Lot Crescendo na 9-4 zege nog onbekend TBS verlies na verlenging Kermis bij Crescendo AZC tegen DZV van 0-3 naar 6-3 Rijnlands Lyceum kampioen GOUDS VOETBAL Protest Bona Stars Jr m SPORTBIJLAGE 1 MAANDAG 28 FEBRUARI 1972 L3 felDEN De Danaïden ging in de laatste wedstrijd ten onder igen Luto, dat daarmee een liddelmatig seizoen knap af sloot. Na de topper tegen Archi- verspeelde De Danaïden Irie punten, maar is toch op de fraaie 2e plaats geëindigd om- Blauw Wit tegen Koog laandijk het schip inging. Tot kon De Danaïden bijblijven, imaar toen werd de Leidse ploeg het spoor bijster. De rust in met 7-5, welke achter stand in de 2e speelperiode op liep tot 9-5 alvorens de „scholie- inhaalmanoeuvres gingen uitvoeren. 10-9 voelde Luto de hete adem in de Bos pupillen in de nek, maar kon niet verder meer ko- i dan een marge van 2 pun- (14-12). Met deze nederlaag sloot De Danaïden niettemin ;r goed microseizoen af, iwaarbij de doorbraak naar de een feit werd, althans in de zaalcompetitie. Scoreverloop: 0- Erik Filemon; 1-1 Henny Dl; 1-2 Wim Brugman; 1-3 n Brugman; 2-3 Andrea Scheyde; 3-3 Henny Kool; 3-4 Gert Gressie (invaller voor Cas- Nierop, die om studie redenen waarschijnlijk voor de n het seizoen niet meer beschikbaar is); 4-4 Wil Reuter; 5-4 Henny Kool; 6-4 Andrea Scheyde; 7-4 Wil Reuter; 7-5 Yvonne Devilee. Rust. 8-5 en 9-5 Henny Kool; 10-5 Wil Reuter; 10-6 Wim Brugman; 10-7 Gerard Nap; 10-8 Annelies van Nierop; 10-9 Gert Gressie; 11-9 Wil Reu- 11-10 Trudy Nap; 12-10 Strobos; 13-10 Hartman; 13-11 Brugman; 13-12 Nap; 14-12 CUS ORIENTIS-A.K.C. cus heeft het laatste optreden in do Hoofdklasse niet kunnen vie- t een zege. Het Almelose AKC, dit jaar sterk naar voren gekomen, wilde ook best de laatste partij in winst omzetten i dan ook meteen een 2-0 voorsprong dank zij schutter André Schorn, die wel een val opponent Wim Meyer ge bruikte om tot de 2e treffer te komen. Vicus kwam goed terug. jConne Carree en Ruud Niessing nivelleerden de achterstand, Dik Onderwater zijn ploeg aan de leiding bracht. Schorn voltooide zijn hattrick, Vicus nauwelijks veront rustte. Wim Meyer en Lenie Niessing speelden de zwart wit- naar 5-3. Vicus kon echter doordrukken. AKC, oftewel André Schorn kwam één punt nader bij, waarna zowaar Bont huis bewees ook tot een doel punt in staat te zjn (5-5). Wiets- ke Landkroon verzuimde AKC op 5-7 te zetten, maar gelukkig voor hem nam Anda Hammink zijn taak over. Toen Schron na de pauze nog tot een produktie van 2 kwam, geloofde Vicus er :er in. Ook AKC liet het verder afweten, waardoor Vicus kracht verzamelde voor een eindsprint. Lenie Niessing en Wietske Landkroon zorgden voor 6-10, waarna Bram West broek met twee treffers de laat ste Vicus doelpunten in de Hoofdklasse scoorde (8-10). E ALGEMENE-AURORA Algemene, twee weken gele- :n nog in moeilijkheden, be reikte door de zege op het gede gradeerde Aurora (8-5) de 2e plaats dankzij een beter gemid delde en het verlies van Pernix KVS. Het werd geen hoog staande partij korfbal, al liet De Algemene wel goed combi natiespel zien, maar weinig schot. De Haarlemmers kwa- i weer met hijn stugge spel de proppen, waarmee dit geen succes kon worden geboekt. Na een gelijkopgaand begin speelde De Algemene, dat zaterdag reeds op het veld oe fende en wel tegen Hoofdklasser Luto, dat na een 8-6 achterstand met 8-8 nog goed wegkwam, zich naar 6-4. Toen de thuisclub op 7-4 was gekomen, leek Aurora naar een grote neder laag gespeeld te worden. Het schot hadden de Leidenaars echter thuisgelaten. coreverloop: 1-0 Aad Rusman; 1-1; 1-2; Sannie Kromhout 2-2; 23; 3-3 Ruud van Vliet; 3-4; 4-4 in Vliet; 5-4 Ineke Thijs- sen; 6-4 Ruud van Vliet; Rust; 1-4 Wim van Iterson; 7-5; 8-5 Gusta Mulder. 1EADY-PERNIX ernix bakte er tegen Ready, dat zich via enkele wedstrijden moet zien te handhaven in de Overgangsklasse, niet veel van. Weinig interesse en inzet had- verdiende 7-5 nederlaag tot gevolg, zodat Pernix na een zwakke start ook een zwak slot bad. Via 3-2 met de rust (tref fers van Wil van Ek en Flip ■d. Kooy) liep de Haagse ploeg "a de wisseling naar 4-2. Fred Breedveld tekemde voor 4—4. een tussensprint van Ready 6-4 tot gevolg had. Het antwoord hierop moest Pernix schuldig blijven, alhoewel Peter van Duyn ophaalde tot 6-5. Rea dy finishte mer 7-5 LYMPIAAN-CRESCENDO 'e beslissing over het lot van Crescendo is nog niet gevallen. Door de knappe zege op Olym- piaan, tot zaterdag gelijk in punten en het verlies van Quick, eveneens 9 punten, bracht de Leidse ploeg op de vierde plaats, die promotie/de gradatie wedstrijden tot gevolg heeft Crescendo komt, evenals de andere nrs. 4, eerst uit tegen de kampioenen van de diverse 2e klassen. De winnaars van deze wedstrijden strijden daar na in een halve competitie om welgeteld één plaats in de le klasse, zodat de kans voor Cres cendo klein is. Bovendien speelt de ..Cornelisse" formatie uitge rekend tegen stadgenote Ons Ei land, de kampioen van 2B. De wedstrijd tegen Olympiaan le verde de Leidse ploeg aanvan kelijk een achterstand op (4-2). Nog voor de pauze kwamen de groen witten langszij gekomen, om in de 2e periode door te sto men naar 4-9! Dat het verlies voor Olympiaan moeilijk te ver werken was, bleek uit het feit, dat een Haagse speler het veld werd uitgezonden en een andere speler een officiële waarschu wing kreeg. Scoreverloop: 1-0; Aad Schouten I-I; 2-1; Lenie Kok 2-2; 3-2 en 4-2; 4-3 en 4-4 Ton Ouwerkerk; Rust; 4-5 en 4-6 Piet l'Amle; 4-7 Louis Kok; 4-8 Ton Ouwerkerk; 4-9 Aad Schouten. K.N.S.-QUICK KNS hielp stadgenote Crescendo een flinke hand door Quick naar een duidelijke nederlaag te spelen (12-7). Quick werd daar mee 2e klasser. KNS maakte van de laatste competitiewed strijd een „testcase" i.v.m. de ste tegen Kinderdijk is. KNS kan gerust zijn, want het schot was goed. Via 6-3 halverwege wandelde de oranjeploeg naar een ruime 12-7 zege. Scoreverloop: 1-0 en 2-0 Wim Bra- kel; Mary Zirkzee 3-0; 3-1; Hen ny v.d. Linde 4-1; 4-2; 4-3; 5-3 Mary Zirkzee; 6-3; Wim Brakel. Rust. Henny Brakel 7-3; 7-4; 8-4 Hans Filemon; 9-4 Hen Brakel; 9-5; Hans Filemon 10-5; 10-6; Hen Brakel 11-6 en 12-6; 12-7 ZUIDERKWARTIER-D.K.C. Zuiderkwartier kreeg voor de wedstrijd bloemen aangeboden van het reeds gedegradeerde DKC en vond dat blijkbaar zo Zuiderkwartier als kampioen poserend in de Vijfmeihal. Voorste rij Sary de Vink, Carla de Kreek, Jopie van Leeuwen en Tineke van Es. Midden: Toos van Es, Mira de Boer, Jimmy van Daim en Joep van Dam. Achterste rij: Albert de Groot, Nico van Leeuwen, Hen Zierikzee, Hans Solleveld en trainer-coach Ruud v. d. Horst. sympathiek, dat de Delftenaren de beide punten mee naar huis promotieduels, waarvan de eer- mochten nemen. Het moet ge zegd, de kampioen bracht er niet veel van terecht. Vooral het plaatsen was zwak. In het le half uur nam ZKW drie maal een voorsprong, na de pauze was DKC voortdurend aan de leiding. Scnreverloop: 1-0- Carla de Kreek 1—0; Hen Zierikzee 2—1, 2-2; Jim van Daim 3-2. Rust. 3-3; 3-4; Hen Zierikzee 4-4; 4-5; 4-6; Nico T.O.P.-FLUKS (N) Top zal het onnodige verlies van enkele weken terug wel betreu ren na de winst op kampioen Fluks Noordwijk. De Sassenhei- mers bleven nu op 2 punten ste ken. Het werd een prestige duel met van beiden zijden volledige inzet. Het technisch betere TOP gaf Fluks weinig kans in haar eigen, vrij stugge, spel te ko men. Via 6-2 „half-time" hield TOP in het 2e half uur voldoen de marge om de winst veilig te stellen. Scoreverloop: 1-0 Wilma Kuhn; 1- 1; 1-2; 2-2 Rob Meyer; 3-2 Wil ma Kuhn; 4-2 Hildo Krop; 5-2 Kees de Wit; 6-2 Rob Meyer. Rust. 6-3; Kees Zuurmond 7-3; 7-4; Kees de Wit 8-4; 8-5; 8-6. FIKS-MAASSLUIS Fiks deelde de punten met Maas sluis, dat met 5-5 best tevreden was. In een sportief en gelijkop gaand duel nam Fiks door tref fers van Den Hollander en Ruud de Gruyl 2 punten af stand. Maassluis kwam tot 2-1, waarna Els Anholts 3-1 liet no teren. Rust 3-2. In de periode slaagde Maassluis erin treffers van Jack van Berkum en Ruud de Gruyl ongedaan te maken. (5-5) !ct door de korfbalvereni ging Crescendo voor haar jeugdleden georganiseerde spelmiddagje is een groot succes geworden. Niet minder dan 56 adspirantjes en pupillen waren opgeko men om eikaars krachten te meten, in o.a. mikro- korfbal, ballen gooien, ke gelen, tafelvoetbal, kniel tennis en speerwerpen (darts). ALPHEN AZC zorgde in zwembad de Dillen tegen DZV voor de zoveelste sensatie. De Alphenaren slaagde er in om een snel op gelopen 3—0 achterstand, om te buigen in een definitieve voor sprong van 61. AZC startte zaterdagavond te traag. De straffe mandekking van de Alphenaren, die er vooral op gericht is om het conditioeel overwicht uit te buiten werd in de beginfase door de ploeg van coach Van der Neut verwaarloosd. De geroutineerde Delftenaren profiteerden hier gretig van. Al vrij snel bouwde DZV via doelpunten van Ruud Selbeck 2x en Piei Reedijk een 3—0 voorsprong op. AZC herstelde zich op uitsteken de wijze. Door beweeglijk spel buitten de Alphenaren de zwakke conditie van de spelers van DZV goed uit. Alleen door veel over tredingen te maken in de laatste twee perioden konden de Delf tenaren voorkomen dat de uitslag niet al te groot uitviel. AZC staat nu met 15 punten uit 14 wedstrijden op de zevende plaats in de hoofdklasse. Scoreverloop: le periode 0—1 Piet Reedijk, 0—2 Ruud Selbeck, 0—3 Ruud Selbeck, 1—3 Geza Kaltpnecker (numerieke meerderheid). 2e periode: 23 Ruud de Heij, 3e periode: 3—3 Frank van de Akker (numerieke meeredrheid), 43 Wim Verhagen, 4e periode 53 Wim Verhagen, 54 Piet Reedijk, 64 Ruud de Heij. De Zijl/LGB-Esca: 10—3. De Zijl/LGB'heeft zaterdagavond weinig moeite gehad met de de gradatiekandidaat Esca. De Leidenaars namen met 10—3 ruim afstand van hun tegenstanders. Zowel wat betreft baltechniek als zwemsnelheid was de thuisclub de betere ploeg. Alleen in de eer ste twee perioden konden de Arnhemmers de roodwitten nog tegenstand van betekenis bieden. De Zijl/LGB had toen een voor sprong van 3—1. In het derde speldeel werd Esca door 3 doel punten van de goed op dreef zijnde Kees Pont, op een onover brugbare achterstand gezet. De Arnhemmers hadden het vooral te danken aan de goed keepende goalie Busscher dat de uitslag uiteindelijk niet al te groot uitviel. Omdat AZPC en Het IJ gelijk speelden tegen elkaar is de stand in de kopgroep als volgt: 1 VZC/Ritmeester 26 pnt., 2 AZPC 24 pnt. 3 en 4 Het IJ en de Zijl/LGB 22 pnt. Doelpuntenmakers: de Zijl/LGB: Kees Pont 3x, Lambert Leen heer 2x, Rob Schouten, Kees Bronsveld, Leo Onderwater en Albert en Jacob Spijker lx, Esca: Weenink, Bus en Sanders. Surae—BZPC: 3—6. BZPC verstevigde in het sporfoadsenbad te Breda zijn positie in de loopgroep van de tweede klasse A. De BZPC-ers wonnen met 63 van degradatie-kandidaat Surae. BZPC ondervond zondag veel hinder van de kleine afmetingen van het speelveld. De Bo- degraafse waterpoloërs konden hierdoor weinig profiteren van hum zwemsnelheid, Coach Arie Domburg gaf zijn ploeg dan ook de opdracht om de tegenstander te laten komen en dan proberen via uitbreken vanuit de achterhoede openingen te forceren. In het laatste partje gelukte het BZPC definitief door te drukken. Pim Batelaar onderscheidde zich tijdens het duel door het spel goed te verdelen en tevens op te treden als afmaker van enkele kansen. Scoreverloop: le periode: 10 Zandwijk, 1—1 Pim Batelaar. 2e pe riode: 1—2 Pim Batclaar, 1—3 Theo Bakker. 3e periode 23 Jim Richards (numerieke meerderheid), 3—3 Zandwijk (straf- worp). 4e periode: 34 Pim Batelaar, 3—5 Teun Edelman, 3—6 Pim Batelaar. FlevoLZ'86: 2—12. LZ'86 heeft ook zijn zevende achtereenvolgende wedstrijd gewon nen. In het Sporlfondsenbad te Barneveld werd Flevo met de overtuigende doeloijfers van 12—2 naar een nederlaag gespeeld. Flevo, dat dit seizoen debuteert in de tweede klasse had weinig in te brengen tegen de Leidenaars. De Nijkerkers probeerden do ploeg van coaoh Cock van de Wilk in bedwang te houden door zich op de eigen helft terug te trekken. De grotere beweeglijk heid van de Leidenaars won echter ruimschoots van de routine en de fysieke kracht van de spelers van de thuisclub. Aan het einde van het tweede speldeel had LZ '86 reeds een voorsprong van 71 genomen. Doelpuntenmakers: LZ'86; Jan Bredeveld 4x, Joop Siera 3x, Jan de Graaf en Friet Elzinga 2x, Gerard Soet lx. Flevo: Tol en Van Veen. LEIDEN De strijd om de schoolschaaktitel van Lelden is gestreden. Na een zeer spannen- j de finale werd het Rijnlands Lyceum met slechts een half j bordpunt voorsprong op liet Vls- ser 't Hooft Lyceum Leids kam- I pioen schoolschank 1972. Voor I het zover was moesten de scho lieren zich eerst door de slotron- I de heenworstelen. I Het Visser 't Hooft Lyceum leek met een 40 voorsprong op Bo- I naventura regelrecht op de titel af te stevenen, daar het Rijn lands Lyceub tegen het Fioretti College het nog niet verder had gebracht dan 2—2. Hierna volg de een dramatische ontknoping. Meyer verknalde voor het Fio retti een gewonnen stelling: hij gaf een volle toren cadeau, I waarvoor hij in twee verbonden vrijpionnen compensatie bezat. I Deze compensatie zag hij echter j niet zitten; hetgeen tol gevolg j had dat hij veel te vroeg opgaf. Ondanks deze meevaller voor I het Rijnlands had het Visser 't Hooft nog steeds alle troeven in I handen. Doch. Kveleens van j het Visser 't Hooft gaf een re mise-stelling tegen de enige I vrouw in deze schaakstrijd, Astrid Lagerberg op. Hiermee I vergooide hij de litel voor zijn team en redde Astrid de eer voor Bonaventura. De uiteinde lijke 51 zege van het Visser 't Hooft was een punt tekort voor I de titel, wan! het Rijnlands 1 boekte een 42 overwinning op het Fioretti. Het behalen van de I Leidse titel betekent voor het Rijnlands Lyceum dat z.ij in de I komende maanden de Leidse kleuren moeten verdedigen in I de strijd om de schoolschaak ti- tel van Nederland. I Uitslagen: Visser 't Hooft Lyceum Bonaventura: 5I. H. Kem- I perman—J. Tolenaar 10. H. v. DuyvenbodeG. Prinsen 10. j E. Eveleens—Astrid Lagerberg I 0—1, H. v. Osnabrugge- J. I Borst 10, J, Swager—W. Nota I 1—0. W. v.d. Linden—G. Dryko- ningen 10. Rijnlands Lyceum —Fioretti College: 4—2. L. Ko- ningsG. v. Dijk 0—1. R. Dob- belaar—J. Akerboom 1—0. A. de RooH. v. Eeuwijk 01. L. VerhoevenG. Jonson 10. D. Schweizer—Jv, Dijk 1—0. W. j de GrootW. Meyer 10. Eindstand: 1 en Kampioen van Leiden Rljn- j lands Lyceum 3 5 12 2 Visser 't Hooft Lyceum 3 5 11% 3 5 11' 3 Fioretti College 3 2 0% 4 Bonaventura 3 0 3 BOSKOOP Koploper Floreant heeft tegen zijn naaste concur rent geen fout gemaakt. Nic. Boys speelde vooral voor de rust bepaald niet slecht maar kon aanvallend geen vuist ma ken. De tweede helft begon Nic. Boys met vele aanvallen op het doel van Floreant, maar weder om zonder succes. Het was Flo reant dat onverwachts door een kopstoot van Pansier de leiding nam en daarna in de verdedi ging terugtrok om de voor sprong te behouden. Bij een van de schaarse uitvallen zorgde wederom Pansier voor 2—0, toen hij met een rush de gehele Nic. Boys verdediging achter zich liet en beheerst scoorde. Uitslagen: Nieuwkoop —Haastrecht 2—2, RVC—Soccer Boys 1—3, WSE—Schoonhoven 3—0. Stand: Floreant 13—21. Nic. Boys 13—18, Haastrecht 1315, Nieuwkoop 13—14, Schoonhoven 12—12, WSE 13 12, Goudrak 12—10. Oudewater 12—10, Soccer Boys 13—8, R.V.C. 12—6. j DEN HAAG. Degradatiekandidaat Suvriki heeft voor een Onver wachte surprise gezorgd door na een verlenging met 106103 te zegevieren over Bona Stars. Gedurende de eerste helft speel- I de Bona Stars een sublieme partij, in een hoog tempo wer- I den de aanvallen opgezet en J met een bijzonder grote trefze- kerheid afgerond. Aanvoerder Har Stol gaf zelf het voorbeeld en door bekeken te spelen bood hij vooral Rob Wallaart kansen op een presenteerblaadje. Rob Wallaart aarzelde niet, noch j Wiw Stol en ook Jaap Maas- I sen, die de vorm weer te pak ken schijnt te hebben. Henk Chin A Paw en Roy Wezer zorg- I j den lange tijd voor voldoende I evenwicht, maar tegen het ein- I de van de eerste helft sloeg I 1 Bona Stars een gat van 12 pun-1 I ten. Enkele snelle breaks van Suvrikri j maakten dat de ploegen mei I een 4654 konden gaan rusten. Inmiddels waren er al enige I strubbelingen geweest met de I jury, die Jaap Maassen én Pe- I ter de Jong met persoonlijke fouten benadeeld hadden, maar J I dc scheidsrechters wisten van 1 niets! Meteen in de tweede helft kreeg dat een vervolg, toen Rudy van Eyck zijn derde per soonlijke fout opliep, die als 2e genoteerd werd! De Stars raak te geïrriteerd, hun schotprecisie verdween en Suvrikri kon bijko men, maar juist toen Bona Stars het juiste ritmt weer had, sloeg het noodlot toe. Op vreem de wijze werden Wim Stol en Jaap Maasen hun vijfde pers. fout toebedeeld. Doch Bona Stars bleef telkens een paar punten voor dankzij de fabuleu ze Har Stol die haast het onmo gelijke deed. Toen ook nog Peter de Jong in de 17e minuut naar de kant moest leek het er slecht uit te gaan zien voor Bona Stars. De Leide- naren lieten zich verleiden tot persoonlijke fouten tegen de ge routineerde Rudy van Eyck, die de vrije worpen dankbaar be nutte. Har Stol zorgde voor de gehele Leidse produktie en werd even voor tijd met 2 punten voorsprong volkomen onjuist ge stuit, waar niet voor gefloten werd! Tenslotte kreeg Bona Stars nog twee vrije worpen te gen. Van Wijngaarden benutte ze 91—91 waardoor een verlen ging noodzakelijk werd. Al LEIDEN Bona Stars heeft een protest ingediend tegen de uit slag van de wedstrijd Suvrikri Bona Stars. Xolgens het wed- str jdformulier is namelijk de laatste minuut van deze wed strijd niet gespeeld, terwijl bo vendien het aantal in de 19e mi nuut door Suvrikri genomen vrije worpen niet stemming was met de aan Bona Stars toegekende persoonlijke fouten (er zijn 2 vrije worpen teveel genomen). Omdat een of ficieel protest n et meer moge lijk is (dit moet binnen 5 min. na afloop van de wedstrijd) wordt de zaak voorgelegd aan de straf- en geschillencommis- stond bi; Bona Stars maar een minimum aan routine in het veld, slechts Har Stol cn Rob Wallaart, de ploegen hielden el kaar in evenwicht. Maar Har Stol (Rob Wallaart liet het na zijn sterke eerste helft verder afweten) kon het niet meer bolwerken, Peter Kop, eindelijk in het spel betrokken, maakte even 4 punten, maar het was niet voldoende voor de overwinning. Suvrikri won met 106—103. Scores: Har Stol 38 (10—23—5), Rob Wallaart 20 (16—1—0), Pe ter de Jong 16 (12—4), Jaap Maassen 12 (8-4), Wim Stol 8 (8—0), Peter Kop 5 (0—1—4), Frank van Mastrigt 2 (00—2), Pieter van der Voort 2 (0—1— 1), vrije worpen 36—29 is 80%. Suvrikri: Wezer 36, van Eyck 19, Russel en Chin A Paw 14, van Wijngaarden 16. Basketballoverzicht. Essor. De Leidse rayonklasser Essor heeft in de 5-meihal tegen BOB niet teleurgesteld. Na bij rust nog met 3032 te hebben achter gestaan, speelde Essor een voortreffelijke tweede helft. Met uitblinkers Robert Betcke en Chris Verhoeks (resp. 31 en 19 punten) liep Essor over BOB heen. Anderhalve minuut voor i tijd/bij de stand 7051, moest j de strijd gestaakt worden omdat 2 speelrs van BOB weigerden I op last van de scheidsrechter I naar de kleedkamer te gaan. I Blitz-jcugd. In de interregionale jeugdcompetitie heeft Blitz afge- rekend met DE-ÜD. In een voor- treffelijk gespeelde wedstrijd j liet Blitz er geen twijfel over bestaan wie de beste was, tegen de snelle breaks en het zuivere j afstandsschot van Blitz had DED geen verweer. Uitblinkers I bij Blitz Peter de Weijs met 24, Henny Koemans met 21 en Wim Ranselaar met 16 punten. Bona Stars-jeugd. Het jeugdtcam van Bona Stars heeft tevergeefs een aanval gedaan op de tweede plaats van Ola Stars. In Soest i hadden de jeugdige Leidenaren reeds een 45—29 achterstand, die ondanks een pressing verde- i diging niet geheel ingelopen kon worden. Met als beste speler Aad van de Nieuwendijk moest Bona Stars met een 73—62 ne- I derlaag naar huls terugkeren. Het damesteam van Bona Stars heeft het tegen Rott. Zuid niei kunnen redden. De man-to-man- verdediging van Bona zorgde i voor een redelijke 39—23 rust stand. maar toen RZ halverwe ge de- tweede helft overschakel- de van zone op pressing was het bekeken, een 73—47 eindstand. j Topscoorstcr: Jos Valk met 17 punten. NIEUWKOOP In de- thuiswedstrijd tegen Iduna 4 uit Utrecht heeft TTVN 4 ge noegen moeten nemen met de kleinst mogelijke- neder laag (46). Wil Snabel bracht het tot driemaal winst. Door deze nederlaag Is rTVN met Wlbate 4 defl nitief onderaan gekomen. Al leen een wonder kan hen nog van degradatie redden. Ver dere 'i TVN-uitslagen: NTTC 3TTVN 2 4—6; '1TVN 2— Vi -ndenschaar 7 3—7; BOK 1TTVN 3 4—6; NKFW 3— TTVN 5 4—6; TTVN 6— Vriendenschaar 13 9—}; Kwiek 6—TTVN 7 6—4; TTVN 8ILAC 16 8—2; TTVN ATOGB A 0lü: Vriendenschaar CTTVN B 6—4; ILAC C—TTVN C 10— 0; TTVN D—II.AC E 2—8; TTVN FVriendenschaar F 7-3. HAZERSWOUDE Trainer Piot van Heusden zal aan het eind van dit seizoen zijn functie bij de voetbalvereni ging Hazerswoudse Boys neerleggen. Hij heeft dit be slui: genomen wegens de veie werkzaamheden op andet de voetbalsport. Het bestuur ven Hazerswoudse Boys wil vooi het nieuwe voetbalsei zoen zowel een trainer voor de senioren als voor de jeugd aantrekken.

Leidse Courant | 1972 | | pagina 15