MET SNORKEL, FLIPPER EN DUIKMASKER OP AVONTUUR Dienstencentrum te Sassenheim in gebouw Bethesda EVENEMENTEN IN NOORDWIJK Reconstructie Herenweg roept problemen op MARKTEN „Open kerk55 in Nieuwveen Motorjacht overvaren op Gouwe Wat u OOK moet weten ALPHEN AAN DEN RIJN „Waar zal die nu mee boven komen?", denk je onwillekeurig als je zo'n compleet uitgedoste diepzeeduiker luchtbellen borrelend in de diepte van het zilte nat ziet verdwij nen. Misschien komt ie wel terug mat een prachtig parelsnoer nog omhuld door zeewier of wellicht komt ie triomfantelijk aanzetten met een kist vol goud afkomstig van zo'n heel oud schip dat des tijds in de buurt op de klippen te pletter is geslagen. Of wat ook wel mogelijk is, zo'n heel oude vaas nog voor onze jaartelling, of nog sensationeler zo'n vreselijk enge vis waarbij het monster van Loch Ness nog maar een knappe jongen is. Atlantis uit Alphen duikt in Zeeland Droom fantasiën die prompt de grond worden ingeboord als je zo'n snuiter met snorkel met een oude fiets zonder spaken bo ven ziet komen. Een mogelijk heid die je nooit uit moet slui ten want het duiken naar oude schatten in de geheimzinnige diepten van de zee is slechts weggelegd voor een handvol professionele duikers en al die anderen die onder het waterop pervlak op stap gaan weten bij .voorbaat dat slechts sporadisch een enerverende vondst zal wor den gedaan. Zij zijn er in de eerste plaats op uit om in alle rust te genieten van alles wat miljoenen jaren aan het mense- I lijk oog onttrokken is geweest. Schitterend gekleurde onderwa- tertuinen, koraalparadijzen op- gebouwd uit skeletjes van ontel bare koraalpoliepen en vissen en schelpdieren in zoveel kleur schakeringen dat zelfs de beste staalkaarten van verffabrieken nog tekort schieten. Steeds weer beleven zij, zonder te worden gestoord door hinderlijk voorbijsnorrende auto's of over- scherende vliegtuigen, een com plete ontdekkingsreis. Van te voren plaats bespreken is er niet bij. Je kunt zo binnenstap pen, weliswaar met een ver plichte minimum reisbagage als duikmasker, snorkel en een stel flippers. Het is een kwestie van op de rand van de boot gaan zitten, de benen naar voren strekken, diep ademhalen, afzet ten en laten plonsen. De rest komt vanzelf, tenminste als een medische controle heeft uitge wezen dat je kerngezond bent en als je duikerglas niet is be slagen want in zo'n geval vt»1* er ook onder water erg weinig te beleven. Het is u waarschijnlijk al duide lijk geworden; dit artikel gaat over de onderwatersport die op het ogenblik in een onstuimige groeiperiode verkeert. Vooral ook in Nederland en dat kan je nauwelijks verrassend noemen met al dat water om ons heen. De zwembroek, de roeispaan en de houten Noren zijn bij ons al zo ingeburgerd dat iemand zon der deze atributen nauwelijks waardig kan worden geacht onze driekleur hoog te houden. De snorkel, zo verwacht men in onderwatersportkringen, zal zich binnen niet al te lange tijd ook wel laten nationaliseren. Het is een uitgemaakte zaak dat in het waterland niet overal de onderwatersport bedreven kan worden. De conditie van het wa ter is op vele plaatsen zo mise rabel slecht dat duiken totaal geen zin heeft of er moet een Duiken betekent ook: altijd in de natuur. auto te water zijn geraakt want ook dat is een onderdeel van de onderwatersportopleiding. Je onderwatersportvereniging „Atlantis" uit Alphen aan den Rijn duikt in de nabije omge ving of in Zeeland. Er worden regelmatig kampen georgani seerd en ook in wateren buiten onze grenzen worden regelma tig de zwemvliezen op scherp gesteld. Zelfs 's winters schuwt Atlantis het water niet al is een bijt in het ijs hakken er ook weer niet bij. Dit seizoen bijvoorbeeld werd gedoken in het openluchtzwembad „De Hoorn". Er worden ook regel matig activiteiten ontplooid ten dienste van de gemeenschap zoals het opvissen van over boord gevallen buitenboord-mo toren, een veel voorkomend kar- Up-to-date is ook het aandeel van de onderwatersportvereni gingen in de bestrijding van de watervervuiling. Deze week or ganiseerde de Nederlandse On derwatersport Bond (NOB), een „Schoon Schip Dag" waaraan alle aangesloten verenigingen gevraagd werd hun steentje bij te dragen. Uitgangspunt bij Ho ze actie was in samenwer kt» met de gemeentelijke reini gingsdienst, het „verwijderen van ongerechtigheden „en" het reinigen van de bodem". Atlan tis heeft de snorkels niet opge zet („Wij staan wel ten volle achter deze actie") omdat de actie „Schoon Schip Dag" te laat werd aangekondigd en daardoor geen tijd meer over was een geschikte duikplaats te vinden. De idee achter de actie, zo verzekerde een woordvoerder ons, blijft de aandacht van At lantis houden. Atlantis, dat momenteel 51 dui kers in de gelederen heeft (in- klusief de aspirant-leden), wel iedereen de kans bieden toerist te worden in de wereld der stil te. De aanschaf van een een- voudige duikersset (snorkel, duikmasker en „flippers" kost ongeveer 35 gulden. Uiteraard is deze uitrusting niet toerei kend genoeg om een flinke uit stap onder water te maken. Daarvoor is pertinent nodig een luchtcilinder. Ook al weer geen probleem voor de minder draagkrachtigen want zo'n ci linder wordt door de vereniging ter beschikking gesteld. Later als het allemaal erg goed gaat met u onder water dan wordt het wellicht nog eens tijd voor de aanschaf van een echt rubber duikpak. Dat geldt ook voor dames want ook zij kunnen zich als lid opgeven. Herman van Amsterdam. SASSENHEIM Het pand Em- malaan in Sassenheim wordt het centrale bureau van de Stichting Maatschappelijke Dienstverlening Bollenstreek. Dit pand, dat tevens dienst gaat doen als plaatselijk dienstverle ningscentrum, is in bezit van de Prot. Wijkverpleging Bethesda. In de raad van dinsdag komt ook wingskosten is een bedrag ge moeid van twee ton. Wanneer de raad volgende week dinsdag met een desbetreffend voorstel van b. en w. akkoord gaat zal de gemeente garant staan voor een geldlening door de stichting. Met de aankoop en de verbou- Roclot Arendsveen. 6 Juni - Anjers Sim Rose. Wit, Rood, Ar thur. Lena 14—24, Allee 2S—32, Le 33—36, Sim Keeter 19—30, Yel- - rmüur 3- - - J. Sim Garnette, Carol. Faberge, nlsh Sun, Coral Princess, Tawny •Gold 9—13, Zorlna, Sonora. Carina, iNordia 1017. Belinda. Motrea, Es- .ther Ofarlm, Super Star 1625, So- 20—36. Proml- Marimba 17—20. Le- Alstroemerla 18—37, erberas 26—31. VIolU Jles 18—17. •Gerbera' WLnthurii zTrosanJ) Jaarrond 1. 2,70, Irissen 85—1. 1,10-3,50, Statlce 1.45. Anemonen 3755. Duizendschoon .55—1.00, Pyrethrum 6595. Bruids anjers 35—65. Lathyrus 55—75. 70—2,10. Brodea 45—1.05, 50-1.15, Margrieten Campanula 60—95 per bos. lATWIJK n/d RIJN 6 juni. Grocn- tenWaspeen per klst: A I 10,80 12,90, A II 3,20—10,50, B 1 11.00— 14,90. C I 7,50, C II 6,60-6,90, Nieuwe .we oogst A II 25,70—25,80. Bospeen 1 82—96. II 70—85. Ulen 17—31, Ra dijs 13—24, Slaulen 6—18, Andijvie 8486, Bloemkool 6 II 46—66, 8 II Esther8 SR< 70-90, Car EXAMENS de Rembrandt-scho- lorschotenJ.P. Bekooy. Leiden van de Geer, Lelden: S.E Voorschi riB H.M. Gouda; J.A. van'lttcrsi •ehoten: AH. Jager, Voorschoten; A.O. Kampschuur. Voorschoten; R.R. Kramers. Koudekerk a/d Rljn; A Noest, Lelden: J.F.G. Rueck, Leiderdorp: C. Segaar, Leiderdorp; j de Vries, Lelden: J. Vrlng. Lel den; V.A. Wegener. Voorschoten; J.C.H. v. Werkhoven. Leiden: P.S. Westra, Oegstgeest. L.L. Wcstrstra- te. Voorschoten: W.A. HUbcrdlng. Oegstgeest; H. van Beekk. Leiden. J.G.H.D. BettInk. Voorschoten: E. Boelens. Lelden; A. Bom. Leiden: J.B. de Bruin. Lelden: H. van den Burg, Leiderdorp; R. Dalmijn. Voorschoten; GA. Dekker. Leider dorp; P.J. Dullemeljer. Lelden. V. V Cerbrands. A. Glllebaard, Leiden; J. G.W.M. K.B. Sll F.A.E. Sollle, Leiderdorp; W.P. t.y,, ZIJ I hel dlplo Eel co Ger- s-B: Barb: hoven, Henk van El ritsen. Jan HIJko v ta ten Houte de Lange. Hans van len Hurk. Hans Klelstra. Willem È>k. Tonnle Levert. Frisco van der eulen. Karen Montfoort. Relnhard oskens. Hulb van de Stadt. Lls- th Stolp. Joslen Wijnen, Jan-Arle Jan Wijngaarden. Erik Franken. £nb Bak. Mnrjolrln Becker. Marlon Blllus. Rob de Boerk. Rob Feenstra. Elisabeth Fetter. Ot Jelsma. Erik jan de Linde, Bob Rndemakers. guud van Rooyen. Berend van Rijn win Alkemade, Marianne Schurlnga, Wint Smit, Miriam Spritzer, Ernst Cldeman, Karlen Wlelenga, Maarten Ijsman. de zwemkunst. Het school- (ongeveer 550 leerlin gen doen er aan mee) gaat Sas senheim bijna 35.000 gulden kos ten. De ouders dragen 15 gulden per kind bij. Het Rijnlands Lyceum in plan Wasbeek gaat reeds volgend schooljaar van start. Het be stuur van de school wil van de gemeente een terrein van 800 m2 huren ten behoeve van de bouw van een noodhuisvesting. Het gaat om een bedrag van 4800 gulden. Ned. Vereniging tot bescher- 'n raa(* van dinsdag komen de orde de verlichting de Westerstraat en de Prins Hendriklaan. Hiermee is een be drag gemoeid van bijna elf mil- ming van dieren dit jaar een subsidie van 400 gulden. Sassenheim gaat ook het open baar bibliotheekwerk subsidië ren. B. en W. stellen de raad voor dit jaar 5 mille uit te trek ken voor de bibliobus, die Sas senheim 3,5 uur per week gaat aandoen. In de raad komt voorts aan de orde de vaststelling van het be stemmingsplan Teijlingen. In dit plan komen t.z.t. 169 wonin gen. De heer J. van Akkeren (Hortus 24) heeft een bezwaar schrift ingediend. Hij vindt dat de te bouwen woningen te dicht bij zijn huis komen te staan. B. en W.: De heer Van Akkeren krijgt uitzicht op een onbebouw de tuinstrook". Zij stellen de raad voor het bezwaarschrift ongegrond te verklaren. Het schoolzwemmen van de Sas- senheimse schooljeugd blijft ook volgend jaar in Lisse plaatsheb ben. Sassenheim heeft binnen kort wel een eigen (open bad), maar dit blad achtten B. en W. voor schoolzwemmen niet zo ge schikt. Wel denkt men er over de vierde klassers in het eigen bad enigszins wegwijs te maken tenslotte ook nog aan de orde de onbewoonbaarverklaring van de panden Hoofdstraat 248 en Rijksstraatweg 15, 28 en 30. Noordwijkerhout/Alphen De bejaarden van Noordwijkerhout hebben gisteren hun jaarlijks dagje uit beleefd. Na een bustocht streek het gezelschap neer in Avifauna (zie foto), waar men genoot van een heerlijk diner. ZOETERWOUDE Zoals reeds in het maart-nummer van „Suetan" het mededelin genblad van de Stichting „Oud Zoeterwoude" werd aangekondigd zal een excur sie worden georganiseerd naar het Gemeenlandshuys van het Hoogheemraadschap van Rijnland aan de Bree- straa te Leiden. Deze zal a.s. vrijdag 9 juni plaatsvinden. Aangezien er slechts een be perkt aantal bezoekers tege lijk in het gebouw kan wor den toegelaten, verdient het ten zeerste aanbeveling, dat allen die deze excursie wil len meemaken zich vroegtij dig in verbindng stellen met mevrouw Van Harteveld Liesveld, Hoge Rijndijk 122, tel. 01710-24287. De excursie zal aanvangen om 20 uur. Een ieder gaat op eigen ge legenheid naar het gebouw aan de Breestraat. NIEUWVEEN In het kader van de regionale actie van de werkgroep .Open kerk', die ont staan is vanuit de verontrusting in het bisdom Roermond bij de benoeming van bisschop Gijzen, werd in de aula van Huize Ur sula de eerste plaatselijke bij eenkomst gehouden van leden en sympatisanten in de regio Alphen. De heer L. Verleun, regio secreta ris, hield een korte inleiding over doel, ontstaan en werkwij ze van ,Open kerk'. Hij legde de nadruk op „het positief willen opbouwen en niet elkaar verket teren". „Open kerk beoogt eer lijkheid en openheid, naar alle kanten. Wij beginnen mondige leden te worden. Wij willen het goede, dat er is, tot ontplooiing laten komen en ook gekend wor den in ondermeer besteding van de finaneën. Wij strijden niet te gen iets, maar voor iets, name lijk om in eerlijkheid onszelf te kunnen zijn". Aldus de heer Verleun. Gesprekleidster zuster Gerarda coördineerde de leve- dige discussie en warme plei dooien door leden van de stuur groep Jongerenkerk om grotere betrokkenheid en inzet van de werkende jongeren. In het na jaar zal de tweede bijeenkomst van .Open kerk' plaats hebben. BOSKOOP Het motorjacht Unaght is gisteren op de Gouwe overvaren door het vrachtschip Richard G. Het motorjacht zonk onmiddellijk. De opvarenden, twee echtparen uit Haarlem en Rotterdam, zijn naar een Gouds ziekenhuis gebracht. Een van hen was niet .in staat zelf de wal te bereiken. Hij werd ge red door een Rotterdamse vrachtwagenchauffeur. Beide schepen voeren vanuit de rich ting Alphen naar Gouda. Het ongeluk ter hoogte van de Bos- koopse gasfabriek had plaats door een verkeerde manoeuvre van het jacht. Het scheepvaart verkeer op de Gouwe lag gerui me tijd stil. Gewond bij sprong van vrachtauto LEIMUIDEN Bij een sprong van een auto is de elfjarige Nico de Wit uit Leimuiden giste ren vrij ernstig gewond ge raakt. Met een zware hersenschudding en een gebroken sleutelbeen is hij naar het Academisch Zie kenhuis in Leiden gebracht. De jongen is het slachtoffer gewor den van een oud spelletje; hij hing aan een vrachtauto, op het moment dat de auto harder ging rijden sprong hij eraf, maar kwam ongelukkig terecht. De Evenementencommissie Noord wijk heeft een voorlo pige lijst vastgesteld van evenementen, welke de ko mende zomermaanden in Noordwijk zullen plaats heb ben. Op zaterdag, 24 juni organi seert de RAC West weer de kampioenschappen voor au toslalom op het parkeerter rein aan het Wantveld. Ver der is er van vrijdag 30 juni tot en met maandag 17 juli een fototentoonstelling it> de Kapel aan de Hoofdstraat. Deze exposiitie wordt inge richt door de Noordwijkse fo togroep „X 65". De traditio nele Norhtgo-wandeltochten vinden plaats op zaterdag 8 juli. In aansluiting daarop worden op 26 juli avondwan deltochten gehouden. Men start in beide tochten bij Pa rasol-Seinpost aan de Konin gin Wilhelmina Boulevard. Van 17 tot en met 23 juli wordt weer het internationaal bad gastentennistoernooi georga niseerd. Het programma ver meldt voorts een jubileum feest op 21 juli ter gelegen heid van het 85-jarig bestaan van Grand-Hotel „Huis ter Duin". De traditionele schatgraverij van de St. Vincentiusvereni- ging te Leiden wordt dit jaar gehouden op donderdag, 27 juli. Op de evenementenlijst verder een prestatiestrand- loop over 4 en 8 km, georga niseerd door de Noordwijkse volleybalvereniging DIO. Deze strandlopen vinden plaats op 22 juni, 29 juni, 6 juli. 13 juli, 20 juli, 27 juli, 3 augustus, 10 augustus en 17 augustus. Muzikale rondwan- de ir.gen worden gehouden op 22 iuni. 29 juni, 26 juli, 3 au- gu,.us. 10 augustus, 17 au gustus en 24 augustus. Popu laire concerten worden uitge voerd door het muziekgezel schap „De Bierkouwers" op 27 juni, 13 juli, 18 juli, 1 au gustus, 8 augustus. De Hun tington High School Choir geeft op zaterdag 24 juni a.s. een concert in de Herv. Ka pel aan de Hoofdstraat. Ook de Operettevereniging „Mo zaïek" geeft concerten en wel op donderdag, 29 juni en dinsdag 11 juli. De internationale en interker kelijke zangavonden in de N. H. kerk aan de Hoofd straat beginnen op woens dag 5 juli. De openings avond krijgt medewerking van de Chr. Zang en Orato riumvereniging „Soli Deo Gloria". De zangavonden, die elke woensdagavond in de maanden juli en augustus worden gehouden, vangen om 8.30 uur aan. Op dinsdag 11 juli organiseert de Noordwijkse sportvereni ging MSV een fakkelloop op het strand. Een bijzonder evenement wordt verzorgd door het Staatsbosbeheer. Zij houdt op 3 juli, 4 juli, 5 juli. 6 juli, 7 juli. 2 augustus, 3 augustus en 4 augustus voorlichtings dagen. Op 7 juli, 14 juli, 21 juli. 28 juli, 4 augustus, 11 augustus en 18 augustus vinden op het Vuurtorenplein volleybalwed strijden plaats. RIJNSATERWOUDE De recon structie van de Herenweg en de bouw van een bedrijfsloods voor de fa E. B. Blaazer en Zn. langs die weg geven ambtenaren dien voor, koopovereenkomsten aan te gaan met N. A. Bijle- meer (25 m2 tuin en 104 m2 wa ter) en met S. J. Visser <310 m2 water c.a.). gemeenteraad woude handen vol werk. 1) De pogingen om de benodigde grond door minnelijk overleg te verwerven, zijn maar voor een deel gelukt. Enkelen van dege nen met wie een vergoeding overeengekomen was, hebben achteraf een verzoek gedaan tot herziening van de verleende vergoedingen omdat zij menen dat de hun toegekende bedragen niet billijk zouden zijn in verge lijking met wat anderen kregen. B. en W., van mening dat een on derscheid in de intrinsieke waarde van de verschillende panden een verschil in vergoe ding tot gevolg heeft, adviseren de raad, de verzoeken van de heren J. J. Brouwer en G. v. d. Horst voor kennisgeving aan te nemen en H.M. de koningin te verzoeken, de benodigde perce len voor onteigening ten alge menen nutte aan te wijzen. 2) B. en W. stellen de raad boven- Rijnsater- 3) De fa. E. B. Blaazer en Zn. heeft om medewerking verzocht voor de stichting van een be drijfsloods met twee woningen op een weiland aan de Heren weg. Daartoe moet het bestem mingsplan herzien worden. B. en W. hebben G.S. verzocht, een verklaring van geen be zwaar te verlenen krachtens art. 19 van de wet op de Ruim telijke Ordening. Zij deden dat. ondanks het feit dat er tegen het bouwplan drie bezwaar schriften werden ingediend. De bezwaren (o.a. van G. v. d. Horst, die ook al om herziening van de hem verleende onteige ningsvergoeding verzocht) zijn gebaseerd op Aantasting van he' landschap, m iI ieuverontreinigirg en geluidshinder, onderwerpen die het college ervaart als „minder of niet relevant geach te motieven". De Herenweg- aan"-'egenheden komen in de raa svergadering van 9 juni j aan de orde. LEIDEN In het Acade misch Ziekenhuis hebben mej. zr. W.M. Ekelschot, mej. zr. P. J. Féron en mej. zr. S.C. van Wieringen het certificaat van de opleiding haemodialyse behaald. •alphen De Haagse po litierechter sprak een vonnis van 310 gulden boete uit met drie maanden ontzegging van rijbevoegdheid tegen een 30-jarige Marokkaanse fa brieksarbeider uit Alphen, omdat hij met zijn auto tegen een geparkeerde wagen in de Leidse Steenstraat was gereden en er vervolgens vandoorging uit schrik. De geparkeerde auto bleek flink beschadigd, maar de Marok kaan heeft inmiddels de schade vergoed. LEIDEN Een 35-jarige Leidse koopman hoorde een boete van 225 gulden en een voorwaardelijke gevangenis straf van 2 weken met twee jaar proeftijd tegen zich uit spreken, omdat hij op de Beestenmarkt een aanrijding had veroorzaakt en er ver volgens snel van door was gegaan. De auto waarin de verdachte reed was een sloop- rijp wrak en onverzekerd. De automobilist bleek niet in het bezit van een rijbewijs te zijn. LEIDEN Een 57-jarige automobilist ramde op de Lammermartk een licht mast, waardoor de lantaarn een schade van bijna 700 gul den opliep. De Haagse poli tierechter vond het een kwa lijke zaak, dat de bestuurder was doorgereden en achtte het verhaal „dat hij niets ge merkt had" niet erg aanne melijk. Vermoedelijk had de verdachte een glaasje op. Hij kreeg 210 gulden boete en drie maanden ontzegging van de rijbevoegdheid. LEIDEN Omdat een 26- jarige losarbeider uit Noord wijkerhout nogal aggressief te keer was gegaan en daar bij het costuum van zijn slachtoffer had beschadigd kreeg hij 250 gulden boete en een week voorwaardelijke gevangenisstraf met een proeftijd van een jaar. De verdachte probeerde zijn op treden te weerleggen. „Ik ben een mannetje dat nooit vecht", gaf hij te kennen, maar tevergeefs. LEIDEN Bij de zwarte- bandexamens in sportschool van Gorsel te Vlaardingen is de 36- jarige Jim Dekkers, lid van sportschool Luiten, geslaagd voor zijn zwarte band. LISSE De heer C. Hoger- vorst en mevrouw A.M. Ho- gervorst-Verdel hebben de 29ste ronde van Zuid-Lim burg, een wandeltocht van drie dagen over totaal 100 km. met succes voltooid. De heer Hogervorst nam voor de zesde maal deel aan de wandeling, zijn vrouw voor de tweede keer. LISSE Aanstaande zater dag zal Johan Timmerman een orgelconcert geven in de St. Agathakerk, aanvang 20.15 uur. Het programma is ais volgt samengesteld: Louis Marchand-'Dialogue'; John Stanley - "Voluntary no. VI in D en no. IX in G'; Cé- sar Franck - Choral no. II; Jean Langlais - Te Deum en Pasticchio; Jean Alain - Cho ral Dorien en een Passacag- lia van de organist zelf. LISSE Op 10 juli zal René Saorgin uit Nice een orgelconcert geven in de St. Agathakerk. NIEUWKOOP De post duivenvereniging „De Voor uitgang" heeft een wedvlucht gehouden vanaf St Quentin met 258 duiven. De lossing was om 6 uur. De eerste duif arriveerde om 9.00.11 uur. De uitslag was als voigt: P. Spring in 't Veld 1.6; P. J. de Rooy 2.4; Gebr. Vork 3.11; C.L. Verduyn 5.15; F. van der Zalm 7; J. C. van den Donk 8; J. Tijsterman 9. 18; Gebr. Bos 10, A. van Leeuwen 12.14; C. Maarse- veen 13.19; C.J. Hoogervorst 16 en S. F. Pieterse 17,20. VOORHOUT In de week van 19 tot 24 juni heeft de gebruikelijke verlenging van leskaarten voor het Colum- bia-bad plaats tijdens de morgen- en middaglessen. In die week kunnen ook kinde ren worden opgegeven voor de kleuterlessen. Deze zijn van 1 juli tot 20 augustus van 8.30 tot 9 uur voor groep I en van 9 tot 9.30 uur voor de tweede groep. VOORHOUT Aan de kas sa van het Columbia-bad kan men zich aanmelden voor het diplomazwemmen op 24 juni. Het proefzwemmen hiervoor heeft plaats op 17 juni om 15 uur voor het A-di- pioma, voor het B-diploma om 16.30 uur. VOORHOUT De Postdui venvereniging heeft een wed vlucht gehouden vanaf St. Quentin. afstand 280 km. De duiven werden gelost om 6.10 uur. De eerste duif arriveer de 9.50 uur. De eerste 10 waren: Van Schie/Meeuwissen 1. G. P. Heemskerk 2 7, P. Ange- vaare 3, Th. van Schie 4, A. Diemei 5, N. Dijsselbloem 6, J. Luynenburg 8, 9 en L. van Steijn 10.

Leidse Courant | 1972 | | pagina 6