WOENSDAG 9 AUGUSTUS 1972 LEIDSE COURANT r PAGINA 13 I Ajax Terrein: middenweg, Amsterdam Trainer: Stefan Kovacs Contractspelers: Horst Blankenburg, Ab Braam, Johan Cruyff, Pim van Dord, Louis van Gaal, Arie Haan, Henk Heijt, Ron Hilster, Barry Hulshoff, Hans Jan sen, Paul de Jong, Piet Keizer, Barend Kist, Gerrie Kleton, Cees Koeman, Ruud Krol, Henk Medik, Arnold Muhren, Gerrie Muhren, Jan Mulder, Johan Neeskens, Johnny Rep, Sjoerd Ruiter, Heinz Schil- cher, Gerrit Schoonewille, Heinz Stuy, Wim Suurbier, Sjaak Swart, Dirk Visser, Sies Wever en Wim Zand. Aangetrokken: Paul de Jong (SC Woer den), Barend Kist (OWO), Cees Koe mand (ZFC), Henk Medik (EVC), Jan Mulder (Anderlecht), Pim van Dord, Henk Heijt en Wim Zand (allen eigen kweek). W TT* SJAAK ROGGEVEEN eindelijk weer „thuis" Haarlem Terrein: Planetenlaan-Sportlaan, Haarlem Trainer: Joop Brand Contractspelers: Henny van der Aar, Piet van de Berg, Driesz Boszhard, Renq van Breevoort, Joop Burgers, Hans Dorjee, Sjef van Duffelen, Pepe .Fernandez, Ger rie de Goede, Günther de Haan, Piet Hoe ben, Piet Huyg, Henk van Ingen, Aad Kalkman, Henk Lelieveld, Anton Marijt, Ton Nieuwenhuis, Stewart Oosthuizen, Gerrit Peys, Jaap Poldervaart, Frans Reuser, Rob Schiitz, Frits Verheulen, Bobby Vosmaer, Beer Wentink, Andre Wetzel, Gerrit Wittenberg. Aangetrokken: Hennie van der Aar (Stormvogels), Hans Dorjee (FC Den Haag), Pepe Fernandez (PEC), Ad Kalk man (Uithoorn), Anton Marijt (Noord- wijk), Bobby Vosmaer (VUC), Gerrie Wittenberg (VVS) en Andre Wetsel (eigen kweek). NEC Terrein: Goffertstadion, Nijmegen Trainer: Wiel Coerver Contractspelers: Gerard Bongers, Jan van Deinsen, Frans Eggenkamp, Ben Gerritsen, Guus Hoevenberg, Piet Ham burg, Cas Janssens, Kees Kornelis, Piet Kamps, Chris Kronshorst, Henk Liotart, Joop Leidekker, Tjeerd van 't Land, Felix Muller, Ad Mellaard, Jo Peters, Jan Pe ters, Jos Peeters, Eugene Marijnissen, Harry Schellekens, Eddy Sobczak, Frans Thijssen, Wim van Rooy en Sije Visser. Aangetrokken: Ben Gerritsen (Vitesse), Guus Hoevenberg (De Graafschap), Piet Hamburg (BNC), Henk Liotart (PEC), Joop Leidekker (Heracles), Jos Peeters (MVV Millingen), Eugene Marijnissen (UDI '19), Eddy Sobczak (PSV) en Wim van Rooy (SCE). JAN MULDER van Anderlecht naar Ajax Excelsior Terrein: Woudenstein, Honingerdijk, Rot terdam Trainer: Joop Castenmiller Contractspelers: Aad Bakker, Hans Bas- sant, Wim Bron, Aad den Butter, Gerrit den Butter, Jan Coenen, Rob Eckhardtf Frans van der Heide, Bep van de Hey- den, Jan Kleingeld, Thijs Kwakkernaat, Wim Meutstege, Chris Moerkerken, Aad de Mos, Dick van Nierop, Eddy van de Roer, Sjaak Roggeveen, Wim Tetteroo, Theo Smit, Leo Hey, Reinier van der Vaart, Rene Vermunt en Jan Merrelaar. Aangetrokken: Chris Moerkerken (Feyen- oord), Aad de Mos (Wilhelmus), Sjaak Roggeveen (FC Den Haag) en Theo Smit (DHZ). FC Den Haag Terrein: Zuiderpark, Den Haag Trainer: Evert Teunissen Contractspelers: Dick Advocaat, Bo Au- gustsson, Henny Ardesch, Harald Berg, Kees Bregman, Hans Bres, Theo van den Burch, Leo de Caluwé, Hans van Eeden, Tor Fuglset, Leen de Graaf, Barend van Hijkoop, Cees Jansen, Jan de Jong, Aad Kila, Joop Korevaar, Hugo Lochtenbergh, Wim Looye, Woody Louwerens, Aad Mansveld, Rob Monne, Rob Ouwehand, Rene Pas, Paul Roodnat, Ton Thie, Si mon van Vliet, Kees Weimar, Dick van de Wulp, Thijs Wijngaarde en Piet de Zoete. Aangetrokken: Bo Augustsson (Atvida- berg, Zweden), Kees Bregman (Haar lem), Ter Fuglset (Lyn Oslo, Noorwe gen). PSV Terrein: Philips Sportpark, Eindhoven Trainer: Kees Rijvers Contractspelers: Jan van Beveren, A. van den Brand, Jos Dijkstra, Wim van den Dungen, A. van Esdonk, A. van Gerven, Willy van der Heijden, Oeki Hoekema, Henning Munk Jensen, Peter Kemper, Adrie van Kraaij, Cees Krijgh, Willy van der Kuylen, Harry Lubse, Eef Mulders, Björn Nordqvist, A. Otten, Bent Schmidt Hansen, Jacques, van Stippent, Pleun Strik, Tiny van de Tillaar, Ad de Wert en Willy van Woerkom. Aangetrokken: A. van den Brand (Moerse Boys), A. van Esdonk (Desk), A. van Gerven (Blauw Wit, Hamontlo), Cees Krijgh (FC Den Bosch), Björn Nordqvist (IFK Norrköping, Zweden) en A. Otten (Broekhoven). FC Amsterdam Terrein: Olympisch Stadion, Amsterdam Trainer: Pim van der Meent. Contractspelers: Abe van der Ban, Rob Boersma, Harry Bucker, Theo Cornwall, Wietze Couperus, Chris Dekker, Siemjan Dekker, Tom Dekker, Peter Eman, Frits Flinkevleugel, Jan Fransz, Theo Hüsers, Nico Jansen, Robbie Jansen, Jan Jong bloed, Martin Kamminga, Tjeerd Koop man, Frank Kramer, Piet Langenberg, Gerard Letting, Huub Mensink, Leen van der Merkt, Geert Meyer, Wim Muller, Jan Nieuwenhuis, Henk Oik, Ron van het Schip, Cees van Sloten, Sydney Sumter, Klaas Verbrugge, Jaap Visser en Peter Zwering. Aangetrokken: Abe van der Ban (AZ '67), Wietze Couperus (FC Den Haag), Siem jan Dekker (AZ '67), Tom Dekker (AZ '67), Nico Jansen (SDW), Tjeerd Koop man (ZFC), Piet Langenberg (Zilver meeuwen), Leen van der Merkt (FC Utrecht). Feyenoord Terrein: Stadion Feyenoord, Olympiaweg, Rotterdam Trainer: Ernst Happel Contractspelers: Marinus Bosgieter, Jan Boskamp, Mattheus Breuer, Joop van Daele, Anton Óekker, Theo van Duivenbo- de, Jan Everse, Peter Feteres, Bram Geilman, Wim van Hanegem, Franz Ha- sil, Hans van de Hoek, Rinus Israel, Wim Jansen, Theo de Jong, Jörgen Kristensen, Gerrit van Kuijk, Attila Ladinsky, Adrie Nanlohy, Peter Ressel, Gerrit Reitsma, Willem Rijnsbergen, Dick Schneider, Lex Schoenmaker, Willem van Til, Eddy Trey- tel, Harry Vos en Henk Wery. Aangetrokken: Theo de Jong (NEC), Jör gen Kristensen (Sparta), Peter Ressel (Lierse), Gerrit Reitsma (Zwart Wit '28), Anton Dekker, Jan Everse, Gerrit van Kuijk, Adrie Nanlohy en Willem van Til (allen eigen kweek). jörgen kristensen opvolger van Coentje Sparta Terrein: Kasteel Spangen, Spartastraat, Rotterdam Trainer: Leo Steegman Contractspelers: Henk Bosveld, Wim Doesburg, Hans Eijkenbroek, Nol Heijer- man, Cock Hoogeveen, Gerrie ter Horst, Leendert Jansen, Jan Klijnjan, Janusz Kowalik, Willy Kreuz, Peter Langeweg, Joop Mom, Cees van de Munnik, Jan Roodhol, Arie van der Sluis, Henk van Smallen, Arie van Staveren, Jan van der Veen, H. van der Velde, Hans Venneker, Hans Verel, Dries Visser, Peter Vossel- man, Stef Walbeek en Cor Pot. Aangetrokken: Willy Kreuz (Admire Wien, Oostenrijk), H. van der Velde (Alexandria '66), Cock Hoogeveen, Jan Roodbol, Henk van Smaalen en Hans Ve rel (allen eigen kweek). AZ '67 Terrein: Gemeentelijk Sportpark, Alk maar Trainer: Cor van der Hart Contractspelers: Bert Blauw, Gerrie van Doesburg, Willem de Jager, Willem Ka bel, Kees Kist, Cor Kooistra, Frank Man, Hans Mol, Bob van Rijssel, Eddy Schaaf- stra, Nico Schröder, Flip Stapper, Ruud Suurendonk, Dick Twisk, Theo Vonk, Piet Vuil, Marcel van der Woude, Henk Zoe- tendal en Gerard Vredenburg. Aangetrokken: Gerrie van Doesburg (Bauw Wit), Kees Kist (Heerenveen), Cor Kooistra (OWO), Ruud Suurendonk (AC Monaco) en Henk Zoetendal (Heeren veen). Go Ahead Eagles Terrein: Vetkampstraat, Deventer Trainer: Barry Hughes Contractspelers: Peter Arntz, Hans Bleij- enberg, Geke van Dijk, J. Engbersen, Ruud Geestman, Martin Haar, Jaap Hout koper, Henk Koenderp, Bart Kolkman, Bert van Marwijk, Johnny Oude Wesse- link, Cor Rijkens, Hennie Spijkerman, Bert Strijdveen, Jan Smid, Jan Veenstra, Henk Warnas, Gerrie de Winkel, Nico van Zoghei, S. Dekker, Eddy Bakker, C. El- ling, Jan Groenendijk, Niels Overweg, Theo van Toledo en Wim Zwikker. Aangetrokken: Eddy Bakker (WA), C. Elling (Longa), Jan Groenendijk (FC Utrecht), Niels Overweg (FC Amster- Utrecht), Niels Overweg (FC Amster dam), Theo van Toledo (Vitesse) en Wim Zwikker (Lunteren). JAN GROENENDIJK Eagles' nieuwe spits Telstar Terrein: Schoonenberg, Velsen Trainer: Jan Rab Contractspelers: Fred André, Jaap Bloem. Fred Bischot, Dick Bond, Klaas Bijl, Dick Dortmundt, Hans Driessen, Paul van Egmond, Frans van Essen, Tonny Fens, Roy van Haarlem, Dick Hel ling, Jos Jonker, Kees van Kooten, Leen dert van der Lugt, Ronald Manders, Paul van der Meeren, Jim van Tongeren, Cees de Vries, Monne de Wit en Jaap Zwaan. Aangetrokken: Geen. TOR FUGLSET: „stoorzender" bij FC Den Haag? FC Groningen Terrein: Oosterpark, Groningen Trainer: Ron Groenewoud Contractspelers: Sip Bloemberg, Bertus Boers, Henk Comelis, Peter Dek, Peter Eimers, Ronald Franke, Piet Fransen, Ab Gritter, Jaap Bos, Meindert Halmingh, Wim van der Heide, Hugo Hovenkamp, Gerard Hylkema, Bjarne Jensen, Martin Koeman, Klaas Kirchhoff, Gerrit Kraak, Rcindert Kuipers, Jan Mennega, Jan Nordström, Bert Oldenburger, Henk Oos- terwold, Bennie Peman, Gerrie Pettcrson, Jan Schipper, Geert Schuurman, Wubbo Smeins, Rainier Timmermans, Wim Vis ser, Ab Laks, Jan Streuer en Leo de Vroet. Aangetrokken: Bertus Boers (v.k.w. Wes- terbork), Peter Dek (Nicator), Ab Gritter (ACV) en Jan Streuer (FC Twente). MVV Terrein: Stadion Geusselt, Maastricht Trainer: George Knobel Contractspelers: Jo Bonfrère, Willy Bro- kamp, Jean Colombain, Johan Dijkstra, Guus Frijns, Robert Gray, Frangois Her ben, Gerard Hoenen, Leo Kerstges, Jos Klingen, Frans Körver, Jo Lacroix, Piet Maas, Toin Mathijssen, Peter Pleumee- kers, Jo Quaden, Bennie Redel, Jan den Rooyen, John Schellings, Alex Skotarek, Harry de Jong, Jo Zenden. Aangetrokken: Guus Frijns (Heer), Ro bert Gray (FC Patrick Thistle, Schot land), Piet Maas (BSC), Harry de Jong (NSV) en Jo Quaden (eigen kweek). FC Twente Terrein: Stadion Diekman, Enschede Trainer: Spitz Kohn Contractspelers: Eddy Achterberg, Harry Bruggink, Epie Drost, Benno Huve, Cees van lerssel, Jan Jeuring, Rene van de Kerkhof, Willy van de Kerkhof, Rene Not- ten, Kalle Oranen, Theo Pahlplatz, Ferry Pirard, Piet Schrijvers, Kick van de Vail, Willem de Vries, Johan Beekman, Roel Brinks, Rene Busscher, Job van Lenthe, Dick Smink, Gert Westerhof, Wim Snik kers, Frits Hilgerink en Zoran Misic. Aangetrokken: Zoran Misci (GAK Graz, Oostenrijk). FC Den Bosch Terrein: Sportpark De Vliet, Den Bosch Trainer: Jan Remmers Contractspelers: Gerard Aichorn, Dick Beek, Carlo van de Bergh, Tom van Bu- rik, Marty Brands, Vladimir Ciric, Lau Donkers, Adriaan van Gelder, Willy Graaumans, Ad Graaumans, Wim de Jong, Peter van der Ley, Henk Meesters, Jeya Milic, Jan van Os, Leo Ouwens. Hennie Passon, Janus Peltzer, Mlel Pijs, Hans van der Pluijm, Enrico van Rooij, Hans Salfischenberger, Gerard Schreu- ders, Jos Schriever, Gerard Schuurman, Hennie Spierings, Ad Vaessen, Wim Vis sers, Herman Vreeburg, Joop Wildbret en Hennie Zwiers. Aangetrokken: Gerard Aichorn (Leerdam Sport), Ton van Burik (DOS '01), Lau Donkers (Ajax), Adriaan van Gelder (BW), Jan van Os (Heeswijk), Janus Peltzer (TGG), Miel Pijs (NEC), Gerard Schreuders (Roda Boys), Ad Vaessen (Sparta '25), Herman Vreeburg (DOS '01) en Joop Wildbret (FC Twente). WIETZE COUPERUS 't Lieverdje van FC Amsterdam NAC Terrein: Beatrixstraat, Breda Trainer: Ben Peeters Contractspelers: Ad Bakker, Stanley Bish, Jan Blom, Frans Bouwmeester, Chris Bouman, Ad Brouwers, Arie Del- motte, Theo Dierckx, Mari vun Dongen, Gerard van den Dries, Piet van Dijk, Joop Fruhling, Jan van Corp. Aty Graau mans, Rini Heeren, Jan de Jong, Wlslaw Kltzmann, Werner Korndürfer, Bertus Quaars, Daan Schrijvers, Frans Vermeu len, Martlen Vreijsen en Rini Verstrae- ten. Aangetrokken: Jan Blom (Good Luck), Werner Korndörfer (Heracles) en Martlen Vreijsen (eigen kweek). FC Utrecht Terrein: Stadion Galgenwaard, Utrecht Trainer: Bert Jacobs Contractspelers: Co Adriaanse, Jan van Belzen, Karei Bonsink, Marco Cabo, Ries Coté, Nico van Ginkelen, Jörgen Henrik sen, Cor Hildebrand, Hans van Hulsste den, André Hulshorst, Emil Kok, Kees van Koten, Gerrit Langerak, Henk vun Ledd^n, Kees Loffeld, John Steen Olsen, Piet van Oudenallen, Theo Polfliet, Ton Pronk, Finn Seemann, Ed van Stijn, Harm Suvee, Leo van Veen, Hans ViBser, Gerard Wielaert en John Wilschut. Aangetrokken: André Hulshorst (Hera cles), Kees van Koten (Wageningen) en Gerurd Wielaert (SC Tilburg).

Leidse Courant | 1972 | | pagina 13