Lampe zet de modepnjzen op hun scherpst. mm ira rrn/m bp 1 Ttol' Ha, Herfstvakantie, Enkele reis Spanje. lekker er op lit met de NS-gezinskaart. \feder en moeder betalen, kinderen t/m 19 jaar gratis mee. Alfarero LEIDSE COURANT DONDERDAG 11 OKTOBER iy7J 01710-22244: Onderhoud en reparatie Voor ieder Nederlands gezin is de trein nu een stuk goedkoper! Door het fantastische aanbod van de NS-Gezinskaart. Een heel jaar lang het voordeel om met het gehele gezin op slechts 2 enkele reizen of retours te reizen. Dus alle tot het gezin behorende kinderen, tot en met 19 jaar, gaan gratis mee! Ja, ook de hond mag mee. En bovendien reist het hele gezin ééns per jaar - wanneer dat ziet u maar - een volle dag voor niets! Bijvoorbeeld een dag in de herfstvakantie. Alleen door die ene dag onbeperkt gratis reizen haalt u de prijs van zo'n jaarkaart vergeleken met het „gewone" tarief er al in één keer uit. De NS-Gezinskaart kost nl. maar f 50.-. Daar doet ieder gezin z'n voordeel mee. En dat een heel jaar lang. Als alleen vader of moeder met de kinderen reist, zijn toch 2 enkele reis- of retourkaartjes nodig. Behalve natuurlijk op die ene gratis reisdag. Haal tijdig voor uw eerste gezinsreis een aanvraagkaart. Folders over hoe of wat liggen bij het loket. - 1 Kosten: f 8,65. Een bedrag dat u glimlachend wegwuift met de rechterhand wanneer de linker een koele fles Alfarero omvat. De rasechte Spaanse sherry die al bij het eerste glas de zon laat opkomen over een rimpelloze Middellandse Zee. Het tweede glas voert u de arena binnen. Het derde maakt u de gelijke van El Cordobes. Bestel een enkele reis Spanje bij uw wijnleverancier. Of wel: een fles zéér superieure Alfarero. Met op de kurk het zegel van de „impuestos", het waarmerk dat de herkomst garandeert. Publicación Compania Bodegas Alfarero-Jerez/Gebr. Steur N.V. - Schiedam

Leidse Courant | 1973 | | pagina 12