opruiming 8.95 3.95 4.- 4.75 9.95 4.50 22.95 6.50 995.- 198.- 16.95 de opruiming begint donderdag 13 juli as. VROOM DREESMANN BADDOEKEN BADZEEP HOESLAKENS AABE 10." DEKENS EN PLAIDS BREIGARENS NYLON KOUSEN PARTIJ FRANS AARDEWERK I DAMESSLIPS 4.7 50 24.511 DASSEN SMYRNA TAFELKLEED WEEFSTOF Luchtig damesnachthemd van batist, zonder mouw. In leuk bloemdessin en afgezet met een fijn kantje. Alle maten Extra grote baddoeken van 100% katoen. Zware kwaliteit, dus prirna drogend. Kleuren o.m. geel, oranje, lila, blauw en rood. Met kleine schoonheidsfoutjes. Afm. 60 x 120 cm. Nu 2 stuks Heerlijk geurende badzeep. Goed schuimend, keuze uit twee parfumeringen. 5 stukken E Eenpersoons-hoeslakens (80 x 190 cm) van 100% katoen. Door het elastiek in de hoeken is bed opmaken nu een prettig en eenvoudig werkje geworden. De lakens zijn absoluut krimpvrij. Voor de wat grotere maten: panty-kousen met een extra tussenstuk iri het broekje. Diverse modetinten, voor de konfektiematen 46/48 en 48/50. Nu 2 stuks Acryl breigaren in 12 modekleuren. Wat u er ook van breit, alles blijft prachtig na de was. Per bol a 100 gram betaalt u nu geen 2.50 maar Moderne kunststof hanglamp: de vorm is a halve bol met rooster, de kleur is wit. Nu voor maar Luxueuze vloerlamp met een grote keramieken vaas als voet, en een hoge puntkap. De totale hoogte is 120 cm. Vazen verkrijgbaar in bruin, paars en oranje met bijpassende kappen. Praktisch tafella half-bolvormig, en oranje kunststof voetje. Nylonkousen zonder naad, zowel 20 als 30 denier. Prima pasvorm. Verschillende modetinten en in de maten 81/2 t/m 11. Nu extra voordelig: Modieuze bh's en panties van een zeer bekend merk. Beide in diverse kleuren en maten. De cup van de bh is zowel voorgevormd als niet voorgevormd verkrijgbaar. Zowel bh als panty kosten nu slechts Prachtige partij Frans aardewerk met minimale schoonheidsfoutjes of kleine kleurverschillen. Voor bijna halve prijzen! We hebben o.m. 23-delige tafelserviezen in cognac, bruin, honing of flessengroen. Diverse modellen. Slechts Fondueborden Fonduekommetjes Dessertborden 85 en 9-Delig theeservies. Nu voor 6 paar Elegante katoenen damesslips, heupmodel. Keuze uit geheel fantasiegebreid in wit, of bedrukt in diverse kleurstellingen. len. Slechts JüL Zeer bekend servies van robuust Dames- en kinderanklets, orlon en draion gebreid. In vele uni kleuren. Nu voordelig! Damesmaten 2.25, schoenmaat 19 t/m 34 (Kleine stijging per maat) Herenanklets van wol/mousse, orlon en dralón. Vele kleuren en dessins. Prima pasvorm. Nu per 2 paar voor 5.50 en Zeer bekend servies van robuust Frans aardewerk met bloem- decor, 23-delig, normale prijs 195.-, nü 4-Delige pannenset, 1 uit drie pannen, 16,18 en 20 cm 0 en een steelpan van 14 cm 0. Wit geëmailleerd met fris bloemdecor en rood deksel. De pannenranden en deksels zijn voorzien van roestvrij stalen randen. Nu van 55.- voor Nieuw voor Nederland: behang in meeneem- verpakking.Zeer goede kwaliteit afwasbaar papierbehang in acht leuke dessins. Zolang de voorraad strekt voor de helft van de prijs: 4 rollen Royale wasbox met stevig metalen frame. Inhoud circa 12 kg wasgoed. In diverse dessins. 2 paar Sportief herenshirt met breed doorgestikte boord, borstlat en borstzak. In de kleuren geel, lila, aubergine en linde. Van 27.90 voor Grote partij moderne pantalons. Terlenka/wol kwaliteit. Behalve de zeer goede afwerking is ook de prijs opvallend: Grote partij modieuze dassen in de laatste dessins. Diverse kwaliteiten, alle goed wasbaar. Verkrijgbaar in uni, gedessineerd en strepen. Nu voor 6.- en Raaco Junior: ideaal opbergkastje voor alle voorwerpjes die u zo gauw kwijt bent. Schroeven, punaises, pluggen en naalden, vinden allemaal makkelijk hun plaatsje in een van de 15 laden waarvan er 12 klein, 1 groot en 2 middelgroot zijn en voorzien van etiket- houders. Metalen ombouw, blauw hamerslag gelakt. Nu van 29.75 voor Een prachtige versiering van uw tafel vormt dit zuiver wollen Smyrna tafelkleed. Verkrijgbaar in de warme kleuren goud/groen en rood/beige. Royale maat: 140 x 170 cm. Door minieme schoonheidsfoutjes, zolang de voorraad strekt, nu geen 95.-, maar Moderne weefstof in een vrolijk streepdessin. We hebben voor u drie biezonder mooie kleuren- kombinaties: oranje/bruin, aubergine en oranje. Nu per meter, 120 cm breed, slechts Massief grenen eethoek, bestaande uit een grote tafel, een 3-zitsbank en 3 stoelen. Skandinavische vormgeving. Zolang de voorraad strekt, van 1195.- voor Add-master telmachine, model 808R, met vermenig vuldigingsmogelijkheid, korrektietoets en kapaciteit tot acht cijfers. Schrijvende telmachine, de berekeningen kunt u dus gemakkelijk op de strook kontroleren. Met afsluitkap en handvat.I-" Van 225.- Fleurige oranje pedaalemmer van metaal. Met grappig ringdecor. Royale binnenemmer van 12 liter inhoud. Nu van 24.50 voor Winkelen wordt plezierig met deze modieuze „shopper". Praktisch is niet alleen het voorzakje, maar ook het extra binnenzakje. Met sterke nylon ritssluiting.

Leidse Courant | 1972 | | pagina 10