Algemene Bank Nederland Panties waarbij u de adem niet hoeft in te houden. ifHMkemöfferfexi's .imlRral iVah Vrij entree en't hele gezin mag mee. (En zéker niet voor de prijs.) nieuws vaders moeders Als u nu gaat sparen b\j de ABN... LEIDSE COURANT DONDERDAG 6 APRIL ïgL Verwacht u van een speciaalzaak anders, dan panties die u een perfect finuur garanderen? Nou dan. Maar figuurkorrektie wil bij ons niet zeggen, dat je de hele dag de adem in hoeft te houden. Nee, deze panties zitten niet alleen rol maakt, ze dragen oolc komfortabel. Nu kunt u deze panties bij ons kopen, voor een prijsje waarvoor u uw portemonnee nauwelijks hoeft open te doen. Kom langs dan kunt u het allemaal zelf zien en overtuigd raken dat: Onze specialiteit is: De Nederlandse Vrouw. Slipmodel panty gemaakt van Igera elastiek. Leuk kanten voorpandje en ver krijgbaar in verschillende kleuren 4,95 Heuppanty in moderne kleuren gemaakt, van lycra stretch elastiek. 6,95 Pijploze panty van dorlaslan strcteli elastiek. Vlot model, met transparant voorpand. In verschillende kleuren. 8,95 Prettig te dragen panty met satijnen voor- en achterpand. Wit. 10,95 Panty met pijpjes. Gemaakt van fijn lycra elastiek. Perfect corrigerend. Vrolijk ingebreid bloem-dessin. Wit. dickhoff üPRflspip ZIJN DADEN BENNE GROOT! DE BEIRETTE Jazeker, deze kleine kleinbeeldca- mera levert grote prestaties! Die konden ook niet uitblijven met zo n Meyer Görlitz-optiek, diafragmabe- reik van 2.9 tot 22 en sluitertijden van 1/30, 1/60 en 1/125 sec. - B Pa raattas14,50. SPAAR UW ZILVERVLOOT En kom eens bij Dickhoff praten over deze bijzonder voordelige kleinbeeldcamera. U ervaart het dan zelf: bij Dickhoff klikt het! Leiden, Haarlemmerstraat 207 Oegstgeest, Lange Voort, Irislaan 55 Wij vragen voor zo spoedig mogelijk in onze dro gisterij-parfumerie VERKOOPSTER ervaring als zodanig gewenst. ,,ln den Ouden Gaper" Luifelbaan 18-20. Wassenaar. Tel. 01751-4713. Na 18.00 uur 01751-1537. Walra-Waalre is op zoek naar: en die 's avonds nog wat vrije tijd over hebben en 'n goede bijverdienste, (ca. II. 250—per maand) op prijs stellen. Walra-Waalre adviseert meisjes die om meer inlichtingen hebben gevraagd over de Walra linnenuitzet. Voor dat adviseren zoekt Walra vaders en moeders. Vaders die zich in de gedachtenwereld van een meisje van zo n 17 jaar kunnen inleven. Moeders die er trots op kunnen zijn zo'n meisje als haar dochter geadvi seerd te hebben. Dat is prettig werk. Dat is dankbaar werk, omdat de adviseur* weet dat Walra haar klanten nooit koop verplichtingen oplegt of koopkontrakten laat tekenen. Voelt u iets voor zo'n adviseurschap... Bent u 2 a 3 avonden per week vrij in het bezit van een auto tussen de 30 en 50 jaar oud, en woonachtig in Leiden, Leidschendam, Zoetermeer. Lisse, Katwijk of Valkenburg? Dan verzoeken wij u vriendelijk een briefje te schrijven aan on derstaand adres. (Sluit u een pasfoto bij?) Wilt u eerst meer inlichtingen, belt u dan. Wij zullen graag met u kennismaken. 4 rA Molenstraat 5 Waalre Tel.04904-2423 8 De Efteling - Kaatsheuvel 9 Het Evoluon - Eindhoven 10 De Forellenkwekerij - Gulpen 11 Recreatiepark Ouwehand - Rhenen Gezellig, zo'n dagje uit met 't hele gezin. Fijn, met z'n allen naar de Efteling, Madurodam, Ouwehand's Recreatiepark ofnoem maar op! U kunt kiezen uit maar liefst vijftien mogelijkheden. Stuk voor stuk 't bekijken waard. Vader, moeder, broertjes en zusjes. Allemaal mogen ze gratis naar binnen. Wie nü een spaarboekje of spaar rekening opent met een eerste inleg van f 50,-, krijgt een speciale premie: het ABN-Biljet-voor-Vrij-Entree. Zo profiteert u niet alleen van de jaarlijkse rente, maar óók van een dagje uit met het hele gezin. Loop vandaag of morgen even binnen bij de Algemene Bank Nederland. En open een spaarboekje of spaar rekening met f 50,- of meer. En u krijgt prompt het ABN-Biljet-voor Vrij-Entree, waarmee u toegang hebt tot één van de vijftien mogelijkheden. Wanneer u maar wilt. Leuk, om thuis met z'n allen te kiezen waarheen het uitstapje zal gaan. Deze aanbieding geldt tot 28 april 1972. Het biljet is geldig tot en met 31 december 1972. Het ABN-Biljet-voor-Vrij-Entree wordt uitgegeven in samenwerking met het Nationaal Bureau voor Toerisme. U bent welkom bij de 12 Flevohof- Elburg 13 Shetland Pony Park-Slagharen 14 Jeugdverkeerspark - Assen 15 Nationaal Rijtuigenmuseum - Leek

Leidse Courant | 1972 | | pagina 12