„Vervuilers" komen in bestuur Rijnland Onzekerheid van over aanleg Voorschoten SLOT JUBILEUM ST. JANSFANFARE STICHTING VAN RK- KLEUTERSCHOOL IN RIJNSATERWOUDE WEER IN DE RAAD RABO BANK VOORHOUT GAAT VOORZIENINGEN FLINK OPSCHROEVEN OPRICHTING BIBLIOTHEEK IN BOSKOOP 2 politiemannen aangereden na verkeersongeval in Alkemade stad en streeknieuws Invloed boeren drastisch ingeperkt W Zwammerdam kwart eeuw oud Handenarbeid in gang van school in Hazerswoude Leidse agenda PAGINA 3 ZATERDAG 20 OKTOBER 1973 LEIDSE COURANT LEIDEN De Bestuurssa menstelling van het Hoog heemraadschap Rijnland (gezeteld te Leiden) zal in de komende jaren wellicht aanzienlijk gewijzigd wor den. De grote rechtstreek se invloed van de agrariërs wordt drastisch ingeperkt en gestreefd wordt bij de provincie Zuid-Holland (die het reglement voor Rijn land vaststelt) naar een passende vertegenwoordi ging en met name van hen. die nauw betrokken zijn bij de waterkwaliteit van het oppervlaktewater. Een ning Waterkwaliteit Rijnland, die onder meer provinciale Sta ten van Zuid-Holland aangebo den is. Naast rechtstreeks geko zen vertegenwoordigers van „gebouwd" en „ongebouwd" ei gendom zullen in het bestuur in trede doen: de vertegenwoordi gers van huishoudelijke vervui lers (aangewezen door de ge meenteraden) en van de indus triële en agrarische vervuilers (aangewezen door respectieve lijk de Kamers van Koophandel en Fabrieken en het Landbouw schap). Het Hoogheemschap Rijnland zal voortaan ook belast worden met werkzaamheden buiten zijn ter ritoir. Praktisch geheel Zuid- Holland en ook een deel van Noord-Holland zal in de activi teiten van Rijnland betrokken worden voor wat betreft de be strijding van de waterverontrei niging. Men acht het Hoogheem raadschap Rijnland technisch het best uitgerust om deze taak op zich te nemen. VOORHOUT - Officieel of niet maar over de Coöperatieve Raif- feissenbank te Voorhout wordt niet anders gedacht dan dat het al een Rabobank is. Op de jaar vergadering welke werd gehou den in café-restaurant "Boer- haave" was dit goed te merken, vooral bij de wijziging van de statuten en huishoudelijk regle- derland, dus wij allen, op de fi nanciële markt een jaar van on zekerheid meemaken. Al was er wel een stijging van de export met 12%, toch was er een gerin ge investeringsgeneigdheid. De speculatie in de dollar en het Pond Sterling was voor de streek nadelig, want structuur- en schaalvergroting gingen hier door een rol spelen. Dr. A.W. Bots als .voorzitter van De eigen organisatie had een de Raad van Toezicht merkte in goed jaar. De spaargelden ste- diens openingswoord op dat Ne- gen van 13 naar ruim 15 miljoen BOSKOOP Er is een commis sie bestaande uit verschillende schoolhoofden en onderwijzers die ijvert voor de oprichting van een bibliotheek. Het is de bedoeling te kQmen tot filiaalhoudster van de provincia le bibliotheek, nu gevestigd in de Wilhelminaschool aan de Burgemeester Colijnstraat, heeft mede zitting in de com missie. oprichting van een stichting Bi- De heer C.C. Roodbol, chef socia- bliotheek en openbare leeszaal 'e zaken zegt dat de ruimte gezocht zal worden. Mevrouw Osnabrugge, P. Semmeling voorzitter Wou brugge Woubrugge In een extra-leden vergadering van de voetbalver eniging Woubrugge, die gehou den werd in de kantine, werd als voorzitter gekozen de heer P.H. Semmeling. Er waren geen tegenkandidaten. Hij volgt als zodanig op de heer L. Noor- dergraaf, die onlangs onver wacht voor deze functie bedank te. Tevens werd afscheid genomen van het bestuurslid G. van den Dool, die tot voor kort vice- voorzitter was. Hij bekleedde 14 jaar lang als bestuurslid ver schillende functies. Namens de vereniging werd hem een verzil verde sigarettendoos met ins- scriptie aangeboden. Mevrouw Van den Dool ontving een bloemstuk. zal trachten een bibliotheek op te richten op zo breed mogelijke basis, b.v. met een jeugdafde ling. Dat dit alles veel geld zal gaan - kosten is zonder meer duidelijk. Veel zal afhangen van de subsi die der gemeente. Een uitge breide bibliotheek is een stuk gezondheids- en welzijnszorg waar vooral de jeugd over moei kunnen beschikken. LISSERBROEK - In de Lissen- broek wordt grof huisvuil op gehaald op woensdag 24 ok tober in de wijk nieuwbouw en op donderdag a.s. aan de Lisserdijk en Hillegommer dijk. LISSE - De Vereniging "Theo rie en Praktijk" (Bofllen- streek) vergadert dinsdag 23 oktober in de Nachtegaal te Lisse. 8 uur. Door drs. Hoge- woning zal een lezing worden gehouden over "De betekenis van- de taken van het Cen traal Bureau in de Groenten- en Fruitsector". gulden. De gemaakte winst van 44.744,- werd met toestem ming der vergadering aan de statuaire reserve toegevoegd, waardoor dit totaal is opgelopen tot 597.000,-. Er werden door de talrijke aanwezigen vragen gesteld over het valuterings- vraagstuk en waarom een post van 20 mille op voorzieningen was geplaatst (eigenlijk winstaf trek). De voorzitter releveerde dat de Bank niet alleen uit is op winst, maar ook voorzienin gen treft. De statuten en huishoudelijk regle ment stonden op de nominatie om gewijzigd te worden in ver band met de toetreding als Ra bobank. De voorzitter gaf in het kort de aanleiding aan voor dat samengaan. Een opmerking uit de aanwezigen was, dat de ge moedelijkheid dan wel verloren gaat. Maar, repliceerde de voor zitter, om te blijven bestaan moet ook de bank gewaarborgd zijn. Daar het vereiste aantal leden niet aanwezig was (toch meer dan honderd) zullen de statuten en huishoudelijk reglement in een later te houden vergadering wederom aan de orde worden gesteld. Vóór de aanvang van de toestuursverkiezing, herdacht Dr. A.W. Bots het verscheiden van de voorzitter van de Voor- houtse Coop. Raiffeissenbank, wijlen de heer J. P. Lakeman. ZWAMMERDAM/ALPHEN AAN DEN RIJN Het feit, dat on der de inspirerende leiding van de heer K. Eij kelenboom des tijds hoofdonderwijzer in Zwam merdam in oktober 1948 in het toen nog zelfstandige Zwammer dam een voetbalvereniging werd opgericht is gisteravond door bestuur, leden en dona teurs met hun dames in de bo venzaal van het parkrestaurant „Avifauna" op zeer geslaagde wijze met een receptie en een feestavond gevierd. Bij deze gelegenheid werd tevens afscheid genomen van de oud- RIJNSATERWOUDE - De stich ting van een r.k.-kleuterschool komt tijdens de raadsvergade ring in Rijnsaterwoude op vrij dag 26 oktober opnieuw aan de orde. Er is namelijk nog eens bijna 28 mille nodig om tot de realisering van deze school te komen. In 1971 heeft de meente Rijnsaterwoude al een bedrag van ruim 24 duizend gul den beschikbaar gesteld. Voor de overige kosten dacht men toen een beroep te kunnen doen op anderen. Dit is echter niet gelukt, waardoor de gemeente nu weer moet bijspringen. Van de toneelclub NUVO heeft de gemeente Rijnsaterswoude een verzoek ontvangen voor eenmalige subsidie. Het gaat om een bedrag van 275 gulden. NUVO heeft namelijk een schminkdoos en een cursus gri meren op het verlanglijstje staan. B. en w. zullen de raad voorstellen dit geld beschikbaar te stellen. Een ander punt op de raadsagen- da is de deelname aan de ge- meenschappelijke regeling inter regionale vuilverwerking. De raad heeft in aplril van dit jaar in principe al besloten aan dit project mee te werken, mits de vuilverbrander niet te ver van de gemeente kwam te liggen in verband met de vervoerskosten. Dit is volgens b. en w. ondertus sen bevredigend geregeld, zodat niets de deelnamea meer in de weg staat. penningmeester der vereniging de heer J. van der Waals die vanaf de oprichting der vereni ging het penningmeesterschap op voorbeeldige wijze heeft Burgemeester mr. R. M. Gallas waargenomen. Het was de voor- sprak vervolgens namens het zitter van de vereniging de heer gemeentebestuur. In die 25 jaar P. Geerlof die in zijn overzicht heeft de jubilerende vereniging over de afgelopen 25 jaar, waar- zich een eigen plaats in de Al- in zowel de ups als de downs phense sportwereld veroverd, door hem werden gememoreerd, aldus de burgemeester, de heer Van der Waals dank De voorzitter van de afdeling bracht en de mededeling deed, dat het bestuur de heer Van der Waals tot erelid had be noemd. Hij bood de scheidende penningmeester een gouden armbandhorloge aan. Gouda de heer Bredie verklaar de dat het afdelingsbestuur de heer J. v.d. Waals tot bijzonder lid van verdienste benoemd heeft, alsmede de heer Joh. Hu- nik. ZOETERWOUDE - Een groot jubi leumconcert in de Christus Die- naarkerk te Zoeterwoude vorm de gisteravond de afsluiting van het feestelijk gebeuren rond het 70-jarig bestaan van de St. Jansfanfare. Hieraan werkten nog vier andere gezelschappen mee: de Fanfare "Harpe Da- talentvolle jonge dirigent Jan Mey, die hierbij een vakman schap aan de dag legde, waar voor men zijn hoed mag afne men. Want discipline en muzi kaliteit, én de persoonlijke in breng van zijn mensen hebben de stempel gedrukt op deze uit voering van hoog niveau. vids" uit Noordwijkerhout, de Het programma, populair in de Fanfare "Wilhelmina" Rijnsburg, de Harmonie "Cres cendo" uit Noordwijk en de Harmonie "St. Matthias" uit Warmond. Vóór de pauze traden de vijf ge zelschappen gezamenlijk op, qp- der leiding van de energieke en Huggins, de twee Glen Miller werken, en niet te vergeten de „Vaudeville-suite", uitgevoerd door St. Matthias en Crescendo. Van technisch hoge kwaliteit wa ren de vele sou, door leden in diverse werken naar voren ge bracht. Zij werden beloond met enthousiaste bijval van de toe hoorders, ALKEMADE - Twee van de rijkspolitie groep Leider dorp zijn gistermiddag aangere den, toen zij aan het werk wa ren bij een verkeersongeval in Alkemade. De wachtmeester S. zat aan de kant van de weg in zijn politie- busje, dat was uitgerukt vooi een verkeersongeluk, de gege vens over dit ongeluk op te schrijven, toen een auto achter op het busje botste. De poli tieauto rolde op zijn kant en de wachtmeester liep een gebroken sleutelbeen op. Even daarna werd opperwacht meester M. die bezig was met filebeveiliging aangereden door een slippende auto. Beide man nen werden naar het ziekenhuis in Leiden gebracht. i het woord, ver- Het mag dan ook gezegd worden, toonde een veelzijdigheid, die vooral ritmisch hoge eisen stel de. Jan Mey gaf aan het geheel elastische beweeglijkheid die de uiterste consequentie was van orkestdiscipline. Voorbeelden: de "Nieuwe Barok-suite" van dat het gezamenlijk optreden van deze gezelschappen niet al leen ontspanning tracht maar tevens iets, dat culture waar de had. En dit is een groot compliment. B. RIJNDERS. Judoclub Meren wijk in oprichting LEIDEN Ook de Merenwijk krijgt zijn eigen jeugd-Judo- club. Met ingang van maandag 5 november gaat er onder auspiciën van de w.g. jeugd werk Merenwijk een jeugd judo club van start onder de naam JUDOCLUB MEREN WIJK. Teneinde de jeugdige bewoners van deze wijk, en hun ouders in de gelegenheid te stellen kennis te nemen van deze. vooral bij de jeugd, zeer populaire sport, wordt er op maandag 22 okto ber a.s. in het gymnastieklokaal aan het Valkenpad om 19 uur een jeugddemonstratie gegeven. Geïnteresseerden zijn van harte welkom. Na de demonstratie is er gelegen heid voor het opgeven van le den. HAZERSWOUDE In de open- stuurslid van de Stichting Be- bare basisschool „De Spring- jaardenzorg Koudekerk aan den plank" te Hazerswoudedorp Rijn/Hazerswoude. wordt de gang van het De nieuwe ambulance-auto ten be- schoolgebouw voor het vak han- hoeve van de EHBO-vereniging Voorschoten B. en W. van Voorschoten menen dat een doelgerichte aanhaking op het de gemeente Voorschoten om ringende interlokale wegenbe loop een bepalende faktor is voor het hoofdwegenstramien in de gemeente. Deze aanleg zal leiden tot bij kans een verdubbeling van het ra lverkeer. Een en ander zal tot gevolg hebben, dat de spoor bomen op de Papelaan nog fre quenter zullen moeten worden gesloten. Het wegverkeer zal h'ervan nog grotere hinder on dervinden, zodat op de Pape laan en de hierop aansluitende wegen opstropend verkeer zal optreden. Met het voorlopig wegvallen van de secundaire weg 16 (Leidse Baan) werd aan dit stedebouw- kundige model de basis goed deels ontnomen en diende zich Thans komt reeds meerdermalen de noodzaak aan de ontsluiting voor dat tijdens de avondspits voorlopig te blijven enten op het het verkeer over de geheli bestaande hoofdwegenslelsel Leidseweg-Veurseweg-Wijn- gaardenlaan. Papelaan. Intus sen hebben zich verdere ontwik kelingen elders aangediend, wel ke ook n:et zullen nalaten hun invloed op het Voorschotens ge bied uit te oefenen. Voorschoten wordt geconfronteerd met grote onzekerheden omtrent de aanleg van wegen zoals de secundaire weg 16 en R jksweg 11. Vervolgens zal van invloed z:jn de recm.e besliss ng tot spoedige aanleg van de Schiphol-lijn. pelaan „stapvoets" gaat van de verkeerslichten Wassenaar tot aan de spoorwegovergang in Voorschoten. B. en W. spreken de wens uit dat het in voorbe reiding zijnde streekplan Zuid- Holland West. dat er mede toe strekt het vigerende streekplan voor de Rijnstreek-West te ver vangen. te eniger tijd meer dui delijkheid zal verschaffen onder meer in de vraagstukken van verkeer en vervoer. Ruimtelijke orden;ng is voor Voorsohoten een ingewikkelde materie door alle onzekerheden. 20 gulden boete voor clandestien vleesvervoer Een 37-jarige autobestuurder uit Leiderdorp, vervoerde des avonds 6'.2 kg vlees in Marktberichten tige zeugen 550-775; schrammen 140-165; biggen 95-115; geiten 20-SO. Handel: slachtsUeren rustig, melk koeien rustig, vette koelen goed. vare koelen matig, vette kalveren de kofferbak van zijn auto. Hij werd door de politie aan gehouden, omdat men in Al phen aan den Rijn een clan destiene slachterij had ont tijen goudse en 1 partijen leidse kaas. Prijzen lin guldens per kg): lammeren Dauw. zeugen matig, schrammen matig, biggen matig. dekt en daarom een algeme ne controle werd uitgeoe- kalm. Groenteveiling LEIDEN 19 okt. Ap pelen 39-67. aardappelen 23-24, andij vie 13-40. pronkbonen 210, snijbonen 350-110, stambonen 335-4.-. kroten 17. ROELOFARENDSVEEN, Bloemenvei ling. 19 oktober 1973: Anjers Rose, Keefer, Lena Harvest Moon, Carna- der had met die slachterij niets te maken. Wel heeft zijn vader een slagerij en kroten'gekookt 65, boerenkool 36-45! groene kool 39. prei 35-46. spinazie 105-122. spruiten A 119-133. spruiten Réve 2941, Arthur. Tangerine, All- I ce, Esperence. Shocking 34—36. Charmeur 53—59, Rozen Garnettc. daar was het vlees van af komstig. Bovendien was hel vlees niet volgens de voor B 12S-132. spruiten C 119.125, Cham pignons 3.10-330. tomaten SS-910 to maten B 1120-1140 C C10-650. CC 360. uien 27-36. waspeen 20. witlof 150- 305, bloemkool 6 stuks 132-125, 8 99, Carol. Zorlna. Douchka 10—15, Evergold, Prominent, Carina 16-1S. Esther Ofarlm. Motrea 18—26, Be linda 22—28. Ilona 59-63. Sonla 33 -40. Baccara 56—58, Lelies 39—50. schriften verpakt en dit alles bracht de bestuurder voor de Haagse economische politie rechter. mors AA 101-104, A 95-97.' B 83 86. C 67-71, D 53. E 46, sla zwaar 51-55, licht 45, bleekselderij 40, peterselie 18-21, selderij 15-34 paprika's 16-57, Geplozen chrysanten 27—67 pst.. Troschrysantcn 1,00—2,25, Idem Jaarrond 1.75—2,10, Eikenblad 55— 75. Trosanjers 2.05—2.10. Frcesla Volgens verdachte zou de poli tie hebben gezegd dat wan neer het vlees voor privé-ge- VEEMARKT LEIDEN LEIDEN 19 okt. Aanvoer: stieren 15. melkkoeien 70. vette koelen 258. vare koelen 35. vette kalveren 31, vette schapen 150, vette lammeren Veiling katwlJ^R1, i9 oki.Waspeen per kist A extra 6.50, A I 5,80—6,90, A II 3,20—5.80, B extra 820-8,50, P. I 520—8,20. B II 2,50 C I 290—1.20 C H 170—270. Bloemkolen c t bezwaren zouden zijn, doch dat moest de Off. van just, toch tegenspreken. Boven 1270. varkens (zeugen) 34. schram men 47, biggen 314, gelten 47. paar den 1. veulens 7. totaal 2279. Prijzen In guldens per stuk: slachtstleren 8 11 21—458, 10"l 1.01, 12 i 63—82! Boerenkool 39—44. Spitskool 67. Rode kool 17-3S. Groene kool 25- bed heel wat groter nl. 26 kg. bij elkaar. De officier per kg gesl. gew. 5.90-6.30; melk koeien 1700 -2075; vette koelen per kg gesl gew 5.00-6.30: vare koelen —67. Andijvie °21—53. Se Merle*" 8— 22. Princessebonen 704,30, Knolpe- terselle 26. Peterselie 13. L'len per j eiste 20 boete, rekening houdend met de omstandig heden, waartoe de rechter gew. 4.S0-5.35: vette schapen 130- 170; vette lammeren 150-210; drach kist 8.90. Breekpecn per kist 3.30— 5.20. Aanvoer 154.000 kg waspeen. 12.000 bloemkolen. veroordeelde. denarbeid gebruikt, omdat er elders geen ruimte is. Handen- arbeidtafels zijn er niet; de thans in gebruik zijnde werkta fel is uit provisorische middelen opgebouwd. B. en W. achten de aanschaf van twee tafels reëel en adviseren de raad voor deze tafels en bijbehorende attribu ten ter waarde van 800 be schikbaar te stellen. Het college stelt tevens voor me dewerking te verlenen inzake de aanschaf van enkele vloer matten voor de Pius X-school. Enkele matten zijn namelijk volledig versleden. Een bedrag van 555,- is nodig voor een betere aansluiting van de ge meentelijke opslagplaats op de Provinciale weg 22 (Gemene- weg).) Voor enkele auto's blijkt de uitrit nu veel te smal en te onveilig. Ook brengen B. en W. ter tafel om raadslid E. van Elderen CHU) te herbenoemen als be- zaterdag m oktober, Lelden, excui ding 11 00 nui Goden zijn kost 9000,- meer dan was ge dacht (er werd 45.032,44 be schikbaar gesteld). De EHBO- ers kunnen zélf 5000,- bij el-1 kaar krijgen door middel van I een actie. De andere 4000,- zal ten koste van de gemeente moe ten komen. Prijsstijgingen zijn er debet aan dat het college om dit bedrag moeten vragen. Voor de realisering van het be stemmingsplan Dorp-zuid 111 kan de gemeente 5860 vierkante meter grond kopen van J. E. Zegwaard tegen een prijs van ƒ31.230,-. De raad van Hazers woude komt aanstaande donder dag bijeen. Utrechtenaar gepromoveerd op geschiedenis Leidse muziek Gouda, rc I LAK-thenler dig. 2000 Levi Clubhuis, nojaarsrulldng voor verzamelaars. 10-17 00 uur. ZONDAG 21 OKTOBER: Groenoord- hnl, handbal van 9.00-1.700 uur Par keerterrein Groenoordhal, klnsac- menUpraeven RAC-west, 10-17.00 MAANDAG 22 OKTOBER: Groenoord hal. tennis. 18.00-23.00 uur. Unlversltcltsraadsvergaderlng, lo Bin. ncnveslgracht 33. 19.30 uur Zevensprong. vergadering j Noord. Bern- UW MENING Inas Ik ben een oud-inasser en wil graag reageren op het stukje van het zwartboek, dat in de krant stond. Hier iets over mijn ervaringen als stagie- re: in het restaurant heb ik alleen maar tafels leren sop pen en borden afwassen; in de linnenkamer zat je hele dag knoopjes en bandjes aan te zetten, omdat wassen en vouwen te moeilijk was voor een inas. Hierna kregen we de huishouding: 's Mor- mijn ervaringen als stagniè- rectie schoonmaken en middags moesten we gordij nen afhalen en schone op hangen op de afdelingen. Op de afdeling in het ziekenhuis was het compleet een ver schrikking door het autoritai re optreden van de zuster. Een keer noemde ze me bij mijn naam, voor de rest was het „inasje". Op de afdeling deed je het af gedankte werk van een pleegster zoals de afdellngs- keuken, eten rond delen en vaat wassen, po's en bek kens schoonmaken aan de lo pende band. Als je 's avonds vrij had dan ging je nat 1-persoonskamer waar met zijn drieën leefden. Ik *ta geheel acher het zwart boek. Henny v.d. Laan-Hillegom. Zijn Arabieren óók mensen? Ofschoon de strijdende partijen in het Midden-Oosten geen melding hebben gemaakt van het aantal doden en ge wonden dat in de bloedige gevechten van de afgelopen week is gevallen, zal het een ieder duidelijk zijn dat het een groot aantal militaire en burgerslachtoffers betreft. Hulp is daarom geboden. Met het oog op het feit dat men zich in Nederland prompt opmaakt om aan Is raël humanitaire en andere steun te verlenen, iets dat In 1967 zelfs leidde tot een aktie „Bloed voor Israël", lijkt 't een absolute noodzaak dat deze hulp ook naar het Ara bische kamp gaat., d.w.z. naar Egypte. Syrië en de Palestijnen. Indien U ervan uitgaat dat humanitaire hulp niet eenzijdig mag zijn, steun dan deze poging om de balans in evenwicht te bren gen, door een bedrag te stor ten op giro nr. 1806947 tnv. Palestina-Komitee A'dam. Vermeld: Medische hulp Palestina-Werkgroep Leiden (kontaktadres Langebrug 3) Leidse Studenten Bond c. du Gordijn (Voorz. P.P.R. Lei den) Derde Wereld Winkel Leiden, Zuid-Afrika Werk groep I eiden Werkgroep gastarbeiders Stichting Pole- mologische Bibliotheek Mar xisme Scholing. Clubhui winkel I hnntkacle 35. 20. DINSDAG 23 oktober: Croei zaalvoelbalkompetltle. LEIDEN Gistermiddag is aan de Utrechtse universiteit de heer A. F. J. Annegarn gepro moveerd tot doctor in de lette ren op het proefschrift, getiteld Croe'n. „Floris en Cornells Schuvt. Mu- W-0M3.00 --- - 1 Adviesraad voor de Binnenstad, ver- - nadering Morsweg 10, 20.00 uur. de zeventiende WOENSDAG 24 oktober: Rljkshorbn- ccu«» rium. demonstrntleovond KNNV, I Schelpkade 6. De heer Annegarn (49 en woon: Groenoordhnl. tennl», 10.00-12.00 uur achtig in Utrecht) studeerde .en. van '6.00-23.00 uur, aan het conservatorium van de «adding. M^r.weg id."»00 uur vereniging Muzieklyceum te donderdag 26 oktober: Advie*- Amsterdam (eindexamen hoofd- I raad voor de Binnonstnd. vergadc- vak muziektheorie in 1946) en Lj1"* 'Mor»*eK 10-1*» «*,r an het Instituut voor Muriek-°K".fer fc'ulnL wetenschap van de Utrechtse vrijdag 26 oktober: Groenoord- universiteit (doctoraal „amen ÏEJ "Z nuco. korfbal. 19.00-22.00 uur tot het begin in 1954). Bejaarden- sociëteit van start OUDE WETERING - In Oude We tering is de bejnardensoos weer van start gegaan. Wekelijks is er op maandagavond een ont spanningsavond. De 2e avond van het seizoen is op maandag 22 okt. a.s. 's avonds om half acht. De bejaardensoos wordt gehouden in het Jeugdge- bouw achter de Hervormde kerk. Indien nodig kunnen de 65-plussers met de auto worden gehaald en thuisgebracht.

Leidse Courant | 1973 | | pagina 3