Werkmans Wilskracht telt zeven kruisjes Castelein nieuwe secretaris VGA Meer inbraken dan normaal PAGINA 4 LEIDSE COURANT MAANDAG 14 FEBRUARI Wat u ook moet weten HAZERSWOUDE - Ook Hazerswoude blijkt steeds meer „in" te raken carnaval. Konden vorige week Prins Pluto en zijn raad van elf Plutocraten in Hazerswoude-dorp op succes volle festiviteiten bogen, af gelopen zaterdagavond slaag de in het Groenendijks paro chiehuis het carnavalsfeest van de voetbalvereniging St. Bernardus ook voor honderd procent. Op deze avond, die al een tikkeltje in het teken stond van het naderende 25- jarig jubileum van de Rhijn- dijkse voetbalclub, zag Ties Hermans, een in Hazerswoude woonachtige Limburger, zich tot prins Carnaval gekozen. Hij kreeg in zijn „zware taak" assistentie van een prinses, Mevrouw M. Stra- ver-Venne, de echtgenote van de voorzitter van St. Bernardus. Uiteraard smeten prins en prinses met prijzen voor de beste kostumering, maar kregen zij van de car navalsvierders ook de op dracht. om de organisatie van het carnavalsfeest in 1973 voor hun rekening te ne men. KOUDEKERK De leesbi bliotheek „Nieuw Poelgeest" heeft met ingang van mor gen een wijziging in de uit- leendagen gebracht. De uit leendag van donderdag zal naar de dinsdag worden ver plaatst. De uitleentijden blij ven hetzelfde: voor kinderen van 16.15—17.00 uur. voor volwassenen van 19.3020.30 uur. De bibliotheek is geves tigd in de recreatiezaal van het bejaardencomplex „Nieuw Poelgeest", ingang Dr. Vlaanderenlaan. TER AAR R.K. School Aardam hoopt dit jaar haar nieuwbouwplannen te realise ren. De voorbereidende werkzaamheden verkeren momenteel in een vergevor derd stadium. Voor het opge ven van nieuwe leeningen zal he oudercomité in een circulaire één dezer dagen nog nadere informaties ver strekken. •HAZERSWOUDE - Morgen avond wordt in het Micnels- huis te Hazerswoude-dorp een klaverjastoernooi geor ganiseerd. De baten hiervan vloeien naar de kas ter fi nanciering van de onkosten, die werden gemaakt tijdens de restauratie van het Mi- chelshuis; aanvang 20.00 uur. HAZERSWOUDE Vrij dagavond 18 februari, vanaf acht uur. bestaat er weer ge legenheid om te klaverjassen in de kantine van de voetbal vereniging St. Bernardus, te Hazerswoude-RIjndijk. HAZERSWOUDE Het mi lieuprobleem en het leefkli maat in Hazerswoude staan centraal tijdens de burger avond, die op vrijdag 18 fe bruari, om acht uur 's avonds, wordt gehouden in 't Nederlands Hervormd Ver enigingsgebouw te Hazers woude-dorp. NOORDWIJK Tot één van de hoogtepunten van het cul turele leven van Noordwijk behoort ongetwijfeld de j aar- tij kse uitvoering van het Chr. Gemengd koor „Soli Deo Gloria", waarbij het koor niet schroomt met werken van importantie te komen. Vorig jaar was dat het orato rium Samson" van H&ndel, vrijdagavond werd „Eln Deutsches Requiem" van Brahms uitgevoerd m de Hervormde kerk aan de Hoofdstraat. Niet ten onrech te wordt het werk een reli gieuze belevenis genoemd. Zo werd het ook uitgevoerd door „Soli Deo Gloria" dat ondanks z'n ruim 60-jarig be staan, met jeugdig enthou siasme eri elan, zorgde voor een vertolking dat het pu bliek in vervoering bracht. Ondanks hun kleine getal, slechts zes, brachten ook de tenoren hun moeilijke partij er goed af. Zonder aan de mooie solozang van de sopran Thea Ekker-Pas te kort te doen, werd bijzonder genoten van de bas Bernard Kruysen, die behalve mees- terlijk de bariton-solo's in het Requim, ook de bas-par tij zong in de cantate „Ich habe genug" van Bach waarmee de uitvoering ge opend werd. Als andere so listen van naam moeten ge noemd worden Richard Hei- dema, clavecimbel en Hans Knijf, hobo. De algehele lei ding was in goede handen bij Gé v. d. Steen. Jammer dat de akoestiek van het kerk gebouw te wensen overlaat wat b.v. bij de magistrale koorzang uit het gedeelte van 1 Cor. 15 nogal tot uit drukking kwam. VOORHOUT In het Parochiehuis wordt 22 fe bruari een zuivel Show gehou den. De organisatie is in handen van de vrouwenbewe ging, de Voorhoutse melk handelaren en het Neder lands Zuivelbureau. Elke he- zoeker krijgt er gratis koffie, kaas en een verrassing. Te vens wordt er een quiz ge houden met prijsjes. Kaar:en zijn gratis verkrijgbaar aan de volgende adressen: Mar grietstraat 3 en Pieter de Hoogstraat 29. BOLLENSTREEK In de bedrijfsklaverjasco- petitie staat Draka met 2087 nurten nog steeds aan kop. Tweede staat Van Stein 3. Elka 4. Van Gerven, 5. Sikkens, 6. Vlinder, 7. Van Zanten en 8. GWB. LEIDEN Voor een volle Stadsgehoorzaal heeft „Werkmans Wilskracht" zaterdagavond een con cert gegeven ter gelegenheid van zijn 70-jarig ju- blileum. Medewerking verleende het Haagse koor Bel Canto, Drie uur lang wisten koor en kapel het publiek in hun ban te houden. Hoewel er wel eens een nootje verkeerd werd gespeeld, vond het publiek het niet genoeg alleen een applaus te geven, maar werd er ook hevig met de voeten Onder het genot van een kopje koffie vertelt hij, af en toe on dersteund door de heer Nie- boer: „We hebben het op het moment ontzettend moeilijk. Elke keer als we willen repete ren moeten we voor de zaal huur betalen, daarom geven we nog alleen concerten als we er voor betaald worden". Vandaar waarschijnlijk dat „Werkmans Wilskracht" ook niet met concoursen meedoet. Behalve dat het niets opbrengt, zijn volgens de heer Nieboer de nummers, die er gespeeld wor den zo oubollig dat ze direct daarna in de kast gaan en nooit meer gespeeld worden. „Nou, dat is toch zonde van het geld en de moeite, trouwens, die me- lodieëën spreken de jeugd niet Met de jeugd houdt „Werkmans Wilskracht" overigens wel dege lijk rekening. „We hebben zo'n 20 leerlingen op Toonkunst. We zouden liever zelf de opleiding In handen nemen maar dat is onmogelijk omdat we geen ei gen gebouw hebben. De zaalkos- ten en het salaris van de in structeur zijn hoger dan het les geld voor de muziekschool". Ook om een andere reden gaat het de voorzitter en de secreta ris aan het hart dat ze de jeugd getrappeld. Dit was meer dan voorzitter Sasburg enkele dagen geleden verwachtte, toen we met hèm, de ere voorzitter, de heer Bij, en de secretaris van de vereniging, de heer Nieboer een gesprek hadden. Vooral de heer Sasburg toonde zich toen zeer pessimistisch: „Het blijft een gok, zaterdagavond komt ook „Een van de acht" en de televisie is toch al een grote concurrent van ons. Bij gebrek aan eigen gebouw moet jeugd worden uitbesteed moeten „uitbesteden". „Op de muziekschool willen ze niet dat de kinderen naar een harmo niekapel gaan. Ze proberen ze op alle mogelijke manieren van ons muziekkorps af te houden". Dat er vroeger veel meer waarde ring voor de harmonie was. kan erevoorzitter, de heer Bij, pre cies vertellen. „Je had vroeger een karbiezenbal in het hotel waar nu Lido is. Daar speelde „Werkmans Wilskracht" voor bijna heel Leiden." De naam heeft het bal te danken aan het feit dat ieder, die naar het bal kwam een mandje (een kar- bies) aan de arm had, waarin allerlei broodjes en krentenbol len zaten. In de loop van de tijd liep het aantal belangstelle-''-- echter terug. Als hoofdoorzaak noemen de bestuurleden nog maals de televisie. De heer Sas burg: „Een kleine toename heb ben we nog gehad, toen we con certen met cabaret of bal na gaven". „Maar", vult de heer Nieboer aan, „We krijgen nu alleen nog maar subsidie van K en O als we uitsluitend muziek maken als gevolg daarvan zijn er wel een heleboel donateurs wegge vallen maar dat noem ik geen echte donateurs. We hebben er nu zo'n 70 80". Dat het bestuur van deze jubile rende muziekkapel elk dubbeltje dat het krijgt moet omdraaien voor het uit te geven, wordt pas goed duidelijk, als de heer Sasburg en vooral de heer Nie boer opnoemt wat er al niet voor een muziekvereniging nodig is: „De instrumenten, die gemid deld iets van 1.000 gulden per stuk kosten, de partituren, de leerlingen, die naar de muziek school gaan, het salaris van de dirigent en niet te vergeten de zaalhuur." Wel wordt „Werk mans Wilskracht" gesteund met subsidies van de gemeente en K en O. „Maar we kunnen nooit iets extra's voor de jeugd doen of gewoon een contactavond or ganiseren." Dit verbaast ons niet „Werkmans Wilskracht" tijdens hun jubileumconcert als we horen wat de contributie per volwassene voor één maand is: 1,80. „We kunnen dat niet verhogen omdat er hele families op onze vereniging zitten, voor wie de contributie dan een te zware belasting zou worden. De grootste zorg op dit moment is echter de aanschaf van 70 nieu we uniformen. Er is een briefje uitgegaan naar de Culturele Raad. maar die wil niets doen omdat hij een 70-jarig bestaan niet als jubileum ziet. „We heb ben nu enige dames die de stof aan de vereniging aanbieden en uniformen gaan maken". De datum waarop „Werkmans Wilskracht" in een nieuw jasje verschijnt zal met de taptoe van de 3 Octoberfeesten zijn. In deze taptoe heeft dit muziekge- In taptoe worden nieuwe uniformen gepresenteerd zeischap overigens een ere plaats. omdat het al 70 jaar meeloopt. „Met onze 70 jaren zijn we de oudste muziekvereniging van Leiden", zegt de heer Bij niet zonder trots. Dat er in deze ja ren veel is gerepeteerd en dat de muziekvereniging daardoor een hoog peil heeft bereikt blijkt uit de uitspraak van de heer Nieboer: „Bij andere ver enigingen gaat het vaak veel slechter, verschillende zijn dan ook al opgeheven. Het gekke is dat wij daar niets van merken. Ik heb het idee dat de leden van die muziekkorpsen een beetje drempelvrees hebben en bang zijn dat ze het bij ons niet goed zouden doen." Vooral door een gratis concert zoals zaterdagavond in de Stadsgehoorzaal is gehouden, tracht „Werkmans Wilskracht" deze mensen naar de vereniging toe te halen. De geestdrift waarmee dit concert gegeven werd, draagt daar waarschijn lijk nog wel een steentje toe bij. Regio LEIDEN Uitgezonderd enkele nafuivers is het carnaval van 1972 op een oor na gevild. De feestneuzen zijn weer opge borgen, de boerenkiel nog sappig van het gemorste bier in de was mand gedeponeerd en het uitbun dige humeur opgeboren voor het carnaval van 1973. In Noordwij- kerhout sloeg zoals elk jaar de vlam weer onstuimig in de car- navalspan .Eén van de hoogte punten was ook dit jaar weer de optocht door het dorp. Winnaar van de wisselbeker voor de mooiste wagen werd dit jaar de inzending van de Ruigenhoek voorstellende een man in bad. Op nog geen steenworp afstand van Noordwijkerhout, in Voor hout, beleefden honderden kin deren een onvergetelijke mid dag dankzij dolle carnavalspret in de zaal van het bejaarden complex aan de Hoofdstraat. De Deylknotsen uit Wassenaar doorstonden zaterdag met glans de vuurproef in haar vijfjarig bestaan. Na een geslaagde kin dermiddag was het 's avonds feest voor de Wassenaarse be jaarden. De „Dansende noten" zorgden voor een voortreffelijke muzikale omlijsting. Succes ook voor de Casvarvieten in Alphen aan den Rijn. In de Avifauna-burcht werd de deinen de menigte naar een carnavalesk hoogtepunt gestuwd. In Oegstgeest werd carnaval gevierd onder het toeziend oog van Cor van Steyn en Marlies Duyverman. In het parochiehuis werd het een twee uur durende uitsmijter met bokkesprongen". Bij de verkiezing voor de best geklede carnavalsvierder waren het Ingrid Paffen en Gert-Jan en Ria van Rijn die als winnaar uit de bus kwamen. De plattelandsjongeren uit de streek Gouwe-Rijnland spraken ook een woordje mee in het car naval door zaterdag in hotel Florida een daverende carna valsavond te organiseren. De groepen kwamen uit Bodegra ven, Aarlanderveen, Hazerswou de, Nieuwkoop, Nieuwveen, Al phen, Reeuwijk en Woerden. Lisse vierde feest in huize „Wel kom". Enkele honderden leden van de atletiekvereniging „De Spartaan" hadden zich in feest- kledij gestoken en samen met gangmaakster Marga Kortekaas maakten ze er een dolle boel Koudekerk tenslotte pikte in het Voorhof een flink graantje leut Rijpwetering In Rijpwetering hebben de kinderen wet veel werk gemaakt van het carnaval. In het ont moetingscentrum naast de katholieke kerk gingen ze er zaterdagmiddag met zijn allen onstuimig tegen aan. Een muziekgroep zorgde ervoor dat het feest voor de kinderen een nog grootsere gebeurtenis werd. ALKEMADE De VGA heeft een nieuwe secretaris. Op de jaarvergadering in café Heems kerk wisselden de eerste en tweede secretaris met elkaar van functie, zodat het secreta riaat in de toekomst vervuld gaat worden door de heer J. Castelein, Peeklaan 17, Oude Wetering, tel. 01713-2434. In het bestuur werden herkozen de he ren De Groot en Van Os. De fractievoorzitter van de VGA, de heer Van Duijkeren, gaf na de pauze een overzicht van het gevoerde fractiebeleid in de raad. Hij noemde de verhouding met de andere raadsleden goed. De heer Van Duijkeren prees ook de samenwerking met het bestuur van de VGA en het con tact met de vergadering, die hij een belangrijke bron van infor matie voor de fractie noemde. De fractievoorzitter diste daar na enkele, zoals hij dat noemde, van de belangrijkste successen van de VGA op in het bestuur lijk beleid van de gemeente Al kemade. Zijn betoog werd aan gevuld door de heer Van Hees toen het ging over het debat over het prioriteitenschema in de raad. Dit laatste vormde ook onderwerp van gesprek tijdens de rond vraag. Bij die gelegenheid sprak men ook over de te smal le trottoirs, de mogelijkheid van een sporthal, de openbaarheid van de raadscommissies, de be planting Galgekade nabij Arie de Boom en het zout strooien bij gladde wegen. Commissie in Zoeterwoude vergadert in het openbaar ZOETERWOUDE Bij de Instel ling van twee nieuwe, gemeng de, raadscommissies is onlangs bepaald, dat de vergaderingen van deze commissies openbaar zullen zijn. Vanavond komen zij voor het eerst bijeen in het openbaar. De commissie voor sport en recrea tie gaat een voorzitter kiezen en bespreekt de te volgen werkme thode. Verder zal er een toelich ting worden gegeven op de stand van zaken van de diverse plannen. Ook de onderwijscommissie kiest een voorzitter en houdt een ge- dachtenwissellng Inzake de ver langens met betrekking tof het onderwijs. Er zal ook gesproken worden over de hoogte van het bedrag per leerling voor 1972. De gemeenteraad discussieerde hierover tijdens de vergadering van de vorige maand maar kwam niet tot een uitspraak. De commissie voor financiën zou zich nogmaals over de cijfers buigen. Oegstgeest Alle Oegstgeester predikanten, 't parochieteam van de Willibrordkerk en af gevaardigden van jeugdbe wegingen waren zaterdag middag aanwezig bij het offi ciële afscheid van de wijkka- techisante, mej. M. A. de Vlieger. WIKADe Vlieger wordt secretaresse van de Centrale voor Vormingswerk Hervormde Vrouwendienst. Zij wordt opgevolgd door de heer L. F. Rigtering uit Bus- sum. Ds. W. E. Verdonk bracht de scheidende katc- chisante hartelijk dank na mens allen: „Wij willen uw afscheid niet vieren: dit is een beleven". In een geesti ge profielschets zei hij: U hebt geprobeerd, muren omver te krijgen tussen ge reformeerden en rooms-ka- tholieken; muren, die aan vankelijk erg hoog en dik waren". De belangstelling zowel van gereformeerde als van rooms-katholieke zijde, was sprekend voor het effect dat zij in veertien jaar hard werken boekte. Langeraar Langeraar stak al vroeg de vlam in de carnavalspan. Ruimschoots voordat Prins Carnaval in het parochiehuis zijn intrede deed vloeide het geestrijk vocht al onstuimig en werd er al volop gehost en geklost. Op de foto een luidruchtige afvaardiging van de plaatselijke voetbalvereniging. i LEIDEN De Sleutelstad wordt sinds enige tijd geplaagd door een groter aantal insluipingen en inbraken dan normaal. Ook het afgelopen weekeinde kregen ver schillende panden weer onge wenst bezoek. Uit een groothandel voor elektro- tecr ie apparaten aan de Mares .igel werd in de nacht van zacerdag op zondag voor een waarde van zesduizend gulden weggehaald aan radio's, pick-ups en scheerapparaten. De daders hadden het raam van de etalage ingeslagen. De fabriek van de LBF kwam men binnen door een ingeslagen ruit. Er wordt een bedrag vermist van ongeveer zestig gulden. Ook het clubhuis aan de Boom- markt kreeg in de nacht van za terdag op zondag bezoek. Er werd een versterker weggehaald, lerwijl men zich tegoed deed aan koeken en frisdrank. In een pand, behorende bij de psychiatrische inrichting Endegeest werd een enorme ravage aangericht en wordt een voorraad frisdrank vermist. Uit een school aan de Terweeweg werden dozen met potloden, kleurpotloden en pen nen meegenomen. Insluipers kwamen binnen door een niet goed afgesloten raam. Op de 5 Meilaan werden tien buitenspie gels van auto's afgerukt. In de Merenwijk voor de flat Arends horst werd een Opel Manta op melkkratten gezet, waarna de wielen er af werden gesloopt. De schade bedraagt plusminus elf honderd gulden. LEIDEN Een voor afbraak be stemde bollenschuur aan de Lage Morsweg is gistermiddag in brand geraakt, vermoedelijk door met vuur spelende kinderen. De brandweer moest er aan te pas komen om de uitslaande brand te bedwingen. NKV'er Boere: Leden schuld van malaise bij vakbonden HAZERSWOUDE Volgens de heer N. Boere, penningmeester van de rk bond van werkne mers ln de industriële bedrijven („St. Willibrordus") te Hazers- woude-Koudekerk, ligt het in de eerste plaats niet aan de bestu ren, dat de vakbonden uit de beide Oude Rijn-gemeenten niet aan de weg timmeren. „Je kunt organiseren wat je wilt, de op komst van de leden is en blijft slecht." De heer Boere, 42 jaar lid van de vakbond en al 17 jaar daarvan penningmeester van St. Willi brordus, meent, dat het hem zuiver zit in de leden, die van de besturen gelegenheid genoeg krijgen om aan het organisatie leven deel te nemen. „Ze komen gewoonweg niet. Het is soms zelfs moelijk om een bestuur sa men te stellen. Wellicht dat de leden wat actiever worden, wanneer de economie in ons land werkelijk slecht wordt", denkt hij. „Dat is in het verle den ook wel gebleken." Hij vindt het een goed tegen, dat burgemeester J. ten Heuvelhof van Hazerswoude zo'n grote be langstelling toont voor het rei len en zeilen van de vakbonden in zijn gemeente. Boere: „Het zou misschien eens goed zijn, als alle vakbondsbestuurders eens samen met hem aan de ta fel gingen zitten om de lopende problemen te bespreken." En dan zou er ook wat meer con tact ontstaan met de CNV-colle- ga's van de industriële bedrij ven. „Dat is er nu niet", aldus de heer Boere, die het overigens al een winstpunt vindt, dat op districtsterrein die contacten met CNV en NW er wél zijn. Vckbondsf usie in Koudekerk en Hazerswoude HAZERSWOUDE De Hazers- wouds/Koudekerkse afdelingen van de R.K. bond van werkne mers In de industriële bedrijven ,,St.-Wllibrordus") en van de R.K. bond van werknemers in de metaalnijverheid („St.- Eloy") zullen binnen afzienbare tijd besluiten tot een fusie. In navolging van de landelijke be sturen. die intussen al tot een fusie zijn overeengekomen, zul len de besturen van de Hazers- wouds/Koudekerkse afdelingen binnenkort aan de tafel gaan zitten, om de bestuurlijke con stellatie van de Industriebond NKV. de naam van de nieuwe combinatie te regelen. „St. Willibrordus" in Hazerswou de en Koudekerk telt vijfenze ventig leden, „St.-Eloy" vijfen dertig. Zoals bekend leeft bij de NKV- centrale-bestuurders uit Hazers- woude/Koudekerk ook de wens. dat de AVG (het vroegere St. Deus Dedit), de landarbeiders- bond. van de Rijnd ik (15 leden^ een fusie aangaat met hun col lega's uit Hazerswoude dorp. Om al wat aan elkaar te wennen, vierden de IHen van St. Willi brordus en d;e van Si. Cloy zo- terd -- vond in het Michelshuis een feestje, waarbij de AVG-ers van de Rijndijk eveneens te gast waren. De Boko's uit Aals- meer zorgden voor het amuse ment. Wat u ook moet weten; LEIDEN Het curatori van het Europa-Instituut de Leidse Universiteit b mr. S. Patijn tot directeur het instituut benoemd. De 1 Patijn volgt in deze fun prof. mr. H. H. Maas op, door de universiteitsraad twee jaar tot lid van het co ge van bestuur is gekozen. NOORDWIJK De Evi mentencommissie Noordwijl al weer druk doende met voorbereiding van de evi menten en attracties voor komende seizoen. Voor ze de financiën reiken, zal we< om getracht worden, om vaste peilers uit het progr ma te handhaven en tev nieuwe aantrekkelijke ev menten eraan toe te voei Wekelijks komt de commi bijeen en worden de progr ma-onderdelen besproken e er tevens „spreekuur" voor gevaardigden van verenigit en organisaties. De commi bestaat uit de dames M. driaan en W. Aten en de hi J. van den Haek, J. Buijzt Haman en W. Rovers. SASSENHEIM Dat jeugdbridge nog niet, alt! niet voldoende, van de gi is, bleek uit de deeln aan de voorronde voor bridgekampioenschap Nederland voor jeugd er nioren, zaterdagmiddag het KSA-gebouw, hoewel toch tekenen zijn dat het goede richting uit gaat. meldden zich 12 pa waarvan zich echter twee paren terugtrokken, dat de strijd uiteindelijk 10 paren werd aangebo Deze 10 paren bestonden vier jeugdparen (19/26 jr zes juniorparen (tot jaar) waarvan er vier komstig zijn van het Fio College te Lisse, waar heer Janson zo enthous bridge-les geeft. Vreugde was er bij de jui paren, A. v. d. Me; Koers, J. Akerboon Verdegaal en A. gaards/G. Zuilhof, die i een percentage ruimsch boven de kwalificatiegi behaalden. In de jeugdg; plaatsten zich de hu Hooykaas, Tit, F. Kroon P. IJsselrrfuiden SASSENHEIM In de j lijkse ledenvergadering de Postduivenvereniging Blauwband" sprak voon Krom zijn blijdschap over de goede vorderii bij de bouw van het clu bouw. Als de weersomi digheden gunstig blijven volgende week de kap i Besloten werd niet mee de afdeling Middenkustst te vliegen maar zoa vroeger jaren in de ling West. Er werden ri voor circa 1400 jonge di uitgereikt In 1971 werde circa 25 vluchten door veer 9000 duiven van di eniging meegevlogen. i ten werd voor de verer koninklijke goedkeuring te vragen, waarvoor sta en een huishoudelijk i ment werden vastgesteld! Voor de viering van het 1 rig jubileum werd een I missie ingesteld. Bij dil stuursverkiezing werdeij aftredende voorzitter Krom herkozen, In de t ture W. de Zwart werd zen J. Kruik. Het bestum staat thans uit P. K voorz; P. Kruik 2e voon Ammerlaan, secr. Th. derwater, 2e secr. J. K i penningmeester, B. v. Kraan 2e penningmeestt H. Spaargaren, commisi WOUBRUGGE Vier n den geleden startte de J. van Hijkoop een ci judo voor de jeugd. 1 dagmorgen werden in multi-functionele gebou* eerste examens afgeno Van de 26 kinderen to jaar behaalden 21 de band met de eerste slip met de tweede slip. Bi jeugd tot 17 jaar behaali kandidaten de gele band, wijl 9 hier twee gele sli behaalden en 1 één gele Een groot succes voor d structeur, die in april met een judo-cursus volwassenen. O VOORHOUT In veil met de afkeuring van hei reholte-terrein wordt de langrijkste competitie strijd tegen HVV volg week zondag gespeeld: - vang 14.30 uur. VOORHOUT Het gramma in 't Hok luidt week als volgt: dinsdag: naval in het Parochiehu in 't Hok luidt deze wee Hok; woensdag: disc voor de 18-jarigen van 1 hout; donderdag: yoga; dag: creatieve avond Guicherit en K. Nooijen terdag; spotf in de gyr van de Agnesschool ven tot 16.00 uur, tevens woi avonds de film The Came vertoond; zondag neel-improvisatie o.l.v. Elfering. LISSE— De Chr. Oud bond groeit nog steeds, aantal leden is nu meet 200. Tijdens de gistere houden jaarvergadering den de heren J. Kooijfflt J. H. de Vos hert Mevr. G. Sciiravend* bon werd gekozen in d stuursvacature, die ont door het overlijken mevr. Nieuwcnhuis-Z veid. VOORHOUT Vani worden er in Voorhout huis-aan-huis oud-papi« gehaald door de muzM eniging St. Cecilia.

Leidse Courant | 1972 | | pagina 4