CMcberkcri pui j8b fasson SPECIALE EDITIE li /pï @!p@m=oli c Produktie-planner voor Fasson Prijswinners voor de kleuter. Ecusson of Cassaque? Bagdad en Fijjah-kelims. \ksarely. De kleine verschillen zijn het grote verschil in de Bijenkorf JU2_ .LEIDSE COURANT, .VRIJDAG 12 OKTOBER 197! 1. Velours salopctte. 100% katoen in zes kleuren. 2-5 jaar. Als oktober-Prijswinner Yanaf 39,95. Polohemd. Exclusief Bijenkorf. In zes kleuren. 2-5 jaar. Als oktober-Prijsvvinncr 17,50. Shetland pullover. Exclusief Bijenkorf. In negen kleuren. 100% wol.2-5 jaar. Als oktober-Prijswinncr 20,-. 2. Jeans salopctte. 100% katoen. Van binnen geruwd. Het echte donkerblauw. 2-5 jaar. Als oktober-Prijswinncr 12,50. Acryl pullover. Exclusief Bijenkorf. In vier kleurige kombinatics. 2-5 jaar. Als oktober-Prijswinncr 10,-. Afd. Baby/Kleuter. De Bijenkorf gaat van oktober iets heel bijzonders maken. Met nieuws en Prijswinners op alle afdelingen. En een hele serie advertenties om u op de hoogte te brengen van de oktober-sensaties. Maar u kunt beter eventjes langskomen. Want in onze advertenties, kunnen we maar een deel van alle aktualiteiten laten zien Feestsuggesties '73. Links: lurex dcux-pièees. Chemisier-model in zwart-goud streepdessin. De dubbele manchetten, kraag en schouderstukken zijn van zwart satijn. Maat 40-46. 349,-. Rechts: chemisier. Is er in zwart, bruin, rood en groen. Met twee klassieke plooien en dubbele manchetten. Maat 36-42. Afd. Young Designers 139,-. Debardeur. Wollen tweed, gemengd met lurex. Grijs, bordeaux of camel met zilver. S. M. L. Afd. Partyshop. 34,95. Wijnrek Wijnrekenaars. Dc wijn: Campréfort. 'n Volle rode Bordeaux, die onze keldermeester exclusief voor ons land heeft ingekocht. Prima bij fondue of arjdere vlccsmaaltijd. Afd. Wijnen. Als oktobcr-Prijswinner2,95. Het wijnrek: stapelbaar, geschikt voor 6 flessen en uitgevoerd in matzwartc kunststof. Afd. Huishoud. Per stuk 10,-. De wijnrekenaar: u misschien? Als u er drie of meer koopt, per stuk 9,-. 8 21/ Sjaal van Dior, parels (van La Mallorquina). De sjaal van Dior. Behalve maat. kleur en materiaal hoeven we niets toe te voegen. Welnu, 90x90 cm, zuiver zijde. In bruin, blauw, marine, grijs, rose, geel, marine en groen. 98,-. De parels (van La Mallorquina). Met zorg gefabriceerde parels uit Mallorca. Exclusief voor de Bijenkorf. Pcrfekt afgewerkt. Zo hebben alle coUfcrs en armbanden een zilveren veiligheidskettinkje en een slotje dat beslist niet zwart wordt. Een jaar garantie. Oorclips 7,95. Twcc-rij-arrïiband 19,95. Zilveren ring 27,95. Colliers in(clke gewenste lengte) van 14,95 tot 28,95. Beide van Jean d'Albret. Beide een bloemig melange. Maar Ecusson heeft een citrusgeur t\ en C'assaque een wat kruidiger ondertoon. Per setje een flesje badolic en een flesje eau de cologne. Afd., Parfumerie s Alsoktober- Prijswinner 14,75. Feestsuggesties '73. Links: crêpe rok. Dit lange model in effen zwart, bruin, bordeaux, of beige. Maat .36-42. 79,75. Blouse met jabot. Effen wit. zwart en bruin. Maat 36-46. 69,75. Afd. Partyshop. Rechts: crêpe broekrok. Zwart, bruin of bordeaux. Maat 36-42. 119,-. Shantung blouse. Parelmoeren knoopjes op effen zwart. goud. beige, bruin of wit. Maat 36-42. 69,75. Vest. Acryl met lurex. Zwart met zilver of zwart en hordeaux met zilver. S. M. L. 79,75. Partyshop. De mixer van Inventum. De slcrkc 1.3(1 Watt motor heeft drie snelheden. Bij deze'handige keukenhulp horen kloppers, deeg- haken, een ophancbcueel en een rcccptenbockje. Normaal 61.-. Als oktober-Prijswinncr 44,95. Afd. Elektrische Apparaten. Alles voor het Steakspel. Alleen de T-bone zelf ontbreekt op de afdeling Bestekbak. Het blankhoulcn stcakbord kost als oktobcr- Prijswinncr slechts 10,95. Het bislrobcstck, waarvan de doorgeklonken heften ook al van blank hout zijn. kost als oktober-Prijswinncr9,95. Handgemaakte sfeermakers. Smaak en fantasie bepalen de kleuren en dessins (vaak geometrisch). Beide soorten zijn van 100% wol. Door hun uniekheid kunt u ze behalve als vloerbelegging ook als geldbelegging beschouwen. Fijjah-kelims (variërend van 80 x 190 tot 90 x 220) beginnen normaal bij 295.-. Als oktober-Prijswinner vanaf 198,-. Baghdad-kelims 150 x 260) normaal vanaf 495.-. Als oktober- Prijswinner 365,-.cn425,-.Er is ook een kelim-schoudertas. Zolang dc voorraad strekt. Normaal 34,95. als oktober-Prijswinnerl9,95. Afd. Tapijten. Afd. Kadorama heeft, voor u de keus uit vier verschillende reprodukties van deze speelse Hongaar. Kompleet met lijst 69,75. Prijswinners voorde L.O.,MAVO, HAVO enz. 1. Sportieve broek. Polyester met 35%, wol. In zes kleuren. 6-15 jaar. Als oktober-Prijswinncr30,-en 35,-. Jersey shirt. In zes effen kleuren. Polyester katoen. 6-15 jaar. Als oktober-Prijswinner 17.- en 18,-. Zigzag debardeur. In vijf klcur- kombinatics. Exclusief Bijenkorf. 6-15 jaar. Als oktober-Prijswinncr 19,-. en 20,-. 2. Corduroy broek. 100% katoen in vijf kleuren. 6-15 jaar. Als oktober-Prijswinner 22,-en 24,-. Acryl pullover. In acht kleuren. 6-15 jaar. Als oktober-Prijswinncr 16,-en 18,-. 3. Blue denim broek. 6-15 jaar. Als oktober-Prijswinncr30,-en 32,-. Geruwd katoenen shirt. Diverse ruiten. 6-15 jaar. Als oktober- Prijswinncr 20.". en 22.". Acryl pullover. In acht kleuren. 6-15 jaar. Als oktober-Prijswinner 16,- en 18,-. Walt Disney Korf. Kindermiddag. Donderdagmiddag 18 oktober kunnen kinderen (vanaf 4-12 jaar) kijken naar goochelen en al dat soort leuke dingen. Van 3-4 uur. Gratis kaarten op de afdeling Klantenservice. Verschillende mensen bij Fasson houden zich met werkzaam heden op het gebied van de planning bezig.' Want zonder planmatige opzet en konlrole daarop zou het een rommeltje worden. En dat kan natuurlijk niet wanneer je een van de grote producenten van zelfklevend materiaal ter wereld bent. de grootste belijmingsmachine ter wereld in Hazerswoude hebt staan en het steeds drukker krijgt met produceren en verkopen. Een produktie-planner dus, dat wil zepgen een jonge man lussen de 23 en 28, met tenminste mulo of overeenkomstige opleiding, een redelijke kennis van hel Engels want dat is onze voertaal. makkelijk in de omgang zonder al te gemakkelijk te zijn, waar het zijn planning betreft, en natuurlijk is ervaring in het plannen bizonder welkom. Hij gaat bij Fasson de voortgangskontrole doen en heeft daarbij te maken met de drie belijmingsmachines. de finishingmachine en de lijmfabriek. Zijn inbreng wordt goed gehonoreerd. Een korte sollicitatiebrief schrijven is een begin om snel verder te praten. Het adres: Fasson (Nederland) bv, Rijndijk 88. Hazerswoude (Rijndijk). Mevr. A. de G.-J. te H. "U had dat nest jonge boxers van ons moeten zien. Ik had ze wel allemaal willen houden. Maar ja. Overigens waren we ze gauw genoeg kwijt. Rippie had wel 3 nesten mogen leveren. Eén zo'n kleine advertentie onder de rubriek "Dieren" en weg waren ze. We hebben er nog één. Maar die krijgt u niet." KUNSTGEBITTEN Binnen enkele uren gereed. C. VAN BERGE- HENEGOUWEN Vronkenlaan 23 Leiderdorp, lel. 33361 Geen filialen Bereikbaar met bus 40 en 15 Zaterdagmiddag tol 14.00 u HOOGHEEMRAADSCHAP VAN RIJNLAND In een In de provincies Noord-Holland en Zuid-Holland gelegen gebied van ruim 100.000 ha met ruim een miljoen inwoners heeft het te Lelden gevestigde hoogheemraadschap taken op het terrein van onder meer waterkering, waterbeheersing en afvalwaterzui- Op de afdeling beheerszaken van de secretarie kan worden geplaatst een jjvcrig en vlot REDACTIONEEL MEDEWERKER De afdeling vervult o.a. werkzaamheden met betrekking tot .de uitvoering van verordeningen, eigendomsadministratie en .andere algemene zaken van uiteenlopende aard. Vereisten: bezit van de akte GA I en/of het Uniediploma waterschapsadministratie c.q. gevorderde studie daar- redactionele ervaring geschiktheid om in teamverband te werken. Aanstelling zal plaatsvinden in de rang van commies of commies A. max. salaris resp. 1.907,— en 2.189.By gebleken geschiktheid goede toekomstmogelijkheden. De bij de overheid gebruikelijke rechtspositieregelingen' zijn van toepassing. t Sollicitaties gaarne binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de secretaris-rentmeester van Rijnland, Breestraat 59 te Leiden.

Leidse Courant | 1973 | | pagina 10