De Zijl/LGB met AZC delen na spectaculaire strijd de punten BC Leiden ontgaat promotie naar 1 e klasse Dames Northa herstellen zich Puntenverdeling Sanocei Scylla VERRASSING DE ALGEMENE Van onze badmintonmedewerker LEIDEN Het is BC Leiden niet gelukt om in de eerste klasse van de landelijke badmintoncompetitie door te dringen. Tilburg 2 bleek zonder meer te sterk. Er waren echter wel enige schoonheidsfoutjes aan de promotiewedstrijd, die in de sporthal van de Economische Hogeschool in Rotterdam werd gespeeld. Allereerst werd er twee uur te laat begon nen als gevolg van een slechte organisatie. Captain Enzo Spadon was verder ook niet te spreken over de kwaliteit van de shuttles en uitte zijn misnoegen over het feit, dat de baan aan de ene kant 30 en aan de andere kant 40 centimeter te kort was. Spadon, die zich nog steeds aan de kant moet zitten verbijten wegens een hardnekkige armblessure, gaf echter toe, dat Tilburg wel de betere ploeg was geweest. Jacques Laman, die erg zenu wachtig was, moest zijn meer dere erkennen in A. Leytens en ook Kees Knijnenburg kon niet tot winst komen (17-14 en 15-8). Lieneke Laman en Jolanda Heemskerk zorgden voor de enige punten die BC Leiden op zijn conto kreeg. Lieneke wist de volle winst te grijpen na een zeer enerverende strijd tegen S. Leytens (11-5, 7-11 en 11-5) en Jolanda had geen enkele moeite stand een wat gunstiger aan zien te geven (hetgeen ze gezien de resultaten in de singles on getwijfeld gedaan hadden) diende zich een laatste gevolg van de slechte organisatie aan. De laatste partij kon door tijd gebrek niet meer worden ge speeld. De einduitslag kreeg daardoor een wat ongebruike lijk aanzien :5-2. Al met al een promotiewedstrijd, die een wat onprettige nasmaak achterlaat, met "t* v"d" BBurgt "getuige' de Meerburg dat voor de competitie- Van onze korfbalmedewerker LEIDEN De Algemene heeft voor een daverende sensatie gezorgd door koploper Oost Arnhem met 10—9 te kloppen. De Arnhemmers leken aanvan kelijk erg zeker van hun zaak en namen 02. Twee minuten later was de lont in kruitvat gestoken, toen bleek dat de ge broeders Van Vliet duidelijk op revanche uit waren. De 22 bleef echter lange tijd staan omdat Algemenes eerste aan val er niet uitkwam. Deson danks haalde de Leidse ploeg 33 uit, waarna nu Wim van Jolanda Heemskerk en Lieneke Laman kwamen tot uitstekende resultaten. Het mocht niet baten, BC Leiden blijft in de tweede klas. setstanden 11-2 en 11-2. Beide gemengd dubbels en het heren- dubbel gingen in de zenuwen snel verloren. Toen Jolanda Heemskerk en Lieneke Laman zich echter opmaakten om de Gemini stelt teleur tegen VC Maastricht Van onze volleybalmedewerker LEIDEN Gemini/K heeft dit weekeinde enigszins teleurge steld door met 32 van VC Maastricht te verliezen. Na de geweldige zegereeks van de laatste weken, waarbij gere nommeerde ploegen ten onder gingen in het geweld, dat Ge- mini tentoonspreidde, waren de verwachtingen voor dew wedstrijd tegen Maastricht, dat op de voorlaatste plaats van de ranglijst bivakkeerde, bepaald hoog gespannen. Ge- mini wist echter onder de druk van de omstandigheden niet tot het superieure spel van de laatste weken te komen. Omdat Nico Klijn door de zo gevreesde Nieuw-Zeeland-griep geveld was, bestond de Voor- schotense ploeg deze keer uit exact zes spelers. De weten schap, dat er bij een eventuele individuele inzinking niet ge wisseld kon worden, vrat duide lijk aan de jongens. Kees de Ridder stond immers wel in het veld, maar in zijn rug staken nog wel de krammen, die er na een operatie in waren aange bracht. Maastricht, gewend aan de rol van verliezer, liet zich desalniettemin in de twee eerste sets als een mak lam naar 15—12 en 156 spelen. Geen vuiltje aan de lucht dus. In de derde set ging het echter ineens mis bij Gemini en een wat ver wonderd Maastricht mocht via 1—7 de setwinst met 3—15 op strijken. Geruggesteund door dit succes speelden de Limbur gers vervolgens de wedstrijd van hun leven. Een keurige 6—15 bezorgde hun zelfs het uitzicht op de eindoverwinning. Geprikkeld door deze onver wachte wending kwam Gemini via uitstekend aanvalswerk van Lambert Hoeve en Han Vos echter terug en liet 14—9 aante kenen. Tot ieders verbazing gaf Maastricht zich toch nog niet gewonnen en bleef terugvech ten. Gemini kreeg keer op keer met een hecht blok te maken en finishte ten slotte met een negatieve score, 1416. Trees v. Zoen wat al te ver ging in haar persoonlijke bewaking van Margré Vol water, kostte het haar 2 minuten. De Hoog- madesen profiteerden onmid dellijk en scoorden in deze pe riode tweemaal. Corrie v.d. Meer en Mieke Rijkelijkhuizen de scherpschutsters. Van onze handbalmedewerker NOORDWIJKERHOUT De dames van Northa zorg den afgelopen weekeinde voor een sensatie. Nadat vorige week van het puntloze Verburch werd verlo ren en deze week tegen afdelingsklasser Nio een magere 11-10 overwinning werd behaald, versloegen de dames van Caron nu het leidende Hermes met 9-8. Door het verlies van HVS heeft Northa daarmee niet alleen weer volop kansen, maar is bovendien Na mst was het initiatief volledig de strijd weer volkomen open voor 7 van de 9 teams voor Jong Ade. Anneke Olijer- in de regionale derde klasse. worp nemen, maar deze werd door de UVG-keepster gestopt. Na een treffer van de zijkant (0-2) opende Cobia Elstgeest de score voor HVS. Via 1-3 en 2-4 kwam HVS op een alleszins redelijke 3-4 achterstand bij de rust. Trees van Santen en Co bia Elstgeest waren de schut- sters. Na rust bracht Sjanie Waayer, die de hele wedstrijd een extra bewaking kreeg, de stand gelijk, maar wederom liep UVG uit naar 4-6. De Stompwijksen gingen daarna steeds nerveuzer spelen, on danks de goed genomen straf- worp van Sjanie Waayer (5-6) moesten zij toezien dat UVG steeds verder uitliep. Ook een laatste man-to-man offensief mocht niet meer baten. Wel kon Trees van Santen met een fraaie achterwaartse de inmid dels tot 5-9 opgelopen achter stand verkleinen tot 6-9. wedstrijd tegen Rotterdam eveneens naar Rotterdam was gekomen, beleefde gelukkig wat gunstiger aflopende avon turen. Door een zeer gemakke lijke 7-1 overwinning nestelde ■het team zich op de derde plaats. De meeste partijen wer den eigenlijk té makkelijk ge wonnen om er nog enige aar digheid aan te hebben. Het eni ge verliespunt was het gevolg van een black out van Hans van Tongeren. Hij wist de eer ste game van zijn partij vrij eenvoudig te winnen en kwam op de tweede met 6-0 voor. Om ook voor hem onbegrijpelijke redenen lukte het daarna ech ter niet meer en hij verloor met 7-15 en 9—15. Vlietwijk 2 zal zijn kampioens feest nog een week moeten uit stellen. Enigszins teleurstellend Northa leek aanvankelijk de slechte vorm van de afgelopen week voort te zetten, want de Hermes-dames begonnen direct met snel aanvalsspel. Binnen 5 minuten keek Northa tegen een 0-3 achterstand aan. Toen gaf Mary v.d. Berg met een loeiend afstandschot en een snelle break-out het sein tot de tege nactie: 2-3. Anneke Bader en Theo Terheide zorgden voor 5-3 bij de rust en daarna schoot Leidy Vogels magnifiek vanuit de hoek het half dozijn vol 6-3. Toen was het weer de beurt aan Hermes dat driemaal ach tereen schoorde, zij het dat vrouwe Fortuna een handje hielp- 6-6. Hilda v.d. Berg en Anneke Bader tilden de stand naai 8-6 en na een Haagse strafworp bracht Thea Terhei de de zege in veiligheid: 9-7. Hennes kon op de valreep nog iets terugdoen maar de punten J0NG ADE_MM0 was de derby bleven verdiend in Noordwij- om de bovenste plaats in kerhout :9-8. HVS liet het er lelijk bij zitten tegen UVG. Toch begon HVS in de eerste helft zeker niet slecht Er werd vlot gecombineerd en goed geschoten, maar een bee tje geluk ontbrak en bovendien was de Rotterdamse keepster voortreffelijk in vorm. UVG kreeg al snel een strafworp toe gewezen, schoot deze tegen de lat, maar de terugspringende bal kwam weer in handen van de Rotterdamsen, die toch 0-1 scoorden. Even later mocht Trees van Santen een straf hoek, Gonnie v.d. Geest en Cobi v.d. Geest zorgden voor een 5-3 voorsprong en na een tregen- treffer van José Elstgeest nam Anneke Olijerhoek 6-4 voor haar rekening. Nog even kreeg Jong Ade het moeilijk toen Co- bi v.d. Geest een strafworp mis te en Margré Volwater een strafworp wel wist te benutten, maar er waren nog slechts een paar minuten te spelen en in de stand kwam geen verandering meer :6-5. NORlHA-heren kwamen na een 1-4 achterstand goed terug te gen Duinoord en hadden bij de rust met 10-8 de leiding. In de tweede helft liepen zij uit naar 12-8, maar toen volgden 3 Haag se strafworpen op een rijtje: 12-11. Hierdoor aangeslagen kon Northa nog maar net een puntje in veiligheid stellen 13-13. Gezegd moet worden dat scheidsrechter Adema bepaald geen sterke dag had en dat vooral Northa daarvan de dupe eerste klas afdeling. Jong Ade miste voor dit duel haar beste Warmunda behaalde een regel- schutster Helma v.d. Geest en MMO moest het stellen zonder coach Carel Caron. De Oud Adesen kwamen het sterkst uit de startblokken, al was het eer ste kwartier weinig spectacu lair. Magret v. Leeuwen en Co- Geest brachten Jong De dames hadden geen moeite natige overwinning op de re serves van Hercules, dat zonder wissels aantrad. Na een 13-7 voorsprong bij rust eindigde deze pittige wedstrijd in een 20-11 zege voor de Warmonders. Ade op 2-0. Een strafworp Margré Volwater werd m eerste instantie door Wil v.d. Geest gestopt, maar er zat zoveel ef fect aan de bal dat deze alsnog in het doel verdween; 2-1. Toen met het derde team van Northa en wonnen via 12-2 bij de rust met 24-6. zondag komt dan eindelijk het duel van de waar heid tegen mede ongeslagen koploopster Apollo. gelijk tegen MVO, o.m. door de tegenvallende prestaties van de meisjes. Volgende week zal Vlietwijk tegen het degraderen de Rotterdam 4 ongetwijfeld als winnaar uit de strijd komen, maar tijdens de derby tegen Meerburg op 15 februari a. zullen de beslissende punten moeten worden verzameld. opgevoerd tot 1614. En toen Crescendo haalde een soortgelij- kwam "meester" Bos, die zijn scholieren door het zoveelste tentamen heen hielp. Met don derend applaus begeleid balbe- zitspel, waarbij ook Hans Oele voortreffelijk werk afleverde bij het afvangen, forceerde De Danaiden 2 strafworpen en Bos corrigeerde de fouten van de Zaankanters. Het was maar goed dat de Leidse Hoofdklas ser want "concurrent" Swift haalde een goede grap uit door AKC tekloppen. Bij De Danai den was Aad van Nierop weer present. Vliet binnen 2 minuten 2 maal Fides Pacta rekende af met Ex- scoorde. Oost Arnhem was aangeslagen en zou dat de hele wedstrijd blijven. Geen mo ment konden de "mannen" van coach Van Dijk, die officieel gewaarschuwd werd door de vlekkeloos leidende Reen, in normale spel komen. Daarbij kwam ook nog dat Wim van Vliet de gevaarlijke Ronald Ligt volledig aan banden leg de. De Arnhemse eerste aanval moest daardoor moeizaam naar een andere gaan zoeken en in dit verband was er dan ook een hoofdrol weggelegd voor de Leidse defensie. De sensatie kwam in de 2e helft, waarin de spanning met de minuut werd opgevoerd. En zoals altijd in zulk soort wedstrijden was er Pernix kon op Steeds Hooger celsior en hielp op beurt Alge mene, zoals laatstgenoemde Fi des een flinke hand zou helpen. Want nu de kruitdampen opge trokken zijn, blijkt Fides ineens bovenaan te staan. Verwonder lijk is dat niet, want Fides ver volgt constant de ingeslagen weg, terwij Oost Arnhem fou ten gaat maken, ver het zater dag gespeelde duel kunnen we kort zijn. Excelsior was gen partij voor Fides, dat na ht wegvallen van Wim Meyer (waarschijnlijk voor de rest van het seizoen uitgeschakeld we gens een enkelblessure) de wed- ke stunt als De Algemene en versloeg Jodan Boys. dat met Sperwers de koppositie innam. Tot zaterdag wel te verstaan, want het veel beschaafder korf ballende Crescendo bewees dat de Goudenaren ten onrechte zo hoog spel speelden. Crescendo had voortdurend een voor sprong en toch leek het spelen de Jodan Boys, met de tegen vallende Ineke Grootveld (ex De Algemene) in de gelederen, weer zoals gebruikelijk te gaan redden toen in de slotfase de balans in evenwicht werd ge bracht (7—7) De laatste 5 minuten werd de ploeg van Louis Kok niettemin verdiend winnaar, en daarmee werd het misplaatste harde spel van Joan Boys terecht afgestraft. (9—7) Doelpunten: Lenie Kok (4x), Aad Schouten (3x) Loek de Jong en Joke Geyer. Ons Eiland haalde opnieuw een punt weg en nu bij koploper Terheyden, maar ondanks deze schitterende prestate schiet Ons Eiland er weinig mee op. Na stond Ons Eiland steeds voor en zelfs nog met 8—6: Terhey den redde echter nog net de ongeslagen status. strijd liet uitgaan als een "acht- Fluks uit Noordwijk verloor met climax. Eén minuut voor tijd leek Oost Arnhem het enigszins te redden toen de 96 werd weggewerkt. Dwars tegen het advies van coach Eric Filemon in schoot Janny van Iterson in de laatste 2 seconden toch. Truus van Vliet ving onder de korf staand de bal en werd bij de gehaaste doelpoging van achteren "ge pakt". Na de officiële speeltijd schoot Ruud van Vliet nuchter de kampioensillusies van Arn hem behoorlijk aan flarden geen indruk maken, want de Apeldoorners speelden zich be heerst naar 10-15. Pemix heeft meer moeite met zichzelf, want een Flip v.d. Kooy bijvoorbeeld verzorgt wel een show, maar vergeet en passant te korfbal len. De Apeldoorners speelden veelvuldig via het betere da mesviertal en dat was erg goed gezien. Na de gelijkopgaande eerste 30 minuten sloeg Steeds Hooger na rust haar slag. Via 7—8 belandde de ploeg van Ad Gressie op 7—12. speelden de Voorschotenaren (10—9). De Algemene had be- Zuiderkwartier miste tegen HKC wezen Overgangsklasser blijven en terecht. De Danaïden heeft in de laatste minuten van het spectaculaire duel met ZKV weer een stukje zekerheid verschaft. Tot aan de 55e minuut ging het gelijk op en omdat aan beide kanten schutters en schutsters liepen werd de score ongekend hoog Gijs Kloos en dat kostte doel punten en wedstrijdpunten. De Geel Blauwen verloren in Har- dinxveld. Het ook Ineke de Kreek missende Zuiderkwartier moest bij 3—3 lossen. De 2e helft was beter, maar de Leide- naars konden 7—3 niet hele maal weer wegwerken. Uitslag 8—6. 76 bij Vlaardingen na een aantrekkelijke wedstrijd. On danks de extra training van de kustbewoners won Vlaardingen verdiend, ook al kwam Fluks in de slotfase sterk terug. Fluks miste 3 strafworpen. Top is zo goed als eerste Klasser als de Sassenheimers geen gek ke dingen gaan uithalen. Er werd bij ODO zij zijhet geluk kig, gewonnen en daardoor is de ploeg van Hans van Zonne veld bijna onbereikbaar. 56 werd het Top moest hetvan doorbraken hebben, omdat het schot op het ogenblik ver te zoeken is. Die doorbraken le verden strafworpen op, wat al lemaal doelpunten werden. Ook de laatste, benut door Dirk Meyer. Fiks klopte All Ready gedeci deerd met 94. Halverwege was nog maar 3—2, maar snel vond Fiks een betere richting (7—2) Toen stond alleen de uit slag nog niet vast de zege wel. I Van onze tafeltennismedewerker LEIDEN Sanocei Scylla mag tevreden zijn met het gelijkspel uit het duel tegen 't Hooge Huys. Bij een 41 tussenstand was het vertrouwen op een tweede Leidse zege nog volop aanwezig, maar tegenstander *t Hooge Huys is niet voor niets een van de Oegstgeest heeft geen tegenstand sterkste teams uit de promotie-ereklasse, en vocht zich sterk van betekenis ondervonden terug. Wibo van Gennip behaalde slechts één overwinning; Clausen was het slachtoffer eerst nadat in de derde game de 22—20 stand was bereikt. Rob van der Zeeuw speelde een goede wedstrijd, hij won ook van Clausen maar ging in de derde game tegen Stolker ten Gerard Bakker behaalde bijna driemaal winst, maar Lucas was voor hem het struikelblok met 1921 verlies in de derde game. Scylla 2 dient zich reeds nu aan als promotiekandidaat na een ruime 1—9 overwinning op het compleet uitkomende Irene. Voor de Treffers wonnen Jac. Bert van Schie en Ed Fallaux van Ruiten en Cees Vesseur elk haalden goed scorend elk de volle winst binnen. Peter van Schie verloor alleen van Waaij- enberg. Hein Chrispijn behaal de voor zijn team Scylla 3 we derom drie enkelspeloverwin ningen; dit bleek niet genoeg omdat Hans de Roode slechts eenmaal won en Karei van Schie niet, zodat K en B de 64 overwinning in huis hield tweemaal, maal, eenmaal winst van Hans van der Zwet en daarbij de winst in het dubbel brachten het totaal op 6 over winningen. Rapidity 2 heeft geen zware tegenstand kunnen bieden aan De Treffers 2 dat dan ook met een 2—8 overwin ning huiswaarts kon keren. Jos van der Veer en Piet Warmer dam wonnen elk tweemaal, Werf behaalde één overwin- TO V/Tapijtschuur heeft in een langdurige, gelijkopgaande uit wedstrijd tegen Red Star met 4—6 de eerste overwinning bin nengehaald. Giessen was voor het trio Van Veen, Alkemade en Van de Ploeg te sterk, maar toen hij de 44 tussenstand liet noteren kon Red Star daar niet voldoende kracht uit en kon TOV/Tapijtschuur moeizaam uitlopen naar 46. Bij de dames behaalde Avanti 1 een klinkende 2—8 overwinning op Be Quick, slechts eenmalig verlies van Els Vreeburg en het behalen van de dubbelspelwinst door Be Quick stonden een gro tere overwinning in de weg. de uitwedstrijd tegen Combi en nam de overwinning met dubbele cijfers in ontvangst. Slechts driemaal behoefde de winst van een derde game bin nengehaald te worden. Docos heeft de eerste overwin ning behaald en niet zonder moeite. Bij Rapidity was Ton \an der Helm te sterk voor elk van de Leidenaars, maar door dat Fred Bracké zich van zijn goede zijde liet zien en hvee- He, twMde damesteam van naai winst vergaarde, evenals Avlnt| kende geen medelijden Gerard van der klaauw, en Ton mel Accent Swift en zegevierde L Ami dit eenmaal deed heeft moeiteloos met 10—0 de dubbelspeloverwinning voor De dames van Scylla hebben het Docos de belangrijkheid weer lelijk laten zitten in het duel eens bewezen (61). De reser ves van Docos gingen kansloos met 2—8 ten tegen Wibats 4; alleen Henny Gerritse liet twee maal winst noteren Koos van Beek driemaal en ook _n* kansloze het dubbelspel was voor de tegen WV en kwamen niet ver der dan een puntenverdeling. Sandra de Kruif en Marjan Zoetemelk kwamen met elk tweemaal winst hoger uit dan Liesbeth van Winsum met één dc Veenders was. Voor Scylla Avanti heeft Quick met 8-2 aan speelde Erik Noest met drie de zegekar gebonden. Louwers overwinningen een goede wed- en Van Wetten behaalden bei- strijd; Oostenrijker voeede den de volle winst; Van der nederlaag tegen AMVJ 5. Bert overwinning, van Paridon haalde nog een De dames van De Treffers heb- enkelspeloverwinning naar zich ben het ook tegen Gispen met toe en ook het dubbel was voor gemaakt en gingen met 8—2 de Noordwijkerhouters, maar kansloos ten Nelly van Paridon daar bleef het bij. zorgde voor de tegenscore. Van onze waterpolomedewerker LEIDERDORP Ruim 300 toeschouwers hebben zaterdagavond met volle teugen genoten van de wedstrijd tussen de ZIJL/LGB en AZC. Na een spannend en spectaculair duel eindigde de streek- derby in zwembad De Does in 44. In het eerste speldeel nam de ZIJL/LGB door een doelpunt van Albert Spijker met 1—0 de leiding, maar in het tweede partje kwam AZC goed terug. Doordat de Alphenaren beter gingen uitverdedigen en meer initiatief namen in de aanval konden Frank van de Akker en Ruud de Hey AZC op een 2—1 voorsprong zetten. De ploegen gaven elkaar bijzonder weinig toe, want het was in de derde periode toch weer de ZIJ L/LGB, dat door doelpunten van Jacob (numerieke meerder heid) en Albert Spijker (straf worp) met 3—2 voorkwam. Twee seconden voor het ver strijken van deze speeltijd bracht Ruud de Hey AZC bij een numerieke meerderheid weer op gelijke hoogte en leken de ploegen met deze stand het laatste speldeel in te gaan. De laatste twee seconden van het derde partje leverde echter een buitengewone verrassing op. De ZIJL/LGB nam de bal midde- nuit en meteen schoot Pim van de Bosch van zijn eigen helft op het Alphense doel. Tot grote verbazing van de toeschouwers verdween het effectvolle schot van de 19-jarige Leidenaar die dit seizoen nota bene debuteert bij de ZIJL/LGB precies in de bovenhoek. In de slotfase leek het erop dat deze 4—3 stand voor. de Leidenaars gehand haafd bleef. Zeven seconden voor tijd was het echter toch nog Ed Gesman, die direkt uit een numerieke meer derheid AZC naar een 44 ge lijkspel schoot. Bijzonder spij tig voor de Leidenaars, omdat zij vorige week tegen AZPC nadat zij bijna de gehele wed strijd hadden voorgestaan twaalf seconden voor het eind signaal de Amersfoorters langs zij zagen komen. Het is LZ '86 niet gelukt om bij koploper PSV punten te halen. In Eindhoven werd met 64 verloren. Tot in het tweede partje ontliepen de ploegen elkaar nog niet veel, maar hierna ging PSV van 3—2 naar een 6—2 voorsprong en was de strijd hiermee eigenlijk al beslist. De meeste moeite hadden de spelers van LZ '86 met het uitschakelen van Rob van de Hoogenband. Maar liefst vier maal slaagde hij erin om te scoren. PSV is overigens tot nu toe de enige ploeg, die LZ '86 als debutant in de eerste klasse een nederlaag heeft kun nen toebrengen. Voor LZ '86 scoorde Friet Elzinga twee maal, 'Joop Siera en Jan de Graaf. Voor Katwijk was het een goed weekend. Zelf wonnen de Kat- wijkers met 7—1 van ZPA in Almelo en door verlies avn kop loper ZCE naderde Katwijk tot op 1 punt. Hoog komt de Zijl/LGB-doelman Theo Uittenhout uit het water om zijn doel af te schermen. Voor hem vechten Ton v.d. Bosch (met zwarte cap) en Ruud de Hey om de bal. vervolgens uit. De treffers kwa- van DWT in zwembad De Pla- men van de hand van Paul van neet te Haarlem. de Putte (drie maal) en Piet de De Bodegraafse ploeg speelde ZPA heeft vrijwel geen kans ge had op een beter resultaat te gen Katwijk. Van het begin af aan werd een voorsprong geno men en regelmatig liep Katwijk BZPC verloor zaterdag met 63 Vries, Arris Parlevliet, Hans van de Putte en Hans Parle vliet een slechte wedstrijd en sprong' vooral erg slordig om met het benutten van zijn kansen. De BZPC-ers kregen vijf strafwor pen te nemen, maar konden hieruit maar één maal een doel punt maken. Na met 3—2 te hebben voorgestaan in het tweede partje door treffers van Jan Pak, Teun Edelman en Ge- rie Hogendoom kwam BZPC in het verdere verloop niet tot sco ren.

Leidse Courant | 1975 | | pagina 15