f 198- Dit is eigenlijk geen prijs Onze opruiming is suksesvol 1298.- f 1595,- f 1595- f 392,- <2 9 9 390.- Alleen keurmerk matrassen 25% korting b.v. Polyether 35 nu 1-pers. 98.- 2-pers. 149.— pp=€;' .jÉUL (ii 3.95 p.m. i-WOEN.SDAG 18 JULI 1973 LEIDSE COURANT Isereenvergrotendetrapvooropruiming? Ja, deze slaapkamer Royale, wit lacqué slaapkamer met dekoratieve knopjes en plint Ledikant, 2 nachtkastjes, 3-deurs linnenkasten (toe maar, ook nog) toilettafel met3* delrge ronde spiegel Expres hier gezetl Als wij deze waanzinnig goedkope eethoek voorop hadden gezet, zouden wij er niet genoeg hebben. Als u het toch leest, kom maar gerust! Teak gekleurd met oersterk kunstleer, ronde of rechte tafel. Kom neem mee tweezits en driezits-bank 895.- bijpassende fauteuil 175.- Voor zo'n kloek hoekbankstel in een sterke katoenen ribcord met geprofileerde keerbare zit- en rugkussens en 5 jaar garantie op de konstruktie is dat eigenlijk geen prijs, 't is te geef. Komt u eens kijken naar dit karakteristieke Windsor-style bankstel in rijke gobelinstof afgezet met volants. Voor de prijs hoeft u het niet te laten staan. De karrewiel-salontafel met smeedwerk en glazen boven blad is nu alleen te verkrijgen m gevoerd met rijke franje. Maakt Uw slaapkamer sfeervol en gezellig. Kom eenr, kleur kiezen. Een pers. Twee pers. 1-pers. 24.90 nieuwe kleuren en dessins. Een kostelijke kollektie voor gezellig en sfeervol wonen. Ook in Terlenka stores v.a. 150 hoog en hygiënisch slapen. Een kussen, waar de meest verwende slaper enthousiast over is. p.stuk 14.50 2-pers. 34=90 nu 2 stuks 22.50 Waarom zou u uw hartewens (want dat is dit ei ken bankstel in zuiver mohair, afgezet met kwastfranje en keerbare kussens) niet in onze opruiming kopen? Tegen deze prijs wel te verstaan maar. hier Dit geweldige, klassieke bankstel in mohair uitvoering op interieur gestof feerd en met franje afzetting Oud Hollands is oersterk Deze stoeisterke origineel eiken eetkamer stoelen zijn bekleed met kunstleer en afgezet met sierna- gels. Oprulmingsprijs per 4 stuks

Leidse Courant | 1973 | | pagina 11