Leidschendams raadslid doet uitval naar actiegroepen Nieuwe r.-k. school in Oegstgeest J. Vianen nieuwe secretaris van Flora Hobbyisme" Ter Keurs en De Haas veroordeeld „Ik heb altijd hetzelfde werk gedaan" Binnenkort dag- revalidatie in verpleegtehuis „Prinsenhof" Hulpverlening FACilIN 1 LEIDSE COURANT DINSDAG 9 JULI 1974 RIJNSBURG De veilingvereni ging Flora Rijnsburg heeft in de heer J. Vianen (57) een nieu we secretaris gevonden. D« heer Vianen, die sinds een maand deze functie bekleedt was reeds eerder in het bestuur als penningmeester werkzaam. De Rijnsburgers hebben de heer Vianen als een actieve figuur Ieren kennen. Hij is naast zijn bestuursfunctie in de Flora ook werkzaam als bestuurslid van de mavo, hij maakt deel uit van het dagelijks bestuur van het proefstation te Aalsmeer en bo vendien is hij ook nog voorzitter van de kerkeraad van de Chris telijk Gereformeerde kerk in Rijnsburg. „De heer Den Haan, die ik nu/ga opvolgen, heeft in het bestuur zonder meer een groot aantal goede dingen gedaan. Ik zal dan ook blij zijn als ik zijn resulta ten kan evenaren. Het teamver band binnen het bestuur heb ik zeker nodig,- om dat ik geen vol ledige dag voor dit werk tot mijn beschikking heb," aldus de heer Vianen, die een zeer druk bezet leven leidt en die maar weinig avonden thuis te vinden is. „Het werk als secretaris bevalt me wel; ik hou van het organi seren. Het uitwerken van de no tulen, geeft wel veel werk. Iedereen tin het bestuur heef zijn eigen taak. Een goede zaak, waar voorzitter G. van Delft indertijd voor heeft ge zorgd. Er zijn nu bijvoorbeeld twee mensen voor weg- en wer ken, dat houdt in verbouw, nieuwbouw en onderhoud. Bij het veilen Is er altijd een lid van het bestuur aanwezig van 6.00 uur tot 9.30 uur," zo vertelt de heer Vianen. Over de noodzaak van een nieuwe vestiging van Flora wil hij het volgende graag kwijt: ,.Het is te hopen dat de provinciale be stuurders de noodzaak van de nieuwe vestiging inzien. Ik kan me voorstellen dat het bijzonder moeilijk is, in onze overbevolkte randstad een plaats voor de vei ling te reserveren, maar de eco nomische betekenis van de Flo ra is groot en kan in de toe komst zeker niet onderschat worden. Met name nu omdat de bloembollenkweker zijn product verder gaat kweken tot de snij bloem. De bloembollen interesse in het buitenland neemt af. waardoor in plaats van het half-1 product (de bol) nu naar een eindproduct (de bloem) wordt j gewerkt." Flora is van alle veilingen dei grootste; 46% van alle bolbloe- men wordt hier geveild. Als Flora geen andere plaats kan J krijgen zal dit zeker tot een verarming van de streek leiden. Er is ook van een zeer regelma tige prijsvorming sprake; iets dat zich alleen op 'n goede plaats kan handhaven. Wanneer die goede plaats toegewezen wordt en ligt tussen Voorhout-Oegst- geest-Rijnsburg, vlakbij de gro te weg Amsterdam-Leiden-Den Haag loopt het intensieve ver keer voor de handel uitste kend." /,We zijn de grootste bolbloemen- veiling, dat wil niet zeggen, dat we niet iets anders te bieden hebben. Het is voor de kwekers belangrijk hier rozen aan te voeren. De prijsvorming van de rozen is hier zeker zo goed, als op de andere veilingen. In onze omgeving zijn er weinig rozen- kwekers, daar is het areaal grond te klein voor. Maar voor bijv. een groentekweker, die overstapt op rozen; die mensen spoor ik nu eens aan te kiezen voor Flora. Dit is zeer zeker geen propaganda, maar een eerlijke stellingname. Ze halen niet gauw de piek, maar ook nooit de diepte. Rozen hebben hier een goede constante prijs vorming en Flora kan zich ruimschoots meten met een goe de prijs," aldus Vianen. ie heer Den Haan heeft volgens Vianen altijd een krachtig be leid ten opzichte van Flora ge had. „Ik wil op dezelfde voet verder gaan. Het is in het be lang van de kweker en hande laar." LEIDSCHENDAM - In een afscheidswoord ter ge legenheid van zijn vertrek uit de Leidschendam- se raad heeft KVP-fractievoorzitter A. M. van der Laan een felle aanval gericht op de actie groepen die zich verzetten tegen verkeersvoorzie- ningen als Leidsebaan, Landscheidingsweg en Noordsingel. De heer van der Laan, die van 1962 tot 1970 wet houder van openbare werken is geweest, sprak in zijn twintig minuten durende speech eerst mede namens vijf raadsleden die de raad eveneens verlaten. Zich verdedigend tegen de kritiek op de woning bouw zei hij dat „wel 'ns wordt vergeten onder welke druk toen moest worden gewerkt". „We werden toen min of meer gedwongen zoveel mo gelijk te bouwen maar hebben toch op kwaliteit gelet". Sprekend over kritiek op verkeersvoorzieningen zei hij te menen dat aktiegroepen dikwijls te eenzij dig werken en als minderheid hun mening aan anderen willen opleggen. Uitdrukkelijk voor zich zelf sprkend zei hij verder: „Ik wil het wel hard op zeggen en namen noemen. Ik heb thuis sta pels rapporten en brochures liggen van de werk groep Ter Keurs en Udo de Haas en ik vraag me af, waar halen die lieden de tijd en de middelen vandaan die te produceren. Het terrein voor de Leidsebaan schijnt alleen hun jachtgebied en hobby te zijn. Leidschendamse ingezetenen die zich daar ophielden werden terecht gewezen en weggestuurd. Als die gebieden beschermd moe ten blijven dan voor alle Leidschendammers en niet alleen voor 'n paar Leidse biologen. Ik vind dit bijzonder eenzijdig en nu gaan de heren zich ook met Leidschendamse wegen bemoeien". De KVP-er zei te verwachten „dat Gedeputeerde Staten de politieke moed zullen opbrengen de aanleg van de Noordsingel goed te keuren, het was een voorstel dat door de overgrote meerder heid van de raad is aangenomen". Tenslotte zei hij te hopen dat minister Westerterp snel de Landscheidingsweg zal laten aanleggen „en niet zal wijken voor elk zuchtje". Naar aanleding van de 'open brief' aan Gedepu teerde Staten van het Aktiecomité Behoud Leef milieu Leidschendam over doortrekking van Noordsingel en reconstructie van de JS Bachlaan had ook het prot.chr. raadslid C. H. de Ruijter van eenzijdige benadering gesproken. Dit raads lid zei dat „de naam van een rijksuniversiteit wordt gebruikt om een gedegen wetenschappelijk onderzoek te suggereren, maar als men ziet hoe men tot samenstelling van een rapport komt, is het om te huilen". DONDERDAG Breestraat 19: bibliotheek, al Heuff, Hoflaan 7, Wass Charlotte Jolles bronsplasti Albert Dolmans schilderjje 20—22 Tel. 01751-12185. Koord Studio Oude Rijn 88, Leideii Expositie Renzo Boekhoudt, tekenin gen, schilderijen en aquarellen. Ope nlngstljden: ma.—vrij. 15—23 uui zo 15—18 uur. Atelier „De Scherf", Nassaulaan Oegstgeest: tel. 50220: Ans v. Heljde-Kart exposeert eigen wei Dit is het nieuwe permanente gebouw van de R.K. Janaplanschool in Oegstgeest. Na de herfstvakan tie zullen de leerlingen niet meer in het oude Rijnlands Lyceum aan de M. H. Tromplaan plaats nemen maar in de gloednieuwe banken van de nieuwbouw aan de Lange Voort. Enkele maanden geleden is een stuurgroep van ouders en onderwijzers begonnen met de voorbereidin gen voor het grote openingsfeest. Tevens zal aan alle ouders een kleine bijdrage gevraagd worden bur8 28: vverkd. 10-^-5 voor een passend openingscadeau. 51 Koudekerkse veertig jaar huishoudster KOUDEKERK AAN DEN RIJN Huishoudster, eigenlijk is het een uitstervend ras, uitsluitend terug te vinden in de gro te hulzen van goed in-de-slappe-was-zittende vrijgezellen. Ge zellige hulpen meestal voor dag en nacht die van wan ten weten en zich na enige tijd opwerpen als de onmisbare en machtige vrouw des huizes. Mej". S. K. Lekx is zo iemand, die het bestieren van andermans huishouding tot beroep heeft ge maakt. Zij oefent dit reeds 40 jaar uit: op 2 augustus a.s. viert deze kittige dame haar jubileum als huishoudster bij de heer C. M. Oppelaar. Mejuffrouw S. K. Lekx, 40 jaar huishoudster. Mejuffrouw Lekx weet dat zij een bijzonder jubfleum gaat vieren: „Een huishoudster is voor de meeste mensen veel te duur. Dat was vroeger heel anders, de kost en inwo ning vormde een groot deel van je loon. Tegenwoordig doet iedereen het huishouden zelf of men neemt een werk ster voor een of twee ochten den". In jaren is mejuffrouw Lekx 73; voor de buitenwe reld lijkt zij door haar vitali teit een tiental jonger. Op 2 augustus 1934 trad zij in dienst bij de heer Oppelaar en zijn moeder. „Mijn vader was op 1 augustus jarig en deze dag wilde ik altijd met hem doorbrengen. Daarom begon ik een dag later". Haar werkgever was eige naar van een fabriek voor dakpannen en draineerbuizen in de Gnephoek. „Zijn huis was er een met 14 kamers en een grote zolder. Dat was toen hard werken", zegt de jubilaresse, die noeste arbeid en een zonnig humeur de oorzaken vindt van een lang en gezond leven. „Toen ik begon als dienstmeisje ver diende ik 30 gulden in de maand. Dat was destijds een normaal, goed loon. Toen zijn moeder kwam te overlij den in 1950 vroeg meneer Oppelaar of iik wilde blijven. Ik werd toen zijn huishoud- Overigens maakt mejuffrouw Lekx weinig verschil tussen dienstmeid en huishoudster: „Ik heb altijd hetzelfde werk gedaan". In 1960 verkocht de heer Oppe laar zijn fabriek omdat hij toch geen opvolgers had. Met zijn huishoudster betrok hij toen een woning in de Koudekerkse Prinses Mar grietstraat. De heer Oppe laar ligt nu reeds vijfeneen- half jaar in het Woerdense Hofpoortziekenhuis tengevol ge van een aantal hersen bloedingen. Zijn huishoudster heeft dus het „rijk" voor haar alleen. „Een beetje stil is het wel", verzucht de grij ze dame. „Na het ontbijt ga ik aan het werk in het huis. Rustig aan, want langer wer ken dan een half uur kan ik niet meer. 's Middags ga ik wat lezen, kaarten of praten met de buren. En dan ga ik iedere dag nog een wande ling maken". Mejuffrouw Lekx is geboren en getogen in het dorpje aan de Rijn. Vroeger kende ze ie dere Koudekerker, nu niet meer, de vernieuwingen zijn ook hier radicaal geweest. Als dochter van een bloemist moest zij reeds vroeg de kost verdienen. „We waren met zijn dertienen thuis en alle kinderen hielpen mee in het bedrijf. In de tuinen van mijn vader moesten we bloe men snijden, wieden, bessen plukken enzovoort. Alleen spitten, dat hoefden we niet te doen. Dat was mannen werk. Wel moest ik vaak naar Leiden lopen om fruit en dergelijke in te slaan. Ik weet me nog te herinneren dat, wanneer je over de Kou dekerkse brug liep, je een cent tol moest betalen. Daar om voer mijn broer ons al tijd over in een roeiboot, dat scheelde weer een paar cen ten. Nee, breed hadden we het toen niet. Ook nu nog, als ik een cent op straat zie liggen, raap ik hem op". De jaren zijn omgevlogen, vindt mejuffrouw Lekx. Ze heeft er nooit spijt van ge had dat ze geen eigen gezin netje gesticht heeft dat ze kon mennen. Ze is een huis houdster in de originele bete kenis van het woord. LEIDSCHENDAM Wethouder J.M. Kranenburg van Volksgezond, heid heeft gisteravond in de raad meegedeeld dat in het verpleegte huis „Prinsenhof" in september zal worden gestart met dagbehan deling van patiënten die revalidatie nodig hebben. De beslissing is in overleg met het psychiatrisch centrum „Schaken- bosch" genomen, van daaruit zullen ook patiënten in „Prinsenhof! worden behandeld. Over de bezetting van „Prinsenhof" zei de wethouder dat „het huif snel volloopt". Hij deelde mee dat sinds eind 1973 het functioneren van het verpleegtehuis totaal veranderd is. Er zijn nu 225 patiënten. Twee paviljoens voor ieder 30 demente bejaarden zijn in gebruik, de derde start in oktober. Het wachten is op het afwerken van de opleidingscursus die 1 augustus aanvangt en eind september eindigt De heer Kranenburg zei dat er in de regio weliswaar een overbedding is voor verpleeginrichtingen maar niet voor demente bejaarden. De KVP-er A.A. van Delft had gevraagd wanneer voorzien wordt in de functie van geneesheer-directeur die nu op part-timebasis wordt aangenomen. Het bestuur is bijzonder kritisch met de benoeming, aldus de wethou der. De huidige directeur heeft goede kontakten en een goodwill ge kweekt „waarvan we zeven maanden geleden niet durfden dro men". Door nu een nieuwe directeur te benoemen zou de opbouwfa se worden doorbroken en misschien weer terughouding ontstaan bii belanghebbenden. Joh. de Wlttstraat 40, Galerie Kahli Gaper, wisselende expositie dl. t. uur nam30 UUr' d°' bovendlen 7—8 Galerie De Luwte, Baljuwstraat, Kat wijk aan Zee: expositie van schild** rijen, etsen en tekeningen van Petei Cox. Openingstijden van 79 uu nam. (zondag en dinsdag geslotenh Rijksmuseum van Natuurlijke Histoi insteeg 2, oktober. Ned. Legermuseum: Geopem laandag tot en met vrljda ur, zon- en feestdagen 1—5 1 De Lakenhal: dag. 10—5 uur. Zondaj Rijksmuseum voor Volkenkunde, Steenstraat 1, tel. 32641: ma. t/n1 za. 9—18 uur, zondag gesloten. Ten-i toonstelling „Zuidzee uit de do ken", het leven en werken op he Zuidzee-eilandje Moce (Fiji-groep). Natuurwetenschap* Geslaagden Hille- M. A. Witteman-Endenburg, A. A. Zuurdonk-v. Vliet, J. M. Zwemmer Isse - Aan dé Rijks Middelbare Tuin bouwschool In Llsse zijn geslaagd: J. Aker, Hoogkarspel: G. Baltus, Eg- mond-BlnnenA. Boogaards, Noord- wijk; J. Hin. Texel; A. KorsuU Llsserbroek; H.Lommer gom; A. Melland, De Zilk; J, v. d. Plas, Oegstgeest; E J. v. d. Pol, HlllegomJ. Strooper, Callants- oog; V. de Waard, Egmond a.d. Hoef; Th. Witte. Texel; G. Zwet sloot. Voorhout, afgewezen 3 can didates Egmond, E. v d. Gun, G, Lelden Aan het Leldse opleidlngsln- Hof, H. M sütuut voor analisten, hebben de sche richting Mej. P. J. Boot, Mej. A. E. M Door- duin, Mej. S. F. v. Dulvenboden, J Mej. M. H. A W. v. d. Geest, J. Kulker, Mej. M. J. Mulder. Guyt, Mej. P. A. M. Immerzeel, H. M.B.O. analytisch chemische richting, nis-van Nes, E. G. J. Coenen, Mevr. I. T. Francken-Alofs, L. C. Jonker, Mej, J. K. Kleiverda, Mej. A. M. j! bij de Leidse Analisten- school: L. G. M. Amrane-runs, V. E. P. Brückner, E. S. Erlks-My- nett, H. I. Feye, M. Fretz-Compas, P. J. M. v. Gent, M. J. v. Gestel, A. M. H. Hogervorst, A. M. E. Ou- werkerk-v. Deursen, R. J. Splinter, B. Benschop. L. M. Bergman, M. G. de Boer, A. J. Bronstring, M. C. J. Cornellssens, J. M. M. v. Eeden, M. R. M. de Haan, M. klinisch jchemlsche differentiatie-' •d. Bent. Mej. A. dé Boverhog, Mej. H. "^uinsma. Mej. C. v. Breugel, Mej. Mej. A.S.J. Cambier, Mej. M. J Keulen, Mej. M. H. Langbroek. P. J. M. Rotteveel, G. J. Scherpen- zeel. H.B.O. B chemische afdeling, analyti sche richting A. G. Boom, Mej. G. Giezen, M. J. v. Haastrecht, Mej. T. J. Hak, Mej. L. H. M. v. Houten, A. P. L. Verhae- gen. H. de Vries, F. A, J. M. Vij verberg, Mej. J. M. C. Wulffers. H.B.O. A medische afdeling, klinisch w.chemische richting C. E. Ie Con- volgende kandidaten het diploma be- M®j- ,H- D- L- Bert_zj ,M®J- _A- .Knr* haald: M"' r M.B.O. analytisch chemische richting, C. A. Verweyen.Hilhorst, C. J. 4 algemeen chemische differentiatie - - Wernars, C. H. L. M. Verzijlbergen, B. Bouma, H. Braggaar, Mej. A. C. <-• J- M- HoeK- W. G. M. Weyers, T. H. de Jong, de Graaf, Mej. J. W. M. Grimber- H.B.O A Medische afdeling, mir-roblo- M. Mooijman, A. W. A, M. Nooyen, gen, Mej. M. W. A. Groen in t logische richting. Mej. A. J. Boere- W. Warnaar. D. J. v. Thuljl, E M. Woud, J. H. Hollander, H. Hooye- fijn, Mej. M. Degeling, Mej. G. J. Uilenbroek, F. Knaap, J. F. Lakker- rink, D. N. Huijsman, Mej. Y. L. de Ruiter, Mej. M. A. M. Segers, wa-Maarse, C. Melse-v. Róode, G M. Jacob, W. F. Maas, A. .V. Pola- Mej. E. A. Slinger, J. C. v. Velde. Menkveld, C. C. H. Rees. E. M. v. nen, F. A. Prins, Mej. A. F. T. M. Mej. C. P. De Vos. Rijn, J. C. v. Rooyen, A. L. Slot- Zwetsloot. H.B.Ó. A. medische afdeling, morfolo- boom-Post, A. A. J. v. Winsen, A. H.B.O. A chemische afdeling, analyti- gische richting: Mevr. B. W. Ben- B. Akerboom, S. Akerboom, G. Mej. C. v. Noort. Mej. H. Poelman, Mej. J. H. Poot, Mej. M. A. M. Uijtdehaage, Mej I. S. Zwart, Mei. Feit Zoet, E de Haas, Mej. A. J. H. den Hollander, Mej. E. Houshi- dar, Mej. J. de Jong, Mej G. Klok, Mej. M. J. T. v. Leeuwen, G. T Mollet, Mej. S. Outmans, Mej. E. M. C Remmerswaal, Mej. I Sassen, E. v. Seggelen, Mevr M W. Verhulst-Jellema, Mej. W. Vleg- geert, Mej. H. C. M. Waayer. Avondschool H.B.O. A chemische afdeling, analysti- sche richting: A. J. G. Emonds, W v. Hemert, Q. W. G. M. v.d. Klugt, H, K. Koerten, Mevr. A. M. H. Rut. ten-Swart, F. Sanches, Mej. F. J. slot, J. C. v.d. Steen. A. E. H. v. Trigt. Leiden Geslaagden Scholengemeen- ihen, G. Arends. W. v.d. Berg, T. 3ezu!jen, M. Borsje, J. vd Brug- T v. Brussel, A. Dickhoff, A. Dijk, J. Elstgeeest, T. Feljden, I. v.d. Geest, G. Hulberts, F. Kales, L. v. Kesteren. H. de Kier, H. Koek, A Kooloos, A. v. Leeuwen, L Lentlng, J. Limburg, M. Neervoort, C. Noordman, A. v.d. Poel, L. Pon- sloen, W. Regtter. E. Rlekert, M. v. Rijn, J Straathof, M. Tleiman, A. vd. Valk, M. Verbij, J. Straathof. M. T.elman, A. v.d. Valk, M. Ver- bij, J. Verdel, M. Verplancke, H v Vonderen, A v.d. Voort, E. Vree burg. E Werneke, T. Wisse, J. Wlt- Atheneum B: M. v. Berkel. M. v.d. B:»sch. M. Dirken, L. v.d. Geest. H. Gerritsen, M Gordijn, M. Hoekstra, C Janssen, J. de Jong, E v.d. Klein, B. v.d. Klelj, A. vd. Krogt, ----- Margareth Beekman Lapteé, E. v.d. Berg^ M._ Bogaart, A. de Bree, D. J t* - - Buuren, v.d. Broek, P. Buters. tn, - xi, v. ouuien, T Cozljn, M. Derksen, A. v.d Geest, H v.d. Helm, H. v Heugten, E Holscher, J Hooymans, J. v.d. Jagt. M. Felica Koopmans, I. Kou- wenhoven, J.Kranenburg, M. v. Lae- re. L. Lamboo, B. Lebens, X. Le- bens, I. Mentink, G. v.d. Mey A vN-leuwland, J. v. Noort, T. Nljs- J Ouwerker, J. Paardekooper, N. Paardekooper. H. Reekers. H. v Rijn. A. v. Saase, M. Stavleu, T. v. Velzen, J.Vcrmeeren. C. v Vliet L Vrouwenvelder, E.Wagenaar, T - Klink, H. Krol, M Lakeman, A Loenen, R. v.d. Meer. P. Mom- berg, W Peterse. M. Rietbroek, C. v.d. Salm. J. Spruit. M. Tieken. P. Ursem, A de Vroomen, M. Vroon- hof. W. Westerhoven. Havo: A. Aanhaanen, J. Aanhaanen, P. ZZevenh< R. Abspel, J. Ahling. W. v.d. Buuren. P vd..Geest P H.,alvemann L vert W Henskens D Hulst J Jansen R - - M v Kessel H de Koning c Langeslag M Lange- 1 J/°os p looyesteln O Mank W Marks T v Nort J Ou derwater W Pouw H Schouten J jjj—T Slingerland J soffner Stijn T vd Voor- Berg. H Gottenbos Ham J. Hau Hoekstra R 1 Keimpem; Schijv M Staats L vd Weijden R Wltteman Zlrkzee Steenstraat la: tel. 23084, za. 1017 uur, zon- en feestda- 13—17 uur. Tot september Varf 't Hoff tentoonstelling. Galerie van de list. Botermarkt S. tel. 22806; di. t/m za. 10—18 uur t.e.m. 30/6 Hans Landzaar, zeef-' drukken, Baps van Elsdingen met- keramiek en Guus Vleugel met kleur- Algemeen bureau voor levens- en zinsmoellijkheden voor Lelden omstreken: Rijnsburger.weg 163 Lel den, tel. 51119. Spreekuur bij keur •- - .00—13.00 1 Nederlandse vereniging schappelijk werk Humanltas: Oude, Rijn 44c, Lelden, tel. 20931. Spreek uur: ma. 14.00—15.00 u. wo. 10.30 uur. Aktie „moeders voor moeders": Hof-, de moeders, Hugo de Vrlesstraat t Lelden, tel. 25708. Kinderopvang: Informatiebureau t groep Kindercentra, Haarlemmer straat 73b. Lelden, tel. 30360. Ge-1 opend alle werkdagen behalve maandag, van 9.30 tot 12.00 1 Stichting gezinsverzorging Lelden: aanvragen tussen 9.00 en 10.00 uu op werkdagen, Mare 45, tel. 49441. Hendrik Plerson Stichting: bureau voor informatie en dienstverlening bij zwangerschap en ouderschap buiten huwelijk, Terweepark Oegstgeest, tel. 54604. Juridisch Advies Bureau: Apothekers-" dijk 33, Lelden, tel. 30775. Openings- tijden di., wo. en do. 10.00—13.00 Vogelasyl: Anna Paulownastraat 15, Lelden, tel. 34687. Stichting Dienstverlening 65-plusse Algemene informatie: Noordelnd. plein 2b, tel. 61196, Dienstencentrum Morskwartler: Dijk- 2a, tel. 61196. Dienstencentrum Binnenstad: Gerecht 10, tel. 43503. twaalf tot Dienstencentrum TuinstadwIJk: Heren straat 45, tel, 44112. lenstencentrum Noord: Van Hogen- dorpstraat 36, tel. 44912. Hulpdienst Zeeheldenwljk: tel. 43754, 43078, 30897. Hulpdienst Meerburg: telefoon 33509. Hulpdienst Zuid-West: telefoon 64115. Hulpdienst Zuid-Oost telefoon 26735, S.O.S.dienst: voor alle noodgevallen tel. 25202 (dag en nacht). Bond voor bejaarden; Pieterskerk- gracht II, Leiden, geopend ma., di., o. en vrij. 13.30—16.30 uur.

Leidse Courant | 1974 | | pagina 4