Verpleeg kundigen Clara wachl op jullie** SMIani%k4u'ithuis produktie medewerkers 6RH hmhi BENZINEVERBRUIK 1:5! WESTEINDE ENIGE DAMES Is kunststoffen bewerken een kunst? ja en nee bon Welkom bij HEINEKEN kursusleiders/sters hoofd verplegingsdienst I ADMINISTRATEUR GROtCESCO Jonge MTS-ers Werktuigbouwkunde 18 LEIDSE COURANT ZATERDAG 16 NOVEMBER 1974 Verpleegkundigen, die daadwerkelijk van plan zijn in een modern ziekenhuis te gaan werken, vinden in het Sint Clara Ziekenhuis aan trekkelijke mogelijkheden op diverse afdelingen. Er werken 1000 mensen in ons ziekenhuis, dat 600 bedden telt. Gelegen aan de rand van Rotterdam-Zuid, heeft het bijzonder goede verbindingen, b.v. rijksweg 16, en het is maar een paar minuten lopen naar het N.S. station Lombardijen. Wat voor belangstelling je ook hebt er is altijd wel een interessante plaats in ons ziekenhuis; b.v. intensive care, coronary care en de OK. Clara in pluspunten: coronary care, haemodialyse, OK, kinder aantekening en intensive care eigen opleiding voor het A-diploma huisvestingsmogelijkheden voor leerlingen en gediplomeerden Goede redenen om direkt te schrijven of te bellen naar de afdeling personeelszaken. Wacht niet te lang. Olympiaweg 350- Rotterdam - tel. 010-320100 toestel 241/168/340 ,263, Bij Avio-Fokker worden militaire- en burgervliegtuigen gerepareerd, gereviseerd en veranderd. Ook worden er vliegtuig onderdelen en andere produkten vervaar digd uit versterkte kunststoffen. Die vliegtuigonderdelen (zo'n 3000 verschillende!) zijn bestemd voor de Fokker-Friendship, de Fokker-Fellowship en andere Europese vliegtuigen. Ze worden gemaakt door kunststoffen- bewerkers. Met de hand! En dat mag u rustig een kunst noemen. U kunt ook bellen voor informatie - telefoon 070 - 906640. tst. 154. Kunststoffenbewerker wórden is ook weer niet zo'n kunst. Dat wil zeggen als u niet onhandig bent, een LTS-diploma (bijv. Houtbewerking) hebt of ervaring in die richting. Wij geven u dan een opleiding die 8 weken duurt. En die volledig wordt doorbetaald, met een goed salaris! Ons bedrijf heeft alle voordelen van een groot bedrijf, zoals goede sociale voor zieningen, 8% vakantietoeslag, winst uitkering en reiskostenvergoeding. Kunststoffenbewerker is een jong beroep met toekomst. We kunnen ons daarom voorstellen dat u eerst eens wilt zien wat dat nu in de praktijk betekent. Kom eens langs om te kijken en te praten. Dat kan door bijgaande bon op te sturen in een envelop zonder postzegel naar de afdeling Personeelszaken - antwoord nummer 795 - Rijswijk ZH. Ik heb belangstelling en wil 's-avonds/overdag eens komen praten en kijken, (doorstrepen wat niet gewenst is.) naam en voornamen: adres: woonplaats: telefoon: geboortedatum: opleiding: AVIO-FOKKER YPENBURG behorend tot Fokker-VFW - een nederlandse onderneming binnen een internationaal concern '.iet tal van activiteiten inde vliegtuig-en ruimtevaartindustrie a\ Op onze nieuwe brouwerij in Zoeterwoude kunnen produktie- medewerkers worden geplaatst. In de afdeling bottelarij worden de flessen gevuld, in kratten verpakt en op laadborden gestapeld. In de afdeling opslag en intern transport worden volgeladen laadborden opgeslagen en getransporteerd met behulp van heftrucks. Deze werkzaamheden worden thans in 2-pIocgendienst verricht en zullen in de toekomst in 3-ploegendicnst worden uitgevoerd. Voor beide funkties is enig technisch inzicht noodzakelijk en kan een L.T.S.-opleiding of bekendheid met de heftruck tot aanbeveling strekken. Indien u opgeleid wenst te worden voor een machinefunktic in de bottelarij, of tot heftruckchauffeur en u bent niet ouder dan 35 jaar. neem dan schriftelijk of telefonisch kontakt op niet de heer G. van Puflelcn van de Personceldiensl van Heineken Brouwerijen B.V., Burg. Smeetsweg IZoeterwoude. Telefoon (071) 94065. WESTEINDE 132POSTBUS 432 .DEN HAAG Het ziekenhuis heeft ministeriële toestemming gekre gen voor volledige nieuwbouw waaraan spoedig zal worden begonnen. HOOFDVERPLEEGKUNDIGE Van hem/haar wordt verwacht: a organisatorische kwaliteiten, b. coördinering van behandelingsmethoden, c. medewerking aan de opleiding van verpleegkundi gen voor deze specialisatie. Tevens worden gevraagd enige VERPLEEGKUNDIGEN Zowel zij die reeds een opleiding voor intensive care hebben gevolgd, als zij die deze opleiding wensen te gaan volgen, komen voor plaatsing in aanmerking. De opleiding (cursus Dr. v.d. Schaar) wordt gegeven In samenwerking mot het Ziekenhuis Leyenburg te 's-Gravenhage. De afdeling Personeelszaken zal gaarne nadere infor maties verstrekken. Sollicitatiebrieven kunnen ook aan deze afdeling worden gericht. Voor telefonische informaties: tel. 070—614081 toestel 491. Het Medisch Kleuterdagverblijf „MARGRIET" te Leiden vraagt een VERPLEEGKUNDIGE met aantekening kinderverpleging, in halve dienst. Sollicitaties te richten aan het bestuur. Boerhaavelaan 4, Lelden. Tel. 51428. Op ons districtskantoor te Leiden vragen w(j: een administratief medewerkster In het bezit van MULO/MAVO diploma. Geboden worden een goede salariëring, uitste kende sociale voorzieningen en vrij vervoer op het lijnennet. Dc vakantietoeslag bedraagt 7Sollicitaties worden gaarne ingewacht bij de afdeling Perso neelszaken op het hoofdkantoor, waar ook inlich tingen kunnen worden verkregen. NOORD-ZUID-HOLLANDSE VERVOER MAATSCHAPPIJ N.V. Afdeling Personeelszaken. Postbus 511, Haarlem. Tel. 023- 31 92 27. De zorg voor de zwakzinnigen is ons hoofddoel. Dit hoofddoel kunnen wij niet goed verwezenlijken zonder steun van allerlei groepen die een bepaald aspect voor hun rekening nemen. Eén zo'n voor naam onderdeel is de opleiding. Hiervoor zoeken wij voor zo spoedig mogelijk: i breed teatrtverband de opleiding een eigentijdse i kennis, vaardigheden en attitude Oe kursusleidera hebben tot t De funktie vergt inventiviteit en organisatietalent o op een Integrale wijze over te dregen (aan de leerling). Onmisbaar is een gedogen kennis in en/of ervaring met groepsdynamlese processen en dldaktlese mogelijkheden. Deze Inzichten kunt u verworven hebben als vormlngslei- der(ster) in het onderwijs of andere instituten, in de gezondheidssektor (H.O.. F.D.O., G.D.O.), of welzljnssektoren (H.B.O.. I.W., Soc. Akad.). Mocht u reeds affiniteit toevoegen aan ons ople tel. 02502 - 7641. i de Hartekamp, Herenweg De Hartekamp Herenweg 5 Heemstede (vlak vóór Bennebroek) telefoon-02502-7641 vepphu! LJRN UJ'JCCSR 5LQQTM Het bestuur van twee R.K. stichtingen te Lelden bouwt te Oegstgoest, annex Bejaardencentrum „Rustenborch". het verpleeghuis „van Wijckorelooth". De v genomen datum van Ingebruikneming Is 1 maart 1975. Voor dit verpleeghuis to Oegstgoest - 108 bedden plus het bestuur In contact te treden met gegadigden v<— J- die, in nauwe samenwerking met de nog te bonoemen medisch directeur en de economisch directeur, zal worden belast met de leiding van de dagelijkse gang van zaken In het verpleeghuis. Hetgeen tevens Inhoudt goede contacten mot do patiënten en hun familie en/of andere contactpersonen alsmede externe instanties op het terrein van de langdurige ziekenzorg. Vanzeifsprokond wordt goede samenwerking verondersteld met alle leidinggevende functionarissen van het nleuwbouwcomplex en de bestaande vestigingen te Lelden. Voor do vervulling van deze functie gaan de gedachten uit naar een R.K. verpleegkundige mot bij voorkeur oen gerichte, meerjarige ervaring In een vergelijkbare positie, een H.B.O.-oplelding (b.v. H.V.S.), een brode algemene ontwikkeling, zin voor management en goede contactuele eigenschappen. Voor nadere telefonische Inlichtingen kan men zich overdag (071-55340) '6-avonds (071-55284) wenden tot de economisch directeur. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties kunnen binnen twee wekon na het verschijnen van deze advertentie In het medium waaraan u refereert, voorzien van een recente pasfoto, worden gericht aan de voorzitter van het bestuur, De Laat de Kanterstraat 20. Lelden. ito I HET TEGELHUIS B.V. Voor onze administratie zoeken wij op korte termijn een als hoofd van de afdeling boekhouding Voor de vervulling van deze functie gaan de gedachten uit naar kandidaten tot aan de leeftijd van ca. 35 jaar, die In het bezit zijn van het diploma M.B.A. of een gelijkwaardige opleiding hebben genoten. Wij bieden een prettige en gevarieerde werkkring met een goed salaris. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directie van Het Tegelhuis B.V., Eikenlaan 229, postbus 63, Alphen a.d. Rijn. Tel. 01720-72052. BV Meelfabriek «De Sleutels' vraagt: voor haar HUISHOUDELIJKE DIENST Werktijden kunnen in onderling overleg worden geregeld. NV Meelfabriek De Sleutels' Oostkerkstraat 18 Lelden Telefoon 071-24141. Kantoren te Leidschendam, Arnhem, Eindhoven, Groningen, Brazilië, Curagao, Engelai Hong Kong, Indonesië, Maleisië, Singapore, Suriname. Ver. Arabische Emiraten, U.SJ In verband met de toename van het grondonderzoek op de Noordzee vragen wij standplaats Leidschendam. De werkzaamheden bestaan uit het doen van grondonderzoek op zei en op het land met speciale apparatuur. Tevens dient te worden gezorgd voor onderhoud en reparatie van dl apparatuur. Wij zoeken voor dit werk jonge mensen die bereid moeten zijn regelmatig op zee of overzee te verblijven. Naast de gobrulkelljke arbeidsvoorwaarden gelden voor het werk op zal extra toelagen. Sollicitaties richten aan de afdeling personeelszaken ven FUGRO-CESCO B.V. Ingenieursbureau voor Geutechnleken, Postbus 63. Veurse Achterweg 10. Leidschendam. Tel. (070) 309250. Ongelooflijk, maar waar. Kijkt u maar eens in onze rubriek 'bromfietsen', of plaats zelf een advertentie als u vlug, veilig en voordelig wilt rijden. Bel 071-22244

Leidse Courant | 1974 | | pagina 18