P Of ii nu zomaar gaat winkelen ...of de rust zoekt van een zondagje Zandvoort of voor 10 dagen vertrekt naar het zonnige Saint-Tropez .uw warenhuis helpt u 'n heel end op weg met koffers en tassen voor iedere gelegenheid en voor élke prijs! VROOM DREESMANN Het allerniakkelijkst is natuurlijk zo'n boodschappentas op wieltjes. Daarmee luopt u urenlang winkel-in- winkel-uit zonder moe te worden. En die fris geruite of uni tas is nog afneembaar ook! In bruin, blauw, groen en rood. 39.95 IJzersterk, zo'n vrolijk gekleurd plastic netje met metalen handvat. En om de prijs hoeft u 't niet te laten: in rood, geel, blauw, wit, groen, voor maar 3.- Linnen tasjes zijn er in allerlei kleuren- kombinaties. zoals zwart/ geel en blauw/rood. Met houten handgreep. 8.95 Dit is 'm dan. de echte originele „alles en nog wat" tas. Reuze handig bij het boodschappen doen, maar ook onmisbaar bij trips naar bos. hei, zee en strand. Is er in bruin, rood, naturel, zwart en marine. Voor 15.95 Hebt u uw eigen tasje vergeten? Geen nood: in uw warenhuis koopt u zo'n handig plastic tasje voor de onbegrijpelijk lage prijs van één dubbeltje. Heel mooi is deze sportieve „Ibiza" schoudermand van gevlochten stro, met draagbanden van sterk touw. Toch maar 8.95 Gaat u 'n dagje op stap? Dan is zo'n met bloemen versierde rieten mand toch veel gezelliger dan de dagelijkse boodschappen tas! Bij uw warenhuis voor 4.50 Bijdehand schoudertasje voor alles wat u graag bij de hand wilt hebben, maar wat u niet in uw handtas kwijt kunt. Natuurlijk met voorritsvak. Blauw met Wit. 9.95 Handig voor hèm: polstasje met rits- en st eekvak je, ballpoint-houder en klepje, om allerlei kleine spulletjes makkelijk bij elkaar te houden. In bruin en zwart leer, voor 32.95 Da's een leuke set: een vrolijke vriictiidstas. die niet alleen handvatten heeft, maar bovendien een schouder riem plus natuurlijk kontrastbanden. In marine/geel en groen/geel. 26.95 Iedere bereisde Roel kent ze al, de jofele ritshags van uw warenhuis. Grote linnen schoudertassen, in vrolijke kleuren als geel, ecru, oranje en jeans blue. Voor dit model met een ritsvak plus haametiket betaalt u 22.95 Een kombinntietasie met ingebouwd beugeltje: 's avonds als envelop te gebruiken.Diverse modekleuren. 8.95 Aan zo'n grote koffer met slap deksel heb je een hele goeie. Geheel gevoerd, met verstelbare banden. In zwart, blauw, rood en groen. Van 59.95 (60 cm) tot 75.95 (75 cm). Een goeie bekende: het bekende vliegtuigkoffertje van onze eigen KLM. Behalve in blauw, zwart en rood nu ook in geel en groen. 9.75 Al een stapje verder op de maatschappelijke ladder? Dan natuurlijk een echte attache case, onmisbaar voor de jonge en dynamische zakenman. In zwart en grijs. 50.80 Vakantickuffers genoeg in uw warenhuis. Dit is de simpelste: een hard- plaat-model in een stemmig pied-de-poule-dessin, met degelijke sloten. Kost u slechts 21.50 (75 cm) of 18.50 (65 cm) Handbagage neemt u makkelijk mee in zo'n schoudertas van sterk linnen met kontrastbanden. In navy/rood, tweed/bruin en zwart/bruin. 35.95 De echte meegroei-koffer: door de speciale soufflés en verstelbare riem een veilige bergplaats voor al uw vakantiebagage. Van 35.95 (5b cm) tot 41.95 (75 cm). En omdat we bovenstaande schoudertas zo mooi vonden, hebben we er een reistas bij gemaakt, van hetzelfde materiaal, in dezelfde kleuren. Kost u 49.95 Op zakenreis? Dan kiest u natuurlijk zo'n echte Samsonite attaché-case. Mooi. gedistingeerd en alle paperassen'gaan overzichtelijk in vakken. Zwart en grijs. 161.80 Slappe, soepele tassen met grote grove ritsen doen het uitstekend. Deze schoudor- tas voor bij-de-hand- dlngen in zwart, naturel en geel nappa-acht ig materiaal, kost 37.95 Weer zo'n leuke linnen tas, nu als schoudertas, met gekleurd voorvakje, in jeans blue, geel en groen. 19.95 r zo n mopie Samsonite: ditmaal de Saturn koffer voor de vliegende zakenman. In zwart, grijs en bruin. 167.90 Ook verkrijgbaar in kleinere damesuitvoering, in geel, blauw en rood. Bijna net zo uitgevoerd als de schoudertas hierboven hebben we ook 'n 'grote draagtas met ongelooflijk veel rekbare bergruimte. 69.95 Inpakken en wegwezen hoeft echt niet tot een chaos te leiden. Er bestaan hele royale reistassen waarin je nog gauw even van alles kwijt kunt. Zwart, bruin of blauw skai, met stevige handvatten en riemen. 24.95 Gaan hond of kat mee op reis? Dan is zo'n rieten reismand zonder meer een uitkomst. 4 Maten, vanaf 29.50. Ah. daar hebben we dan eindelijk uw beauty-case, mevrouw. In groot model, met flakonhouders, spiegel en linnen vakjes komt dit fantastische droom- geschenk, dat in diverse kleuren voorradig is op 67.- Last-minute-hag die z'n naam eer aandoet: dank zij de opening, die net zo groot is als de tas zelf, gaat er nog meer in één keer in. In rood, groen, blauw, zwart en bruin skai. 26.95 'nFijne pluninzak met ritsvak en stevige koordsluiting. Is er uiteraard in dezelfde kleuren als bovenstaande vrije tijdstas. 29.95 Bovenstaande schoudertas hebben we ook met twee voorritszakies en een zij vakje. Zelfde kleuren, en 'n tikkeltje duurder: 29.95 Voor iedereen, die zich jong voelt: een vlotte schoudertas met van die hele grote ritsen. In o.m. rood. geel en zwart.26.95

Leidse Courant | 1973 | | pagina 18