Nieuw verzorgings tehuis bejaarden kan vraag niet aan Leiden houdt plan van Oegstgeest op Geen eenstemmigheid over plaats van nieuw Adelbertcollege Opkomstplicht bij Nomero Boeiende discussie Toerusting C. van den Berg ter aarde besteld Toonkunstkoor en vocaal ensemble in stijlvol programma Moeilijke wedstrijden voor waterpoloploegen Begroting Oegstgeest in het kort Leidse agenda Leidse bioscopen MARKTEN PAGINA 6 LEIDSE COURANT VRIJDAG 14 JANUARI 1972 WASSENAAR Maandagavond zal de Wassenaarse gemeente raad een voorstel van burge meester en wethouders behan delen over de plaats, waar het nieuwe gebouw voor het St. Adelbertcollege zal worden ge sticht. De meningen daarover blijken ook in het college ver deeld te zijn. Tot voor enkele jaren bestonden plannen om het college te bou wen op het landgoed Stoephout aan de Stoeplaan. In de loop van 1969 kwam het bestuur ech ter daarop terug- Men wenste het college meer in het noorde lijk deel van de gemeente te stichten. Tijdens besprekingen Het eerste terrein met het bestuur is het college f/k van burgemeester en wethou ders tot de conclusie gekomen, dat er op het ogenblik maar twee terreinen zijn, die een re delijke vest igings mogelijkheid voor het college bieden, name lijk een terrein in het uitbrei dingsplan Spinbaan tussen Kerkstraat en Storm van 's-Gravesandeweg en het terrein van de voormalige tramremise. eigendom van de gemeente. Het ligt cen traal, zowel voor wat betreft de plaats van herkomst van de leerlingen als voor wat betreft de afstand tot het Sportfondsen- bad. Verder ligt het gunstig in verband met de aanwezigheid daar van de r.-k. huishoud school St.-Agnes. Er zijn name lijk plannen binnen het bestuur Ook het terrein bij de voormalige van het St. Adelbertcollege om HTM-remise is eigendom van in de toekomst een zgn. midden school tot stand te brengen, waarbij de tegenwoordige huis houdschool een belangrijke rol zou kunnen spelen. Voor het be ter toegankelijk maken van dit terrein zou een toegangsweg vanaf de Storm van 's-Gravensan- deweg aangelegd moeten wor den. de gemeente. Om dit terrein toegankelijk te maken zou een verbindingsweg moeten worden aangelegd op de voormalige trambaan tussen Narcislaan en remise. Van dit terrein zegt het college, dat het een excentri sche ligging heeft. Het bestuur van het St. Adelbert college geeft de voorkeur aan het eerstgenoemde terrein. Ook de stedebouwkundig adviseur is deze mening toegedaan. Aan de vestiging van het college op het terrein van de Spinbaan zijn echter enkele nadelen ver bonden. In de eerste plaats zou de mogelijkheid om 60 80 wo ningen te bouwen verloren gaan. Een grote meerderheid van de winkeliers in de Lang straat en omgeving is tegen de vestiging van de school daar. Een meerderheid van het colle ge geeft de voorkeur aan het Leiden De politie van Leiden heeft gisteren terrein van de remise. Een wet- Radio Plein" abrupt onderbroken. Zoals men houder is voor het terrein van lezen, werd de actie bedoeld als attractieve de Spinbaan. De raad heeft schouwd als overtreding van de ,,Wet op de maandagavond het laatste sporingsambtenaren" maakten proces-verbaal woord. etaleerde prijzen in beslag werden genomen. tientjes-actie v op pagina drie k verkoopstunt l De „c BOSKOOP De bouw van het verzorgingstehuis voor bejaar den aan de Mendelweg vordert snel. Men hoopt binnen niet al te lange tijd dit grote, van alle gemakken voorziene, tehuis te kunnen openen. Er is nu al een wachtlijst van ongeveer 200 per sonen, het tehuis heeft een ca paciteit van 80 bedden. In het tehuis zijn kleine apparte menten voor gehuwden en al leenstaanden met algehele ver zorging. Nu is juist die verzorging DE gro te moeilijkheid vanwege de per- soneelschaarste. Men heeft al wat sollicitaties gehad maar nog lang niet genoeg. Per 1 januari is de heer J. van ZOETERWOUDE - De vierde bijeenkomst in het kader van het pastoraal plan „Toerusting" stond gisteravond in het teken van de Bijbel. Voor de begelei ding van de gesprekken hadden I de organisatoren zich verzekerd I van de medewerking van pater 1 L. GroIIeoiberg, o.p. In aansluiting op de uiteenzetting die elke deelnemer vooraf had ontvangen gaf pater Grollen- berg een nadere toelichting op de gespreksstof o.m. met een duidelijk voorbeeld over de his torische benadering van een tekst. De griep had duidelijk toegeslagen in de gelederen van de deelne mers, want het aantal afwezigen was aanzienlijk waardoor bij ta felgesprekken zelfs enkele groe pen werden samengevoegd. Na de rapportage ging pater Grollenberg nader in op de antwoorden van de diverse vragen. Daarbij kregen de deelnemers de gelegenheid zich in de discussie te mengen. Daarvoor was zoveel animo dat voorzitter A. H. Paardekooper zich gedwongen zag om kwart voor elf de discussie te beëindi-1 gen. Hoewel de tijdslimiet hier- LEIDENAfgelopen nacht is van mede met 'n kwartier was over- j een haspel van de S.L.S. 218 me- schreden kwam dit voor sommi-1 ter plastic kabel gestolen. Het gen toch nog te vroeg want na draad had een waarde van 1417 de officiële sluiting werd de dis- gulden. kussie door hen nog enige tijd LEIDEN Vanuit een wassalon voortgezet. 1 aan de Leliestraat is gisternacht De cyclus wordt voortgezet met de kassa gestolen. Er_ zat een Noppen uit Groesbeek benoemd tot directeur van het tehuis. Hem wacht de moeilijke taak perso neel aan te trekken. De gedachten gaan uit naar ge huwde dames die eventueel part-time kunnen werken. Ook vindt de heer C. C. Roodbol, chef van de dienst van sociale zaken, de suggestie vanuit de burgerij een crèche in het te huis in te richten zodat ook de jongere moeders misschien eni ge uren per dag zouden kunnen komen werken, het overwegen waard. In Boskoop zijn een flink aantal vrouwenverenigingen en die zouden onder hun leden een ak- tie kunnen voeren voor deze zo urgente zaak. voortaan verplicht is te ver schijnen op repetities en uitvoe ringen. de voorlaatste avond op 10 fe- burari wanneer Ds. Klink een inleiding zal houden over „Reli gieuze opvoeding". RIJPWETERING Tijdens de gisteravond gehouden jaarver gadering van het tamboer- en trompettenkorps „Nomero" is besloten het huishoudelijk regie- De contributie gaat niet omhoog, ment zo te wijzigen dat men De heer Geerlings werd met al gemene stemmen tot voorzitter gekozen. Herkozen werden ook vice-voorzitter Dongelmans en secretaresse mevr. De Gruyter. Aftredend en niet herkiesbaar waren J. van Haastregt en J- Klink. Zij worden opgevolgd door mej. Van der Hoorn en J. Smorenburg. Er was een batig saldo van 750,-. Men besloot ook tot aanschaf van overhem den en slaaltjes voor het zo- mertenue en lage, zwarte schoe nen voor de herenleden. bedrag van 200 in. De kassa was eveneens 200 waard. De daders verschaften zich toegang door verbreking van een ruit. Het in aanbouw zijnde verzorgingstehuis voor bejaarden in Boskoop OEGSTGEEST Het wachten is op Lelden. "Waar blijft de Breeststaat?", aldus burgemees ter jhr. A. A. J. van Eysinga gis teravond tijdens de laatste fase van de begrotingsbehandeling waarbij het algemeen verslag Het wachten is op een al of niet Leids akkoord op 't Oegstgeestse ontwerp-gemeenschappelijke re geling voor het recreatieschap "De Voorhof". De Voorhof is de Wassenaar Gisteren heeft op de r.-k. begraafplaats in de Kerk straat de teraardebestelling plaats gehad van het stoffelijk over schot van de op 56-jarige leeftijd overleden heer C. E. van den Berg, een zeer bekende figuur in het Wassenaarse gemeenschapsle ven. De heer Van den Berg was directeur van een bloembollenbedrijf. Van augustus 1946 tot september 1970 was hij lid van de Wassenaarse gemeenteraad, waarvan vele jaren fractie-voorzitter van de KVP- fractie. De heer Van den Berg is lange tijd bestuurslid geweest van de R.-K. Middenstandsbord, de tegenwoordige NKOV. Hij was bestuurs lid van de Wassenaarse afdeling van de KVP, secretaris van het bestuur van de R.-K. Handelsavondschool, waarvan de naam on langs werd omgedoopt in „Instituut Calis". -msr., LEIDEN Het Toonkunstor kest met medewerking van het vocaal ensemble van de muziekschool concerteerde donderdagavond in de Zui- derkerk, onder leiding van Henk Bricr. Een stijlvol pro gramma bood alle aspecten voor een boeiende avond, en daarin is men volkomen ge slaagd. Dit is, in aanmerking genomen dat orkest en het vocaal en semble uit niet-beroepsmusi- ci bestaan, een grote presta tie. Ten onrechte kleeft aan het woord „amateurs" een denigrerende betekenis. Vaak vindt men juist onder hen degenen die getuigen van artisticiteit en de ware liefde voor muziek. Hun en thousiasme kan een toehoor der „in vuur en vlam zet ten", iets dat lang,niet altijd het geval is bij het plichtsge trouw musiceren van beroeps ensembles. Zulks geschiedde in Schuberts Symphonie in D gr.t. nr. 3, waarin dirigent Henk Briër zijn mensen tot een bezielde uitvoering bracht. Leny Stevens-Ridderhof was de soliste in enige aria's uit „Le nozze di Figaro" van Mo zart, te weten Recitatief en aria „Deh vieni, non tar- dar", de Cherubini-aria „Non so piu" en „Voi che sapete". Zij is een veelzijdi ge zangeres met een prachti ge stem en grote artisticiteit. Het vocaal ensemble, allen leerlingen van Leny Stevens, kwam aan bod in de Mis in G nr. 4 van J. S. Bach, een weinig bekend werk, dat wei nig wordt uitgevoerd. Onbe grijpelijk overigens, want het is van een ontroerende schoonheid. Uit dit vocaal ensemble traden enige solisten naar voren, van wie wij vooral de bas Aad Hasenoot en de sopraan Wendela van Ditshuyzen een bijzonder compliment geven, zonder daarbij de twee ande ren, de alt Janny Schellin gerhout en de tenor Gijs Koster tekort te willen doen. Noemen wij voorts nog de medewerking van Han Ka- paan (hobo), Ada van der Bent (orgel) en Rob Jonquiè- re (cello), alsmede het voor treffelijk aandeel van het or kest ter completering van een prachtig geslaagde uit voering, met het accent op het koor! Met de Symphonie in Bes gr.t. K.V. 182 van Mozart werd het programma, waarmede men het zich beslist niet ge makkelijk had gemaakt, ge opend. Hulde aan alle medewerken den, hulde aan dirigent Henk Briër, die dit geheel uitste kend heeft geleid. B. RIJNDERS Noordwijkerhout Burgemeester Bosnia van Noordwijkerhout heeft vanmiddag de eerste paal geslagen in het plan Victor III. In dit plan zullen worden gebouwd: Fase I: 42 woningwetwoningen (eengezins- bouw). 43 woningwetwoningen (etagebouw in 3 woonlagen). 26 pre- mieverkoopwoningen. 72 vrijesectorwoningen. I 12-kl. schoolgebouw. 1 bejaardencentrum. Fase II: 64 woningwetwoningen (eengezins- bouw). 23 woningwetwoningen (etagebouw in 3 woonlagen). 28 pre- mieverkoopwoningen. 30 vrije sectorwoningen. 28 premieverhuur- woningen (etagebouw). 18 drive in-woningen. polder op Oegstgeests gebied waar nu zand gewonnen wordt voor de Merenwijk. Het door de zandwinning onstane merenge bied wil men geschikt maken voor de recreatie. Sassenheim en Warmond hebben al laten weten, dat zij met Oegstgeest over een gemeenschapelijke re geling willen praten. De heer Gmelich Meylingh (WD) en mevr. Van Deene (KVP) spraken beiden, maar wel ver schillend over het plan om een overdekt instructiebad te bou wen. De VVD'er vreest, dat een groot bad te zwaar op de gewo ne dienst gaat drukken, terwijl mevr. Van Deene wil bezien of een groter bad het exploitatiete kort kan drukken. Wethouder van der Voet komt met vergelij kende cijfers. Om het gemeente-archief onder te kunnen brengen zal men een prefab-archief aanschaffen, een betonnen gebouwtje, dat f. 25.000,- gaat kosten. De speelgelegenheden voor de jeUgd werden o.a. door de heer Penning (P.C.) en de heer Oli- -vier (D'66) aangeroerd. De heer Penning zei geen bezwaar te hebben, dat de jeugd voetbalt op het terrein van de Zending- school, maar dan niet in de uren waarin gestudeerd wordt. De heer Olivier die maar f. 4.000,- wilde uittrekken i.p.v. f. 8.000,- voor het verplaatsen van j een trap en het maken van een zandbak op het sportterrein De j Voscuyl kreeg niet zijn zin. LEIDEN Voor het eerst zal aanstaand weekend de water- polocompetitie van de hoofd klasse dames en heren, eerste klasse, tweede klasse A en B en reservehoofdklasse een volledig programma afdraaien. Voor de hoofd- en eersteklassers, die in verband met MUnchen reeds half september zijn begonnen, is dit na een maand „rust" de eerste wedstrijd van het nieuwe jaar. De andere teams hebben verleden week hun eerste duel uitgevochten. AZC kom zaterdagavond om 7.00 uur uit tegen Neptunus Amers foort. De Alphenaren staan in de middenmoot van dc hoofdklas se op een goede 7de plaats en Neptunüs Amersfoort is tweede op de ranglijst. Hoewel de Amersfoorters op papier een sterkere ploeg hebben (interna tionals Mart Bras en Hans Hoogveld en oud-internationals Feike de Vries, Loe Geutjes en Ulko Wiersma), zal het voor- Neptunus niet gemakkelijk wor den om dit theoretisch over wicht in het drukbezochte zwembad de „Dillen" in doelcij- Na de behandeling van de algemene beschouwingen en het antwoord van B. en W. daarop hebben de fractie voorzitters in de Oegstgees- terraad uitvoerig hun ziens wijze uitgesproken over el- kaars politieke „handel en wandel". Wel interessant en vaak ook komisch, wij den ken daarbij o.m. aan de heer Penning van de P.C. fractie, maar toch wel een tijdroven de geschiedenis. Men wake ervoor, dat het geen „vlie gen afvangen" wordt. De bezetting van het korps Rijkspolitie te Oegstgeest staat niet toe, dat er rijkspo litiemannen per fiets de wij ken van de gemeente intrek ken De heer Gmelich Meylingh (VVD) en mevr. Gouverneur van Deene (KVP) waren ge schrokken van de mare als zouden de fietspaden langs de Geversstraat en Leidse Straatweg plaats moeten ma ken voor parkeerhavens. Burgemeester van Eysinga en later wethouder van der Voet stelden beide raadsle den op hun gemak. Overi gens vertoont het gemeente lijk „fietspadenplan" wel merkwaardige kronkelingen, zo deelde de eerste burger mede. De situatie is aan her ziening toe. „Ieder uitstel in de totstand koming van Haaswijk jaagt de kosten enorm op", consta teerde de heer de Graaf (PvdA) waarmede wethou der van der Voet het eens was. Er wordt hard aan ge werkt. Na spoedige bespre king van het plan, waarin nieuwe visies zijn verwerkt, volgt nog een „hearing". 1 „Cultuur is een gecompli ceerde en bewerkelijke zaak", aldus wethouder J. J. Thorn (C.R.M.), die enorm veel werk verzet, mede op het sociale vlak. „Ik wil wel met een „cultuur-nota" ko men mits de raad mij toe stemming geeft een ambte naar voor culturele zaken aan te stellen. Maar die kost 30.000 gulden per jaar..." 1 Vroeg wethouder Temminck de raad begrip voor het feit dat er het komende jaar nog wel wat geld gevraagd zal worden ten behoeve van het onderwijs, wethouder Thorn deed ook even voorzichtig mee aan de „warming up" t.o.v. het pand Wilhelmina- park 21 waar de verwarming nog niet up to date is en een behoorlijke telefoonaanslui ting moet komen. „De verkeerscommissie .staat een beetje apart van andere commissies", viel te concluderen uit de woorden van de voorzitter, in ant woord op de suggestie er nog een „werkgroep verkeer" aan toe te voegen. De K.V.P. had al eerder opgemerkt dat het niet getuigde van een juiste politieke instelling van een commissielid door uit een commissievergadering weg te lopen omdat een raadslid, geen commissie lid zijnde, uit genoemde verga dering werd geweerd. Overi gens gaat de zaak „op de helling". Om tot een verantwoord mi lieubeheer te komen zal bij gladheid als gevolg.van plot seling optredende vorst al leen gestrooid worden op de busroutes en hoofdverkeers- wegen te Oegstgeest. Men zal zich een wijze zelfbeper king opleggen van het ge bruik van zout. Naar aanlei ding van gegevens uit Duits land voorspelde Burgemees ter van Eysinga een spoedig invallende vorstperiode. 1 Mevrouw van Belle (PvdA) viel tijdens de behandeling van verhoging subsidie aan de Oranjevereniging met een harde smak van het begro tingstoneel door te verklaren dat de feestelijkheden op Ko ninginnedag beter door de gemeente konden worden georganiseerd en „niet door een clubje mensen (Lees: Oranje Ver.) dat. met welke goede bedoelingen dan ook, zich uitslooft deze dag te ontkrachten". De raad zat wel even perplex! Gelukkig verried de bandrecorder dat zij, zoals ze het noemde, iets ontstellends doms had ge zegd. Gisteravond herriep zij haar verklaring. „Zo heb ik het echt niet bedoeld". fers uit te drukken. De Zijl/LGB speelt zondag om 16.00 uur in het sportfondsenbad „Oost" te Amsterdam tegen het IJ. De Leidenaars staan samen met VZC/Ritmeester met 16 punten nog steeds ongeslagen op kop in de eerste klasse en het IJ neemt met 5 punten min der de vierde positie in. De Zijl/LGB moet oppassen om zich niet net zoals vorig seizoen (vier verliespunten tegen het IJ) te laten verrassen door de Amsterdammers. In de tweede klasse-A heeft BZPC zaterdag om 18.00 uw in de „Kuil" te Boden';,;ven TZV als tegenstander. De He 'ewraafse waterpoloploeg heeft gezien de 51-ncderlaag van verleden week tegen DWR het verlies van twee basisspelers (biessures) niet goed op kunnen vangen. Het zal voor de ploeg van Arie Dom burg niet gemakkelijk worden om tegen de jonge Tilburgers één of meer punten te behalen. LZ'86 treft zaterdag om 19.15 uur in de „Miereweide" te Kat wijk in zijn tweede competitie wedstrijd ZPA. De Almelose ploeg moet het vooral hebben van fysieke kracht en routine, terwijl dit bij de jonge Leide naars juist een minder sterk punt is. Toch moet LZ'86 wel in staat zijn om zich door een overwinning te revancheren voor de magere zege van verle den week. In de reservehoofdklasse staat ook een interessant duel op het programma, namelijk de derby AZC 2LZ'86 2. Beide teams hebben vorige week door een gelijkspel een punt behaald. De wedstrijd wordt zaterdagavond gespeeld om 20.30 uur in de „Dillen". Lonny de Haas werd kampioene van Noordwiik NOORDfl'IJK De uitgestelde kampioenschappen tafeltennis voor meisjes hebben een ener verend verloop gehad. Ingewij den zagen Wllly Groenewoud als de favoriete, maar het pakte ge heel anders uit. Annet Ruigrok, Lidy van der Poel, Willy Groenewoud en Lon ny de Haas stelden zich als laatsten kandidaat voor de Noordwijkse titel. Annet Ruig rok slaagde er in Willy Groe newoud in drie games uit te srtiakelen. Daar Lidy van der Poel in twee games verloor van Lonny de Haas, waren het An net en Lonny, die in de finale moesten uitmaken wie tafelten nis „stér" van Noordwijk zou zijn. In een zenuwslopende par tij bleek Lonny de Haas met 21-17, 18-21, en 21-15 toch de sterkste. Willy Groenewoud werd derde en Lidy van der Poel eindigde op de vierde plaats. VRIJDAG 14 JANUARI DE ROODE LEEUW. OEGSTGEEST Keja en Smit voor WD afd. Lel den. HO TT HEATER Den Haag voorstel ling K. en O ..Wachten op Godot", aanvang 20.30 u. BOSHUIS Ruilbeurs, aanvang 19.00 10.30 u.; StwcHum Generate over mystiek, aanvang 13.30 u. HOTHOUSE Kwbvtet Jan Rra/tft, aanvang 22.00 u. STADHUIS. LEIDERDORP Ge meenteraad, aanvang 20.00 u. CAMERA:- (tel 24919) ..De rechter en de linkerhand van de duivel". 14 jr. elke avond om 19.00 cn 21.16 u. do. vr. ma t-n di 14.30 u. „Charley Brown en het kleine grut", a.l. za. en zo om 14.30 en zo 14.00 en 16.15 u. Nachtv. vr/za 23,30 u. „The Ballad EXPOSITIES DPENBARE BIBLIOTHEEK „ZUID- WEST" T/m 7 Jan. exposeert Sa- san Mlzée-Asperslagh wandkleden en poppen: openingstijden wo. en GALERIE 't DUTVENHUYS 26513) Wil Tweehuyscn houdt m aratonex positie Hendrik Slspen van de Aleer met Dronspiasueken en Willem re Zwan met etsen. STED. MUSEUM DE LAKENHAL: (tel 44044) tot 16 Jan. schilderijen van Jan en Charley Toorop en Ed gar Feinhout. tot 16 Jan. beeldhouw werken van Renze Hettema Groenlandse samenleving gedurende 5 eeuwen tot op de dag NEDERLANDS LEGERMUSEUM: (Tel 34241) Zes poppen (Javaanse) behorende bij een kampong. Leen- materlaal geweest van Koningin Wllhelmina. PERMANENTE AGENDA GEBOUW STICHTING ONS CEN- TRUM Elke eerste woensdag van schappij dl. 9.30—10.30 19.30-20.30 uur. tinnenRtad Koopavond Leids City Centrum donderdag tot 21.00 uur. Heenschuor 5 Spreekuur over buls vesting werkende Jongeren elke dis dag. «roenoordhal VeemarKt vrijdag tel. 51794. Vrijdag zaterdag schap Zuid-West. Hulpverle- BezoekurerZiekenhuizen Kliniek verloskunde: dagelijks van 15.30—17.00 en van 18.30-20.00. Op dinsdag is er de gehele dag geen >uwen: dlns- alleen voor j zwang eren: dagelijks van 10.00-11.30 en van 15.0020.00 behalve dinsdags. Voor patiënten die op woensdag geope reerd worden: dinsdags van 19.00— [allee. 18.30-18.45; o. van 15.30—15.45 uur. iThiattisch ziekenhuis Endegeest: dagelijks van 3 tot hail 5 avonds van 7 tot 8: zaalpaQënten zondag van 1 tot 3. dinsdag van 1 tnt half 3. donderdag van naif 7 tot half 8 en zaterdag van 1 tot half van 16.00-17.00 t 19.30 uur. alleen Kinderafdeling: uur; van 18.0C jaar gén toegang op de kinder&fde- Catwljk 13 Jan. groente Was- peen per kist: A extra 530-830. A I 550—560, A II 29V-580. B extra 950- -1010. B I 3GO—S60. B H 260. Cl 430—590. C H 3SO460. Breekpeen p. kist: 130—510. Uien p. kist: 220-230. Boerenkool 28—35. Prei A I 45. B I waspeen 222.000 kg. doemen Tulpen: L 135—1C0. Preludeu... 130—140. Apeldoorn 160— 175. Olaf 140—166. Ralph 160—180. Ovcrdale 130146 .Diversen: Anthurlum 90 370. Gerbera 23-4-1. Irissen 160—220, Narcissen 130—160. Trosanjcrs 250— oos a 60—100. Troschry- H crowly 27-37. dusty 28—38. Arthur 24—33, gy 77-37. keo- vct 29—39, la reve 30-42. FreesiaGolden yellow ISO—270. white 9 Bodegraven De leden van de LTB hebben de oogst- dankdag gevierd. Na de eu charistieviering door pastoor Viaar, met muzikale begelei ding van de Agrarische Jon geren. De offergaven waren voor de bejaarden van Vij- veriiof. In hotel Van Haaften{ werd de viering voortgezet. Voorzitter Stolwijk speldde^ W. Agterof de gouden LTB speld op.

Leidse Courant | 1972 | | pagina 6