Bijstand aan gehandicapten f 100 miljoen Bloemenprijzen daalden door grotere aanvoer Klachten over Fasson herhaald op hoorzitting Leidse agenda Leidse bioscopen MARKTEN PAGINA 4 LEIDSE COURANT DINSDAG 14 MAART I97lplNS Wat u ook moet weten Alphen De barre koude trotserend bracht de Alphen- se Ren- en Toervereniging „Avanti" een bezoek aan de Uifhoornse Wielertrainings- club om deel te nemen aan de zgn. Omloop van Het Westen. De renners werden van Uithoorn via Nieuwveen - Zevenhoven - Alphen a/d Rijn - De Meije en De Hoef naar Mijdrecht geleid over een goed verzorgd parcours. In Mijdrecht lag de eind meet. Amateurs: 1. Harry van Piere - Mijdrecht: 2. Pieter Koeleman - Uithoorn; 3. Jos v.d. Weijden - Nieuw koop: 9. Herman Lammers - Hazerswoude. Nieuwelingen: 1. P. Zijderveld - Uithoorn; 2. Cees v.d. Wereld - idem; 3. Cees van Deuren - Al phen; 4. Paul de Zwart - idem; 5. Wil Toor - Boskoop; 7. René van Tol - Alphen. B- jeugd: 1. H. Boef - Uithoorn; 2. Eric Pols - Avanti; 3. Ste- phan Nikken - idem 4. Pe ter van Niekerk - idem. Volgende week bezoekt „Avanti" de Renclub „Swift" te Oude Ade. in het kader van de Z-H Clubcom- Detitie. BOLLENSTREEK In café De Roode Leeuw is H. Stroombergen kampioen geworden van de biljartver eniging De Turk in het drie banden tweede klasse. Hij eindigde met een gelijk pun tentotaal als A. van Ruiten maar zijn gemiddelde was duidelijk beter. Derde werd A. Godthelp. Op 13, 14, 15 en 16 maart wordt in café De Engel het kampioenschap bandstoten B-klasse gehou den. Op 16. 17, 18 en 19 maart treden in 't Soldaatje de deelnemers aan voor de titelstrijd hoofdklasse libre. HILLEGOM De heer R. J. Bruseker - alom in Hille- gom en daarbuiten bekend - is morgen vijfentwintig jaar in dienst van de gemeente Hillegom. De huidige be drijfsleider van het ver warmde openluchtbad ,,De Vosse" zal woensdagmiddag in de besloten kring van O.W.-collega's, vertegenwoor digers van gemeentedien sten en -bedrijven, de Com missie voor Sport en Recrea tie in zaal Zomerzorg aan de Wethouder Balverskade wor den gehuldigd. Vanaf 17.00- 18.30 uur is het „openhof" voor de burgerij tijdens een openbare receptie. HILLEGOM De CCP (Com binatie Christelijke Partijen) Hillegom houdt donderdag 16 maart „Open Café" in het jeugdhuis achter de St. Jozef kerk. Aanvang 20.00 uur. HILLEGOM De toneel vereniging „Kunst Na Ar beid" (K.N.A.) geeft zater dag 18 maart in zaal „Flo ra" een opvoering van het blijspel „Vlak om de hoek". LEIDSCHENDAM Op de feestavond die het Vrouwen- gilde-Leidschendam donder dag 16 maart in het Vereni gingsgebouw aan de Dam- Iaan organiseert zal het Jon geren-toneel, onder leiding van mevrouw van Vliet, de klucht „Gijs bekijkt 't" van Jack Bess opvoeren. In de pauze is er een loterij ten bate van het eigen ontwikke lingswerk van het gilde, steun aan mejuffrouw Carla Holla en de Kerstpakettenak- tie van dit jaar. Het bestuur van het gilde heeft van de Leidschendamse afdeling van de Rotarians hiervoor 75 gul den ontvangen. LEIDSCHENDAM Een 23-jarige bestuurder van een personenauto, B. J. J. A. uit Leidschendam is zaterdag middag na van de uirit bij de kruising Damlaan-Oude Trambaan de weg te zijn op gereden waarbij hij de bocht waarschijnlijk te groot heeft genomen tegen een verkeers licht gebotst. Zijn 22-jarige echtgenote is daarbij met het hoofd door de voorruit gesla gen en vrij ernstig aan het hoofd gewond. Zij is naar het ziekenhuis St. Antoniushove I te Voorburg overgebracht. Op de verkeersrotonde van j rijksweg 4 bemerkte de auto bestuurder J. N. N. uit Delft j te Iaat dat zijn voorligger I voor het rode verkeerslicht j moest stoppen waardoor hij op de wagen van K. A. H. uit Rijswijk reed. De echtge note van de Rijswijkse be stuurder werd daarbij ge wond en moest per ambulan ce naar het ziekenhuis in Voorburg worden overge bracht. VOORHOUT In de ver- keerscommissle welke advies zal uitbrengen aan B. en W. over de verkeerssituatie en de te treffen maatregelen in de kom van de gemeente zijn benoemd G. A. Stolwijk, burgemeester tevens voorzit ter, mevr. M. H. v. Lochem- psinga (VVD), mevr. J. v. Dijk-Zonneveld (Gem. Bel.), mevr. A. J. W. Wijling-Schel- hngerhout (PPR) en de hr. 'C. Moot (CCP). ZOETERWOUDE De pa rochieraad komt vanavond in openbare vergadering bijeen in het zaaltje van de Chris tus Dienaarkerk. De agenda Vermeldt o.m. verslagen uit de werkgroepen o.a. die van Liturgie inzake de diensten rond Pasen, informatie aan de Diocesane Pastorale raad en een terugblik op de Toe rusting met een blik op de toekomst. ZOETERWOUDE De op brengst van de kerkcollectie voor Carosi, na een gloedvol le opwekking door de heer Kemna uit Den Dungen, be droeg 3.091,60. Tot nu toe geen best jaar kwekers ROELOFARENDSVEEN Het gaat de kwekers van bolgewas sen dit jaar bepaald niet voor de wind. De prijzen van de tul pen en narcissen zijn te laag om voor een lonende opbrengst te zorgen. Misschien Is men te veel afgegaan op de gunstige resultaten van 1971. Dit zou men kunnen constateren uit de aangevoerde hoeveelheden, wel ke ca. 15% hoger zijn dan het voorgaande jaar. Als men ziet dat voor de meer al ledaagse tulpensoorten zoals Lustige Witwe, Prominence, Eddy. Cassini, Paul Richter, Preludium, v.d. Eerden, Char les, Olaf etc. veel partijen maar juist iets boven de gulden per bos noteren, dan is het begrijpe lijk dat de kweker nu niet be paald in een wat men noemt hoera-stemming verkeert. Na- turlijk zijn er tulpen waarvoor belangrijk meer betaald wordt, zoals Kees Nelis, Karei Door man. O ford, Sulpher Cloud etc. waarvoor men van 1,70 tot f 2,05 besteedde, en voor de le- liebloemige tulpen als Cornet, Aladdin, West-Point etc. betaal de men tot 3.25 per bos, maar van deze laatstgenoemden is de aanvoer slechts zeer beperkt. Eveneens belangrijk in de aan voer, welke in de week van 6 t/m 11 maart ruim 350.000 bos sen bedroeg, worden nu de tul pen uit de z.g. vollegronds kas sen, voornamelijk ook omdat dan meestal de kwaliteit belang rijk zwaarder is. In de aanvoer van narcissen ziet men nu ook aanvoer uit de rolkassen, name lijk narcissen zonder blad, wel ke spoedig gevolgd zullen wor den door de buitennarcisscn. Voor een goede bos Carlton uit de kas betaalde men tot 1,35 per bos. Geruime tijd mochten de kwekers van an Iers zich ver heugen in een goede honorering voor hun produkt. Waarschijn lijk is de concurrentie uit de zuidelijke landen nu van nadeli ge invloed want een middenpriis in de afgelopen week van 20,20 is beslist geen weelde voor deze tijd van het jaar. Hierbij moet echter aangetekend worden dat bij vele partijen op de kwaliteit nog wel het een en ander valt aan te merken. Beter in de markt liggen de rozen. Zonder dat van buitensporig hoge prij zen gesproken mag worden, wa ren deze bij een belangrijk toe nemende aanvoer toch wel rede lijk te noemen. Dit was even eens het geval bij de fresia's. Niet alleen uitbreiding in aan voer, maar tevens in het assor timent. Met een middenprijs van 154,79 per 100 bossen kan van een goede waardering wor den gesproken. Voor sommige soorten als Fantasy werd zelfs tot 4,00 per bos betaald. Voor het ruime aanbod van Forsy- thiatakken werden matige prij zen verkregen. Vermeldens waardig is nog de toename in aanvoer van anemonen, met als middenprijs 73.06 per 100 bos. Van irissen blijft het aanbod nog steeds niet groot met als belangrijkste Ideal. NIEUWE WETERING Ondanks het koude weer was er een goede opkomst voor de 3e oontactavond van de priksledeclub „De Gladde Ij zers", welke werd gehouden in het Cultureel Centrum. Het hoogtepunt van deze avond bestond weer uit het traditionele kaarten om car- bonade en als specialiteit voor de dames sjoelen om kamerplanten. De prijswin naars bij het kaarten werden 1. K. Spring in 't Veld en T. v. d. Broek; 2. G. Olljerhoek en T. Bouwmeester; 3. P. Prins en mevr. C. v. d. Meer. Poelderonde: 1. Sj. Schoo en J. Möllers, 2. Th. Hoogenboom en P. Opdam; 3. B. Bouwmeester en J. Struive. De prijzen bij het sjoelen werden gewonnen door de dames Schoo, N. Struive, L. Hoogenboom, K. Olijerhoek, P. Vis. v.d. Ende en P. Opdam. KATWIJK De raadscom missie voor jeugd- en sport zaken van Katwijk vergadert aanstaande maandag in het openbaar op het gemeente huis; aanvang 19.30 uur. Montessori school wordt opgeknapt OEGSTGEEST Aan de Montes sorischool In de Louise de Colig- nylaan moet voor 'n flink bedrag gerepareerd en verbeterd wor den: bijna 24 duizend gulden. Het dak moet vernieuwd worden en waterafvoeren. Ook aan de c.v. moet het nodige gebeuren, terwijl ook de geluidsisolatie van de vloeren In de bovenloka len verbeterd dient te worden. Schoolbestuur en gemeente waren het over de betaling van de kos ten niet eens, waarna het school bestuur 'n beslissing inriep van de staatssecretaris. Het school bestuur was van mening, dat de gemeente alles zou moeten beta len, terwijl de gemeente op het standpunt stond, dat slechts een tiende gedeelte uit de gemeente kas mocht komen. De staatsse cretaris bepaalde, dat de ge meente de helft moet dragen. De raad wordt nu voorgesteld 11.550,-- beschikbaar te stellen. BOSKOOP Toen mevrouw Lorjé-Meijer, hoofd van de Christelijke Kleuterschool in de Snijdelwijk-West gisteren de eerste paal had ge slagen, kon een 5 maanden durend project beginnen. Nadat „juf" haar taak had verricht, zongen de kleuters haar hartelijk toe, waar na ze een tractatie kregen. ALPHEN Dit is een van de prenten die gisteravond in de trouwzaal van Alphen werden getoond. Vele belangstellenden waren gekomen naar de lezing over „Alphens Verleden" door de heren L. Spreij en M. H. Rijnsburger. Doormiddel van dia's nam de heer Spreij de dames en heren mee naar het Alphen rond de eeuwwisseling en enkele tientallen jaren da arna. Na de pauze kon men vragen stellen en waren er nog meer dia's te zien, waarbij tal van vergelijk ingen van verleden en heden gegeven werden, den. VOORSCHOTEN Het Voor- schotense raadslid mr. J. Gocsens <D'66) heeft vragen gesteld aan het college van B. en W. over de afbouw van het viadukt over de Pape laan (Leidse Baan). De heer Goosens vraagt of het V-.orschotense College bij de Provinciale Waterstaat wil informeren hoe lang en in welke omvang nog wordt doorgegaan met de uiterlijke verfraaiing van het Leidse Verfraaiing Leidse Baan monument stopzetten? Baan-monument. Kan het geld niet heter worden be steed in deze tijd van verso bering? Ook al zou het tot het bittere einde laten uit voeren van het aangenomen werk „goedkoper" zijn dan het honoreren van schade claims bij stopzetting, dan nog is er geen aanleiding van het standpunt uit te gaan, dat men dn dat geval ook alle waar voor zijn geld: ƒ1 miljoen volgens het nog steeds aanwezige bord zal- hebben. (Het viadukt wordt thans met natuursteen afge werkt.) Plannen voor koninginnedag Zoeterwoude liggen klaar ZOETERWOUDE Bïstuur en commissarissen van de Oranje vereniging hebben het concept- programma gereed t.g.v. de verjaardag van de Koningin. Het wordt a.s. donderdag ter goedkeuring voorgelegd aan de ledenvergadering welke wordt gehouden in café Landzicht aan de Verlaatweg. Omdat 30 april dit jaar op zondag valt is de feestviering nu op maandag 1 mei. Zoals de laatste jaren ech ter gebruikelijk was zullen ook nu enkele programma-onderde- j len in de voorafgaande dagen worden afgewerkt. Het bestuur heeft intessante me dedelingen over de wielerwed strijden welke gecombineerd zullen worden met een straten- loop. Op de jaarvergadering zal een op volger moeten worden gekozen voor secretaris W. K. van Bohe- men die aftredend is en zich niet meer voor deze functie be schikbaar stelt. Het bestuur stelt voor in de vaka- ture te voorzien door de benoe ming van mevrouw A. van Cromvoirt-Bus. Voorts komen de gebruikelijke jaarstukken in behandeling. HAZERSWOUDE Zo'n dertig minuten lang heeft Hazerswou- des wethouder L. Verweij maandagmiddag in het gemeen tehuis geluisterd naar hen die er bezwaar tegen hebben dat aan Fasson Nederland NV een vergunning wordt verleend inge volge de Hinderwet. Welgeteld vijf ingezetenen van de buurtschap de Groenendijk sta ken het niet onder de gemeente lijke stoelen en banken, dat Fasson een lawaai- en iki ebt ver ontreinigend bedrijf is voor de directe omgeving. De heren A. van Wieringen en C. M. Bakker waren overigens de represen tanten van de zesenzeventig Groenendijkers, die een door eerstgenoemde opgesteld schrij ven ondertekenden, waarin alle klachten en wensen staan opge somd. Wethouder Verweij kreeg de brief, voorzien van de mon delinge toelichting van beide he ren, overhandigd. Zei de heer Bakker op deze hoorzitting on der meer: „Een kleine firma als de Vleeswarenfabriek Ha zerswoude slaagt erin de lucht verontreiniging afdoende te be strijden, welnu, daaraan moet toch zeker een bedrijf als Fas son iets kunnen doen!" ROELOFARENDSVEEN De toneelvereniging St. Pan- cratius - het afgelopen week einde weer goed op dreef met „Vluchtweg afgesloten" - heeft een uitbreiding van het actieve ledental nodig. Men kan zich als lid opgeven bij W. Klein, Noordeinde 211, tel. 2348. Uitstekende eenaeters toneelgroep Voorschoten VOORSCHOTEN De toneel groep Voorschoten heeft het afgelopen weekeinde weer gebruik gemaakt van het ei gen mini-theater in het Am bachtshuis op de Voorstraat. Na een lange voorbereiding bracht de toneelgroep drie eenaeters vlot over het voet licht. Voor de pauze „Een glas bier" van J. B. Priestley, het conflict tussen een moe der cn haar van het juiste spoor afgeweken zoon met een goede vertolking door Annie Bendien „April Dawn" van Philip Johnson, het luch tige bliispel met als inzet een hoofdprijs van 1000 of een avondje uit met een aar dige juffrouw, die (helaas) vergezeld wordt door haar moeder, maar dat weet nog niemand,' gaf Irene Uter- mark en Cor Koeten de kans tot goed spel. Na de pauze „Impromptu" van Ted Mosel. Dit moderne, door vier geheel in het zwart geklede spelers, werd op de juiste wijze ten tonele ge bracht en toonde dat het amateurtoneel echt wel een plaats verdient in de huidige samenleving. De toneelgroep Voorschoten zal in mei een avondvullende het Eerste prijs voor EHBO Zoeterwoude ZOETERWOUDE Het wed strijdteam van de EHBO-vereni- ging St. Lidulna heeft met suc ces deelgenomen aan de jaar lijkse wedstrijden te Reeuwijk. Commandant C. Janmaat en de dames A. Overdevest-Welp en mej. M. v.d. Salm klasseerden zich met 131 punten als eerste en iieten daarmede 10 ploegen achter zich. Ook de comman- dantsprijs ging mee naar Zoe terwoude; de heer Janmaat ver wierf 41 punten. Deze wedstrij den vormden een goede oefe ning voor de districtskampioen schappen welke a.s. zaterdag in Delft zullen worden gehouden. Het team van St. Liduina heeft zich hiervoor het recht van deeiname verworven op basis van de goede resulbaiten destijds bij de rayonwedstrijden in Voor hout behaald. De nummers 1 en 2 van de wedstrijden in Delft gaan over naar de nationale kampioenschappen. Inbraken in bouw keten en kantines NOORDWIJK Inbrekers en die ven blijken het de laatste dagen te hebben voorzien op directie- keten op bouwerijen en kantines van sportverenigingen te Noord- wijk. Zij brachten onder meer een be zoek aan bouwketen in het Duin park en in Boerenburg. Hier werden bedrijfskleding, afzet tingsmateriaal, gereedschappen, eet- en drinkwaren en dergelij ke gestolen. Verder vonden vaak zinloze vernielingen plaats. Van andere inbrekers werden SJC en de Noordwijkse Hockeyclub de dupe. De daders, die het op snoepgoed en dran ken hadden voorzien, braken de kantines open. De politie heeft ejctra-surveillancegroepen inge zet om deze vorm van crimina liteit en vandalisme te bestrij den. ZOETERWOUDE Het kath. Vrouwengilde houdt morgenavond in het Don Boscohuis een mode-, brei en handwerkshow door en van eigen leden. Men wordt verzocht de goederen 's mid dags tussen 4 en 5 uur in te leveren zodat vooraf een goed „draaiboek" van het geheel kan worden gereed gemaakt. Op 21 maart volgt weer een kaartavond en op 12 april wordt er bingo ge speeld. Precies één week la ter brengt de orthopeadist dr. J. C. Bayens een bezoek aan de afdeling voor 't houden van een leerzame cause rie. Op 24 aril wordt een be zoek gebracht aan de Huis houdbeurs in de RAI te Am sterdam. NOORDWIJK Leerlingen van de Stichting Muziek school Bloembollenstreek uit Noordwijk, Noordwijkerhout en Voorhout geven maandag 20 maart in De Kuip een concert; aanvang 19.30 uur. BOLLENSTREEK De heer Versteeg, hoofd van de afdeling Bijstand Bijzondere Groepen van het ministerie van CRM, heeft gisteravond de klacht weerlegd dat het Rijk zich te weinig aantrekt van het lot van gehandicapten. Hij vertelde dat er 18.000 periodie ke uitkeringen worden gedaan, een uitgave voor bijstand van 100 miljoen per Jaar. De heer Versteeg zei dit op een bijeenkomst belegd door de be sturen van de Bollenstreekver enigingen „Het Zorgenkind" en „Philadelphia". Hij wees bij deze gelegenheid echter ook op de plichten die een gehandicap te heeft. De heer Versteeg noemde het een plicht zoveel mogelijk door arbeid in eigen onderhoud te voorzien. LEIDEN In een apparatenfa- briek aan de Os en Paardenlaan is gisteren een sigarettenauto maat opengebroken. Ei werden sigaretten en tabak ter waarde van 200 gld. gestolen. ALPHEN Donderdag 16 maart is het een halve eeuw geleden dat A. van Vliet in het huwelijk trad met mej. K. Smink. Een reden voor de zes kinderen en 13 kleinkinderen om er maar eens goed feest van te maken. Ook voor vrienden en kennissen van het gouden echtpaar is er op de heuglijke dag gelegenheid tot feliciteren in hotel Toor en wel van 17.00-17.30 uur. Wassenaarse sportvelden worden voor 1,5 ton opgeknapt WASSENAAR De raadscom missie voor openbare werken heeft gisteravond in het raadhuis „De Paauw" een voorstel van burgemeester en wethouders besproken voor een meerjarenplan ter verbetering van de sportvel den van de Sportvereniging Wassenaar in Kerkehout. Na overleg met het bestuur van de sportvereniging kwam het college tot de con clusie, dat een goede ver betering van het complex bereikt zou kunnen worden met een investering van 125.000,- 150.000,-. Om dat ook een dergelijk bedrag niet op korte termijn be schikbaar gesteld kon wor den. is het verbeteringsplan onderverdeeld in een aantal fasen, „uitgesmeerd" over een zestal jaren. Een belangrijke voorwaarde, die naar voren gekomen is tijdens besprekingen met het bestuur van de sportvereni ging is, dat de kosten van het verbeteringsplan door zelfwerkzaamheid van de le den zoveel mogelijk zullen worden beperkt. Zo zal de sportvereniging zelf zorg dragen voor de inrichting van het honkbalveld. Een belangrijk deel van de te voteren gelden zal besteed worden aan het aanbrengen van drainage-voorzieningen op de velden. Voensd&s 15 maart SU1DERKERK Kath. Vrouwenr) de, tering Mar.. Vrouw, Maatóchao Pd, aanvang 30.00 uur. Exposities ken en Wllly Du hm pliu^am, GALERIE HEUFF: (tel 01751—2l{ STED.' MUSEUM DE LAKENHA] (tel 44044) tot 3 apr. tentoon! „Uit bagger geborgen", bodei NEDERLANDS LEGERMUSEUM (tel. 34341) tot 31 mei „LarJ 1 1 ten". GALERIE *t HOEKJE BIJ DE POM seert Pieter-Jan Wassenaar loto s tekeningen; Gerdine Heemskerk i Permanente agend>| GEBOUW STICHTING ONS TRUM Elke eerste woensdag de maand voorlichting over de clale wetgeving van 17.00-19.00 u GAlt Gebouw Inlichtingen uve n.,nee PLTt-Ume werk Man Vrouw Maai schappij dl. 9.30-10.30 t 19.30—20.30 uur. Binnenstad Koopavond Leids Citj vesting werkende Jongeren dag. Groenoordhal Veemarkt vrljdai (14.00—14.00 uur. Oegstgeest, Soos voor lljks spreekuur van 9.00—10.00 voor bujuaiden hulp: Oude Rijn 190 gemeenschap Zuld-Wesi. Huipv< nlngs- en Informatiedienst voor den Zuid-West, secretariaat Jacque Urlusplanlsoen 83: voor hulpverlt nlng tel. 20460: voor Informatie I J3U21 SIR. LJJS van twee tot half zes aan de MorJ weg 114. 'oikshuls. Apothekersdijk SpreekL uur van Juridisch Advies Bureufl werkdagen (behalve maandag) 9.00-T 13.00 uur. Zaterdagen 10.00— 12.od uur. Donderdagavonden 19.00—22.0T CAMERA: dag. 19.00 en 21.16 ma, dl. do., vr. 14.30 u. ,,Le Boul cher" 18 Jr. matinee za. en wol 14.30 en zo 14.00 en 16.15 u. Nachtvl u_ 23.30 u. „Bloody Mama"! rhtpaar zoekt echtpaar"! 14.30, 19. iets Nest 1.900, 21.15 en 14.30 u. zo es STUDIO: „Decamerone". 18 Jr.. dag.f 14.30 19.00 en 21.15 u. zo extra 16.4SI u, feorai TRIANON: „Gejaagd door de wlnd'f dag. en zo. 14.00 en 20.00 u. Noordwijkse Filmclub organiseert filmrally NOORDWIJK Men schat het aantal lieden dat min of meer geregeld filmt op nog geen 1% van de bevolking. Op nationale- en plaatselijke wedstrijden blijkt dat veel te weinig jonge mensen de filmcamera ter hand nemen. De Noordwijkse Filmclub gaat hieraan iets doen. Daartoe organiseert de NFC op 25 en 26 maart a.s. een filmrally. Iedere bezitter van een filmcamera wordt uitgenodigd deel te nemen, per auto of op een andere manier en ongeacht of men al dan niet lid is van een filmclub. Het traject is ongeveer 30 km. De start vindt plaats bij rest. De Landbouw aan de Koningin Wilhelmina Boule vard alhier, 's middags om 1 uur. Er is voor gezorgd dat er onderweg attractieve en mooie dingen te filmen zijn, welke tezamen één geheel vormen. Men behoeft niet te vrezen voor gebrek aan er varing, want leden van de NFC staan klaar om de hel pende hand te bieden. Ook zijn zij bereid de deelnemers nuttige wenken te geven. Het inschrijfgeld bedraagt 2,50 per camera. Camera-bezit ters, die hun apparatuur uit de mottenballen willen halen, kunnen zich opgeven bij het secretariaat van de NFC. Dobbel mannduin 39, te Noordwijk aan Zee (tel. 01719-2537), bij foto Van Kampen, St. Jeroensweg 4 tel. 2176, of bij foto Roos, De Grent 10, tel. 27113. R f me uil 310—610. B I 870—1080. C I 550—570, Anjers: witte sim 23—33, rode 28- 40. roze 25—34, crowlv 27—37. dusty 20—30. arthur 21—32. gy 23—33, kce- ver 25—36, la rève 2S—40. Freesla: golden yellow 150—350. white .war 200—300. Diversen^ anth\ "35-67. narcissen 00-135. trosanjers 200—300. hyacinten 120- 150. Tulpen: lustige witwe 80-12(1 preludium 80-100. v.d. eerde 120- 140, apeldnom 150—170. gele a pél- doorn 150—200. oxford 140—170. din 250—310. kees nells 200—225. RO KLOFA R F, VTV»V F EN13 maart Bloemen Am. Anjers 15—31. Ro sen Garnette en Carol 21—26. Zorina 2»—"6. Roselnndin 15—80, E vergold 27 —33. E«»lier Ofarlm W. Moirés 29—33. Carla 14—53. Faherge 26. "<v nia 37—48. Eomyhl «Ukken 27— M. Gerbera's 31—39 p.««. Freesin 1.10—8.70, Irissen Ideal 1.75—2.1 Anemonen 70-8,-., Trosnnjera 1.15- 2.00, Ch ry »n nte n-jaarrond 1,00—2.65, Narcissen 65—1,30, Tulpen Br. Star 75, Lustige Witwe. Paul Richter, Prominence, Preludium, Eddy, Charles, Paris, Benulv of Vnlendnm, v.d. Eerden, Pax White, Christmal Gold l.OO— 1.10. Snipher Cloud, Ros» van I<ima, Kees Nells, Oxford, Gol den Apeldoorn 1,65—1,00. Ttiulc, Apeldoorn. Blenda, Golden Eddy, China Pink, Prins Carnaval. Cop land 1,25—1.60. Karei Doormno 1,30—1.05, Aladdin, Comet, Weal Point 2.853.25. Dubbele Tulpe» 1,301.60 per boa.

Leidse Courant | 1972 | | pagina 4