijden zitten. De „Nacht" wordt ingeleid door een ba- lonnenwedstrijd, die we mo gelijk gaan organiseren in sa menwerking met de winke liersvereniging ,,De Rijnpost", die dit jaar tien jaar bestaat. En als het even kan hopen we een groots slotfeest te houden in „De Ridderhor*. Voor de „Nacht" zelf moeten we nog toestemming hebben van de afdeling Leiden en de KNVB, maar we dachten niet dat het problemen zal opleveren, ook al zijn zij bang dat ze in de knoei komen met de competi tie". Een belangrijk ding zal wel ver anderen. Er zullen dit jaar geen bekers, maar ballen als prijzen beschikbaar worden gesteld. Schrier: „Dat hebben we gedaan, omdat je niet meer weet waar je met al die bekers naar toe moet Iedere club had zo'n massa, dat we het beter achten en soort pun ten systeem uit te denken en volgens een bepaalde code ballen te geven". Op papier is het in elk geval allemaal rond. En eigenlijk twijfelt niemand eraan, of de tweede „Nacht van Koude kerk" zal evenals vorig sei zoen een grandioze happening worden. JAN VAN DER NAT De boerderij-krakers: goodwill kweken door goed gedrag Boerderij "Wie kan keeren de hand des Heeren" Van onze correspondent VOORSCHOTEN De Voorschotense boerderij "Wie kan keeren de hand des Heeren", gelegen langs de Leidseweg, werd bijna tien maanden geleden gekraakt door enige werkende en studerende jongeren uit Leiden en omgeving. Hiermede kwam een eind de leegstand van de boerderij, die in verband met de aanleg van Rijksweg 11 te zijner tijd voor afbraak bestemd is. De boerderij stond al enige tijd leeg. Dit tot wanhoop van de boer, die de stallen gebruikt voor zijn vee en ook tot minder vreugde van de buurtbewoners, omdat de boerderij een toevluchtsoord werd voor zwervers of verliefde paartjes. Aan dat alles kwam een einde toen onder leiding van Frans Ruyter een zestal jongeren de boerderij als een ideaal woon- en leefoord zagen. De boerderij was op dat moment zwaar verwaarloosd o.m. waren er daklekkages. Tien maanden na de datum van de kraking is er een leegfgemeen schap gevormd tussen vier jongens en twee meisjes in de leeftijd van 20 tot 22 jaar De buurtbewoners zien deze leefgemeenschap als een goede bewaking van de leegstaande boerderij en hebben bovendien ontdekt, dat het gewoon gezellige, vriendelijke plezierige buurtjes zijn. Nadat heel voorzichtig en met weinig middelen de boerderij inwendig opgeknapt is, hebben de jongeren nu ook de voorgevel onder handen genomen en vanaf de Leidse weg is de grotendeels alweer blinkende voorgevel een duidelijk bewijs dat de jongeren hun thuis gevonden hebben. Uit menselijke overwegingen heeft de gemeente gas, licht en water weer aangesloten, nadat door de jongeren in samenwerking met een installatiebedrijf alle electriciteitsleidingen vernieuwd w£ De jongeren hebben getracht om de boerderij te huren. Zij hebben steeds een huur betaald (per maand ongeveer 100,-. De eerste maanden kregen zij het bedrag weer per chèque terug, maa hebben de chèques nimmer geincasseerd. De laatste maanden horen zij niets meer. Gerald van Es, student wiskunde aai Leidse Universiteit, verwacht niet dat de huurbetaling helemaal juridisch rond zit, maar hij vertrouwde tot begin van deze week op de goodwill, die gekweekt is door hun goed gedrag. Deze week kregen de krakers de mededeling dat zij donderdag verwacht worden op het gemeentehuis om te praten over "ontrui ming". Met jeugdige overmoed hadden zij verwacht dat de gemeen te Voorschoten de leefgemeenschap had geaccepteerd. De buurtbe woners vinden een eventuele ontruiming door de krakers ook minder plezierig omdat inmiddels is uitgelekt dat de boerderij officieel zal worden toegewezen aan een dame, die maar liefst 20 katten en enige honden in haar woonhuis houdt en overlast veroorzaakt in haar omgeving. De buurt hoort in gedachten al het geblaf en gemiauw, terwijl de boer Aad van Vliet, die namens zijn moeder mevrouw de wed. Van Vliet nog vee op stal heeft staan, al honden achter zijn schapen ziet rennen. Het kraken van huizen is een moeilijke zaak, dat vinden ook de leden van de leefgemeenschap. Zij hebben de boerderij gekraakt omdat volgens hun zeggen, elders geen mogelijkheid bestond met enige werkende en studerende jongeren bij elkaar te won Het leven in en op de boerderij is aanmerkelijk voordeliger biedt veel meer kansen voor b.v. Frans Ruyer, die nu een grote ruimte heeft voor zijn pottebakkerij en beeldhouwerij, terwijl de student Paul de Boer kans ziet om grote schilderijen te vervaardi gen. Met enige spanning ziet de leefgemeenschap "Wie kan keeren de hand des Heeren" uit naar de bespreking op het gemeentehuis van Voorschoten. Ze hebben de buurt aan hun zijde en misschien ook wel een beetje de gemeentelijke overheid, maar ja.... ze zijn nog steeds in strijd met de wet. Joop Peeters. Van onze sportredactie LEIDEN De KNVB afdeling Leiden heeft de selectie be kend gemaakt voor het da meselftal, dat onder meer op 26 april een toernooi zal spe len in Dordrecht De geselecteerden zijn: Thea van Duin, Inge Zuidam, Hennie Schonewille en An neke van der Panne (allen Alphia), An Keur (keepster) en Ingrid Edelinge (reserve- keepster) (beiden KRV), Ti neke Strijk (Oegstgeest), Ivonne Laken (Or. Groen), Hennie Steens ma (Rand stad), Wil DuPrie (SJZ), Ma rianne Velders (UDO), Carla Duivenvoorden en Rix Brouwn (beiden WSB), Marjon de Groot en Mary van der Meer (beiden Wete- ringse Girls) en Margriet Koetsier (RCL) Het programma ziet er als volgt uit: 12 en 26 februari: training op WSB-veld; 10 maart: Leidse selectie - KSC'71 (Delft) op KRV-veld; 26 maart: training op WSB- veld; 7 april: Leidse selectie Blauw Wit (Amsterdam) op KRV- veld; a21 april: Leidse selectie - W Gouda op Alphia-veld; en 26 april: toernooi in Dord recht llllllllllllllllllllllllllllllll. Van een onzer verslaggevers NOORDWIJK Van Noord wijker Willem Heemskerk mag er vandaag nog een bulldozer komen om zijn huisje met de •- grond gelijk te maken. „Mijn oj ieven wordt vergald. Ik weet "r~ niet waar ik het zoeken moet. De jeugd is me langzaam maar zeker aan het vernietigen. "Trieste uitspraken van een droevig gestemde bejaarde Noordwijker. Als laatste bewo ner van het saneringsplan Vreewijk heeft de voormalige bollen- en bloemenkweker Wil- lem Heemskerk het de laatste tijd erg zwaar te verduren. Zijn uiterst bescheiden woninkje is de laatste tijd meer en meer het doelwit van baldadijge jeugd. Ze gooiden zijn ruiten in, stalen meubilair en gereed schap, sloegen een mangroot gat in de achterdeur en brach ten daarna ernstige vernielin gen aan in de keuken. En steeds gebeurde dat als Heems kerk net even bij een vriend op bezoek was of zomaar even een frisse neus ging halen. En als hij dan weer thuis kwam lagen dikwijls de potten en pan nen kriskras over de keuken vloer of dropen de stukgegooi de eieren van de muren. Bij zijn boezemvriend en toeverlaat Willem Rietmeyer doet Heems kerk zijn droevig relaas. Hij nipt eerst vijf minuten stil aan zijn biertje. Het verdriet is van zijn gezicht af te lezen. Hij zegt: "De narigheid begon al een paar jaar geleden toen ik nog in de Bronkhorststraat woonde. Ik had er een handel met bloemen en bollen. Ik dacht rustig de vijfenzestig te kunnen halen maar dat zat er niet in. Vlak in de buurt ging er gesloopt worden. Toen begon voor mij ook de misère. De Noordwijkse jeugd had het plotseling op mijn bloemenkas gemund. Dagelijks ging er een steen door de ruiten. Op het laatst zag je geen glas meer zitten. Willem Heemskerk voor zijn huisje. "Laten repareren ging ook niet. Ik had geen geld. Als kleine zelfstandige verdiende ik te weinig om een glasverzekering tc kunnen afsluiten. Tot over maat van ramp moest ik ook nog mijn huis uit. Moest ge sloopt worden. Ruim zestig jaar had ik er gewoond. Toon ik hoorde dat ik er uit moest ben ik dagen van slag geweest. De dag dat mijn huisje tegen de vlakte ging had ik het lef niet te gaan kijken. En nog steeds voel ik me rot als ik langs die plek kom. "Ik verhuisde naar Vreewijk. De gemeente zei dat ik binnen een paar maanden een bejaarden- huisje in Boercnburg zou krij gen. Maar het is inmiddels een jaar later en ik zit hier nog steeds. Het is hier een nacht merrie voor me. Met de jeugd hier is geen goed garen te spin nen. De helft van mijn inboedel en meubilair hebben ze achter mijn rug om uit mijp huis en opslagplaats gesleept. De politie is machteloos. Die hebben vol doende hun best gedaan. Maar die kunnen eenmaal ook geen ijzer met handen breken. "Normaal wonen is er voor mij niet meer bij. Ik heb alle ramen moeten laten dichttimmeren. Waar leef ik eigenlijk nog voor? Er komt geen streepje zon in mijn huiskamer. Het is er don ker en ongezellig. Daarom zit ik het grootste gedeelte van do dag maar bij mijn vriend Wil lem Rietmeyer. Ik durf bijna geen nacht meer in Vreewijk te blijven". Willem Heemskerk hoopt zo spoe dig mogelijk elders in Noord- wijk onderdak te zullen krijgen. De gemeente heeft hem een huisje toegezegd in Boeren- burg. "Ik hoop dat ze er een beetje vaart achterzetten", zegt Heemskerk, "want zo leven heeft voor mij geen zin meer. Ik hoop op mijn ouwe dag toch nog een beetje van mijn rust te kunnen genieten". IIIII!I!I!II!III!I!I!IIIIIIIIIIIII!I!!I!III!I!II!I!I!II!!!I!II!I!IIII!III!!I!1 Noordwijkerhouts carnaval toonaangevend voor het westen Noord wijkerhout Aanstaande zaterdag 8 februari trekt de carnavalsoptocht door Noord- wijkerhout. De Kaninefaaten presenteren zich dan weer aan »- duizenden langs de route. Kani- t. nefaaten en Noord wijkerhout wil in deze dagen zeggen: „Echt" want na 15 jaar bestaan pretenderen de eerste zotten van de Duinstreek de Carnava leske wijsheid in pacht te heb ben en alle tekenen wijzen in de richting van hun gelijk. Het rijk van prins Carnaval is bij de Duinse konijnenvatters even heilig als kortstondig. Dit jaar troont als leutig symbool prins Willem den Eerste op de wagen, gesecundeerd door zijn bloedei gen Prinses Toos. Enkele dagen voordat de gein in volle om vang losbarst waren we te gast bij Willem en Toos, in het dage- Eerste en Zijn prinses, lijks ordentelijk leven Wim van Gerwen en echtgenote Toos, wonend en levend in de Ha vendwarsstraat op (hoe kan het anders) nummer 11. Prins Willem, die vermomd als 30-jarige reclameman het brood op de Van Gerwense plank brengt, heeft als Eindhovenaar van origine het zuidelijk bloed al op het kookpunt wanneer Vastenavond nadert. Dertien jaar vertoeft hij nu al in Noord- „Noordwijkerhout". aldus prins wijkerhout en negen jaar gele den verzocht men hem lid van de Kaninefaaten te worden om dat hij een onvervalst brok car naval bleek te zijn: eenzaam en alleen trok hij in deze dagen van ..leve het vlees en het le ven" als een profeet, gehuld in kiel en met de pet op, Aswoens- éWillem en Toos van Gerwen, alias Prins Willem den tijden van de Kaninefaaten, „maar in m'n eentje had ik schik" bekent Willem den Eer ste achter een bak leut. En ziedaar: in 1975 doet 70 pet. van de Noordwijkerhouters even vreemd als hij destijds. Men participeert uitgelaten in de 11- kroegentocht; het zuidelijke vuur is overgeslagen naar de duinen. Van Gerwens persoonlijk zijn sleutel terughalen ten einde de gemeente weer door het kalen derjaar heen te slepen. Maar zover is het nog lang niet; het Noordwijkerhoutse carnaval voorbeeld voor de hele omge ving moet zijn werk nog doen. Vier dagen kan burge meester Bosma zijn ambtska- gesloten houden, want te regelen is er die tijd niet zoveel in zijn aan de, „heidenen" over geleverde gemeente: iedereen is in de weer. Willem den Eerste is inderdaad een van de eersten die op het ogenblik aan pretmaken denkt. Het bevorderen van de lol is uiteindelijk zijn taak, niettemin zegt hij (met een ondertoon van ernst), dat het carnavalsgebeu- ren een duidelijke sociale doel stelling heeft: de Kaninefaaten denken vóór alles aan de be- 30 stemmen. Dat wa, nog nooit jaarden. zieken en kinderen. gebeurt. Zijn onderdanen men een feeststapel van allerlei pluimage: wethouder Leo Koe duizenden medemensen dankzij de Kaninefaaten dagen er ontspannen tegenaan lewijn zit in de Raad van Elf kunnen gaan. „Een drankfes rneesters in de rechten ha ken in bij bollenboeren en tim merlieden. En de Grootste Boer is burgemeester Bosma kort weg Boer Bosma genaamd die 8 februari ten gemeentehui ze tijdens een ontvangst zijn heerschappij vier dagen uit handen geeft, de gemeentelijke Willem, „is een dorp dat op grootse wijze carnaval viert, niet vergelijkbaar met wat er elders in het westen op dit ge bied gebeurt De scholen zijn twee dagen dicht en de meeste winkeliers sluiten op dinsdag om gepast vastenavond in te Dinsdagavond om 23.11 uur is de gaan". Prins Willem den Eerste illusie ten einde Dan wordt het werd op 10 november '74 demo- Konijn verbrand en komt cratisch gekozen met 27 van de sexfeest? Kom, toe nou...Bij ons zijn dat sprookjes die niet boeien Hier verloopt alles zonder problemen, er zijn geen ruzies, geen toestanden, de politie is taboe bij ons, die is nooit nodig geweest met carna val". aldus prins Willem, wiens rijk een feest is, dat heel na sleutel overhandigt aan Willem, tuurlijk verloopt: „We stoppen de ambtsketen aflegt en zich verkneukelend hult in de boe renkiel Boer Bosma ten huize i als het tijd is. Dan is het nodig om de mensen vrolijk en blij naar huis te laten gaan om ze de volgende dag weer fris te laten zijn". )e Kanincfaaten-organisatie heeft de zaak perfect Sn han den. Men zorgt voor een feilloos draaiend feest, waaraan vrese lijk veel voorafgaat. Willem den Eerste: „We werken met een draaiboek en het publiek vindt het prettig zo, er komen steeds meer deelnemers. Dat is, dacht ik, ook te danken aan de orga nisatie. Je moet carnaval kun nen vieren en openstaan voor een ander. Dat lukt hier in Noordwijkerhout. Dit Jaar heb ben we voor het eerst de Club van Honderd voor de financiële background. Dat w'as binnen een week voor elkaar. Ze ston den aan de deur met 100 gulden in de hand: mag ik alsjeblieft lid worden? De loterij 4 25 gul den per lot loopt als een trein; de loten worden grif verkocht. In natura wordt ook veel ge sponsord: limonade, toastjes, slaatjes, koffie, cake. dat gaat allemaal spontaan. Ook de op tocht weerspiegelt die bereid heid van een hele bevolking". De Kanincfaten werken groots. Ze kennen geen ledenstop, want in de buurt ligt het con grescentre congrescentrum dat desgewenst een paar duizend leutzoekers kan opvangen: 1000 bejaarden, 1100 kinderen wor den in één keer beziggehouden. Er zijn avonden die 450 tot 1000 mensen trekken. Prins Willem: „We zijn in Noordwijkerhout de vereniging met het grootste aantal donateurs, zo'n 600; we werken ook zonder subsidie". De Kaninefaaten voeden het carnavaleske gebeuren in het westen. Dat kin gewoon in Noordwijkerhout, het „Bra bantse" dorpje in de Bollen streek, zo goedgeaard en gast vrij. TON PIETERS Leidse agenda Woensdag S februari St. Agnes-Scholengemaen schop Stu die en beroepen voorlichting, aan vang 19.30 uur Louise de Coligny - Kagerstraal 1. studie- en berocpenvoorlichting. aan vang 19 30 uur Stadhuis - Openbare vergadering ge meenteraad. aanvang 19 30 uur AuguaUnus - Rapenburg 24. Midden Oostcnavond. aanvang 20 uur. LAK-theater Levendaal (boven Con- sumarkt) De Appel speelt Don Juan, aanvang 20.15 uur Morsweg 10 - Openbare vergadering Adviesraad voor de binnenstad. Donderdag 6 februari ViJ' Hovenhuis - Hoflaan 169. opvoe ring Trijntje Cornelia", aanvang 20.00 uur Stadsgehoorzaal - Schaaksimultaan seance VAD. aanvang 19 43 uur Morsweg 10 - Openbarr vrrgadeng Adviesraad voor de Binnenstad, aan vang 19 30 uur Stationsplein 10/12 Lezing in kader Studium Generale over Gezond Apothekersdlenst: Lelden Zuid West, Hrahmslaan 20, tel 63134, Beker, Lijtweg 4, Oegstgeest. tel 53274 Burgerraadsman: Koombrugsteeg 7. 43171 giggen 11 30 14 u 19 21 uur SOS Telefonische Hulpdienst: 25202. Leidse bioscopen i Luxor: Stationsweg 19, tel. 21239: ..Chinatown" 18 jr Dagelijks 14.10, 19 00 en 21 30 uur Zondaga: 14 00, 16.30, 19,00 en 21 30 uur Camera: Hogt-woerd 49, tel. 24919 „Amarcord 19 jr Dagelijks 19 00 en 21.30 uur Zondags 14 00. 16 15. 19.00 en 21.30 uur. Nachtv „Wood stork" 18 Jr Vrijdag en zaterdag- zaterdag om 14.30 ui Studio: Steenstraat 39, tel .13210: „Ma rieke van Nieumeglien" 18 Jr. Dage lijks: 14.30, 19,00 en 21 13 uur. Zon dags 14.30, 16.45, 19 00 en 21.13 uur Trianon; Breeatruat 31, iel. 23878; „Mijn nachten met Suzanne" IH jr, dc nieuwste Nederlandse speelfilm. Dagelijks 14 30, 19 00 en 21.19 uur. Zondags: 14.15, 16.30. 19.00 en 21.18 lleiHaarlemmerstraat 52. tel 25411 „Hoera, mijn slipje Is gestolen" 18 jr. Dagelijks en zondags 19 00 en 21 19 uur Kindermatinee „Co'fjf, d. held v de Olympische Spelen" a l Wo. za en zo: 14.10 uur. Nachtv „Stewardessenrapport" 18 Jr. Vrij dag en zaterdagavond 23 30 uur Lldo: Steenstraat 39, tel 24130 „The man with the golden gun" 14 jr de nieuwste James Bond film Dugelljk- s 14 30, 19 00 en 21 19 uur Zonduga: 14 30, 16 49, 19 00 en 21 15 uur Burgerlijke gland ï"r Leiden - geboren Martinua Jacobus .lus iv K J J Lui Weasandorp, Ruben Jut m C M J n den Berg. Manneke J Kuiperet. (j v en der Slis, C Veft en S M Hisn.lwlik vrouw, J r Middendorp, geb 0 feb Shuwd gewerd mei D van Vilei. Si-gaar. geb 12 ja.. 1*04. M| van C. H Verhaar. P Helmu.. gel. 1002. echtgenoot van C J Schalk. Slokman. grh gokt I0UU, eclitgenoi Gehuwd J. Karper en C Parcelta Veilingen Rijnsburg. 4/0. Omschrijving, lol* •r. gemiddelde prijs Alstroemerta 0.407, Amaryllis 1)000 0.377, Anjrri m. Ï3HMO 0,21), Anthunum 1)91 2.6)5, Blauwe druifjes 1100 0.054. Calls II) 1,040. Cbryt Uns Jr.c. 702O ).O04. Eikeblad 700 0.425. Euphorbia 1420 0,477; forsythia 7I&0 0.2». rreetla 4)60 2.414, Oerbers 2400 0,720: Hyaclnlhen «202 1,548, Hyacinth m-i bol 7MI 0414; Irta 7777 14*0. lal* *00 0,900, LsUe kiek 200 0,184, Lelie tak 120. 1,100; Narcis kaa 10822 1.077; Narcis Carl ton K 40440 0.821, OrchuleeOn 2214 0,477; Rosen groolbl 4480 0,474; Roaen klsinhL 2040 0,227; Kering. 220 0,501, Tulp. n 210149 1.580; Brilliant ster 4842 0,772; tul- pen 2e soori 2024 0,720; Tulp met bol 2770 OTlOO, Narcis Ia soort 005 0,500; Nar... kouds gr. 0750 0,010; Dlv l.-men 1484 1.040. dlv. Snijbloemen 0018 0478; Anemo- Imp 20022 0,477, Anjers am_ Imp 438O0 0491; 2500 0,438; Margriet I n Imp 40 0,000, Uat imp 280 0,436, I.140| "moo 0,53^ imp 681 0.2077Ölv Vnljbl bi.p *28*8 dlv Snijbl Imp 3841 0.045, Asaiea 070 1.042; Begonia 44 1,5». Ht Paul.. 840 0.43), dlv potplanten 612 1 400, GladlolervArdent 12800 0,410, (ilad Euroviaion 12520 0,010; Oladmnliere 4000 0.414, Ol sp.r t, Span 1 Rose 700 0,240, OL Gladiolen Usat 2400 0 492; Oladtolen o. 7820 0403. Dlv snij bi. Unp 20 0,030. 13 29. Hood *140, I «740. KOELOFARENDUVTEN. 4/2 b stuk Anjers. La Revs 3" Lena 2947. Charmeur I Anj Import 12 24, Ho.eri Ilone 77 I Sorua 70-02. EvWguld 2*48, Moirés 20 42, Belinda 41-87, Oamette «045, Overig» forsythia 10 30. Gerbera 01-40. StreliUia 200. Pnmuls 6040. Kaktu. 60 170, Per boa: Narcis G Harvest 100-110. Inaurpstaibia 100119, Carlton 48 04. Tort una 45-00. Iris: Ideaal 200 215, Bleu P.efecliun 22O-330; Tulpen Alodln. West Point, May TUne, 210-209 Karei Doorman. Salmon Parrot, Apricot Parrot. Ill 245 Lucky Strike. Co- rtolaa. Don Qutchotte, R. Copland. Gander, Mickey Mouse. Pas. Gemengd. K-OS Nslis, Mad. Spner, Apeldoorn, Golden Apel doorn. Christmas Marvel. 180400 Lust go gold. Ralph Dubb gemengd. B.ng Crosby, CaasinL Preludium, Mirjoran. Golden 14 dy. V Rtchter. blends 1201*0, F rees lot Aurora 140 220. Ballerina 100-230. Sonata 210 2V). Fantasie 39027». M.r.nda 170, While Swan 110-120. Ownangd 170-140. KATWIJK, 4 fetar AJ 2 104.00, All 3 40-7 40, 1170, Ml 110-7 70. C 4 70. boerenkool 24 42. b 4 00-700, CII 4 40

Leidse Courant | 1975 | | pagina 5