geprijsd! »29> Als u de helft van onze abonnees als klant had, hoefde u zich de eerste tien jaar geen zorgen te maken. Het nieuwe Boek van de Maand is een jeugdboek. Maar zeker niet kinderachtig. Boek van de Maand: Het schetsboek van Robinson Crusoë. GOEDEl KLEDING Juliana koningin der neder landen telefoniste receptioniste 12 LEIDSE COURANT DONDERDAG 6 SEPTEMBER 1973 E Lang leve de tweekleur! U neemt het ons niet kwalijk dat wij een enigszins enthousiaste toon aanslaan? De kwestie is namelijk dat we de tweekleur-tas geheel zien zitten. Zozeer zelfs dat we niet minder dan 76 (zesenzeventig) verschillende hebben ingeslagen. Zowel van synthetisch materiaal als ook van leder. In vele variaties op het brede enveloppemodel, soms met kleine handgrepen en bijna steeds met een losse schouderriem. De prijzen liggen tussen 49,95 en 125,-. De kleuren, want daar gaat het uiteindelijk om, zijn zwart, bordeaux, cognac, bruin en donkerbruin. In kombinaties van twee, wel te verstaan. Want zoals wij reeds opmerkten, lang leve de 'tweekleur! Je staat wel raar te kijken j als je op een onbewoond eiland aanspoelt. Dan moet je maar slim genoeg zijn om jezelf te redden. Nèt zo slim als Robinson Crusoë. Die wist wel hoe hij een hut moest bouwen. Of hoe hij vallen moest opzetten. Of hoe hij touw moest knopen. Zo kon hij het vele jaren volhouden op zijn n verlaten eilandje. Ondanks talloze levensgevaarlijke bedrei gingen en spannende avonturen. Dat is nu allemaal opgetekend in één prachtig boek met tientallen kleur-illustraties. Het heet „Het schetsboek van Robinson Crusoë". En het kost tijdelijk maar f. 8,90. Als je dat boek zorgvuldig leest en bekijkt, zul je nooit onvoorbereid op een eenzaam eiland stranden. Het schetsboek van Robinson Crusoë is nu te koop bij je boekhandelaar. Tot 6 oktober (zolang de voorraad strekt) f.8,90, (daarna f.15,90). Zocht u gedistingeerde een meer herenregenjas van sportieve regencoat? Trevira/katoen. Kost bij Eveneens Trevira/katoen. Gazan nog niet de helft van Die is er zelfs wat tegenwoordig normaal is. lager-dan-1 Modern- Keus uit div. kleuren KLEDINGMAKERS Deze aanbiedingen alléén te: LEIDEN: „Consumentenmarkt" Levendaal 150152 Zag u de fascinerende NOS documentaire van Jan van Hillo over koningin Juliana? Om dit gebeuren helemaal onvergetelijk te maken schreef Jan van Hillo ook het prachtige boek onder dezelfde titel: Het bevat zeldzame foto's waarvan I f. 19,50 kost deze herinnering aan vele in kleur en het complete Van Hillo's unieke t.v. documentaire, draaiboek en scenario van de film. Verkrijgbaar in de boekhandel. Mevr. A. de G.-J. te H. "U had dat nest jonge boxers van ons moeten zien. Ik had ze wel allemaal willen houden. Maar ja. Overigens waren we ze gauw genoeg kwijt. Rippie had wel 3 nesten mogen leveren. Eén zo'n kleine advertentie onder de rubriek "Dieren" en weg waren ze. We hebben er nog één. Maar die krijgt u niet." GEMEENTE LEIDEN De Gemeentelijke Dienst Sociale Werkvoor ziening, eerst verspreid over een aantal ge bouwen in de stad, is onlangs gevestigd in één gebouw aan de Willem Barentszstraat in de Waard. Er is bij deze dienst een vakature ontstaan voor een De aard van de functie is zodanig dat deze ook vervuld kan worden door een lichame lijk gehandicapte. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en kan maximaal 1187,- bruto per maand bedra gen. Schriftelijke sollicitaties met uitvoerige ge gevens en vermelding van nummer 73064 te zenden aan burgemeester en wethouders, Stadhuis, Leiden. Een publikatle van het Centraal Bureau voor Courantenpublicitei Maar waarom probeert u niet eens met ze in kontakt te komen.

Leidse Courant | 1973 | | pagina 12