en de vrouw koos zich een garderobe... OOK Wat u moet weten Weerbericht PAGINA 6 LEIDSE COURANT MAANDAG 28 AUGUSTUS 1972tfAAN ROTTERDAM NEC voor het doet. in de rechtsgel, W. G. G. M. van Holsteijn Naaldwijk. DELFT Aan de TH Delft zijn geslaagd voor de ex.: bouwk. ing. mevr. E. G. van den Hoven van Genderen-Bossen Delft; mej. H. C. Brouwer Schevenin- gen; mej. L. E. Dorigo Arn hem; mevr. A. M. Jonk-Gerling Voorschoten; mevr. Sie-Han Kien Nio Delft; mevr. R. Mille- r kamp-Loorbach Rotterdam; mej. A. Ouborg Den Haag; mej. The Sioe Lan Schiedam; mej. A. S.é Wiebenga Amsterdam. De heren: Ang Keng Ie Delft. H. de Bakker Rijswijk; W. H. Beekhuis Den Haag. F. W. Boekhorst Delft. G. H. de Boer Leiden; O. Boom Rotterdam. J. P. Bouterse Rotterdam. T. D. Brouwer Heerenveen; F. J. C. M. van Dongen 's-Hertogen- bosch; W. J. van Dort Delft; J. Universitair nieuws A. van Egmond Schiedam; E. Haagsman Waddinxveen; F. D. ten Hallers Markelo; E. Hasse laar Veenendaal; H. Hordijk Delft; J. C. Ilsink Delft; H. Kastelein Dordrecht; W. G. Keeris Bergeyk; G. Kiestra Delft; J. M. Klinkhamer Delft; H. C. Knook Delft; W. Kort Delft; P. Krabbendam Den Haag; F. Kranendonk Delft; J. C. G. Kreek Doorwerth; F. E. N. van de Loo Venlo; H. C. Mani Rotterdam; B. F. Mannot Rotterdam; H. E. G. Moonen St.- Michielsgestel; J. Nijland Den Helder; J. Ode Amsterdam; L. E. E. Oosterhoff Den Haag; P. A. Peeters Schiedam; R. H. Peters Naarden; W. B. J. Polman Den Haag; J. H. postma Veenwou- den; J. W. Rakhorst Voorst; H. F. J. de Reus Delft; K. J. M. LEIDEN De kinderen van de speeltuinvereniging Westerkwaroier zijn zaterdag een dagje uit geweest. Ze hebben onder meer Harder wijk bezocht en een tochtje over het IJselmeer gemaakt. In Harderwijk deed men het Dolfinarium aan. Natuurlijk stond er ook een speeltuin op het programma. Om onge veer half acht was men weer in Leiden. Leiden Ter gelegenheid van het vijftigjarig bestaan van de Technische Hoge school te Trondheim zal op 2 september het eredoctoraat van deze hogeschool worden uitgereikt aan prof. dr. C. J. Gorter directeur van het Ka- merlingh Onnes laboratorium van de Leidse universiteit. Het is de zevende maal, dat Prof. Gorter promoveerde eredoctoraat wordt verleend, prof. Gorter een buitenlands ruim veertig jaar geleden aan de Leidse Universiteit. Vervolgens was hij verbon den aan de Teyler Stichting te Haarlem en de universitei ten te Groningen en Amster dam. Na de oorlog werd hij hoogleraar-directeur van het Kamerlingh Onneslaborato- gende behaald. O LEIDEN Op 5 september is in de kapel van het kerk hof Zijlpoort een requiem mes om 9 uur. LEIDEN Op 23 augustus hebben in het Academisch Ziekenhuis zuster H. M. van den Berg, zuster M. Boone, en zuster A. M. G. Durlinger het certificaat dialyse-verple gende behaa d. Leiden Op initiatief van de Belgische hoogleraar prof. dr. Jacques E. Dumon- tis een Europese Gemeen schap van onderzoekers en docenten op het gebied van de biomedische wetenschap pen opgericht. Hierin hebben zich ruim 70 biomedicd aan gesloten, onder wie prof. Bekkeu (experimentele transplantatiebiologie Lei den), prof. Rood (immuno- haematologie Leiden) en dr. Hemker (lector in de bioche mie van hart en vaatziekten in Leiden). LEIDEN The Lord's Folks zullen, na een kleine vakantie periode, weer van start gaan met een eucharistieviering. Dit keer in de Jozefkerk aan de Herensingel. Aanvang 19.00 uur. KATWIJK Het waterpolo- team van Katwijk is gepro moveerd. In De Niereweide won het elftal met 17-4 van de Geuzen uit Goes. De doel punten werden gescoord door De Vries (5 maal), Van der Bent (4 maal), Timmermans (3 maal), Parlevliet en Van LEIMUIDEN De dames De Gjaaf-van Steijn en De Graaf-Van Bohemen hebben hun trimdiploma van de Knzb ontvangen. Zij zijn hiervan in het bezit gekomen door elke dag 500 meter te zwemmen. In de komende weken zullen meer dames uit Leimuiden dit diploma halen. ALPHEN De Koningin Julia- nabrug zal in de nacht van zaterdag op zondag gesloten zijn. Dit in verband met een asfaltlaag die op het brugdek wordt aangelegd. Het verkeer richting Amsterdam wordt omgeleid over de hefbrug. Het overige verkeer wordt door het centrum geleid. Rosdorff Rijswijk: J. G. Rose- boom Kesteren. M. J. Ruarus Ouderkerk; J. J. Rijnsburger Delft; G. A. Schiller Amster dam; N. Schoen Den Haag. J. M. Schrijnen Den Haag; C. J. Schut Vlaardingen; R. A. F. Smock Heerenveen; H. Stemer- dink Delft; A. Stortenbeker Delft; C. C. A. M. van den Thil- lart Utrecht; E. L. Tromp Delft; H. Trotz Amsterdam; G. Veenstra Opeinde; T. Verlaan Delft; P. G. Vermeulen Delft; W. de Visser Schiedam; K. Vol ders Delft; R. P. Voskuil Den Haag; H. C. de Vries Rotter dam; S. W. Wierda Haarlem; J. L. G. M. de Wilde Voorburg; W. J. de Wit Delft; K. M. Wolff Den Haag: J. W. Wijle Rotter dam; V. M. Zwiers Giethoorn. Doet. ex. bouwk. ing.: mej. L. J. Visser Leeuwarden. De Heren: H. J. Bartels Breda; E. E. Berk hout Apeldoorn; M. Bierman Amsterdam; H. van Brederode Amsterdam; A. L. W. J. Canoij Delft; H. Dooijes Kantens; L. van Duin Noordwijk (met lof); G. C. Grosfeld Delft; W. H. M. Haase Lisse (met lof) A. W. van Hattum Delft: A. N. M. M. van Hout Delft; P. van Keulen Delft; L. A. R. Kleiverda Ro den; C. Kok Barendrecht; J. G. C. M. Krop Delft; N. G. Krul Delft; G. H. Memar Delft; P. M. J. van Oerle Leiden; M. Ploeger Den Haag; De Raz Rot terdam; N. C. G. M. van de Rijt Delft: T. A. J. L. Schilder man Neede (met lof): H. J. H. Schuurs Delft: C. G. F. Spelbos Delft; Tan Houw Tjiang Den Haag; T. Visser Schiedam; F. F. Vlekke Voorburg; F. W. van Voorden Gorinchem (met lof); De Vrielink Rotterdam; J. J. de Waal Malefijt; Delft; J. L. C. Weijts Bergen op Zoom; G. Wierenga Coevorden. Doet. ex. vliegtuigb. ing.: De he ren J. G. J. Seeboldt Haarlem; S. B. Welt Usquert. Doet. ex. wlsk. ing. De heren J. N. P. Beers Heer-Hugowaard; A. F. Bloemsma Leeuwarden; R. Boesenkool Nieuwleuzen; J. W. Dercksen Petten; M. Dren then Capelle a. d. IJsel; E. V. Greep Sneek; O. J. G. M. Groen Woerden; L. T. M. E. Hillegers Meerssen; W. C. M. van der Hoeven Amstelveen; J. P. A. Jonggepier Middelburg; J. M. de Kooter Zoetermeer; H. J. J. van Lier Capelle a. d. IJssel; R. Maissan Hoek van Holland; P. de Mik Stolwijk; G. H. J. Oude Vrielink Leusden; M. Pronk Den Haag; P. A. J. Schellart Tilburg; H. de Swaan Arons Amsterdam; L. Touwen Leeuwarden; M. J. M. van der Valk Delft; M. A. Viergever Den Haag. J. H. Vink Schie dam; J. S. .W M. Vonk Maas tricht; W. de Witt Engelbert T. Wijnja Uitwellingerga. Kand. civiel-ing.: De heren J. Niemantsverdriet Delft; G. J. M. Uffink Amsterdam. DE BILTEen hogedrukgebied, waarvan de kern vannacht bo ven het noordelijk deel vai Noordzee lag, beheerst al enke le dagen het weer in onze omge ving. Aanvankelijk voerden noordoostelijke winden nog veel bewolking naar Nederland,, maar gisteravond losten deze wolkenvelden op. Boven Frank rijk, Zwitersland en Italië lag een vlak lagedrukgebied. Plaat selijk vielen onweersbuien, waarbij je in Zurich in 24 uur lijd 63 mm neerslag werd gemeten. In de luchtdrukverdeling boven Europa komt de komende dagen weinig verandering. Nederland blijft in een oostelijke stroming, waarin weinig bewolking voor komt. Wel kunnen zich overdag kleine stapelwolken ontwikkelen. Weersvooruitzichten in cijfers voor woensdag: Aantal uren zon: 4 tot 14 Min. temp.: van onge veer normaal tot 4 graden on der normaal. Max. temp.: om streeks normaal. Kans op een droge periode van minstens 12 uur: 95 procent. Kans op een geheel droog etmaal: S0 cent. Zon 5.47 - 19.24 Maan 20.54 - 12.13 Schev. hoogw. 5.42 18.06 laagw. 1.46 - 10.03. W eer rappor ten van hedenmorgen 7 uur mp. emp. slo Amsterdam onbew. 19 12 0 De Bilt onbew. 19 11 0 Deelen onbew. 19 11 0 Eelde mist 20 9 0 Eindhoven onbew. 20 11 0 Den Helder onbew. 18 14 0 L.h. R'dam onbew. 19 10 0 Twente onbew. 18 10 0 Vlissingen onbew. 19 12 0 Z.-Limburg onbew. 21 11 0 Aberdeen zw.bew. 18 6 0 Athene onbewolkt 28 19 0 Barcelona zw.bew. 25 19 0 Berlijn onbewolkt 20 9 0 Bordeaux mist 23 11 1 Brussel onbewolkt 19 11 0 Frankfort zw.bew. 22 13 0 Genève onbewolkt 19 12 2 Helsinki regen 17 11 13 Innsbruck geh.bew. 24 13 39 Kopenhagen onbew. 19 13 0 Lissabon lichtbew. 24 17 0 Locamo geh.bew. 20 14 6 Londen geh.bew. 18 14 0 Luxemburg zw.bew. 21 11 0 Madrid onbewolkt 27 12 0 Malaga onbewolkt 33 22 0 Mallorca onbewolkt 27 19 0 München onbewolkt 21 8 0 Nice lichtbew. 24 16 0 Oslo onbewolkt 21 7 0 Parijs halfbew. 23 11 0 Split zw.bew. 17 9 0 Stockholm lichtbew. 17 9 0 Wenen geh.bew. 21 14 0 Ziirich regen 22 15 63 Xoor het moment dat ze zich jong voelde en speels. 'De mode om de mode.... \oor het moment dat ze eigentijds wilde zijn en toch eigen.... Xoorhetmoment dat ze heimwee had naar 't klassieke maar up-to date wilde blijven \oor al die momenten kan elke vrouw zich een garderobe kiezen Uziet hetbij C &A en iedereen mag profiteren van de koopavond ^nfnognictsoms..?

Leidse Courant | 1972 | | pagina 6