TELEFOONTJES Internationaal festival van experimentele films Burgerlijke stand Leidschendam vraagt naar woonwensen Distributie van speelfilms met evangelisch karakter P0STDUIVENP0ST EXAMENS BEN JE 15 JAAR... Leidse Courant KRANTENWIJK LEIDSE AGENDA moderne zuivelspeciaalzaak MEAB'S 1-jarige erkende middenstandscursus 1 Assistente/Secretaresse nette leerl. -verkoper(ster) r AGIN A 6 LEIDSE COURANT DINSDAG 7 SEPTEMBER 19, Benoemingen in bisdom Rotterdam OTTERDAM Dr. A. J. Simonis bi*chop van Rotterdam heeft benoemd tot pastor van de St. Laurentiusparo- •■hie kapelaan M. T. P. M. Oomens: eervol ontslag kreeg kapelaan C. J. de Leede van de St. Jozef Opifexparocbie in Leidschendam. Hij werd benoemd tot lid van het pastorale team Rotterdam-West. Rector A. de Korte van de Ursulakliniek in Wassenaar werd eervol ontslagen en benoemd tot pastoor van de H. Bartho- lomeusparochie in Schoonhoven. Eervol ontslag als leraar en prefect van Diocesaan College Leeuwenhorst werd verleend aan de heer P. J. Hoogenboom Hij werd benoemd tot kapelaan in de parochie van O. L. Vrouw Hemelvaart te Voorburg Wegens emeritaat werd eervol ontslag verleend aan de heer A. Groen, pastoraal werker voor bejaarden te Alphen aan den Rijn. Eervol ontslag kreeg de heer J. L. M. Ammerlaan als gbdsdienslleraar en moderator aan de r.-k. lts St. Paulus te Hillegom; hij werd benoemd tot pastor in parochie St Jozef Opifex te Leidschendam. DRACHTEN Op 25 en 26 maart i schikbaar zijn. Dit vooral gezien de l?2 zal voor de tweede maal in ..De experimenten van jongeren, die over Lawei" te Drachten een filmfestival het algemeen vrij lange films produce- voor experimentele en animatiefilms gehouden worden onder de naam: „Ex- pcri-mation E 72". Het succes van ..E 71". dat op 6 maart van dit jaar werd gehouden en dat nog uitsluitend een nationaal karakter had. is voor de or ganisatoren aanleiding geworden de ..E 72" tot een internationaal festival te doen uitgroeien. De inzenders, die worden verwacht uit kringen van gevorderde amateurfil mers. semi-professionals en free-lance cineasten, zullen aan maar weinig be perkende bepalingen gebonden zijn. Zo mogen de films die worden ingezonden een projectieduur van 20 minuten niet overschrijden. Buiten het eigenlijke fes tival om zullen echter voor langere films afzonderlijke projectieruimtes be- ALKEMADE Geboren: Eddy T. A. W r van T. H. W. van Veen en G. L. Zandvliet. Johanna C. M. D. van der Vlugt en J. H. C Struive; Jenny A. M. d. van I. J. M. Bakker en M. C. G. Klein; Jeroen F. H. z. van W. Tiemes en G. M. Eijkmans: Johannes G. z. van J. J. G. C. van der Hoorn en M. J. T. Hoogenboom. Ondertrouwd: L. T. van Velzen en H. P. Heemskerk: S. C. L. Hoogeveen en W. J. van der Geest; A. T. M. van Haastrecht en B. H J. Witteman; G. P M. de Koning en J. C. M. Kraan: J. J. Mollers en A. J. van Leeuwen. Gehuwd: G. W. de Jong en H. J. M. van den Berg: J. W. A. Schrama en A. M. A. Rotteveel: R. H. Dormeier en C. M. van Oerle: S. J. van der Meer en I. J. T. Rietbroek; M. C. J. Poels en L. A. J. van der Zwet: A. J. M. Volwater en M, M. Klein: C. B. Boers en J. M. E. Klein. LISSE Geboren: Jansje Christina, d. v. C. vander Weerd en J. Brussee: Samantha Desiré Christina, d. v. A. C. van der Zwet en G. M. van der Veek: Petronella Agatha Maria, d. v. L. J. Zuiderduyn en M. C. A. de Bruin; Ibel- tje Cornelia, d. v. A. P. Baaij en R. Steenks; Sandy Fransisca, d. v. H. A. Th. Warmerdam en F. H. Wesselius: Rabette Jeanette. d. v. A. J. H. de Jongh en J. J. Steijn: Annemiek, d. v. J. Schipaanboord en M. Verra: Ingrid Hedwig. d. v. Th. G. Duivenvoorde en J. M. Meeuwissen: Matjolein Yolanda, d. v. P. van Zutphen en M. E. Hasselt. Ondertrouwd: J. H. C. Meijer en C. C. M. van der PuttenW. B. G. Schalke en W. van Hoven: J. Th. M. Beijk en M. P. F. Koot: G. H. C. van Gerven en A. S. M. van Dijk: Th. J. S. Ruigrok en A. H. Onderwater: H. J. H. Mens en C. A. M. van der Ploeg. Gehuwd: H. J. M. Clemens en M. A. Paardekooper; C. Paauw en G. J. C. Duyveman; S. J. Lieverse en J. G. M. van der Voort. Overleden: L. Kamerman (35); G. Pola-Schooneveld (85). HAZERSWOUDE Geboren: Elisa beth Johanna Maria, d.v. de Jong, Adri- anus Johannes Maria, en Kaptein, Hen- drika Johanna Clazina; Patrick, z.v. Dam Hermanus Johannes en Auerbach, Jacoba; Wouter Wilhelmus, z.v. Beuke- boom, Hendricus Johannes en van Leeuwen, Geertruida Anna Maria; Jen nie, d.v. Attema, Sijbe en Fopma, Lolk- je- Ondertrouwd: van Dijk, Gerardus Jo annes. 20 jaar en Lagas. Trijntje. 18 jaar; Voets. Abraham Paulus, 33 jaar en Scheper. Hendrikje. 28 jaar; van der Hulst. Nicolaas Henricus Leonardus, 21 WASSENAAR Dit overzicht heeft men van de hoogste verdieping van de flats, die de woningbouwvereniging St.- Willibrordus vorig jaar bouwde langs de Wassenaarse Zijlwatering. Men ziet van het uitbreidingsplan de noordwes telijke hoek (Foto boven 1. Gezinnen die zich in de eerst gereed gekomen huizen vestigden, vonden dicht bij huis twee kleuterschooltjes, een openbare en een protestants-chris telijke (Foto links). Deze gezinnen waren de eerste, die de huizen bevolkten van het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds, dat er 397 voor de verhuur bouwde: een groot deel hiervan moet nog worden opge leverd (Foto links onder). Aansluitend op dit ABP-project bouwt de Wassenaarse Bouwvereniging 70 ééngezinswoningen in de woning wetsector. voorzien van „zigzaggevels" (Foto rechts onder). Gravenhage; Blom. Johannes B. A. Voorburg en Vieveen. Maria C. .1 Tan gel. Cornelis J. W. te 's-Gravenhage en Angenent. Maria J. te -s-Gravenhage; Lutter, Jack, te 's-Gravenhage en Ber- kes. Pauline L.; Kruse. Rudolf P T. te 's-Gravenhage en 't Hoen. Marion M.. te 's-Gravenhage; Van der Giessen, Hu- go G. en Kloek. Johanna te 's-Graven- Harkes. Martha, 20 jaar; de 1 hage: Van Milligen Dick J. te Den Boer, Quirinus Gerardus Jozephus. 23 Helder en Van Kampen Gertrude M. ïaar en Vossen. Maria Elisabeth Hen- *e Groningen drika Josephina Edith, G4 jaar. s-Gravenhage Getrouwd van Zanten. Nicolaas. 40 te Leiden, jaar cn Tazelaar, Anneke. 35 jaar: Ondertrouw Ooms, Gerrit, 26 jaar en van Aalst, 22 jaar. TER AAR Geboren: Philippus C. A. z.v. C. G. A. Volgering en C. J. v.d. Vocrn; Anna M. P d.v. L. Rodenburg en M. den Bleker; Esther A. M. d.v. J. A. M. Valentijn en A. M. de .Tong; Johnny C. J. z.v. F Brouwer en M. E. Klerks: Maria A., d.v. T. van Munster en A C. van Dam; Johanna M. d.v. J. J M. Zwirs en A van Lammeren; Nicolaas z.v. N. Kalshoven en G. P. Splinter; Hendrik C z.v. H C. den Brave en M. van 't Woud; Leonardus T. z.v P .1 Rekelhof en J. C. Vernooy; Andy A. z.v. B. L. A. Hilgers en T. M. Bromm; Mira F. d.v. P. A. van Bekkum en A. Visser; André z.v. J. J. Keijzer en R. v.d. Horst; Hendrika .T. d.v. J. A. Koeleman en H. C. M. Vink; Susanna M. A. d.v. A W Lek en M. A. Koek: Karin J M. d.v. N. J. de Jong en C. J. Sanders Huwelijken: M. Kagenaar 21 jaar en J. H. J. Evers 25 jaar: C. van Hoff 25 LEIDEN De CH-jongeren van het jaar en N. Lek 25 jaar; T W. Koele- district Zuid-Holland beginnen het ver wijn 23 jaar en J. P. G. v.d. Voorn 23 gadersezoen op zaterdag 18 september jaar: L Boekensteijn 31 jaar en C P. in Leiden. In deze eerste bijeenkomst LEIDEN Terwijl de bewoner niet G. de Ruig 23 jaar. A. J. C. Borst 25 spreekt drs G. Gerritse van het CNV thuis was. is er brand uitgebroken in jaar en A C. C Otto 23 jaar; P. M. ovef -Politiek en Vakbond De verga- een huis in de Bankastraat. De oorzaak Vennekendonk 23 jaar en .1 Nieuwen- dering wordt gehouden in de Konings-j was kortsluiting. Oplettende buren heb- Dis. Gerritse (CNV) spreekt voor CHIO Formulier in brievenbus LEIDSCHENDAM In alle Leid- schendamse brievenbussen komt deze of volgende week een formulier met toe lichting van het gemeentebestuur waar in naar woonwensen bij een eventuele verhuizing wordt gevraagd. Behalve de grote woonwijk die in Leidschendam-zuid is gepland is een groot aantal wijzigingen van bestaande Brand door kortsluiting burg 24 jaar; P M. Wahle 26 jaar J. Koeleman 22 jaar: T. C. M. Fransen. 21 jaar en M. J. F. Droogh 19 jaar; M. van Vliet 26 jaar en A. Esveldt 20 jaar; H. A. van Egmond 19 jaar en C. A. A. Sassen 19 jaar; B. v.d. Haven 20 jaar en J. W. E. v.d. Vlugt 19 jaar. Overlijden: G. W. Bakker 51 jaar W E. A. M. Voorn 74 jaar w.v. .T van Beijere Berge Henegouw. J. J. Valen tijn 76 jaar A. E. van Heusden 90 jaar w.v. Van Dongen. LEIDSCHENDAM Geboorten: The odora C. C dv Lebbing en van De Groot A. M.; Monique G. P. dv Luk J. G. J. en van Vaneman P. A Brenda F. M. dv Meester G. C. P. en van Hooger- vorst F. W. M.; Johanna 'W. dv Rutten M. G. J. en van Groenewegen W. P.; Alexandra H. M. dv Den Hollander J. M. en van Es G. M. J. Huwelijken: Duguesnov. Gaston R. J. te 's-Gravenhage en Bettinger, Cornelia te 's-Gravenhage; Persoon. Cornelis J. M. te Naaldwijk en Van Boheemen Cornelia P. M.; Van Kan, Gerardus A. C. en Zaalberg Hanny, te Wassenaar; Lievaart, Johannes P. wonende Gravenhage en Stant, Allegond; dering wordt gehouden t kerk :an de Willem de Zwijgerlaan. I ben de brandw.. s middags om twee uur. nig waterschade. gebeld. Er DEN HAAG (ANP) In Heemstede pen fonds van buitenlandse produkties. is opgericht de Stichting Woord en In ons land gaat zij films vertonen van beeld, die de presentatie beoogt van o.m. World wide pictures (Billy Gra- christelijke films. Uitsluitend speelfilms ham), het Mcody institute of science, met een duidelijk evangelisch karakter I Wycliff bijbelvertalers. Ken Anderson bestemmingsplannen in bewerking waarvoor men op het gemeentehuis meer gegevens wenst. De woningbouw verenigingen en de afdeling huisvesting beschikken weliswaar over een aantal gegevens, maar men is niet zeker van de juistheid hiervan in verband met voortdurende wijzigingen. Iedere inwoner die van plan is bin nen de termijn van vijf jaar te verhui zen, of wil verhuizen indien een betere woning beschikbaar komt, wordt uitge nodigd aan deze enquete mee te wer ken. Wie economisch aan de gemeente gebonden s maar nog geen huis heeft kan eveneens aan deze enquete deelne men. in wonenden die eigen woonruimte hebben worden eveneens verzocht deel te nemen. Extra-formulieren hiervoor zijn op het gemeentehuis verkrijgbaar. Alle gegevens zijn naamloos, persoonlij ke gegevens worden bijna niet gevraagd. Het formulier is een\ kan binnen enkeli iedereen worden ingevuld. Gevraagd wordt naar de leeftijd van de invuller, naar de grootte en de huurprijs van de huidige woonruimte en naar het oor deel over de huidige woning. Tenslotte wordt gevraagd of men bereid is even tueel 400 gulden per maand exclusief verwarmingskosten te betalen voor een ééngezinswoning. De gegevens zullen maatgevend zijn voor het in de toekomst te voeren beleid, hoewel ook andere factoren be slissend kunnen zijn. Ook de gemeente lijke doorstroming zal gediend zijn met de uitkomst van deze enquete. Tuinder kon tegen drie getuigen niet op LEIDEN Een 24-jarige tuinder uit Katwijk stond gisteren alleen met zijn verklaring tegenover drie getuigen. Ter sprake was de levensgevaarlijke inhaalmanoeuvre die hij op de 's-Gra- vendamseweg in Noordwij kerhout uit haalde. De bestuurder van de tege moetkomende auto reed, toen hij de Kat- wijker wilde ontwijken, tegen 'n licht mast. De tuinder vond dat de man helemaal niet had hoeven uitwijken, omdat er nog ruimte genoeg was. De rechter gaf hem echter ongelijk en veroordeelde hem tot f 150.subs. 15 dagen. D. kootstra koning Leidse kaatspartij LEIDEN De uitslag van de kaats partij de de Leidse Kaatsclub het afgelopen weekeinde organiseerde is als volgt: A. klasse: 1. D. Kootstra jr. uit Ridderker (koning). J. Liszt, Den Haag en P. de Jong. Wieringermecr. 2. R. Schiphof. Wieringermeer, J. Zuidema en J. Drenth, Leiden. 3. S. Haarsma, Rid- g van opzet derkerk. K. Kamstra en D. Boonstra inuten door Wieringermeer. B. klasse: 1. H. Veldstra die daardoor nu in de gelegen-1 heid kunnen worden gesteld hun pro-1 dukten publiekelijk te vertonen. HoewelI het festival geen wedstrijdverband kentl zullen toch door een beoordelingscom-1 missie de tien meest opmerkelijke films! in alfabetische volgorde bekend worden» gemaakt. Aan deze inzenders wordt een f herinneringsplaquette uitgereikt alsme- de een geldbedrag. Onder experimen tele en animatiefilms dient te worden verstaan: teken- en poppenfilms, truc films. absolute en abstracte films, fan- i tasiefilms, zuiver experimentele films T en films met een experimentele Noordwijk (koning). F. van Sinderen. Ridderkerk, C Tichelaar. Wieringer mecr. 2. L. Sevenster Den Haag. S. van der Veer Leiden en S. Hiemstra Wie- j ringermeer. 3. E. Wiersma Den Haag. B. Fokkema en D. Kootstra sr. Ridder kerk. BODEGRAVEN Maandagavond 13 september wordt de Kaas- en Bloe- menshow officieel geopend. De show wordt gehouden ter gelegenheid van de najaarsmarkt in de burgerzaal van het gemeentehuis in Bodegraven. De ope ning zal worden verricht door de kaas koningin. TER AAR De postduivenvereni ging „De Luchtsport'' hield een wed vlucht met oude en jonge duiven vanaf St. Kathelijne Waver, afstand 125 kilo meter. De duiven werden gelost om 11.30 uur, aankomst eerste duif om 13.27.41 uur. Uitslag 1 5 6 en 8 B. Kroon. 2 4 10 24 D. Mank, 3 7 J. van Hameren, I van Zaal. KOUDEKERK De Postduivenvere- 0: niging ..Ons Genoegen" nam deel aanr'1 de wedvlucht vanuit St. Kathelijne Wa-p ver over een afstand van 120 km. Ge- c° lost om 11.30 uur bereikte de duif haar hok om 13.13 uur (l.lfüfj meter per minuut) en de 40e n uur. De uitslag luidt als volgt: Gebr. D 1,1 Wit- 1 2 3 4 5 6 7; Jae. de Jongh: 8 1( f H Schellingerhout: 9 15. i de stichting - V eelen toons tellin g in Groenoordhal LEIDEN Woensdag 15 september zal de V.E.B.O. wederom een grote fokvee- M. te Tentoonstelling houden in de Groenoord s-Gravenhage K. v. d Berg. >t. P. Bastiaans, H. Mulder. K. v. d. Valk, H Dijk. Paul de Lustig. B. Teeuw Haas. Piet de Haas. Gele band karate: A. de Vries. H. Ondei ter. P- la Court, H. v. Polanen. E. v. d. 1 H. v. Dijk. Oranje band karate: A. de Vries, J. Stok. J. Knauf. T. Vrljbloed, F. Uitendijk. H. As. D. Groenendijk. L. GOEDHART. H. Eyk. T. Conradl. J. Wiersings, J. v. Meer. Groene band karate: D Leen. J. v. Meer. W. Burgy. T. Verhoef. J. v. Duin. Bekker. Blauwe band karate: T. DE Bruyn. H. de Bruin, .tln-jltsu, gele kerseblo- Groot. B. Burgmeyer, D. Dui J. Voorham. J. de Leeuw, J. W. v. d. Heuvel. E. Kooreman. B. Rodenhuis T. Barendse. H Zadelaar, R. ZadelaaiH. Thljssen, R. Thijssen, R. Robijn, J. Kool- moos, R. Regeer, D. Speksnijder. P. Ravens- bergen, R. Inen, H. Jongegelden, F. Koe- erhoef. J. Guley, J. v. Duvn. id: R. de de Hart. Delft, F. H. Niemeyo Riet, C. Abspoel, H. Onderwat ltng. C. den I' I- I M. Knijff, T. Overdljk, Ververs, H. Neuteboom. i d. Berg, J. Giezeman. R. P. Ondert de Rooy. Royen. E. Perreyi Bik. :e graad Jlu-Jltsu, oranje kersebloesem: M. vreeken. Rudi Wullur, Ronald Wuller. Wal ter Wullur. E. Culley. I. Royakkers, B. Teeuw, C. J. de Wolf, J. Phlippl, J. L'amie, R. de Groot. D. Wigman. M. Wigman, F. Geenjaar. R. Boers. S. Verstraaten, R. Raar, P. Cramer, J. Ettouti. H. Go (met lof), H. Labordus. F. Uitendijk. B. Mader, B. Burg meyer, M. v. Mullem. W. Brinks, A. v. d. Berge. A. de la Rit. 3e graad Jiu-Jltsu. groene kersebloesem: .T Koppelle. B. v. Rijc. J. Nan. H. v. d. Wagemakers. Jan te n Ten Hulscher, Mari anne C. T.; Reinders. Robert T., en Jans. Hendrika. te 's-Gravenhage; Van Min. Paul, te 's-Gravenhage en Van der Krogt, Wilhelmina C.: Dapper. Jo hannes J. en Van den Akker. Neeltje H.; Groot, Guido M. A. T. en Kammer. Jelina E. te Voorschoten. Overlijden: Van der Valk. Elisabeth M„ geb. 2 feb. 95. geh. met Smits H. Kat oorzaak van armbreuk LEIDEN Een 16-jarige jongen uit Leiderdorp is met een rechterarmfrak- tuur naar het ziekenhuis gebracht. Hij raakte de macht over het stuur kwijt, toen hij remde voor een overstekende kat Flora en fauna van Noordwijk LEIDEN De Koninklijke Neder landse Maatschappij voor Tuinbouw en Plantkunde houdt op 15 september een bijeenkomst in het Rijksherbarium aan dc Schelpenkade te Leiden. Door een lezing met lichtbeelden over „Flora en fauna in en rond Noordwijk" maken de heren D. Passchier en C. Verwey met de belangstellenden een wandeling door Noordwijk en omgeving. De lezing be gint om acht uur. hal. De tentoonstelling wordt 's morgens om tien uur geopend door burgemeester Vis. Zoals in voorgaande jaren zullen de zuivel- als de jongerenorganisatie hun volledige medewerking verlenen. De toe gang is gratis. Bok met geit verleid LEIDEN Een uit het slachthuis ontvluchte bok is gisteren door de voor ruit van een huis in de Lijsterstraat gesprongen, na verscheidene zaken te hebben vernield is hij er door de ach terruit weer uitgesprongen. De poli tie kon hem vangen toen een man uit de Leeuwerikstraat de aandacht van het dier kon afleiden door een in zijn bezit zijnde geit. Braziliaanse show in Stadsgehoorzaal LEIDEN De stadsgehoorzaal zal 8 september een gezelschap ontvangen dat een Zuidamerikaans programma zal uitvoeren. Het programma bestaat uit 6 shows, boordevol zang, dans en bonte kleuren. „Braziliana" belicht vele facetten van het Braziliaanse leven zo als het vissersleven, het nachtleven SASSENHEIM Het spreekuur van wethouder A. M. Mazee zal voortaan worden gehouden op de 2e en 4e woensdag van de maand van 19.30 tot 20.30 uur. SASSENHEIM Een 12-jarig Sas- senheims jongetje is gistermorgen op weg naar school in de Hoofdstraat ge wond geraakt toen hij door een wagen van een kermisexploitant uit Apeldoorn werd klemgereden. Voor zijn verwon dingen moest hij worden opgenomen in het Academisch ziekenhuis te Leiden. Amesz. E. Francken. R. v. d. Hoek.R. Gulaux, G. Guiaux. J. Voorham, R. de Bruyn, P Wijling, R Pljnnaken. E. Jong. H. de Bruin, R. Corba. R. v. Oosten A. Bekker. A. Szirmai, H. Molenaar, T. v. Haasteren, H. v. Rijn, E. J. v. d. Heuvel. E. Kranenveld. P. Delis. P. Moens. H. Verbiest, W. v.d. Werff. E. v.d. Bos. H. BoUen. W. Fakkel. B. Baudoin. L. Brussé, B. v. d. Wijngaard. A. AugusUnus, P. Beelen, H. de Mol. A. v. d. Berge, B. Mader. A. v. Ameele, W. Schimdt. P. Verboon. H. Poe W. v. d. Werff. E. v. d. Bos. 4e graad jiu-Jitsu blauwe kersebloesem: Leen, J. Vliegenthart. D. Michels. M. Ko hof. R. Soerojo. L. de Goede. A. Cozijn. Wallaart. P. Hemerik. Se graad jiu-Jitsu bruine kersebloesero: Groenewegen. F. Regts. H. Neerings. Wlllemsen. R. v. d. Neut, J v. het Oost R. Hirdes. F. Duyzend. A. Kok. De examens werden afgenomen door heer W. Luiten. Se Dan en de heer A. Kom dan zo spoedig mogelijk ons op kantoox. PAPENGRACWT 32 LEIDEN TEI.F.FOON 01710 - 22244 films. Gospel-films ten van films met een evangelisch ka rakter. In het "stichtingsbestuur hebben zit ting de gereformeerde ds. T. B. van Houten, de baptist ds. G. van 't Wout, ds. .J, M. Durieux, en de heren H. H .1 Heule en A. Stringer. De stichting wil filmavonden organiseren in kerken, ge vangenissen, evangelisatie-meetings, voor verenigingen, op scholen etc. 30 woorden f 2.25 p. plaatsing Exclusief 4 B.T.W. DIVERSEN S* Voor kamerplanten. bloeiende, bonte en groen- blijvende. Ook vele exoti sche soorten voor het op maken van plantenbakken, voor kamer, kantoor en be drijven enz. Dag. verse snij bloemen. Moerkerk. Hofweg 6 is uw adres: bloemisterij (laantje naai Allemansgeest). Voorschoten, tel 01717-4481 Bezoekuren ziekenhuizen dinsdag niet. Ma ■afdeling dagelijks sche behandeling na ongevallen word! van dinsdag 12 uur Cs middags) toi woensdag 12 uur waargenomen door bel Diaconessen- huis. Vrijdag 12 uur tot zaterdag 12 uui door het St.-Elizabethziekenhuis 'Hooi gracht). Op andere werkdagen en op zonda gen door hel Academisch Ziekenhuis. Brandweer: 33333. politie: 44444. EHD 20645. V.V.V.: Stationsplein 3. Lelden, tel 01710- 23459 en 34994 Ma. tot en met za. 9-20 uur. zon- en feestdagen 10-16 uur. Het Bureau Gezamenlijke Voorlichting Sociale Wetgeving houdt de eerste woensdag van iedere maand van 's mid dags 5—7 uur zitting in het gebouw van de Hu-shoudelijke en Gezinsvoorlichting evendaal 1 hoek Garenmarkt. Groenoordhal: iedere vrlidae tot ca 11.30 uur veemarkt. *2" Kunst gebit ten reparaties, klaar terwijl u wacht. dag. van 9-4 uur behalve zatei- dags. Ook iedere maandag en donderdagavond van 7-8 uur Fa. L. A. v. Berge Henegouwen. Schelpenkade 47. Leiden, tel. 20794. T Wij verzorgen al nw drukwerk tegen zeer scherp concurrerende prijzen, o.a visite- geboorte- en verlo vingskaartjes huwelijksaan kondigingen en uw zaken- drukwerk. en;. Prima af werking, vlotte bediening Drukwerkservice Halpa Haarlemmerstraat 64 - tel 24185 5-4105 „De Zon" voor nw stomerij voor le klas afwer king. Fa H. J. Dieben, Zoe terwouclsesingel 28 tel 21839 Nu ook Cobetstraat 81. ..De Zon" voor uw huis- houdwas. Fa. H J. Dieben tel. 21839 Nu ook Cobet straat 81 5-509? „De Zon' takenpakket service. Fa. H J Dieben Zoeterwoudsesingel 23. tel 21839 Nu ook Cobetstraat 81 "S* Voor elke verzekering, financiering, hypotheek Op elk gebied kunt ti bij ons te recht Gratis inlichtingen' Belt of schrijft u ons!! REWA, drs A H L. Res- sing. Antwoord nr 69. Was senaar. tel 01751-6641 *2* Paraplu-rep. (ook voor opvouwbare o.a. Knirps) in- validenstokken. wandelstok ken. Van Oerle, Haarlem merstraat 95 bij de Vrou- wensteeg. Reparaties wor den alleen aan de zaak aan genomen tel 23458 De nieuwste kinder wagens vanaf 127,50, wan delwagens hoog en laag model vanaf 26,50, wit laqué kinderledikant 55, chr. kinderstoelen v.a. 45.- babyboxen. met vlonder vanaf 35,enz. Vele art. 30 40 To goedkoper. „Het gesloten huis" Maresingel 75 Leiden. Telef. 01710 - 24272 jok 's avonds geopend. "S Dames grijp de winst! De grootste en goedkoopste bontzaak van Nederland geeft tfm 30 september 20% zomerprijzenkorting. Dui zenden korte en lange bont mantels, bonthoeden. Nu ko pen en in de winter betalen. 3 jaar waarborggarantie. Desgew. zeer soepele kre dietservice. De Bontkoning, Hoogstraat 97, Rotterdam centrum, tel. 010-117.117. Vrijdagavonds tot 9 uur ge opend. Bij koop algehele reiskostenvergoeding. 5-5429 Voor artistieke verzor ging van uw bruidsbouquet bent u bij ons gewaarborgd. Gaarne -tonen wij u de di verse uitvoeringen en geven hierbij deskundig advies. Bloemenmagazijn C. L. Mulder, Haarlemmerweg 21 te Leiden. Tel. 20550. "S1 Ruil. Mooie 1-persoons kano voor damesfiets. Inl.: Guus Kras, Westeinde 73, Roelofarendsveen. Telefoon 01713-2597. 5-14683 *S" Massage tegen spierpijn en rugklachten. Massage om gezond en fit te blijven. Behandeling dagelijks, al leen bij u thuis. F. X. God- dijn. medisch gedipl. sport masseur. Cosijnstraat 7, Leiden, tel. 01710-33269. 5-58600 'E' Zachtpla fonds, houten- wanden, dakkapellen alle timmerwerken reparatie en onderhoud Aannemersbe drijf L. J. J v d Steen jr., Levendaal 139. Leiden, tel. 21367 5-5062 "Z" Financieringen, hypo theken verzekeringen Bu reau REWA. Lange Kerk- dam 3 Wassenaar tel. 01751-6641 Snel en discreet afgewerkt 5-5400 Kerkgracht en Nleui Te koop. wegens gevorderde leeftijd. in DEN HAAG WEST. f 4.000.per week, 20% De zaak moet weg Prijs nader overeen te komc onder nummer 17837/7 bureau te Roelofarendsveen begint vanavond Inlichtingen en inschrijvingen vanavond Fransche Brug - Westeinde 83, Roelofarendsveen - Tel. 01713-2419 of dagelijks bij f ONDERWIJS-INSTITUUT J «a M.E.A.B. o.l.v. M. v. d. Horst Herengracht 4, Leiden, Tel. 30660 (Door het I.M.O. officieel erkende opleiding). - BOEKHOUDEN - MBA - MARKETING - SPD - TALEN en HANDELSCORRESPONDENTIE - ALGEMENE ONTWIKKELING - STENO - BEROEPSGOEDERENVERVOER bij internist voor hele dagen. Dr. R. VINK - Diaconessenhuis Leiden Aanmelden tel. 54943, toestel 341. De Vroomen's Schoenhandel Dorpsstraat 34 - Warmond Tel. 01711 - 2209 vraagt:

Leidse Courant | 1971 | | pagina 6