$lr 9a 7 vorstelijk modefeest modehuizen vrijdagvoordeel ..en ook op zaterdag LEIDSE COURANT .DONDERDAG 9 MAART 197! WORDEN HIEROP NIET AANGENOMEN. Passpie^el Groot formaat: 120x 32 cm. Stevig zelf klevend, dus ge makkelijk zelf te bevestigen. Past op elke vlakke muur of kastdeur. Geeft bovendien meer ruimte-effekt. 15.50 Jersey Courtelle^ damespantalon Heeft iets uitlopende pijpen rondgesne- den band. Keuze uit marine, bruin, groen en zwart. Maten 38 t/m48. Zeer mooie, zware kwaliteit! 21.- Leren portemonnee Met ideale inde lingen: ruim beugelvak, rits- en steekvakken voor papiergeld, reis- dokumenten en be- taalpas. Endètvoor Damesslip Heerlijk elastisch. In soepele tricot Helanca badstof met fijne kantelastiek. Te kiezen in bleu, rood, geel en cle mentine. Maten S, M en L. 2.50 Anti-motzak Waarin u maar liefst 16 kledingstukken kwijt kunt. Solide plastic met handige lange rits. Kunt u hebben in goud. geel of bleu voor Braadpan Van extra zwaar geëmailleerd plaat staal met roestvrij stalen stootrand. Van buiten diep zwart, van binnen blauw. En schier on verslijtbaar. 26 cm: 11.50; 22 cm: 8.95 Hoeslaken Van prima Twents graslinnen en door Sanfor-finish gega randeerd krimpvrij. Zitten mooi strak om de matras. Vereen voudigen 't bed- opmaken. 1 pers. nu 9.95 Vendomatic cassette-recorder Modern, kompakt model. Speelt op vier 1.5 v. batterijen, heeft aansluiting voor netvoedingsapp. druktoetsbediening en autom. opname- sterkte-regeling. Slechts 89.- deze oersterke vouwdeur gemaakt van bizonder solide p.v.c. met nerfstruktuur. Sterk binnen werk en ophang systeem met afdek- lijsten. Makkelijk zelf te plaatsen, kompleet met alle fournituren w.o. afdeklijstén, handgreep en magne tische sluiting. Ideaal ter vervanging van binnendeuren of als separatie- wand. Maten 100 x200 cm. Nu twee dagen lang VROOM DREESMANN wij in feeststemming, een van uffelen filiaal, door verhuizing nu in een nieuw gebouw in vlaardingen, opent op 9 maart, een nieuwe dames- en meisjesafdeling die op dezelfde datum in ons filiaal in den haag open gaat. en een nieuwe meisjesafdeling in ons goudse en rijswijkse filiaal, uitbreidingen die ons'in staat stellen u nog beter als een vorst te bedienen, want dat bent u voor ons: een vorst, met alle rechten die er bij horen, het recht op een vorstelijke kollektie mode. recht op kwaliteit een vorst waardig, recht op een vorstelijk grote keus. recht op een vorste lijke behandeling, er is één uitzondering: de prijzen, die zijn onderdanig, we laten het u graag allemaal zien. en als u er dan toch bent, neem dan meteen een wedstrijd- leiden (v/h verhulst), breestraat 103-105; gouda, wijdstraat 35-37 en hoogstraat 16-18; bodegraven, kerkstraat 14; alphen aan den rijn, pieter doelmanstraat 20. op koopavond geopend tot 21 uur formulier mee om deel te nemen aan de vorstelijke feest- wedstrijd die wij organiseerden om ook u in de feeststemming te brengen, natuurlijk met vorstelijke prijzen, wat dacht u van een 4 daagse vliegreis naar londen om er de kroonjuwelen te bekijken? afgesloten met een vorstelijk diner, uiteraard voor twee personen, dat is de eerste prijs, of van die vier andere prijzen, die u in parijs brengen, een vorstelijke stad. ook voor twee personen, daarnaast zijn er nog talrijke prijzen beschik baar. doe mee en geef de hier afgebeelde vorsten hun mode. op het wedstrijdformulier vindt u alle verdere voorwaarden. geef de vorsten hun mode en win een vorstelijke prijs UFFElEi'S stap over op van uffelen alphen a/d rijn - bodegraven - delft - gouda - den haag - leiden - rijswijk - vlaardingen. ■■ir- Ménsen die „bij" willen zijn bezoeken regelmatig het PLAN ETARIUM

Leidse Courant | 1972 | | pagina 8