Zal er geen drukwerk bestaan, zou er van Harry z'n studentenhavermout helemaal weinig terecht komen. LEIDSE COURANT DONDERDAG 14 NOVEMBER 197^ DE AANHOUDER WINT P. NOORDERMEER H. NOORDERMEER-KLEIN j Het feest begint om 14 30 uur met een H. Mis uit dankbaarheid in de kerk van St. Jan de Doper te Leimuiden. t Wilt U hen feliciteren J Tussen 17 00 en 18 00 uur bent U van harte welkom 5 in cafè-restaurant Keyzer te Leimuiden. Dan zit het bruidspaar klaar om de felicitaties in l ontvangst te nemen. «XKA%XXMXK!KK!fiXXKiK9KKXX)KX!K9KKKKXXX Tot onze diepe droefheid, overleed geheel onver wacht. voorzien van het Sacrament der Zieken, mijn lieve man. en onze goede vader en opa JOB L.E0NARDUS VAN BENNEKOM echtgenoot van Lijdia Margaretha Odijk in de leeftijd van 73 jaar Hazerswoude: L. M. v Bennekom-Odijk Hilversum: A. e. v. Bennekom Hazerswoude: E. G. v. Bennekom C. Th. v. Bennekom-Hoevenaars Bussum: L. A v. Bennekom Th. M. M v Bennekom-v. Amsterdam Warmond: G. J. v. Bennekom M C. W v. Bennekom-v.d. Voort Hazerswoude: J. Th, v.d. Voort-v. Bennekom J. Th. v.d. Voort Breda: M. L. v.d. Berg-v.Bennekom P. L. v.d. Berg Masseij: L. W. Zwart-v. Bennekom (Nw. Zeeland): K. Zwart Hazerswoude J J M. v. Bennekom A. A. v. Bennekom-Dam Gouda: W. M. v. Bennekom Hazerswoude. M. M. v. Bennekom Christchurch C. L. M. v Bennekom (Nw. Zeeland). Alphen a/d Rijn: L. M v. Wijk-v. Bennekom G. P. v. Wijk Ermelo: M. J. M. v Bennekom B. E. v. Bennekom-Wille Leiderdorp: A. M Th. Kortekaas-v. Bennekom R. C. W. Kortekaas Alphen a/d Rijn: J. M. v. Bennekom W. v. Bennekom-Strik en alle kleinkinderen Hazerswoude, 12 november 1974 Correspondentie-adres Potgieterlaan 30 Hazerswoude Vader is opgebaard in de Aula van het Elisabeth Ziekenhuis te Leiderdorp, (bezoekuren: woensdag en donderdag van 19.00 tot 19.30 uur). Vrijdagavond om 19.00 uur zal in de kerk van de H. Michaël te Hazerswoude een Avondmis worden opgedragen, waarna gelegenheid tot condoleren in de kerk. Wij vieren de H. Eucharistie voor zijn zielerust op zaterdag 16 november om 11.00 uur in de kerk van de H. Michaël. waarna de begrafenis plaatsvindt op het kerkhof aldaar. Tevens gelegenheid tot condole ren aan huis. Tot onze diepe droefheid overleed geheel onver wachts. voorzien van het Sacrament der Zieken, mijn lieve man en onze goede vader en grootvader HERMANUS HUBERTUS STRAVER echtgenoot van Martina van Amsterdam in de leeftijd van 78 jaar. Hazerswoude: M. Straver-v. Amsterdam W. M. Langeveld-Straver Den Haag: J. A. G. Langeveld J. P. Straver A. M. H. Straver-Kleeven Hazerswoude: J. C. Straver M. J. Th. Straver-Venne H. C. J. Straver Hazerswoude: E. Straver-Wolvers Hazerswoude. 13 november 1974 Zonneveldstraat 1 Vader is opgebaard in de aula van het Elisabeth Ziekenhuis te Leiderdorp (bezoekuur van 20.00 tot 20.30 uur) Vrijdagavond om 19.00 uur zal in de kerk van de H Michaël te Hazerswoude een Avondmis worden opgedragen waarna gelegenheid tot condole ren in de kerk. Wij vieren de H. Eucharistie voor zijn zielerust op zaterdag 16 november om 14.00 uur in de kerk van de H. Michaël waarna de begrafenis plaatsvindt op het kerkhof aldaar. Gemeente Warmond Ontwerp-bestemmingsplan Noord-Oost 1e herziening emeester van Warmond maakt ingevolge het bepaal- irtikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening dat met ingang r-- aon maand ter gemeentes igt het ontwerp-bei beki ir 1974 gedur mingsplon Noord-Oost 1e herzien ling heeft in hoofdzaak betrekking op ie zijn of zullen worden Ingericht als caravar I. 14 november 1974. OPA STRAVER Wij zullen hem zeker missen. Z'n kleinkinderen Jan Herman. Trudy en Rudy Jacintha, Rudo. Hedwig en Denise Hans. Ben en Martine Dankbaar, dat zij zo lang in ons midden mocht blijven, geven wij u kennis, dat zacht en kalm is overleden, mijn dierbare vrouw, moeder en groot moeder WILHELMINA MARIA VAN WINSEN echtgenote van Adrianus Petrus van Winsen in de gezegende leeftijd van 86 jaar. Warmond. 13 november 1974 Huize Liduina Herenweg 50 Namens A. P. v. Winsen kinderen en kleinkinderen. De Plechtige H. Mis van Requiem zal worden opge dragen op 16 november om 10.00 uur in bovenge noemde kapel, waarna begravenis zal plaatsvinden op het R.K. Kerkhof van de H. Matthias parochie te Warmond. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het Trefpunt. Herenweg 80. GEMEENTE KATWIJK BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders van Katwijk maken bekend dat zij voornemens zijn krachtens artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning vrijstelling te verlenen van het "Uitbreidingsplan in hoofdzaak der gemeente Noordwijk". voor zover het betreft het gedeelte dat thans is gelegen binnen de ge meentegrens van Katwijk (Rijnsoever), en in samen hang met artikel 50. lid 8 der Woningwet vergunning te verlenen voor: de bouw van twee transfor matorstations op de percelen kadastraal bekend gemeente Katwijk, sectie C, nrs. 508/512. Het bouwplan ligt met ingang van maandag 18 november 1974 op de gemeentesecreta rie (kamer 108/109) geduren de veertien dagen voor een ieder ter inzage. Gedurende deze termijn wordt een ieder in de gele genheid gesteld eventuele bezwaren tegen het verlenen van de gevraagde vrijstelling schriftelijk bij hen in te die nen' Katwijk, 14 november 1974. Burgemeester en wethouders voornoemd., de secretaris, G. Feenstra de burgemeester, A. G. Vermeulen. Bij beschikking van de Arrondissementsrechtbank te 's-Gravenhage, dd 21 okto ber 1974 is Petronella van Eijgen. geboren te Leiden op 14 januari 1951. wonende te Noordwijk. verpleegd wor dende aldaar in de Dr. Mr. Willem van den Bergh Stich ting gesteld onder curatele wegens een geestelijke stoor nis met benoeming van F. H. A. Bakkenes, wonende te 's- Gravenhage, Sinjeur Se- meijnsweg 43 tot curator en W. J. G. van Aanhold. wonen de te 's-Gravenhage tot toe ziend curator. F. H. A. Bakkenes. GEMEENTE KATWIJK BEKENDMAKING De burgemeester van Katwijk maakt ter voldoening aa gestelde in artikel 22 v£ Wet op de Ruimtelijke Orde ning bekend, dat de raad dier gemeente in zijn vergadering van 31 oktober 1974 heeft besloten, dat voor de volgen de gedeelten van de gemeen te herzieningen van de daar voor geldende bestemmings plannen worden voorbereid a. de gronden, gelegen in h gebied dat wordt bestre ken door het bestem mingsplan "Cleijn Duin" b. de gronden, gelegen het gebied nader aange duid als "Hoornespolder"; c. de gronden, gelegen ii de bestemmingsplannen "Katwijk aan den Rijn" "Schutterswei". Het betreffende besluit met de daarbij behorende kaart liggen met ingang van 18 november 1974 voor ee der ter inzage. Wijkspreekuren wethouders Vrijdag 15 november a.s. houden de Leidse wethouders wijkspreekuren op de volgende plaatsen en tijden: Wijk Binnenstad Morskwartier Merenwijk Zuid-West Noord/De Kooi Plaats en tijd De Vrolljcke Arcke. Pieterskerkchoorsteeg 15. van 19.00-21.00 uur. Gebouwtje van speeltuinvereniging Zuider kwartier. Anjelierstraat, van 19.00-21.00 uur C. Waal A. Verboom GEMEENTE KATWIJK bekendmaking Wet op de Ruimtelijke jstemmingsplan „Koe- 50, lid 8 der Woning- ining te verlenen voor de bouw van: enkele noodlokalen bij de Christelijke Technische School aan de Louise de Co- lignylaan 2. kadastraal be kend gemeente Y- - tie 8. nr. 5200. Het bouwplan ligt n 10 november 197 108/109) gedurend (kamer r inzage. ieder in de gelegenheid ge steld eventuele bezwaren tegen het verlenen van de gevraagde vrijstelling schrifteli|k bi| herf in Katwijk. 14 november 1974. Burgemeester en wethouders van Katwijk. de secretaris, de burgemeester, G. Feenstra A. G. Vermeulen. Publikatie van de Nederlandse Grafische Bedt Hij zou natuurlijk voor de gelegenheid z'n moeder kunnen laten overkomen. Maar ja. dan sta je ook mooi voor schut als zelf standig jongmens. Denk overigens niet dat alleen Harry zoiets kan overkomen. We zouden allemaal dagelijks met de handen in 't haar staan als we niet omgeven waren door leerboeken, encyclopedieën, handleidingen, reisgidsen - en de krant natuurlijk om nog maar es een in de hand liggend voorbeeld te noemen. Probeer drukwerk maar es weg te denken uit onze samenleving, dan is meteen duidelijk wat voor belangrijke plaats het inneemt. De mensen die het drukwerk vervaardigen, de lithografen en chemigrafen, de zetters, druk kers, binders en andere grafische vakmensen krijgen een opleiding die hen terdege voorbereidt op hun maatschappelijke functie. Om te beginnen meestal 4 LTS- iaren, die verder gaan dan alléén het grafische vak. Ook moderne talen, natuurkunde, scheikunde, mechanica, biologie en maatschappijleer staan op het programma. Zodat ze goed weten waar ze straks komen te staan met hun vak: midden tussen de mensen. Er is nog meer mogelijk: de praktijk in met een cursusdag per week, grafische MTS, kader opleidingen. De wereld hangt van drukwerk aan elkaar Met grote dankbaarheid voor alles, wat hij voor ons heeft betekend, is na een langdurige geduldig gedra gen ziekte, voorzien van de H. Sacramenten der Zieken van ons heengegaan in de leeftijd van bijna 93 jaar. onze goede vader groot- en overgrootvader, de heer CORNELIS VAN DAM weduwnaar van Johanna Hoogervorst begiftigd met het erekruis Pro Ecclesia et Pontifice de eremedaille in zilver, verbonden aan de Orde van Oranje Nassau, en de hoogste onderscheiding goud met robijn van de federatie van katholieke Muziekbonden in Nederland en ere-parochiaan van de Parochie van de H. Hadriaan Langeraar: A. van Dam Apl. van Dam Petr. van Emmerik-v. Dam C. M. Hoogervorst-v.Dam J. P. Hoogervorst C. van Dam J. C. van Dam-Wesselam Klein- en achterkleinkinderen De overledene is opgebaard in het Mortuarium van Huize Aarhoeve. Halkesstraat 33. De Eucharistieviering zal plaatshebben op zaterdag 16 november om 10.30 uur in de kapel van Huize Aarhoeve Halkesstr 33 te Langeraar. Wij zullen bidden voor zijn zielerust op donderdag en vrijdag, 's avonds om 7.30 uur in genoemde kapel. Gelegenheid tot condoleren na de gebedsdiensten. c. VAN DAM begiftigd met het erekruis Pro Ecclesia et Pontifice de eremedaille in zilver, verbonden aan de Orde van Oranie Nassau, en de hoogste onderscheiding goud met robijn van de lederatio van katholieke Muziekbonden in Nederland en ere-parochiaan van de Parochie van de H. Hadriaan Gedurende 54 |aar, waarvan 31 jaar als direkteur heeft hij liefde, tijd en talent ter beschikking gesteld van onze vereniging. Met hem is het laatste lid die vanaf de oprichting aan onz$ vereniging verbonden is geweest van ons heengegaan De heer van Dam zal in onze vereniging hoog in ere worden gehouden. Moge hij rusten in vrede. Langeraar C N G M. v.d. Vlugt Secretaris

Leidse Courant | 1974 | | pagina 6