Bona body tekort Verlies LZ '86 en Zijl/LGB Crescendo start met verlies: 2-3 Trefferdames remise; T0V dichtbij promotic PROMOTIE JONG ADE HVS APOLLO EN HVL SPORTBIJLAGE MAANDAG 13 MAART 1972 L2 JAAP MAASSEN LEIDEN Bona Stars heeft het in de 5-MeihaJ tegen Harlem Car dinals net niet gehaald. Tegen de hard en soms grof spelende Haarlemmers kwam het Leidse team gewoon body tekort om In de slag te blijven. Desalniettemin heeft Bona Stars zich gereha biliteerd voor de zwakke vertoning van vorige week tegen Do- nar, zeker de eerste helft was er weer sprake van fraai basket ball met een ouderwetse Jaap Maassen in de hoofdrol. Dat Car dinals in de slotfase de gelukkigste was en met een 80-83 zege huiswaarts keerde was jammer. Vanaf het beginsignaal toonde Bona Stars zijn ware bedoelingen, geen zone-verdediging maar man-to-man om zoveel mogelijk snelheid ln het spel te krijgen en bovendien een zeer agressieve ploeg. De eerste de beste aanval toonde al aan dat Jaap Maassen weer de oude was. Zijn bekende jump-shot bracht Bona Stars aan de leiding en met afstands schoten van Peter de Jong zorg de hij ervoor dat Bona Stars een aardige voorsprong kon gaan opbouwen. Rob Wallaart werd eenmaal zo hard aange pakt dat hij geblesseerd het veld moest verlaten en een uit geschakeld is. Vervanger van Rob Wallaart Peter Kop liep na zijn eerste aanvalsactie te hin ken en kon niet veel meer uit richten. Toch kon Bona Stars nog uitlopen tot 25-11, maar toen ging Cardinals pressen over het hele veld en raakten de Stars even van de kook. Mooy en Amama schoten de Haarlemmers tot vlak bij Bona Stars, 31-29 in de dertiende mi nuut. Op tijd werd de verdedi ging en aanval gereorganiseerd, Har Stol, Peter de Jong en de werkelijk ongrijpbare Jaap Maassen hielden de Stars aan de positieve kant van de score, coach Kallenberg kon zijn pupil len met een 47-41 voorsprong bij rust de kleedkamer in dirigeren. Na de hervatting lieten de Stars het de eerste 5 min. afweten in die zin, dat het afstandsschot volkomen zoek was en de aan- valsrebound was er helemaal niet. Dit laatste kwam omdat de Haar lemmers hun grote physieke mogelijkheden ten volle moch ten uitbuiten van de scheids rechters. Hun zwaargebouwde pivot Mooy maaide iedereen die in de buurt kwam weg en liet aanvallend Jaap Maassen tever geefs zijn linker hoock-shot ver dedigen. Teamgenoot André Hoefakker had ook de juiste richting gevonden met als resul taat dat Cardinals de achter stand snel in een 51-58 voor sprong had omgezet. De weer terugkerende André de Jong had inmiddels zijn vijfde p-é op gelopen, zijn broer Peter, die net weer de juiste richting te pakken had, was op een onge lukkige manier hetzelfde lot be schoren. Van man-to-man scha kelde Bona Stars over op pres sing, waardoor de achterstand steeds zo'n 7 punten bedroeg tot het ingaan van de laatste 3 mi nuten. 73-80. Het publiek ging nog even rechtop zittén voor de laatste eindsprint van Bona StaTs. Har Stol, Jaap Maassen én Wim Stol, die de hele wed strijd er geen bal in kon krijgen (hij had een goed excuus, hij was net geslaagd voor zijn se- mi-arts examen) met 2 gave treffers brachten Bona Stars op gelijke hoogte, 8080. Met nog li seconden te spelen maakte Marius de Jong slim een per soonlijke fout, één vrije worp ging erin, maar de daaropvol gende aanval van Bona Stars kon dooT Har Stol niet met een doelpunt bekroond worden, Amama zag zelfs nog kans om in de laatste seconden te sco ren, 80—83. Scores: Jaap Maassen 36 (26—10), Har Stol 19 (8—11), Peter de Jong 17 (11—6), Wim Stol 4, Rob Wallaart en Pieter van der Voort 2. Cardinals: Mooy 21, Hoefakker 20, Amama 16. Basketbal-overzicht: Bona Stars dames: Het dames team van Bona Stars heeft zich tegen Midland niet al te zeer in gespannen. Vooral de eerste helft werd er te traag gespeeld, de overschakeling» van zone naar man-to-man ten spijt. Na de rust (2515) wist coach van Kins zijn dames even te inspire ren, zij liepen uit naar 42—27, maar toen was het wel bekeken. Eindstand 54—34. Topscoorsters Gertrud van der Zon, Regien Kleiss en Mieke Zandbergen, ie der 12 punten. Essor: De Leidse rayonklasser Essor heeft in een vrij goede wedstrijd zijn meerdere moeten erkennen in Argus. De gelijkop- gaande eerste helft sloten de Leidenaren met een kleine voor sprong af. 32—35 maar na rust bleek de iets langere en gerouti neerde ploeg van Argus net iets sterker. Met als topscorers Ver- hoeks en Betcke moest Essor met 70—57 de zege aan Argus laten. Bona Stars jeugd: In de interre gionale jeugdcompetitie heeft het jeugdteam van Bona Stars voor een daverende verrassing gezorgd door koploper Rotter dam Zuid met 79—68 te ver slaan. Bij rust stonden de jeug dige Stars nog met 3033 ach ter maar dankzij de fabuleuze, absolute uitblinker Aad van de Har Stol en Jaap Maassen kijken toe bij i duel waarbij teamgenoot Wim Stol is betrokken Nieuwendijk, die maar liefst 45 punten scoorde, kwam Bona Stars in de 5e minuut van de tweede helft langszij om daarna langzaam een voorsprong op te bouwen. Via 5348 en 6857 gaven zij die niet meer weg en zegevierden volkomen verdiend met 79—68. ARNHEM AZC heeft niet voor een verrassing kunnen zorgen tegen Neptunus Arnhem. De Al- phenaren, die de laatste weken toch in goede vorm verkeerden werden in het Sportfondsenbad te Arnhem met 10—3, ruim ge klopt door de thuisclub. Omdat Neptunus vorige week tegen DZV teleurstellend gelijk had gespeeld wilden de Arnhemmers voor eigen publiek bewijzen dat ze nog steeds kunnen meedin gen naar het kampioenschap van Nederland. AZC werd het slachtoffer van deze felheid. Al in de eerste pe riode nam Neptunus een voor sprong van 40. Vooral interna tionaal Gerrit Jansen was de defensie van AZC vele malen te vlug af. Pas toen Bart Bongers de siand op 50 had gebracht kon Kees van de Broek het eer ste tegendoelpunt scoren voor de p'oeg van coach van de Neut. Doelpuntenmakers: Neptunus Arnhem: Gerrit Jansen 4x, Bart Bongers 3x, Rik Toonen 2x en van de Born lx. AZC Kees van de Broek 2x en Hans 't Hart lx. De Zijl/LGB—AZPC 4—5. De Z.jl/LGB verloor in het druk bezochte zwembad ,,De Miere- weide" het belangrijke duel te gen APC met 54. Om nu nog te kunnen promoveren zijn de Leidenaars afhankelijk van mis stappen van VZC/RiCmeester en AZPC, de lijstaanvoerders in de eerste klasse. Ton van Dorp, eens keeper in het nationale wa- terpoloteam van de Verenigde Staten heeft AZPC behoed voor de nederlaag. Bij de stand 3—2 in het voordeel van de Zijl/LGB nam de geroutineerde Van Dorp zijn plaats tussen de doelpalen in en bracht de rust terug in de op dat moment wankelende Amen- foortse ploeg. AZPC kon na een 42 achterstand onverwacht tot nog de volle winst behalen in het topduel, dat door arbiter Geurtsen uitstekend geleid werd. Een meevaller voor dt roodwitten was het verlies van VZC/Ritmeester. De stand in de kopgroep van de eerste klasse is nu als volgt: 1. en 2. AZPC en VZC/Ritmeester 28 pnt., 3. Het IJ 26 pnt., 4. De Zijl/LGB 24 pnt. Scoreverloop: le periode, 1-flj Rob Schouten, 11 Peter Oos terhof, 2e per. 1—2 Hans Spitho ven, 2>2 Leo Onderwater, 3e per. 3—2 Albert, Spijker, 4—2 Leo Onderwater, 4-3 Hans Spit hoven, 44 Piet de Zwarte, 4e per. 45 Peter Oosterhof. LZ'36GZC: 1—3. LZ'86 heeft zich niet kunnen re vancheren voor de nederlaag van vorige week tegen Wal- visch. De Leidenaars verlorea zaterdagavond in de Miereweidt met 31 van lijstaanvoerder GZC. Door deze nederlaag staat LZ'86 op een gedeelde tweedt plaats met 4 punten achter stand op GZC. De Leides defen sie nwest „slechts" 3 maal bui gen voor de produktieve aanval (75 doelpunten uit 8 wedstrij den) van GZC. Aanvallend ver liepen de combinaties van d« gastheren minder goed. LZ'86 slaagde er dan ook maar 1 maal in om te scoren. Scoreverloop: le periode: 0—1, 2e periode: 0—1 Loek Bertels (nummerieke meerderheid), I —2 Gerbrand Beekman, 1—2 Joop Siera, 3e periode 13 Ri chard Bertels, 4e periode: 1—J. DEN HAAG Het Stompwijk- se H.V.S. begon nogal ner veus aan het promotieduel tegen een hard spelend HVP. HVS wist wel 'n licht overwicht te bewerkstelli gen doch de Haagse goalie verdedigde het doel met zo veel élan, dat succes lange tijd op zich Het wachten. Bij een te harde charge van H.V.P. kon H.V.S. dan einde lijk via de verdiende straf- worp de leiding nemen. Sja- nie v.d. Bosch schoot feilloos raak. Even later was zij ech ter minder zeker van zich zelf toen zij een tweede strafworp tegen de paal schot. Met een magere 10 voor sprong gingen zij rusten. Na rust dacht iedereen dat H.V.S. zou doordrukken. De Stompwijkse meisjes bleven echter zo lang combineren dat zij hun Haagse opponen ten onbewust hielpen. Toen de Haagsen weer compleet waren bracht een snelle break-out de stand in even wicht. Een dubieuze straf worp (Ria v.d. Bosch drong zichzelf in de verdediging) bracht H.V.S. opnieuw aan de leiding doch weer kwam de gelijkmaker door een break-out: 22. Een heel mooi doelpunt van Ria v.d. Bosch bracht weer hoop in de Stompwijkse harten en toen Sjanie v.d. Bosch we derom een strafworp miste, had H.V.P. geen kracht meer om terug te slaan. In tegendeel, het harde Haagse spel bezorgde H.V.S. haar vijfde strafworp en Trees v. Zanten hield haar zenuwen in bedwang: 42. Door deze overwinning promoveert de Stompwijkse ploeg naar de eerste klasse van de afdeling Den Haag. H.V.L.—JONG ADE Moment uit het promotieduel Jong Ade-HVL H.V.L., Jong Ade en Fore- holte 2 om 2 plaatsen in de tweede klasse, ging tussen de Leidse en Oud Adese da mes. De gevaarlijke Helma v.d. Geest wist al gauw 0—1 te scoren en het duurde even voordat Ria Ammerlaan de stand kon rechttrekken: 1—1. Toen Plonie Olijerhoek (2x) en Helma v.d. Geest Jong Ade op een 41 voorsprong zetten, was het duidelijk dat de Oud Adese deze strijd in hun voordeel zouden beslis sen. Gonnie Eradus (HVL) en Cobi v.d. Geest zorgden voor een 25 ruststand. Na rust verdedigde H.V.L. beter en fanatieker, hetgeen voor Jong Ade slechts één doel punt opleverde uit een straf worp van Helma v.d. Geest. Aanvallend kwam er bij de Leidse dames ook niet veel meer uit en de doelpunten van Gonnie Eradus en Carla Kantebeen waren niet vol doende: 46 voor Jong Ade. Jong AdeForeholte 2. Door de winst op H.V.L. had Jong Ade aan één punt vol doende om te promoveren. Dat was in het spel tegen Foreholte 2 duidelijk te mer ken. Hoewel Foreholte 2 fa natiek verdedigde en de ge vaarlijke Helma v.d. Geest door Mariëtte Langeveld en Wil Geurds goed aan banden werd gelegd, was het Ida Koek die de Oud Adese ploeg de nodige ruggesteun gaf toen de bal van richting ver anderde: 10. Een strafworp werd door Plonie Olijerhoek omgezet in 20 en dat was tevens de ruststand. Na rust bleef het spelbeeld on gewijzigd. Jong Ade speelde beter, doch Foreholte verde digde zich fanatiek. Uiteinde lijk waren 2 break-outs van Plonie Olijerhoek voldoende om toch nog ruim te winnen: 40. Jong Ade was gepromo veerd en de derby tussen H.V.L. en Foreholte 2 moest de tweede opponent aanwij zen. Dik verdiend voor de Oud Adese meisjes, die als ploeg de beste indruk maak ten. FOREHOLTE 2—H.V.L. Een zeer nerveus H.V.L. had het bijzonder moeilijk tegen een verrassend goed spelend Foreholte 2. Ineke Slobbe en Mariete Langeveld bezorgde de Voorhoutse ploeg een 20 voorsprong. Ria Ammerlaan verkleinde de voorsprong doch Ineke Slobbe bracht met een mooi sprongschot de ruststand op 3—1. Na rust was het zeer vermoeide Fo reholte iets van haar zelfver trouwen kwijt en al kon Ine ke Slobbe (na 3—2) haar ploeg wat meer adem geven door 4—2 te laten aanteke nen, een slotoffensief van H.V.L. was hen juist iets te machtig. Een paar maal wist de Leidse ploeg goed te pro fiteren van terugspringende ballen van de overigens fan tastisch keepende Ciska Vroonhof. Drie doelpunten brachten hen met 4—5 aan de leiding en zij hadden over geluk niet te klagen toen een schot van Ineke Slobbe via beide palen het veld weer in kaatste. De Foreholte-reser- ves slaagden er niet meer in langszij te komen en dat be tekende promotie voor de Leidse dames. APOLLO De Oegstgeestenaren moesten in een toernooi met Kwiek Sport 2 en Hellas strijden om 2 plaatsen in de tweede klasse. Zij begonnen uitste kend tegen Hellas en namen met 2—0 de leiding. De ge routineerde Haagse ploeg kwam echter goed terug en combineerde zich bekwaam naar een voorsprong. In de tweede helft, toen de Hage naars met 1510 leidden, kwam Apollo terug tot 1514 doch een break-out van Hel las deed hen met 16—14 ze gevieren. LEIDEN Slechts 2 wedstrijden van het overigens bescheiden programma in de veldcompeti- tie vonden doorgang en één van de twee betrof Crescendo. De groenwitten kwamen er gisteren weer niet helemaal uit, want te gen Quick faalde de derde aan val. De met de rust reeds be reikte achterstand kon daardoor na hei omkeren niet meer weg gewerkt worden. Crescendo ooende hoopgevend via een tref fer van Aad Schouten, maar Quick toonde al meteen, dat zij minder moeite had met de vrij De gelijkmaker bleef dan ook niet lang uit (1—1). Lenie Kok zette haar ploeg voor de laatste maal op voorsprong, waarna Quick het initiatief wat de eerste be treft naar zich toetrok (2—3). In de 2e drie kwartier zag een veel te laks opererende Crescendo aanval geen kans 33 te plaat sen. De Leidenaars zochten hun heil ten lange leste in afstand schoten, die gezien de straffe wind weinig effect sorteerden. Ook de Dordtenaren zagen de mogelijkheden op meer treffers over het hoofd, zodat het bij 2 3 bleef. MICROKORFBAL Kinderdijk—KNS Voor KNS zit de zaalcompetitie er ook op, hetgeen inhoudt dat de oranjehemden er niet in ge slaagd zijn promotie naar de Overgangsklasse te bewerkstel ligen. Door de uiterst ongelukki ge nederlaag van 8—7 tegen Kinderdijk plaatste laatstge noemde zich voor de strijd te gen Spangen om één plaats in de Overgangsklasse. Een onge lukkige nederlaag, want KNS leidde 2 minuten voor tijd met 7—6. Een foutief geplaatste bal werd meteen naar de Kinder- dijkse aanval getransporteerd, waar de gelijkmakende treffer viel. KNS werd een verlenging onthouden, toen Kinderdijk en kele seconden voor tijd een strafworp kreeg en benutte. De „Oegstgeestenaren" hoefden met meer opnieuw te beginnen. Voordat KNS goed was losgeko men. stond de kampioen van IC al met 30 aan de leiding. Hans Kluts en Hen Brakel (2x) herstelden het evenwicht, dat in de 2e speelperiode gehandhaafd werd. Hans Filemon en Hen Brakel maakten Kinderdijkse treffers ongedaan, waarna Tine ke Barendse KNS voor het eerst aan de leiding bracht. Via 6—6 leek Henny v.d. Linden 2 minuten voor het einde de be slissende treffer geplaats te hebben. En met balbezitspel probeerde KNS deze kostbare voorsprong te consolideren. De ploeg van trainer Bram Zirkzee, die zijn afscheid niet bekroond zag met promotie, tastte echter mis in de finale. ROELOFARENDSVEEN. De topteams van De Treffers hebben hun eerste verliespunten moeten incasseren. Het damesteam kwam in eigen huis niet verder dan een remise tegen Tempo-Team, di kampioensillusies van de heren kregen in Zeeland een geweldige knauw. Aloysius won met 73 et kwam daardoor weer in punten gelijk. Bij de dames komt de strijd om de kampioenstitel nu pas go ei, op gang. Door het gelijkspel tegen Tempo-Team verloor De Treffers de eerste plaats aan Mars, mai de Amstelveense dames moeten volgende week uit aantreden tegen Tempo-Team. Wint Mars de:\ wedstrijd, dan zullen de Veense dames de uitwedstrijd tegen Mars moeten winnen om de kampioenstitt' te kunnen prolongeren. Aan Nederlands kampioene Veronique van der Laan zal het niet liggen Zaterdag bleef zij vrij gemakkelijk ongeslagen. Zij hiefde slechts een game af te staan aa: bekerwinnares Aukje Colthof, die de volgende games geen kans meer kreeg. Benauwend voor De Treffers is de matige vorm van Marv Thuis- Van Ruiten en Nelly Elstgeest. Mary won zaterdag alleen van Conny van Moorst, terwijl haar aandeel in het dubbel niet al te grandioos was. Veronique moest daarin het grote werk verrich ten. De eerste game werd ge wonnen met 2725, na een 20 15 achterstand, de tweede game ging verloren en ook in de be slissende game werd het weer spannend. Tempo Team leidde met 18—12, maar de toen plotse ling vlammende Treffers-speel sters sleepten er nog een (23— 21) overwinning uit. Het werd toen 2—2. Door twee overwin ningen van Veronique en de ene van Mary kwamen zij nog tot een 5—3 voorsprong, maar kon den in de laatste partijen het zesde punt niet scoren. Bij de heren moest een harde slag geïncasseerd worden. Na een 9—1 overwinning in de thuiswedstrijd, leek Aloysius een gemakkelijk slachtoffer. De Zeeuwen dachten er anders over en hebben zich verbeten naar een overwinning gevoch ten. Na een overwinning van Jacques van Ruiten in de eerste partij duurde het tot de zevende partij voor Kees Vesseur een overwinning kon halen op Du- mez. Het werd toen 5—2 en daarvoor was veel met hoge score beslist. Even zag het er naar uit, dat er nog een gelijkspel behaald kon worden, maar Hans van der Zwet verloor ook zijn derde par tij op 't nippertje. Jacques van Ruiten won daarna nog van Du- mez (6—3) en Kees Vesseur liet daarna kansen liggen tegen Wa terschoot, hetgeen hem door de scheidsrechter nogal kwalijk werd genomen. De stemming was toch al niet opperbest. De wedstrijd ving veel te laat aan, dat na een lange reis, de zaal was spekglad en de tafel vrese lijk traag. Allemaal redenen om aan te nemen dat een eventuele beslissingswedstrijd voor De Treffers niet ongunstig kan zijn. De reserves haalden twee kost bare punten weg bij Wibats 3. Jos van der Veer bleef ongesla gen tegen de Hagenaars, Her man van Ruiten won tweemaal en Leo de Jong eenmaal. Het werd 64. Dezelfde uitslag werd geboekt door het derde team. Wout Heemskerk en Ton Hoogenboom wonnen daarbij tweemaal, Jos van der Meer eenmaal en winst in het dubbel spel leverde de overwinning op. Voor beide teams is het degra datiegevaar nu enigszins gewe ken. Scylla heeft runner-up TSF in de ereklas tafeltennis niet van zich kunnen afschudden. De Rotterdammers, in de eerste helft geplaagd door een arm- blessure van kopman Hans Lin- gen, konden nu volledig aantre den. Voor het eerst is duidelijk geworden dat dé TSF-ploeg een sterke aanwinst is in de Ere klasse. Het is een beetje typi sche wedstrijd geworden. Kop man en aanvoerder van Scylla kwam het beste uit de strijd. Hij versloeg de jeugdige topspe- lers van TSF Hans Lingen en Hans van der Broek, maar moest tegen de oudere en ge- routineerder Henny Stolk het onderspit delven. Milan Stencel daarentegen won wél van Stolk, maar kon tegen de snel spelen de jongeren geen goed antwoord vinden. Anton Wil van Zoelen kon het telkens net niet redden. Hij verloor zijn drie partijen, waardoor de TSF-spelers alle maal twee winstpartijen boek ten. Dat zij het dubbel verloren deerde hen niet meer. De winst was er. De reserves van Scylla hebben het onlangs gepromo veerde Wibats de genadeklap gegeven. De Hagenaars zullen hun optreden in de promotie- ereklas weer snel moeten afslui ten. De gebroeders Van Schie zorgden voor de overwinning. Zowel Karei als tweelingbroer Peter bleven ongeslagen. De normaal goed meekomende Theo Bakker was er helemaal uit. Driemaal moest hij een ne derlaag accepteren. Door winst van Scylla 2 in het dubbel werd het nog een ruime overwinning: 7—3. Scylla 3 moest wel van Entac winnen om nog in de running te blijven. Chrispijn, van Gennip en Springer wonnen elk twee maal en scoorden daardoor 6 4. Voor Entac scoorde Michel van Maarle, eens topspelers van Wibats drie keer. Scylla 4 heeft de achterstand op Combi tot een punt teruggebracht. Zij wonnen met 64 van de man nen uit Wormerveer. Sojinu en de Rode wonnen twee partijen, Blansjaar won eenmaal en het dubbel leverde het zesde punt. Zij staan echter nog op de de gradatienominatie. TOV. In een directe slag met concur rent 't Hooge Huys uit Alk maar. met als inzet de eerste plaats, heeft TOV de terugkeer naar de Hoofdklas veilig ge steld. De Noordwijkers speelden een zeer goede wedstrijd en werden onbedreigd winnaar van de match, ondanks het feit dat Rudy Alkemade niet helemaal in vorm was. Zijn rol werd uit stekend overgenomen door Theo van der Ploeg. Hij won drie-j maal, waarbij nogal gemakke lijk van topman Ton Klooster, die wél succes had tegen Alke made en Van der Hoorn. Alke made en Van der Ploeg wonnen van Baas en Mulder en overwacht punt kwam van God van der Hoorn, die van Baai wist te winnen. Door winst het dubbel werd het 7—3 v TOV dat nu bijna de kam- pioensvlag kan ophijsen. De reserves speelden uit tegen Deltalloyd 4 en speelden gelijk. Wil Turk scoorde driemaal en Peter Turk eenmaal. Samen wonnen zij het dubbel. Eerder deze week speelden zij de haal-thuis-wedstrijd tegen het zelfde team en wonnen de» met 73. Degradatiezorgen lij ken nu opgelost. DOCOS. Het Leidse Docos won de thuis wedstrijd tegen Swift met de zelfde cijfers als uit. Het kwam echter op een totaal andere ma nier tot stand. Ed Fallaux kwam nu wel ongeslagen uit de strijd door driemaal gemakke lijk te winnen. Jacques van Veen haalde dezelfde sc in de eerste ontmoeting door weer tweemaal te winnen, maar Ton L'Ami kon zijn beste wed strijd van dit seizoen niet eve naren. Uit won hij driemaal en nu liet hij zich slechts eenmaal feliciteren. Omdat voor Over weg een invaller was opgesteld Brinkman is het resultaat voor Docos matig. L'Ami er Van Veen verloren van Huys- man en L'Ami moest ook de valler de hand reiken. De plaats in de middengroep is door Docor wel goed verdedigd. PANAMA De Panamese bokser Alfonse Peppermint Frazer heeft zaterdag in Panama <k wereldtitel in het lichtwelterf- wicht (Versie-WBA) veroverd door de Argentijn Niccolit# Locche op punten te verslaaft Het gevecht ging over 15 roe den. WALNUT Al Feuerbach, dl Amerikaanse kogelstoter, vooral tijdens het afgeloper Amerikaanse indoorseizoen va' zich deed spreken, is de tweed atleet geworden die de 7 1/4 k> logram wegende kogel over 4 70 voet (21,34 m) heeft gestotf» Feuerbach kwam bij wedstrij den in Walnut tot 21,35 met« Alleen wereldrecordhouder Ra' dy Matson (21,78 m) heeft nu toe verder gestoten.

Leidse Courant | 1972 | | pagina 14