C. Matze verkettert Hazerswouds carnaval Zoeter wou de in banvanVastenavond Indrukwekkend afscheid van dokter Tolenaar Kaninefaaten zwaaien scepter in Kokkerhout Zware druk van Sparta PAGINA 4 MAZERSWOUDE Als het aan SG P-gemeenteraadslid L. J. Maize had gelegen, was de car navalsoptocht voor de jeugd za terdagmiddag niet door Ha- zerswoude-dorp getrokken. De carnavalsvereniging van de plaatselijke afdeling van de Ka tholieke Plattelands Jongeren, aangevoerd door Prins Pluto en zijn elf Plutocraten, had het bij •hem helemaal verbruid. „Pluto is de god van de onderwereld", aldus een verbolgen Matze, „en als dat nu door de straten van ons overwegend protestantse dorp moet.. Ik vind het een aanval op onze geloofsovertui ging". Natuurlijk ging de carnavalsop tocht van de soms zeer origineel gecostumeerde kinderen door hun woonplaats wél door en brachten de boerenblaaskapel en de majorettes de vasten avondsfeer er lekker in. IGP-gemeenteraadslid, L. J. Mat ze, zaterdagmiddag bij de start van de kinderoptocht op het Raadhuisplein: „Ik gun het de kinderen best, zo'n optocht. I Maar carnaval is een roomse in stelling en het wordt in de roomse kerk oogluikend toege staan. Wij zijn daartegen, dat het op dit niveau wordt gehou- en overzicht den. Ik vind het vreselijk". De heer Matze vind het een onver- geeflijke fout, dat de „protes tantse burgemeester Ten Heu velhof vergunning heeft gegeven voor deze optocht door ons overwegend protestantse dorp". Tijdens de binnenkort te houden ledenvergadering van de Staat kundig Gereformeerde Partij komt de kwestie „carnavalsop tocht" beslist ter sprake, aldus de heer Matze, die er aan toe voegde dat deze bijeenkomst slechts toegankelijk zal zijn voor de leden. Wethouder P. A. Th. v.d. Werf, eveneens als be langstellende op het Raadhiris- plein aanwezig, kreeg van het SGP-raadslid inmiddels te horen, dat hij er tijdens de eerstvol gende raadsvergadering op zal terugkomen, dat de burgemees ter vergunning heeft gegeven voor het houden van de optocht. „Als ik twintig jaar jonger was geweest", aldus de heer Matze, „zou ik eigenhandig die optocht hebben tegengehouden". i de processie ter gelegenheid van de benoeming van bisschop Gijssen D. Jonker 40 jaar bij overheid WASSENAAR In verband met rijn veertig-Jarig jubi leum in overheidsdienst Is vrijdagmiddag in het raad huis de heer D. Jonker, hoofd van de gemeentelijke Sociale Dienst in kleine kring gehuldigd. De jubilaris en zijn echtgenote, zoon en schoondochter werden In de burgemeesterskamer ontvan gen door burgemeester mr. K. Staab en wethouder mr. G. C. van Dijk. Mr. Van Dijk prees de Ijver en de ambities en de rechtscha penheid van de jubilaris en overhandigde hem namens het gemeentebestuur een ju bileumgratificatie. De heer P. E. Franken, plaatsvervan gend hoofd van de dienst, sprak waarderende woorden n aan ens de ambtenaren van de dienst en bood de heer Jonker enkele attributen voor rijn filmhobby aan: een projectietafel, een projectie scherm en een handboek voor smal film en. Echtelijke ruzie met mes beslecht ALPHEN Een 57-jarige Alphe- naar heeft zaterdag zijn 45-jari- ge echtgenote met een mes en kele steekwonden toegebracht. De echtelieden waren in een twist gewikkeld toen de man in zijn woede naar het mes greep. De po'itie heeft de man ingeslo ten. De vrouw kon na behande ling m „Rijnoord" naar de wo ning terugkeren. Lisse Op de jaarvergadering van de vrijwillige brandweer is de heer Van der Voort gehuldigd omdat hij 25 jaar lid is. Aan dacht was er ook voor de heren Van Breugel, Goudkade en Veld hoven, die 12jaar deel uitma ken van de brandweer. Verster king kwam er van de heren Arentsen, Augustinus, Balkenen de, Bouman, Esveld, Van Mars bergen, Meijer, Van Stijn, Van der Zon en Zonneveld, zij zijn de adspirant brandweerlieden. Tot le klas werd benoemd de heer Van den Heuvel. ROTTERDAM Sparta heeft negentig minuten de verdediging van Vitesse onder zware druk gezet en zich legio fraaie kansen ge schapen. Dat de Arnhemmers nog zo voor delig wegkwamen, hebben zij in belangrijke mate te danken aan het voortreffelijk optreden van doelman Bals. In beide Rotter damse doelpunten had Heijer- man een groot aandeel. Hoewel Vitesse na de rus: door de verdienstelijk spelende Vlee- ming en Veenendaal wat meer initiatief durfde te nemen, bleef Sparta veruit de gevaarlijkste. Scoreverloop: 25. Bosveld 1-0, 40. Ktijnjan 2-0, 75. Kristensen 3-0, 84. Kristen- sen 4-0. Scheidsrechter Aal- brecht. Toeschouwers 8.000. Sparta: Doesburg: Venneker, Waalbeek, Terhorst. Visser: Van der Veen. Bosveld. Klijn- jan; Hei je rm an. Kowalik. Kris tensen. Vitesse: Bals; Bos ma. Gerritsen. Melchers. Heyneman: Prins, Werts, Dekker; Bos (Meeuw- •en), Vleeming, Veenendaal. Burgemeester op bezoek bij de verkenners BOSKOOP In de blokhut „DE SCHOUW" staat sinds kort een gloednieuwe pottenbakkersoven. De r.k. Stichting Jeugd en Jon gerenwerk heeft dh kostbare apparaat ontvangen van bet An jer Fonds. Wij rijn erg blij met deze nieuwe aanwinst. Dit zei G. van Vliet de promotor van de r.k. verken nerij St. JORIS tijdens het be zoek van burgemeester G. W. baron van Dedem, wethouder P. van den Dool, gemeentesecreta ris P. Q. Groot en de heer T. Klazinga directeur van gemeen tewerken zaterdagmorgen. In de blokhut van het buitencen trum dronken de bezoekers met het bestuur rond de grote „ver kennerstafel" gezeten gezellig koffie, terwijl het stralende zon licht aarzelend door de Bra bantsbonte gordijnen tuimelde. Terwijl de koffie werd rondge diend door een wel zeer goede bekende, namelijk Kees Hoog duin de bode van het gemeente huis, die in zijn vrijetljd een verwoed verkenner is, vond een echt Boskoops gesprek plaats over het natuurreservaat in wording rondom de blokhutten. Is men in Boskoop gebrand op een „schone" tuin en wordt dus elk sprietje onkruid In de kiem gesmoord, op het buitencentrum mag alles groeien wat maar enigszins wil. Men helpt de na tuur wel wat met het planten van middelgrote bomen en struiken, er staat een mooie groen geverfde muziektent, maar verder mag het wat men noemt best een jungle worden. LEIDEN Twee inwoners van Delfgauw zijn zaterdagavond ernstig gewond geraakt toen hun auto tegen een van de pijlers van het Hannerschansviaduct botste. Ter hoogte van de Kas tanjekade was de 30-jarige be stuurder de macht over het stuur kwijtgeraakt. Hij werd met kneuzingen en een hersen schudding. zijn medepassagier met een schedelbasisfractuur en een dubbele beenbreuk naar het Academisch Ziekenhuis gebracht. ZOETERWOUDE In Zoeter- woude neemt het aantal vereni gingen dat al of niet gekostu meerd carnaval viert elk jaar toe. Het wachten lijkt nog slechts op een echte carnavals vereniging die het geheel zal coördineren en ook meer naar buiten zal optreden zodat de leut zich niet alleen tot de zalen zal beperken. Onbetwiste koploper onder de Zoeterwoudse feestneuzen is al enkele jaren het carnavalsbal voor gehuwden en verloofden waarvan de heren Piet de Boer en Jan van der Geest de grote gangmakers zijn. Zaterdag avond zal bij dit gezelschap de carnavaleske sfeer weer hoogtij vieren in het Don Boscohuis. Kostumering is verplicht en de muziek is van de Kameleons. Vrijdagavond 11 februari is het de beurt van de Hervormde Jeugd raad die de belangstellenden in Ons Huis ook gekostumeerd ver wacht. De leden van het N.K.O.V., hopen morgenavond de sfeer tot „zuidelijke" hoogte op te voeren in het Don Bosco huis. Het is de eerste keer dat deze groepering zich in het car- navalsavontuur stort reden n besloten heeft de leden en hun introducé's geen maskerade voor te schrijven. Muzikale medewerking verlenen de gebr. Slingerland. Zaterdag avond reeds heeft de K.P.J. een dergelijke festiviteit beleefd waarbij discotheek „Jacques" voor de favoriete muziek zorg de. De c-junioren van S.J.Z. ko men vanavond om half acht bij een in het clubhuis op Haas broek voor hun carnaval. Diver se andere jeugdgroepen vieren in de komende dagen in hun ei gen lokaliteit al of niet met uit monstering uit de oude kleren kast dit feest, waaraan de school jeugd volgende week maandag en dinsdag vrijaf heeft. Dat zal wel weer de nodige groepjes kin deren verkleed op straat bren gen. Weer brand in Ter Aar KORTERAAR Zaterdagmiddag jl. was er brand bij veehouder W. Kroft aan de Korteraarseweg te Korteraar. De bij dit bedrijf behorende hooiberg was naar men vermoedde door kinderen aangestoken. De politie vond zeer nabij kleine doosjes met lu cifers en omstanders ver klaarden kinderen in de nabij heid gezien te hebben. Aangezien de eigenaar met hulp en d.m.v. brandblusapparaten er niet in was geslaagd de brand te bedwingen werd om assistentie gevraagd. De Ter Aarse brandweer maakte onder leiding van commandant Blok korte metten met de brand. De nieuwe brandweerauto bewees hierbij uitstekende diensten. De schade kon beperkt blijven tot het verlies van een kleine hoe veelheid hooi. Voorhout De Voorhoutse muziekvereniging St. Cecilia heeft met haar winteruitvoering in het Pare huis veel succes geoogst met de muziekwerken die werden uitgevoerd onder leiding van de heren Jt en Van Gugten. Voorzitter Zwetsloot deelde aan het begin van de avond onder meer mee, dat St. Cecilia ook dit jaar weer zal meedoen aan het bondsconcours. Na het concert hield het bingospel onder lei- cassette-recorder, werd gewonnen Voorhoutse tennisclub heeft nieuwe penningmeester VOORHOUT De heer Schlat- mann heeft het penningmeester schap van de Voorhoutse tennis vereniging neergelegd. Hij Is tijdens de jaarvergadering in het clubhuis van „Foreholte" (de verwarming in het eigen nieuwe clubhuis de Bonte Koe was rog niet aan) opgevolgd door de heer Jëgers. Óok me vrouw Kelder heeft zich terug getrokken uit het bestuur; zij is opgevolgd door de heer Vocke. Voor zijn 9 jaar penningmees terschap werd de heer Schlat- mann benoemd tot lid van ver dienste. Bovendien kreeg hij van voorzitter Schouten een te gel aangeboden met het wapen van Voorhout. Op de jaarverga dering werd voorts een film vertoond over de opening van het clubhuis De Bonte Koe. De film is gemaakt door de heren Koper, Vlekke en Kraus. ROELOFARENDSVEEN In de Alkenburcht wordt morgenavond een kaarta vond gehouden ten bate van de jeugd. Het kaarten begint om acht uur; er rijn aardige vlees-prijzen te winnen. MAHALIA JACKSON BEGRAVEN (Van onze tv-show redactie) NEW ORLEANS Onder de to nen van „When the saints go marching in" heeft New Or leans afscheid genomen van de „koningin van de gospel" Maha- Ua Jackson. Een menigte van 4500 mensen woonde de laatste herdenkings dienst bij. Het afscheid was even emotioneel als dat in Chi cago waar Mahalia op 27 janua ri aan een hartaanval overleed. Velen huilden en een aantal men sen viel flauw. President Nixon had een telegram gezonden waarin hij zei dat „alle Amerikanen deel hebben aan het laatste afscheid van een van de grootste vrouwen van onze tijd". HOOGMADE In Huize Van der Ploeg wordt vrijdag avond 11 februari a.s. de kaartwedstrijd ten bate van de bejaardenkas gehouden. Aanvang 20.00 uurr Voorhout De parochiële kerkbijdrage in Voorhout belooft een succes te worden. Er is een bedrag toegezegd van 97.000. Van de 1412 brieven werden er 928 beantwoord. On geveer honderd parochianen ge ven de voorkeur aan een collec te in de kerk. De begroting van de Bartholomeus-parochle is voor dit jaar begroot op 159.000. Aan inkomsten uit zondagscollecte, kaarsengeld, rouw- trouw en misstipendia, en bollenvelling verwacht men 63.000. Oegstgeest Hoe geliefd de Leld- se Internist dr. j. A. Tolenaar was, bleek zaterdag toen vele honderden hem op rijn laatste ga: g begeleidden. De uitvaart dienst had plaats in de parochie van de H. Wlllibrord te Oegst geest. Het kerkgebouw - In de uiterste hoeken bezet met Er was gee directie van Ad. Hoogenboom zongen de leden van het voor malige Schola Cantorum de vas te gezangen uit de Paasmis, de wisselende gezangen van Pasen en het Introïtus van Pinksteren. De dienst stond in het teken de verijzenis. -edikatie. In plaats familieleden, vrienden, autori teiten en kennissen uit de medi sche wereld. Onder hen directie, bestuur en personeelsleden van het St. Elisabethziekenhuis. De plechtigheid was indrukwek kend. Volgorde en tekst waren De dienst werd besloten met „u reeds door de overledene be- zij de Glorie". Daarna had on- paald. Celebrant was prof. Jeu- der zeer grote belangstelling de ken S.J. Hij werd geassisteerd begrafenis plaats. Er was een door drs. A. Vreeburg. Onder schat aan bloemen. hiervan werd een geestelijk tes tament voorgelezen, waarin ui ting werd gegeven aan een diep Godsgeloof. Tijdens de commu nie-gang zong het koor Salve NOORDWIJKERHOUT Carna val 1972 belooft In Noordwijker- hout opnieuw een uniek gebeu ren te worden. Voor de 12e maal sinds de geboorte van de Carnavalsvereniging hebben de Kaninefaaten van Noordwijker- hout de leiding van het dorp voor de weinige dagen vóór As woensdag In handen genomen. Officieel worden aan Prins Kees president William Daaronder ook de wagen van de Victor, waar de stoet niet eens kan komen. „De viaducten zijn niet te nemen". Zondagmiddag. 13 februari begint om 2 uur het kindercarnavalsfeest. In hun zorg om de veiligheid van de jongste jeugd hebben de Kani nefaaten en het kerkbestuur van de St. Jozefparochie elkaar ge vonden en het feest zal in de St. Jozefkerk worden gevierd. Poultrij de touwtjes van het vele De middag van maandag, 14 fe- gebeuren in dorp en buurtschap bruari is het hoogtepunt tot Aswoensdag door burge meester H. J. M. Bosma, in handen gegeven op zaterdag, 12 februari rond klokke twaalf. Maar voordien zullen de weeën van het feest reeds duidelijk merkbaar zijn. Het afgelopen carnaval voor allen, die ouder dan 64 jaar zijn. In de Carna valshal aan de Kerkstraat ko men om 13.30 uur de ouderen uit Noordwijkerhout en De Zilk bijeen om te genieten van een keur van artiesten als Johnny Woudhouse en vele andere, weekeinde waren de Kaninefaa- Menigeen zal de „Elf-kroegen hun president reeds de tocht" maken. Voor alles is ge- gastheren op een Bollenstreek carnavalsavond In Treslong in Hillegom, waar ook carnavals vierders uit Zandvoort en IJ- muiden van de partij waren. Op vrijdag 11 februari is er in de Tennishal aan de Kerkstraat het feest van de Babyfaaten, die met Prins Bolia aan het hoofd en gesterkt door melk- en sneeuwwitjes wat dit ook zijn moge richting zullen geven aan het feest voor de jeugd tus- i 12 c 16 ja: De carnavalsoptocht op zaterdag- zorgd. De Kaninefaaten laten elk heel uur van het Witte Kerkje een ruime autobus de route afrijden om de deelne mers door- en af te voeren. Geen deelneming met eigen ver voer is toegestaan. Leden van de Raad van Elf houden (volko men droog) zwaar toezicht. Voor de muzikale begeleiding van alle feesten staat een keur van blazers en toereraars ln. „De Koetillers", het officiële korps van de Raad van Elf zal overal tegelijk zijn. middag, 12 februari a.s. belooft Een groots einde van Carnaval grootser te worden dan ooit. Meerdere buurtschappen en ver enigingen hebben hun medewer king toegezegd en doen een gooi maar een der vele ereprijzen. 1972 heeft plaats op dinsdag avond 15 februari als om 11 uur 's avonds op de Brink door alle Carnavalvierders het KONIJN wordt verbrand. Nog maar één postbestelling LEIDEN In de loop van dit jaar zal te Leiden, Leiderdorp en Oegstgeest het éénbestel- lingssysteem worden ingevoerd. Gezien de grootte van het totale bestelgebied zal de invoering in fasen (per rayon) geschieden. Begonnen zal worden met het be stelgebied Oegstgeest (rayon 2407). De invoering aldaar is gepland medio mei. De gehele reorganisatie moet eind septem ber zijn beslag hebben gekre gen. Do bewoners van de rayons zullen tijdig worden ingelicht door mid del van een folder. STEFANO PIRANDELLO OVERLEDEN ROME (AP) Stefano Pirandello zoon van de vermaarde toneel schrijver Luigl Pirandello is op 76-jarige leeftijd overleden. Ste fano was ook bekend als toneel schrijver, onder het pseudoniem Stefano Landl. In 1936 kreeg hij de Viareggio- prijs, een van de hoogste onder scheidingen voor letterkunde in Italië, voor zijn roman „II muro di casa" (de muur van het huis) Wat u ook moet weten ALPHEN De Serviceflats, aan de Planetensingel in aanbouw voor de Stichting Bouw en Beheer krijgt de naam „Driehoorne". Het Stichtingsbestuur heeft hier toe besloten op basis van het wapen van de vroegere ge meente Oudshoorn, dat drie jachthoorns voorstelt. De flats worden gebouwd in een deel van de vroegere ge meente Oudshoorn. HAZERSWOUDE Zater dagavond 12 februari vanaf half negen organiseert de S.V. St. Bernardus in het Groenendijks Parochiehuis (Pleyn 68) een groots carna valsfeest. Voor de origineel ste kleding, evenals voor de gewaagdste, worden prijzen toegekend. Ook wordt de orde van de blauwkousen band uitgereikt aan de man of vrouw die zich in 1971 ui termate verdienstelijk heeft gemaakt voor de Hazers- woudse (sport)samenleving. Op zondag, 13 februari, tussen drie en zes uur 's middags, is er in het Miohelshuis een carnavalsfeest voor de jeugd. Hcmky Tonk tekent voor de organisatie. HILLEGOM Carnavals verenigingen waren er te kust en te keur, zaterdag avond in Treslong, Hillegom, waar onder leiding van de Caninefaten uit Noordwijker hout m.m.v. de Lammerlin- gen uit IJmuiden en Duys- tergast uit Zandvoort een feestje werd gebouwd. Later op de avond kwamen daar „De Oude Pomp" uit Noord wijkerhout en „De Kanaal kikkers" uit Beinsdorp nog bij. De prinsen staken elkaar met speeches naar de kroon. Mede daardoor duurde het feest tot zondagmorgen. ZOETERWOUDE Zoals al een aantal jaren gebruike lijk is, gaat de staf van de Vrije Jeugdclubs die hun do micilie hebben in het ,„Spin- neweb", het voormalige Graalhuis aan de Zuidbuurt, weer oliebollen bakken op de laatste dinsdag voor de vas tentijd. Deze week komt men langs met bestellijsten die direct ingevuld kunnen wor den en weer ingeleverd. De prijs bedraagt ƒ1,— voor zes stuks. Men kan ook bestellin gen opgeven bij de hoofdleid ster mevr. A. Beerefenger-O- verdevest, mej. Truus Cap- tein Weipoortseweg 30 en mej. Ria van der Geest, Jan van Banningstraat 31. ZOETERWOUDE De maandelijkse vergadering van de parochieraad op de tweede dinsdag van de maand gaat morgen niet door. Er zijn geen urgente zaken en bovendien staat er voor volgende week dinsdag een informatieve avond op het programma van de Ker- keraad van de N.H. Gemeen te en de parochieraad geza menlijk. Deze volgt op een eerste contact tussen de D.B.'s van beide colleges dat enkele maanden geleden heeft plaats gevonden. Lisse Sportclub Lisse heeft onder leiding van Prins Nicolaas de Zoveelste zaterdagavond onstuimig carnaval gevierd. De Prins zorgde voor een uiterst ludiek hoogtepunt door de best verklede feesteling een zakje hagelslag aan te bieden. LISSE De P.T.T. van Lisse heeft de grootste moei te om de openbare telefoon cellen in goede conditie te houden. De lieve jeugd maakt er een sport van de telefooncellen onbruikbaar te maken door de kiesschijf onklaar te maken en de tele foonboeken te vernielen,, waardoor het onmogelijk is, zoals nu bij de telefooncel aan de Hyacintensbraat, gebruik te maken van de openbare telefooncel. Een beroep wordt gedaan op om wonenden en voorbijgangers i om de jeugd uit de telefoon- cellen te verwijderen of de politie op te bellen en de belhamels vast te houden. i NOORDWIJKERHOUT In.' I tegenstelling tot de eerder aangekondigde berichten dat de afdelings vergaderingen van de gemeenteraad ter be handeling van de gemeente begroting voor 1972 op 8 en 10 februari a.s. in de raad zaal van het gemeentehuis worden gehouden, is het nu vrijwel zeker, dat daarvoor I een later tijdstip zal worden aangewezen. De nieuwe data zullen wij, tijdig genoeg voor de belangstellenden, nog be kendmaken. Oegstgeest Morgenavond' vergadert de parochieraad van de H. Willlbrordkerk.1 Onderwerp van bespreking is onder meer de parochieraad- verkiezingen in mei. De raad is overigens onlangs uitge- I breid met de dames Dusee j en Bekkers. De heer Gieskes is afgetreden als secretaris. I Hij is opgevolgd door de heer B. Smeding. Zondag 27 februari verzorgt een Am sterdams jongerenkoor een j mis in de H. Willibrordkerk. VOORHOUT In tegenwoor digheid van prins Abbes heb- j ben de finalisten van het zes-ballen-toernooi die al j minstens 25 caramboles in i één beurt hadden gescoord, zaterdag een gooi naar het kampioenschap gedaan. In een formidabele serie van 48 in de tweede beurt, slaagde de heer B. Hekker er in, de ,,Bokken"-trofee voor Voor hout te behouden. De Prins liet zich niet onbetuigd, evenmin als prinses Paula. VOORHOUT Met medewer king van de gezamenlijke melkhandelaren en het Ned. Zuivelbureau wordt op 22 fe bruari van acht tot kwart over tien 's avonds in het pa- rochiehuis aan de Heren- straat een zuivelshow gehou- WASSENAAR Dinsdagavond a.s. 8 uur begint in het Je- I roenhuis een carnavalsfeest van het Katholiek Vrouwen- gilde, afdeling Wassenaar. Het bestuur heeft zich van de medewerking verzekerd van de Wassenaarse Carna valsvereniging „De Devl- knotsen" en van de Boerenka- pel. Er wordt op gerekend, dat de bezoekers zoveel mo gelijk gecostumeerd zullen verschiinen of toch minstens getooid zullen zijn met eeh fcesteliik hoofddeksel. WASSENAAR Dinsdagavond 8 februari a.s. te 20 uur zal in Zuidertiout aan de Van der Oudermeulenlaan een bijeenkomst worden gehou den van de Ned. Christen Vrouwenbond, afdeling Was senaar-Zuid. Hoofdinspecteur W. M. van Andel van de Haagse politie zal spreken over „Contact en conflict tussen 'onveren en ouderen. KATWIJK Op verzoek; van voorzichtige bewoners van de Boulevard-noord heeft de brandweer zaterdag de loop doorgespoeld van een kanon in een bunker, die uit de glooiing van de duinen was vrij gekomen. De vreèS dat er nog een granaat in zou zitten, bleek ongegrond; LISSE Vrijdagavond had j de Speeltuinvereniging ,,Wil- helmina", vorig jaar opge richt, een feestavond met kienen en een dansje onder leiding van het Duo „Mar ty". Er was een schat aan prijzen aanwezig voor het kienen. Voorzitter L. Bouw meester, was bijzonder te- 'i vreden over het verloop van deze feestavond.

Leidse Courant | 1972 | | pagina 4