de rijksoverheid vraagt stafmedewerker bedrijfseconoom staffunctionaris volkshuisvestingsbeleid econoom medewerk(st)er hoofd algemeen secretariaat medewerk(st)er technisch medewerker medewerker bureau opslag en beheer chef onderafdeling rijksgenoten (m/v) medewerk(st)ers bedrijfsadministrateur medewerk(st)er bestandsbeheer hoofd onderafdeling post- en archiefzaken en bibliotheek administratief medewerk(st)er medewerkster chef centrale typekamer (vrl.) administratief medewerker administratief medewerker fotograaf medewerk(st)er afdeling boekhouding medewerk(st)er sociale afdeling archiefmedewerk(st)er timmerman/stoffeerder medewerker sectie technisch beheer vac. nr. 2-453311042 voor het Ministerie van Financiën t.b.v. het secretariaat van de Commissie voor de Ontwikkeling van Beleidsanalyse van het Directoraat-Generaal van de Rijksbegroting. De Commissie voor de Ontwikkeling van Beleidsanalyse stimuleert de toepassing van beleidsanalyse bij de Ministeries, coördineert de ontwikkeling en uitbreiding van de beleids analyse der verschillende Ministeries en vergelijkt de waarde van de analyses voor de praktijk. Daarnaast worden methoden ontwikkeld voor nieuw te entameren toepassingsgebieden voor de beleidsanalyse. Tevens worden de ontwikkelingen gevolgd van de wetenschap betreffende moderne begrotingssystemen (w.o. planning, programmastructuren en cost-benefit analyses). De Commissie adviseert en rapporteert hierover aan de Regering. Het secretariaat van de Commissie is belast met de voorbereiding van bovengenoemde opdracht. De functie brengt veel externe contacten met zich. Vereist: doctoraal examen economie of politicologie met enige jaren ervaring bij de Rijksoverheid en belangstelling voor de moderne toepassing van de leer der openbare financiën en welvaartstheorie. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, van f3180,- tot f4070,- per maand. vac. nr. 2-490711042 voor het Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk t.b.v. de Afdeling Volkskredietwezen, Onder afdeling Controle en Tarieven. De onderafdeling is belast met het onderzoeken van administraties van onder de Wet op het consumptief geldkrediet vallende voorschot banken. Ook zullen kosten/nuts-analyses dienen te worden samengesteld. Taak o.m.: als chef van de onderafdeling plannen van en Jeiding geven aan activiteiten van medewerkers m.b.t. controle op instellingen, die zich op het gebied van het consumptief geldkrediet bewegen; onderhouden van contacten met laatstgenoemde instellingen en met public accountants van die instellingen; adviseren van en signaleren aan de afdelingsleiding m.b.t. de ontwikkeling op het gebied van consumptieve kredietverlening; opstellen van onderzoeks- instructies en procedures. Vereist: voltooide universitaire opleiding economie; ruime ervaring in bank- en/of verzekeringswezen. Kennis van vraagstukken de accountancy betreffende. Standplaats: Rijswijk (Z.-H.). Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 3384,- per maand. vac. nr. 2-486111042 toegevoegd aan de Directeur Volkshuisvesting voor het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening t.b.v. de Centrale Directie van de Volkshuisvesting en de Bouwnijverheid. Taak: bijdragen aan het ontwikkelen en realiseren van het volkshuisvestingsbeleid. Inbreng bij de behandeling van o.m. juridische, financiële en organisatorische aspecten, verbonden aan het functioneren van woning bouwcorporaties. Optreden als adviseur m.b.t. vraagstukken van samenwerking tussen corporaties onderling en met gemeenten en andere instellingen, werkzaam op het gebied van de volkshuisvesting. De functie leidt tot vele contacten. Vereist: universitaire opleiding en b.v.k. ervaring in een bestuurlijke functie. Standplaats: 's-Gravenhage. vac. nr. 2-490811042 voor het Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk t.b.v. de Afdeling Volkskredietwezen. Onder afdeling Controle en Tarieven. De onderafdeling is belast met het onderzoeken van administraties van onder de Wet op het consumptief geldkrediet vallende voorschot banken. Ook zullen kosten/nuts-analyses dienen te worden samengesteld. Taak: betrokkene vervangt de onderafdelingschef bij afwezigheid. Voorts zal hij worden belast met onderzoeken en controles bij instellingen die zich op het gebied van consumptief geldkrediet bv. wegen en met rapportage omtrent deze werkzaamheden. Vereist: M.O. Economie. Ervaring in het bank- on/of verzekeringswezen strekt tot aanbeveling. Standplaats: Rijswijk (Z.-H.). Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 2909,- per maand. vac. nr. 2-4707/1042 voor het Centraal Bureau voor de Statistiek t.b.v. de Hoofdafdeling Nationale Rekeningen. Taak: leiding bij de analyse van de rijksrekening waarbij o.a. contacten moeten worden onderhouden met de comptabele afdelingen van departementen en rijksdiensten, met name op het gebied van automatisering van de administraties. Tot de taak zal voorts behoren het samenstellen van het rekeningenstelsel en de toelichtende tabellen van de Nationale Rekeningen m.b.t. de Overheid. Vereist: diploma HBS of Gymnasium en M.O. economie. Ervaring op het gebied van de overheidsfinanciën strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, tot max. f 2909,- per maand. vac. nr. 2-377311042 Taak: behandelen en organiseren van niet specifiek farmaceutische, medische en juridische zaken; leiding geven aan administratieve en comptabele werkzaamheden, eveneens t.b.v. bibliotheek en documentatie; verslagleggen van diverse vergaderingen en meewerken aan de uitvoering van op deze vergaderingen genomen beslissingen. Vereist: HBS of hiermee vergelijkbare opleiding. Voortgezette administratieve beroepsopleiding b.v.k. HEAO. Standplaats: Leidschendam. Salaris max. f 2457,- per maand. vac. nr. 2-490911042 t.b.v. de Afdeling Volkskredietwezen, Onder afdeling Controle en Tarieven. De onderafdeling is belast met het onderzoeken van administraties van onder de Wet op het consumptief geldkrediet vallende voorschot banken. Ook zullen kosten/nuts-analyses dienen te worden samengesteld. Taak: verrichten van controles en bedrijfs economische onderzoeken bij instellingen die zich met het verlenen van consumptief geldkrediet bezighouden; deelnemen aan totale activiteiten van de onderafdeling. Vereist: tenminste HBS of hiermee vergelijkbare opleiding; diploma SPD II. Ervaring in assistent- accountantswerkzaamheden. Voortgezette studie op financieel terrein strekt tot aanbeveling. Standplaats: Rijswijk (Z.-H.). Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f2186,- per maand. vac. nr. 2-4902/1042 voor het Ministerie van Economische Zaken t.b.v. de Dienst van het IJkwezen (Van Swinden Laboratorium). Taak: verrichten van c.q. meewerken aan nauwkeurige kalibraties van ternperatuurmeet- instrumenten; ontwikkelen en testen van daarvoor benodigde onderzoekapparatuur; meewerken aan realisering van de nationale standaarden van temperatuur. Vereist: HTS fysische techniek, kennis van elektronische meet- en regelapparatuur, eventueel HTS-elektrotechniek (informatie techniek); bij voorkeur laboratoriumervaring. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 1637,- per maand. Promotiemogelijkheid tot max. f1923,- per maand aanwezig. Tel. inlichtingen onder nr. (070) -51 40 61. vac. nr. 2-4945/1042 voor het Ministerie van Volksgezondheid en Milieuhygiëne t.b.v. de Afdeling Volksgezondheidszorg in Buitengewone Omstandigheden. Taak: regelen van opslagkeuringen voor geneesmiddelen; opstellen van begrotingen; ontwerpen van instructies; plannen van aanschaffingen; zorg voor de voorraad administratie en bestellingen; instrueren van magazijnpersoneel m.b.t. administratieve zaken. Vereist: tenminste diploma MULO/MAVO. Redactionele ervaring. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 1637,- per maand. vac. nr. 2-486011042 Tot de werkzaamheden van de onderafdeling behoren de beleidsvoorbereiding m.b.t. de welzijnsbevordering van Rijksgenoten (opstelling van nota's en rapporten, signaleren van nieuwe ontwikkelingen, deelnemen aan verschillende overlegkaders) en de beleids voering (subsidieverlening, voorlichting, enz.) Het secretariaat van de Commissie Contact en Overleg m.b.t. Surinamers. Het leveren van bijdragen aan de meer algemene taken van de afdeling m.b.t. buitenlandse werknemers, studerenden en vluchtelingen. Vereist: universitaire opleiding; redactionele ervaring. Enige bestuurlijke ervaring strekt tot aanbeveling. Standplaats: Rijswijk (Z.-H.). Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f2186,- per maand. vac. nr. 2-3250/1042 voor een Overheidsinstelling te 's-Gravenhage. Taak: administratieve werkzaamheden op het gebied van informatieverwerking t.b.v. gespecialiseerde onderzoekers in binnen- en buitendienst. Vereist: tenminste diploma MULO/MAVO-4; b.v.k. diploma HAVO. Tijdens de diensturen wordt gelegenheid geboden een op de functie gerichte opleiding te volgen. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f1319,- per maand. Promotiemogelijkheden tot max. f1637,- per maand aanwezig. vac. nr. 2-3648/1042 voor de Rijksvoorlichtingsdienst t.b.v. de Afdeling Pfoduktie Tentoonstellingen t Wateringen. De Afdeling Prodüktie Tentoonstellingen ontwerpt en vervaardigt overheidsinzendingen voor nationale en internationale tentoonstellingen, beurzen en andere manifestaties. Taak: het t.b.v. de algemene bedrijfsvoering, met behulp van vier medewerkers administratief begeleiden van hieruit voortvloeiende werkzaamheden. Deze liggen o.m. op het terrein van budgettering, calculatie, planning en magazijnbeheer. Vereist: diploma MULO/MAVO; diploma MBA en ruime ervaring in een soortgelijke functie. Salaris max. f 1637,- per maand. vac. nr. 2-4932/1042 voor het Ministerie van Justitie Taak: salaris-technisch beheer van een deel van het personeelsbestand; voor automatische verwerking gereedmaken van mutatie-opdrachten; geven van informaties over salaris-technische aangelegenheden. Vereist: diploma MULO/MAVO. Voor aanvullende praktijkopleiding zal binnen de afdeling worden zorggedragen. Standplaats: 's-Gravenhage. Aanvangssalaris, afhankelijk van leeftijd, max. f1124,- per maand. Na voltooide interne opleiding max. f 1474,- per maand. Promotiemogelijkheden aanwezig. vac. nr. 2-4557/1042 voor het Ministerie van Verkeer en Waterstaat t.b.v. de Dienst Informatieverwerking van de Rijkswaterstaat. Taak: leiding van de Afdeling Post- en Archief zaken en een kleine bibliotheek; toezicht op typewerkzaamheden. Vereist: diploma MULO of hiermee vergelijkbare opleiding, aangevuld met SOD I. Leeftijd vanaf 30 jaar. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, tot max. f 1474,- per maand. vac. nr. 2-4946/1042 voor het Ministerie v Milieuhygiëne t.b.v. de Inspectie voor de Drankwetgeving. Taak: redigeren en beoordelen van adviezen m.b.t. ontheffingsaanvragen op grond van de Drank- en Horecawet. Vereist: de diploma's MULO/MAVO en typen. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 1319,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. vac. nr. 2-4036/1042 voor het Ministerie van Verkeer en Waterstaat t.b.v. de Centrale Afdeling Personeelszaken. Taak: leiding geven aan enige typistes; collationeren van getypte stukken; toezicht op de voortgangscontrole van medeparaafstukken van de buitendiensten; verzenden van uitgaande post; assisteren en optimaal vervangen van de secretaresse van het hoofd en plaats vervangend hoofd van de afdeling w.o. de verslaglegging van (staf)-vergaderingen en dergelijke. Vereist: diploma MULO of hiermee vergelijkbare opleiding; ruime type-ervaring, steno. Leeftijd vanaf 30 jaar. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, tot f1201,- per maand. Promotiemogelijkheid tot max. f 1319,- per maand aanwezig, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. vac. nr. 2-4950/1042 i Volksgezondheid en t.b.v. de Afdeling .V.zcrr.ir-c Zaken. Taak: leiding geven aan ongeveer 17 mede werksters; zorg voor uitvoering van type opdrachten, zoals brieven, beschikkingen, rapporten enz.; instrueren van typistes. Vereist: de diploma's MULO/MAVO en typen. Standplaats: Leidschendam. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f1319,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. vac. nr. 2-4433/1042 voor het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening t.b.v. de Centrale Afdeling Personeelszaken, Onderafdeling Rechtspositie en Administratie. Taak o.m.: verzamelen en tot statistische overzichten verwerken van gegevens welke nodig zijn voor het volgen van de bewegingen in het personeelsbestand; meewerken aan de verdere uitbouw van de loopbaanadministratie. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f1319,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. vac. nr. 2-4651/1042 voor het Ministerie van Binnenlandse Zaken t.b.v. de Hoofdafdeling Organisatie Bescherming Bevolking. Taak: diverse boekhoudkundige werkzaamheden, zoals bijhouden van de voorraadadministratie en de beheersovereenkomsten m.b.t. het uitgezette materieel bij de BB-kringen; samenstellen van diverse financiële overzichten. Vereist: diploma MULO/MAVO of hiermee vergelijkbare opleiding; b.v.k. Praktijkdiploma Boekhouden of studie hiervoor. Enige administratieve en boekhoudkundige ervaring. Leeftijd vanaf ca. 25 jaar. Standplaats: 's-Gravenhage (Centrum). Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 1201,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. vac. nr. 2-4757/1042 voor het Ministerie van Landbouw en Visserij Taak: het maken van opnamen in zwart/wit en kleur t.b.v. voorlichtingsdoeleinden, het afwerken daarvan en het maken van reprodukties in zwart/wit en kleur. Vereist: diploma MULO/MAVO of hiermee vergelijkbare opleiding en diploma fotovak school. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, tot max. f1319,- per maand, met een uitloop mogelijkheid op grond van diensttijd. vac. nr. 2-4919/1042 voor het Ministerie van Justitie t.b.v. de Raad voor de Kinderbescherming te 's-Gravenhage. Taak: diverse werkzaamheden, w.o. opmaken van declaraties, verifiëren en betaalbaar stellen van rekeningen, kasbeheer enz. Vereist: diploma MULO/MAVO-4 en type-ervaring. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, tot max. f 1201,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Tel. inlichtingen onder nr. (070) -61 42 11. vac. nr. 2-4920/1042 voor het Ministerie van Justitie t.b.v. de Raad voor de Kinderbescherming te 's-Gravenhage. Vereist: diploma MULO/MAVO-4 en b.v.k. type-ervaring. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, tot max. f 1201,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Tel. inlichtingen onder nr. (070) - 61 42 11. vac. nr. 2-4934/1042 voor het Ministerie van Landbouw en Visserij Gevraagd: type-ervaring en b.v.k. MULO/ MAVO-opleiding. Ervaring in archiefwerkzaam heden strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 1010,- per maand. Bij bezit van diploma archiefverzorging is het salaris max. f 1124,- per maand. Promotiemogelijkheid aanwezig. vac. nr. 2-4949/1042 voor het Ministerie van Volksgezondheid en Milieuhygiëne t.b.v. de Afdeling Algemene Zaken. Taak: onderhoud van kantoormeubilair: vernieuwen of repareren van vloerbedekking, gordijnen etc.; assisteren bij minder omvangrijke verhuizingen binnen het Ministerie. Vereist: diploma LTS. Standplaats: Leidschendam. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 1124,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. vac. nr. 2-4927/1042 voor het Ministerie van Verkeer en Waterstaat t.b.v. de Afdeling Algemene Zaken en Kabinet. Taak: naast onderhoudswerkzaamheden van algemene aard, stofferingswerkzaamheden in het departementsgebouw. Gevraagd: b.v.k. diploma LTS en ervaring in stofferingswerkzaamheden. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, tot max. f1010,- per maand. Promotiemogelijkheid tot max. f 1124,- per maand aanwezig, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd.

Leidse Courant | 1972 | | pagina 14