Je ziet hoe dat zit en je weet hoe dat komt. ffMKkemó'fferfexi's afd. Leiden In de week van 2 l/m 7 oklober a s wordt de jaarlijkse huis-aan-huiscollecte gehouden. Collectanten, die hieraan willen deelnemen, wij hopen, dat het er vele zijn. worden verzocht op vrijdag 29 september s avonds tussen zes uur en half negen collectebus sen af te halen in zaal Rehoboth. Rapenburg 10 te Leiden. &3®o={]sp)gp mrs) nieuws Kijk eens hoe geweldig dat past, zo'n jurkje dat ii hij Hunkemöller koopt. Of zo'n vlotte, stijlvolle deux-pièces. En da's toch logisch? Want wie kan u daar nu eigenlijk beter bij adviseren dan Hunkemöller. Tenslotte is dat dé specialist in foundations en lingerie. En weet u, u kunt er zelfs beginnen bij de foundations'n Goed en modieus idee U koopt er dan tegelijk iets fijns op. Dan zit 't helemaal goed De deux-pièces in staalblauw, marine of bruin is van zuiver scheerwol en helemaal gevoerd. Klassiek dessin op 't voorpand, maar tocli ook weer modern door de kraag. Maten 40-48. f 119,-. De leuke wollen japon, ook helemaal gevoerd, is er in de kombinatie zwart met rood of met geel of lila En de maten? 38-48 f 98 - Onze specialiteit is: De Nederlandse Vr Wijziging net- en abonneenummers Oterleek Op vrijdag 29 september a.s. om 13.00 uur worden del abonnees van het net Oterleek aangesloten op het net Heerhugowaard. Het netnummer (02266) wordt hierdoor; gewijzigd in 02207. Gelijktijdig worden de 3-cijferige abonneenummers gewij zigd in 5-cijferige door voor de bestaande nummers het cijfer 10 (tien) te plaatsen. Abonnees die na genoemd tijdstip nog een oud nummer kiezen, worden door middel van een berichtenautomaat omtrent de wijziging ingelicht. te combineren met uurwerkreparatie Kan ook L T S 'er zijn welke bij ons opgeleid wil worden, maar papieren zijn onbelangrijk: goed werk komt op de eerste plaats. Wij werken met kleine bezetting (3 man) s Zaterdags vni 0. Kortekaas Horlogerie-juwelieroptiek Havenstraat 40 Noordwijkerhout Tel. 02523-2442 GEVESTIGD: L. A. G. A. VOERMANS f J VAN AMSTEt L KUIJPERS Hooigrachi 5. Leid Teletomsche als maandag tot en m 01710-26549 of UW PERSOONLIJKE LENING IS ONS GEHEIM De tientallen persoonlijke leningen, die wij dagelijks verstrekken worden helemaal schriftelijk afgehan deld. U kunt met ons telefoneren of schrijven. U krijgt ons niet te zien. Want geld lenen is een kwestie van wederzijds vertrouwen. Uw aanvraagformulier, dat wij u in blanco enveloppe toesturen geeft ons alle informatie, die nodig is. Als u gehuwd bent of in loondienst beschikt u over enkele dagen over het gevraagde bedrag. Van 1000 tot 10.000 Aflossing in 12 tot 48 maanden. Wettelijke tarieven. Geen informatie bij werkgever, bankrelatie of buren. Geen kosten. Bel met of schrijf aan Financieringskantoor E. J Möller. St. Catharinastraat 1, Eindhoven Tel 04066633 of 25472. na 19 00 uur 04105—3039 (Door de gemeente Eindhoven toegelaten rings-

Leidse Courant | 1972 | | pagina 6