KreëerVi eigen mode de Bijenkorf Knip deze advertentie in stukken en stel uw eigenblazer-look samen. Groen-wit gestreepte katoenen blazer uit frankrijk. Heupzakken onderstrepen de geraffineerde taillering. (Ook in marine-wit en geel-wit: 89.75). Gekombi- neerd met 'n effen seersucker overhemdblouse, 'n katoenen das (groen met witte noppen6.95) en 'n kleurige klaproos corsage op de revers (6,95). Corduroy blazer van Pierre d'Alby met opgezette zakken.Kleuren: geel, rood, écru en-zwart (99.75). Er onder 'n vrolijk geruite overhemdblouse. Genopte, uni of gestreepte blouses 14.95 t/m 39.95.De effen zijden das kost 13.95. Modieuze bruine pigskin suède blazer (ook in fel-rood en licht marine). Met garnering van wit stiksel, extra brede revers en'n split midden achter (239,-). Eronder 'n effen bruine overhemdblouse met 'n gestreepte zijden das (wit met donkerbruin 16.95). Witte blazer met donker blauwe bies.'n Donker- blauw-wit gestreepte over hemdblouse. Op de revers 'n fruitcorsagevan 2-kleurige appeltjes. De blouse wordt geaccentu eerd door'n donkerblauwe das van acetaat met witte stipjes (9,95). 't Plooirokje er onder accentueert die nieuwe, sportieve zomerlijn. Onder deze blazer 'n lange broek met uitlopende pijpen. Opvallend zijn de brede omslagen. Ook hier gebruikten we 'n plooirokje om 't losse lijnenspel van de blazer te benadrukken. Rechte lange broek zonder omslag, die u overal mee kunt kombineren. Tweede kombinatie met deze blazer-look. (Hij is «r trouwens ook in marine of rood met wi#e bies: 119.-). Er onder 'n blauwe blouse met 'n vrolijk gedessi neerde, hele brede zijden das (24.95).Op de broek 'n donkerblauwe leren ceintuur (19,95). Wie een beetje in mode geïnteresseerd is, weet dat de blazer de grote modehit van 't komende voorjaar is. We kunnen ons dus gevoeglijk de moeite besparen de blazer als nieuwe look bij u te introduceren. Waar uw belanstelling waarschijnlijk meer naar uit gaat, is wat de Bijenkorf op dat gebied zo al te bieden heeft. En dat is nog al wat. Als u echt even de moeite zou willen nemen een schaar te pakken en deze advertentie in stukken te knippen zou u tot een alleraardigste konklusie komen. Want hoe u de repen ook langs elkaar schuift, er komen altijd geweldige kombinaties uit. Daarmee komt u meteen tot de kern van onze blazer-kollektie: De eindeloze kom- binatiemogelijkheden. En dat eindeloos mag u dan best letterlijk nemen. 't Gaat namelijk niet alleen om 't kombineren van alle soorten blazers met alle soorten rokken en alle soorten broeken, maar ook om alles wat er bij hoort. We noemenDe enorme kollektie overhemdblouses (bovenste knoopje los 't onwaarschijnlijke assortiment dassen (dikke strop en niet helemaal aantrekken), 't verrukkelijke aantal corsages (ook weer helemaal in) en de opwindende hoeveelheid leren riemen (voor op de lange broek). Er zijn in de Bijenkorf zo veel mogelijkheden voor 't samenstellen van uw totale blazer-look, dat 't resultaat bijna een eigen kreatie is. Als u in een kreatieve bui bent, weet udus waar u terecht kam.

Leidse Courant | 1972 | | pagina 8