Pension Steenschuur wordt gesloten voor gastarbeiders Dringend beroep op de steun van universitaire gemeenschap en Leidenaars ID stad Leidse bioscopen Serpico MIDDENSTANDERS DOEZASTRAAT PROTESTEREN TEGEN VLUCHTHEUVELS OOK Wat u moet weten SC OEGSTGEEST WIL ADVIES SPORTRAAD OVER ACCOMMODATIE VOOR TAFELTENNIS PIERROT MOBY DICK RT 191 PAGINA 3 VRIJDAG 22 MAART 1974 LEIDSE COURANT '.2G Geo; S.20-U uit Non IR.40 2L45 R, "lull—U LEIDEN De eigenaar van het pension voor buitenland se gastarbeiders aan de Steenschuur, de heer Stipdonk, zal met ingang van 15 april zijn woning niet meer als pension beschikbaarstellen. Enkele dagen geleden kwam de huiseigenaar in het nieuws naar aanleiding van een brief van de buitenlandse werknemers, waarin zij zich beklaagden over de „schandalige" verwaarlo zing van het huis. Ook verweten zij de heer Stipdonk dat hij „hardhandig" tegen hen was opgetreden. Totdat het kapitale pand voor buiten'andse werknemers geslo ten zal worden, is de heer Stipdonk bereid de 13 Ma rokkanen zonder vergoeding onderdak te verlenen. In een brief ontken, de heer Stipdonk alle verwijten aan zijn adres. „Het zal de le*er niet ontgaan zijn dat het zeer verwonderlijk is dat bedoeld gebouw, wat volgens de opgenoemde gebreken en ondeugdelijkheden op in storten staat, niet allang door de gemeente onbewoon baar verklaard is. Ten tweede zal het de lezer tevens opgevallen zijn dat er in dit enorm grote patriciërs huis, met zijn vier etages aan de voorkant en zijn vijf etages aan de achterkant, en zijn totaal aantal kamers, 18 stuks maar een toilet zou zijn. Ten derde moet het de lezers die mij persoonlijk kennen opgevallen zijn dat de bewering, als zou ik mij bedienen van woorden als hou je smoel, en dan nog wel deze woorden gebruik om mijn gasten (waar ik van moet leven) te kleineren te beledigen en af te blaffen er dat dit zeker de meest goedkope onwaarheid is". ,Als mijn pension werkelijk zo slecht is (waarvan het te gendeel de stichting Rijn en Lek in Alphen, die de be langen van de buitenlandse werknemer behartigt on langs nog heeft bevestigd) en als mijn manieren werke lijk zo grof zijn waarom wonen deze mensen dan m geen enkel pension zo graag als in het mijne op de Steenschuur? Als deze mensen van vakantie terugko men waarom is hun eerste we6 naar Steenschuur 7 en vragen zij of ze bij mij kunnen wonen?" .Graag had ik hier een zinnig antwoord op. Mocht dit eventueel uitblijven dan zal ik mij moeten troosten met de gedachte dat een en ander vermoedelijk met ver- kizingen te maken heeft dan zijn er altijd mensen die onrustig worden en zich gedwongen voelen iets bijzon ders te moeten doen, of mogelijk is het een slimme vo gel die het pand wil kopen en op deze manier de prijs wil drukken", aldus de heer Stipdonk. LEIDEN/LEIDERDORP Van daag wordt in Leiden een begin gemaakt aan een krachtige ac tie om het Nederlands zieken huis Binh Viên Hè-Lan (Hol land-ziekenhuis) bij Kwang-Tri, in het middelste deel van Viet nam dat thans onder controle staat van de Voorlopige Revolu tionaire Regering, aan een on ontbeerlijke vrouwenkliniek te helpen. Er is ongeveer een ton nodig om deze kliniek geheel In te richten. Er is al wat geld binnen (zo heeft een groep in Den Bosch onafhankelijk van Leiden een bedrag van 23.000 gulden bijeengebracht), maar de grote slag moet nog geslagen worden. Hiermee heeft de Leid- se universitaire Vietnam-aktie zich belast. Vandaag, mor gen en de gehele volgende week zal een beroep worden gedaan op het gevoel van solidariteit met een zwaar getroffen bevol king bij zowel de leden van de universitaire gemeenschap als bij de gehele Leidse bevolking. Vanavond om acht uur start de actie Vrouwenkliniek voor Viet nam met een bijeenkomst in het Academiegebouw aan het Ra penburg. De opening wordt ver richt door de rector-magnificus prof. dr. A. E. Cohen. Tot en met vrijdag 29 maart zullen op vele plaatsen bij de universiteit, maar ook daarbuiten (o.m. op zaterdag 23 maart op de markt) informatiestands zijn ingericht Verschillende manifestaties, zoals b.v. een voorstelling van de be kende Eindhovense toneelgroep Proloog op donderdag 28 maart in het LAK-theater aan het Le vendaal, moeten de gelden voor de inventaris van de vrouwen kliniek opbrengen. De Leidse actie is voortgekomen uit het besluit van de universiteitsraad vorig jaar, steun te verlenen aan het door oorlogsgeweld ge teisterde Vietnam. Aanleiding tot dit besluit vormden de Ame rikaanse bombardementen op Noord-Vietnam rond Kerstmis AVRcF 1972. Behalve aan het ziekenhuisproject (initiatief Medisch Comité Ne- derland-Vietnam), neemt de Leidse universiteit deel aan het landelijke project om een labo ratorium voor lage-temperatu- renfysica in Hanoi op te zetten. Samen met een laboratorium voor micro-elektronica, even eens een landelijk universitair project voor Hanoi, wordt hier mee de wetenschappelijke basis gelegd voor een halfgeleider in dustrie in Noord-Vietnam. De afdeling gynaecologie en verlos kunde van het Leids Acade misch Ziekenhuis heeft zich, zo vertelde gisteren prof. dr. E. van Hali, gynaecoloog AZ. ach ter de actie Vrouwenkliniek voor Vietnam gesteld en zorgt voor de technische en weten schappelijke begeleiding. Behal ve technische steun wordt door VCVTRO en ln 15 4s. Inf. b.v. lai 12.42 I 8.03 (S uw dsl 0.03 Mm Los Var. 3 S) n men vast dat er een garantie moest zijn, dat de hulp komt op de plaats waarvoor de hulp be stemd is, ook moest rekening worden gehouden met de ver langens vanuit Vietnam. Ten slotte moest het maatschappe lijk verantwoordelijkheidsbesef in de universitaire gemeenschap worden bevorderd. bovengrondse ziekenhuis in be vrijd gebied van Zuid-Vietnam. Daarvoor is een bedrag van bij na 9000 gulden nodig. Negentig collectanten zullen de Leider- dorpse bevolking aandoen om dit geld bij elkaar te krijgen. Zaterdag 23 maart, morgen dus, is er een volledige informatie dag in het St. Elisabeth-zieken- huis (woongedeelte). in de toekomst van Vietnamese en Nederlandse vrouwenartsen en studenten. Bij de opening van de actie, van avond, zal informatie over het gehele project worden gegeven door prof. C. Weeber, die het gehele project van het Neder lands ziekenhuis in Vietnam ontwierp. Zo zal ook de maquet te van het ziekenhuis (dat voor gij de vrouwenkliniek gaat het, |^j aidus prof_ van Hall, om vier Dan spreekt o.a. prof. ir. C. Wee verloskamers, een polikliniek en ber, de ontwerper van het een premature afdeling. „De kenhuis, de maquette kan herbouw van dat land begint bij de zwangere vrouw en de baby. Hiervoor geldt in Vietnam een hoge prioriteit", vertelde prof. Van Hall. „Het gaat om de zorg voor moeder en mkind: verlos kundige zorg, maar ook het „controleren van de reproduk- tie", het zorgen dat er niet te veel kinderen in een bijna ge heel verwoest land komen. Een een deel reeds in Delft als test model staat opgesteld) aanwe zig zijn. Morgen, zaterdag 23 maart, functioneert vanaf 10 uur de informatiestand op de weekmarkt, dinsdag 26 maart om 8 uur 's avonds is in het Kreatief Sentrum, Breestraat, een filmavond, en donderdag 28 maart om kwart over 8 is in het LAK-theater een voordracht door Heieen Pimentel en na een inleiding door prof. dr. A. Qui- spel, voorzitter Vietnam Werk groep, speelt Proloog „De ge schiedenis van het Lusitaans gedrocht". de afdeling gynaecologie en ver- Prof. Quispel zette gisteren op loskunde de mogelijkheid bestu deerd, bij te dragen in onder wijs en onderzoek binnen de den bezichtigd, ds. H. del, secretaris van de X min Y beweging, spreekt over ontwik keling als bevrijdingsproces, er wordt een film (Le prix de la paix) vertoond, er is een rond leiding door het ziekenhuis en voor kinderen van bezoekende ouders wordt een programma verzorgd met film, creatief be zig zijn uiterst solide organisatie bouwt Qp 1 augustus zullen de ongeveer deze kliniek. Die garantie heb ben we. Het ziekenhuis krijgt de positie van een academisch zie kenhuis met een opleidingsfunc- ad heefi 5 scène) (Lion) fief t oven vrienden e; getelijki moeten houtje en. den ïoet Mei ak even jockey medische opleiding die aan het Holland-Ziekenhuis plaats zal gaan vinden. Zo wordt rekening gehouden met een uitwisseling persbijeenkomst uiteen, welke de criteria zijn die de tie Werkgroep zich heeft gesteld In Leiderdorp wil een Werkgroep Dat is allereerst de humanitaire Vietnam ook haar steentje tot hulp voor een gebied waar de dit menslievende doel bijdragen, oorlog het hevigst en meest ver- Het doel hier is: de aanschaf woestend was; verder stelde van 25 bedden voor „het eerste 122.000 geprefabriceerde onder delen voor de bouw van het zie kenhuis naar Vietnam worden verscheept. De totale inrichting hoopt men twee maanden later te versturen. Om de grote nood van een volk te helpen lenigen kan men storten op het speciale gironummer 23.30.00: Leidse Universitaire Vietnam-aktie. Na In het kader van de universitaire Vietnam-actie bezocht mevrouw Phan Thin Minh als officieel vertegenwoordigster van de voorlopige Revolutionaire Rege ring de vrouwenkliniek van het AZL. Zij werd rondgeleid. Daar na gaf zij in de collegezaal een overzicht van de huidige situatie in haar land. Op de foto: mevr. Minh, geheel links de heer Go van het Medisch Comité Neder land Vietnam, geheel rechts pro fessor Van Hall. LEIDEN Het wordt tijd dat er eens schoon schip gemaakt wordt onder de Leidse bioscopen. Iedere week weer minstens drie prolongaties. Deze week zijn het er vier en wel in Came ra. Lido, Studio en Trianon. „Easy Rider" in CAMERA teert op zijn oude roem: in 1969 draaide deze film over „vrije vo gels op hippe motoren" reeds in Leiden een aantal weken lang. Peter Fonda (regisseur) en Dennis Hopper in de hoofd rollen. De kindermatinee in deze bioscoop vermeldt „Het zwaard van Zorro". De nachtvoorstelling is ook een oude: „The Connection" met inspecteur Gene Hackmann. „Jesus Christ Superstar" in STUDIO en „De avonturen van Rabbi Jakob" in TRIANON gaan hun 7e succesweek in. Het Neder landse fabrikaat „Help, de dokter verzuipt", met onder an deren Jules Croiset, Martine Bijl, Piet Bambergen, Leen Jon- gewaard en Willeke van Ammelrooi, komt aan het cijfertje ,t4". Overigens blijken de meningen over deze film nogal uit een te lopen; deze variëren van „saai en kinderachtig" tot „hartstikke leuk". Ge zien de 4 succesweken zal de laatste groep wel de overhand hebben. „Serpico" in LUXOR is een nieuwe. Deze film beschrijft de si tuatie waarin een politieman kan komen als hij steekpennin gen weigert. „Serpico" staat op de Oscarnominatie voor de beste acteur en het beste scenario. REX brengt deze week weer een „gezonde dosis sex", aldus zou de heer B. Servet zeggen. „De bedhostessen" heet het dit keer, hetgeen dus geen nadere uitleg behoeft, 's Nachts draait „De wraak der levende doden". Flash-back van klassiek motief LUXOR „Serpico", de film versie van het best-selling boek van Peter Maas, behan delt ln wezen een klassiek motief. Het Is het verhaal over een New Yorkse politie agent Frank Serpico» stads- detcctive, winnaar van de Eremedaille en reeds 11 jaar veteraan van het departe ment die zich niet kan ver enigen met de corrupte me thodes van zijn collega's en derhalve weigert steekpen- nigen aan te nemen. De film is een flash-back. Bijna vijf jaar lang heeft Serpico ge streden tegen de corruptie onder zijn manschappen totdat hij ernstig gewond raakt bij de oplossing van een narcoticazaak. Terwijl hij in het ziekenhuis ligt, gaan alle handelingen, voor- en tegenslagen, zijn gehele strijd, aan hem voorbij. De corruptiezaken evenwel doen ook veel stof opwaaien onder topleden van 't New Yorkse politiedepartement. Zij zijn duide lijk op de hoogte van alle ralken, vanaf een parkeerbon tot aan handel in heroïne. Zij vragen zich ook af of Serpico het slachtoffer is van een half-gekke stuffhandelaar of van een col lega-pol it ieagent Voor zijn collega's namelijk is Serpico het prototype van een gebaarde Greenwich V ill age-be woner, gekleed in spijkerpak en lopende op sandalen. Hij is ook de man die het kan maken bij mooie vrouwen en die zijn romance met zijn vriendin Laura moet opgeven omdat zijn werk als een muur tussen hen in komt te staan. Als Serpico tenslotte zijn ervaring prijs geeft aan een plaatselijk groot dagblad, blijft er voor zijn su perieuren niets anders over dan hem de meest gevaarlijke opdrachten te geven. Het is zonder meer terecht dat aan deze film een Oscar voor het beste scenario en voor de beste ac teur wordt gegeven. Serpico (Al Pacino) speelt z'n rol met een enorme overgave en weet de bioscoopbezoeker de gehele film te boeien. nogelijk' e teleri kanalei M e televr jsteld ii te ver westelijl ie Zml LEIDEN De middenstanders uit of bij de Doezastraat protesteren in een brief aan het college van Burgemeester en Wethouders van Leiden met klem tegen de geplande vluchtheuvels in de Doezastraat bij de Raamsteeg/Molensteeg. Zij vinden dat de breedte van de straat zich niet leent voor het aanleggen van vluchtheuvels, daar dit een onnatuurlijke verkeersgeleiding tot gevolg heeft (slalom-rij den). Tevens zal door de heuvels een zogenaamde flessehals ont staan. h hun brief schrijven de winkeliers dat de plannen van B. en W. he» veilig oversteken van de voetgangers niet dient omdat de automobi listen meer hun aandacht nodig zullen hebben voor hun manoeuvres dan voor de winkelende mensen. „Ongelukken of Bijna ongelukken zijn op djt punt nooit gebeurd, maar zullen na aanleg van deze vluchtheuvels zeker voorvallen, schrijven de verontruste midden standers. „Doordat de auto's gedwongen gaan worden van een recht- doorgaande rijrichting af te wijken, is de kans groot dat hierdoor fietsers .gemangeld" zullen worden. Wederom een vergroting van de verkeersonveiligheid". De te ontstane situatie is tevens onaan vaardbaar voor wagens van de brandweer, EHBO en politie. I(e Doezastraat namelijk vormt een zeer belangrijke uitvalsweg voor deze hulpverlenende instellingen. Daarbij zullen ook onoverkome lijke moeilijkheden ontstaan voor vrachtwagens of combinaties, die in deze straat geregeld moeten laden en lossen. Als voorbeeld noemt men in de brief aan B. en W. de papierwagens van Van Gel der, die de fjrma Sijthoff moeten voorzien, de trainers van Albedt Hein die gemiddeld drie maal per week laden en lossen en de trai lers van de firma Breedveld in de Raamsteeg. Deze grote wagens zullen met geen mogelijkheid meer de Rarmsteeg kunnen in- en uit draaien door deze heuvels. Bovendien zal door het parkeerverbod dat bij de vluchtheuvels Ingesteld gaat worden, een 25-tal parkeer plaatsen verdwijnen, hetgeen als, een groot gemis gevoeld gaat wor den. PvdA rekent op meer zetels in Leiderdorp LEIDERDORP - De afdeling Leiderdorp van de Partij van de Arbeid heeft tijdens de afge lopen vergadering van de partij haar kandidatenlijst vastgesteld, voor de gemeenteraadsverkie zingen van 29 mei a.s. Lijsttrek ker wordt wethouder Engberth Drenth. De tweede plaats op de lijst viel uiteraard toe aan Ma- rietje van der Molen. Aangezien de PvdA op zetelwinst rekent, enerzijds door de ver wachte uitbreiding van de raad en anderzijds door haar groeiende aanhang, zal ook de 1 derde kandidaat, Bezemer geko zen kunnen worden. Bezemer is I voorzitter van de partijafdeling j in Leiderdorp en heeft deze drie jaar geleid. A. P. Diggelen, pen-1 ningmeester van de afdeling, staat nr. vier Verder staan op de lijst Jeanette Tas, Ton Wil- lems, Ton de Water, Mart van der Voort, N. F. Roest, C. N. Boot, L. M. Hafkenscheid. R. K. i van Kooy, H. Wals, Robert van der Helm, A. H. de Haan, B. P. F. Al, W. A. A. Wamsteeker, en C. A. de Bruyne. De vergade- i ring keurde ook de grote lijnen goed voor het verkiezingspro gramma. Hiermede zal tezamen met PPR en D'66 een gemeen-1 schappelijk program tot stand worden gebracht. LEIDEN/DEN HAAG De stoptrein van Leiden naar Dordrecht wordt tussen Rot terdam en Dordt opgeheven. De stopdienst wordt met in gang van 26 mei a.s. dan verzorgd door de treinen naar en van Breda-Venlo en door die van de stopdienst Amsterdam-Rotterdam door te trekken naar Dordrecht. ZOETERWOUDE/LEIDEN - Het bestuur van de K.N.V.B.-afdeling Leiden heeft besloten dat de data 30 april (Koninginnedag) en 23 mei (Hemelvaartsdag) als competitiedagen dienen te worden gebruikt. ZOETERWOUDE Vanavond OEGSTGEEST heeft de K.P.J. Variété en Bingo-avond in het Don Bos- cohuis waarbij de leden vol op in tie gelegenheid zullen zijn om op te treden. Dit kan van de meest uiteenlopende aard zijn zodat er ongetwij- Dankzij de enorme aktiviteiten van de heer A. Akkerman uit Noord- wijk kon de penningmeester LEIDEN Een 19-jarige jon- geman uit Leiden liep on- van de afdeling Rijnland van het Nederlandse Rode Kruis onlangs het 7000ste lid in schrijven. teld weer veel ie beleven zal De beer Akkerman win bi 1573 zijn. - - - - ZOETERWOUDE De in Lei derdorp wonende J. Lovink die jeugdsecretaris is van Meerburg wordt in het vol gende seizoen jeugdtrainer OEGSTGEEST In afwijking van het oorspronkelijke voornemen van b. en w. kwam gisteravond het verzoek van de sportclub Oegst- geest Inzeke accommodatie voor tafeltennis niet op de raadsagenda voor. Na een bespreking met het bestuur van de sportclub wordt bet advies van de Sportraad Ingewonnen, zodat de zaak in de raads vergadering van 18 april aan de orde komt. De heer van Veen (PC) vond dit een gelukkige ontwikkeling. De mogelijkheden omtrent het tafeltennis kunnen goed doorgesproken worden. Mevrouw van Belle (PvdA) Informeerde nog naar de koop van een houten keet die in Lelden vrijkomt en voor tcnnisaccommodatie aangewend kan worden Wethouder v.d. Voet (Openb. werken): „Wij binden ons op voor hand nog niet aan deze koop. Wellicht gaan wij nog op een andere toer". De ambtenaren welke voor een kledingtoelage In aanmerking komen zijn ondervraagd of zij werkkleding verstrekt wilden hebben óf lie ver een vast bedrag per jaar ontvingen: slechts twee spraken hun voorkeur uit voor het ontvangen vain kleding. B. en W. kwamen nu met een regeling inzake toekenning van een vergoeding. De raad gaf er haar fiat aan, hetgeen betekent dat de betrokken ambtenaren een bedrag zullen ontvangen van 175 gulden netto. De heer Briët (WD) informeerde naar de stand van zaken rond de Grunerie waarvan de bewoners het woningbezit door uitbouw willen vergroten en wat dus een wijziging van het bestemmingsplan In houdt. „Zit er voortgang in deze zaak, de mensen worden ongedul dig". De voorzitter, burgemeester Jhr. T. A. J. van Eysinga, gaf als zijn persoonlijke mening ten bés te, dat dit te wijten was aan het werken met een „.onwerkba re" wet. Overigens zit er wel schot in de zaak en volgens de opmerkingen vn de wethouder van openbare werken zal er door de ambtenaren alles aan gedaan worden om de zaak rond te krijgen. Mevrouw Gouverneur van Deene blies de loftrompet over de huis vesting van de muziekschool en sprak een afkeurend woord over het „gevaarlijk" gebruik van prikkeldraad langs een looppad. De heer Olivier (D'66) wilde voordat men op vakantie ging nog de nota over het overdekt zwembad, de follow up van de onderwijsnota en het plan „bui tengebied" met betrekking tot de vestiging van veiling Flora ter discussie gesteld zien. Wethouder Temminck (financiën- onderwijs) deelde verheugd mede dat de begroting door G.S. was goedgekeurd met lof en komplimenten voor de amb tenaren. aankomst wordt er warme soep rondgedeeld met een stuk stokbrood. Jongens en meisjes van 14 t.e.m. 17 jaar, die aan deze strand wandeling mee willen doen moeten om 6.45 uur n.m. in het Trefpunt zijn. OEGSTGEEST - De kandida tenlijst voor de WD bij de gemeenteraadsverkiezingen ziet er als volgt uit: 1. J. E. Temminck, 2. J. G. Gmelich Meyling, 3. Th. L. Blom-de Koek van Leeuwen, 4. L. N. Briët. 5. G. Rörsch-Schalen- kamp, 6. L. C. J. Anema, 7. M. Th. Zoutendijk-Meijs, 8. H. M. Reilingh, 9. F. D. Lau rens, 10. R. Vos. van de Leidse le klasser Roodenburg. OEGSTGEEST Drs. B. Cox is period ek afgetreden uit de commissie van toezicht be jaardencentrum Hofwijck. De Oegstgeester raad heeft in zijn plaats benoemd de heer Mr. B. C. van Krieken. Rijnsburg 1400 leden te werven en van eind 1973 tot begin maart 1974 1950 leden te Oegstgeest. LEIDERDORP De jeugdso- cieteit „Het Trefpunt" orga- LEIDEN In de grote zaal langs een kaakfractuur en in wendige kneuzingen op toen hij in volle vaart met zijn bromfiets op een op de Boom markt geparkeerde auto reed. Hij moest opgeno men worden in het Acade misch Ziekenhuis. niseert morgen een strand wandeling. Men gaat met de bus, die vertrekt vanaf het Trefpunt, Eikenlaan 2. naar Katwijk, daar vandaan loopt men naar Noordwijk. Daar staat de bus weer. die de wandelaars terug naar het Trefpunt zal brengen. Na van de Burcht belegt de Par tij van de Arbeid vanavond een verk ezingr.bijeenkomst. De aanvang is 20.00 uur. Sprekers deze avond zullen zijn Marietje v. d. Molen, lijsttrekster voor de kies kring Leiden en Arie v. d. Hek, tweede kamerlid. LEIDEN Het rijschoolbe- drijf „Van Rooden" opent morgen een tweede stads kantoor in de Driftstraat. Hierin zal een nieuwe afde ling „Auto bemiddel rig Cen trale" ondergebracht wor den. Deze afdeling zal de klant helpen bij het bepalen van zijn keuze van een nieu we of andere auto. Het nieu we bijkantoor is morgen tus sen 14.00 en 17.00 uur tc be zichtigen. Tevens zal hier een mobiele testwagen aan- teezig zijn. MOSSEL VERSTEEGE Winkelcentrum Leidsenhage Auto rijden weer duurder? Hoeft niet DAF is automatisch goedkoper. Koop een DAF. VANULDEN Auto's b.v. Verdamstraat 6. Telefoon: 23041 of 50330. HET HUIS VAN GESCHENKEN MAARSMANSTEEG 14 TELEFOON 2 12 53 LEIDEN UW SCHOENEN GOED HERSTELD van Barneveld HOGE WOERD 72 - LEIDEN HET aangewezen PRIMA LEDERWAREN GEZONDHEIDSSANDALEN KINDERLAARSJES WOLY ONDERHOUDSARTIKELEN PLASTIC NAAM- EN NUMMERBORDEN In alle maten en kleuren H. JANSE Uw adres Haarlemmerstraat 120 Leiden - Tel 21808 'a Maandags gesloten. visrestaurant SPAANSE BIEZEN MAT? Hoogten: 45 cm - 55 cm - 65 cm - 73 cm CORRY HAGOORT DOEZASTRAAT 14 LEIDEN JANSEN BEHANG MARE 116 IETS SPECIAALS VOOR DE SLANKE LIJN PROBEER EENS EEN ALISON BRUIN BROODJE. TIJSTERMAN de Echte Bakker RIJNSBURG Langevaart 30 01718- 1 32 01 OEGSTGEEST Lengevcort 01710-5 53 04 VOORSCHOTEN Noord-Hofland 01710-6 28 70 KATWIJK Molenbiok 01718-7 4157

Leidse Courant | 1974 | | pagina 3