Een mededeling voor meneer deNAïes die op een spaarboekje spaart „Kom meteen naar de Amro Bank. daar krijgt u 2% méér." GEEN GELD Deze vier koks demonstreren* u de Oosterse keuken in geuren en kleuren. De Oosterse keuken in... de Bijenkorf] li 's Morgens om 9 uur gaan wij open. GEMEENTELIJKE KREDIETBANK LEIDEN koninklijke schouwburg hot VERKOPING WOENSDAG 4 SEPTEMBER 1974 t Tot onze diepe droefheid ging heden rustig en kalm, tijdig voorzien van de H. Sacramenten der Zieken, van ons heen mijn lieve man, vader, opa en overgrootvader HARM HENDRIK HAVERKORT echtgenoot van Helena Margaretha Sneeboer in de leeftijd van 77 jaar Warmond, 3 september 1974 Huize Liduina Herenweg 50 Uit aller naam H. M. Haverkort-Sneeboer Kinderen, klein- en achterkleinkinderen De overledene ligt opgebaard in Huize Liduina. Donderdag is er een avondwake in de kapel om 19.30 uur. De Plechtige H. Mis van Requiem zal gehouden worden op vrijdag 6 september om 10.00 uur in bovengenoemde kapel, waarna bijzetting in het familiegraf op het R. K. Kerkhof van de H. Matthiasparochie te Warmond. GEMEENTE ALKEMADE De burgemeester van Alkemade maakt bekend, dat burgemeester en wethouders van die gemeente voor nemens zijn met toepassing van artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening aan het gemeente bestuur van Alkemade te Roelofarendsveen, voor een termijn van ten hoogste twee jaar vrijstelling te verlenen van de voorschriften van het geldende bestemmingsplan "de Gogh" (UW II), voor het uit breiden met één lokaal van de openbare kleuter school op het aan de Rembrandt van Rijnsingel aldaar gelegen perceel, kadastraal bekend gemeente Alkemade, sectie B nr. 2094. De rechthebbenden op aangrenzende en nabij gele gen gronden kunnen schriftelijk bezwaren tegen het verlenen van vrijstelling indienen bij voormeld colle ge van 5 september tot en met 19 september 1974, gedurende welke termijn het bouwplan op werkda gen tussen 9.00 en 12.30 uur ter secretarie op de afdeling openbare werken ter inzage ligt. Roelofarendsveen, 4 september 1974. De burgemeester voornoemd, P. M. F. Smolders. F amilieberichten Op vrijdag 20 september hopen onze ouders MATHEUS W. v.d. VEER Gertrudis F. M. v.d. VEER- BORST hun 25-jarig huwelijksfeest te herdenken. Wij hopen dit feest te vieren op zaterdag 21' september a.s. om 15.30 uur met een H. Mis in de parochiekerk van St. Jan's Geboorte te De Kwakel. CORRIE en DICK De Kwakel Sept. 1974 Mgr. Noordmanlaan 50 PRINT—O—PRINT vraagt VLOTTE REPRESENTATIEVE ASSISTENTE tijdens de beurs Leidato te Leiden, van 6 t.m. 15 september, voor de demonstratie van het bedrukken van T-shirts. Solliciteren donderdag 5 september van 16.00 tot 18.00 uur in Hotel Minerva, Vrouwensteeg 11, Leiden. Vragen naar mej. van Dam. Al die Oosterse gerechten met hun zangerige namen. Bijvoorbeeld Japanse sushi of Chinese siu/mai, Indonesische lodèh, Indiase pilau. Ze doen dat zo smaakvol en overtuigend, dat u vast zelf ook aan de slag zult wiNen. In dat geval vindt u op onze levensmiddelenafdeling alle ingrediënten. Van sobanoedels tot vogelnestjes. Bovendien helpen we u in de Uitheems-Eten-Shop (afd. huishoud) aan authentieke Oosterse keukenspullen en serviezen. In een gratis folder, door Oosterse keukenexpert Ton van Es samengesteld, vertellen we u hoe 't wordt gebruikt. Ook van de hand van Ton van Es is een verrukkelijk Oosters recepten- en informatieboekje, speciaal geschreven voor de Bijenkorf, 't Ligt op de levensmiddelenafdeling en de huishoudafdeling voor één gulden. Op onze boekenafdeling treft u verder vele boeken aan over de Oosterse keuken. En voor de voorzichtigen, die eerst willen proeven, dienen we de komende weken in ons restaurant Oosterse gerechten op. i.s.m. Chinees-Indisch restaurant 747, Indiaas restaurant The Tandoor, Japans restaurant Toga, alle te Amsterdam. Donderdag 5 september a.s. hopen onze lieve ouders C. J. ZUIDWIJK en J. M. ZUIDWIJK-ROTTEVEEL de dag te herdenken dat zij 40 jaar getrouwd zijn. Eucharistieviering uit dankbaarheid om 14.30 uur in de parochiekerk H. Michaël Rijndijk-Ha- zerswoude. Dat zij nog lang mogen leven is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Gelegenheid tot feliciteren van 17.00 uur tot 18.30 uur in hotel Groenendijk Rijndijk-Hazers- woude. Koudekerk a/d Rijn. September 1974 s? c/a Ofwel 71/. op het nieuwe Spaar- Plus-Boekje. En dat is wel iets om even bij stil te staan meneer de Vries. En u niet alleen. De meeste mensen sparen op een gewoon spaarboekje. Omdat het gemakkelijk is. Omdat je er direct geld af kan halen als je het W nodig hebt. Alleen zal dat minder vaak ft gebeuren dan je wel denkt. En per keer toch niet meer dan pakweg 200 gulden. Daarom bent u beter uit met het nieuwe Spaar-Plus-Boekje van de Amro Bank. Want daarop krijg je 2% méér rente. Terwijl je toch op elk moment over je geld kan beschikken. Als je geld opneemt, brengt de Amro Bank bij deze hoge rente '1% in rekening over het opgenomen bedrag. Maar als je een serieuze spaarder bent, zal dat bijna nooit gebeuren. Bovendien gaat de hoge rente van 7'/i gewoon door over het bedrag dat blijft staan. En dan bent u met een Spaar-Plus-Boekje altijd voordeliger uit Begrafenisonderneming Van der Luit Haagweg 31 Leiden Huwelijk Gescheiden dame (eiseres), 3 uit goed arbeidersmilieu, in be woning, huiselijk, at en toe ee ren welkom. Brieven onder nr vrolijk en opgewekt zoekt kennisrr king met lieve jonge VROUW rr UW TELEFOONTJE WORDT GELEZEN BEL 01710-22244 voor uw uitzet nieuwe meubelen nieuwe auto, boot, caravan verbouwing? Als inwoner van Leiden, Rijnland of de Bollenstreek kunt u bij de Gemeentelijke Kredietbank Leiden terecht voor een persoon lijke lening. Tot een maximum van f. 10.000.—. Tegen een re latief lage vergoeding omdat de Gemeentelijke Kredietbank Leiden geen winst hoeft te maken. Vraag de gratis folder met alle bijzonderheden. Stadhuis Leiden, postbus 160, telefoon 01710 - 20270 Spreekuur Alphen aan den Rijn: elke maandagmiddag van 2 - 4 uur, Julianastraat 36. den haag-kortevoorhout3-tel.070-469450 tel. 469450 10-15 uur, Coi^onverkoop dehaagse comedie aagse Comedie-agenc potverteren blijspel van Labiche, regie Guido de Moor. wo 4, do 5, ma 9, do 12 sept., 20.15 uur Eerste voorstellingen van begeerte onder de olmen toneelspel van Eugene O'Neill, regie en vert. Wim van Rooij, dekor Harry Wich, kostuums Has Noordhoek Hegt. Ko van Dijk. Anne-Wil Blankers. Eddy Brugman. Bas ten Batenburg, Wim van Rooij, Jan Grete en Tabe Bas. za 7, zo 8, di 10, wo 11 sept., 20.15 uur Eerste voorstellingen van de venetiaanse tweeling blijspel van Goldoni, regie Jules Royaards, dekor Harry Wich, kostuums Has Noordhoek Hegt, muziek Jurriaan Andriessen. Eli Blom, Ellis van den Brink. Lisbeth Celis, Lucas Dietens, Francine Dreesson, Leo de Hartogh, Reinier van Lier, Guido de Moor, Jaap Wieringa on Frans Zuidinga. za 14, zo 15 sept., 20.15 uur 4 den haag-oranjebuitensingel20-tel.Ö70-857800 dehaagse comedie Eerste voorstellingen van atika, atika toneelspel van Peter Hoeksema, regie Kees Coolen, toneelbeeld Harry Wich wo 11, do 12, za 14, zo 15 sept., 20.30 uur len 19 GEMEENTE WARMOND Burgemeester en Wethouders van Warmond maken dat zij voornemens zijn met toepassing van de artit van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en 50, lid 8 der Woningwet, bouwvergunning te verlenen aan de heer J. A. Spaargaren, Herengracht 10, Warmond, voor het verbouwen van twee woningen tot één woning, op het perceel, kada straal bekend gemeente Warmond, sectie D nr. 3339, plaatse lijk gemerkt Herengracht 10 en 12. De desbetreffende stukken liggen met ingang van 5 septem ber 1974 gedurende veertien dagen ter gemeentesecretarie voor een ieder ter inzage. Gedurende deze termiin kan een ieder schriftelijk bij hun tegen de voorgenomen verlening college t der bouw ining. Donderdag, 5 september 1974 des v.m. 10 uur zullen in opdracht van Mr. L. D. H. Hamer, curator in het faillissement van H. G. de Ru 'in het perceel Hooigracht 53 te Leiden ten overstaan van de Ondergetekende in het open baar worden verkocht de volgende goederen: j vier (Esmé) achterwanden met toebehoren, vier broodschappen, twee vitrinetoonbanken, draai tafel, planetomenger Benier" 20 L. compleet met elektromotor,' bekken en garden, vier weegschalen „Olland", uitrolmachine Benier", klutsmachine „Hobart", Liebherr koelkast, cou verture smelter „Kalmeyer", spuit-snijmachine Benier", twee platenwagens, twee toonban ken. twee Marijnen koelkasten, N.C.R. kassa, twee „Olland" kassa's, „Olland" weegschaal. De verkoop geschiedt bij opbod, zonder opgeld en zonder B.T.W. tegen contante betaling. De gekochte goederen dienen uiterlijk daags na de verkoop te worden afgehaald. J. M. van Belle, gerechtsdeurwaarder

Leidse Courant | 1974 | | pagina 6