ÜSST subhoofd ziekenverzorg(st)ers LERAAR DUITS AUTOSPUITER P. M. Tamson B.V. metaalbewerker, fijnbankwerker, emballeur, Hoofd Fysiotherapie Zinjdhryel; verpleegster MEISJE Verpleegkundige kantine-juffrouw BV Meelfabriek De Sleutels' een LOODGIETER BV Meelfabriek De Sleutels' LTS-er SPECIALISTISCH VERTEGENWOORDIGER Sijthoff Pers b.v. MEDEWERKER OP CHEFSNIVEAU een hoofd verpleegkundige MACHINEZETTER enkele verpleegkundigen 8 LEIDSE COURANT. ZATERDAG 19 OKTOBER i verpleeghuis prinsenhof leidschendam Aan de Gravin Juliana van Stolberglaan te Leidschendam is gevestigd een zeer modern geoutilleerd verpleeghuis, waar 260 patiënten worden verpleegd en behandeld. Wij zoeken contact met verpleegkundigen voor de funktie van in bezit van diploma A Tevens hebben wij plaats voor gediplomeerde Salaris conform de landelijk geldende schalen, toeslag voor onregelmatige diensten, 7 lf2% vakantietoeslag, welvaartsvaste pensioenvoorziening. Belangstellenden worden uitgenodigd hun sollicitatie te richten aan de verpleegkundig direkteur, de heer M. van der Bent, die tevens gaarne bereid is alle inlichtingen te verstrekken. Ons adres is: Gravin Juliana van Stolberglaan 1, Leidschendam, k telefoon 070-209201, toestel 135. DE RABOBANK Coöperatieve Ralffeisen-Boerenleenbank „Ter Aar en Omstreken" W.A. te Nieuwveen vraagt voor spoedige indiensttreding een MEDEWERKER/MEDEWERKSTER voor de afdeling KAS alsmede plaatsvervan gend beheerder/beheerster voor de bijkanto ren. Vereisten voor deze funktie zijn: Goede contactuele en leidinggevende kwali teiten. Een dienstverlenende en commerciële instelling. Ruime bankervaring, gesteund door een goede theoretische opleiding. Leeftijd 21-30 jaar. Salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden ge heel volgens de richtlijnen van de Centrale Bank. Schriftelijke sollicitaties met volledige gege vens omtrent personalia, opleiding, ervaring en referenties, zo spoedig mogelijk te richten aan de direktie van de bank. Oude Nieuwveense- weg 11 te Nieuwveen. GEMEENTE LEIDEN Aan de Louise de Coligny-scholengemeen- schap voor atheneum, h.a.v.o. en m.a.v.o., Kagerstraat 7, wordt met ingang van 1 november 1974 gevraagd een: Sollicitaties te richten aan de wnd. rector, de heer C. C. Akkerman, p/a Kagerstraat 7 te Leiden Tel. 071 - 52184 ol 54440 (school) en 34057 (huis). Voor spoedige indiensttreding gevraagd: Sollicitaties telefonisch tussen 8.00 en 16.00 uur onder nr. 071-65600; 's avonds tussen 7.00 en 9.00 uur onder nr. 071-62310. BECKERS B.V. Lammenschansweg 138 - Lalden INSTRUMENTEN Ooor toenemend* bedrijvigheid hebben wij plaats voor een liefst met ervaring in serieproduktie van onderdelen voor apparatuur. die in teamverband goederen deskundig verpakt voor verzending naar bestemmingen in Nederland en daarbuiten. Wij bieden een baan in prettige werksfeer, 41 1/4-uri- go werkweek (geen ploegen- of nachtdienst), goede secundaire arbeidsvoorwaarden, ruime winstdeling. Voor huisvesting kan worden gezorgd. I roept op korte termijn belang stellenden op te solliciteren naar de functie van De salariëring kan in nader overleg worden vast gesteld. terwijl goede secundaire arbeidsvoor waarden (o.a een welvaarts- en waardevaste pensioenvoorziening) in het vooruitzicht kunnen worden gesteld. Nadere inlichtingen over de inhoud van deze funktie worden gaarne verstrekt door de genees heer - direkteur. dokter J. M. Heezen, tet.: 071 - 69300 of thuis 02522 - 10732. verpleeg hots en reakttveringscentrum Aaftje Noordewertaan 50 te Leiden Serviceflat „Rossini" Rosslnldreef 1 te Voorschoten vraagt voor weekend-diensten (ca. 2 tot 3x per maand) een (in bezit van verpteegdiploma A) Sollicitanten kunnen zich dagelijks telefo nisch wenden tot de direktrice W. Th. A. M. Hendriks-van Muyden. Tel. 01717-4760. DE RABOBANK Coöperatieve Ralffolson-Boerenleenbank „Ter Aar en Omstreken" WA te Nieuwveen vraagt een voor het serveren van koffie en thee, en tevens voor het verrichten van eenvoudig administra tief werk. Leeftijd 16-20 jaar. Schriftelijke sollicitaties met volledige gege vens te richten aan de direktie van de bank. Oude Nieuwveenseweg 11 te Nieuwveen. Stichting Interkruis Leiden met diploma A wil in geval van ziekte van een wijkverpleegkun dige waarnemen voor halve dagen. Inlichtingen worden graag verstrekt door de hoofdwijkverpleeg- kundige Mevr. J. Th. Odinot, Middelweg 38, Leiden. Tel. 071-21753. HOOGHEEMRAADSCHAP VAN RIJNLAND Voor de fotografische afdeling van onze microfilm-uitgeverij assistente van ongeveer 20 jaar met gevoel voor verantwoordelijkheid. Enige ervaring mol het werken met fotografisch materiaal strekt tot aanbeveling, doch is niet beslist vereist Goed salaris. 21 dagen vakantie per jaar. een goede sfeer en prettige collega's Komt u gerust even tanga of bet voor het maken van een kOC IMV UttsrstagrMht 46 Lel dun Tri. 42700 BJJ de sectie waterstaatkundig beheer van de technische dienst kunnen wegens uitbreiding van de werkzaamheden worden geplaatst een viertal OPZICHTERS die hoofdzakelijk zullen worden belast met de behandeling van ver gunningsaanvragen, de Inspectie van wateren en kaden, het inciden teel verrichten van metingen, waterpassingen, controlewerkzaam heden e.d. Deze werkzaamheden liggen zowel op het gebied van de weg- en waterbouwkunde als op het terrein van de (passieve) water kwaliteitszorg. In het algemeen zal het behandelen van vergunningsaanvragen een van de belangrijkste taken z(Jn, waartoe zowel de Inspectie ter plaatse, het contact met de betrokken overheidsinstanties en het redigeren van een afgerond rapport behoren. ZIJ zullen worden toegevoegd aan de dienstkringen, waarvan de kantoren thans zjjn gevestigd te KatwQk, Gouda, Halfweg en Spaarndam. De aanstelling zal, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring ge schieden in de rang van opzichter C of B maximum salaris 2.038, per maand, exclusief de toelage Ingevolge de machtigingswet ad 45,per maand). Sollicitatiebrieven binnen veertien dagen na het verschijnen van dit blad te zenden aan de ingenieur-directeur van de technische dienst i Rijnland, Breestraat 59 te Leiden. Nederlandsche Electrolasch Maatschappij bv vraagt voor zo spoedig mogelijk een Leeftijd tussen 20 en 30 jaar. Ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling, doch is niet vereist. Sollicitaties kunt U richten aan de afdeling personeelszaken, Zoeterwoudseweg 1 te Leiden, telefoon 071 -6 93 12. als dochtermaatschappij van HCG deel uitmakend van Hollandsche Beton Groep nv (HBG) met ervaring in pijpfitterswerk en dakbedekking. L.T.S.-oplciding gewenst, doch niet vereist Minimum leeftijd ca. 20 jaar. Sollicitaties te richten aan de a/deling personeelszaken. Oosterkerkstraat 18 Lelden Telefoon 071-24141 Onze onderneming fabriceert apparaten voor de procesindustrie, stoomketels, afgassenketels en pijpleidingen. Daarnaast voeren wij in binnen- en buitenland montagewerken van complete fabrieks- installaties uit. Voor onze Centrale Kwaliteits-Dienst vragen wij op korte termijn een die zal worden opgeleid tot assistent voor het Niet Destructief Onderzoek. Ervaring wordt niet vereist, doch een gezonde belangstelling voor alles wat met controle op kwaliteit te maken heeft, wordt zeer op prijs gesteld. Sollicitaties kunt U richten aan de afdeling personeelszaken van de Nederlandsche Electrolasch Maatschappij bv, Zoeterwoudse weg 1 te Leiden. Telefoon 071 - 6 9312. als dochtermaatschappij van HCG deel uitmakend van Hollandsche Beton Groep nv (HBG] Koninklijke frisdrankenindustrie Winters B.V. is producente en ver koopmaatschappij van de wereldberoemde frisdranken Sunkist en Canada Dry voor geheel Nederland en Seven-Up voor Oost- en Zuid-Nederland.Deze frisdranken worden zowel in flessen, blik, bekers als in driekantjes geleverd. Voor een vlotte afzet van deze produkten zoeken wij een voor het bezoeken van grossiers, supers en grote z.b.'s in het rayon Oen Haag. Leiden en Gouda. Onze man zal rond de 25 A 30 jaar moeten zijn en op ervaring kunnen bogen. Maar het is beslist nodig dat verkoopervaring in on ze branche is opgedaan. Wie ervan houdt zijn sporen te verdienen door inzet van eigen persoonlijkheid, inventiviteit en aktiviteit kan komen praten over een uitstekend salaris, ruime on kostenvergoeding. waarderings premie, pensioenfonds, spaarre geling en overige voorwaarden. Begin met een ectir1ft»O0ce sollici tatie (me! recente pasfoto) te zen den aan de afdeling personeelsza ken, dto vertrouwelijk zal worden behandeld. Koninklijke Frisdrankenindustrie Winters B.V. Oranje Nassau laan 38, Maarheeze (NBr.). Sijthoff Pers B.V., uitgeefster van om. de Hsagsche Courant. Het Binnenhof, Rotterdamsch Nieuws blad. Goudsche Courant, Leidse Courant en het Econo misch Dagblad, vraagt voor haar administratie een Kandidaten dienen liefst praktische ervaring te hebben in de administratie van het dagbladbedrijf, met name bekend te zijn met de probiematieMpn geautomatiseerde abonne menten mutatiewerwerking. De vele raakvlakken met andere afdelingen maken het noodzakelijk over goede kontaktuele eigenschappen te beschikken. St. Elisabeth Ziekenhuis te Leiderdorp xan worden geplaatst voor de afd. Intensive Care van 10 bedden. Verlangd: diploma ziekenverpleging A; aante kening Intensive Care strekt tot aanbeveling. Inlichtingen bij: Mej. Zr. A. J. M. Vollebregt, adjunct directrice/hoofd verpleegkundige dienst, tel. 071-99250. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Hoofd Personeelszaken, Simon Smitweg 1, Lei derdorp. DRUKKERIJ V/H RUTGERS B.V. Naast zijn werkzaamheden als machinezetter zal hij ook in de handzetterij enige werkzaam heden verrichten. DRUKKERIJ V/H RUTGERS B.V. St. Elisabeth Ziekenhuis te Leiderdorp worden gevraagd voor verschillende afdelingen. In ons nieuwe ziekenhuis kunnen wij u een prettige werkkring bieden in een goed samen werkingsverband Inlichtingen bij Zr. A. J. M. Vollebregt. adjunct directrice/hoofd verpleegkundige dienst, tel. 071-99250. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Hoofd Personeelszaken. Simon Smitweg 1. Lei derdorp.

Leidse Courant | 1974 | | pagina 18