j Kermis voor vluchtelingen Oegstgeest Actief tegen koopavond Raad van Noord wijk beperkt de openheid l! 1 Wethouder opent „De Hoeve" door Redlok IjTOENSDAG 22 SEPTEMBER 1971 LEIDSE COURANT o Zieken zien de optocht glDEN Zieken en invaliden kunnen ook dit jaar weer naar de 3 oktober-optocht kijken, tonder in het gedrang te ko men. Daarvoor is plaats gere- gerveerd op de Breestraat in de Omgeving van de Stadsgehoor zaal en het voormalige post kantoor. In verband daarmee jwordt het publiek verzocht, piet aan de noordzijde van de jBreestraat tussen de num mers 40 en 80 te gaan hangstellenden kunnen op vrij dag 24 september tegen ttverlegging van het lidmaat- icnlchapsbewijs van de ANIB of jsterorganisaties een flaatsbewijs halen in gebouw ,Ons Centrum", 's middags van tot 4 of 's avonds van half :ht tot half negen. ikkelijk wordt vermeld dat lleen zieken en invaliden aan- iraak op een plaats kunnen laken. Bejaarden komen er in aanmerking. 1 lUSSE Zondag 26 september Langevelderslag, strandloop I georganiseerd door De Spar- ban i.v.m. 10-jarig bestaan. Aanvang 12.00 uur. 1911 .geil VERGEELD l Letdsche Courant, september - Uit het gemeenteraads- j van Alkemade: Burge meester Vosters deelt desge- iagd mede, dat de salarissen r politie hier goed zijn en de ^trenpste critiek ten volle kun- doorstaan. De chef veld wachter staat op een inclusief- f 2350-. Trouwens; de laatste vacature van lüwachter hadden zich niet dan 124 sollicitanten meld. )al Nader vernemen wij, at in een donderdagavond ge- ouden vergadering van het tjaxbestuur met de 5 spelers, tot het beroepsspel wilden iergaan, eindelijk de vrede is tekend, zodat Ajax tegen Wit met haar sterkste ftal uitkomt. enhoff Gisteravond een v leenhof f avond in den Leid- t hen Schouwburg. De zaal 1 et verbijsterend vol, doch be- edigend bezet door dat Speenhoff's fijnen wist te waarderen. Ac- ele liedjes: de Kellnerssta- de Arrestatie van Broek- Zuurbier bikt mee en het ilie Strand. De stemming in |^hl zaal was uitstekend en de i, freinen werden spontaan eegezongen. tbali Joofddorp is overleden de Barend Biesheuvel in den ïifiderdom van bijna 80 jaren. jaren na de droog- aking van de Haarlemmer hij als een eenvoudig Jerkman uit Noord-Brabant komen en wist zich op te perken tot een landbouwer 1(#n betekenis en een persoon invloed op velerlei gebied, was bijna 40 jaar lid van gemeenteraad, waarvan 8 wethouder. KERKTOREN mag waar zijn, dat sommige Xmteartikelen inderdaad tegen dovemansoren in- feit is ook, dat men erg el geduld moet opbrengen om g' idse zaken nog lang niet rijp acht mogen worden om lan- 'ijke acties in te schakelen zó slecht gaat het hier nu weer niet blijven we op tger werkend vlak toch maar orgaan met bepaalde zaken aandacht te brengen. ptistc 'Solijk herinnert u zich nog oproep van een paar weken eden om een reddingsactie touw te zetten voor het ju ikkenspel van de Lodewijks- prolfrktoren. Het zal iedereen ugd doen te vernemen, dat inderdaad van verschillende chtei *en geldelijk is gereageerd. ir de benodigde f. S500.- zijn nog lang niet. Was de op- p toen; „laten we de man t stuivers doen..." Nu gaan toch maar met grover ge- in m r"' werken: Wanneer zeven bijna honderd gulden mijnden opbrengen, moet het ende bedrag er toch in finenwerking van ons allen iiijk kunnen komen? Het kerk- 'kuiStUur van e bodewijk heeft t. en Oezegd om na restauratie te - overleggen met de ge- om te proberen in de komst de beide stadsklok- nspelen in harmonie met el- luJor te kunnen laten functio- M ren. Wanneer u nu even dat 5ws° °^oeIc P&kt en iets over- i n okt op de rekening van pas- kp 4. Saers met vermelding n\«.)00r 'iet klokkenspel", klinkt 'pnen kort een harmonieus nmele-bammele-bomover hoofden. En dat moet wan ende mensen op een stralen- n een regenachtige dag al- deugd kunnen doen. Doe ook iets! Het gironummer «287. LEIDEN Een dertigtal jongelui uit ..Plan Noord" van 15 tot 17 jaar oud is al enkele weken in de weer om ten bate van de vluchtelingen uit Oost- Pakistan een dubbeltjes-kermis en een vlooienmarkt op te zet ten. Zij hebben dit initiatief genomen in het kader van de voorbereiding van de Vredes- De kermis is vastgesteld op zater dag, 25 september, van twee tot vijf uur op de speelplaats van het clubhuis „Het Vooronder" en de kindercrèche „Het Pin keltje" tussen Beatrixstraat en Bernardstraat Alle kinderen van de wijk en hun ouders zijn hiervoor uitgenodigd. De initia tiefnemers zullen ieder hun ei gen kraam inrichten en behe ren. Er is een grabbelton, een rad van avontuur een werp- tent, een touwtrekarena enz. Andere groepen verzorgen de veiling en de voorlichting over de Vredesweek. Een gezellig muziekje zorgt voor de sfeer. Dekenale raad Alphen formeert gespreks groepen NIEUVVVEEN De dekenale raad van Alphen heeft voor 28 september om 8 uur 's avonds een bijeenkomst georganiseerd waarvoor alle parochieraden zijn uitgenodigd. Dr. Braun, vicaris van het bisdom Rotterdam zal spreken over de verhouding kerk en samenle ving. Hierna zal in geformeer de gespreksgroepen getracht- wórden een antwoord te vinden op gestelde problemen. Welkom in Oegstgeest OEGSTGEEST Nieuwe ingeze tenen van Oegstgeest zijn uit genodigd voor een kennisma kingsavond, die door het ge meentebestuur wordt georgani- I seerd. Ook vertegenwoordigers van ker ken, verenigingen en andere instellingen zullen op de ken- nismakingsavrihd aanwezig zijn om het leggen van contacten te vergemakkelijken. De kennis making is gepland op maandag, 25 oktober, 's avonds om acht uur in de aula van het Rijn lands Lyceum aan de Apollo- De winkeliersvereni geest-Aktief" zag tijdens de algemene ledenver' gadering in het Motel te Sas- senheim. met tevredenheid op de gebeurlijkheden van het af gelopen jaar terug. Tijdens een diner, waaraan mede aanzaten de wethouder van CRM en Middenstandszaken, de heer J. J. Thorn en de raadsle den mevr. Van Belle en mevr. van Lookeren-Campagne, be sprak voorzitter L. M. Trijze- laar vele belangrijke onder werpen. Eén ervan, de koop avond, werd door 41 van de 67 aangesloten winkeliers afgewe- Voorzitter Trijzelaar lichtte toe dat een dergelijke koopavond in Alphen aan den Rijn als streekcentrum voor een over wegend agrarische bevolking wel reden van bestaan had. Oegstgeest voldeed zijns inziens niet aan deze voorwaarde. Wèl wil men nog de instelling van een koopavond overwegen iging „Oegst- If 1 1 gist.,avond Volgend jaar ene ledenver- C J tweede lustrum maar dan zal daar een win kelsluiting in de vroege zater dagmiddag tegenover moeten staan. Wethouder J. J. Thorn De reconstructie naar de vroegere samenstelling van de commissie bleek niet mogelijk, bovendien had deze geen wettelijke ondergrond. „Als gemeentebestuur willen wij een adviescollege zowel voor de middenstander als voor de consument op een zo breed mogelijke basis" aldus de wet houder. de De Kern- Open-Deurdienst in Klanten gaan Koudekerk de lucht in KOUDEKERK AAN DEN RIJN Zondag 26 september a.s. is er om 7 uur n.m. in de Ned. OEGSTGEEST Aan de aktie Herv. Kerk een Open Deur- „Laat de spaarders vliegen", dienst. waarvoor het bestuur van „Oegstgeest Aktief" een aantal vliegtochten boven Oegstgeest, per Friendship" heeft verbon den, werd deelgenomen door 3862 inzenders van zegelboek jes. De winnaars zullen dezer dagen door het dagelijks be stuur van O. A. worden be zocht. Zaterdagmiddag a.s. zul len zij te 13.00 uur naar Schip hol vertrekken vanaf het Reis bureau aan de Terweeweg. Deze dienst wordt belegd door de Interkerkelijke Evangelisatie commissie (Herv.-Geref.). Voor ganger is ds. F. Pijlman, Geref. predikant te Katwijk aan Zee. Het onderwerp van de predi king luidt: „Vredestichters". Kinderspelen in Hillegom HILLEGOM Voor de volks- en kinderspelen langs de Willem de Zwijgerlaan in Hillegom was een overweldigende be langstelling. De uitslagen zijn: Waterdragen: 1 Mardieneke van der Lee, 2 Carla de Rooy, 3 Mary Beelen. Mastvechten: 1 Ton Schuurman, 2 David van Klaveren, 3 Kees Verhoeven. Hobbelfietswedstrijd: 1 Jopie Blokker, 2 Wil van Rooden, 3 Suze van der Laan. Tobbetje steken: 1 Hartman-Kroseynski, 2 Van Vliet-De Mon, 3 Winke- laar-Willemsen. Tijdens de kortebaandraverij werd Goud vis Heny eerste. ALPHEN Morgen zal het ge zinsvervangend tehuis „De Hoeve" aan de Steekterweg of ficieel worden geopend door wethouder Paats. „De Hoeve" wordt een centrum voor licht-gehandicapten, die wel tot weken in staat zijn, hoewel dat vaak gebeurt in sociale werkplaatsen. Het pro bleem voor deze mensen is vaak hun huisvesting. Zolang hun ouders leven valt het meestal wel mee, maar als die er niet meer zijn wordt het erg moeilijk oqi een geschikt on derdak te vinden. Deze nood heeft geleid tot de oprichting van de prot. chr. stichting van tehuizen voor werkende alleen staanden. De maximale bezet ting van het gebouw is 16 per- Jeugdgebouw aan Rijndijk open HAZERSWOUDE In het jeugdgebouw aan de Rijndijk (139), gelegen nabij Nedairco en de Boskoopse watertoren, gaat de jeugd zich vanaf vrij dagavond zeven uur creatief bezighouden. De Boskoopse An- nelies Moerings gaat de jeugd van 13 tot en met 15 jaar les ge ven in handenarbeid. Iedere les duurt twee uur; de kosten be dragen f 0,75 per avond. HAZERSWOUDE De oudheid kamer, die is gevestigd in de toren van de Nederlandse Her vormde Kerk, is aanstaande zaterdag, tussen 14.00 en 17.00 uur, voor de laatste maal voor het publiek geopend. Daarna gaat het „museum" met win- deelde desgevraagd mede dat penaerstraat is na vele jaren het standpunt van het winkel- n°S steeds de hartewens centrum Lange Voort nog niet bekend is. Voorts rees verzet tegen deelname van een verte- eens. genwoordiger van het groot- De vereniging gaat aantrekkelij- winkelbedrijf aan de binnen- ke St. Nicolaas-, Kerst- en kort samen te stellen gemeen- Nieuwjaarsacties voeren. De O. A.-winkeliers zullen zich in het bezit kunnen stellen van een aan bepaalde gelegenheden „aanpasbare" gevelversiering. Feestverlichting op de begane grond (verlichte kerstbomen) stuit op veiligheidseisen van de SLF. Mede door een uitgekiend beleid zal het mogeliik zijn het 10- jarig bestaah van „Oegstgeest Aktief" volgend jaar op een grootse wijze te vieren. Sche matisch bestaat er reeds een plan doch de leden zullen zich hierover nog kunnen uitspre ken. Bovendien worden sugges ties ingewacht. telijke commissie van midden standsaangelegenheden. Men bleek er unaniem op tegen, ook nadat wethouder Thorn het standpunt van de gemeente had uiteengezetTerugkeer Bazar voor 't bejaardenwerk OEGSTGEEST De stichting Dienstverleningscentrum voor Bejaarden en Gehandicapten te Oegstgeest houdt op 30 septem ber een bazar in het centrum gebouw aan de Lijtweg. Handwerkclub, teken- en schil derclub van het dienstencen trum hebben een aantal mooie werkstukken gemaakt, die op deze bazar verkocht worden ten bate van het bejaarden- werk. De bazar wordt om 10.00 uur geopend door mej. drs. F. C. Veltkamp, consulente be jaardenwerk. Aan de bazar is een loterij verbonden, waarvan de hoofdprijs bestaat uit een elektrische naaimachine. De groepscommandant van de rijkspolitie verricht omstreeks vier uur 's middags de trek king. Het evenement duurt tot vijf uur 's middags. Hulp aan het zorgenkind LEIDEN De drie verenigingen van ouders van geestelijk ge handicapte kinderen in Leiden en omgeving beleggen op maandag, 27 september a.s. een gezamenlijke voorlichtings- De bijeenkomst, in de aula van de Liduinaschool 's avonds om acht uur, heeft tot onderwerp „Het recht op financiële bij stand". De heer P. Versteeg, hoofd van de afdeling Bij standszaken bijzondere groepen van het ministerie van CRM, zal dit onderwerp nader toe lichten. ALPHEN De dames zwem- groep, die sinds begin april elke week een ochtend trouw in het zwembad „De Hoorn" oefent, heeft gisteren op tra ditioneel feestelijke wijze het openluchtzwemseizoen afge sloten. Alle dames hadden zich voor deze gelegenheid in de vreemdste kledij gestoken. Mevrouw Den Uil-Heemskerk bedankte badmeester Kalten- ecker voor zijn leiding en overhandigde hem een kaar senstandaard. Hierna namen de dames gekleed en wel een verfrissende duik. Vrouwengilde opent seizoen ZOETERWOUDE Het katho liek Vrouwengilde opent mor gen het nieuwe seizoen. Er is dan 's avonds om half acht een eucharistieviering in de Sint Daarna komt men in het Don Boscohuis bijeen. Deken A. La- mot zal hier spreken met als onderwerp: „De Kerk als een gebeuren". Ook nu weer zal onder de leden die in de ko mende maanden alle bijeen komsten bezoeken een gratis uit stapje worden verloot. ALKEMADE-ZOETERWOUDE Vrijdagavond wordt in de kan tine van voetbalvereniging Meerburg te Zoeterwoudse Ho ge Rijndijk een grote kaarta vond gehouden ten bate van de Invalidenbond afdeling Alke made, Zoeterwoude en Leider dorp. Er zijn vele grote prijzen beschikbaar gesteld. Tevens wordt er een verloting gehou den. Aanvang 20.00 uur. Reclasserings- collecte is deze week LEIDEN De nationale collecte voor de reclassering en de Vre desweek vallen dit jaar sa- Er is een groot aantal parallellen te bedenken tussen het pro bleem van oorlog en vrede en het werk van de reclassering. Net zoals de waarborgen voor een duurzame wereldvrede ge vonden dienen te worden in de erkenning en totstandkoming van gelijkwaardigheid tussen de naties, zal de misdaad als tragisch verschijnsel in de sa menleving pas kunnen worden bedwongen als de ontwikke lingsmogelijkheden van de mensen werkelijk gelijk zijn geworden en als de maatschap pij zo verdraagzaam is gewor den, dat zij ook aan degenen die fouten hebben gemaakt, een nieuwe kans geeft. Bij dit ontwikkelingsproces zijn de re- classeringsintellingen onmis baar. Een woord van aanbeve ling bij de reclasseringscollecte schrijft burgemeester Vis: „Het terugkeren als aanvaard mede werker en medeburger is zon der steun en begeleiding maar al te vaak een ernstige (en dus onredelijke) strafverzwaring". Zij, die aan de straatcollecte op zaterdag. 26 september a.s. wil len medewerken, kunnen een collectebus afhalen in het Pe trus-zaaltje aan de Lammen- schansweg, vrijdagavond tussen zeven en acht uur en zaterdag van negen uur 's morgens af. AZC won met grote cijfers LEIDEN AZC-jeugd heeft gis teravond in „De Hoorn" te Al phen met 20-1 gewonnen van de Vechtstreek. De Zijl-B jeugd verloor met 4-0 van GZC. AZV had het niet erg zwaar, zij overtroefden hun tegenstanders op alle punten. Topscoorders waren Frank van der Akker met 6. Wim van der Bijl met 5. en Raijmond van Ommen met 4 doelpunten. Een onvolledig team van de Zijl heeft het niet kunnen bolwer ken tegen GZC. Door goed „keeperswerk" van Dio Lan- kester viel de score niet al te groot uit. Aanstaande zaterdag staan er weer wat wedstrijden op het programma. In „De Mierenwei- de" te Katwijk speelt om 18.00 uur de Zijl-A jeugd tegen TZV, om 18.45 uur de Zijl-B jeugd tegen BZRB en om 19.30 uur de bekerwedstrijd de Zijl-AZC. Deze laatste wedstrijd zal be slissen wie in de halve finales van de bekerstrijd komt. AZC heeft aan een gelijk spel al genoeg omdat de uitspelende ploeg bij gelijk spel als win naar wordt beschouwd. Mede hierdoor heeft AZC de beste kansen. In „De Dillen" te Alp hen zal om 20.40 uur de jeugd wedstrijd AZC-'t IJ - SASSENHEIM De jaarlijkse collecte van het Protestant Christelijk Thuisfront heeft f 979,85 opgebracht. NOORDWIJK De Noordwijkse gemeenteraad zag gisteren weer geen kans om de maan delijkse vergadering volledig binnen de (gelukkig) zeer strikt aangehouden tijdslimiet te vol tooien. Na vier uur intensief vergaderen, twintig van de 27 agendapunten en als apotheose een monoloog van wethouder Den Otter over de elektrici teitsprijzen van een half uur vond burgemeester mr. J. M. Bonnike het welletjes. Met een scheef oog op de reste rende agendapunten verdaagde hij de vergadering naar 4 ok tober. Dan kan men zich ook uitgebreid uitlaten over het te voeren onderwijsbeleid en zich nog eens beraden over de in voering van toeristenbelasting en woonforensenbelasting. De ingekomen stukken altijd discussiestof van betekenis bracht de heer Vogelaar nog deze oude boerderij zullen alleenstaande mindervaliden onderdak vinden eens ten strijde tegen de Voor- straatschrik Cafetaria „Het Kikkertje", waarover de raads leden weer eens een adres hadden ontvangen. Ditmaal klaagden omwonenden over de stankoverlast, zoals eerder over de herrie en bouwtechnische gebreken. De heer Vogelaar adviseerde de appelanten nu maar eens een gerechtelijke procedure tegen de nog steeds zonder hinderwetvergunning draaiende exploitant aan te spannen. Het college van B. en W. had in deze nogal wat be zwaren tegen de houding van genoemde exploitant. Gelukkig was hierin net een kentering opgetreden, want het woord „sluiting" viel al hier en daar. Al met al was burgemeester Bonnike van mening, dat een beter contact met de buren „deze akelige zaak nooit in de wereld had gebracht". Voorts struikelden wat raadsleden op een woningruil. Een bewoner van een op het tracé van de toekomstige parallelboulevard gelegen woning was namelijk wel bereid te verhuizen, maar daar moest wel iets tegenover staan. Naast een som gelds eiste hij afbraak van zijn oude wo ning binnen zes maanden. Dit omdat hij zo aan die woning gehecht was, dat zijn hart zou bloeden, elke keer als hij er langs zou wandelen. Dit was de raad evenwel te gortig, omdat de parallelboulevard voorlopig nog niet gerealiseerd zal wor den en het zonde is dan nu al een woning aan het kleine wo ningbestand te onttrekken. Het college zegde toe nog eens met de man te gaan pra.ten. Een klein „schandaaltje" leverde de instelling van de commissie Financiën op, althans het daar aan gekoppelde punt van open baarheid van commissieverga- d-ringen. B. en W. poneerden namelijk een voorstel om de vergaderingen van de diverse andere raadsleden toegankelijk te doen zijn. De heer J. Bedijn (soc.) juichte het voorstel toe, met dien verstande, dat hij na deze stap ook een volgende ver wachtte, namelijk de volledige blootlegging van het besluit vormingsproces aan de kiezer. Hij doelde hierbij op het verle nen van toegang aan de pers media. Eerder had hij gesteld in dier voege een voorstel te zullen indienen, maar een der gelijke suggestie werd ter elf der ure ingetrokken. VVD- fractievoorzitter Jansen vond het voorstel van het college echter een stap terug. Hij zag het gevaar, dat in de commis sievergaderingen de agenda voor de openbare zittingen vol komen uitgekauwd zou worden, zodat er weinig in die openba re zittingen te discussiëren bleef De burgerij zou zodoende een stuk informatie onthouden worden. Het voorstel werd evenwel met alleen de VVD tegen aangenomen. In de commissie Financiën wer den vervolgens de heren Jan sen. Alkemade (KVP), De Geus (Prot.-Chr.) en Schelvis (PPR) gekozen. Een uiterst zware in stantie met alle financiële kop stukken van de raad. Ten aan zien van deze commissie had de burgemeester tevoren expli ciet de vrees ontzenuwd als zou deze en de commissie voor Openbare Werken uitgroeien tot een soort superinstellingen, die het politieke leven in Noordwijk zouden gaan be heersen. De uitbreiding van het politiebu reau kwam er gladjes door, waarbij zelfs de KVP-fractie steun verleende aan de priori teit. De heer Alkemadc vond het een zaak van de hoogste urgentie. Hij eiste evenwel concrete zekerheden, dat de fi nancieringspositie van de ge meente niet onder de realisatie zou lijden. De investering ad ruim 5 ton zal in een later stadium geretourneerd worden door de overheid. De PPR acht te een en ander geen haalbare kaart, gezien de bezuinigings woede van de regering, maar gaf haar steun onder het mot to: baat het niet, het zal ook wel niet schaden. - Was me dat even schrikken vorige week in Voorhout. Ik draai rustig met mijn auto in een van de stra ten om de hoek als ik plotseling op nog geen twintig meter afstand van mijn voorruit een knappe jonge dame met een soort kangeroesprong op me af zie komen. Nu ben ik van nature niet iemand die in zo'n geval direct in paniek raakt maar toch schrok ik wel even. Ik trapte op de rem maar bijna tegelij- kertijd draaide de springster zich om en hupte weer van me weg. Nu zag ik ook dat heel wat mensen dit spring- spektakel stonden te be kijken. Toen ik me tus sen het gedrang voegde zag ik pas dat het om een wedstrijd ging. Een speaker kondigde luid keels aan dat er op dat ogenblik een zgn. hip hop wedstrijd aan de gang was. Een uiterst sportief treffen voor jon ge dames waarbij het er om gaat wie met een verende stok het snelste zo'n vijftig meter hip pend kan afleggen. Ik moet eerlijk bekennen dat de Voorhoutse dames er iets van konden. Ze hip hopten alsof het dage lijks werk was. En een lol dat ze hadden. „Dit Voorhoutse initiatief juich ik daarom ook zeer toe. Tot nu toe viel deze leeftijdsgroep een beetje tussen de wal en het schip als het ging om sportactiviteiten bij de najaarsfeesten. Ergens kan ik me wel voorstel lingen dat het moeilijk is spelletjes te bedenken voor deze groep. Ze zijn te groot voor een partijt je was ophangen en weer te vrouwelijk voor het tonknuppelen. Ik heb daar in Voorhout tussen de bedrijven door ook nog even gesproken met een van de hiphopsters. Ze vond het een ontzet tend leuke ontspanning en ze zei mij dat een half uurtje springen de zelfde uitwerking heeft als twee weken aan de lijn doen. Ze deed me, iwordat ze met grote sprongen over het bitume wegsnelde, nog een erg goed idee aan de hand. Ze merkte namelijk op, dal in het drukke ver keer met dit hip-hop ap paraat bijna even snel afstanden kunnen wor den overbrugd als met de auto. Dat is toch een heel aardig idee. Stelt u nu eens voor dat binnen kort iedereen verplicht wordt zijn auto of brom- hip-hop stok. Dat gaat dan een erg gezellige boel worden. Zodra het stoplicht op groen springt spant iedereen de kuiten en dan springt de hele club weg. Hip-hop door de stad en hip-hop door de dorpen. Nooit meer piepende remmen en nooit meer stinkende uit laatgassen. Alleen het pi epen van de spring- veeren is overal te ho ren. Maar met een olie- spuitje kan ook dat snel verholpen worden. Boven dit alles prevaleert echter nog een veel gro ter voordeel. Nu het au torijden binnenkort bijna eens zo duur gaat wor den en zelfs de kans be staat dat ieder een vast bedrag moet gaan beta len voor een parkeer plaats is de hip-hop stok ook een ontzettend goed koop alternatief. Ik heb het eens uitgerekend. Er gaan er precies 88 in twee meter.

Leidse Courant | 1971 | | pagina 3