OK Wat u moet weten Douches op strand Noordwijk RT 197%SDAG 26 MAART 1974 LEIDSE COURANT pmeuw :dkoers r kwa- ;d, Bos De«- Naar- i actie- pvaart- [AL tij- >k h er beide m om- eld advles- oopprij- öankpa- 5—2.75; Belgi- e Mark 35.00— 10.30— 2.72 58.25; 1—90.50; i61.00; Deen- lostenr. se pes. Irachme 69.50— 15.75— EIMUIDEN Toneelvereni ging ..Lythemuthen" oogstte het afgelopen weekeind weer succes met het blijspel „Ru moer in een kleine wereld". De spelers, waarvan vooral mevrouw de Graaf-Groot en Anja Berends uitblonken, waren goed op dreef. De bij na volle zaal reageerde dan ook zeer enthousiast. ER AAR Vandaag en mor gen houdt R.K. Huishoud school Maria Goretti „zoge naamde „open dagen". Het programma omvat diverse creatieve activiteiten waar aan de leerlingen volop mee werken. De school is ge opend van 19.30 tot 21.45 uur, Tussen de diverse evenemen ten (zo als bloemschikken, tekenen, modeshow enz.) is gelegenheid een bezoek te brengen aan de coffee- en frisdrankenshop. ÏIMUIDEN Het bestuur de nieuwe politieke par tij „Leimuiden 2000" heeft 9 april a.s. een verga dering uitgeschreven. Op het programma staat o.a. het vaststellen van de kandida tenlijst voor de gemeente raadsverkiezingen. EIMUIDEN De Platte landsvrouwen uit Leimuiden en Rijnsaterwoude maken donderdag een excursie naar molen „De Windlust" Wassenaar. De bewoner de molen, de heer Mar cel Keezer zal de dames uit gebreid voorlichten over zijn arsenaal kostbaar antiek. AZERSWOUDE De de monstratie van de milieude tector door de N.V. Machine fabriek Boot uit Lammendijk ging gisteren in Hazerswou- de niet door. De pers kwam maandag jongstleden voor niets naar het Hazerswoudse. want een communicatiestoor- op het gemeentehuis was er debet aan dat niet giste- maar de volgende maandag gedemonstreerd wordt. En dan moet men maar afwachten of het op die maandag doorgaat, want dan is het 1 april.... AZERSWOUDE Als alles ^meezit, wordt op woensdag 10 april in Hazerswoude-dorp de eerste heipaal de grond ingeheid voor de sporthal. Maandag jongstleden is ge- start met voorbereidende werkzaamheden en het is neg eens een onderstreping de woorden die sport wethouder P. A. Th. van de Werf dezer dagen sprak: „De aanvang van de bouw van de sporthal is een kwestie van dagen". ng gaat na t achter t 16 pet. ioor het le direc- Mason Dlaatsen. overge- n en de rt gewor- ïemingen li-Arabtë. ïten, par- pet), Es- en Gil et ri van de 8 pet te- rf Beheer algemene slfs winst rat reden voorzit- irverslag. 1030 min 6 min, de winst na winst per re obliga- zaken bij aandelen di dat de ervroegde -s. In 1972 !5 miljoen 1 komende a Verenig- isoi «w. NOORDWIJK - Het Her vormd Jeugdcentrum „De Rank" heeft over 1972 een exploitatietekort van 13.013.85. De kerkvoogdij heeft nu om een subsidie verzocht. Rekening houdend met het percentage genruik voor verenigingsdoeleinden, stellen B. en W. voor een su- sidie toe te kennen van 7671.29. LEIDEN Het Nederlands Katholiek Ondernemers Ver bond houdt op maandag 1 april haar jaarvergadering in het Anthonius Clubhuis, Mare 43. De aanvang is 20.00 uur. Na afloo p wordt een grote klaverjaswedstrijd ge houden. LEIDEN Als onderdeel van het programma van de Leid- se universitaire actie Vrou wenkliniek voor Vietnam speelt op donderdag 28 maart de toneelwerkgroep Proloog in het Lak-theater. Levendaal 150, derde verdie ping. het stuk „De geschie denis van het Lusitaans ge drocht". D/ voorstelling be ging om kwart over acht. Kaarten vier gulden zijn verkrijgbaar aan e zaal of telefonisch te bestellen onder nummer 01710-24890. LEIDEN Vanavond zal het Leidse studentencabaret „Trioleering" een optrden verzorgen binnen de muren van het „Eigen Huis", het verenigingsgebouw van de Leidse Vereniging van Stude renden „Augustinus" op Ra penburg 24. Het programma begint om half tien en duurt ongeveer anderhalf uur. De toegangsprijs voor niet-leden bedraagt drie gulden. LEIDEN De Evangelische Studentenbeweging „Ichtus" houdt op woensdag 27 maart een gespreksavond met prof. dr. B. Goudszwaard, voor malig lid van de Tweede Ka mer en hoogleraar aan de Vrije Universiteit te Amster dam. Het onderwerp zal zijn Geloof en Maatschappijvisie. Alle belangstellenden zijn welkom op de avond die om kart voor acht begint en wordt gehouden od Gerecht 10. L3IDEN Vanavond komt de componist Enrique Raxach bij de Leidse studentenver eniging Minerva in de Ver enigingssociëteit, Breestraat 48-50. Hij zal daar aa nde hand van meegebrachte ge luidsbanden een uitleg geven bij zijn muziek, waaronder zijn jongste compositie. „Sine Nomine". LEIDEN In het dienstencen trum Binnenstad wordt op 1 april begonnen met een cur sus „creatief werk". Dat zal gebeuren onder leiding van de heer Dohm. De les egint om 9.30 uur en eindigt om 11.30 uur. De kosten bedra gen 2,50 per maand. Opge ven bij mevrouw Heynen. .Gerecht 10, tel. 43503. LEIDEN Uit een woning aan de Herenstraat is in het weekend een bedrag van 10.000 gulden aan sieraden ontvreemd. Vermist werd o.a. gouden kettingen, hor- log, ringen en een schake larmband. De bewoners wa ren een paar dagen afwezig. jrgerlijke and TERWOUDE - Geboren: arlon d.v. E. Turk en S. M. amp; Maaike C. A. d.v. C. G. van der Poel en M. W. J. men; Anna M. M. d.v. J. Th. Straathof en M. J. van Bohe- n; Johannes P. M. z.v. J. J. Heemskerk en M. A. E. Velt- Catharina A. M. d.v. L. J. Onderwater en J. E. M. ot; Hendrik T. W. z.v. H. J. igers en A. C. J. van Leeu- n; Maria A. C. d.v. A. G. de J. H. A. Turk. leden: de Groot, Anna M. d. v. van Kempen, A. J. 69 Groenewegen, Catharina ,v. de Boer Th. P. J. 43 ,r; van Niekerk, W lhelmus 73 jaar; Kleiwegt Johannes jaar. ouwd: Lut, Robertus W. M. Mooijman, Cornelia J. M.; rier Petrus J. C. en Wijs in ANNA J. H. M.; Dingjan, ;eph F. M. en Boon Anja C.; Dijke Adam en van Spijker jntje C.; Loomans Hendricus der Krogt Elisabeth M.; Beerenfenger Fredericus en Zwartjes Wilhelmina J.; ser Johannes en Leidelmeyer M.; van der Ploeg Jo- mes C. C. en de Boer Geer- ida B. M.; van der Veer Jo- mes M. en van den Akker tharina B. P. M. RDWIJKERHOUT - Gebo- 4: Magdalena M. C. d.v. H. Rusman en A. M. van der en; Patrck C. J. M. z.v. T. Dobbe en H. G. A. M. War- rdam; Mattheus A. G. z.v. L. M. Beelen en C. A. M. .Voort; Yoko T. S. d.v. J. S. van der Sluijs en M. C. H. van Dinter; Petronella M. C. J. N. M. v.d.Berg en C. E. tien. >uwd: P. P. H. van den Heu- en J. J. E. M. Ruigrok. E - Geboren: Nicole Johanna ria d.v. J. B. M. Kruse en C. M. Tjoelker; Gijsbertus Wil mus z.v. W. J. Randsdorp en M. Breed; Thomas Augustus L. B. Romeijn en J. P. isman; Robbert z.v. H. J. ittenaar en M. A. C. Borre- Zeegert en van Rongen Dieuwke Henriette; Nota, Johannes Si mon en van Kampen Margare- tha Alida Maria; van Ste jn. Jo hannes Theodorus en Kortekaas Anthonetta Maria Jacoba; van Ruiten Wilhelmus Johannes Adrianus en van der Geer Ma ria Adriana Cornelia; Slinger land Lodewijk Jacobus Maria en Turenhout Cornelia Anna Maria. Overleden: van der Poel, Ever- hardus Jacobus; den Haan Jo hannes. Catharina Maria. d Geest. Petrus G. en van: WIJnands. Geertrulda C.. Krgltte Soren Ing- hold, d.v. Habraken, Cornells P en van: van der Poel, Maria W.. Ferry GUnther. z.v. van Dam, Franclscus J. en van: van Veen, Anna M. C. H.. Johanna Maria, d.v. Wassenaar. Joseph en van: de Vogel, Anna M T.. Mirjam, d.v. Boot, Abraham eri van: Hengelbrock, EWsabeih M. H.. Ronald Nico Dirk, z.v. Rozemeljcr, Nlcolaas J. en van: Braak, Atra A Matthljs Arnold, z.v. van Velzeri, Hans en van: Schippers, Elvira H.. Dennis. z.v. Koning. Philip en van: TIJsen. Cornelia G„ Jeremlas Martl nus. z-v. Wltteman. Martlnus en van: Mulder, Petronella G. Esther Miranda, d.v. de Romph, Joost en van; Verheul. Johanna W.. Astrld. d.v Verdegaal, Chrtstlaan en van: van der Voort, Matla T., Wendy Eli zabeth Johanna. d.v. Steenvoorden. Theo Hendrlkus en vanVogels. kenboer. Jacobus C. Barnhoorn. Lcentje C.. Martlnus An- tonlus Johannes Maria, z.v. Hers man. Juhannes J. M. en van: Wes- sellng, Maria A. E.. Sandy Geertrui- da Maria, d.v. van Rijn, Johannes Wilhelmus M. en van: Vecnswljk. Maria G., Izaak, z.v. Zwartjes, Ge- rardus N. M. Portier. Al- »d: T. M. Ruijsenaars en C. Beukers; F. Boterbloem en Jansen. i IHOUT - Geboren: Johannes rus z.v. P. j. IJsselmuiden hllateur en T. H. W. P. van Burg;. "d: Verhoeve Adrianus GEUIMD: van der Geer. Antontus C. en: Wolvers, Jacoba J. M. P.. Rui ten. Albert J. en: van Breukelen. Petronella J. T.. van der Vlugt. Theodorus enVerkade. P. Jerona M van der MelJ, Jacobus J. M. en: de Vreede. Martina M van der Voort, Joseph A. P. en:" Wijntjes. Annemleke. de Haas, Joseph en: van Nobelen. Agnes M E F., de Groot. Petrus M. en: Stelma. Susan na J.. van der Zalm. Hendrlkus M. en: Hoogervorst. Geertrulda J. M.. van der Nagel. Anthonle C. P. en: Peer, Monique Y. C., van den Aard weg. Simon T. cnLos. Gertrude W.. Boezaerd, Albert J. cn: Zuldam. Johanna. Marljnlssen. Adrianus H. en Vreeburg. Cornelia H. M.. Mes- Vreeken, Helene A. M., Postma. Dirk en: van der Wees, Marja G.. Gunst. Pleter OVERLEDEN: Boi 85 Jr.. van der Peet w.v. Bemel- man. Anna J.. 83 Jr.. Baak. Leen den G., 86 Jr.. Timmerman. Corne lls. 78 Jr.. Br «khulzen. ComeLa w.v Veru-unst. 82 Jr.. Sonneveld. Ca tharina Maria. 81 Jr Baartse, Bar- thoFmeus. 63 Jr., Rewljk. Gerardus Petrus. 46 Jr Duindam, Johannes C. M 82 Jr.." Lammens. Atse Ple ter, 70 Jr.. van Lennep. Anna Ceci lia, 88 Jr.. Caspers, Helena. 81 Jr.. Brand, Gerrlt, 81 Jr. LEIDEN Onbekenden deden in het weekend een greep uit de etalage van een juwelier aan de Nieuwe Rijn. Zij had den de ruit ingegooid. Ver mist wordt een bedrag van ongeveer 8.000 gulden aan sieraden. De dieven werden in hun werk gestoord door de alarminstallatie. LEIDEN Uit een perceel aan de Rijnvreugd (omge ving Hoge Rijndijk) werd in denacht van vrijdag op za terdag een antieke Friese klok en een koperen doofpot ontvreemd. De gezamenlijke waarde van deze zaken be droeg 2500 gulden. LEIDEN —Uit een volière in een tuin van een pand aan de Sabastraat hebben onbe kenden 9 kanaries ont vreemd. De vogeltjes hebben een gezamenlijke waarde van 150 gulden. LEIDEN Een 15-jarige Le- kidse jongen liep in het weekend een gebroken been op toen hij op de Kooilaan werd aangereden door een bromfietser. De bromfietser is daarna doorgerede zonder zijn identiteit bekend ge maakt te hebben. OEGSTGEEST In hotel „Het Witte Huis" wordt mor genavond een politieke avond gehouden. Leden van de AR, CHU, D'66 KVP, PvdA en WD rullen de uitslag van de statenverkiezingen becom- mentariseren. De bijeen komst begint om rond half leidse agenda DINSDAG 26 maart; Agenda-Bioscopen Stadsgehoorzaal: muziekavond Streek- muzlekschool, 20.00 Rijksmuseum Volkenkunde: lezing „Voedsel ln Nederland". 20.00; Rijn- en Schlekade 43; Borrel El Cld. 16.30; Praethuy». Vrouwenkerkkoorsteeg; pa rapsychologle. 20 00; Streekmuzlck- school Lelden. Rapenburg: leraren- concert. 20.15; WOENSDAG 27 maart: K en O. Oude Vest: excursie naar Den Haag, Panorama Mesdag en Vredespaleis, verzamelen 13.00 uur Garenmarkt; LAK-theater: Levendaal 150, „Een ze kere Vincent", 20.16 uur; Zulderkerk Lammenschansweg: dona. teursconcert Jeugdkamerorkest, 20.15 20.15; Grofvuilophaal- dienst Voorschoten Woensdag 27 maart 1974 kunnen de bewoners van de woningen, liggende Vernèdepark, Bad- Nieuw Vonrdorpstraat. Prof. Zernl- kelaan. Prof. Elnstelnlaan. Prof Lo- renlzlaan. Prof Eykmanhof, Prof. Elnthovenlaan, Prof. Debljelaan, An- thonl van Leeuwenhoekkade. Lord Baden Powellweg. Kamerling Onnes. plantsoen, Raadhulslaan. (het ge. deelte (en oosten van Vlletzlcht) Prof van der Waalslaan. Prof. var 't Hofflaan. Curielaan. Molenlaan. (het gedeelte tert oosten van de Prof. AsserlaanProf Zeeman plantsoen. Gerard Douplantsoen. Ca- rel Farltluslaan. Anthonle van Dljcklaan. Johannes Vermeerplant soen. Covert Fllnckplantsoen. Rem- brandtlaan. Albert Schwelüerp'.ant- soen. Jan van Goyenplantsoen. Fer dinand Bollaan. Jan Steenlaan, Ruljsdaelhof, Van Ostadehof. Paulus Potterdreef. Frans Halsplantsoen, er, Nlcolaas Maeskade van de grofvul- lophaaldlenst gebruik maken. Ver zocht wordt het grofvuil tot eon maxlmnm van Vt m3 behoorlijk go- 'old of verpakt mot geen grote- 1.60 uitgezonderd het onbrandbaar grof vuil zoals bedsplralen, wasmachli fornuizen etc.. vóór 08 00 uur op trolttolr of langs de rijbaan gereed Begroting Alkmaar AZ'67 heeft Ajax letterlijk de reke ning gepresenteerd. De Alkmaarders hebben aan het bestuur van Ajax een brief gestuurd met de be cijferde begroting voor wat betreft de recettever deling van de bekerwed strijd Ajax—AZ'67. Ajax heeft het bestuur van AZ opgave gegeven als zou AZ recht hebben op 30.000 gulden. In die rekening stond o.a. een post onkosten vermeld van 5300 ggulden. Regle mentair Is een aftrekpost van 1500 gulden toege staan. Bovendien heeft jax zijn obligatiehouders vrij toegang gegeven tot deze bekerwedstrijd, waarop zij officieel geen recht hebben. Volgens het bestuur van de Alkmaar- se club heeft AZ recht op 33.000 gulden. Bezoekuren ziekenhuizen .nnnkllnlek8e klas 13.30-14.3 Klmlerzunl, keel-, neus- en ooi ÉW~*~ 18.15—19.00 den toegelaten. Dlacone»*enbQis: dagelijks 1« klasse van 11.00 tot 12.00 uur. van 15.45 tot 16.30 uur en van 18.30 tot 19 30 u degelijks 2e en 3e klasse: 15.45 tot 15.00 uur. Kinderen be neden de 14 Jaar hebben gang tot de kinderafdeling. ZlekenhnU Rijnoord: DagelIJka (ook - - eekend): le en 2e klas: :0 uur, van 13.30-14.15 18.30-19.30 uur. 3e klas: 5 uur en van 18.30-19.30 L'nlversltalr Medisch Centrum (azl) alle paUCnten -(behalve kinderen) elke dag: 15.00-16.00 uur en 18 30 20.00 uur; kinderafdelingen elk. dag 15 00-16 00 uur en 18 30-19 00 uur. Preamaturenafdellng (al', een ouders): mi t/m vrij 18.30-1 S 45 pend bezoek wordt toegekend, kan de hoofdverpleegkundige hiervoor speciale kaarten verstrekken 13.00-15.00 'itychlatrlseh ziekenhuis Enriegecot: dinsdag en vrijdag 13.00—14.30 uur. zondag 11.00-12.00 en 14.00—15.00 u. 11.15 tot 1X00 14 45 uur en van 13.45 Int 19 45 uur Kra'ama(deling: dagelijks van 11.15 tot 12.00 uur (alleen v echtgen van 15.00 tot 16.00 uur. en van 18 45 tot 19.45 uur Kinderafdeling: dage lijks van 15.00 tot 18.30 uur. e klasse: Volwassenen: Dagelijks van 14.00 lot 14.45 uur. en van 18.45 tot 19.45 uur. Kraamafdellng: dage- C. LANGEZAAL ARTS Wegens ziekte geen praktijk. Alle aanwezige Leidse huis artsen zijn bereid waar te nemen. Noordwijk Vrager waren er in de zeereep nabij de vuurtoren enkele fonteinen waar de strandbezoekers water konden drinken. Daarvan werd i n die tijd een druk gebruik gemaakt, maar met de aanleg van het Vuurtorenplein zijn deze drink- gelegenhcden verdwenen De laatste tijd werd er weer op aangedrongen opnieuw drinkko- lommen te plaatsen, terwijl de VW en de NV Zeebad verzoch ten douchegelegenheden op het strand aan te brengen. B. en W. stellen voor ee nbegin te maken, voorhands met drie drinkkolommen in de zeereep en wel nabij het Palace Hotel, de tunnel naar het Vuurtoren- plein en aan het einde van de zeereep. Verder zullen vier dou ches worden geplaatst en wei bij de tenten van de badmees ters voor „De Landbouw", „De Zee'eeuw", het Zinger Hotel en bij het tentenkamp ten noorden van de vuurtoren. Een en ander is voor uitbreiding vatbaar, doch men wil eerst »ens zien of de kosten van ondtiiioud binnen de perken blijven. De kosten worden geraamd op 11.000,—. Exposities Gemeentelijke Archiefdienst: Bolsotka- de 2a. tel 34421. Ma t/m vr 9.00- 12jOO uur. 14 00-17.00 uur. za 9 00- 12.00 uur. 91 en 28 maart 19.30- 21.30 uur. 18/312/4 Tentoonstelling ..Lelden als Industriestad" Sted. Museum de Lakenhal: Oude Sin. gel 28. tel. 44044. ma t/m za 10-16 nijverheid. Stijlkamers uit de 17< 19e eeuw: historische afdeling. GAIerle Heuff: Hoflaan 7. Wassenaar, tel. 01751—2185. 9/3—30/3. Oxydlus met schilderijen en tekeningen en Melndert Zaalberg met potterle. Drukkerij de Bink: Rnoseveltstraat 2 tel 22841. ma t/m vr 8—17 uur. za 13.30—15.30 uur. Theo Koomen met abstracte schilderijen. Galerie v.d. Vllst: Botermarkt 3, tel. 32806 d1 t/m za 10—18 uur. Ellis Tertuolen met schilderijen, en Kees Hak met gouaches. Galerie "t Hoekje bij de Pomp: Dorp. straat 38, Warmond, tel. 01711—3501 ma t/m za 19—22 uur zo 12—22 uur. Peter van Dyke met krijtteke ningen. I Wereldrecord klaverjassen in Leimuiden gebroken Leimuiden Dit week-einde heeft heel klaverjasseend Leimuiden ln het teken gestaan van het we reld-duurrekord. Enige maan den geleden had de SV KTckers '69 acht mannen Lw. E en C. van Steijn, P. en S. de Graaf, W. Tow, W. van Wijk, J. Mol- Iers en C. VAN Egmond, opge geven bij de Nederlandse Kla- verjasfederatie, om het wereld- duurrekord klaverjassen te ver beteren. Het oude rekord, dat op naame stond van een groep uit Exloo (Drente) was gecestigd met 47 uur en 42 min. Zaterdagavond echter hebben de heren van Kickers '69 dit ruimschoots ver beterd, Zij hebben gesteund door een groot aantal belang stellenden. waaronder ook de burgemeester Breen regelmatig was waar te nemen 48 uur 20 min aan een stuk zitten klaver» jassen. De laatste uren waren zelfs de mannen uit Exloo aan wezig om hen aan te moedigen. Na ruim 2 etmalen echter kon men niet verder. Doodvermoeid en enigszins witjes lieten de spelers zich daarna in het feest gedruis opnemen. Bloemen wer den hen aangeboden door hun echtgenoten, het bestuur vande SV Kickers '69 en bovendien door de nieuwe politieke groepe ring „Leimuiden 2000". Van de Nederlandse Klaverhasfederatie zal hen een oorkonde met ins criptie worden aangeboden. Dinsdag 26 maart HOT 20.30 „Family in Heaven" (The Family) (J) Diiigentia 20.15 Renato Capecchi, bas-bariton met aan de vleugel Wilhelm von Grunelius (J) Christus-Koningkerk Voorburg 20.00 Johannes Passion door de Christ. Oratorium Ver. „Lauda- te Dominum" o.l.v. Joop Schets m.m.v. solisten en het Utrechts Studenten Begeleidingsorkest (J) Woensdag 27 maart Koninklijke Schouwburg 20.15 „Wilden" (Globe) (J) HOT 20.30 „Family in heaven" (The Family) (J) Diiigentia 12.45 Lunchconcert Congresgebouw 20.30 Requiem Van Verdi door het Residentie Orkest o.l.v. Willem van Otter- loo m.m.v. solisten en het Koor v.d. Nederl. Omroepstichting. (J) Poppentheater Frank Kooman 14.30 „Reintje de Vos op de maan" Zeiss Planetarium 14.30 „Zwerf tocht door het heelal" 16.00 „Sterren en Melkwegen". Donderdag 28 maart Koninklijke Schouwburg 20.15 „Barbaren" (Haagse Comedie) (J) HOT 20.30 „August, August, Au gust" (Haagse Comedie) (J) Congresgebouw 20.30 Requiem van Verdi door het Residentie Orkest o.l.v. Willem van Otter- loo m.m.v. solisten en het Koor v.d. Nederl. Omroepstichting (J) Kon. Conservatorium 20.15 Uitwis selingsconcert door het Conser vatoire Royal de Musique te Brussel Theater PePijn 20.30 Cabaret Ger- rit en Truus (J) Johanneskerk Rijswijk 20.15 Klanksnoerconcert door Rijs- wijks Vrouwenkoor o.l.v. Ria Borgmeijer m.m.v. solisten (J) Vrijdag 29 maart (J). HOT 20.30 „August, August, Au gust" (Haagse Comedie) (J) 23.15 HOT-poëzienacht met Remco Campert (J). Congresgebouw 20.30 Concert door het Residentie Kerkkoor o.l.v. John Verheijen m.m.v. het Ra dio Philharmonisch Orkest en solisten (Toneelzaal) 20.15 „Heeft Constance gelijk? (To neel ver. ABC) Theater PePijn 20.30 Cabaret Ger- rit en Truus (J) Theater in de Steeg 21.00 De Sis sies (J) De Zingende Zolder 20.15 Studio Laren o.l.v. Marijke Ferguson (j) Haagse Jazzclub 21.00 The Come dy Pipers o.l.v. Herman Singe- lenberg (J) Julianakerk 20.15 Orgel en piano concert door René Rakier ,(J) Paard van Troje 21.00 Kenan folk-rock. „Tartuffe" (Haagse Comedie) (J)- Diiigentia 20.15 Tob de Bor des Struisvogel toneel (J). Circustheater 20.00 „The Picturo of Dorian Gray" (Neder. Ope rastichting) (J). Theater PePijn 20.30 Cabaret Ger- rit en Truus (J). Theater In de Steeg 21.00 De Sis sies (J). Paard van Troje 21.00 Popgroep Fontessa Poppentheater Guido van Deth 14.30 „De koningsdochter en het overmannetje" 20.30 „De Ui- zers" (voor volwassenen). Poppentheater Grank Kooman 14.30 „Reintje de Vos op dn maan" Kleine Schouwburg Rijswijk 10.30 Marionettentheater Bert Brug man. Zeiss Planetarium 14.30 „Zwerf tocht door het heelal" 16.00 „Sterren en Melkwegen" Zondag 31 maart Koninklijke Schouwburg 14.00 „Hendrik IV" (Haagse Come die) (J) 20.15 „De zottin van Chaillot" (Haagse Comedie) (J) Diiigentia 14.30 Concert Vrienden Hofstads Jeugdorkest HOT 14.00 „Piccolo en de Papa- loeri (Pssstt) 20.30 „August. Au gust, August" (Haagse Come die) (J) Theater In de Steeg 14.30 „Spotje en Klaas Vaak" (Haags Sprook jestoneel) 20.30 Blues in de Steeg. APOLI.O: De bokser van Shan tung (18) 2.30, 7.00, 9.15. ASTA; Where eagles daic (14) 2.00. 8.00. BIJOU: England made me Koninklijke Schouwburg 20.15 (14) 2.00, 7.15, 9.30. CAMERA: Zaterdag 30 maart Live and let die (14) 2.15, 8.15. CINEAC: 101 Dalmatiërs (a.l.) 9.30, 11,30, 1.30, 3.30. Magnum force (18) 7.00, 9.30. CORSO: Help! De dokter verzuipt, (a.l.) 2.00, 7.00. 9.15. DU MIDI: Rose mary f baby (18) 8.15. Pippi gaat van boord (a.l.) wo. 2.00. EUROCINEMA: De tien gebo den (a.l.) 1.30, 7.30 di.av. 26/3 geen voorst, wo. 3.45, 7.45. In de penarie (a.l.) wo. 1.30. FLORA: Het Intieme leven van een prosti tuee (18) 2.00, 7.00, 9.15. KRI- TERION: The chase (18) 3.00, 7.00, 3 30. METROPOLE: Jesus Christ superstar (a.l.) 2.00, 8.00. ODEON: De avonturen van rab bi J tcob (a.l.) 2.00, 6.45, 9.15. OLYMPIA: De laatste trein uit Katanga (18) 2.00 en 8.00. PAS SAGE: Help! De dokter ver zuipt (a.l.) 2.30, 7.00, 9.30. REX: Mr. Q. gunman nr. 1 (18) 9.15. 11.30, 1.45, 4.00, 7.15, 9.30. RO/AL '70: The magnificent seven ride (18) 2.15, 8.00. STU DIO DE LUXE: Vrolijke on tucht in Tirol (18) 2.15, 7.15, 9.30. STUDIO 2000: Casablanca (14) 7 15. 9.30. (di.av. besl.) Kuifje er de zonnetempel (a.l.) wo. 2.00 DE UITKIJK: Easy ri der (18) 2.30, 7.30, 9.45, DELFT. CITY: Live and let die (14) 2.30, 7.00, 9.15. CITY SELECT: La nolt amerlcalne (14) 2.30, 8.15, wo. 3.15 Winnetou tegen Witte Buffel (a.l.) wo. 2.15. DELFIA: Blauwbaard (18) 2.30, 7.00, 9.15. DOELEN KINO: De mokervuist (18) 2.30. 7.00, 9.00. ma. di. en wo. 7.00, 9.00. FLORA: Eén bed voor ons drieën (18) 7.00, 9.15. STUDIO D: Jesus Christ super star (a.l.) 7.00, 9.15. wo. 2.30. 7.00, 0.15. Teh touch (18 - FILM LIGA) di. en wo. 23.30. PAULUS DE BOSKABOUTER - DE MUSSENKLUS J-28—Oehoeboeroc was geschokt tot diep in zijn eerlijke ulleziel. „Salomo." riep hij uit. het is toch zeker min oj meer heien dal zeer buitengemeen niet mogelijk dat jij tegen Paulus.." NEEEEEkraste Salo mo en toen legde hij uit. wit van woede. hoe de vork in de steel zat. „Ik heb dat loeder ln de kuil laten vallen die ze zeil gegraven had. Alleen was het geen kuil maar een boom en ze viel er ook niet ln maar eruit. Het komt evenwel op hetzelfde neer: ik heb haar duchtig bij de neus ge had!" „Juist, dat heb je." gaf Eucalypta, die Inmiddels overeind was gerezen, grim mig toe. „Je hebt me bij de neus gehad. Maar let eens op hoe ik jou bij de snavel zal nemen, klierige klikkende kietsjurk! SUSKE EN WISKE - „Het Ros Bazhaar" LUCKY LUKE - DE PREMIEJAGER

Leidse Courant | 1974 | | pagina 15