Als het om de liefde gaat vanavond in ander jasje 1 Documentaire wereldbelang van Waddenzee Sport op radio en tv Blauwe maandag voorlopig niet op liet scherm TELEVISIE VANAVOND TELEVISIE ZONDAG TELEVISIE MAANDAG r- RADIO VANAVOND RADIO ZONDAG RADIO MAANDAG PAGINA 2 LEIDSE COURANT EDINBURGH Hier in de Usherhall te Edin burgh, waar het Eurovisie Songfestival vanavond als een veeltallig feest uit. de verf moet komen, hebben drie dagen lang artiesten uit achttien lan den met het orkest gerepeteerd. De instrumenta listen voegden zich gewillig naar de wensen van al die dirigenten, die met de zangers en zange ressen zijn meegekomen. Vanwege de grote deelname stonden de musici voor het feit, dit 12 uur per dag te moeten doen. Dit betekent niet minder dan een aanslag op de liefde voor je vak en daar gaat de accuratesse dan ook onder lij den. De pijn kwam uiteindelijk terecht bij Harry van Hoof, de arrangeur en dirigent van het Hol landse lied, omdat bij de repetities het zelfde sche ma werd aangehouden als bij hun optreden tij dens de uitzending van vanavond en dat wil zeg gen dat hij het laatst aan bod kwam. Harry van Hoof blijft de Britse musici prijzen, maar toen hij eenmaal voor het orkest stond was de fut er wel een beetje uit. Na drie lange dagen arbeid kreeg hij te maken met een log apparaat, dat moest worden ingesproken en dat niet onge willig maar wel uitermate moeizaam de verlan gens van de Nederlandse vocalisten opvolgde. Voor hij de eerste noot liet spelen heeft Harry van Hoof uitgebreid van gedachten gewisseld met de orkestleden. Het ging hem uiteraard om een gave weergave van de nauwgezet genoteerde no ten, maar vooral om de kleur van de klank, die uit het orkest moet komen. Het van huis uit bru tale koper moest worden ingetoomd en wegens het ontbreken van een fagot diende een beroep te worden gedaan op de wel voorhanden bas-klari net, waarmee echter lang niet zulk een fijnzinni ge toon kan worden gevormd. Harry van Hoof sprak voor de inzet van het nummer alle secties van het orkest afzonderlijk toe. De violen lieten zich gewillig aanstrijken, maar de pauk zat dui delijk te ruim in zijn vel en dat moest van dof tot gedurfd worden opgeschroefd. Melodie Hij liet intussen Sandra en Andres niet opkomen voor hij de melodie vast in zijn voegen had zit ten. En stopte wanneer een gitaar ernaast zat of een trompet het op zijn heupen kreeg. Het was al laat op de avond en de musici keken meer op hun horloges dan op de muziek. Harry van Hoof ging echter onversaagd verder, terwijl Sandra en Andres en de vier meisjes van de achtergroep rustig bleven wachten tot zij hun heldere zang tot achter in de zaal konden laten galmen. „Het klonk goed", zei men later maar men voegde er wel aan toe dat het een gelukkige speling van het lot mag heten, dat een slechte generale een goede opvoering garandeert. Harry van Hoof en Dries Holten (Andres) hebben aan meer problemen het hoofd moeten bieden. Zij misten mandolines in het orkest, waardoor het gevaar dreigde dat zekere muzikale effecten verloren zouden gaan. Terwijl Sandra met haar chaperones van de NOS van het overschone lente weer liepen te genieten, hebben zij samen met componist Hans van Hemert naar een nieuwe vondst gezocht om hierin te voorzien. De reeks hupse tonen, die sprankelend hadden moeten ont springen aan aangeslagen mandolinesnaren, zou den als een gemis ervaren worden als men ze gemakshalve zou hebben laten vallen. Harry van Hoof en Dries Holten echter wilden deze noten op hun zang per se behouden en lieten in een afzon derlijke repetitie vooraf behalve Sandra ook de vier meisjes van de achtergrond-groep opdraven. Hun taak is om met vier stemmen Sandra en An dres tweestemmig te begeleiden. Yvonne Paaij, Wanda Stellaart, Judith Damste en Titia Dekker werden daarvoor van een Schots terras geplukt en met Harry's vondst vertrouwd gemaakt. Zij kregen wat extra nootjes toegestopt, die zij in versneld ritme moeten zingen om daarme recht te doen aan het sirtaki-effect, dat Harry van Hoof in de melodie heeft ingebouwd om de mu ziek een vrolijk en frivool accent mee te geven Bij de repetitie met het orkest vingen deze zin gende zusjes met coloratuur in hun keel het te kort in de orchestratie op. Fijnproevers zullen ervaren dat de uitvoering van „Als het om de liefde gaat: vanavond mede hier door een heel ander karakter draagt en aanzien lijk afwijkt van de in ons langbekende registratie op de plaat en van het optreden op de nationale finale in Carre te Amsterdam. Niet alleen speelt hierin een rol de aanpassing aan de muzikale mogelijkheden, maar ook het podiumverschil. In het Amsterdamse Carre werkten Sandra en An dres in een circuspiste met rondom publiek. Dus bedacht Nico Hiltrop de regisseur van die Carré uitzending een choreografie van door Sandra en Andres uit te voeren bewegingen, die de hele piste vulden. In de Ushehall die het midden houdt tussen de Koninklijke Schouwburg en Carré, staat men echter op het normaal podium met al leen het front naar de zaal gericht, waar ook de camera's een plaats hebben. Sandra en Andres stonden daarmee voor net feit, meer dan de helft van hun oorspronkelijke bewegingen te moeten laten vallen. Aanpassen Nico Hiltrop: „Je moet je uitvoering aanpassen aan de zaal. Gaan Sandra en Andres hier ook in de ruimte werken, dan zouden zij al te klein in beeld komen, omdat de camera's hier alleen van uit de zaal schots maken, terwij ik in Amster dam de kans had om van alle kanten beelden te schieten. Ik heb dit zo gedaan in overleg met de technici van de BBC, bij wie wij inspraak had den en van wie wij erg veel medewerking hebben ondervonden. Maar je krijgt wel een heel andere „Als het om de liefde gaat" te zien, dat is zeker. Naar mijn mening is deze uitvoering er niet min der om. Nu krijgen de muziek en de tekst weer wat meer nadruk". Nochthans bleef de sfeer tus sen dirigent Harry van Hoof en de BBC-technici Sandra en Andres op de Schotse toer uitermate prettig, al konden in Nederlandse oren hieromtrent gemakkelijk misverstanden rijzen, omdat Harry voortdurend werd aangesproken met Herrie. De Britse bookmakers, die zich momenteel tijdelijk in Edinburgh hebben gevestigd, leggen zeer hoge noteringen vast voor de kans op een prijs voor het Hollands liefdeslied. „Dat verbaast mij niets", vertelde Eve Graham, het meisje dat met haar zang The New Seekers heeft gemaakt tot wat het nu is en waarvan Edinburghse etalage fraai fotowerk toont. „Wij worden hier ook zeer hoog aangeslagen en hopelijk maken wij het goed, maar ik heb Sandra en Andres gehoord en daar zullen wij het heel moeilijk bij krijgen. Wij vinden het Nederlandse lied een echte topsong", aldus Eve Graham. Hoe maak je een topsong? Wij vroegen het Hans van Hemert, de man die „Als het om de liefde gaat", hobg op de Hollandse hitladder deed stij gen en die ook de componist en tekstschrijver is van Mouth en McNeal, „How do you do". Hans van Hemert: „Dat is heel moeilijk te zeggen. Vroeger wou ik het altijd heel mooi doen en be dacht ik akkoorden waar ik dan een tekst in wrong. Niemand behalve ikzelf geloofde er in. Toen ben ik van werkwijze veranderd. Ik liet eerst het melodietje in me opkomen en als dat lekker liep, zocht ik voor de tekst naar woorden, die in dezelfde sfeer pasten. Hierdoor is mede het succes van „How do you do", te verklaren. Dit betekent niet dat het nu allemaal even gemakke lijk gaat. Met de opdracht om een festivalliedje te schrijven heb ik wekenlang rondgelopen. Het kwam er steeds maar niet van. Op een gegeven ogenblik had ik nog maar een weekeinde, precies die zaterdag en zondag waarin Ard Schenk zo van zich deed spreken. Ik heb gen rit op de tele visie gemist, maar ik zat met mijn muziekpapier op schoot bij het scherm. Tussen het bedrijvige schaatswerk door is „Als het om de liefde gaat" ontstaan. Dit soort klusjes lukt mij nooit als ik er rustig voor ga zitten. Het moet altijd onder hoogspanning gebeuren. Ik werk altijd samen met Dries Holten en die is net zo". Mede door alle problemen, waarin in Edinburgh door het Hollandse team moest worden .voorzien, heerst hier thans ook hoogspanning. Als dan de beste resultaten worden geboekt zitten we goed vanavond. Johnny en Rijk in een zeer bedroefde scène (Van onze radio- en tv-redactie) In het programma „Studio Sport", wordt -onder voorbehoud van wijzigingen- aandacht besteed aan: wedstrijden in het betaald voetbal: de roeiwedstrijden op de Amstel in Amsterdam (Head of the river); de Nederlandse wielerkampioen schappen (stayers) in het Sportpaleis te Rotterdam; de Amstel Gold Race (wielrennen) in Limburg (Heerlen-Meerssen); de hoc keywedstrijd Kampong-EMHC in Utrecht; de turninterland voor da mes Nederland-Zwitserland in Heerenveen; de Nederlandse turn- kampioenschappen heren in Tiel; de rugbywedstrijd Wales-Frank- rijk. Het sportprogramma „Langs de Lijn", zal aandacht schenken aan on der meer: wedstrijden in het betaald en het amateur-voetbal: turn interland Nederland—Zwitserland in Heerenveen; Amstel Gold Race (wielerwedstrijd) in Limburg; paardenkoersen; overzichten korfbal, handbal en hodkey; buitenlands voetbaloverzioht. (Van onze radio- en tv-redactie) HILVERSUM Het cabaretachtige KRO-programma Blauwe maan dag zal voorlopig niet meer op het scherm verschijnen. Van de zes afleveringen die gepland waren zijn er slechts drie uitgezonden. Al dus deelde Tineke Roeffen regisseuze van het maandelijks program ma mede. ie oorzaak is een vrij langdurige ziekte van eindredacteur Ernst van Altena. „Ernst schrijft alle teksten voor Blauwe maandag zodat we zondr hem niet kunnen beginnen. Je kan natuurlijk een andere tekstschrijver nemen maar dan haal je het hele programma uit zijn verband", aldus Tir.eke Roeffen. De geruchten dat men mede ge stopt zou zijn omdat het programma bij de pers slecht is ontvangen sprak ze pert.nent tegen. „Na drie afleveringen kan je nauwelijks nog een oordeel over het geheel vellen. We waren nog steeds aan indraaien," zegt Tineke Roeffen. Ernst van Altena is overspannen en heeft een hardnekkige virus-in fectie. Hij hoopt over plus minus zes weken weer aan het werk te gaan. De NOS-televisie zendt zondag de eerste van drie dokumentaires uit, die zijn gemaakt door de Delftse cineast Piet Windmeyer en die het milieu tot onderwerp hebben. In de eerste dokumen- taire staat de Waddenzee cen traal, Alvorens te gaan praten over vervuiling en verdwijnend natuurschoon, laat Windmeyer in de film zien wat er nog is. De Waddgnzee is een uniek na tuurgebied van mondiale bete kenis. Zo herbergt zij bij voor beeld trekvogels uit Siberië en Groenland, die op weg zijn naar Afrika en de Zuidpool. Door de geringe diepte heeft de Wadden zee ook bodemproduktie, waar door de primaire (plantaardige) produtie enige malen rijker is dan die van bijvoorbeeld de Noordzee. In de film is dit door middel van beelden van mikro- organismen duidelijk te zien. De Waddenzee kan tevens de kraamkamer worden genoemd van de meeste platvissen die, voor zover zij er niet worden geboren, er wél opgroeien. Na uitvoerige beelden van weelderi ge flora en fauna in de Wadden zee wordt ingegaan op de geva ren die op het ogenblik op de loer liggen. Nu al stikken som mige vogels, met name meeu wen, in de eierschalen omdat deze wegens het hoge gehalte aan gechloreerde koolwaterstof fen niet sterk genoeg zijn om. als de jonge vogel uit de schaal wil komen, ook het vlies mee open te scheuren, waardoor het dier stikt. De vervuiling van de Waddenzee wordt onder meer veroorzaakt door de zogenaamde „reststroom" uit het Waterweg gebied en door lozingen via „smeerpijpen" in de Wadden zee. Het commentaar bij de film is van Kees van Langeraad Het camerawerk is van Ton Verkroost. De volgende dokumentaire van Piet Windmeyer respectieve lijk met als onderwerpen be strijdingsmiddelen en de Neder landse binnenwateren worden uitgezonden in mei. Zondag Nederland II 21.35 uur. Swiebertje Swiebertje krijgt ruzie met Saar. Oorzaak hiervan is Kwakelzang, een straatmuzikant. Deze komt namelijk in kontakt met Saar en vertelt haar over zijn „zieli ge" leven. Saartjes diep ge roerd na dit verhaal en biedt hem haar spaarcenten aan. Swiebertje wordt jaloers, maar als hij later verneemt dat Saar die straatmuzikant geld wil ge ven, verandert zijn jaloezie in boosheid Zaterdag Ned. I 19.05 uur. Zeskamp Het programma „Zeskamp" komt vanavond rechtstreeks uit de Groenoordhal te Leiden. In deze zesde uitzending valt de beslissing wel'ke drie teams overgaan naar de finale van Zeskamp-Olympiade, die zater dag 22 april in het AHOY-Sport- paleis te Rotterdam zal worden gehouden. In de Groenoordhal te Leiden treden tegen elkaar n het strijdperk de teams van: Franeker, Lisse, Ridderkerk, Venray, IJsselstein en Zelhem. Het klassement na de twee ge speelde wedstrijden in de twee de ronde is als volgt: Venray 50.5; IJsselstein 49; Ridderkerk 44; Zelhem $8.5; Franeker 36: Lisse 34. Zaterdag Ned. I 20.21 uur. Eurovisie Songfestival In een rechtstreekse uitzending vanuit de Usher Hall te Eding- burgh vanavond het jaarlijkse Eurovisie Songfestival op het scherm. Zie elders op deze pagi- Zaterdag Ned. I 21.30 uur. Verdorven vrouwen Door de actualiteit en de daarmee in verband staande uitzending van de film „Begrijp je nu waarom ik huil" op 26 februari, start vandaag pas, de reeds lang geleden aangekondigde se rie „Verdorven vrouwen". De eerste aflevering handelt over Augusta Fullam. Zij, een verle gen vrouw van een hoge rege ringsambtenaar wordt stapel verliefd op de rokkenjager dok ter Harry Clark. Beiden zijn echter getrouwd en de enige op lossing is de vroegere banden door te snijden. Voor de ge plaagde vrouw is er echter nog één oplossing. Zaterdag Ned. II 20.21 uur Kort en klein Grappen en grollen zo uit het le ven gegrepen door Elsje de Wijn, Jeroen Krabbé en Martin Brozius. Dit keer zullen als gas ten optreden Pieter Lutz en rianne Delgorge. Zaterdag Ned. I 21.35 uur Eucharistieviering Zondagmorgen Palmzondag komt de Eucharistieviering van uit het Kruisherenklooster St.- Helena te Amersfoort. Deze Nederlandse eucharistieviering wordt vooraf gegaan door een korte Palmwijding. In de dienst wordt het lijdensverhaal gelezen, onderbroken door een vijftal ne grospirituals. Tijdens de viering worden enkele gedeelten gezon gen uit de meerstemmige mis (in het latijn) van G. Casali. Celebrant: pater F. Buil, prior. Diaken: pater drs. L. van Bel kom. Zondag Ned. I 11.00 uur. Zondagmiddagmagazine NOS op de zondagmiddag is.deze keer speciaal afgestemd op de kinderen. Er zal o.m. een afle vering van Yogi de beer en een puzzeltocht die in Amersfoort werd gehouden, te zien zijn. Zondag, Ned. I 15.37 uur. Paasei ontdekt Wat zit er allemaal vast aan de produktie van paaseieren, die deze dagen in groten getale in winkels en uitstalkasten pron ken? Op deze vraag wordt inge gaan in de dokumentaire „Paasei ontdekt". Zondag Ned. I 17.00 uur. Johnny en Rijk Vanavond een nieuwe show van een paar apart, die wordt uitge zonden, vanuit het theater 't Spant te Bussum. In deze show treden als gasten op: De Ameri kaanse zanggroep „The Flirta tions", die vaak tezamen met Cliff Richard optreedt; Willy Al- berti, die tezamen met Johnny Kraaykamp het bekende „Om dat ik zoveel van je hou" zingt, en solo het liedje „Ik voel de warmte van je hart"; en Mar vin, Welch and Farrar uit En geland, de vroegere Shadows, in die dagen de vaste begeleiders van Cliff Richard. Zondag Ned. I 21.15 uur. Pippi Langkous Pippi neemt afscheid van haar vriendjes Tommy en Annika. j Pippi besluit om altijd trouw te blijven aan haar kameraadjes. Zondag, Ned. II 19.05 uur. Inzameling voor bevrijdings actie zuidelijk Afrika (Van onze RTV-redactie) AMSTERDAM De VARA zal op maandag 1 mei via de radio steun verlenen aan een inzame ling ten behoeve van de bevrij dingsbewegingen in zuidelijk Afrika. De actie is opgezet door de Evert Vermeer Stichting, die nauwe relaties onderhoudt met de P.v.d. A., in samenwerking met o.a. het Angolacomité én de Anti-apartheidsbeweging Neder land. Het socialistische kamerlid Wie- benga, voorzitter van de Evert Vermeerstichting, heeft ver klaard dat de steun niet zal worden beperkt tot humanitaire of medisch hulp, maar dat de bevrijdingsbewegingen er des noods wapens voor kunnen ko pen, „hoewel wij dat niet zou den toejuichen". Met Hilversum als middelpunt zal de inzame lingsactie in 72 plaatsen 's avonds worden gehouden. Om dat op 1 mei koninginnedag wordt gevierd en de radio een nationaal programma uitzendt, heeft de VARA via zendtijdruil met AVRO, VPRO en NOS ten behoeve van de actie twee uur zendtijd kunnen uitbreiden tot dertien uur. NEDERLAND I NEDERLAND II NOS 16.00 uur: NCRV 16.02 uur: 16.30 uur: NOS 17.35 uur: 18.45 uur: 18.55 uur: NCRV 19.05 uur: 20.00 uur: 20.21 uur: NOS 21.30 uur: i 22.45 uur: Teleac De Fabeltjeskrant Journaal Swiebertje Journaal Zeskamp Eurovisie Song festival Journaal EO 19.05 uur: 19.20 uur: 19.30 uur: 19.50 uur: 20.00 uur: VARA 20.21 uur: 21.20 uur: 21.35 uur: 22.15 uur: 22.40 uur: Van Hart tot han Hardop gedacht Konfrontatie Tenslotte Journaal Verdorven vrouw Achter het nieuw Kort en klein Wie niet Journaal 11.00 uur: Eucharistieviering NOS 13.57 14.00 uur: 15.00 uur: 15.02 uur: 15.22 uur: 15.37 uur: Weekoverzicht, schooltelevisie Teleac Journaal Weekjournaal Openbaar Kunstbezit Zondagmiddag magazine Paasei ontdekt 17.00 uur: IKOR 17.30 uur: 17.40 uur: 18.20 uur: 18.55 uur: 19.00 uur: KRO 19.30 uur: Wereldcircus Woord voor woord Zingen:' geloven Teleac Fabeltjeskrant Jezus van Nazareth 20.20 uur: Journaal 20.25 uur: Alias Smith 21.15 uur: Johnny en Rijk 22.05 uur: I musici di RomaJ 22.50 uur: Humanistisch verf 23.00 uur: Journaal NEDERLAND II 19.05 uur: Pippi Langkous 19.30 uur: Studio sport 20.20 uur: Panoramiek 20.45 uur: Oh, mijn papa (t.v.-serie) 21.10 uur: Studio sport 21-35 uur: Waddenzee werel monument 22.25 uur: Journaal Prins Claus koelit eerste vluchtelingen-l.p. (Van onze radio en tv-redactle) DEN HAAG Prins Claus heeft in het paleis op de Dam te Am sterdam het eerste exemplaar gekocht van de langspeelplaat „Top star festival", waarvan de opbrengst ten goede zal komen aan het vluchtelingenwerk van de Verenigde Naties. De plaat is aan de Prins verkocht door Rick van der Linden, lei der van de Nederlandse groep Ekseption, die aan deze interna tionale plaat heeft meegewerkt. NEDERLAND I NEDERLAND II NOS 11.10 uur: 18.45 uur: 18.55 uur: AVRO 19.05 uur: 19.30 uur: 20.00 uur: 20.21 uur: 21.10 uur: 21.50 uur: 22.40 uur: 22.45 uur: Schooltelevisie Fabeltjeskrant Journaal Toppop Wie van de drie? (quiz) Journaal Peyton Place Diana (show) Televizier Magazine Journaal Teleac KRO 18.45 18.55 19.05 20.00 20.21 20.55 21.10 22.50 23.10 23.15 Fabeltjeskrant Journaal Daktari Journaal uur: Julius Nyerere uur: Kinderen in gevaa uur: Road to Singapore (film) uur: Samen bouwen... uur: Journaal uur: Brandpunt extra HILVERSUM I TROS 18.30 Nws.18.41 Voor de kleu ters. 19.00 (S) Concert a la Carte: verzoekprogr. v. klass. muz. 31.00 De tunnel der duisternis: Solence- flotion serie. 31.20 (S) Poster: licht muziekprogï: 22.10 Dansen als een ii'kaaa ceïEustreerd ra- 32.40 (S) sprogr. (23.00- .56-34.00 Nws. 1* Truus. 19.00. <S) Opere 20.00 Nws. 20.05 De Scala 19 Operamuz. (.gr.) 31.00 De St aa kaart, 22.05 De proef op de 9 hoorspel. 22.55 Mededel. 23.00 Kel 23.10 (S) Lui luisterenmuziek de late avond. 33.56-34.00 Nws. 32.30 Nt Stretcht amusementsc 23.15 Aktua-Sport). HILVERSUM II 3.00 Nws. 16..lil Act. 18.CO Lieve Tan- wenken. 18.57 Lichte orkestmi 19.00 Nws. 19.30 Musici Sport. 22.00 Nws. en de Zeven sten. 32.20 Dansmuziek. HILVERSUM I droom, lezing. AVRO: 12.00 (S) I KRO: 8.00 Nws. 8.10 Overweging. 8.15 theu: charisttévtering. ld .00 Nws. 11.02 (S> Promenade-orkestantusc-mentsmuz. 11.55 Mededel. 12.00 Kruispunt: ma gazine met aehtergr. inf. over kerk en samenleving. 12.30 Nws. 12.40 Act. 12.50 Buitenlands commentor. 13.00 OS) Verknipt: Licht pro gr. met veel muziek. 13.30 (S) In de volks mond: volksliedjes. 13.45 Kinder zang-festival kwart finaies. 14.16 Strip: knipseldienst chtergronden, gastcollege. CVK: 17.00 Gere-formeerde kerk dienst. 18.00 Schriftnoten. IKOR: IS.30 Bijbel in dlskuss-ie. 18.58 VVlide NORV: 19.00 Nws. 19.07 (S) 14.05-14.15 lezing). NOS: 16.30 'mnlnk te rijk i RA (S) Klass kamermuziek; 17.55! 18.00 Nws. 18.15 (S) Licht langsnlisetn; 18.30 (S) Vry cabaretprogr. 19.00 N polii/iek progr. VPRO: inws. 19.35 Omroeporkest: muz. 20.00 Hoger onderwijs, nie! s-'i.il": klankbeeld. AVRO: 20." In de Kaart gespeeld: zoekpl.progr. 22.30 (S> Synthese: teurs lc-zen voor uit eigen gewisseld door grantm (22.55 Mededel. 23.00 Ni 23.20 Radiojournaal.) Nws. 20.00 (S) Psalmen: nieuwe berljmin- HILVERSUM gen. oude zettingen met toel. Boekbespreking. 20.35 (SI Pro- AVRO: 7.00 Nws. 7.02 Lukraak:"! var plmenprogr. (8.00 Nwi Nws. 9.02 Van negen tot tiei Tusseribe.de: Act. krrw'ek. 31.50 (S) Kerkorgelconcert: klassieke en mod. muz. (opn.). TROS 22.30 Nws. 22.40 Om voor op te blijven..: luister-tri logie: 1. Aktua-klankbeeld2, Klass. HILVERSUM n. groetenverzoekpl.progr.13.00 13.02 NAR: Ned. Artiesten R NOS: 14.00 Nws. 14.02(18.00 I de lijnsport en muziek. 0 16.00 en 17.00 Nws.). BRUSSEL 324 m (Nederlands) de hak op de tak de kerk d or. 10.33 Herv. kerkdienst. 11.25 Wilde Ganzen. 14.30 De Open Deur. veertiendaagse rubr. 1(1.50 Het 11.30 Da Capo (12,00 Nws). 13.01 toneelagenda, mededel. en SC richten. 13.20 Operaconcert Nws.) 15.00 Sport en muziek nn 18.00 Nws). 16.30 R.K. GodS( sti'ge uilzending. 19.00 Nws en w bericht. 10.30 Klankbeeld. 20.00 I muzi'kprogr. 22.no Nws. en De ven kunsten. 22.20 Gevar. lichte: ziek. 23.00 Popgroep Recreal 23.40-33.45 Nws. HILVERSUM I NCRV: 7.00 Nws. 7.02 Het levende woord. 7.06 <S) Preludium I: klass. Nws. 11.03 Spiegel (gr). 7.30 Nws. 7.41 Hi< (S) Muziek uit de Middeleeuwer, -f" Rer..i:ssanc-e. 10.(16 (S> Repertortt I Omroep Orkest: mod. ~H|" nu. 7.55" (S) Preludium II: riek (gr). 8.10 Te Deum Laudamus gewijde muz. 8.30 Nws. 8 4(1 (S) Po dium v.d. vrouw. 9.10 (S) Gewijde muziek (opn. 9.55 Theologische Etherleergang. 10.30 Nws. 10.33 (S) Samen leven een hoogtezonpro- gramma. 11.30 Hier en nu. 14.32 (S) Beriijns Filharmonisch Orkest: amusementsmuziek 11.55 Mededelin gen. 12.00 Los Vast: gevarieerd progr. 012.31 Voor tx>er en tuinder; 12.26 Mededelingen t.b.v. land- en tuinbouw: 12.30 Nws: 12.40—42.50 Hier en Nu: 13.00-13.04 De tafel van drie). 13.30 OpereMe-HrMesduettvn ren: 17.00 Country Overhedsvoorl.: '7.20 Suriname Journaal. Spreker: dr E. Th Waal dijk NCRV: 17.30 Nws 17.32 Hier Intern, spectrum: klass. 14.50 Radiojournaal: 14.55 A' deze week! 15.00 Brabant naai: 15.25 (S) Lichte grammot muziek: 15.35 Biels en Co.. \ve strip: 16.00 N: ILVERSUM III Nws. 13.03 Raden TRfee. (15.00 Nws) 16.00 Nws. 16.034 De Hugo van Golderen Show. I de nationale tlp-15 (17.00 Nws.). VPRO: 7.54 Deze dag. VARA: 8.00 Nws. S.34 Act. S.33 (S) Spitsuur Amss r.lnm (vervolg) NOS: 9.00 Reportage. 9.36 Waterstanden. 9,40 Wat heeft da: kind?: pedagogische rubriek. 9.55 ziek. 13.55 Boursberichtei.. Nws -I 0"! Liederen. 15.00 15.03 Lichte gevar. muz. 16.00 en beursberichten. 16.10 Volt eert. 17.00 Nws. weerbericht er dedel. 17.10 Lichte muziek. Weegschaal

Leidse Courant | 1972 | | pagina 2