fasson Pander Wat kost 50 meter White Vinyl 400 metUVR? Wilt u even? universitair medisch centrum - leiden CHEF MEISJE voor de EETZAAL 12 DONDERDAG 13 APRIL 19|NDER Afdeling kostprijsberekening Grafisch. Daar worden de calculaties gemaakt, daar worden de kosten berekend, daar ontstaan de calculatiestandaards voor al die produkten, al die soorten en maten van ons. Daar wordt het produktenbestand bijgehouden, daar wordt meer en meer met de computer gewerkt. Op die afdeling Kostprijs Grafisch hebben we dringend een assistent nodig. Zo van rond de 25 jaar. Natuurlijk Mulo/Mavo, ook praktijkdiploma boekhouden, liefst studerend voor MBA (en daar willen we dan aan meebetalen). Graag wat ervaring in een fabrieksadministratie. Graag spoedig in dienst! Tussen haakjes: standplaats Hazerswoude. Solliciteer meteen: Fasson (Nederland) nv, Lammenschansweg 140, Leiden.Telefoon (01710) 4 49 41. Een van de belangrijke producenten van zelfklevend materiaal ter wereld. Toepassingen vrijwel in alle sektoren van het bedrijfsleven, vooral in de grafische industrie. 22 Verkoopvesti gingen, waarvan 19 in Europa. 3 Fa- VRIJWILLIGE OPENBARE VERKOPING Wegens vertrek van Zr. Wijting en haar medebewoners uit het herenhuis JOHAN de WITTSTRAAT 36 te LEIOEN zullen alle. haar en aan haar be vriende relaties toebehorende, zich in genoemd perceel bevindende, goede ren op ZATERDAG 15 APRIL 10 UUR V.M. t.o.v. van Deurwaarder A. van Vliet publiek worden verkocht. Hierbij zijn: een eerste klasse bankstel z.g.a.n., eetkamer, wandmeubel, ledikanten, kar petten en andere vloerbedekking, Perzische kleedjes, gordijnen, gascom- ifoorts, ijskast, badgeiser (niet het bad dat aan het huis behoort), servies goed o.a. een compleet eet-, thee- en ontbijtservies, mocca serviezen, kop en schotels, hotelzilver, enig tafellinnen, kussenslopen, 2 haardkachels, tuingereedschappen, oud koperwerk, beelden, vazen, Zaanse en Friese klok, oude schilderijen en platen, lampen, T.V. en radio. Het mooie herenhuis is uit de hand te koop en direct leeg te aanvaarden Kijkdag; vrijdag 14 april van 10-4 uur en van 7-9 uur Veiling zaterdag 15 april 10 uurv.m. Alsjeblieft Den Haa; De Pander Passage wordt meer en meer werkelijkheid. En ook de grote Pander verbouwing maakt snelle vorderingen. U zult niet weten wat u ziet als het klaar is. En dat is al gauw. September waarschijnlijk. De bedoeling is om van Pander een groot gezellig en vooral een interessant huis te maken waar u makkelijk en plezierig kunt winkelen. Waar u alles te weten kunt komen over, inrichten, meubels, vloeren, tapijten, gordijnen, kasten, tafels, lampen en alle andere dingen die nodig zijn om goed en prettig te kunnen leven in en buiten een huis. Nu al zoeken wij medewerkers om met ons samen deze grote uitbreidingsplannen te gaan realiseren. Wie hebben we nodig? Informatrices. Hostesses is misschien een betere titel. Zij zullen het namelijk zijn, die op verschillende punten in onze zaak z.g.n. informatie-desks zullen „bemannen". Zij vertellen waar wat te vinden is, wie over wat gaat of wie het meeste van iets af weet en wat Pander allemaal kan doen. Zij beheren onze dokumentaties en leggen kontakten met andere afdelingen. Informeren, begeleiden en koördineren zal hun voornaamste taak zijn. Daarvoor moeten zij o.i. tenminste een Mavo opleiding hebben, redelijk de moderne talen kunnen spreken, snel kunnen aanvoelen waar iemand mee zit en goed met mensen kunnen omgaan. Jonge verkopers voor onze moderne meubelafdeling. Mannen met een hedendaags denken over wonen, die onze klanten op een prettige manier kunnen helpen hun keuze te bepalen. Dit is een van de toegangen van de Pander Passage; vanuit de Grote Marktstraat. Mensen die van hun vak houden en zin hebben zich daarin optimaal te ontwikkelen. Want dat kan bij Pander. We hebben het zelfs graag. Ook een eerste verkoper. Voor deze zelfde (moderne) afdeling Het liefst een binnenhuisarchitekt of iemand die dat nivo benadert. In elk geval een man met genoeg ervaring om inrichtingen of meubelkeuzeproblemen van onze klanten volledig en samen met hen op te lossen. Vooral bedrevenheid in het kundig adviseren bij het kiezen van een slaapkamer of bed, zou hem voor ons erg waardevol maken. Op het gebied van slaapkamers, bedden, kasten, matrassen enz., hebben wij zoveel keus, dat wij geloven dat alleen een man met kennis van zaken daar goed mee om kan gaan. De moderne afdeling van Pander is trouwens toch heel groot en vooral gevarieerd. Bijna elke belangrijke stijl of interessant ontwerp is bij ons te zien. En dan dikwijls nog in alle uitvoeringen en of kleuren. Daarom is het zo fijn werken op deze afdeling. Alles is er. Junior verkopers klassiek. Onze praktijk leert, dat de klassieke afdeling zich uitstekend leent als degelijke aanloop om het vak in al z'n uitgebreidheid te leren. Wie dat wil en zich ook aangetrokken voelt tot de klassieke sfeer moet zich vlug met ons in verbinding stellen. Een ervaren verkoper klassiek. Voor deze zelfde (klassieke) afdeling ook een ervaren man. We denken daarbij aan iemand voor wie klassiek niet zo erg veel geheimen meer heeft, maar die graag op een nivo hoger en met meer armslag beter tot z'n recht wil komen. Hij zal bij ons alle kans krijgen z'n talenten te ontplooien. Een ervaren verkoopster voor bedden en dekens. Een vrouw die onze klanten erg goed kan vertellen hoe je het lekkerste slaapt. Die een grote inbreng heeft in de vaak moeilijke keuze van: welk bed, wat voor dekens, of dekbedden, welk materiaal, matras Zij zal alle mogelijkheden moeten kennen. En dat zijn er op onze afdeling heel wat. Junior verkoper bedden. Hij hoeft nog niet zo ei-varen te zijn als zijn vrouwelijke kollega, maar hij moet wel geïnteresseerd zijn in slaapproblemen. In het begin zal hij zich voornamelijk bezig houden met het geven van algemene informatie en met de afwerking, als er een keuze gedaan is. Zodra hij zich wat zekerder voelt in deze droomwereld kan hij zelfstandiger gaan adviseren. Jonge verkoopsters voor de potterie en kado afdeling. Het zou fijn zijn als ze het talent hebben om snel aan te voelen in welke richting iemand iets zoekt, om dan met verschillende suggesties voor een oplossing te komen. Sommige meisjes kunnen dat. Een gaveHet is ook een afdeling waar vooral jonge meisjes met een goed gevoel voor stoffen, voor dessin en voor kleur erg goed tot hun recht komen. Een ervaren verkoopster voor gordijnen en stoffen. Iemand die al veel te maken heeft gehad met de probleemkeuze van gordijnen en alles wat daar bij hoort. Het is waarschijnlijk een erge leuke baan voor een vrouw die iets meer wil dan wat ze tot nu toe gedaan heeft en die vooral haar werkterrein en eigen mogelijklieden wil vergroten. Een sekretaresse voor de projektenafdeling. Onze projektenafdeling ontwerpt komplete inrichtingen van hotels, grote kantoren, luchthavens, direktiekamers, ambassades, huizen en winkels. Zij adviseert, ontwerpt meestal in samenwerking met de betreffende architekt en voert ook uit. Voor deze drukke en interessante afdeling kan een ervaren sekretaresse erg nuttig werk doen. Zij moet natuurlijk snel en foutloos kunnen typen en het is erg fijn als ze kan korresponderen in het Engels en Duits. Naast haar sekretariaat- werk, zouden we het ook erg op prijs stellen, als ze het op zich wil nemen op bezoek komende relaties te ontvangen en te voorzien van algemene informatie over de projektenafdeling. Indien nodig. Een leerling tekenaar. Op het ontwerpbureau is ook plaats voor een leerling-tekenaar. Een jonge man van ongeveer 18 jaar die van tekenen houdt en gevoel heeft voor vormgeving en techniek. Schrijf naar Pander n.v., afd. personeelzaken, Wagenstraat 1-21. Postbus 30, Den Haag. U kunt ook bellen voor een afspraak. Telefoon: 070-65 89 00, vraag naar juffrouw van Dullink. Het Universitair Medisch Centrum Leiden, samenwerkingsverband van Rijksuniversiteit, Academisch Ziekenhuis en Faculteit der Geneeskunde, centrum van geavanceerde patiëntenzorg, onderwijs en onderzoek, vraagt voor de hierna volgende afdelingen: 1. analiste-A vac. nr. 72.023-AZ 2. analiste-A (parttime) vac. nr. 72.024-AZ Verlangd: diploma analist (medische richting), bij voorkeur ervaring met of belangstelling voor cytodiagnostiek of hematologie. De functie onder 2. genoemd, betreft een project van het Koningin Wilhelminafonds. Inl.: dr. P. Lopes Cardozo, hoofd van de afdeling, tel. 01710-47222, tsL 2222. Salaris max. 1474,-r bruto per maand (voor de parttime functie naar evenredigheid). administratief assistente vac. nr. 72.025-AZ tb.v. het secretariaat. Taak: het verrichten van medische administratie, type werkzaamheden en te woord staan van patiënten. Verlangd: diploma mulo/mavo-4, goede typevaardigheid en administratieve ervaring. Salaris max. f 1124,- bruto per maand. afdelings secretaresse vac. nr. 72.026-AZ De afdeling houdt zich bezig met computertoepassingen. Taak: behandeling van correspondentie, het regelen van afspraken en administratieve werkzaamheden t.b.v. de afdeling. Verlangd: diploma muto/mavo-4, administratieve ervaring en typevaardigheid. Salaris max. 1124,- bruto per maand. administratief medewerkster vac. nr. 72.027-AZ Taak: diverse werkzaamheden t.b.v. de mechanische administratie. Verlangd: opleiding op mulo/mavo-niveau. Saiaris max. f 1124,- bruto per maand. assistente voor de diëtiste vac. nr. 72.031-AZ Taak: het bereiden van baby voeding en dieetvoeding en het verzorgen van maaltijden voor grotere kinderen. Alleen dagdiensten. Verlangd: inas-opleiding strekt tot aanbeveling. Inl.: zr. C. Olivier, hoofd verpleegkundige, of zr. C. M. Paul, coörd. hoofdverpl., tel. 01710- 47222, ts. 2815 resp. 2860. Salaris max. 1124,— bruto per maand. Voor de weekenddienst (1x per drie weken) bestaat een gunstige compensatieregeling. Aanstelling vindt plaats bij het Academisch Ziekenhuis Leiden. Salariëring tot de vermelde maxima is afhankelijk van leeftijd, opleiding en erva ring. Premie AOW/AWW voor rekening van het Rijk. Vakantietoeslag 672% per jaar. Goede studiekostenrege ling. Direct opneming in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Schriftelijke sollicitaties te richten aan Hoofd Afd. Personeelszaken UMC, Academisch Ziekenhuis, Rijnsburgerweg 10, Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer, voorafgegaan door de kenletters: Voor één van onze relaties gevestigd in omgeving Was senaar-Leiden vragen wij met spoed tapijt, meubelen, camping en textiel. Geboden wordt een goed salaris en omzetbonus. Brieven met volledige inlichtingen worden gaarne inge wacht onder nr 47130 door Reclame adviesbureau Benjamin, Postbus 111, Rotterdam. ANNA KLINIEK voor ORTHOPAEDIE- MEZENSTRAAT 2 - LEIDEN WIE HELPT MEE VOOR ONZE VERPLEEGSTERS TE ZORGEN? Wij zoeken voor spoedige Indiensttreding een net die tenminste 18 jaar oud is. Haar taak zal o.m. bestaan uit het gereed maken van de tafels voor de maaltijden van het verplegend personeel, het zorgen voor de koffie, het schoonhouden van haar kleine keukentje, dat bij de eet zaal behoort enz. enz. Het hoofd van de Huishouding verstrekt gaarne alle inlichtingen da gelijks tussen 3 en 5 uur n.m.

Leidse Courant | 1972 | | pagina 12