fasson O Bent u hier weieens ingevallen? technische man PIERROT Smterklmn widergschenk. ziekenverzorgende Sint Nicolaas- geschenken Uw TELE FOONTJE wordt gelezen voor UW tekst om ons te controleren in Hazerswoude of Leiden. stafsecretaresse Secretaresse je kunt het zielig vinden je kunt er bang voor zy'n je kunt er ook iets voor doen A 12 LEIDSÉ COURANT1 ZATERDAG 1 DECEMBER 1973 r- J0- Er zijn Sinterklazen die nog geen inkopen hebben gedaan. Weten niet wat ze moeten geven. Wij wel: kop en schotels, place mats, glazen potjes en stolptlesjes, kruidenrekjes, soepkoppen en schotels, mokken, gebak stellen, blank houten snijplanken,pepermolens, pollepels enz. dus.... HET HUIS VAN GESCHENKEN maarsmansteeg 14 tel:21293 leiden Lid van de landelijk gespreide inkooporient at iegroep voor sclektc geschenken: dgoep verpleegtehuis prinsenhof leidschendam Aan de Gravin Juliana van Stolberglaan te Leidschendam is gevestigd een zeer modern geoutilleerd verpleegtehuis, waar 260 patiënten worden verpleegd en behandeld. In dit nieuwe i^erplecgtehuis wordt op 1 februari 1971, een aanvang gemaakt met de opleiding voor het diploma Voor deze interessante opleiding komen in aanmerking: actieve jonge mensen, die bij aanvang van de-opleiding 17 jaar of ouder z\jn en die tenminste met goed gevolg 3 jaar voortgezet onderwijs hebben genoten, bij voorbeeld MAVO-3, INAS of in het bezit van het diploma OVBofKV. Geboden wordt: een allround opleiding gedurende twee jaar in een groot modern verpleegtehuis vanaf de eerste dag van de opleiding direct het volle salaris (thans 822,71 per maand) 14% toeslag voor onregelmatige diensten (na beëindiging van de pré-klinische periode) 7Js% vakantie toeslag eerste aanschaf uniformkleding gratis, enz. huisvesting in een modern ingerichte personeelsflat, waar alle kamers zijn voorzien van een eigen douche en toilet. Inlichtingen: telefonisch onder no. 01761-2340, toestel 212. Sollicitaties aan het Hoofd van de Opleiding van het Verpleegtehuis Prinsenhof, Gravin Juliana van Stolberglaan 1 te Leidschendam. Stijl-en periodemeubelen Nieuwe Rijn 9 01710-23261 Leiden Oude koperen ketels en keteltjes v.a. 49,— Oude Russische en Perzische samovoirs Griekse en Perzische waterkannen en ketels Perzische koperen vleespotten en olielampen Perzisch keramiek en aardewerk o.a. theeflacons v.a. 29, Sfeervolle verlichting. Rustieke en klassieke lampvoeten met zijden en blazen kappei Massief tinnen, bronzen en oudkoperen lampvoeten met blaas- en kurkkappen Exclusieve wandverlichting in klassieke en rustieke stijl. Rustieke boerenverlichting van oud materiaal met rund- lederen, runderblazen en geitenlederen kappen. Speciaal geschikt voor eiken intr. massief eiken mimisets, bijzettafeltjes enz. Bielstafels 275,— 01710- 22244 Fasson is één van 's werelds grote fabrikanten van zelfklevend materiaal, dat in vrijwel alle sektoren van het bedrijfsleven, vooral in de grafische industrie, wordt toegepast. Vanwege de groeiende vraag naar onze produkten zoeken wij op korte termijn een Hij komt ons helpen dagelijks 'n uitstekend produkt af te leveren. Door in te grijpen als hij vindt dat de kwaliteit niet deugt. Door snel te reageren als we 'n fout dreigen te maken in het produktieproces. Zelfstandig. Een nogal verantwoordelijke job dus. Waarin persoonlijk overwicht een belangrijke rol speelt. Hij neemt regelmatig produktie- steekproeven. Die hij daarna zelf test in het laboratorium. En rapporteert overzichtelijk. Over alles: van strepen in de lijm tot en met verkeerd opwinden van de rollen. Daarom is LTS of MULÓ/MAVO- opleiding natuurlijk een aanbeveling. Maar zijn handigheid en secure instelling zijn belangrijker dan zijn opleiding of leeftijd (tussen'25 en 40 jaar). Bovendien krijgt hij een gedegen opleiding binnen ons bedrijf. Tenslotte: hij verricht zijn controle in ploegendienst. Hetgeen een goed inkomen garandeert door de daarvoor geldende toeslagen. Bel op of schrijf even een briefje. Fasson (Nederland) bv, Rijndijk 86. Hazerswoude/Rijndijk, tel. 01714 - 90 08, de heer J. N. C. van Heerdt, hoofd afdeling personeelszaken. Gelukkig niet"7 Gefeliciteerd. Maar let er dan cp dat uw kinderen er ook niet in kunnen vallen. Geel ze geen kans. Da's niet moeilijk. Gewoon, scharen en messen niet laten slingeren. Maar opbergen. En doe het nu. Want... „Mag niet" helpt niet Psychiatrisch Ziekenhuis Endegeest In het ziekenhuis, gelegen in Oegstgeest. kan op korte termijn wegens uitbreiding van de formatie van de technische dienst worden geplaatst een bouwkundig opzichter-tekenaar Tot zijn taken zullen in het bijzonder behoren: 1. het voorbereiden en aanbestedingsklaar maken van' verbouwingsplannen (waaronder begrepen het te kenwerk en het opstellen van begrotingen): 2. het toezicht houden op de uitvoering van verbou wingen en meer omvangrijke onderhoudswerk zaamheden; 3. het assisteren van het hoofd van de technische dienst en het waarnemen van deze functionaris bij diens afwezigheid. Het bezit van het diploma M.T.S.-bouwkunde of eeni daaraan gelijkwaardige opleiding is vereist. Het bruto-salaris voor de functie zal maximaall 2235,- per maand bedragen. Vakantietoeslag 7 1/2%. Premie A O.W./A.W.W. komt voor rekening van het ziekenhuis. Inlichtingen bij het Hoofd van de afdeling Personeels zaken van het ziekenhuis, telefoon 0.1710-51840. Schriftelijke sollicitaties, met vermelding van nummer; 73083, te richten aan burgemeester en wethouders. Stadhuis, Leiden. I ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 Tel.(01710) 518 40* De Welzijnsraad - Leiden De Welzijnsraad tracht in de stad Leiden processen in het welzijnsbeleid te ontwikkelen Aan de Welzijnsraad is een bureau verbonden dat projekten uitvoert door overleg, onderzoek, coördinatie en planning. Ten dienste van bestuur en het team van 8 funktionarissen wordt gevraagd Haar werkzaamheden bestaan uit: assistentie in de coördinerende taak van de directie het voorbereiden van vergaderstukken het behandelen van correspondentie verslaglegging Het bureau beschikt over een administratieve afdeling. De kandidate dient te beschikken over: sècretaresse-ervaring gevoel voor organisatie en coördinatie ervaring in verslaglegging Geboden wordt: zelfstandige werkkring op sociaal-maatschappelijk terrein gevarieerd takenpakket teamverband salaris 1059.- (minimum), 1907 (maximum) Inlichtingen bij de direkteur dr. J. H. Kamphuis, telefoon 01710-44778. "I Wij zijn op zoek naar een jonge sekretaresse - leeftijd zo rond de 20 jaar - die weet dat zij flink wat zelfstandigheid aan kan. Die in een team dat de verkoop van een aantal vah onze lakken verzorgt alle sekretaresse- werkzaamheden voor haar rekening neemt. Deze afdeling bestaat uit een commerciële en technische binnen- en buitendienst, die internationaal opereren. Steno en typen gaan deze sekretaresse goed af, bovendien schrikt zij niet terug voor het gebruik van de moderne talen. Haar opleiding is er dan j ook naar: middelbare I school, liefst gevolgd door I een sekretaresse- opleiding. Zo'n ■sekretaresse richt haar schriftelijke sollicitatie aan: Sikkens Lakfabrieken bv I Postbus 3 Sassenheim 01711-6944 afd. Personeelszaken Ben jij gezond? Kun jij op eigen benen staan? Er zijn mensen die niet zo geboft hebben. Die niet gewoon thuis kunnen wonen maar tijdelijk speciale verzorging en aandacht nodig hebben. Om ook gelukkig te zijn. Misschien heb jij wel 'ns het gevoel dat je iets wilt doen voor deze psy chisch zieke mensen. Dat kan. Als je een meisje of jongen bent van 17 jaar en 7 maanden (of ouder) met HAVO-3, MAVO-4, INAS of een gelijk waardige opleiding, kun je je nü opgeven voor de nieuwe 3-jarige oplei ding voor het staatsdiploma Ziekenverpleging B. Theorie en praktijk gecombineerd in een interessante studie. Doe het niet uit medelijden. Kies gewoon een puur menselijk beroep waarin je je waardevol kunt maken voor anderen. Met een grote mate van verantwoordelijkheid. Je bent nodig. Er wordt op je gerekend. Reeds tijdens de opleiding verdien je een goed salaris wat regelmatig fors omhoog klimt. Als eerstejaars begin je met 765,-. bruto per maand. (Het maximum als gediplomeerde is 1541,- bruto p. mnd.) Premie AOW voor rekening van Endegeest, toeslag voor onregelmatige diensten, vakantiegeld, gratis eerste dienstkleding en reiskostenvergoeding. ENDEGEEST OEGSTGEEST denk er goed over Ai praaterover VVJ doe het ook .6

Leidse Courant | 1973 | | pagina 12