T Noordwijk is eerste plaats kwijt SANOCEL/SCYLLA ZONDER ONNES VERLIEST STUNT VAN BONA STARS Zaterdag voetbal Ijshockeyers zaten een uur straf uit Tafeltennis Woubrugge is niet te stoppen Afdeling Leiden Zaterdagvoetbal SPORTBIJLAGE MAANDAG 16 OKTOBER 1972 L 3 fase heb lidsrechtd oordeelr erdoor on waarva rug te kt i dat LEIDEN Noordwijq is zijn leidende positie in IB kwijt. Het verloor tamelijk verrassend van Amstelveen en staat nu derde doordat Zwart Wit '28 en SHO (tegen Quick Boys) geen fout maakten. Ter Leede veroverde één punt, maar blijft evenals Quick Boys in de on derste regionen hangen. Rijnsburgse Boys (2B) veroverde een kost baar punt, terwijl Slzo (3A) er een Het liggen. Ook RCL (3B) kwam niet verder dan een punfenverdeUng. Koudekerk daarentegen won op nieuw. In de vierde klas A toonde Katwijk aan een woordje te wil len meespreken in de strijd om de titel. SVOW verloor nogal ruim. ARC (4B) behaalde zijn tweede achtereenvolgende overwinning. TAVV leed zijn tweede achtereenvolgende nederlaag. De topper tus sen Lisser Boys en SV '35 werd door laatstgenoemde gewonnen. Oegstgeest klom nu naar de tweede plaats. tl niet ttj van zijj >ede kaq i met zJ n dat eei isisspelei en. LevilAmstelveen—Noordwijk 2—1 (IA) naar tot Noordwijk speelde tegen Amstel- le de eer veen één van de beste wedstrij- p Flamin den van dit seizoen en toch leed at er wei bet zijn eerste nederlaag. Een zijn", ze 8rote dosis pech, maar ook het ren na a( eveneens knappe spel van Am- ig had it stelveen waren de oorzaken. Dit pas Noordwijk begon goed, Bröring de Euro schoot ziin ploeg al na zeven minuten aan de leiding. Amstel veen kwam goed terug en scoorde al snel twee maal te gen. Noordwijk ontketende nu een geweldig offensief op het doel van Amstelveen. Vooral in de laatste twintig minuten, was '*-?eV^?T het een waar bombardement, i e Dj A]le Noordwijkse jjVer ten spijt >rp. tr ii jj]eef Amstelveen echter over- :ompetibj eind tbben w< laar kunQuick Boys—SHO 0—2 (IA) ize ploejAl verloor Quick Boys ook nu over ziel weer. toch boekte het tegen ns. Daar SHO één winstpunt: de inzet, tiet team] waaraan het de laatste wedstrij- 'n ramp den ontbroken had, was nu wel Punch." voor honderd procent aanwezig. iRKMANj De Katwijkers voetbalden met veel elan, waren duidelijk meer in de aanval, maar hadden wei nig geluk. Kort na het begin van de wedstrijd en vlak na rust scoorde SHO via twee frommeldoelpunten, waarbij de Quick Boys-achterhoede aarze lend optrad. IKozakken boys—Ter Leede 0—0 (IA) Het nogal drastisch gewijzigde Ter Leede heeft bij Kozakken Boys niet meer dan één punt j veroverd. Dat had het voor een groot deel nog te danken aan doelman Van Harskamp die vooral in de tweede helft vele voortreffelijke reddingen ver richtte. Voor rust was het Ter Leede, dat het meest in de aan val was. Wim van Grinhoven, de schutter uit het tweede, die een kans kreeg in het eerste, schoot eenmaal keihard op doel, maar Ottevanger stopte fraai. Na rust was Kozakken Boys zoals gezegd fel in de aanval. Toch kreeg ook Ter Leede een goede kans. Omdat keeper Otte vanger vaak ver voor zijn doel liep, probeerde Cor Vreugdehil het met een keihard afstands- Stand IA: SHO 7—11, Zwart Wit '28 7—11, Noordwijk 7—10, Am stelveen 7—8. Heerjansdam 7—8, Kozakken Boys 7—8, 's-Grav zandse SV 7—6, De Zwerver 7—6, Quick Boys 7—5, Ter Leede 7—5, Doto 7—3, Jodan Boys 7—3. De in witte shirts gestoken spelers van Lisser Boys (Isaac de Kooker rechts en v.d. Weerd) belagen tevergeefs de SV '35 doelman. schot. De binnenkant van paal en lat voorkwam een doelpunt. Kozakken Boys kreeg overigens veel meer mogelijkheden. Ten koste van veel overtredingen hield Ter Leede stand. De wed strijd werd nog ontsierd door een incident. Toen Ter Leede speler Sjoerd Boot geblesseerd op de grond lag en trainer Duindam na verkregen toestem ming het veld inliep, achtte één der Kozakkers het nodig trainer Duindams waterzak kapot te trappen. De scheidsrechter deel de aan de betrokken speler een Officiële waarschuwing uit en Duindam kreeg van Kozakken Boys een nieuwe waterzak. Rijnsburgse Boys—NDSM 2—2 (2B) Rijnsburgse Boys heeft tegen NDSM ongelukkig gelijkge speeld. Ongelukkig omdat een cadeautje van de arbiter in de slotfase aan NDSM de Rijnsbur gers de overwinning kostte. Rijnsburgse Boys domineerde de hele wedstrijd, maar toch nam NDSM voor rust via een strafschop de leiding. In de tweede helft sloeg Rijnsburgse Boys middels twee vrije trappen toe. Van Egmond had na handig samenspel met Jac de Heyer twee maal succes. Er leek geen vuiltje meer aan de lucht. Tot één der NDSM'ers in buitenspel positie doorbrak. Omdat er niet gefloten werd, achterhaalde Van Egmond de aanvaller, die de bal imiddels over de doellijn had laten lopen. Van Egmond raakte zijn tegenstander nog aan en die liet zich vallen. On danks hevige protesten ging de bal op de stip, waardoor NDSM op 22 kwam. Bestuursleden van Rijnsburgse Boys moesten de scheidsrechter na afloop in bescherming nemen tegen het boze publiek. In een van beide kanten slecht duel nam Sizo aanvankelijk de leiding. De 0—1 score bleef tot de rust gehandhaafd. In de tweede helft sloeg De Spartaan twee maal hard toe. Ton Snater- se zorgde ervoor dat Sizo toch nog een punt aan dit duel over hield. NSC—RCL 3—3 (3B West I) RCL had in het verre Nijkerk tot het laatste kwartier florissant uitzicht op de zege. Toen ver speelde het echter een 1—3 voorsprong. Uit een fraai tikje van Ederveen opende Teske de score in de eerste helft. De tweede helft was twee minuten ouc, toen het 11 werd, maar het fellere aanvalsspel van RCL werd beloond met twee doelpun ten van Leo v.d. Berg en Jaap Kuyk. Het was niet genoeg om rust in het spel van de Leider dorpers te brengen. NSC kwam op 23. Drie minuten voor tijd veroorzaakte Rodenburg een strafschop en daaruit werd het 3—3. 3—0 (3A Koudekerk—MVV'27 West II) Koudekerk speelde tegen MVV'27 een goede wedstrijd en was vooral verdedigend sterk op dreef. De inzet was ook beter dan in sommige voorgaande wedstrijden Kees Deemoed voor rust en Hans Hoogeveen en Leo Brommers in de tweede helft zorgden voor de doelpun ten. De uitvallen van MVV, een ploeg van zwaargewichten, wa ren zonder overleg en door het goede verdedigen van Koude kerk nauwelijks gevaarlijk. Naaldwijk—SVOW 4—1 (4A) In de eerste helft was SVOW nog wel opgewassen tegen Naald wijk. Door Jan van Heek nam het zelfs de leiding, maar de Oudeweteringers keken bij de rust toch tegen een 2—1 achter stand aan. Na rust werd Naald wijk allengs sterker en scoorde nog twee maal. Lisser Boys—SV'35 0—1 (AB) SV '35 was zonder meer de beste tegenstander, waar Lisser Boys tot nu toe tegen speelde, maar ook dient gezegd dat Lisser Boys dit keer zeer slecht op dreef was. Het verloor met name de slag op het midden veld. De absentie van Overde- vest. Van Aanholt en Jaap Boot zal daaraan niet vreemd zijn. SV'35 nam in de laatste minuut aan de leiding. Het miste na rust een legio aantal kansen op 0—2. Lisser Boys trapte regel matig in de buitenspelval. Hermandad—TAVV 3—1 (4B) TAW leed ook bij Hermandad een verdiende nederlaag. Het is duidelijk dat de Ter Aarders van slag waren. Hermandad toonde meer inzet en nam na 39 minuten de leiding. Kort na rust scoorde Dick van Veen de ge lijkmaker. Daarna stond TAW een kwartier lang zonder succes op het doel van Hermandad te beuken. De voortreffelijke Rot terdamse keeper liet zich niet passeren. Hermandad nam toen TAVV uitgeraast was de leiding uit een strafschop, toegekend wegens een overtreding van Idelenburg. Vijf minuten later werd het 3—1. Toen Heitinga in de laatste minuut onderuit werd gehaald kreeg ook TAVV een penalty, maar die werd door Heemskerk gemist. Duinoord—ARC 2—3 (4B) In de laatste periode kwam de zege van ARC, die zo zeker leek, nog in gevaar. Vonk, Ma- ranuva en Vonk hadden de Al- phenaren naar 3 geschoten en dat was nog maar een mage re afspiegeling van het krachts verschil. Na 20 minuten in de tweede helft veroorzaakte Boes veld een penalty en daaruit werd het 13. Tien minuten la ter zorgde De Roo voor 23 en toen kreeg ARC het soms nog knap benauwd, maar bezweek niet TOGR—Oegstgeest 0—1 (4B) Een prachtig doelpunt van de Katwijker Jaap van Duivenbode na een combinatie met zijn Oegstgeestse naamgenoot besliste voor Oestgeest de strijd tegen TOGR. TOGR was in het veld niet minder dan de Oestgeeste- naren, maar zij verdedigden zich zo bekwaam, dat TOGR in feite nauwelijks kansen kreeg. HEERENVEEN In een tu multueuze wedstrijd heeft Raak-ijshockey zaterdag avond met 7-3 (2-0, 2-2, 3-1) in Heerenveen gewonnen van Thialf. I LEADEN Bij Sanocel/Scylla ontbrak zaterdagavond Bert Onnes we gens ziekte. Wibo v. Gennip had de ondankbare taak hem te ver vangen in de wedstrijd tegen het sterke T.S.F.. Sanocel/Scylla ver loor met 8-4. lerard Bakker verloor van het heugdige talent Hans Lingen. Hij won echter gemakkelijk van Cas v. Koetsveld. Tegen v.d. Broek moest Gerard Bakker verloor van het jeugdig etalent Hans Lingen. Hij won 1 game een 20-16 voorsprong nam. De Leidenaar wist echter het ver schil te nivelleren en won daarmee zijn 2e partij in deze ontmoe- Éting. Anton-Wil v. Zoelen was voor het eerst in deze competitie voor treffelijk op dreef; evenals zijn kopman behoefde hij slechts het hoofd te buigen voor Lingen. Wibo v. Gennep kwam - zoals te ver wachten - niet in stuk voor. Alleen tegen Koetsveld verloor hij minimaal met 19-21, 19-21. Het dubbelspel, dat bij de stand 1-2, door Sancel/Scylla verloren werd, bleek tenslotte de doorslag te geven ten nadele van het Leidse team. t)e reserves van Sanocel/Scylla kregen weinig kans tegen Valken- berg/AMVJ, dat een goede kans maakt na de le competitie naar de ereklasse te promoveren. De start deed nog niet het ergste geloven voor Theo Bakker, Carel en Peter v. Schie. Na 3 partijen was de stand 21 in het voordeel van Sanocel/Scylla door overwinningen ^,■^2 van Carel v. Schie op Ed Fallaux en van zijn broer Peter op Ed L 3 v.d. Berg. Daar bleef het helaas bij. In de daaropvolgende partijen I is ge- kwam alleen Peter v. Schie tot een aanvaardbaar resultaat tegen Fallaux, door pas na 21-19 in de 3e game te capituleren. Uitslag 8-2 in het voordeel van de Amsterdammers. Docos kwam met een 9-1 nederlaag in de bagage terug naar Leiden. Jaski hield de volle winst in Hilversum. Beun en Brakkee leverden teveel moeilijkheden op. Bij de Leidse Hoofdklasse bleef Jacques v. Veen als enige niet in de grondverf steken. Hij was het, die tegen Haassen, de zwakste van het trio. het tegenpunt behaalde. Ook te gen Beun maakte hij de beste indruk, doordat hij 1 game op zijn naam bracht. Gamestanden 21-17, 6-21, 21-15. De Treffers werd het slachtoffer van het heroptreden van Jan v.d. Hoogen bij OTTC. De club uit Oss, tot zaterdag zonder punten in de hoofdklasse, zond onverwachts deze routinier weer in het strijdperk. Onverwachts, omdat nog vorige week van OTTC-zijde werd ver klaard, dat v.d. Hoogen definitief een punt achter zijn tafeltennis carrière had gezet. Hij kwam niettemin in actie en legde met 3 overwinningen de grondslag voor de 6-4 winst van zijn team. Jac ques v. Ruiten was wederom de beste speler bij De Treffers. Zijn 2 overwinningen werden door Kees Vesseur en Hans v.d. Zwet aange vuld met lx winst tegen v.d.Heijden. De Treffers 2 verloor dit weekeinde van Frisol. In Papendrecht be reikten de Veners een 7-3 stand. Jos v.d. Veer, kopman van dit team, haalde 2x winst en Koos v. Beek zorgde voor het 3e punt. Het 3e team ontmoette vrijdag thuis TOV 2. Wout Heemskerk, Ton Hoogeboom en v.d. Meer lieten geen twijfel over hun superioriteit. Het werd een 10-0 winst. Na de 8e partij was iedere kans op een enigzins gunstig resultaat voor TOV verkeken in de wedstrijd tegen Swift uit Deventer. Bij de stand 3-4 in het nadeel van TOV verloor Ruud v. Alkemade van Piet Luteyn met 14-21, 8-21. Daarmee was een nederlaag voor de Noordwijkers weer een voldongen feit. Goof v.d. Hoorn en Peter v.d. Berg konden niet verhinderen dat het uiteindelijk 3-7 werd. Ruud v. Alkemade liet ook nu weer geen twijfel bestaan over zijn hoofdklasseniveau. Ruud won van v. Leeuwen en Overweg. Goof v.d. Hoorn voegde daar in de 3e partij lx winst aan toe. De ontmoeting Avanti-NSSS is niet geworden wat men er van had mogen verwachten. Belangrijkste reden daarvoor was het ontbreken van Bert v. Paridon bij de Noordwijkerhoutse combinatie. Bert gaf er begrijpelijk de voorkeur aan, zijn vrouw Nel v. Paridon-Els- geest moreel te steunen in het Europa-cupduel DSC Kaiserberg- De Treffers, dat in Duisburg werd verspeeld. Dientengevolge viel de score voor Avanti nogal ruim uit (9-1). Piet Warmerdam voorkwam het ergste voor NSSS; hij won van Smits. De dames van Avanti moesten onverwachts nog in actie komen tegen koploper Tempo-Team. In het Tempo-Team ontbrak de geblesseerde Connie v. Moorst. Zij werd vervangen door Marian v.d. Vliet. Ma rian is een nieuwe loot aan de boom van de uitzendkrachten"; zij is oorspronkelijk afkomstig van het Haagse MVO. Els Vreeburg wqn van haar en scoorde het enige punt voor het team uit Hazers- woude. Ook tegen Ellen v.d. Helm-Kort maakte Els een uitstekende indruk, gebrek aan routine hield haar echter van de zege af. Eindresultaat 1-9 in het nadeel van Avanti. Het le meisjesteam van Avanti reisde zaterdag naar Heerlen om kennis te maken met de tafeltennis-kwaliteiten van het team van De Cringel. Het mondde uit in een krappe nederlaag voor Avanti (6-4). Wilma Kooter, Avan- ti's hoop op de toekomst, had 2x persoonlijk succes. Annemlek Smits scoorde lx. Winst In het dubbelspel zorgde voor het 4e punt. Steeds Vooruit maakte nog eens duidelijk dat er een grote kloof be staat tussen de onderste 2 clubs en de overige 4 in de ereklasse da mes. Belcrum was naar Warmond gekomen om onbewust die stel ling te bewijzen. Een 9-1 zege viel Nora Bakker-Broxterman en de haren ten deel. Nel v. Rijn kon het zich veroorloven zich eenmalig te vergissen. Overige uitslagen: promotie hoofdklasse Steeds H./T.S.B. 2 - Sanocel/Scylla 3 1-9; overgangsklasse Sanocel/Scylla 4 - Wibats 3 3-7. r non- t beds- :ht. De rikaan- ivenwel ren en TiriaC, „hom- ïrnatio- geen -4 2—4 len dat baan edende en ze Stan 'erwin- !e ova- Diedon- 'olgens iet hu- Belgi- Gra- Gra- orman .EIDEN Bona Stars heeft voor de eerste verrassing in de bas ketbalcompetitie gezorgd door in een bekeken wedstrijd Fiat Stars (op eigen veld nog wel) de eerste nederlaag te bezorgen. De andere verrassing nam Raak/Punch voor zijn rekening door in Delft landskampioen Le vi's beentje te lichten. Door deze resultaten gaat Raak/Punch nu alleen ongeslagen aan de lei ding en bezet Bona Stars de vijfd de plaats. loewel velen gehoopt hadden op deze stunt van Bona Stars, slechts weinigen geloofden daar werkelijk in. Trainer-coach Kal lenberg hield het van te voren op fifty-fifty. De Leidse spelers trokken zich nergens van van aan en traden de geroutineerde Amsterdammers onbevangen te gemoet. Geen moment liet Bona Stars zich verleiden tot onbezon nen acties, integendeel. De rus tige safe aanvalsopzet van Bona Stars strooide steeds meer zand de aanvalsmachine va Fiat Stars. Alleen de Amsterdamse Amerikanen Chestnut en Row land bleven onbewogen hun ei gen spelletje spelen. Zij waren h*t dan ook, van wie het groot- We gevaar kwam. Om zoveel mo gelijk de baas te blijven in de verdedigingsrebound had coach Kallenberg Wayne Denham de opdracht gegeven. Chestnut on der de basket weg te houden. "°ch de besnorde Amerikaan was niet voor één gat te vangen en scoorde lustig van afstand. Aan de andere zijde evenwel waren het voorlopig de uitge kookte Petrici, Denham en Moody, die er voor zorgden dat °ona Stars gelijke tred kon hou den. Maar na 12-12 brandde Har Stol even los, wat 12-20 beteken de. Aan beide zijden werden er nogal wat fouten gemaakt, vele passes kwamen niet op hun be stemming aan. Fiat Stars kreeg steeds meer vat op de man to man verdediging van Bona Stars, de voorsprong werd door enkele breaks tenietgedaan, wat vor coach Kallenberg het sein was om zijn mannen over te la ten schakelen op een one. Vanaf dat moment was er evenwicht, hoewel Bona Stars steeds een kleine voorsprong vast wist te houden. De 45-47 ruststand gaf dan ook prachtige perspectieven voor de tweede helft, de stars bleven vastberaden hun kansen verdedigen: Wim Petrici startte met een serie van 8 punten, Bill Moody vervolgde met 6 en ook Rudy van Eyck liet zich niet onbetuigd. Wayne Denham kwam weinig aan scoren toe, omdat hij reeds in het begin van de wedstrijd geblesseerd geraakt was en niet meer voluit kon spelen. Wat hij desondanks nog aan rebounds pakte was formidabel. Even leek het nog mis te gaan voor Bona Stars. Ton Boot en Cees Smit werden uitstekend bedwongen maar nu ontpopte Mike Rowland zich naast Chestnut als een uiterst gevaarlijk puntenmaker. Van 55-61 kwam Bona Stars in de negende minuut met 69-65, ach ter, vooral omdat Moody en Pe trici wegzakten. Een time out, Petrici kreeg een minuutje rust en Har Stol nam zijn plaats in. De achterstand groeide niet maar ging nu langzaam slinken, punt voor punt. Petrici wisselde voor Moody en Aad van de Nieuwendijk voor Rudy van Eek en met nog 5 minuten te Tijdens een feestelijke bijeenkomst in de aula van het Rijnlands Lyceum in Oegstgeest zijn drie leden van de jubilerende korfbalvereniging Fiks (45 jaar) tot lid van verdienste benoemd: de heren Mekking, P. van Veen en Anholts, wiens echtgenote de onderscheiding in ontvangst nam (zie foto). Wethouder J. E. Temminck speldde de versierselen op. Eerder op de dag hield Fiks in zijn clubhuis een receptie, waarop mr. De Jongh, voorzitter van de Oegstgeestse sportraad een korfbal over handigde. gaan was de stand omgebogen in 75-78. In de ongezellige hal hield alles wat Le.Js was zijn adem- in vanwege de slopende spanning. De spelers evenwel bleven uitgekiend spelen en stonden bij het ingaan van de laatste 3 min. ze'fs 7 punten voor. Het leek voor elkaar en dat was het ook want Bona Stars liet zich nergens meer door beïnvloeden en consolideer de de voorsprong. Daarmee be haalde Bona Stars de uiterst verdiende 86-92 overwinning en kan zich nu gaan opmaken voor hét grote spektakelstuk aan staande zaterdag in de 5-meihal tegen Levi's Flamingos. Scores: Petrici 20, Mdody 18, de Jong 16. Denham 14, Stol 11. van Eyck 7. van de Nieuwendijk 6. Fiat Sta-s: Chestnut 29, Row land 23, Smit 14, Boot 12, Schap- nert 8. Alphia Essor 32-52 (20-28). Op een vrij gemakkelijke wijze heeft Essor de volle winst behaald. Aphia had niet veel te vertellen tegen de Leidse man to man verdediging. Alle Essor spelers konden zodoende tot scoren ko men. Topscorer: Hans van Rooyen met 14 punten. ■V 1SV 50-41 (31-19). Het in de eerste klasse debute rende MSV was vooral als team totaal niet opge assen tegen de homogene Vcorhcutse ploeg. Zender dat de over.- .nning in gevaar kwam kon Forwodians, met als uitblinker Christian Uh- lenbeck, lustig experimenteren. Topscorers: Uhlenbeck met 25 en Henk Buck met 24 punten. i LEIDEN Onweerstaanbaar zet Woubrugge zijn onafgebroken zegcreeks voort. Ditmaal werd Sleutels met 1-4 het slachtoffer. Een opvallend resultaat boekte ook Hazerswoudse Boys dat met 2-6 Kagia versloeg. De andere drie wedstrijden In de eerste klas afdeling Lelden zaterdag eindigden in 0-0, etgeen bete kende dat VVSB zijn eerste puntje veroverde. Dat haalde verder niets uit, want et ge beurde tegen MVKV, dat voor laatste staat. Hoewel Sleutels, verzwakt door het ontbreken van een aantal geblesseerde spelers, vooral voor de rust beslist niet de zwakste ploeg was, ontbraken er aan Leidse zijde goede schut ters. De uitvallen van Woubrug ge bleken veel gevaarlijker. Kort voor rust wist Wit met een beheerste kopbal een vrije trap van aanvoerder Witteman net onder de lat te werken. In de tweede helft strafte Hereur een fout van keeper Oostindië af en kwam Sleutels gelijk. Woubrug ge zette nu een fel offensief in en dat kon Sleutels niet weer staan. Wit, Boer en nogmaals Wit brachten de stand op 1-4. en van weerskanten zeer matige wedstrijd, waarin in feite niets bijzonders gebeurde en geen doelrijpe kansen te noteren vie- Doelman Oostindië (Woubrugge) poogt redding te brengen in de wedstrijd tegen Sleutels. Het openingsdoelpunt van Jan Rietveld werd beantwoord door Kattenberg en het tweede doel punt van Rietveld door Dinant de Gelder, die In eigen doel school. Na een half uur voltooi de Rietveld zijn hattrick en stond Hazerswoudse Boys zijn voorsprong niet meer af. Nog voor rust werd het 2-4 door Joep de Ruiter. In de rommeli ge tweede helft dacht Kagia met de buitenspelval meer suc ces te kunnen boeken, maar toen die twee keer te laat dicht klapte betekende dat evenveel doelpunten (Aad Raaphorst en Joep de Ruiter): 2-6. Een bijzonder slechte wedstrijd, waarin de streng leidende scheidsrechter het spel dood floot. Beide teams pasten bo vendien de buitenspelval toe, zo- da: er een zeer onaantrekkelijk mid ienveldspel ontstond, waar bij geen doelpunten vielen. Itaml Woubrugfco 6-12. VWS 6-9, H«- zorwnuda* B<.y* 6-8, GWS 6-7. L.-I- di-n 7-7, .Sleutel* 7-7. Randutad Spurt 7-7. Valken '68 6-6. KokIo 7-4. MVKV 6-2, WSB 6-1.

Leidse Courant | 1972 | | pagina 17