Avondscholen in ,één supermarkt' PLESMANLAAN IN UITVOERING Leids Studentenkoor maakte goede indruk Leerlingenraad Bona: Bemiddeling in kwestie-Eibers ID Leidse agenda Leidse bioscopen UDO-dames 2-2 tegen Unitas Vogelvrij in LAK-theater tEI 191.. OENSDAG 10 MEI 1972 LEIDSE COURANT PAGINA 3 jEIDEN De vervoersmaatschappijen in Nederland lij den per jaar voor miljoenen guldens verlies omdat vele i passagiers voor niets met de tram of met de bus mee rij den. Hoe gemakkelijk dat gaat ervaarde een van onze verslaggeefsters gistermiddag. Zij nam een stadskaart- je en reisde daarmee naar Noordwijk en terug. De chauffeur had niets in de gaten. Op een gegeven moment kwam hij zelf vlak naast haar staan om het schuifdak dicht te doen. 4A' 20.(15'J WOENSDAG 10 MEI De Vreeburgh Huishoudelijke de V.V.D. aanvang DONDERDAG 11 MEI Vliegbasis Valkenburg Herdenking van de gevallenen van het 4de R.I.; aanvang 8.30 uur. Groenoórdhal Klassementsproeven van R.A.C.-west; aanvang 10.00-17.00 LAK-theatec-Lesko-concerlaanvang 20.15 uur. VRIJDAG 12 MEI draad In het donker"; aanvang 20.30 HOT-House Lox Cohen-Garel Reys CAMERA: ..Flesh", 18 jaar. Dag. 7. Jeugdmatlnee: Tekenfilm festival, wo. en za. 2.30. Hemel zo. 2.00 en 4.15 i. 2.30 u< ';stiv lag za. 11.30 (nacht- in liefde" 18 i 9.15 uur. Zo. TRIANON: ,De bedrieger bedrogen' a l. Dag. 2!30. 7.00 en 9.15 uur. GALERIE HEUFF (tel. 01751-2185) met grafieken, Els kleden. Hans van Riessen met potte- rie en Mau Muller Massi met pop pen. NEDERLANDS LEGERMUSEUM (tel 34241) tot 31 mei „Landsknechten". GALERIE 't HOEKJE BIJ DE POMP (tel 01711—3501) tot 1.' koninginnedag. kindertekeningen WD-Oegstgeest bezorgd over de gemeentekas OEGSTGEEST - De VVD is on- gerust over de financiële situa tie in de gemfeente. Men wil op kleinere punten gaan bezuinigen maar daarnaast ook de belastin gen opvoeren. De liberale ge meenteraadsleden Plate, Gme- lich Meyling, Cleton, Slaghek en Temminck (de wethouder) na men dit standpunt in op de in de Rode Leeuw gehouden open bare fractievergadering. Met betrekking tot de woning bouw herhaalde men nog eens het standpunt van de partij; voortzett en van de bouw zoals die tot nu toe is geweest. Dat geldt ook voor het plan „Haas- wijk", waarover binnenkort een hearing wordt gehouden. Natuurlijk werd er ook gepraat over milieu-hygiëne. Volgens de VVD zijn we nog niet toe aan het vervangen van plastic vuil niszakken door papieren excem- plaren. Wat de zui ering van het rioolwater aangaat hoopt men op de realisering van de zuiveringsinstallatie in Katwijk die in 1975 gereed moet zijn. Oegstgeest zal daar de vruchten van plukken, erwijl de bestaan de installatie aan de Voscuyl als „opduwstation" zal gaan fungeren. - LEIDEN - Het LAK-thea- ter zet op Hemelvaartsdag 's avonds zijn deuren open voor belangstellenden voor het Leids Studenten Kamer orkest. Het programma ziet er veelbelovend uit: Gabrie- li, Pijper, Milhaud, Webern en Gerard Biegman. Van de laatste een première: „Just Relaxing", naar men ons heeft verzekerd een hartig brokje eigentijdse muziek. Biegman studeert aan het Haags conservatorium o.m. compositie en directie. Het concert begint om 8.15 KATWIJK/DEN HAAG Een 19-jarige ambtenaar uit Katwijk is door de Haagse politierechter veroordeeld tot 250 gulden boete. Hij had on langs op de Jan Evertsen- laan in zijn woonplats met zijn auto gevaarlijke kunst stukjes uitgehald. Hij ver keerde daarbij lichtelijk on der invloed van sterke drank. LEIDEN/DEN HAAG Een week voorwaardelijke gevangenisstraf heeft een 22-jarige Valkenburgse chauffeur gekregen, omdat hij onlangs een gevarendrie hoek door de ruit van een chinees-restaurant heeft ge- smetn. Hij werd niet nar zijn zin bediend. Hij moet boven dien de schade binnen 6 maanden betalen. LEIDEN/DEN HAAG Een in Leiden woonachtige Poolse is door de Haagse po litierechter eroordeeld tot 250 gulden boete wegens bele ding van buren. De vrouw die het slecht met haar bo ven- en benedenburen kon vinden had bovendien een baksteen naar een beneden buurman gekeild. SASSENHEIM/DEN HAAG Een 27-jarige Sassenheim- se hiusvrouw die de afgelo pen maanden vele midden standers heeft opgelicht is door de Haagse politierech ter veroordeeld tot 30 weken gevangenisstraf... Negen daarvan zijn voorwardelijk. Ze krijgt een proeftijd van 3 jaar. LEIDERDORP Jan Pan der (15) en Fred Spoel (17) van de Sportschool Van Houdt hebben zaterdag met goed gevolg in Vlaardingen het zwarteband-examen afge legd. Jan Pander, die nog maar net 15 jar is, is op dit moment de jongste „zwarte- bander" van Zuidholland. LEIDEN Terwijl aan de Mors- weg de bouw gaande is van een automobielbedrijf annex show room als onderbouw voor 28 wo ningen, heeft de opdrachtgever, Marel's Automobielbedrijf te Wassenaar vergunning ge vraagd om het plan te mogen wijzigen. Boven het bedrijf zouden dan niet 28 woningen in vier lagen maar 35 woningen in vijf lagen ge bouwd moeten worden. Daar door zal de voorgeschreven goot- hoogte van 16.92 m op 20.06 m komen terwijl de in het bestem mingsplan vastgelegde maxi mum-hoogte slechts 17 meter bedraagt. Het verlenen van een ontheffing of vrijstelling van de voorschriften, die dwingend uit het bestemmingsplan voort vloeien, is niet mogelijk. Toch achten B. en W. het herziene plan wel aanvaardbaar. Om de realisering ervan mogelijk te maken, stellen B. »n W. de commissie Stadsontwikkeling voor, de raad te verzoeken vooruitlopend op de tijdrovende procedure van het bestem mingsplan 'n bouwvergunning voor het gewijzigde project af te geven met toepassing van ar tikel 19 van de Wet op de Ruim telijke Ordening en artikel 50 van de woningwet. ALPHEN De wethouder van Openbare Werken J.C. Duin heeft gistermiddag de eerste paal geslagen voor de bouw van 359 woningen aan de Eisenho- werlaan in Ridderveld I. Men heeft gestreefd naar een di versiteit van bouwhoogten, vormgeving en woningen het geen geresulteerd heeft in een complex van vijf woonblokken. De huizen worden gebouwd in opdracht van de woningbouw vereniging Alphens Belang. Het lig tin de bedoeling de eerste woningen in maart volgend jaar en de laatste in september van dat jaar op te leveren. In de on derbouw resteert nog rije ruimte waarvan het de bedoe ling is deze te laten gebruiken door de kruisverenigingen en de Stichting Sociaal Cultureel Werk Ridderveld. 'ooral de bus- en tramonderne mingen in de grote steden heb ben te maken met de zoge naamde blinde- passagiers. De Koninklijke Verenigingen van Transport Ondernemingen wijt dit aan het plaatsen van stem- :lautomaten. Hierdoor wordt het de passagiers makkelijk ge maakt om door de tweede in- ;ang te lopen zonder hun kaar- het daarvoor bestemde •vakje te stoppen. Controleurs ■hebben vooral in de grote ste- hun handen vol aan deze j verstekelingen aan boord. -Leiden is het veel moeilijker om voor niets mee te rijden. De bussen hebben geen stempelau- lcU| tomaat en dus moet elke passa gier langs de chauffeur lopen die dan meteen kan controleren. Alleen met grote drukte krijgen de „blinde" passagiers hun kans. Het is nog maar de vraag of ze die dan ook grijpen. Vol gens de NZH komt dat weinig voor. Bovendien zetten we af en toe een controleur op het stadstraject in. „Dit alleen maar bij wijze van steekproef. Wij geloven niet zo in de kwaadwillendheid van de passa giers". Bovendien vindt de NZH dat ze een waterdicht systeem in de stad heeft (controleur en één deur). Bij het streekvervoer is het veel gemakkelijker te frauderen. Een onderzoekje heeft dit uitge wezen. Je koopt een kaartje in LEIDEN De N.V. Aanneming- bedrijf NBM te Den Haag is de zer dagen begonnen met het aanleggen van de Plesmanlaan, die loopt van het Plesmanvla- duet bij het Stationsplein naar de oude Rijksweg 4 nabij Holi day Inn. De NBM was bij de aanbesteding met een bedrag van 1.206.918 de laagste van zestien inschrijvers. De Plesmanlaan, in- en uitvals weg, wordt ca. 1,2 kilometer lang. Ze zal bestaan uit twee door een middenberm geschei den rijbanen. Bij de aanleg van de weg wordt rekening gehou den met de toekomstige krui sing van de te verlengen War- monderweg. De Plesmanlaan zal direct in asfalt worden uit gevoerd. Er worden geen fiets- of voetpaden langs gelegd. De aannemer schat dat het kar wei zeker 40 werkbare werkwe ken vergt, wat neerkomt op on geveer een jaar. Ontwerp en be stek zijn in nauwe samenwer king met de Dienst van Ge meentewerken, gemaakt door het ingenieurs- en architecten bureau Drexhage, Sterkenburg, Bodon en Venstra te Rotterdam, dat ook in overleg met Gemeen tewerken de directie over het werk zal voeren. Om een indruk te geven van de omvang van het werk, enkele feiten en cijfers: Onder het hoofdstuk „verwijderen" vallen o.m. het slopen van een voor malige kwekerij met opstallen nabij de oude Morsweg en het afgraven van ruim 53.000 m3 grond. Onder „aanvoeren" val len o.m. ruim 60.000 m3 zand, ruim 17.000 tonnen asfalt en 2.650 meter betonnen singelbe schoeiing en eenzelfde hoeveel heid houten beschoeiing in de piasbermen. En dat alles voor 1000 per meter. BOLLENSTREEK De werkgroep Elim verzorgt za terdag a.s. in de BNS te Voorhout een liturgie-viering, die om half acht begint. Het inzingen begint om 7 uur. Volgende week vrijdag wordt er weer in de mavo aan de Oranjelaan te Lisse een zgn. voorbereidingsavond gehou den; aanvang 20.00 uur. OEGSTGEEST Het dameselftal van UDO heeft gisteravond de aanvankelijk voor zondag ge plande wedstrijd tegen Unitas (festiviteiten rond het 80-jarig bestaan van de Leidenaren maakten uitstel van het duel noodzakelijk) niet kunnen win nen, ofschoon het een riante 2 0 voorsprong nam. Tegenover een afgekeurde goal In de eerste helft van Unitas we gens buitenspel, zette UDO een geldige treffer van Jacqueline Zandbergen. Daarnaast kreeg het nog een penalty, omdat een der Unitasspeelsters plotseling de bal oppakte. Van elf meter schoot Willy Meeuwenoord ech ter in handen van de keepster. Na rust liep UDO eerst nog door de op het middenveld uit blinkende Marian Gelders uit 4ot 20, alvorens Unitas knap terugkwam. Doelpunten van Ria Hartevelt en Joke v. d. Blom betekenden een 2—2 eindstand. de stad en blijft dan zitten tot je weer in de stad terug bent. Met een beetje geluk komt er geen controleur en zelfs op de rustige tijden heeft de chauffeur niets door. Voor ons was het heel gemakkelijk om op een stads-enkeltje naar Noordwijk en terug te rijden. Dit komt weinig voor, zegt de heer Zweegman van de NZH. „Het zijn meestal misverstan den tussen de chauffeur en de passagier of gewoon vergissin gen van de passagier. Vaak zijn er mensen die een enkeltje vra gen en een stads-enkeltje krij gen terwijl ze dan bijvoorbeeld een enkele reis tot Katwijk be doelen. Onderzoek naar hoeveel verlies dit gratis meereizen de NZH heeft opgeleverd is nauwelijks gedaan .„Echt misbruik wordt er volgens ons niet gepleegd. Overigens, je moet er van uit gaan dat de NZH geleid wordt door mensen, dat er mensen werken en dat mensen met de NZH meereizen en dus zullen er altijd wel mensen zijn die net tussen de mazen door glippen. Dat wordt bij ons al helemaal ingecalculeerd". Bovendien heeft de NZH alle hoop gevestigd op zijn controleurs: „Al is het dan bij steekproef, we hebben er zeker niet te wei nig. Je kunt één maand lang geen controleur tegen komen en dan plotseling een week lang elke dag. Een oplossing is misschien het de mensen wat gemakkelijker te maken door het instellen van vrij openbaar vervoer. Er gaan steeds meer stemmen die rich ting op. Vrij openbaar vervoer zou even duur zijn als het open baar vervoer van het ogenblik omdat verschillende kosten te gen elkaar zijn weg te strepen. De heer Zweegman: „Ik geloof dat gratis openbaar vervoer nu nog niet haalbaar is. Volgens mij is de tijd nog niet rijp voor gratis openbaar vervoer. Het zou een te zware last voor de gemeenten en het rijk beteke- LEIDEN Gisteravond is stichting Avondscholengemeen schap voor Leiden en omstreken LEIDEN —De imposante uitvoe ring van Beethovens C dur Mis op. 86 vormde de hoofdschotel van het concert, dinsdagavond in de Zuiderkerk gegeven? door liet Leids Studentenkoor en „Collegium MusJcum". De be perking tot drie van de twaalf Deutsche Menuette van dezelfde componist, daaraan voorafgaan de, was in die programma een juiste beslissing, zij het dan ook dat deze met verve door het or kest werden uitgevoerd, et is bekend dat Beethoven zich fii die C dur Mis weinig heeft Geen vis zonder akte -EIDEN Goed nieuws voor sportvissers: op donderdag 1 juni a.s. te middernacht, breekt het nieuwe visseizoen aan. Behalve hengel, -lijn, haak en aas is een visakte onontbeerlijk voor een „goede sport". Daarom kunnen liefhebbers van liet vis sen van maandag, 15 mei af een Vergunning krijgen in het stad huis. De gelegenheid daartoe bestaat van maandag tot en met vrijdag van half negen tot twaalf en van kwart voor twee tot drie uur. Op de donderdagse koopavond kan men bovendien van half zes tot negen uur te recht. Er wordt de eerste tijd een speciaal „visaktenloket" in gericht bij de lift op de begane grond. e „grote visakte" kost tegen woordig 33; de „kleine akte" 11,75. De bewijzen van bijdra- i-( ge aan het verbeteren van de visstand kosten 5. Deze bewij- zen zijn verplicht voor iedereen boven de 15 jaar, die wel eens nvf Z'n om een hengeltje uit te iel) gooien. Hij krijgt waar vóór zijn geld want het bewijs geeft het recht om met ten hoogste twee hengels te vissen in alle vlot en bevaarbaar water. Kantoor aan Vondellaan tElDEN De N.V. Gemeen schappelijk Eigendom te Am- Sterdam wil in Leiden een kan toor vestigen. Ze heeft het ge meentebestuur verzocht, haar een stuk grond te verkopen, groot ca. 1.125 m2. 'e, gewenste grond is gelegen in het Morskwartier aan de Von dellaan nabij het Plesmanvia- duct. bekommerd om de liturgische bruikbaarheid. Zijn muziek is een heel persoonlijke hoe zou hij anders hebben gekund —be wogen weergave van de tekst. Een indrukwekkend en verhe ven muziek werd, waarbij men ■meer denkt aan de concertzaa dan aan zijn oorspronkelijke be doeling: de kerk. Dirigent André Kaart heeft zijn hoge tempi in Kyrië en Glo ria aan dit laatste geen twijfel open gelaten. Het was niettemin een niet storende, zelfs een aan nemelijke opvatting. Het is, ook niet ondenkbaar dat hij hiermee in zekere mate de berucht hoge sopraanpartijen tegemoet kwam. Maar of hij daarmee ook de solisten een dienst bewees, valt te bezien. Deze vier solisten, Wendela Brondsgeest (sopraan), Vera Verzijden (alt), Henk de Vries (tenor) en Frans Orie (bas), hebben zonder uitzondering een voortreffelijke indruk gemaakt. Intens muzikaal gezamenlijk van grote homogeniteit en gloedvol hebben zij hun partij gezongen. Evenals het koor paste ook het orkest zich goed aan bij de dy namische intentie van hun diri gent, die het geheel heeft geleid tot een imposante vertolking. Een goed bezette Zuiderkerk bracht aan het slot de welver diende hulde voor deze knappe prestatie. B. RIJNDERS. officieel gestalte gegeven. Tij dens een bijeenkomst in de aula van de Louise de Coligny-scho- lengemeenschap vond de over dracht plaats van de handelsa vondscholen „Kennis Is Macht" en „Sint Pleter", de Leidse avond-HBS, de Leidse openbare avond-MAVO en de christelijke avond-MAVO Katwijk. Door deze volledige samensmelting van instellingen voor algemeen voortgezet avondonderwijs, Is het mogelijk dat per I nugusriis ruim 800 leerlingen kunnen pro fiteren van goed en goedkoop studeren in de avonduren. Door de uitgebreidheid van het aantal lespakketten en de diver siteit van mogelijkheden, die door de leerlingen zelf gekozen kunenn worden, kan men de nieuwe instelling beschouwen als een „onderwijssupermarkt". Rector van de avondscholenge meenschap is de heer D. J. Kooten, tol nu toe conrector aan de Louise de Coligny-scholengc- meenschap. In meerdere opzich ten is deze scholengemeenschap gelieerd aan de nieuwe stich ting. In de gebouwen van de Louise de Coligny- en de Agnes- scholengemeenschap zullen na melijk de lessen worden gege ven. Dit heeft, zo meent de stichting, groto voordelen: de LEIDEN. Zaterdagavond geeft de Delftse Komedie een voorstelling van „Vogelvrij" in het LAK-theater, aanvang 20.15 uur. De Delftse Komedie was een van de hoogtepunten van het Studenten Toneel Festival 1972. In de „Vogelvrijkrant" leest men onder meer: „Vogelvrij" betekent rechtenlpos. Het houdt ook in, dat de samenleving zich ten opzichte van de vogelvrije als het ware een extra recht toeëigent, het recht deze mens te vervolgen, te onderdrukken en te mishandelen". Kaarten zijn verkrijgbaar aan de zaal raison van 3,50. Ze kunnen ook telefonisch gereserveerd worden. Leiden De leerlingenraad van het Bonaventura College heeft zich gistermiddag uitgesproken voor een bemiddelingspoging tussen de schoolleiding en de katecheet Pieter Eibers om het ontslag van die laatste onge daan te maken. Met twintig te gen elf stemmen aanvaarden de vertegenwoordigende leerlingen een motie van het actiecomité, dat Eibers steunt, waarin de in stelling van een commissie van goede diensten bepleit werd. Verder wilde men niet gaan. Moties waarin de manier van lesgeven en zijn andere activi teiten op de school verdedigd werden kwamen er niet door. De kwestie Eibers kwam vorige week in het nieuws toen bekend werd dat deze godsdienstleraar geen vaste aanstelling kreeg, nadat hij in het afgelopen schooljaar nogal in opspraak was geweest. Men had op Bona ventura wat bedenkingen tegen de manier waarop hij gods dienstles gaf: Eibers motiveer de de katechese vanuit de evan gelische keuze. Deze lijn werd dor sommigen echter versleten voor maoïsme en anarchistisch. Mede daardoor paste Eibers moeilijk in het systeem. De maatregel om Eibers te ont slaan viel bij een aantal leerlin gen en een enkele leraar niet in goede aarde. Er werd een actie- comié opgericht om zijn belangen te behartigen en men wilde de zaak behandeld zien in de leer- ingrnraad. Dat had aanvanke lijk vrijdag jongstleden moeten gebeuren maar doordat de kan tine toen niet beschikbaar was verschoof men de vergadering naur gistermiddag. Tijdens deze bijeenkomst druk bezocht er waren ongeveer hon derd mensen, leraren en leerlin gen werd allereerst het woerd gevoerd door geschiede nisleraar Anton Weljzen, de man die Eibers vertegenwoor digde. Hij stelde onder meer dat de mensen die voor Eibers waren nimmer de gelegenheid gehad hadden hun standpunt te verdedigen. Conrector Hendrix rector Overeem was niet aanwezig antwoordde hierop dat het ging om een besluit van de meerderheid van de leraren. De heer Hendrix betoogde ver der dat de democratisering op Bonaventura die volgens de con rector op de goede weg was geen goed had gedaan. Eibers had het altijd maar vernissen gevonden, te weinig wezenlijk. De conrector vond een behoor lijk aantal leerlingen achter zich. Zei een meisje: „We zijn een beetje conservatieve school, dus we kunnen toch niet verlan gen dat iedereen zich aan gaat passen aan de heer Eibers". Eon andere leerling borduurde daaiop voort met de opmerking dat hij het eigenlijk geen gods dienstles vond die Eibers gaf. Waarop de mensen van het ac tiecomité de deskundigheid van de betreffende leerling in twijfel trokken. Dat deden ze op grotere schaal ook door te stellen dat ze hun tweede en derde motie expliciete steun aan Eibers alleen behandeld wilden zien door leer lingen die van de katecheet in kwestie les hadden gehad. De leerlingenraad ging daar echter niet op in. Die was van mening dal men daar dan maar een aparie vergadering voor bijeen moest roepen. Waarna deze mo ties verder niet meer ter sprake kwamen. Wat het resultaat zal zijn van het aanvaarden van de eerste motie moet worden afge wacht. De uitspraak van de leerlingenraad zal moeten wor den vorgelegd aan het school bestuur, de directie en het ou dercomité. beide gebouwen zijn gemakke lijk bereikbaar ook voor mensen buiten Leiden (vlakbij bus- en treinstations) en liggen op een paar honderd meter afstand van elkaar, wat de Interne commu nicatie ten goede komt. Verschillende factoren hebben een rol gespeeld bij de totstandko ming van de nieuwe scholenge meenschap. Uiteraard waren de financiën zeer belangrijk. Tot nu toe was alleen het MAVO-on- derwijs gesubsidieerd. Door de fusie kan nu ook rijkssubsidie verkregen worden voor HAVO en Atheneum. Voorts is 't thans mogelijk het handelsavondon- derwijs meer dan voorheen aan te passen aan de mammoet-ont wikkelingen en in 1975 zelfs ge heel te vervangen door het eco nomisch en administratief on derwijs (MEAO) en MAVO. Reeds in 1974 hoopt men te kun nen starten met een aparte af deling voor het MEAO. De veranderingen kunnen natuur lijk niet abrupt van gisteren op vandaag tot stand komen. Aan de leerlingen die nu reeds een opleiding volgen aan de „oude" intsellingen wordt gelegenheid gegeven ook in het nieuwe sy steem de eindstreep te halen. Nieuwe leerlingen (velen heb ben zich reeds aangemeld) kun nen op grond van hun vooroplei ding een keuze maken uit het studieassortiment van de onder wijssupermarkt, waarin de oude opleidingen zoveel mogelijk ver weven zijn. De volledige vrij heid in het kiezen van indivi duele examenpakketten zal, evenals in het dagonderwijs, voorlopig nog aan enige beper kingen onderhevig blijven. Damesvoetbal op Haasbroek ZOTERWOUDE Morgen zal er op het sportpark „Haasbroek" een grote bedrijvigheid zijn. De KPJ oranlseert een voetbal toernooi voor dames waaraan niet minder dan 10 elftallen deelnemen. Er zijn verre gaten geïnviteerd nl. van de afdelingen Bladel en Herveld-Andelst waarmee de KPJ eerder een uitwisseling had. Verder nemen deel Haa strecht. Hazerswoude (dorp), Alphen a.d. Rijn, Delft, Pijnac- ker, Bodegraven 'n eigen team en een elftal van SJZ. Eerste elftal-doelman Jan Fengler en John Verhagen treden op als leiders van de groen-witte da mes. Mevrouw Detmers-Berben opent om half twaalf het toer nooi door de aftrap van de eer ste wedstrijd te verrichten, er wordt gespeeld met twee poules van 5 teams. De duur van de wedstrijden is 2 x 10 minuten. Om kwart over vier spelen de als no. 2 in de poule geëindigden om de derde en vierde plaats gevolgd tussen de strijd om de eerste plaats tussen de poule winnaars. De ffnalepartijen wor den voorafgegaan door een show van de drumband VIOS welke om 15.45 aanvangt.

Leidse Courant | 1972 | | pagina 3