IfMHkemöfferfga's Haalde sleur uit de feestdagen. Familieberichten Begrafenis associatie „aö sanctos" Leidse Autoboxen Garage N.V. Garage Poot Kerstconcert Alma Materkoor Pkijswinners vlak voor de kerstvakantie. de Bijenkort,^^ libelle Gerrit van Dam in de leeftijd van 65 jaar Hij heeft het grootste deel van zijn leven zijn beste krachten in dienst van ons bedrijf gesteld en door zijn persoon en functie een ieder steeds tot voorbeeld gediend. Zijn loyale inzet en collegialiteit zullen in onze her innering blijven voortbestaan. Directie Kamsteeg's Automobielbedrijf B.V. Dnze oud-directeur de Heer G. van Dam overleed heden plotseling. Personeel Kamsteeg's Automobielbedrijf B.V. G. van Dam Heden nam de Heere tot zich in zijn eeuwige heer lijkheid onze geliefde zuster, behuwdzuster, tante en nicht Aleida Hendrika Blonk op de leeftijd van 51 jaar Bezoek aan huis alleen 's avonds van 7.30 tot 9.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden dinsdag 19 oe- cember a.s. in de Geref. Petra Kerk ingang Surina- mestraat. aanvang 12.45 uur waarna de begrafenis te plm. 14.00 uur zal plaats vinden op de algemene begraafplaats "Rhijnhof". Na de begrafenis gele genheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Dankbaar.dat wij haar zo lang bij ons mochten heb ben. maar diep bedroefd is na een langdurig, doch zeer geduldig gedragen lijden, na voorzien te zijn van de H. Sacramenten der Zieken, van ons heenge gaan onze lieve moeder, grootmoeder en overgroot moeder Pêtronella van Gerven weduwe van Theodorus van Klink in de leeftijd van 82 jaar. Roelofarendsveen, 15 december 1972. Wilgenstraat 6. Rozenkrans bidden in Huize St. Jacobus zaterdag avond om 8.00 uur waar de overledene ligt opge - baard. Zondagavond om 7.00 uur en maandagmorgen om 10.00 uur zal er een Eucharistieviering worden gehou den in de Parochiekerk van Maria Presentatie, waar na begrafenis zal plaatsvinden op het R.K. kerkhof aldaar. 'N WEGWIJZER - KLEINTJE BEL 61.46.46 Begrafenisonderneming Van der Luit Haagweg 31 - Leiden VERLOVEN? GRATIS WAARDE VOLLE GESCHENKEN p. van óe cepn. ömectcup LANGE MARE 69 - LEIDEN - TELEFOON 26618 OEGSTGEEST KATWIJK WASSENAAR VOORSCHOTEN LISSE Rhljng.str.weg 39 OverrIJn 1 Kerkstraat 92 Leldteweg 119 Schoolstraat 5 tslef. 52426 talaf. 12309 talaf. 3717 talef. 4506 talaf. 4057 IN DIVERSE PLA AT S E N EI G EN OPDAARGELEGENHEID méér advertenties vindt u onder de gerubriceerde leintjes LEIDSE COURANTVRIJDAG 15 DECEMBER 1972 U kunt de nieuwe Morris Marina beter en rustiger bekijken bij: v. Oldenbarneveldtstraat 37, Leiden. Tel. 01710-54909/51683 Lammenschansweg 132, Leiden. Tel. 01710-30347-32630 ;-T\ Hoofdstraat 104-106, Valkenburg Z.H. Tel. 01718-16947 Morris v.a.t8490, Vind maar eens'n snellere, ruimere auto voor die prijs Zondag 17 dec. '72-3 uur Hartebrugkerk - Haarl.straat door het o.l.v. Nico Schrama Medewerking: Truus van'Dongen - alt Jan van der Meer - orgel Bij beschikking vandeArr.rb. te Den Haag d.d. 27. novem ber 1972 werden de heren J. Z. Deibert, wonende te Den Haag, Waalsdorperweg en R. Portheine, wonen de te Velp aan de Vijverlaan 7 benoemd tot curator, resp. toez. curator over de heer C. G. C. Metsers, verblijvende ir de psych. inr. „Endegeest" te Oegstgeest. Programma tevens bewijs van toegang a 2.50 verkrijgbaar vanaf half drie aan de kerk. Geen sprake van. Mode is voor u. Zo lang u daar zin in hebt. En pantalons met wijde pijp en brede omslag zijn het nu helemaal. Hunkemöller heeft erg leuke, van tweed Met alles wat erbij hoort. Zoals die jumper. En vanzelf sprekend de bijpassende foundations. ïfiStui&devt tï IkshlldM&uUM- IAx<W7 Laat die eeuwige piek en die fraaie ballen nu maar'ns een jaartje in hun oude schoenendoos liggen. En versier de komende feestdagen met een beetje durf en fantasie. Spuit een groene kerstboom eens fel paars, pauwblauw of glinsterend zilver. Tuig'm op met schattige cakevormpjes van een kwartje per stuk. Dek de tafel met glanzend goudfolie. Of maak uw eigen witte kerst met een bus spuitsneeuw. Het hoeft heus geen kapitalen te kosten om van de laatste 10 dagen in het jaar een bijzonder feest te maken. Snuffelt u maar eens in de speciale feest- bijlage van de nieuwe Libelle nr. 51. Daarin vindt u een schat aan aardige tips en ideeën om samen smakelijker te smullen, vrolijker thuis te blijven en gezelliger uit te gaan. Dat nieuwe nummer is nu te koop. En als u er zeker van wilt zijn dat u voortaan Libelle elke week ontvangt, abonneer u dan en vul de nevenstaande bon in. Ter kennismaking ontvangt u het Libelle kookboek gratis. zacht, lekker warm. Een ideale kombinatie i van lambswool en angora. Maten S. M. L. i De pantalon. Gezellige wol/ polyester tweedstof. Kleur: zwart-wit. Maten 36 - 44 't Loont de moeite om nu met zoon en dochterlief langs de Bijenkorf te komen. Want op onze afdeling Kinder- en Kleuter- kleding hangen een paar bijzonder voordelige Pryswinners. Voor kleuters tussen de 2 en 6 is er b.v. een ijzersterke stoeibroek van jeans. Als PrijswinnerlO.- Het truitje dat er erg leuk bij past, heeft drie kontrastkleuren, voor, achter en in de mouwen. Er is keus uit een aantal kleur- kombinaties. Ook het truitje kost maar 10.- Voor jongens en meisjes tussen de 6 en 14 jaar is er een blue-denim spijkerbroek met vier zakken en iets uitlopende pijpen. Als Pr ijs- winner 12.50(diverse riemen vanaf 6,95). Daarbij een colpullover van leacryl. Hij is er in marine, geel, koningsblauw, groen en rood. Als Prijswinner 12.50 Da's meegenomen, zo vlak voor de kerst. Woonplaats: Ik ontvang van u gratis het Libelle kookboek. Ik verplicht mij hierbij voor tenminste 3 maanden. Aankruisen wat gewenst wordt: Ik wens het blad per wederverkoper te ontvangen en betaal 85 cent per week of f 11,05 per kwartaal (13 nrs.) Ik wens het blad per post te ontvangen en betaal f 11,05 per kwartaal (13 nrs.) FLC (Knip de bon uit en deze in open envelop zonder postzegel naar Libelle, antwoordnumm» 7146, Amsterdam.) Hierbij geef ik mij op ah van Libelle.

Leidse Courant | 1972 | | pagina 8